Výsledky závodu: Veřejný závod

Datum:
18.10.2015
Místo konání:
Bílsko
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
HRAD - 1:10 000, E - 5m; Stav léto 2014
Ředitel závodu:
Bláha Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Vojtěch Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Bláha Petr - R3, Pecka Jan
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P     T    
D10
2.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 25:19
2. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 26:29 + 1:10
3. Kosobudová Anna KTA0551 SK Kotnov Tábor 26:54 + 1:35
4. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 27:18 + 1:59
5. Škáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 30:16 + 4:57
6. Škáchová Zuzana KAM0651 SK Kamenice 30:35 + 5:16
7. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 31:21 + 6:02
8. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 31:30 + 6:11
9. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 34:34 + 9:15
10. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 56:41 + 31:22
11. Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš 59:59 + 34:40
12. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 61:20 + 36:01
D12
2.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:05
2. Šafaříková Lucie CST0351 OB Strakonice 25:32 + 1:27
3. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 28:57 + 4:52
4. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 29:20 + 5:15
5. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 29:26 + 5:21
6. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 29:42 + 5:37
7. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 30:39 + 6:34
8. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 37:30 + 13:25
9. Masnerová Eliška DCE0350 KOB Dobřichovice 38:30 + 14:25
10. Neubauerová Anna DOR0456 OK Dobříš 38:36 + 14:31
11. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 40:14 + 16:09
12. Kándlová Ema DCE0351 KOB Dobřichovice 42:33 + 18:28
13. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 43:39 + 19:34
14. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 47:45 + 23:40
D14
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 34:31
2. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 36:01 + 1:30
3. Škáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 37:56 + 3:25
4. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 37:59 + 3:28
5. Kosobudová Kateřina KTA0253 SK Kotnov Tábor 38:00 + 3:29
6. Příběnská Barbora KTA0255 SK Kotnov Tábor 46:45 + 12:14
7. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 48:05 + 13:34
8. Rudová Magdaléna VTA0254 vebr-sport 48:28 + 13:57
9. Petriláková Anežka Rozári 9EC0250 Bez registrace - Příbram 60:32 + 26:01
Balková Tereza OPI0199 Orientační sporty Písek DISK
D16
3.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 41:23
2. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 46:08 + 4:45
3. Klimešová Šarlota KRE0051 OOB TJ Sokol Křemže 48:51 + 7:28
D18
4.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirsová Anna KSH9751 OOB TJ Kašperské Hory 53:50
2. Spěváčková Blanka KSH9851 OOB TJ Kašperské Hory 65:28 + 11:38
D21K
4.60 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 51:32 0
2. Zemanová Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 57:30 + 5:58 0
3. Pluháčková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 63:56 + 12:24 0
4. Procházková Ivana TEH8451 Sokol Tehov 64:56 + 13:24 0
Blažková Dagmar OPI9997 Orientační sporty Písek DISK
D21L
6.60 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6409
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 50:19 6646
2. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 50:58 + 0:39 6479
3. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 55:29 + 5:10 5852
4. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 59:47 + 9:28 5266
5. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 62:08 + 11:49 4920
6. Horová Magda VSP5450 USK Praha 65:22 + 15:03 4481
7. Aschermannová Petra KAM9354 SK Kamenice 75:32 + 25:13 3270
8. Jandová Kateřina OPI8751 Orientační sporty Písek 83:13 + 32:54
D35
4.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 37:58
2. Hulcová Pavla KSH7753 OOB TJ Kašperské Hory 43:21 + 5:23
3. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 45:58 + 8:00
4. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 46:59 + 9:01
5. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 47:51 + 9:53
6. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 48:03 + 10:05
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 48:13 + 10:15
8. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 49:15 + 11:17
9. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 54:27 + 16:29
10. Jirsová Pavla KSH7251 OOB TJ Kašperské Hory 55:48 + 17:50
11. Procházková Pavlína LBE6450 TJ Lokomotiva Beroun 56:22 + 18:24
12. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 56:53 + 18:55
