Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.06.2015
Místo konání:
Vysoká u Holic
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Blanická stráň, 1:10000
Ředitel závodu:
Haas Karel - R2
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Štěrba Zbyněk - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.10 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlešáková Monika PHK0752 C OK 99 Hradec Králové 22:27
2. Dvořáková Kateřina LPU0656 C OK Lokomotiva Pardubice 22:52 + 0:25
3. Kay Nathalie LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice 23:09 + 0:42
4. Haasová Klára LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice 23:17 + 0:50
5. Machová Tereza PHK0653 C OK 99 Hradec Králové 24:52 + 2:25
6. Pitrmucová Lucie JIL0651 C OK Jilemnice 25:10 + 2:43
7. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 27:30 + 5:03
8. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 28:54 + 6:27
9. Stavrinou Kristýna SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:52 + 8:25
10. Vodičková Veronika LPU0651 C OK Lokomotiva Pardubice 31:48 + 9:21
11. Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:00 + 16:33
12. Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:50 + 33:23
13. Dvořáková Anežka LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice 57:52 + 35:25
Výchová Veronika KOR0550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D10C
2.10 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holubářová Viktorie KUO0599 C KOB Ústí nad Orlicí 16:56
2. Trlidová Agáta LPU0554 C OK Lokomotiva Pardubice 18:05 + 1:09
3. Chrástová Magdaléna STH0551 C SK Studenec 18:37 + 1:41
4. Morávková Zuzana SRK0551 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:52 + 1:56
5. Neumannová Alžběta PHK0650 C OK 99 Hradec Králové 18:53 + 1:57
6. Cejpková Karolína SRK0552 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 20:14 + 3:18
7. Mitkovová Jindřiška LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:51 + 3:55
8. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 22:05 + 5:09
9. Doudová Alžběta PHK0554 C OK 99 Hradec Králové 24:04 + 7:08
10. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 25:42 + 8:46
11. Rychterová Lucie PHK0557 C OK 99 Hradec Králové 29:11 + 12:15
D12C
2.70 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 B OK Lokomotiva Pardubice 20:41
2. Metelková Michaela PHK0550 C OK 99 Hradec Králové 23:21 + 2:40
3. Vávrová Vanda HOR0350 B TJ Jiskra Hořice 24:19 + 3:38
4. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 25:36 + 4:55
5. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 26:38 + 5:57
6. Knobová Agáta VRL0453 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:13 + 7:32
7. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 28:22 + 7:41
8. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:35 + 7:54
9. Karlová Anna JIL0352 B OK Jilemnice 28:46 + 8:05
10. Musilová Elena KUO0399 C KOB Ústí nad Orlicí 29:04 + 8:23
11. Pilná Natálie VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:36 + 9:55
12. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 34:19 + 13:38
13. Čapková Anna PHK0451 C OK 99 Hradec Králové 36:04 + 15:23
14. Hrnčířová Ivana STH0351 C SK Studenec 37:49 + 17:08
15. Krejcarová Bára BRU0351 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:08 + 18:27
16. Kološová Veronika LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice 39:14 + 18:33
17. Kinclová Natálie LTU0350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:09 + 21:28
18. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 49:07 + 28:26
19. Hanušová Kateřina VRL0455 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:21 + 39:40
D12D
2.50 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Veronika 9CC0451 C NEREG 38:09
2. Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 39:19 + 1:10
3. Martínková Andrea KOR0450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:11 + 3:02
4. Prokšíková Anna Agáta SHK0355 C OK Slavia Hradec Králové 49:59 + 11:50
5. Šafránková Eliška KOR0350 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:42 + 15:33
6. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:07 + 22:58
7. Růžičková Eliška SJC0452 C TJ Sportcentrum Jičín 66:55 + 28:46
Gottsteinová Ema JIL0451 C OK Jilemnice DISK
Brožková Tereza KUO0451 C KOB Ústí nad Orlicí DISK
D14C
3.90 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:29
2. Kochová Anna SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín 30:34 + 0:05
3. Chrástová Tereza STH0251 B SK Studenec 32:13 + 1:44
4. Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:31 + 2:02
5. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:40 + 2:11
6. Shánělová Štěpánka CHC0152 C K.O.B. Choceň 32:46 + 2:17
7. Kubíčková Iva ZAM0151 B OB T.J. Sokol Žamberk 33:00 + 2:31
8. Matějková Barbora SJC0156 C TJ Sportcentrum Jičín 34:32 + 4:03
9. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 34:42 + 4:13
10. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 36:55 + 6:26
11. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 37:50 + 7:21
12. Janků Anna SJC0252 B TJ Sportcentrum Jičín 38:10 + 7:41
13. Šimonová Klára SJC0155 C TJ Sportcentrum Jičín 38:37 + 8:08
14. Suchánková Eliška PHK0250 B OK 99 Hradec Králové 39:53 + 9:24
15. Kejmarová Jana STH0152 C SK Studenec 41:57 + 11:28
16. Vandasová Adéla PHK0255 B OK 99 Hradec Králové 44:47 + 14:18
17. Tumová Adéla SJC0154 C TJ Sportcentrum Jičín 45:04 + 14:35
18. Dvořáková Anna JIL0154 C OK Jilemnice 45:11 + 14:42
19. Jelínková Zuzana CHC0151 C K.O.B. Choceň 47:15 + 16:46
20. Machová Viktorie PHK0252 C OK 99 Hradec Králové 48:52 + 18:23
21. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:30 + 30:01
22. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 69:15 + 38:46
Weberová Adéla PHK0155 C OK 99 Hradec Králové DISK
D14D
3.00 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brožková Lucie KUO0151 C KOB Ústí nad Orlicí 36:56
2. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 40:14 + 3:18
3. Brancuská Lenka LPU0159 C OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 5:48
4. Mikysková Doubravka ZAM0251 C OB T.J. Sokol Žamberk 44:10 + 7:14
5. Hnátnická Zuzana ZAM0152 C OB T.J. Sokol Žamberk 61:41 + 24:45
6. Zářecká Linda KOR0250 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:44 + 27:48
7. Horáková Hana LPU0253 C OK Lokomotiva Pardubice 76:46 + 39:50
D16C
4.70 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámalová Nikola SJC9951 A TJ Sportcentrum Jičín 38:40
2. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 41:05 + 2:25
3. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 41:57 + 3:17
4. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:08 + 3:28
5. Chaloupková Kateřina CHC0051 B K.O.B. Choceň 45:01 + 6:21
6. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 45:20 + 6:40
7. Barnetová Veronika ZAM9951 C OB T.J. Sokol Žamberk 50:20 + 11:40
8. Hrnčířová Magda STH0051 C SK Studenec 51:16 + 12:36
9. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 52:13 + 13:33
10. Procházková Tereza ZAM0054 B OB T.J. Sokol Žamberk 54:17 + 15:37
11. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 54:39 + 15:59
12. Truněčková Kateřina PHK9953 C OK 99 Hradec Králové 61:39 + 22:59
13. Charvátová Kateřina SHK0050 C OK Slavia Hradec Králové 65:17 + 26:37
14. Boková Ivana ZAM9952 C OB T.J. Sokol Žamberk 69:31 + 30:51
15. Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 69:45 + 31:05
16. Roušalová Denisa SHK0052 C OK Slavia Hradec Králové 76:49 + 38:09
17. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 86:21 + 47:41
18. Pejšková Eva JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 98:35 + 59:55
D16D
3.70 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knápková Adéla ZAM9953 C OB T.J. Sokol Žamberk 78:26
2. Paděrová Anna SNA9950 C TJ START Náchod 82:27 + 4:01
Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D18C
5.10 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 52:33
2. Kubečková Veronika PHK9853 C OK 99 Hradec Králové 100:06 + 47:33
D21C
6.80 km, 120 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7628
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 52:44 7745
2. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 53:20 + 0:36 7660
3. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 54:36 + 1:52 7479
4. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 55:59 + 3:15 7282
5. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 62:03 + 9:19 6418
6. Hrobařová Lenka TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:27 + 10:43 6219
7. Balcarová Jana PHK8852 C OK 99 Hradec Králové 64:09 + 11:25 6119
8. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 64:53 + 12:09 6015
8. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 64:53 + 12:09 6015
10. Zákravská Šárka SNA8951 C TJ START Náchod 65:01 + 12:17 5996
11. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:56 + 13:12 5865
12. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 66:54 + 14:10 5727
13. Bednářová Michaela VAM8951 C OOB Vamberk 69:56 + 17:12 5295
14. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 71:34 + 18:50 5063
15. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:59 + 21:15 4719
16. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 75:28 + 22:44 4507
17. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 76:17 + 23:33 4391
18. Andršová Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 80:49 + 28:05 3745
19. Jarošová Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 84:01 + 31:17 3289
20. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 102:21 + 49:37 678
Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové DISK 0
Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK 0
Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
D21D
5.00 km, 60 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2970
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Daniela Širůčková SHK7650 C OK Slavia Hradec Králové 38:08 3542
2. Stulíková Barbora SHK8552 C OK Slavia Hradec Králové 51:43 + 13:35 2687
3. Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 51:49 + 13:41 2681
4. Besedová Petra CHT7654 C OOB SK Chrast 53:36 + 15:28 2569
5. Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 53:59 + 15:51 2545
6. Říhová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 59:45 + 21:37 2182
7. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 60:22 + 22:14 2143
8. Koutná Kateřina PHK9351 C OK 99 Hradec Králové 62:19 + 24:11 2021
9. Hostinská Jana VAM8451 C OOB Vamberk 62:31 + 24:23 2008
10. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:01 + 24:53 1977
11. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:23 + 25:15 1954
12. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 70:31 + 32:23 1505
13. Burešová Lenka 6EC8250 C Midný holky 73:29 + 35:21
14. Rochlová Kateřina 8RC8750 C žádný 88:30 + 50:22
15. Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:22 + 62:14 0
D35C
6.20 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 49:15
2. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 53:45 + 4:30
3. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 58:44 + 9:29
4. Rychterová Kateřina PHK7752 C OK 99 Hradec Králové 59:10 + 9:55
5. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:33 + 12:18
6. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 61:48 + 12:33
7. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:55 + 12:40
8. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 62:15 + 13:00
9. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 63:25 + 14:10
10. Kunartová Lenka PHK7852 C OK 99 Hradec Králové 63:38 + 14:23
11. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:32 + 19:17
12. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:07 + 24:52
13. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 75:40 + 26:25
14. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:26 + 31:11
D35D
4.30 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavíková Jana SHK7352 C OK Slavia Hradec Králové 37:36
2. Hanušová Zdena SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín 39:02 + 1:26
3. Prokšíková Jitka SHK7351 C OK Slavia Hradec Králové 40:48 + 3:12
4. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 41:14 + 3:38
5. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 42:17 + 4:41
6. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 43:28 + 5:52
7. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 44:18 + 6:42
8. Kalenská Kateřina STH7351 C SK Studenec 44:36 + 7:00
9. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 44:44 + 7:08
10. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 46:36 + 9:00
11. Janků Radka SJC7353 C TJ Sportcentrum Jičín 49:58 + 12:22
12. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 50:07 + 12:31
13. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 50:15 + 12:39
14. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 50:23 + 12:47
15. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:35 + 15:59
16. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:56 + 16:20
17. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 54:55 + 17:19
18. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 56:04 + 18:28
19. Chládková Eva ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk 57:47 + 20:11
20. Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové 59:54 + 22:18
21. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 60:52 + 23:16
22. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 61:10 + 23:34
23. Mádlová Denisa BRU7550 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:58 + 25:22
24. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 67:28 + 29:52
25. Matoušová Petra VRL7154 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:12 + 31:36
26. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 69:44 + 32:08
27. Krunčíková Iva SHK7751 C OK Slavia Hradec Králové 73:50 + 36:14
28. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 74:59 + 37:23
29. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 82:16 + 44:40
Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové DISK
Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod DISK
D45C
4.80 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalabová Martina SJC6657 C TJ Sportcentrum Jičín 45:00
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:10 + 0:10
3. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 51:41 + 6:41
4. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 53:52 + 8:52
5. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 54:27 + 9:27
6. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:40 + 9:40
7. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 55:34 + 10:34
8. Benešová Iva SJC6151 C TJ Sportcentrum Jičín 57:30 + 12:30
9. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 57:58 + 12:58
10. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 58:34 + 13:34
11. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:28 + 15:28
12. Netuková Hana SHK7052 C OK Slavia Hradec Králové 60:58 + 15:58
13. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:28 + 19:28
14. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 73:44 + 28:44
Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D45D
4.20 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cabalková Ivana ZAM6351 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:17
2. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 49:15 + 1:58
3. Hepnerová Dagmar SHK5451 C OK Slavia Hradec Králové 49:17 + 2:00
4. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 49:50 + 2:33
5. Bienová Věra SJC5752 C TJ Sportcentrum Jičín 53:49 + 6:32
6. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 54:53 + 7:36
7. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 58:14 + 10:57
8. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 58:51 + 11:34
9. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 61:44 + 14:27
10. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:43 + 20:26
11. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:00 + 20:43
12. Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod 72:17 + 25:00
13. Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 79:41 + 32:24
14. Remešová Alena DOB6150 C KOB Dobruška 86:12 + 38:55
15. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 89:48 + 42:31
D55C
4.30 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 46:06
2. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 51:44 + 5:38
3. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 53:23 + 7:17
4. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 54:52 + 8:46
5. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 55:32 + 9:26
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 55:54 + 9:48
7. Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:25 + 12:19
8. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 58:49 + 12:43
9. Vychodilová Jiřina SHK5951 C OK Slavia Hradec Králové 59:52 + 13:46
10. Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 67:47 + 21:41
11. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 67:54 + 21:48
12. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 68:51 + 22:45
13. Stulíková Zuzana SHK5751 C OK Slavia Hradec Králové 81:44 + 35:38
D65C
3.10 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 40:41
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:44 + 4:03
3. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 65:45 + 25:04
H10N
2.10 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:36
2. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 23:08 + 2:32
3. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 23:12 + 2:36
4. Pfeifer Erik STH0502 C SK Studenec 28:05 + 7:29
5. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:43 + 10:07
6. Zemánek Adam SRK0502 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:55 + 11:19
7. Vlasák Tomáš LPU0649 C OK Lokomotiva Pardubice 33:27 + 12:51
8. Dvořák Vojtěch LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice 35:36 + 15:00
H10C
2.10 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompach Lukáš PHK0500 C OK 99 Hradec Králové 16:24
2. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 16:30 + 0:06
3. Vodička Igor LPU0507 C OK Lokomotiva Pardubice 16:50 + 0:26
4. Hanuš Filip VRL0604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:07 + 1:43
5. Šeps Daniel SRK0504 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:18 + 1:54
6. Janků Štěpán SJC0501 C TJ Sportcentrum Jičín 18:48 + 2:24
7. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 20:39 + 4:15
8. Juška Michal LPU0504 C OK Lokomotiva Pardubice 21:09 + 4:45
9. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 21:44 + 5:20
10. Málek David PHK0504 C OK 99 Hradec Králové 21:46 + 5:22
11. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:16 + 8:52
12. Pavelec Matěj NPA0501 C SK LOB Nová Paka 25:30 + 9:06
13. Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř 25:41 + 9:17
14. Šimerda Václav SRK0605 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:39 + 11:15
15. Jiroušek Dominik SRK0602 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:59 + 11:35
16. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 28:41 + 12:17
17. Stavrinou David SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:30 + 15:06
18. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:04 + 17:40
19. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:54 + 37:30
H12C
2.90 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:06
2. Kolář Šimon HOR0400 B TJ Jiskra Hořice 25:07 + 3:01
3. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 25:12 + 3:06
4. Novák Stanislav NPA0404 C SK LOB Nová Paka 25:43 + 3:37
5. Fábera David SHK0305 C OK Slavia Hradec Králové 25:55 + 3:49
6. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 26:25 + 4:19
7. Haas Filip LPU0401 C OK Lokomotiva Pardubice 26:44 + 4:38
8. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 28:03 + 5:57
9. Ráček Jan KUO0302 C KOB Ústí nad Orlicí 28:22 + 6:16
10. Černík Adam SHK0404 C OK Slavia Hradec Králové 28:40 + 6:34
11. Waněk Hubert VRL0302 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:46 + 6:40
12. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:15 + 7:09
13. Krpata Michal LPU0403 C OK Lokomotiva Pardubice 30:08 + 8:02
14. Dohnálek Tomáš SHK0403 C OK Slavia Hradec Králové 31:17 + 9:11
15. Choutka Matěj NPA0402 C SK LOB Nová Paka 31:54 + 9:48
16. Šípek Stanislav SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:57 + 9:51
17. Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:12 + 10:06
18. Rak Tomáš SHK0400 C OK Slavia Hradec Králové 32:17 + 10:11
19. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:04 + 10:58
20. Štichhauer Daniel LPU0405 C OK Lokomotiva Pardubice 34:05 + 11:59
21. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 35:10 + 13:04
22. Vitvar Radim SJC0404 C TJ Sportcentrum Jičín 37:21 + 15:15
23. Typlt Tomáš NPA0406 C SK LOB Nová Paka 38:14 + 16:08
24. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:27 + 16:21
25. Juška Jiří LPU0304 B OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 16:36
26. Fajfer Filip NPA0401 C SK LOB Nová Paka 41:17 + 19:11
27. Šípek Ondřej LPU0505 C OK Lokomotiva Pardubice 42:20 + 20:14
28. Šedivka Pavel LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:23 + 20:17
29. Neumann Matěj PHK0400 C OK 99 Hradec Králové 44:03 + 21:57
30. Ryba Petr JIL0303 C OK Jilemnice 59:58 + 37:52
31. Keřka Adam LPU0406 C OK Lokomotiva Pardubice 66:45 + 44:39
32. Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec 77:06 + 55:00
H12D
2.80 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 45:23
2. Filsak Rafael SJC0301 C TJ Sportcentrum Jičín 45:54 + 0:31
3. Suchánek Adam PHK0403 C OK 99 Hradec Králové 45:55 + 0:32
4. Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:16 + 0:53
5. Slavík Matěj CHC0302 C K.O.B. Choceň 52:09 + 6:46
6. Vlasák Lukáš LPU0349 C OK Lokomotiva Pardubice 53:59 + 8:36
7. Růžička Jan SJC0406 C TJ Sportcentrum Jičín 54:52 + 9:29
8. Tesař Zdeněk SJC0401 C TJ Sportcentrum Jičín 77:35 + 32:12
9. Valenta Šimon PHK0303 C OK 99 Hradec Králové 104:57 + 59:34
10. Mádle Kryštof BRU0400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 137:50 + 92:27
H14C
4.30 km, 50 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 28:25
2. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 29:18 + 0:53
3. Zalaba Tomáš SJC0101 B TJ Sportcentrum Jičín 30:20 + 1:55
4. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 32:56 + 4:31
5. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 34:18 + 5:53
6. Link Lukáš STH0205 C SK Studenec 34:51 + 6:26
