Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lucie | SOP0350 | A | OOB TJ Slezan Opava | 19:23 | |
2. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 21:25 | + 2:02 |
3. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 21:51 | + 2:28 |
4. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 21:55 | + 2:32 |
5. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:13 | + 2:50 |
6. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 22:28 | + 3:05 |
7. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:36 | + 4:13 |
8. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 23:41 | + 4:18 |
9. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:42 | + 4:19 |
10. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 24:59 | + 5:36 |
11. | Bednaříková Sára | LCE0252 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:22 | + 5:59 |
12. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 25:31 | + 6:08 |
13. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SOB Olomouc | 27:13 | + 7:50 |
14. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 27:23 | + 8:00 |
15. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 28:02 | + 8:39 |
16. | Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:37 | + 9:14 |
17. | Sedlářová Jolana | TBM0359 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:54 | + 9:31 |
18. | Kowalczyk Wiktoria | 19P0450 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 29:17 | + 9:54 |
19. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | B | SKOB Zlín | 29:22 | + 9:59 |
20. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | B | KOB Moira Brno | 30:29 | + 11:06 |
21. | Mazurek Joanna | 49P0350 | C | DFS Wroclaw | 31:40 | + 12:17 |
22. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:07 | + 12:44 |
23. | Pišová Adéla | LCE0551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:39 | + 13:16 |
24. | Banasiak Joanna | 49P0450 | C | DFS Wroclaw | 32:41 | + 13:18 |
25. | Becmer Aleksandra | 49P0250 | C | DFS Wroclaw | 32:43 | + 13:20 |
26. | Chabiera Lena | 28P0351 | C | UNTS Warszawa | 34:11 | + 14:48 |
27. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 34:48 | + 15:25 |
28. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 37:04 | + 17:41 |
29. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Orientační Běh Opava | 37:11 | + 17:48 |
30. | Piecek Emilia | 19P0350 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 38:41 | + 19:18 |
31. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ SOKOL Plumlov | 39:09 | + 19:46 |
32. | Borzym Izabela | 27P0201 | C | BKS Wataha Warszawa | 39:10 | + 19:47 |
33. | Králová Jolana | TBM0360 | B | KOS TJ Tesla Brno | 45:16 | + 25:53 |
34. | Tesařová Tereza | KSU0393 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:34 | + 27:11 |
MS | Szajer Paulina | 49P9700 | C | DFS Wroclaw | 45:51 | + 26:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rückerová Šárka | HOR0050 | A | TJ Jiskra Hořice | 21:01 | |
2. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 23:22 | + 2:21 |
3. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 23:59 | + 2:58 |
4. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 24:38 | + 3:37 |
5. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 24:41 | + 3:40 |
6. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 25:30 | + 4:29 |
7. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 25:34 | + 4:33 |
8. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | A | TJ Jiskra Nejdek | 26:32 | + 5:31 |
9. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:38 | + 5:37 |
10. | Kochová Anna | SJC0153 | A | Sportcentrum Jičín | 26:40 | + 5:39 |
11. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 26:51 | + 5:50 |
12. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 27:24 | + 6:23 |
13. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 27:34 | + 6:33 |
14. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 27:45 | + 6:44 |
15. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | A | SK Žabovřesky Brno | 28:01 | + 7:00 |
16. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | A | K.O.B. Choceň | 28:33 | + 7:32 |
17. | Hojná Eliška | SJH0052 | A | SJH Jindřichův Hradec | 28:40 | + 7:39 |
18. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 28:48 | + 7:47 |
19. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | A | Magnus Orienteering | 28:50 | + 7:49 |
20. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 29:08 | + 8:07 |
21. | Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 30:44 | + 9:43 |
22. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:48 | + 9:47 |
23. | Vejražková Róza | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 31:04 | + 10:03 |
24. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | A | Kometa Kralovice | 31:08 | + 10:07 |
25. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | A | OK Kamenice | 31:50 | + 10:49 |
26. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 32:08 | + 11:07 |
27. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 32:09 | + 11:08 |
28. | Borovičková Valerie | LPU0054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 32:59 | + 11:58 |
29. | Tokárová Regina | NEJ0151 | A | TJ Jiskra Nejdek | 33:02 | + 12:01 |
30. | Kubíčková Iva | LPU0157 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 34:08 | + 13:07 |
31. | Držková Berenika | LPU0151 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 34:09 | + 13:08 |
32. | Susek Julia | 23P0150 | C | OK!Sport | 34:36 | + 13:35 |
32. | Golová Tereza | VIC0162 | A | OB Vizovice | 34:36 | + 13:35 |
34. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 36:19 | + 15:18 |
35. | Rydlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:34 | + 15:33 |
36. | Olszanka Gabriela | 23P0151 | C | OK!Sport | 36:49 | + 15:48 |
37. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | OK Kamenice | 37:07 | + 16:06 |
38. | Šrámková Hana | RIC0051 | A | OB Říčany | 41:42 | + 20:41 |
39. | Mianowska Julia | 28P0150 | C | UNTS Warszawa | 42:12 | + 21:11 |
40. | Filipová Tereza | LPU0050 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 44:33 | + 23:32 |
41. | Ĺwica Katarzyna | 19P0051 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 46:44 | + 25:43 |
42. | Staszak Alicja | 28P0151 | C | UNTS Warszawa | 47:31 | + 26:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:07 | |
2. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:19 | + 0:12 |
3. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 23:36 | + 0:29 |
4. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 24:07 | + 1:00 |
5. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 24:14 | + 1:07 |
6. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 24:41 | + 1:34 |
7. | Horáková Barbora | VSP0150 | B | USK Praha | 26:10 | + 3:03 |
8. | Riby Rose | LTP0051 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:27 | + 3:20 |
9. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:58 | + 3:51 |
10. | Piwko Gabiela | 88P0050 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 27:27 | + 4:20 |
11. | Šabršulová Natálie | LCE0054 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:35 | + 4:28 |
12. | Štefková Klára | TBM0059 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:25 | + 5:18 |
13. | Hajduková Jana | KSU0197 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:58 | + 5:51 |
14. | Radová Kateřina | ABM0199 | B | KOB Moira Brno | 29:19 | + 6:12 |
15. | Mokrá Michaela | ABM0063 | C | KOB Moira Brno | 31:24 | + 8:17 |
16. | Boučková Anna | TBM0051 | B | KOS TJ Tesla Brno | 32:25 | + 9:18 |
17. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | C | SKOB Zlín | 42:19 | + 19:12 |
18. | Malotová Kamila | LCE0055 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:19 | + 21:12 |
Špringlová Kamila | TBM0050 | B | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | A | OB Říčany | 23:03 | |
2. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 23:29 | + 0:26 |
3. | Čechová Tereza | SJI9852 | A | OK Jihlava | 24:04 | + 1:01 |
4. | Malinová Apolena | SHK9952 | A | OK Slavia Hradec Králové | 26:23 | + 3:20 |
5. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 26:58 | + 3:55 |
6. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 27:18 | + 4:15 |
7. | Větříčková Andrea | SHK9951 | A | OK Slavia Hradec Králové | 27:26 | + 4:23 |
8. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 27:32 | + 4:29 |
9. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 27:40 | + 4:37 |
10. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 27:45 | + 4:42 |
11. | Korpasová Tereza | LBM9898 | A | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 27:55 | + 4:52 |
12. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 28:30 | + 5:27 |
13. | Šmelíková Tereza | LCE9952 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:57 | + 5:54 |
14. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 29:06 | + 6:03 |
15. | Fukalová Hana | AOP9850 | A | Orientační Běh Opava | 29:45 | + 6:42 |
16. | Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | 29:57 | + 6:54 |
16. | Waňková Martina | LPU9959 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 29:57 | + 6:54 |
18. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 30:15 | + 7:12 |
19. | Galla Zofia | 1VP9851 | C | HKS Azymut Mochy | 30:50 | + 7:47 |
20. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 31:01 | + 7:58 |
21. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 31:17 | + 8:14 |
22. | Tichá Veronika | TZL9951 | A | SKOB Zlín | 31:27 | + 8:24 |
23. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 31:43 | + 8:40 |
24. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 31:44 | + 8:41 |
25. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | B | K.O.B. Choceň | 31:51 | + 8:48 |
26. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | A | Sportcentrum Jičín | 32:18 | + 9:15 |
27. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 32:32 | + 9:29 |
28. | Thořová Markéta | TUR9952 | A | OOB TJ Turnov | 33:18 | + 10:15 |
29. | Seidel Julia | 1VP9950 | C | HKS Azymut Mochy | 33:44 | + 10:41 |
30. | Čechová Klára | AOP9951 | A | Orientační Běh Opava | 34:28 | + 11:25 |
31. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 35:10 | + 12:07 |
31. | Pilcová Sabina | JPV9898 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 35:10 | + 12:07 |
33. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 35:22 | + 12:19 |
34. | Liberdová Jana | TRI9852 | A | TJ TŽ Třinec | 35:42 | + 12:39 |
35. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | A | SK Praga | 36:12 | + 13:09 |
36. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | A | OK Kamenice | 36:35 | + 13:32 |
37. | Marek Wiktoria | 28P9950 | C | UNTS Warszawa | 39:38 | + 16:35 |
38. | Murawska Marta | 1VP9850 | C | HKS Azymut Mochy | 40:18 | + 17:15 |
39. | Škarková Kateřina | PGP9955 | C | SK Praga | 42:21 | + 19:18 |
40. | Antonowicz Anna Maria | 28P9850 | C | UNTS Warszawa | 43:19 | + 20:16 |
41. | Hudská Ludmila | TUR9851 | C | OOB TJ Turnov | 43:27 | + 20:24 |
42. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | B | OK Kamenice | 45:07 | + 22:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | B | SK Severka Šumperk | 26:47 | |
2. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 28:56 | + 2:09 |
3. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 30:50 | + 4:03 |
4. | Kůstková Daniela | VIC9898 | B | OB Vizovice | 31:14 | + 4:27 |
5. | Vlachová Kateřina | KON9898 | A | KOB Konice | 32:28 | + 5:41 |
6. | Chroustová Šárka | ZBM9862 | B | SK Žabovřesky Brno | 34:12 | + 7:25 |
7. | Utíkalová Kateřina | TBM9952 | B | KOS TJ Tesla Brno | 36:08 | + 9:21 |
8. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 36:19 | + 9:32 |
9. | Švidrnochová Lenka | SOP9952 | B | OOB TJ Slezan Opava | 38:34 | + 11:47 |
10. | Slovenčíková Eliška | VIC9959 | B | OB Vizovice | 40:49 | + 14:02 |
11. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 46:40 | + 19:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chládková Simona | LPU9658 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 26:32 | 8527 | |
2. | Novotná Klára | PHK9751 | A | OK 99 Hradec Králové | 26:51 | + 0:19 | 8428 |
3. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | E | SK Žabovřesky Brno | 27:19 | + 0:47 | 8282 |
4. | Hančová Petra | LPU9659 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 27:36 | + 1:04 | 8194 |
5. | Nováková Tereza | DKP9751 | E | Oddíl OB Kotlářka | 28:40 | + 2:08 | 7860 |
6. | Šiková Karolína | LPM9651 | E | OK Lokomotiva Plzeň | 29:00 | + 2:28 | 7756 |
7. | Sárközy Zsófia | 17H9954 | C | Hungarian Team | 29:44 | + 3:12 | |
8. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 30:12 | + 3:40 | 7381 |
9. | Péntek Gréti | 17H9691 | C | Hungarian Team | 30:59 | + 4:27 | |
9. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | A | SK Žabovřesky Brno | 30:59 | + 4:27 | 7136 |
11. | Cych Weronika | PHK9696 | R | OK 99 Hradec Králové | 31:26 | + 4:54 | 6995 |
12. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 31:30 | + 4:58 | 6974 |
13. | Kovářová Lenka | LTP9750 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:43 | + 5:11 | 6906 |
14. | Goldmann Julia | 17H9694 | C | Hungarian Team | 31:54 | + 5:22 | |
15. | Hanáková Magda | KRL9651 | A | Kometa Kralovice | 32:04 | + 5:32 | 6797 |
16. | Šiková Barbora | LPM9650 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 32:05 | + 5:33 | 6792 |
17. | Smrčková Dominika | KSU9799 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:12 | + 5:40 | 6755 |
18. | Vališová Martina | OSN9696 | R | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:16 | + 5:44 | 6734 |
19. | Becze Rita | 17H9654 | C | Hungarian Team | 32:37 | + 6:05 | |
20. | Šádková Martina | PHK9653 | A | OK 99 Hradec Králové | 33:02 | + 6:30 | 6495 |
21. | Wanczyk Zuzanna | 25P0051 | C | PUKS Mlode Orly | 33:09 | + 6:37 | |
22. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 33:38 | + 7:06 | 6307 |
23. | Dominiak Dagmara | 25P0050 | C | PUKS Mlode Orly | 33:39 | + 7:07 | |
24. | Kavánková Iva | TZL9753 | A | SKOB Zlín | 33:45 | + 7:13 | 6271 |
25. | Koderičová Tereza | PHK9666 | R | OK 99 Hradec Králové | 33:47 | + 7:15 | 6260 |
26. | Roškotová Lucie | TUR9753 | A | OOB TJ Turnov | 33:55 | + 7:23 | 6218 |
27. | Linková Alena | TUR9751 | A | OOB TJ Turnov | 34:01 | + 7:29 | 6187 |
28. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | A | TJ TŽ Třinec | 34:11 | + 7:39 | 6135 |
29. | Červená Adéla | SHK9755 | A | OK Slavia Hradec Králové | 34:17 | + 7:45 | 6104 |
30. | Veljačiková Hana | PGP9756 | A | SK Praga | 34:35 | + 8:03 | 6010 |
31. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 34:42 | + 8:10 | 5973 |
32. | Gorczyca Maria | 55P9700 | C | Grunwald Poznań | 35:16 | + 8:44 | |
33. | Sabelová Markéta | TRI9656 | R | TJ TŽ Třinec | 35:22 | + 8:50 | 5765 |
34. | Matyba Anna | 34P9651 | C | WKS Grunwald Poznań | 35:46 | + 9:14 | |
35. | Jansová Doubravka | LPU9750 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 36:12 | + 9:40 | 5504 |
36. | Kovacs Eszter | 17H9692 | C | Hungarian Team | 36:50 | + 10:18 | |
37. | Slavíková Silvie | PGP9751 | A | SK Praga | 36:55 | + 10:23 | 5280 |
38. | Lavičková Michaela | PGP9656 | B | SK Praga | 41:01 | + 14:29 | 3998 |
39. | Liszka Eszter | 17H9651 | C | Hungarian Team | 43:34 | + 17:02 | |
40. | Kameníková Andrea | BOR9751 | A | OK Jiskra Nový Bor | 44:44 | + 18:12 | 2836 |
Winiczai Csenge | C | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 47:26 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Topinková Monika | PHK8051 | E | OK 99 Hradec Králové | 33:32 | 9901 | |
2. | Krafková Lucie | TUR8650 | R | OOB TJ Turnov | 34:22 | + 0:50 | 9663 |
3. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | R | SK Žabovřesky Brno | 34:23 | + 0:51 | 9658 |
4. | Mechlová Lenka | SHK9051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 34:59 | + 1:27 | 9487 |
5. | Horová Pavla | LPU9457 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 35:07 | + 1:35 | 9449 |
6. | Knapová Lenka | LPU9351 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 35:26 | + 1:54 | 9358 |
7. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 35:41 | + 2:09 | 9287 |
8. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 35:47 | + 2:15 | 9258 |
9. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | OK Slavia Hradec Králové | 36:06 | + 2:34 | 9168 |
10. | Procházková Marie | KAM9554 | R | OK Kamenice | 36:25 | + 2:53 | 9077 |
11. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | R | SK Žabovřesky Brno | 36:49 | + 3:17 | 8963 |
12. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:54 | + 3:22 | 8939 |
13. | Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | 37:03 | + 3:31 | 8896 |
14. | Dlouhá Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 37:12 | + 3:40 | 8854 |
15. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 37:29 | + 3:57 | 8773 |
16. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 37:35 | + 4:03 | 8744 |
17. | Sklenářová Radka | LCE9250 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:53 | + 4:21 | 8658 |
18. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 37:57 | + 4:25 | 8639 |
19. | Košárková Iva | AOP8152 | R | Orientační Běh Opava | 38:02 | + 4:30 | 8615 |
20. | Šimková Johanka | ZBM9350 | E | SK Žabovřesky Brno | 38:14 | + 4:42 | 8558 |
21. | Doležalová Monika | KAM8851 | R | OK Kamenice | 38:30 | + 4:58 | 8482 |
22. | Valešová Jana | PHK9154 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:49 | + 5:17 | 8392 |
23. | Voborníková Alena | CTB9451 | R | SK OB Chotěboř | 38:56 | + 5:24 | 8358 |
24. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | E | SK Žabovřesky Brno | 39:09 | + 5:37 | 8296 |
25. | Mrázková Romana | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | 40:09 | + 6:37 | 8011 |
26. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 40:23 | + 6:51 | 7944 |
27. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 40:25 | + 6:53 | 7935 |
28. | Szeliga Małgorzata | 19P9350 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 40:59 | + 7:27 | |
29. | Udržalová Pavla | LPU8552 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 41:32 | + 8:00 | 7615 |
30. | Pietrowskaja Wioletta | 28P9150 | C | UNTS Warszawa | 42:35 | + 9:03 | |
31. | Bořánková Karolína | KAM9550 | R | OK Kamenice | 42:45 | + 9:13 | 7268 |
32. | Tichovská Martina | PGP8658 | E | SK Praga | 44:00 | + 10:28 | 6911 |
33. | Gornicka-Antonowicz Anna | 28P6850 | C | UNTS Warszawa | 46:16 | + 12:44 | |
34. | Koporová Petra | ZBM9353 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:00 | + 14:28 | 5768 |
35. | Wigha Malgorzata | C | 51:51 | + 18:19 | |||
Čepová Daniela | PHK8951 | E | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teplá Karolína | SHK9251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 30:56 | 8287 | |
2. | Benešová Jana | SJH9451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 31:08 | + 0:12 | 8234 |
3. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:31 | + 0:35 | 8133 |
4. | Matějů Martina | PGP8556 | R | SK Praga | 32:01 | + 1:05 | 8002 |
5. | Voráčková Lenka | OSN8555 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:13 | + 1:17 | 7949 |
6. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 32:53 | + 1:57 | 7773 |
7. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 32:54 | + 1:58 | 7769 |
8. | Kosová Štěpánka | LPU9460 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:58 | + 2:02 | 7751 |
9. | Šístková Iveta | LPU8654 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 33:42 | + 2:46 | 7558 |
10. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 33:55 | + 2:59 | 7501 |
11. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 34:18 | + 3:22 | 7400 |
12. | Dundrová Lucie | TUR8951 | C | OOB TJ Turnov | 35:12 | + 4:16 | 7163 |
13. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 35:23 | + 4:27 | 7115 |
14. | Kazdová Lenka | SJC8484 | C | Sportcentrum Jičín | 36:14 | + 5:18 | 6891 |
15. | Wurzelová Hana | OSN8972 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:15 | + 5:19 | 6886 |
16. | Petrželová Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:27 | + 5:31 | 6834 |
17. | Pabich Maria | 66P7606 | C | UKS Azymut Pabianice | 36:30 | + 5:34 | |
18. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 36:34 | + 5:38 | 6803 |
19. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:49 | + 5:53 | 6737 |
20. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB TRETRA Praha | 36:55 | + 5:59 | 6711 |
21. | Chroustová Lenka | ZBM9457 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:32 | + 6:36 | 6548 |
22. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 38:10 | + 7:14 | 6381 |
23. | Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 38:36 | + 7:40 | 6267 |
24. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:44 | + 7:48 | 6232 |
25. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 38:49 | + 7:53 | 6210 |
26. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 39:02 | + 8:06 | 6153 |
27. | Šrámková Michaela | SJH9352 | C | SJH Jindřichův Hradec | 39:09 | + 8:13 | 6122 |
28. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 39:19 | + 8:23 | 6078 |
29. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 40:12 | + 9:16 | 5846 |
30. | Ĺlusarczyk Katarzyna | 23P8951 | C | OK!Sport | 40:13 | + 9:17 | |
31. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 40:19 | + 9:23 | 5815 |
32. | Górska Kinga | 39P8950 | C | UMKS Orkan Ostróda | 40:21 | + 9:25 | |
33. | Kopecká Eliška | ASU9299 | C | Magnus Orienteering | 40:29 | + 9:33 | 5771 |
34. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:08 | + 10:12 | 5600 |
35. | Mašláňová Hana | TZL7979 | C | SKOB Zlín | 41:51 | + 10:55 | 5411 |
36. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 42:25 | + 11:29 | 5262 |
37. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 43:15 | + 12:19 | 5042 |
38. | Hepnerová Martina | SHK8152 | R | OK Slavia Hradec Králové | 43:16 | + 12:20 | 5038 |
39. | Křížová Lenka | TTR8551 | C | OOB Třebíč | 43:25 | + 12:29 | 4998 |
40. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 43:27 | + 12:31 | 4989 |
41. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 44:14 | + 13:18 | 4783 |
42. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 44:36 | + 13:40 | 4686 |
43. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:42 | + 13:46 | 4660 |
44. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 45:10 | + 14:14 | 4537 |
45. | Mádlová Věra | ZBM8951 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:22 | + 15:26 | 4221 |
46. | Hošková Tereza | DOB8971 | C | KOB Dobruška | 46:44 | + 15:48 | 4124 |
47. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | C | KOB TRETRA Praha | 46:56 | + 16:00 | 4072 |
48. | Wysocka Malwina | 23P8500 | C | OK!Sport | 47:53 | + 16:57 | |
49. | Kocińska Agnieszka | 39P8750 | C | UMKS Orkan Ostróda | 50:11 | + 19:15 | |
50. | MiĹkiewicz Martyna | 23P8950 | C | OK!Sport | 50:19 | + 19:23 | |
51. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 51:15 | + 20:19 | 2935 |
52. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 51:23 | + 20:27 | 2899 |
53. | Fátorová Barbora | DOB7878 | C | KOB Dobruška | 54:22 | + 23:26 | 2113 |
54. | Szlendak Joanna | LCE9352 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:21 | + 24:25 | |
55. | Jirků Martina | TUR8750 | C | OOB TJ Turnov | 56:42 | + 25:46 | 1499 |
56. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 67:24 | + 36:28 | 0 |
57. | Kalata Agnieszka | 88P8950 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 79:38 | + 48:42 | |
58. | Svobodná Šárka | DKP8850 | R | Oddíl OB Kotlářka | 83:42 | + 52:46 | 0 |
Klimplová Lenka | LPU7951 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Fundová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 37:10 | 5735 | |
2. | Przyczková Michaela | LPU8499 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 38:13 | + 1:03 | 5580 |
3. | Boháčová Lucie | PTE8771 | C | TJ Sokol Ptení | 38:38 | + 1:28 | 5519 |
4. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:14 | + 2:04 | 5430 |
5. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 40:21 | + 3:11 | 5265 |
6. | Czajka Iza | 23P8250 | C | OK!Sport | 41:45 | + 4:35 | |
7. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 42:50 | + 5:40 | 4899 |
8. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | C | KOB Konice | 44:26 | + 7:16 | 4662 |
9. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 44:41 | + 7:31 | 4625 |
10. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:09 | + 7:59 | 4557 |
11. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:32 | + 8:22 | 4500 |
12. | Podešvová Vlasta | ADA9251 | C | OOB Spartak Adamov | 47:10 | + 10:00 | 4259 |
13. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | C | OK Sparta Praha | 48:31 | + 11:21 | 4059 |
14. | Bulvová Hana | CHT6655 | C | OOB SK Chrast | 58:30 | + 21:20 | 2585 |
15. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | C | K.O.B. Choceň | 60:56 | + 23:46 | 2226 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterková Viktorie | LLI7551 | C | TJ Loko Liberec | 105:53 | 0 | |
Fidrmucová Linda | UOL8650 | C | SOB Olomouc | DISK | 0 | ||
Křesťanová Gabriela | TRI9251 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:45 | |
2. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 37:23 | + 4:38 |
3. | Mulíčková Eva | ABM7469 | C | KOB Moira Brno | 39:40 | + 6:55 |
4. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:51 | + 12:06 |
5. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:09 | + 12:24 |
6. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:00 | + 15:15 |
7. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 51:16 | + 18:31 |
8. | Radová Martina | ABM7451 | C | KOB Moira Brno | 51:58 | + 19:13 |
9. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:08 | + 19:23 |
10. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:33 | + 19:48 |
11. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 52:57 | + 20:12 |
12. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:42 | + 26:57 |
13. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 68:31 | + 35:46 |
14. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 74:45 | + 42:00 |
15. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 78:15 | + 45:30 |
16. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 78:55 | + 46:10 |
17. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 79:50 | + 47:05 |
18. | Golinowska Elzbieta | 1VP8050 | C | HKS Azymut Mochy | 84:37 | + 51:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:21 | |
2. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 33:08 | + 3:47 |
3. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:58 | + 4:37 |
4. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 34:14 | + 4:53 |
5. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 37:11 | + 7:50 |
6. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:47 | + 9:26 |
7. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Orientační Běh Opava | 40:39 | + 11:18 |
8. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:51 | + 11:30 |
9. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:41 | + 16:20 |
10. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 48:57 | + 19:36 |
11. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:07 | + 21:46 |
12. | Mianowska Dorota | 28P7450 | C | UNTS Warszawa | 56:06 | + 26:45 |
13. | Smrčková Věra | KSU7373 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:29 | + 27:08 |
14. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 65:20 | + 35:59 |
Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Toborek Katarzyna | 49P7400 | C | DFS Wroclaw | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 27:51 | |
2. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 29:52 | + 2:01 |
3. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:14 | + 4:23 |
4. | Kašparová Ivana | UOL6951 | C | SOB Olomouc | 32:45 | + 4:54 |
5. | Wolek Ewa | 28P6802 | C | UNTS Warszawa | 34:13 | + 6:22 |
6. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:16 | + 6:25 |
7. | Juračková Jana | LPU6051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:43 | + 6:52 |
8. | Ciencialová Bohumila | TRI6957 | C | TJ TŽ Třinec | 35:27 | + 7:36 |
9. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 35:29 | + 7:38 |
10. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 38:25 | + 10:34 |
11. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:27 | + 10:36 |
12. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 38:40 | + 10:49 |
13. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 38:53 | + 11:02 |
14. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 40:11 | + 12:20 |
15. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 40:46 | + 12:55 |
16. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:47 | + 12:56 |
17. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:27 | + 13:36 |
18. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 42:04 | + 14:13 |
19. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB TRETRA Praha | 48:33 | + 20:42 |
20. | Wolowczyk Mariola | 28P6851 | C | UNTS Warszawa | 50:07 | + 22:16 |
21. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 74:24 | + 46:33 |
Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | ||
Valášková Šárka | KAM6951 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:57 | |
1. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 27:57 | + 0:00 |
3. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 28:42 | + 0:45 |
4. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 32:26 | + 4:29 |
5. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 34:17 | + 6:20 |
6. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:18 | + 8:21 |
7. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 36:26 | + 8:29 |
8. | Uchytilová Jana | JPV6677 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:58 | + 9:01 |
9. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:11 | + 10:14 |
10. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 38:29 | + 10:32 |
11. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 38:45 | + 10:48 |
12. | Czerkawska Urszula | 1SP6250 | C | Neregistrovaní - Czerkawska | 39:16 | + 11:19 |
13. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 40:18 | + 12:21 |
14. | Slezáková Jitka | LCE6351 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:28 | + 12:31 |
15. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 40:51 | + 12:54 |
16. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 41:34 | + 13:37 |
17. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 48:15 | + 20:18 |
18. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 48:33 | + 20:36 |
19. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 50:49 | + 22:52 |
20. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Havířov | 54:37 | + 26:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 35:28 | |
2. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:57 | + 1:29 |
3. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 37:00 | + 1:32 |
4. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 37:29 | + 2:01 |
5. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:55 | + 10:27 |
6. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:22 | + 10:54 |
7. | Guglielmetti Daniela | 5QX5950 | C | GOLD Savosa | 48:11 | + 12:43 |
MS | Svobodná Madla | DKP9154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:42 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 29:34 | |
2. | Wysocka Jolanta | 14P5650 | C | UKS Kometa Gliwice | 34:33 | + 4:59 |
3. | Olbrycht Anna | 73P5650 | C | OLBnO | 86:50 | + 57:16 |
Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
MS | Horváth Magda | 17H5750 | C | Hungarian Team | 39:45 | + 10:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:19 | |
2. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 48:19 | + 11:00 |
3. | Tomanová Jana | LBM4955 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 54:08 | + 16:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | B | OK 99 Hradec Králové | 19:09 | |
2. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 21:07 | + 1:58 |
2. | Milán Jakub | TBM0411 | A | KOS TJ Tesla Brno | 21:07 | + 1:58 |
4. | Valík Adam | AOP0301 | B | Orientační Běh Opava | 22:02 | + 2:53 |
5. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 22:13 | + 3:04 |
6. | Peterka Jakub | LLI0404 | B | TJ Loko Liberec | 22:40 | + 3:31 |
7. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 22:50 | + 3:41 |
8. | Doležal Matyáš | STE0208 | B | SK SKI-OB Šternberk | 24:12 | + 5:03 |
9. | Haltof Marek | TRI0200 | B | TJ TŽ Třinec | 24:24 | + 5:15 |
10. | Štábl Adam | KSU0401 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:49 | + 5:40 |
11. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 25:31 | + 6:22 |
12. | Průša Dominik | VSP0406 | B | USK Praha | 25:34 | + 6:25 |
13. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:18 | + 7:09 |
14. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:50 | + 7:41 |
15. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 26:55 | + 7:46 |
16. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | B | SK Žabovřesky Brno | 26:58 | + 7:49 |