13. Mirčeva Lenka DOR7350 OK Dobříš 57:11 + 19:13
14. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 57:21 + 19:23
15. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 57:24 + 19:26
16. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 61:27 + 23:29
17. Votíková Monika VCB7254 TJ OB České Budějovice 62:57 + 24:59
18. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 63:19 + 25:21
19. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 64:20 + 26:22
20. Kosobudová Lenka KTA7351 SK Kotnov Tábor 65:23 + 27:25
21. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 65:42 + 27:44
22. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 66:05 + 28:07
23. Bernardová Martina DOR7751 OK Dobříš 66:43 + 28:45
24. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 68:19 + 30:21
25. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 72:35 + 34:37
26. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 73:39 + 35:41
27. Šustrová Hana KSH7755 OOB TJ Kašperské Hory 75:45 + 37:47
28. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 82:44 + 44:46
29. Klimešová Lenka KRE7501 OOB TJ Sokol Křemže 103:31 + 65:33
30. Petriláková Petra 9EC7650 Bez registrace - Příbram 106:32 + 68:34
Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš DISK
D45
3.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 40:00
2. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 40:25 + 0:25
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 41:28 + 1:28
4. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 44:34 + 4:34
5. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 48:50 + 8:50
6. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 50:23 + 10:23
7. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 51:25 + 11:25
8. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 52:17 + 12:17
9. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 53:13 + 13:13
10. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 54:34 + 14:34
11. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 54:46 + 14:46
12. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 55:04 + 15:04
13. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 56:19 + 16:19
14. Krotilová Magdaléna 4DC7150 Báječné ženy v běhu 57:48 + 17:48
15. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 59:36 + 19:36
16. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 61:13 + 21:13
17. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 72:54 + 32:54
D55
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 35:10
2. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 36:08 + 0:58
3. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 38:11 + 3:01
4. Veljačiková Markéta SCP OK Sparta Praha 40:01 + 4:51
5. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 42:02 + 6:52
6. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 42:19 + 7:09
7. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 TJ OB České Budějovice 44:25 + 9:15
8. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 46:55 + 11:45
D65
2.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 46:25
2. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 67:41 + 21:16
3. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 68:13 + 21:48
4. Šťovíčková Zdena DVP4951 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 77:36 + 31:11
5. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 106:14 + 59:49
DF
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušková Rozálie DVP0653 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 28:58
2. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 29:40 + 0:42
3. Pekařová Nela VTA0552 vebr-sport 37:23 + 8:25
4. Hroňková Barbora VSP0650 USK Praha 48:40 + 19:42
5. Markgráfová Ela NNN Neregistrovaní 54:04 + 25:06
6. Havlínová Josefína DKP0853 Oddíl OB Kotlářka 56:24 + 27:26
7. Přibíková Agáta PGP0651 SK Praga 56:42 + 27:44
8. Brousilová L. 2DX0900 NNN-Brousilovi 60:58 + 32:00
9. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 119:47 + 90:49
H10
2.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brettl Filip PGP0600 SK Praga 24:58
2. Lorenc Vašík DOR0702 OK Dobříš 25:47 + 0:49
3. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 26:20 + 1:22
4. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 26:45 + 1:47
5. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 26:47 + 1:49
6. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 27:27 + 2:29
7. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 29:14 + 4:16
8. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 29:55 + 4:57
8. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 29:55 + 4:57
10. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 31:00 + 6:02
11. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 32:41 + 7:43
12. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 34:20 + 9:22
13. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 49:51 + 24:53
14. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 50:54 + 25:56
15. Španěl Benedikt DOR0508 OK Dobříš 51:39 + 26:41
16. Svoboda Jan KTA0701 SK Kotnov Tábor 61:05 + 36:07
17. Bernard Robin DOR0600 OK Dobříš 88:18 + 63:20
H12
2.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 21:07
2. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 21:25 + 0:18
3. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 22:19 + 1:12
4. Škácha Vít KAM0309 SK Kamenice 24:40 + 3:33
5. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 25:21 + 4:14
6. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 30:48 + 9:41
7. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 32:37 + 11:30
8. Petrilák Matouš Nathaniel 9EC0400 Bez registrace - Příbram 33:48 + 12:41
9. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 34:53 + 13:46
10. Zavřel Jan MIL0400 Tesil Milevsko 52:21 + 31:14
11. Izák Daniel EKP VŠTJ Ekonom Praha 69:59 + 48:52
12. Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš 97:49 + 76:42
13. Dudla Teodor DOR0401 OK Dobříš 101:33 + 80:26
Zavřel Lukáš MIL0300 Tesil Milevsko DISK
H14
3.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 32:51
2. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:04 + 1:13
3. Dudla Maxmilián DOR0200 OK Dobříš 37:48 + 4:57
4. Spěváček Vojta KSH0203 OOB TJ Kašperské Hory 38:25 + 5:34
5. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 39:11 + 6:20
6. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 40:48 + 7:57
7. Mayer Šimon KSH0202 OOB TJ Kašperské Hory 50:50 + 17:59
8. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 61:59 + 29:08
9. Lukeš Prokop VTA0201 vebr-sport 63:47 + 30:56
Kolář Ondřej 2RX Brontové DISK
H16
4.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lejbl Ladislav LBE0000 TJ Lokomotiva Beroun 36:57
2. Matěj Konečný KCK9907 KOB Český Krumlov 43:47 + 6:50
3. Koubek Václav DOR9900 OK Dobříš 48:20 + 11:23
Kulík Karel PVD OOB TJ Sokol Pražák DISK
H18
6.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermák Adam PGP9701 SK Praga 50:45
2. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 54:53 + 4:08
3. Bambousek Jan DOR9800 OK Dobříš 70:44 + 19:59
Kovář Tomáš MIL9700 Tesil Milevsko DISK
H21K
5.70 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 55:21 0
2. Dudla Michal DOR7403 OK Dobříš 64:30 + 9:09 0
3. Šťovíček Jan DVP7703 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 65:33 + 10:12 0
Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník DISK 0
Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice DISK 0
H21L
7.80 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8551
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 45:58 8841
2. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 47:03 + 1:05 8612
3. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 49:44 + 3:46 8099
4. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 50:06 + 4:08 8001
5. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 51:21 + 5:23 7748
6. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 53:49 + 7:51 7282
7. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 55:26 + 9:28 6969
8. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 55:28 + 9:30 6934
9. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 55:50 + 9:52 6842
10. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 59:15 + 13:17 6222
11. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 59:58 + 14:00 6072
12. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 60:16 + 14:18 5996
13. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 62:09 + 16:11 5648
14. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 62:39 + 16:41 5539
15. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 65:55 + 19:57 4962
16. Hošek Lubomír VCB6101 TJ OB České Budějovice 66:58 + 21:00 4764
17. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 73:32 + 27:34 3639
18. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 74:54 + 28:56 3394
19. Hulec Jakub KSH8401 OOB TJ Kašperské Hory 80:31 + 34:33 2443
20. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 86:45 + 40:47 1398
21. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 93:52 + 47:54 215
Veselý Jakub PGP9503 SK Praga DISK 0
H35
6.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 42:31
2. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 43:22 + 0:51
3. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 44:59 + 2:28
4. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 49:19 + 6:48
5. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 49:54 + 7:23
6. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 50:10 + 7:39
7. Chroňák Jaroslav OPI7000 Orientační sporty Písek 50:12 + 7:41
8. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:08 + 8:37
9. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 53:03 + 10:32
10. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 53:26 + 10:55
11. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 54:23 + 11:52
12. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 59:45 + 17:14
13. Procházka Pavel LBE6500 TJ Lokomotiva Beroun 60:09 + 17:38
14. Pěsta Roman LEN6802 SKI Klub Lenora 61:05 + 18:34
15. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 61:22 + 18:51
16. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 62:25 + 19:54
17. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 63:19 + 20:48
18. Marek Jan LBE6100 TJ Lokomotiva Beroun 63:59 + 21:28
19. Sobotka Petr OPI8000 Orientační sporty Písek 65:50 + 23:19
20. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 66:18 + 23:47
21. Heřman Daniel SRK7102 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:43 + 24:12
22. Žižka Přemysl MIL7301 Tesil Milevsko 67:06 + 24:35
23. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 69:50 + 27:19
24. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 83:03 + 40:32
25. Škácha Michal KAM7102 SK Kamenice 86:39 + 44:08
H45
5.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 40:54
2. Hejzlar Josef VCB5601 TJ OB České Budějovice 42:13 + 1:19
3. Semík Jan VSP6507 USK Praha 45:55 + 5:01
4. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 48:17 + 7:23
5. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 48:58 + 8:04
6. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 50:07 + 9:13
7. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 51:45 + 10:51
8. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 53:40 + 12:46
9. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 54:33 + 13:39
10. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 55:16 + 14:22
11. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 55:26 + 14:32
12. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 59:45 + 18:51
13. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 61:48 + 20:54
14. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 63:49 + 22:55
15. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 71:07 + 30:13
16. Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 79:36 + 38:42
17. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 87:41 + 46:47
H55
3.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 34:52
2. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 35:16 + 0:24
3. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 35:51 + 0:59
4. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 36:00 + 1:08
5. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 39:28 + 4:36
6. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 41:38 + 6:46
7. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 43:26 + 8:34
8. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 45:51 + 10:59
9. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 56:11 + 21:19
10. Mražík Karel KRE5901 OOB TJ Sokol Křemže 58:47 + 23:55
11. Ruda Petr VTA vebr-sport 65:20 + 30:28
12. Janošík Lubomír KSH5901 OOB TJ Kašperské Hory 66:42 + 31:50
13. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 73:08 + 38:16
14. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 90:56 + 56:04
H65
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 28:40
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 29:14 + 0:34
3. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 32:26 + 3:46
4. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 38:10 + 9:30
5. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 38:34 + 9:54
6. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 39:28 + 10:48
7. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 41:37 + 12:57
8. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 42:49 + 14:09
9. Pokorný Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice 42:56 + 14:16
10. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 43:38 + 14:58
11. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 43:56 + 15:16
12. Němec Luboš DVP4401 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 53:56 + 25:16
13. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 59:29 + 30:49
14. Kramoliš Jan PVP5000 VSS Přírodověda Praha 61:11 + 32:31
15. Šťovíček Jan DVP5001 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 62:00 + 33:20
16. Novák Pavel ACB4801 ABK České Budějovice - Šumava 74:50 + 46:10
H75
2.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 31:35
2. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 48:00 + 16:25
HDR
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brettl Tobiáš PGP0900 SK Praga 27:26
2. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 30:59 + 3:33
3. Sobotková Lada OPI0650 Orientační sporty Písek 31:51 + 4:25
4. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 35:27 + 8:01
5. Pilař František NNNpil1 Neregistrovaní 35:33 + 8:07
6. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 36:01 + 8:35
7. Mayerová Daniela KSH0852 OOB TJ Kašperské Hory 36:14 + 8:48
8. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 37:17 + 9:51
9. Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš 38:41 + 11:15
10. Zíka Martin PVD OOB TJ Sokol Pražák 39:08 + 11:42
11. Zíka Petr PVD OOB TJ Sokol Pražák 42:41 + 15:15
12. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 45:03 + 17:37
13. Paterová Anna NNN Neregistrovaní 48:32 + 21:06
14. Doleželová Vendula KTA0751 SK Kotnov Tábor 49:14 + 21:48
15. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 49:49 + 22:23
16. Doleželová Jolana KTA1151 SK Kotnov Tábor 50:33 + 23:07
17. Blažková Amálie OPI0950 Orientační sporty Písek 50:35 + 23:09
18. Zíkaová Šárka PVD OOB TJ Sokol Pražák 52:51 + 25:25
19. Petriláková Amálie Rebeka 9EC0950 Bez registrace - Příbram 61:03 + 33:37
20. Procházka Zdenek TEH7800 Sokol Tehov 61:33 + 34:07
21. Liberdová Magdaléna KSH0851 OOB TJ Kašperské Hory 67:29 + 40:03
22. Kopecká Zuzana 53X1050 Pisek neregistrovany 89:24 + 61:58
23. Lhotský Marek DVP1005 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 91:15 + 63:49
24. Lhotská Linda DVP1251 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 110:33 + 83:07
Havlíčková Eva DVP0852 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly DISK
Havlíček Dan DVP1101 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly DISK
Peterová Alžběta NNN Neregistrovaní DISK
Velátová Tereza NNN Neregistrovaní DISK
HF
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 32:49
2. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 35:49 + 3:00
3. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 38:27 + 5:38
4. Lorenc Tadeáš 45X0600 PAT Praha 38:57 + 6:08
5. Havlín Prokop DKP0705 Oddíl OB Kotlářka 43:12 + 10:23
6. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 43:23 + 10:34
7. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 44:45 + 11:56
8. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 45:50 + 13:01
9. Matoušek Antonín DVP0801 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 72:36 + 39:47
10. Hroněk Štěpán VSP0700 USK Praha 84:54 + 52:05
Šťovíček Jan DVP1001 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly DISK
Šťovíček Filip DVP1201 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly DISK
P
2.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lhotský Petr DVP7707 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 26:57
2. Přibíková Johana NNN Neregistrovaní 29:06 + 2:09
3. Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice 30:09 + 3:12
4. Brousilová Petra 2DX6950 NNN-Brousilovi 33:19 + 6:22
5. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 34:16 + 7:19
6. Honsa Luděk ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava 35:23 + 8:26
7. Balek Zdeněk OPI Orientační sporty Písek 35:45 + 8:48
8. Hroněk Jan VSP7420 USK Praha 37:07 + 10:10
9. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 37:55 + 10:58
10. Bredlerová Gabriela SKV TJ Slovan Karlovy Vary 38:02 + 11:05
11. Mayer Tomáš KSH6900 OOB TJ Kašperské Hory 39:48 + 12:51
12. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 41:00 + 14:03
13. Brousil David 2DX7200 NNN-Brousilovi 42:07 + 15:10
14. Šťovíčková Dagmar DVP7655 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 42:25 + 15:28
15. Neubauerová Kateřina DOR7655 OK Dobříš 42:40 + 15:43
16. Havlíček Tomáš DVP7801 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 43:45 + 16:48
17. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 47:51 + 20:54
18. Hroňková Milada VSP7455 USK Praha 47:58 + 21:01
19. Matoušková Kateřina DVP8051 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 48:05 + 21:08
20. Snížek Vlastimil DOR5600 OK Dobříš 48:43 + 21:46
21. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 49:19 + 22:22
22. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 50:15 + 23:18
23. Bernard Zdeněk DOR7400 OK Dobříš 60:40 + 33:43
24. Zavřel Oldřich MIL7500 Tesil Milevsko 61:30 + 34:33
25. Pluháčková Běla MLA MLOK Mariánské Lázně 87:03 + 60:06
Kulíková Marie PVD OOB TJ Sokol Pražák DISK
Kubová Veronika PVD OOB TJ Sokol Pražák DISK
T
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zíka Jaroslav PVD OOB TJ Sokol Pražák 31:17
2. Pilař Marek NNNpil2 Neregistrovaní 31:30 + 0:13
3. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 32:39 + 1:22
4. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 38:46 + 7:29
5. Veselý David PVD9999 OOB TJ Sokol Pražák 49:29 + 18:12
6. Havlíček Tomáš DOR5802 OK Dobříš 50:50 + 19:33
7. Kuchyňka Ivan SJH6602 SJH Jindřichův Hradec 51:24 + 20:07
8. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 55:21 + 24:04
9. Pěstová Kateřina LEN9151 SKI Klub Lenora 60:24 + 29:07
10. Konečná Vladimíra KCK KOB Český Krumlov 65:07 + 33:50
11. Zahrádka Jiří PVD9998 OOB TJ Sokol Pražák 65:47 + 34:30
12. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 71:17 + 40:00
13. Paulová Miroslava DCE5250 KOB Dobřichovice 79:47 + 48:30
14. Štětka Petr NNN Neregistrovaní 108:22 + 77:05