7. Mühlbach Aleš STH0104 C SK Studenec 36:20 + 7:55
8. Tuma Matěj SJC0202 B TJ Sportcentrum Jičín 36:31 + 8:06
9. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 37:28 + 9:03
10. Gottstein Jonáš JIL0107 C OK Jilemnice 40:08 + 11:43
11. Bárta Šimon PHK0202 B OK 99 Hradec Králové 42:56 + 14:31
12. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 43:49 + 15:24
12. Vlastník Matouš JIL0201 C OK Jilemnice 43:49 + 15:24
14. Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 44:23 + 15:58
15. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 44:40 + 16:15
16. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 44:54 + 16:29
17. Macek Ondřej LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice 45:04 + 16:39
18. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:42 + 17:17
19. Kolář Adam BRU0104 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:29 + 19:04
20. Porkert Jan SHK0100 C OK Slavia Hradec Králové 50:42 + 22:17
21. Franta Jonáš SJC0201 B TJ Sportcentrum Jičín 52:33 + 24:08
22. Šimek Viktor LPU0207 C OK Lokomotiva Pardubice 53:08 + 24:43
23. Tomeš Matyáš SRK0203 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:37 + 32:12
24. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:29 + 34:04
25. Pachel Jakub ZAM0202 B OB T.J. Sokol Žamberk 62:30 + 34:05
26. Hanák Dominik LTU0200 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:36 + 35:11
Kučera Jan PHK0100 C OK 99 Hradec Králové DISK
Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová DISK
H14D
3.70 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:25
2. Mejsnar Jaroslav VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:45 + 2:20
3. Krampera Tomáš VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:34 + 12:09
4. Růžička Radek LPU0201 C OK Lokomotiva Pardubice 65:35 + 18:10
5. Zima Milan LTU0202 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:39 + 25:14
6. Tichý Ondřej KOR0200 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 87:36 + 40:11
Satranský Martin NPA0201 C SK LOB Nová Paka DISK
H16C
5.60 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 33:12
2. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 33:49 + 0:37
3. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:39 + 7:27
4. Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 42:20 + 9:08
5. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 43:08 + 9:56
6. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 43:52 + 10:40
7. Macko Lukáš SJC9901 B TJ Sportcentrum Jičín 45:11 + 11:59
8. Juhász Matěj LTU9900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:58 + 16:46
9. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 53:48 + 20:36
10. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 53:55 + 20:43
11. Sourada Tomáš ZAM9902 C OB T.J. Sokol Žamberk 54:36 + 21:24
12. Karásek Matěj SJC0001 B TJ Sportcentrum Jičín 55:54 + 22:42
13. Vydra Martin STH9902 C SK Studenec 58:46 + 25:34
14. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 62:44 + 29:32
15. Kahoun Adam LTU9903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:22 + 30:10
16. Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:38 + 34:26
17. Doleček Vojtěch ZAM9903 C OB T.J. Sokol Žamberk 71:46 + 38:34
18. Bürger Matěj LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice 75:34 + 42:22
19. Kulhavý Tadeáš LPU0005 B OK Lokomotiva Pardubice 75:46 + 42:34
H16D
4.10 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dubský Vojtěch SJC0006 C TJ Sportcentrum Jičín 65:35
H18C
6.80 km, 115 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 45:46
2. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 57:30 + 11:44
3. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 60:22 + 14:36
4. Vencl Kristián ZAM9701 C OB T.J. Sokol Žamberk 63:57 + 18:11
5. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:51 + 20:05
H21C
8.20 km, 135 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7724
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 47:40 8024
2. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 48:22 + 0:42 7915
3. Pek Daniel SHK9803 A OK Slavia Hradec Králové 52:45 + 5:05 7232
4. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:17 + 5:37 7149
5. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 53:32 + 5:52 7110
6. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 53:42 + 6:02 7084
7. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 53:55 + 6:15 7050
8. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 54:01 + 6:21 7035
9. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 54:50 + 7:10 6908
10. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 55:21 + 7:41 6827
11. Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:59 + 8:19 6729
12. Křivda Martin CHC9501 R K.O.B. Choceň 56:24 + 8:44 6664
13. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 56:39 + 8:59 6625
14. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 58:04 + 10:24 6404
15. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:59 + 11:19 6261
16. Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:22 + 11:42 6202
17. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:17 + 12:37 6059
18. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 61:38 + 13:58 5849
19. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 61:55 + 14:15 5805
20. Janeba Vladimír CHC9602 B K.O.B. Choceň 62:33 + 14:53 5706
21. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:21 + 15:41 5581
22. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:29 + 15:49 5561
23. Zlámal David SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 65:31 + 17:51 5244
24. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 66:09 + 18:29 5145