17. | Štregl Matyáš | VRL0301 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:03 | + 7:54 |
18. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 28:03 | + 8:54 |
19. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 28:12 | + 9:03 |
20. | Ehl Ondřej | TBM0404 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:14 | + 9:05 |
21. | Antonowicz Jan | 28P0600 | C | UNTS Warszawa | 28:15 | + 9:06 |
22. | Melišík Martin | TAP0200 | B | KOB TRETRA Praha | 28:22 | + 9:13 |
23. | Čech Vít | AOP0302 | B | Orientační Běh Opava | 28:51 | + 9:42 |
24. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 29:37 | + 10:28 |
25. | Chovanec Václav | TZL0201 | A | SKOB Zlín | 30:51 | + 11:42 |
26. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 30:54 | + 11:45 |
27. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 31:04 | + 11:55 |
28. | Doušek Tomáš | TBM0401 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:12 | + 12:03 |
29. | Kula Mateusz | 1HP0202 | C | BnO Szczecin | 31:20 | + 12:11 |
30. | Biernat Michal | 1HP0200 | C | BnO Szczecin | 31:56 | + 12:47 |
31. | Lukašák Šimon | STE0202 | B | SK SKI-OB Šternberk | 32:27 | + 13:18 |
32. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 32:30 | + 13:21 |
33. | Pipek Ondřej | LPU0203 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:56 | + 13:47 |
34. | Toborek Jakub | 49P0300 | C | DFS Wroclaw | 32:59 | + 13:50 |
35. | Jończy Jakub | 88P0300 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 33:29 | + 14:20 |
36. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 33:53 | + 14:44 |
37. | Lička Adam | TBM0326 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:57 | + 14:48 |
38. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 33:59 | + 14:50 |
39. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 36:16 | + 17:07 |
40. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 36:20 | + 17:11 |
41. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 37:59 | + 18:50 |
42. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 38:02 | + 18:53 |
43. | Pachnik Stanisław | 19P0300 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 38:21 | + 19:12 |
44. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | B | TJ TŽ Třinec | 38:37 | + 19:28 |
45. | Cych Mikołaj | 33P0300 | C | Echo Twardogóra | 39:11 | + 20:02 |
46. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 40:12 | + 21:03 |
47. | Patterman Prokop | KSU0333 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:10 | + 22:01 |
48. | Gierus Mateusz | 33P0302 | C | Echo Twardogóra | 41:42 | + 22:33 |
49. | Wójtowicz Krzysztof | 28P0401 | C | UNTS Warszawa | 41:48 | + 22:39 |
50. | Janků Martin | STE0404 | B | SK SKI-OB Šternberk | 42:12 | + 23:03 |
51. | Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | 43:52 | + 24:43 |
52. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB Moira Brno | 44:52 | + 25:43 |
53. | Rada Štěpán | ABM0404 | B | KOB Moira Brno | 44:58 | + 25:49 |
54. | Kondys Jakub | 1HP0201 | C | BnO Szczecin | 47:43 | + 28:34 |
55. | Nowakowski Maciej | 27P0200 | C | BKS Wataha Warszawa | 61:42 | + 42:33 |
56. | Zaleski Jakub | 88P0302 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 68:43 | + 49:34 |
Kotkowiak Piotr | 1HP0204 | C | BnO Szczecin | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rusin Jan | LPU0008 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 22:07 | |
2. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 22:32 | + 0:25 |
3. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 22:35 | + 0:28 |
4. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 23:22 | + 1:15 |
5. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:34 | + 1:27 |
6. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 23:40 | + 1:33 |
7. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 24:07 | + 2:00 |
8. | Gajda Jan | KAM0105 | A | OK Kamenice | 24:09 | + 2:02 |
9. | Mareš Vít | BOR0000 | A | OK Jiskra Nový Bor | 24:30 | + 2:23 |
10. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 24:51 | + 2:44 |
10. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 24:51 | + 2:44 |
12. | Féder Medard | LCE0111 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:05 | + 2:58 |
13. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 25:22 | + 3:15 |
14. | Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:40 | + 3:33 |
15. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 25:50 | + 3:43 |
16. | Valík Tomáš | AOP0001 | A | Orientační Běh Opava | 26:02 | + 3:55 |
17. | Milán Tomáš | TBM0111 | A | KOS TJ Tesla Brno | 26:11 | + 4:04 |
18. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:25 | + 4:18 |
19. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 27:08 | + 5:01 |
20. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | A | SKOB Zlín | 27:13 | + 5:06 |
21. | Sedlář Jan | TBM0010 | A | KOS TJ Tesla Brno | 27:16 | + 5:09 |
22. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 27:33 | + 5:26 |
23. | Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 27:39 | + 5:32 |
24. | Panovec Kryštof | LCE0011 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:51 | + 5:44 |
25. | Kovařík Martin | TRI0101 | A | TJ TŽ Třinec | 27:59 | + 5:52 |
26. | Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | 28:51 | + 6:44 |
27. | Siegl Matyáš | PGP0104 | A | SK Praga | 28:52 | + 6:45 |
28. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | A | SJH Jindřichův Hradec | 28:55 | + 6:48 |
29. | Byrczek Jan | 14P0000 | C | UKS Kometa Gliwice | 29:12 | + 7:05 |
30. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 29:40 | + 7:33 |
31. | Ogdowski Bartlomiej | 1CP0000 | C | UKS Siódemka Rumia | 30:16 | + 8:09 |
32. | Adamec Martin | TJN0106 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:27 | + 9:20 |
33. | Kligl Radim | TBM0103 | A | KOS TJ Tesla Brno | 31:51 | + 9:44 |
34. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | A | Sportcentrum Jičín | 32:56 | + 10:49 |
35. | Pierzchala Michal | 28P0101 | C | UNTS Warszawa | 33:10 | + 11:03 |
36. | Choros Tomasz | 25P0001 | C | PUKS Mlode Orly | 44:49 | + 22:42 |
37. | Petersburski Krystian | 1HP0000 | C | BnO Szczecin | 45:17 | + 23:10 |
38. | Průša Kryštof | VSP0102 | A | USK Praha | 48:57 | + 26:50 |
39. | Słoma Grzegorz | 19P0100 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 56:17 | + 34:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zentrich Dušan | LCE0012 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:16 | |
2. | Kroul Josef | KSU0044 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:49 | + 2:33 |
3. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 28:06 | + 4:50 |
4. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 28:26 | + 5:10 |
5. | Rajnoha David | TBM0003 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:50 | + 5:34 |
6. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:29 | + 6:13 |
7. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 31:54 | + 8:38 |
8. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 33:13 | + 9:57 |
9. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 33:28 | + 10:12 |
10. | Adámek Filip | ABM0101 | B | KOB Moira Brno | 37:09 | + 13:53 |
11. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SOB Olomouc | 37:23 | + 14:07 |
12. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:29 | + 14:13 |
13. | Prachař Matouš | UOL0000 | B | SOB Olomouc | 39:24 | + 16:08 |
14. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 41:35 | + 18:19 |
15. | Zimmer Jan | ZVO0001 | C | OB SK Zvole | 57:51 | + 34:35 |
16. | Zalewski Bartolomiej | 88P0103 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 59:16 | + 36:00 |
17. | Samulski Trystian | 88P0003 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 68:02 | + 44:46 |
Forst Antonín | MFP0101 | B | VŠSK MFF UK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hirš Otakar | ZBM9801 | A | SK Žabovřesky Brno | 22:02 | |
2. | Vandas Daniel | PHK9805 | A | OK 99 Hradec Králové | 22:13 | + 0:11 |
3. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:34 | + 0:32 |
4. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 23:18 | + 1:16 |
5. | Pek Daniel | SHK9803 | A | OK Slavia Hradec Králové | 23:19 | + 1:17 |
6. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 23:30 | + 1:28 |
7. | Starý Ondra | VRL9802 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:45 | + 1:43 |
8. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 23:50 | + 1:48 |
9. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | A | SK Žabovřesky Brno | 24:06 | + 2:04 |
10. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | A | OK 99 Hradec Králové | 24:14 | + 2:12 |
11. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:19 | + 2:17 |
12. | Bendák Jan | PHK9800 | A | OK 99 Hradec Králové | 24:39 | + 2:37 |
13. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:05 | + 3:03 |
14. | Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | 25:11 | + 3:09 |
15. | Sláma Dušan | ASU9843 | A | Magnus Orienteering | 25:19 | + 3:17 |
16. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:40 | + 3:38 |
17. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | A | OK Kamenice | 26:48 | + 4:46 |
18. | Šiška Petr | TZL9801 | A | SKOB Zlín | 27:33 | + 5:31 |
19. | Kočí Josef | JPV9824 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 28:12 | + 6:10 |
20. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:28 | + 6:26 |
21. | Gebrt Jan | SHK9801 | A | OK Slavia Hradec Králové | 29:01 | + 6:59 |
22. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | OK Kamenice | 29:13 | + 7:11 |
23. | Dekrét Jakub | ZBM9907 | A | SK Žabovřesky Brno | 29:25 | + 7:23 |
24. | Koštejn Vít | DOK9800 | A | OK Doksy | 29:29 | + 7:27 |
25. | Vopařil Jan | LCE9911 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:42 | + 7:40 |
26. | Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:40 | + 8:38 |
27. | Rutka Jan | 28P9800 | C | UNTS Warszawa | 30:48 | + 8:46 |
28. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 30:57 | + 8:55 |
29. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | A | OK Jihlava | 31:31 | + 9:29 |
30. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | A | TJ Loko Liberec | 31:34 | + 9:32 |
31. | Horčička Vít | UOL9919 | A | SOB Olomouc | 32:21 | + 10:19 |
32. | Biederman Marcin | C | 32:25 | + 10:23 | ||
33. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | A | OOB TJ Slezan Opava | 32:46 | + 10:44 |
33. | Bartoš Vojtěch | PGP9809 | A | SK Praga | 32:46 | + 10:44 |
35. | Láznička Václav | TZL9901 | A | SKOB Zlín | 33:04 | + 11:02 |
36. | Paukert Lukáš | KUO9801 | A | KOB Ústí nad Orlicí | 33:08 | + 11:06 |
37. | Kacper Kuca | C | 35:44 | + 13:42 | ||
38. | Škvor Ota | KAM9900 | A | OK Kamenice | 37:01 | + 14:59 |
39. | Kafka Matěj | SJI9903 | A | OK Jihlava | 37:06 | + 15:04 |
40. | Cuprys Gracjan | 1VP9900 | C | HKS Azymut Mochy | 37:30 | + 15:28 |
41. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 38:00 | + 15:58 |
42. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 39:26 | + 17:24 |
43. | Holesz Sebastian | TRI9902 | A | TJ TŽ Třinec | 42:49 | + 20:47 |
44. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | A | OOB TJ Turnov | 44:46 | + 22:44 |
45. | Novotný Marek | TJN9901 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:13 | + 23:11 |
46. | Hubáček Filip | JPV9800 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 50:08 | + 28:06 |
47. | Mossakowski Wojtek | 28P9802 | C | UNTS Warszawa | 50:25 | + 28:23 |
Staszak Wiktor | C | DISK | ||||
Szuromi Matyas | C | DISK | ||||
Kašpar Ludvík | BOR9805 | A | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 29:44 | |
2. | Gedeon Dominik | KSU9900 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:45 | + 2:01 |
3. | Chaloupka Josef | UOL9801 | B | SOB Olomouc | 35:25 | + 5:41 |
3. | Kašpar Petr | JPV9915 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 35:25 | + 5:41 |
5. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 36:31 | + 6:47 |
6. | Šnyrch Jakub | ABM9906 | B | KOB Moira Brno | 38:28 | + 8:44 |
7. | Domagała Marcel | 88P9800 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 38:42 | + 8:58 |
8. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 40:08 | + 10:24 |
9. | Šnyrch Tomáš | ABM9919 | B | KOB Moira Brno | 42:27 | + 12:43 |
10. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Orientační Běh Opava | 43:33 | + 13:49 |
11. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 43:51 | + 14:07 |
12. | Zvoníček Jan | SKM9801 | B | KOB Směr Kroměříž | 44:51 | + 15:07 |
13. | Ingršt Matěj | ABM9907 | B | KOB Moira Brno | 48:28 | + 18:44 |
14. | Procházka Jakub | SOP9903 | B | OOB TJ Slezan Opava | 55:26 | + 25:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fürst Matouš | LLI9603 | E | TJ Loko Liberec | 25:35 | 9225 | |
2. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | E | OK Kamenice | 26:06 | + 0:31 | 9045 |
3. | Wolf Filip | TUR9701 | A | OOB TJ Turnov | 26:25 | + 0:50 | 8935 |
4. | Semrád Ladislav | CHC9701 | A | K.O.B. Choceň | 26:49 | + 1:14 | 8795 |
5. | Glonek Jakub | AOP9602 | R | Orientační Běh Opava | 27:08 | + 1:33 | 8685 |
6. | Dalos Máté | 17H9700 | C | Hungarian Team | 27:43 | + 2:08 | |
7. | Navrátil Šimon | PGP9702 | A | SK Praga | 28:56 | + 3:21 | 8058 |
8. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | R | OK Slavia Hradec Králové | 29:34 | + 3:59 | 7838 |
9. | Miavecz Balázs | 17H9800 | C | Hungarian Team | 29:44 | + 4:09 | |
10. | Mašata Matěj | PHK9601 | R | OK 99 Hradec Králové | 29:49 | + 4:14 | 7750 |
11. | Egei Patrik | 17H9801 | C | Hungarian Team | 30:28 | + 4:53 | |
12. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | A | SK Žabovřesky Brno | 30:58 | + 5:23 | 7350 |
13. | Ormay Mihály | 17H9901 | C | Hungarian Team | 31:05 | + 5:30 | |
14. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 31:23 | + 5:48 | 7205 |
15. | Peregi Dániel | 17H9701 | C | Hungarian Team | 31:28 | + 5:53 | |
16. | Porgányi Márk | 17H9703 | C | Hungarian Team | 31:40 | + 6:05 | |
17. | Bořil Jan | SJI9700 | A | OK Jihlava | 31:48 | + 6:13 | 7060 |
18. | Slíva Jan | LCE9602 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:14 | + 6:39 | 6909 |
19. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | Sportcentrum Jičín | 32:55 | + 7:20 | 6671 |
20. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 33:13 | + 7:38 | 6566 |
21. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | R | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 34:11 | + 8:36 | 6229 |
22. | Burda Matěj | BOR9608 | A | OK Jiskra Nový Bor | 34:58 | + 9:23 | 5957 |
23. | Moravec Jakub | KAM9702 | A | OK Kamenice | 35:05 | + 9:30 | 5916 |
24. | Šmaus Jan | TJN9700 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:49 | + 10:14 | 5660 |
25. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 36:50 | + 11:15 | 5306 |
26. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 37:35 | + 12:00 | 5045 |
27. | Zacher Márton | 17H9803 | C | Hungarian Team | 37:59 | + 12:24 | |
28. | Werner Michal | PGP9705 | A | SK Praga | 38:05 | + 12:30 | 4871 |
29. | Wolowczyk Michal | 28P9700 | C | UNTS Warszawa | 38:20 | + 12:45 | |
30. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | R | OK Jihlava | 38:24 | + 12:49 | 4761 |
31. | Jurica Jan | LPU9611 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 39:12 | + 13:37 | 4482 |
32. | Valášek Jiří | KAM9700 | A | OK Kamenice | 41:09 | + 15:34 | 3803 |
33. | Weiler Vince | 17H9904 | C | Hungarian Team | 42:02 | + 16:27 | |
34. | Hortobágyi Ákos | 17H9802 | C | Hungarian Team | 51:05 | + 25:30 | |
Landovský Jakub | PGP9601 | A | SK Praga | DISK | 0 | ||
Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | DISK | 0 | ||
Skalický Matyáš | KUO9605 | A | KOB Ústí nad Orlicí | DISK | 0 | ||
Mudrák Štěpán | LCE9601 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 32:42 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradec Pavel | TUR8801 | E | OOB TJ Turnov | 32:17 | 10359 | |
2. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 33:24 | + 1:07 | 10021 |
3. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 33:59 | + 1:42 | 9844 |
4. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 34:00 | + 1:43 | 9839 |
5. | Nožka Radek | LPU9005 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 34:17 | + 2:00 | 9753 |
6. | Udržal Tomáš | LPU8002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 34:26 | + 2:09 | 9707 |
7. | Kantor Ondřej | TRI9103 | R | TJ TŽ Třinec | 34:30 | + 2:13 | 9687 |
8. | Flašar Jan | PGP8610 | E | SK Praga | 34:39 | + 2:22 | 9641 |
9. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | R | OK Slavia Hradec Králové | 34:42 | + 2:25 | 9626 |
10. | Horvát Petr | ASU9447 | R | Magnus Orienteering | 34:48 | + 2:31 | 9596 |
11. | Nečas Jiří | TZL9101 | C | SKOB Zlín | 35:10 | + 2:53 | 9485 |
12. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 35:28 | + 3:11 | 9394 |
13. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 35:57 | + 3:40 | 9247 |
14. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | E | SK Žabovřesky Brno | 36:01 | + 3:44 | 9227 |
15. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 36:03 | + 3:46 | 9217 |
16. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:12 | + 3:55 | 9171 |
17. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Žabovřesky Brno | 36:24 | + 4:07 | 9111 |
18. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | R | SK Žabovřesky Brno | 36:45 | + 4:28 | 9005 |
19. | Schuster Marek | AOP9303 | E | Orientační Běh Opava | 36:46 | + 4:29 | 9000 |
20. | Navrátil Boris | AOP9202 | C | Orientační Běh Opava | 36:57 | + 4:40 | 8944 |
21. | Škoda Jakub | VLI8800 | R | Slavia Liberec orienteering | 37:19 | + 5:02 | 8833 |
22. | Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Žabovřesky Brno | 37:42 | + 5:25 | 8717 |
23. | Baier Martin | TUR7603 | R | OOB TJ Turnov | 37:57 | + 5:40 | 8641 |
24. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 38:09 | + 5:52 | 8580 |
25. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 38:37 | + 6:20 | 8439 |
26. | Kamenický Matěj | LPU9036 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 39:39 | + 7:22 | 8125 |
27. | Dzioba Mateusz | C | 39:46 | + 7:29 | |||
28. | Dudek Wojciech | 25P0000 | C | PUKS Mlode Orly | 40:07 | + 7:50 | |
29. | Brlica Pavel | ZBM9302 | R | SK Žabovřesky Brno | 40:12 | + 7:55 | 7958 |
30. | Argaláš Michal | TRI9301 | C | TJ TŽ Třinec | 40:28 | + 8:11 | 7878 |
31. | Kalata Michał | 88P8901 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 40:33 | + 8:16 | |
32. | Wolowczyk Krzysztof | 28P9501 | C | UNTS Warszawa | 40:35 | + 8:18 | |
33. | Pachnik Wojciech | 19P9100 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 40:43 | + 8:26 | |
34. | Kisvölcsey Ákos | 17H7201 | C | Hungarian Team | 41:14 | + 8:57 | |
35. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | 41:15 | + 8:58 | 7640 |
36. | Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava | 42:46 | + 10:29 | 7180 |
37. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 43:12 | + 10:55 | 7049 |
38. | Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:18 | + 12:01 | 6715 |
39. | Galicz Karol | 27P8600 | C | BKS Wataha Warszawa | 46:18 | + 14:01 | |
40. | Wojnowicz Marek | 19P9201 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 49:15 | + 16:58 | |
41. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | E | OOB TJ Turnov | 49:21 | + 17:04 | 5184 |
42. | Marchuk Ilya | 28P8700 | C | UNTS Warszawa | 54:44 | + 22:27 | |
43. | Madej Mateusz | 19P9101 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 58:16 | + 25:59 | |
Neumann Josef | 33D8400 | C | USV TU Dresden | DISK | |||
Grundmann Jan | LPU9410 | R | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Kamenický Jakub | PHK9104 | R | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
MS | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 30:42 | + | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:58 | 9107 | |
2. | Schulhof Jan | TUR8900 | C | OOB TJ Turnov | 33:44 | + 0:46 | 8903 |
3. | Kettner Lukáš | KAM9403 | C | OK Kamenice | 34:01 | + 1:03 | 8828 |
4. | Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:48 | + 1:50 | 8619 |
5. | Záveský Filip | LPU9306 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:58 | + 2:00 | 8574 |
6. | Losman Petr | PHK7901 | R | OK 99 Hradec Králové | 35:06 | + 2:08 | 8539 |
7. | Dragowski Kuba | TUR9003 | C | OOB TJ Turnov | 35:16 | + 2:18 | 8494 |
8. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 35:26 | + 2:28 | 8450 |
9. | Fodor Petr | TUR8103 | R | OOB TJ Turnov | 35:48 | + 2:50 | 8352 |
10. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 36:08 | + 3:10 | 8264 |
11. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:10 | + 3:12 | 8255 |
12. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:35 | + 3:37 | 8144 |
13. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 36:48 | + 3:50 | 8086 |
14. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 36:51 | + 3:53 | 8073 |
15. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 36:55 | + 3:57 | 8055 |
16. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:56 | + 3:58 | 8050 |
17. | Pavlovec Jan | BOR9503 | R | OK Jiskra Nový Bor | 37:02 | + 4:04 | 8024 |
18. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:17 | + 4:19 | 7957 |
19. | Sklenář Martin | AOP9501 | R | Orientační Běh Opava | 37:18 | + 4:20 | 7953 |
20. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:22 | + 4:24 | 7935 |
21. | Skripnik Štěpán | FSP7909 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 37:47 | + 4:49 | 7824 |
22. | Jirka Michal | PTE8403 | C | TJ Sokol Ptení | 37:49 | + 4:51 | 7815 |
23. | Košárek Pavel | AOP7102 | C | Orientační Běh Opava | 37:54 | + 4:56 | 7793 |
24. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:04 | + 5:06 | 7748 |
25. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 38:05 | + 5:07 | 7744 |
26. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:22 | + 5:24 | 7668 |
27. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 38:27 | + 5:29 | 7646 |
28. | Hošek Radim | DOB8737 | C | KOB Dobruška | 38:32 | + 5:34 | 7624 |
29. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | R | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:34 | + 5:36 | 7615 |
30. | Holas Ondřej | TUR8501 | C | OOB TJ Turnov | 38:46 | + 5:48 | 7562 |
31. | Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:59 | + 6:01 | 7504 |
32. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | C | SK Praga | 39:04 | + 6:06 | 7482 |
32. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:04 | + 6:06 | 7482 |
34. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:06 | + 6:08 | 7473 |
35. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:07 | + 6:09 | 7469 |
36. | Waněk Adam | LPU9505 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 40:17 | + 7:19 | 7158 |
37. | Garbacik Michal | C | 40:18 | + 7:20 | |||
38. | Čechlovský Jan | CHA9300 | C | OK Chrastava | 40:42 | + 7:44 | 7047 |
39. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 40:48 | + 7:50 | 7020 |
40. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 40:52 | + 7:54 | 7002 |
41. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:35 | + 8:37 | 6811 |
42. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:44 | + 8:46 | 6771 |
43. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 41:59 | + 9:01 | 6705 |
44. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:02 | + 9:04 | 6691 |
45. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 42:07 | + 9:09 | 6669 |
46. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB Moira Brno | 42:23 | + 9:25 | 6598 |
46. | Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:23 | + 9:25 | 6598 |
48. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 42:32 | + 9:34 | 6558 |
49. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 42:33 | + 9:35 | 6554 |
50. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 42:34 | + 9:36 | 6549 |
51. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:44 | + 9:46 | 6505 |
52. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 42:46 | + 9:48 | 6496 |
53. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 42:52 | + 9:54 | 6469 |
54. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 42:54 | + 9:56 | 6460 |
54. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 42:54 | + 9:56 | 6460 |
56. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:51 | + 10:53 | 6207 |
57. | Slezák Zdeněk | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:07 | + 11:09 | 6136 |
58. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:10 | + 11:12 | 6123 |
59. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:12 | + 11:14 | 6114 |
60. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 44:16 | + 11:18 | 6096 |
61. | Kopáček Jan | CHT8510 | C | OOB SK Chrast | 46:12 | + 13:14 | 5581 |
62. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:24 | + 13:26 | 5528 |
63. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 46:30 | + 13:32 | 5501 |
64. | Müller Martin | PHK8903 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:47 | + 13:49 | 5426 |
65. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:00 | + 14:02 | 5368 |
66. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 47:32 | + 14:34 | 5226 |
67. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 47:35 | + 14:37 | 5212 |
68. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:23 | + 15:25 | 4999 |
69. | Pryjma Fryderyk | JPV9803 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 48:53 | + 15:55 | 4866 |
70. | Gajkowski Bartosz | C | 49:29 | + 16:31 | |||
71. | Kuriak Jakub | VZA9301 | C | Slávia ŽU Žilina | 53:27 | + 20:29 | |
72. | Prasal Jakub | 25P0002 | C | PUKS Mlode Orly | 59:50 | + 26:52 | |
73. | Scultety Marton | 17H9415 | C | Hungarian Team | 68:11 | + 35:13 | |
74. | Kobr Tomáš | VLI8901 | C | Slavia Liberec orienteering | 88:07 | + 55:09 | 0 |
Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | ||
Pabich Tomasz | 66P8200 | C | UKS Azymut Pabianice | DISK | |||
Zakouřil Vít | TUR9301 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Hora Vojtěch | PGP8301 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benroth Martin | TZL9206 | C | SKOB Zlín | 29:54 | 7408 | |
2. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:50 | + 0:56 | 7188 |
3. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | OK Kamenice | 31:13 | + 1:19 | 7097 |
4. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 31:23 | + 1:29 | 7058 |
5. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 31:27 | + 1:33 | 7042 |
6. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:39 | + 1:45 | 6995 |
7. | Strachota Petr | TJN8700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 33:18 | + 3:24 | 6606 |
8. | Hikl Tomáš | ZBM8100 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:38 | + 3:44 | 6527 |
9. | Kazda Adam | ZBM9104 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:41 | + 3:47 | 6515 |
10. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 33:48 | + 3:54 | 6488 |
11. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 33:58 | + 4:04 | 6449 |
12. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 34:08 | + 4:14 | 6409 |
13. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:10 | + 4:16 | 6401 |
14. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | 34:59 | + 5:05 | 6209 |
15. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 35:07 | + 5:13 | 6177 |
16. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 35:08 | + 5:14 | 6173 |
17. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | C | SK Žabovřesky Brno | 35:32 | + 5:38 | 6079 |
18. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 35:45 | + 5:51 | 6028 |
19. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:48 | + 5:54 | 6016 |
20. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 35:55 | + 6:01 | 5989 |
21. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:56 | + 6:02 | 5985 |
22. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:21 | + 6:27 | 5886 |
23. | Škvor Martin | KAM6700 | C | OK Kamenice | 36:45 | + 6:51 | 5792 |
24. | Remeš Petr | SHK9403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:31 | + 7:37 | 5611 |
25. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 37:43 | + 7:49 | 5564 |
26. | Kunc Petr | MLA8801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 37:47 | + 7:53 | 5548 |
27. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 38:03 | + 8:09 | 5485 |
28. | Hyka Jan | TUR9002 | C | OOB TJ Turnov | 38:11 | + 8:17 | 5454 |
29. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 38:30 | + 8:36 | 5379 |
30. | Klapal Jan | LPU9006 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:58 | + 9:04 | 5269 |
30. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:58 | + 9:04 | 5269 |
32. | Stoklasa Bohumil | PLU8417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:03 | + 9:09 | 5249 |
33. | Hodek Michal | TAP8808 | C | KOB TRETRA Praha | 39:06 | + 9:12 | 5238 |
34. | Šesták Jakub | RBK9001 | C | SK Radioklub Blansko | 39:09 | + 9:15 | 5226 |
35. | Krmaš Václav | SRK8001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:23 | + 9:29 | 5171 |
36. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 40:04 | + 10:10 | 5009 |
36. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 40:04 | + 10:10 | 5009 |
38. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:05 | + 10:11 | 5006 |
39. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 40:23 | + 10:29 | 4935 |
40. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:24 | + 10:30 | 4931 |
41. | Prášil Ondřej | SJC8401 | C | Sportcentrum Jičín | 40:35 | + 10:41 | 4888 |
42. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:28 | + 11:34 | 4679 |
43. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:49 | + 11:55 | 4597 |
44. | Peths Jan | KRN8101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:58 | + 12:04 | 4561 |
45. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB TRETRA Praha | 42:06 | + 12:12 | 4530 |
46. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:19 | + 13:25 | 4243 |
47. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | C | K.O.B. Choceň | 43:36 | + 13:42 | 4176 |
48. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 43:54 | + 14:00 | 4105 |
49. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 45:18 | + 15:24 | 3775 |
50. | Kříž Lukáš | TTR8201 | C | OOB Třebíč | 45:24 | + 15:30 | 3751 |
51. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 46:26 | + 16:32 | 3507 |
52. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:29 | + 16:35 | 3496 |
53. | Drągowski Piotr | 23P8200 | C | OK!Sport | 46:44 | + 16:50 | |
54. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Orientační Běh Opava | 47:16 | + 17:22 | 3311 |
55. | Vladimir Richter | 37S7200 | C | Kysucke Nove Mesto | 51:02 | + 21:08 | |
56. | Humlíček Aleš | ZBM7539 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:26 | + 21:32 | 2328 |
57. | Wagner Libor | DKP8511 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:21 | + 23:27 | 1876 |
58. | Krajcar Ivo | SKM9501 | C | KOB Směr Kroměříž | 54:14 | + 24:20 | 1667 |
59. | Jiráček Josef | SBK8501 | C | KOB Start Blansko | 54:21 | + 24:27 | |
60. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 55:57 | + 26:03 | 1262 |
61. | Jarosi Adam | 17H9416 | C | Hungarian Team | 60:41 | + 30:47 | |
Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedlička Lukáš | SHK8100 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:13 | 0 | |
2. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 53:17 | + 11:04 | 0 |
Tejchman Jakub | C | DISK | |||||
Šňupárek Václav | DKP9500 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Hrazdil Jiří | 9BC8400 | C | NNN | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedlička Michal | SHK7309 | C | OK Slavia Hradec Králové | 30:18 | |
2. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:54 | + 0:36 |
3. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 31:24 | + 1:06 |
4. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:39 | + 4:21 |
5. | Jašek Petr | STE7601 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:52 | + 4:34 |
6. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 36:04 | + 5:46 |
7. | Golinowski Pawel | 1VP7900 | C | HKS Azymut Mochy | 36:26 | + 6:08 |
8. | Rada Pavel | ABM7401 | C | KOB Moira Brno | 38:06 | + 7:48 |
9. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 39:38 | + 9:20 |
10. | Krtička Luděk | SSU7847 | C | SK Severka Šumperk | 40:08 | + 9:50 |
11. | Cych Piotr | 33P6800 | C | Echo Twardogóra | 40:09 | + 9:51 |
12. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:14 | + 9:56 |
13. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:33 | + 11:15 |
14. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 41:59 | + 11:41 |
15. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 42:09 | + 11:51 |
16. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:33 | + 12:15 |
17. | Binar Robert | UOL7500 | C | SOB Olomouc | 43:14 | + 12:56 |
18. | Růžička Lukáš | KSU7849 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:45 | + 15:27 |
19. | Mašláň Jakub | TZL7801 | C | SKOB Zlín | 45:50 | + 15:32 |
20. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:10 | + 15:52 |