24. Bláha Jan SHK8215 C OK Slavia Hradec Králové 66:09 + 18:29 5145
26. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 67:41 + 20:01 4907
27. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 67:45 + 20:05 4896
28. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 68:00 + 20:20 4857
29. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 68:04 + 20:24 4847
30. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 68:27 + 20:47 4787
31. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 69:18 + 21:38 4655
32. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 69:43 + 22:03 4590
33. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 71:33 + 23:53 4304
34. Vyskočil Štěpán VAM9701 C OOB Vamberk 75:35 + 27:55 3676
35. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 76:16 + 28:36 3570
36. Komín David PGP7405 C SK Praga 78:07 + 30:27 3282
37. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:49 + 34:09 2705
38. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 91:01 + 43:21 1273
39. Ježdík Václav ZAM9605 C OB T.J. Sokol Žamberk 95:31 + 47:51 572
40. Krunčík Pavel 66C8501 C Amateri 108:55 + 61:15
Macek Martin SNA7106 C TJ START Náchod DISK 0
H21D
6.80 km, 100 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3694
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 61:32 3761
2. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 61:40 + 0:08 3753
3. Drhlík Petr VAM8301 C OOB Vamberk 64:48 + 3:16 3568
4. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 72:39 + 11:07 3106
5. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:40 + 11:08 3105
6. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 78:59 + 17:27 2732
7. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 94:39 + 33:07 1809
H35C
7.70 km, 120 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 52:01
2. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:29 + 1:28
3. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 58:22 + 6:21
4. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:57 + 6:56
5. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 62:14 + 10:13
6. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:02 + 11:01
7. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 64:18 + 12:17
8. Korbel Michal CHC7703 C K.O.B. Choceň 65:06 + 13:05
9. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 70:41 + 18:40
10. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 74:45 + 22:44
11. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 75:32 + 23:31
12. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 78:21 + 26:20
13. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 86:30 + 34:29
14. Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 89:43 + 37:42
H35D
5.90 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Zdeněk SJC7401 C TJ Sportcentrum Jičín 54:18
2. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 56:54 + 2:36
3. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 60:37 + 6:19
4. Müller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 60:49 + 6:31
5. Adamovský Michal VAM7200 C OOB Vamberk 63:18 + 9:00
6. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 64:29 + 10:11
7. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 66:05 + 11:47
8. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 66:10 + 11:52
9. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:01 + 13:43
10. Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 70:23 + 16:05
11. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 72:05 + 17:47
12. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 72:06 + 17:48
13. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 74:19 + 20:01
14. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 75:12 + 20:54
15. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 78:32 + 24:14
16. Krummer Jiří CHC7301 C K.O.B. Choceň 79:09 + 24:51
17. Novotný Petr 6PC C Neregistrovaný - Novotný 81:17 + 26:59
18. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 81:41 + 27:23
19. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 83:40 + 29:22
20. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 85:26 + 31:08
21. Froš Štěpán LPU7309 C OK Lokomotiva Pardubice 85:29 + 31:11
22. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 85:41 + 31:23
23. Vodňanský Jaroslav BRM6101 C Sokol Burdych 86:21 + 32:03
24. Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 89:44 + 35:26
25. Vávra Aleš 1FC7800 C Wamaš 92:30 + 38:12
H45C
6.50 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:11
2. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 50:36 + 1:25
3. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 52:16 + 3:05
4. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 53:04 + 3:53
5. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 53:25 + 4:14
6. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 53:29 + 4:18
7. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 56:19 + 7:08
8. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:15 + 11:04
9. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:41 + 11:30
10. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 61:44 + 12:33
11. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 62:21 + 13:10
12. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 63:34 + 14:23
13. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 65:14 + 16:03
14. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 65:53 + 16:42
15. Ježek Jiří PHK6201 C OK 99 Hradec Králové 128:07 + 78:56
Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk DISK
H45D
5.60 km, 70 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 52:32
2. Řehák Pavel SJC6001 C TJ Sportcentrum Jičín 52:44 + 0:12
3. Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 53:30 + 0:58
4. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 54:01 + 1:29
5. Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 56:06 + 3:34
6. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 59:18 + 6:46
7. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 60:31 + 7:59
8. Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 61:00 + 8:28
9. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 61:14 + 8:42
10. Dvořák Luboš LPU6801 C OK Lokomotiva Pardubice 61:23 + 8:51
11. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 61:51 + 9:19
12. Beseda Pavel CHT6910 C OOB SK Chrast 64:51 + 12:19
13. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 65:40 + 13:08
14. Vychodil Tomáš SHK6301 C OK Slavia Hradec Králové 66:45 + 14:13
15. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 66:55 + 14:23
16. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:21 + 14:49
17. Frömmel Miroslav BRU6902 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:23 + 14:51
18. Šváb Pavel BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 69:48 + 17:16
19. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:10 + 17:38
20. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 70:30 + 17:58
21. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 71:12 + 18:40
22. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 72:50 + 20:18
23. Novák Jiří VAM6301 C OOB Vamberk 74:37 + 22:05
24. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 74:52 + 22:20
25. Krejčí Jaroslav LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:24 + 22:52
26. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 75:36 + 23:04
27. Michálek Marcel 9XC C Neregistr 82:47 + 30:15
Hostaš Zdeněk VAM6403 C OOB Vamberk DISK
H55C
5.70 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:41
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 46:04 + 0:23
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:40 + 1:59
4. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 48:09 + 2:28
4. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:09 + 2:28
6. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 48:11 + 2:30
7. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:44 + 6:03
8. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 53:46 + 8:05
9. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 54:05 + 8:24
10. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 54:46 + 9:05
11. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 58:56 + 13:15
12. Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 64:07 + 18:26
13. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 67:09 + 21:28
14. Beneš Josef SJC5801 C TJ Sportcentrum Jičín 67:48 + 22:07
15. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 69:16 + 23:35
16. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 70:51 + 25:10
17. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 82:33 + 36:52
Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
H55D
4.60 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 42:36
2. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 44:38 + 2:02
3. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 44:46 + 2:10
4. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 45:30 + 2:54
5. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 47:05 + 4:29
6. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 49:33 + 6:57
7. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:30 + 7:54
8. Vízek Luděk SHK6001 C OK Slavia Hradec Králové 51:12 + 8:36
9. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 53:22 + 10:46
10. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 56:18 + 13:42
11. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:24 + 13:48
12. Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 59:00 + 16:24
13. Sejkora Miroslav KOR5900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:46 + 25:10
14. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 69:16 + 26:40
15. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 74:02 + 31:26
H65C
4.40 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Vratislav SJC4801 C TJ Sportcentrum Jičín 47:40
2. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:11 + 0:31
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 50:08 + 2:28
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 52:01 + 4:21
5. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 59:45 + 12:05
6. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 64:47 + 17:07
7. Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové 66:09 + 18:29
8. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 71:26 + 23:46
9. Daníček Josef SRK4901 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 93:52 + 46:12
H70C
3.90 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 55:24
2. Koudelka Karel LPU4001 C OK Lokomotiva Pardubice 57:16 + 1:52
3. Zemánek Bohumil VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:30 + 4:06
HDR
2.10 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHKXX00 C OK 99 Hradec Králové 18:11
2. Weber Adam PHK0401 C OK 99 Hradec Králové 18:40 + 0:29
3. Čapková Markéta PHK001X C OK 99 Hradec Králové 19:14 + 1:03
4. Novotný Michal KOR0802 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:27 + 2:16
5. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:50 + 4:39
6. Horák Lukáš NMN0011 C 22:57 + 4:46
7. Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 23:00 + 4:49
8. Pomdičová Tereza CHC0030 C K.O.B. Choceň 23:09 + 4:58
9. Sehnoutková Anna KOR0950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:04 + 5:53
10. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 24:05 + 5:54
11. Krummerová Veronika CHC0652 C K.O.B. Choceň 24:26 + 6:15
12. Pomdič Vít CHC00X4 C K.O.B. Choceň 24:38 + 6:27
13. Douda Štěpán PHK00X3 C OK 99 Hradec Králové 24:54 + 6:43
14. Kadaník Petr LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice 25:58 + 7:47
15. Šimerda Antonín SRK00X3 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:09 + 7:58
16. Vodičková Olga NMN0003 C 26:51 + 8:40
17. Trlidová Adriana LPU0890 C OK Lokomotiva Pardubice 26:56 + 8:45
18. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 27:26 + 9:15
19. Klaška Jan KOR00X2 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:21 + 10:10
20. Horák Filip NMN0010 C 28:29 + 10:18
21. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:00 + 10:49
22. Molinger Matěj SNA0401 C TJ START Náchod 29:09 + 10:58
23. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:44 + 11:33
24. Podlešák Martin NMN0032 C 30:24 + 12:13
25. Bárta Štěpán NMN0031 C 31:31 + 13:20
26. Müllerová Kateřina VAM0750 C OOB Vamberk 32:31 + 14:20
27. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 32:55 + 14:44
28. Svobodová Markéta NMN0034 C 33:09 + 14:58
29. Svejštil Martin ZAM1001 C OB T.J. Sokol Žamberk 33:16 + 15:05
30. Molingerová Adéla SNA0651 C TJ START Náchod 37:32 + 19:21
31. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 39:25 + 21:14
32. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 40:12 + 22:01
33. Klašková Evička KOR00X1 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:23 + 22:12
34. Juška Vojtěch LPU00X3 C OK Lokomotiva Pardubice 40:50 + 22:39
35. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:45 + 24:34
36. Kunartová Dominika PHK0888 C OK 99 Hradec Králové 42:48 + 24:37
37. Hepnerová Tereza SHK1150 C OK Slavia Hradec Králové 44:43 + 26:32
38. Bláhová Klára NMN0021 C 47:53 + 29:42
39. Mádle Ondřej BRU0701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:54 + 29:43
40. Macková Šárka SNA0850 C TJ START Náchod 54:03 + 35:52
41. Vlková Veronika NNN C Neregistrovaní 65:15 + 47:04
42. Šímová Julie PHK1055 C OK 99 Hradec Králové 67:55 + 49:44
43. Šíma Filip NMN0007 C 71:22 + 53:11
Fagre Julie NNN C Neregistrovaní DISK
Keřkovi AlenaDavid NNN C Neregistrovaní DISK
Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
P
2.30 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlešák Marek NMN0033 C 18:23
2. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 18:41 + 0:18
3. Slavík Luboš CHC00X5 C K.O.B. Choceň 19:44 + 1:21
4. Ondrejček Pavel LTU8400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:04 + 1:41
5. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 21:44 + 3:21
6. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:17 + 3:54
7. Horáková Eva NMN0030 C 22:59 + 4:36
8. Porkert Jan NNN0022 C Neregistrovaní 23:13 + 4:50
9. Šafránek Daniel KOR9700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:38 + 5:15
10. Košťálková Julie NMN0016 C 23:41 + 5:18
11. Hanl Vratislav SRK1111 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 23:44 + 5:21
12. Trlida Vratislav NMN0020 C 24:46 + 6:23
13. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:26 + 8:03
14. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 26:49 + 8:26
15. Machová Iveta NMN0014 C 26:56 + 8:33
16. Sedloňová Aneta SNA9450 C TJ START Náchod 27:08 + 8:45
17. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 27:15 + 8:52
18. Košťálek Radim NMN0018 C 28:48 + 10:25
19. Cejpková Lenka SRK7652 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:24 + 11:01
20. Šabata Milan NMN0009 C 31:14 + 12:51
21. Boháčová Alena KUN7451 C TJ Sokol Kunvald 31:28 + 13:05
22. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 32:19 + 13:56
23. Sedoň Josef SNA00X3 C TJ START Náchod 32:51 + 14:28
24. Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice 33:47 + 15:24
25. Dachovský Radovan NNM0002 C 34:34 + 16:11
26. Pfeiferová Erika STH7051 C SK Studenec 35:11 + 16:48
27. Chaloupka Stanislav CHC6703 C K.O.B. Choceň 35:20 + 16:57
28. Stulík Jiří SHK5701 C OK Slavia Hradec Králové 35:30 + 17:07
29. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:41 + 17:18
30. Procingerová Inka NNM0001 C 38:24 + 20:01
31. Havlasová Lenka SHK00X6 C OK Slavia Hradec Králové 39:02 + 20:39
32. Sojková Petra ALB8950 C OOB Albrechtice nad Orlicí 39:37 + 21:14
33. Věříš Jan LPU6633 C OK Lokomotiva Pardubice 40:46 + 22:23
34. Novotná Tereza KOR8550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:44 + 23:21
35. Kaplan Jakub NMN0022 C 42:27 + 24:04
36. Šabatová Jana NMN0008 C 43:19 + 24:56
37. Švábová Michaela BRU6851 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 45:43 + 27:20
38. Tichá Anna 6WC0002 C 45:44 + 27:21
39. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:51 + 27:28
40. Suchá Michaela 5VC9350 C 46:39 + 28:16
41. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 47:57 + 29:34
42. Svítek Vladimír LPU6634 C OK Lokomotiva Pardubice 52:07 + 33:44
43. Košťálková Blanka NMN0017 C 52:25 + 34:02
44. Smrčková Olga LPU6666 C OK Lokomotiva Pardubice 52:59 + 34:36
45. Krummerová Martina CHC00XX C K.O.B. Choceň 54:38 + 36:15
46. Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 55:49 + 37:26
47. Havlas Jan SHK8908 C OK Slavia Hradec Králové 66:58 + 48:35
48. Paděrová Helena SNA7150 C TJ START Náchod 116:09 + 97:46
Mikolášek David NMN0005 C DISK
Svobodová Veronika NMN0004 C DISK
T
6.80 km, 95 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Tereza PHK9255 R OK 99 Hradec Králové 57:40
2. Nárovec Václav NMN0006 C 68:04 + 10:24
3. Tichý Radomír 6WC0001 C 111:23 + 53:43
4. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 118:23 + 60:43