21. | Plesinski Mariusz | 1VP7300 | C | HKS Azymut Mochy | 46:31 | + 16:13 |
22. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 46:43 | + 16:25 |
23. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | C | KOB Moira Brno | 47:05 | + 16:47 |
24. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 48:01 | + 17:43 |
25. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 49:16 | + 18:58 |
26. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:45 | + 19:27 |
27. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | C | SK LOB Nová Paka | 50:16 | + 19:58 |
28. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 51:31 | + 21:13 |
29. | Hubáček Libor | LCE6721 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:53 | + 22:35 |
30. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 52:54 | + 22:36 |
31. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 53:27 | + 23:09 |
32. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 55:30 | + 25:12 |
33. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:20 | + 29:02 |
34. | Kroul Josef | KSU7302 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:08 | + 31:50 |
35. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:55 | + 34:37 |
36. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:56 | + 35:38 |
37. | Šafek Jiří | ZBM7606 | C | SK Žabovřesky Brno | 68:01 | + 37:43 |
Zabel Robert | C | DISK | ||||
Tkaczuk Tomasz | 66P7900 | C | UKS Azymut Pabianice | DISK | ||
Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dénes Zoltán | 17H7200 | C | Hungarian Team | 27:43 | |
2. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 29:16 | + 1:33 |
3. | Mankus Guntars | NN1 | C | OK Saldus Latvia | 29:58 | + 2:15 |
4. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 34:50 | + 7:07 |
5. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 37:26 | + 9:43 |
6. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 38:06 | + 10:23 |
7. | Jończy Daniel | 88P7500 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 38:12 | + 10:29 |
8. | Mianowski Rafał | 28P7300 | C | UNTS Warszawa | 41:10 | + 13:27 |
9. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SOB Olomouc | 42:29 | + 14:46 |
10. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:13 | + 16:30 |
11. | Černoch Karel | TZL6835 | C | SKOB Zlín | 44:42 | + 16:59 |
12. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 45:26 | + 17:43 |
13. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:20 | + 18:37 |
14. | Kašpar Jaroslav | UOL7004 | C | SOB Olomouc | 46:57 | + 19:14 |
15. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 46:59 | + 19:16 |
16. | Kůstka Marek | VIC6403 | C | OB Vizovice | 49:32 | + 21:49 |
17. | Féder Medard | LCE7311 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:24 | + 28:41 |
18. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 56:35 | + 28:52 |
19. | Cienciala Martin | TRI7401 | C | TJ TŽ Třinec | 58:42 | + 30:59 |
20. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 59:57 | + 32:14 |
21. | Banasiak Marcin | 49P7300 | C | DFS Wroclaw | 62:55 | + 35:12 |
22. | Smrček Petr | KSU7401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:50 | + 48:07 |
Nowakowski Sławomir | 27P7400 | C | BKS Wataha Warszawa | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 25:45 | |
2. | Vandas Luděk | PHK | C | OK 99 Hradec Králové | 26:35 | + 0:50 |
3. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:25 | + 2:40 |
4. | Ratajczak Piotr | 23P6901 | C | OK!Sport | 29:14 | + 3:29 |
5. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:50 | + 4:05 |
6. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 30:09 | + 4:24 |
7. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 30:22 | + 4:37 |
8. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 30:30 | + 4:45 |
9. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 30:31 | + 4:46 |
10. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 30:38 | + 4:53 |
11. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 30:49 | + 5:04 |
11. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 30:49 | + 5:04 |
13. | Pachnik Dariusz | 19P6900 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 31:56 | + 6:11 |
14. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:00 | + 6:15 |
15. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava | 32:27 | + 6:42 |
16. | Dzik Mirosław | 86P7102 | C | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 33:40 | + 7:55 |
17. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 33:46 | + 8:01 |
18. | Láznička Robert | TZL6309 | C | SKOB Zlín | 34:57 | + 9:12 |
19. | Šuráň René | LCE7034 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:50 | + 10:05 |
20. | Szczygieł Marcin | 49P7100 | C | DFS Wroclaw | 36:28 | + 10:43 |
21. | Staszak Artur | 28P7000 | C | UNTS Warszawa | 37:04 | + 11:19 |
22. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 37:34 | + 11:49 |
23. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Havířov | 37:55 | + 12:10 |
24. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 38:37 | + 12:52 |
25. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 39:01 | + 13:16 |
25. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 39:01 | + 13:16 |
27. | Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | 40:16 | + 14:31 |
28. | Borčin Peter | TPB | C | 40:55 | + 15:10 | |
29. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 42:19 | + 16:34 |
30. | Mokrý Pavel | ABM6801 | C | KOB Moira Brno | 49:00 | + 23:15 |
31. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 49:22 | + 23:37 |
32. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 52:22 | + 26:37 |
33. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:53 | + 27:08 |
34. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 63:12 | + 37:27 |
MS | Becmer Dariusz | 49P0151 | C | DFS Wroclaw | 38:10 | + 12:25 |
MS | Mazurek Piotr | 49P0302 | C | DFS Wroclaw | 60:02 | + 34:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 26:04 | |
2. | Kaplan Jan | LPU6401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:16 | + 2:12 |
3. | Chachurski Ryszard | 45P6300 | C | KU AZS WAT Warszawa | 29:43 | + 3:39 |
4. | Valášek Petr | KAM6600 | C | OK Kamenice | 31:03 | + 4:59 |
5. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 32:12 | + 6:08 |
5. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 32:12 | + 6:08 |
7. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:19 | + 6:15 |
8. | Wolowczyk Marek | 28P6300 | C | UNTS Warszawa | 32:42 | + 6:38 |
9. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:08 | + 7:04 |
10. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 33:25 | + 7:21 |
11. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 34:09 | + 8:05 |
12. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 34:57 | + 8:53 |
13. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:23 | + 9:19 |
14. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 35:40 | + 9:36 |
15. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 35:48 | + 9:44 |
16. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:37 | + 10:33 |
17. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 37:02 | + 10:58 |
18. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:10 | + 12:06 |
19. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:52 | + 13:48 |
20. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 41:33 | + 15:29 |
21. | Bořil Petr | SJI6207 | C | OK Jihlava | 45:22 | + 19:18 |
22. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 46:04 | + 20:00 |
23. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 48:39 | + 22:35 |
24. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 50:23 | + 24:19 |
Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 25:41 | |
2. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Havířov | 27:12 | + 1:31 |
3. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 28:10 | + 2:29 |
4. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 29:53 | + 4:12 |
5. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 29:54 | + 4:13 |
6. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 31:52 | + 6:11 |
7. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:35 | + 6:54 |
8. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 32:51 | + 7:10 |
9. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:06 | + 7:25 |
10. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:08 | + 8:27 |
11. | Plášek Martin | C | 34:22 | + 8:41 | ||
12. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 34:42 | + 9:01 |
13. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 37:27 | + 11:46 |
14. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:57 | + 12:16 |
15. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | SKOB Havířov | 38:04 | + 12:23 |
16. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 38:08 | + 12:27 |
17. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:33 | + 12:52 |
18. | Uhmann Petr | TBM5103 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:53 | + 13:12 |
19. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 39:52 | + 14:11 |
20. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 41:10 | + 15:29 |
20. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:10 | + 15:29 |
22. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:02 | + 16:21 |
23. | Konstanciak Andrzej | 23P5901 | C | OK!Sport | 46:00 | + 20:19 |
24. | Czerkawski Waclaw | 1SP6000 | C | Neregistrovaní - Czerkawska | 50:10 | + 24:29 |
25. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 50:34 | + 24:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Guglielmetti Francesco | 5QX5400 | C | GOLD Savosa | 21:13 | |
2. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 26:46 | + 5:33 |
3. | Gurka Jiří | TUV4601 | C | SOK TJ Turnov | 29:57 | + 8:44 |
4. | Hones Sepp | 26A5400 | C | HSV Ried | 30:45 | + 9:32 |
5. | Hrouza Tomáš | KRN5201 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:58 | + 9:45 |
6. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:44 | + 10:31 |
7. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava | 32:02 | + 10:49 |
8. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 32:50 | + 11:37 |
9. | Hauswirt Ueli | C | 34:02 | + 12:49 | ||
10. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:29 | + 17:16 |
11. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 41:25 | + 20:12 |
12. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 42:26 | + 21:13 |
13. | Věžník Antonín | ADA5505 | C | OOB Spartak Adamov | 44:10 | + 22:57 |
14. | Olbrycht Janusz | 73P5500 | C | OLBnO | 49:17 | + 28:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trzpil Lech | 23P4900 | C | OK!Sport | 28:03 | |
2. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 28:24 | + 0:21 |
3. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:33 | + 1:30 |
4. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:55 | + 1:52 |
5. | Peterka Josef | LLI4702 | C | TJ Loko Liberec | 30:20 | + 2:17 |
6. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 30:50 | + 2:47 |
7. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 32:40 | + 4:37 |
8. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 32:41 | + 4:38 |
9. | Edward Bartkowiak | 55P4800 | C | Grunwald Poznań | 37:07 | + 9:04 |
10. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:08 | + 9:05 |
11. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 38:55 | + 10:52 |
12. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 39:32 | + 11:29 |
13. | Sponar Jan | TBM5004 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:24 | + 12:21 |
14. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 42:08 | + 14:05 |
15. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:37 | + 14:34 |
16. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 48:22 | + 20:19 |
17. | Wysocki Andrzej | 14P5100 | C | UKS Kometa Gliwice | 54:29 | + 26:26 |
18. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 101:00 | + 72:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:53 | |
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 26:37 | + 3:44 |
3. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 30:15 | + 7:22 |
4. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 30:40 | + 7:47 |
5. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:41 | + 7:48 |
6. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 31:37 | + 8:44 |
7. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 40:49 | + 17:56 |
8. | Blimke Roman | 1WP4600 | C | Neregistrovaní - Blimke | 47:11 | + 24:18 |
9. | Waldemar Pietkiewicz | 55P4301 | C | Grunwald Poznań | 49:37 | + 26:44 |
10. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Havířov | 50:06 | + 27:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 78:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Tomáš | SCP8200 | C | OK Sparta Praha | 21:21 | |
2. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | C | SK Žabovřesky Brno | 25:42 | + 4:21 |
3. | Novosad Pavel | TZL0404 | B | SKOB Zlín | 25:58 | + 4:37 |
4. | Lička Lukáš | VBM7301 | C | VSK Mendelu Brno | 27:50 | + 6:29 |
5. | Pekárek Tobias | TZL0502 | B | SKOB Zlín | 29:27 | + 8:06 |
6. | Hustý Adam | TZL0403 | C | SKOB Zlín | 30:04 | + 8:43 |
7. | Uhnavá Markéta | ZBM8485 | C | SK Žabovřesky Brno | 32:05 | + 10:44 |
8. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 34:26 | + 13:05 |
9. | Šemnický Jakub | TZL0400 | B | SKOB Zlín | 34:47 | + 13:26 |
10. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | B | SKOB Zlín | 37:19 | + 15:58 |
11. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:06 | + 16:45 |
12. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:19 | + 16:58 |
13. | Batani Valentina | TZL0551 | C | SKOB Zlín | 38:21 | + 17:00 |
14. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:13 | + 17:52 |
15. | Začalová Barbora | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 39:40 | + 18:19 |
16. | Batani Valeria | TZL0550 | C | SKOB Zlín | 39:52 | + 18:31 |
17. | Štrajtová Zuzana | UOL6452 | C | SOB Olomouc | 40:17 | + 18:56 |
18. | Fialová Tereza | TZL9090 | C | SKOB Zlín | 41:42 | + 20:21 |
19. | Kolaříková Eliška | TZL0452 | C | SKOB Zlín | 42:17 | + 20:56 |
20. | Melichárková Kristína | TZL0504 | C | SKOB Zlín | 42:58 | + 21:37 |
21. | Sláma Šimon | LCE0502 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:24 | + 22:03 |
22. | Wołek Stanisław | 28P0400 | C | UNTS Warszawa | 44:24 | + 23:03 |
23. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 45:10 | + 23:49 |
24. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 45:16 | + 23:55 |
25. | Chabiera Filomena | 28P0751 | C | UNTS Warszawa | 46:28 | + 25:07 |
26. | Mianowska Tosia | 28P0750 | C | UNTS Warszawa | 46:33 | + 25:12 |
27. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:34 | + 25:13 |
28. | Antonowicz Jerzy | 28P6800 | C | UNTS Warszawa | 47:23 | + 26:02 |
29. | Chachurski Mieszko | 28P0701 | C | UNTS Warszawa | 47:27 | + 26:06 |
30. | Prusinski Kacper | 28P0404 | C | UNTS Warszawa | 49:02 | + 27:41 |
31. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 49:04 | + 27:43 |
32. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 49:05 | + 27:44 |
33. | Sadílková Iva | VIC0151 | C | OB Vizovice | 49:41 | + 28:20 |
34. | Hanáková Zuzana | SLA8151 | C | SKOB Slaný | 49:55 | + 28:34 |
35. | Wierzbicki Witold | 28P0406 | C | UNTS Warszawa | 50:04 | + 28:43 |
36. | Hrouzová Jiřina | KRN6151 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:12 | + 28:51 |
37. | Kroul Jiří | KSU0505 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:37 | + 29:16 |
38. | Banasiak Anna | 49P0650 | C | DFS Wroclaw | 50:42 | + 29:21 |
39. | Malinowski Michal | 28P0403 | C | UNTS Warszawa | 50:51 | + 29:30 |
40. | Serafin Kacper | 28P0408 | C | UNTS Warszawa | 51:28 | + 30:07 |
41. | Urbankiewicz Kacper | 28P0405 | C | UNTS Warszawa | 51:51 | + 30:30 |
42. | Haider Anna | 26A5650 | C | HSV Ried | 52:30 | + 31:09 |
43. | Czaschová Klára | C | 52:39 | + 31:18 | ||
44. | Chojka Krzysztof | 28P0402 | C | UNTS Warszawa | 52:45 | + 31:24 |
45. | Skripnik Nikola | FSP0600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 53:15 | + 31:54 |
46. | Pernička Václav | TZL0602 | C | SKOB Zlín | 53:20 | + 31:59 |
47. | Jadviščok Ladislav | C | 55:00 | + 33:39 | ||
48. | Pernička Martin | TZL0800 | C | SKOB Zlín | 55:36 | + 34:15 |
49. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:28 | + 35:07 |
50. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Orientační Běh Opava | 57:32 | + 36:11 |
51. | Good Julie | SBR0750 | C | SKOB Bruntál | 58:48 | + 37:27 |
52. | Matochová Adéla | TZL0552 | C | SKOB Zlín | 59:15 | + 37:54 |
53. | Wójtowicz Katarzyna | 28P7050 | C | UNTS Warszawa | 59:21 | + 38:00 |
54. | Good Eliška | SBR0550 | C | SKOB Bruntál | 59:48 | + 38:27 |
55. | Malak Maria | 28P0450 | C | UNTS Warszawa | 60:19 | + 38:58 |
56. | Netuková Hana | SHK7052 | C | OK Slavia Hradec Králové | 60:33 | + 39:12 |
57. | Netuková Anežka | SHK0750 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:03 | + 39:42 |
58. | Zych Wiktor | 28P0410 | C | UNTS Warszawa | 61:08 | + 39:47 |
59. | Swobodzinska Aniela | 28P0552 | C | UNTS Warszawa | 61:34 | + 40:13 |
60. | Gajda Tymon | 28P0500 | C | UNTS Warszawa | 61:52 | + 40:31 |
61. | Drosik Oskar | 28P0407 | C | UNTS Warszawa | 63:37 | + 42:16 |
62. | Skripnik Matouš | FSP0800 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 64:51 | + 43:30 |
63. | Lewandowski Jakub | 28P0501 | C | UNTS Warszawa | 65:08 | + 43:47 |
64. | Janatová Violka | DKP0950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:47 | + 44:26 |
65. | Kroul František | KSU1010 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:26 | + 45:05 |
66. | Horová Klára | PGP8455 | C | SK Praga | 68:35 | + 47:14 |
67. | Hajkowicz Filip | 28P0502 | C | UNTS Warszawa | 72:49 | + 51:28 |
68. | Lubczynski Maciej | 28P0503 | C | UNTS Warszawa | 74:17 | + 52:56 |
69. | Kubová Markéta | C | 74:58 | + 53:37 | ||
70. | Kropacz Daria | 28P0550 | C | UNTS Warszawa | 75:41 | + 54:20 |
71. | Slámová Alena | LCE0000 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:04 | + 54:43 |
72. | Podhrázský Tomáš | ZBM1101 | C | SK Žabovřesky Brno | 77:38 | + 56:17 |
73. | Mrugacz Szymon | 28P0504 | C | UNTS Warszawa | 79:51 | + 58:30 |
74. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 89:06 | + 67:45 |
75. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 91:02 | + 69:41 |
Goossems Dirvi | C | DISK | ||||
Brhelová Luisa | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK | ||
Halewicz Julia | C | DISK | ||||
Dalibor Jakub | C | DISK | ||||
Kotkowiak Bartosz | 1HP0001 | C | BnO Szczecin | DISK | ||
Rohlík Zbyněk | KVS0301 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK | ||
Jelewski Karol | 33P0500 | C | Echo Twardogóra | DISK | ||
Wittiw Miriam | 33P0450 | C | Echo Twardogóra | DISK | ||
Zawada Marcelina | 19P0752 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | DISK | ||
Szeliga Sonia | 19P0750 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | DISK | ||
Kowalczyk Honorata | 19P0650 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | DISK | ||
Pachnik Jędrzej | 19P0600 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | DISK | ||
Zawada Karolina | 19P0551 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | DISK | ||
Lipka Maria | 28P0551 | C | UNTS Warszawa | DISK | ||
Wietrzynski Jakub | 28P0409 | C | UNTS Warszawa | DISK | ||
Zimmer Jiří | ZVO6601 | C | OB SK Zvole | DISK | ||
Said Mahmoud | UOL6900 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | ||
Szczygieł Hanna | 49P0700 | C | DFS Wroclaw | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Ondřej | SJC8202 | C | Sportcentrum Jičín | 22:12 | |
2. | Matějů Luboš | PGP7601 | R | SK Praga | 28:53 | + 6:41 |
3. | Muller Matthias | C | 29:54 | + 7:42 | ||
4. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 33:04 | + 10:52 |
5. | Hajnal Dorottya | 25H0001 | C | Tabáni Spartacus | 36:09 | + 13:57 |
6. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 36:39 | + 14:27 |
7. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 37:31 | + 15:19 |
8. | Völgyesi Melody | 25H9701 | C | Tabáni Spartacus | 37:41 | + 15:29 |
9. | Poltoratskyi Denys | 26U7200 | C | Kharkiv | 37:45 | + 15:33 |
10. | Miháczi Zoltán | 53H0000 | C | Neregistrovaní - Mihaczi | 38:19 | + 16:07 |
11. | Wurzelová Dana | CHT6654 | C | OOB SK Chrast | 40:12 | + 18:00 |
12. | Hlaváč Jiří | C | 41:18 | + 19:06 | ||
13. | Benroth Jakub | TZL9002 | C | SKOB Zlín | 43:11 | + 20:59 |
14. | Mulle Auke | C | 45:19 | + 23:07 | ||
15. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:47 | + 23:35 |
16. | Weiler Zsolt | 17H6200 | C | Hungarian Team | 46:26 | + 24:14 |
17. | Podhrázský Zbyšek | MBM8242 | C | O-mikron | 46:27 | + 24:15 |
18. | Koporová Lenka | ZBM9753 | B | SK Žabovřesky Brno | 49:20 | + 27:08 |
19. | Binarová Jitka | C | 49:54 | + 27:42 | ||
20. | Benrothová Irena | 5YC0050 | C | Benroth | 51:07 | + 28:55 |
21. | Schejbalová Karina | C | 51:11 | + 28:59 | ||
22. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:34 | + 31:22 |
23. | Sochor Vít | HAV9105 | C | SKOB Havířov | 54:11 | + 31:59 |
24. | Toth Agnes | 17H9090 | C | Hungarian Team | 54:59 | + 32:47 |
25. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:03 | + 32:51 |
26. | Semerád Jan | KON9411 | C | KOB Konice | 55:30 | + 33:18 |
27. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:32 | + 34:20 |
28. | Good Martin | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 58:23 | + 36:11 |
29. | Skonieczny Andrzej | 29P5701 | C | Paulinum J.G. | 61:20 | + 39:08 |
30. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 63:17 | + 41:05 |
31. | Rohlík Petr | KVS6402 | C | SKOB Kobra Vsetín | 66:01 | + 43:49 |
32. | Nebeský Daniel | C | 66:47 | + 44:35 | ||
33. | Žaloudík Jiří | KRN8601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 74:25 | + 52:13 |
34. | Groh Alexander | C | 95:08 | + 72:56 | ||
Voborská Jana | C | DISK | ||||
Hornová Lenka | 6NX0051 | C | Neregistrovaní - Procházka | DISK | ||
Grygarová Veronika | 6NX0050 | C | Neregistrovaní - Procházka | DISK | ||
Šudřich Tomáš | KON0013 | C | KOB Konice | DISK |