Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 22:59 | ||
2. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 23:28 | + 0:29 | |
3. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 29:30 | + 6:31 | |
4. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 38:17 | + 15:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožíšková Kateřina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 24:17 | ||
2. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 24:24 | + 0:07 | |
3. | Beránková Šárka | VPM0551 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 25:39 | + 1:22 | |
4. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 26:38 | + 2:21 | |
5. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 27:46 | + 3:29 | |
6. | Hajšmanová Anna | LPM0651 | OK Lokomotiva Plzeň | 29:52 | + 5:35 | |
7. | Vlašímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:21 | + 6:04 | |
8. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 32:24 | + 8:07 | |
9. | Horáčková Michaela | DKP0551 | Oddíl OB Kotlářka | 32:41 | + 8:24 | |
10. | Jirkovská Magdaléna | SLA0500 | SKOB Slaný | 38:11 | + 13:54 | |
11. | Polívková Magda | VPM0550 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:16 | + 32:59 | |
Šobíšková Lucie | BSO0651 | KOB Baník Sokolov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 28:13 | ||
2. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 30:27 | + 2:14 | |
3. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 30:50 | + 2:37 | |
4. | Kovářová Lucie | VPM0350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 33:41 | + 5:28 | |
5. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 34:51 | + 6:38 | |
6. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 35:32 | + 7:19 | |
7. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:59 | + 8:46 | |
8. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 38:07 | + 9:54 | |
9. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 39:12 | + 10:59 | |
10. | Jirkovská Kateřina | SLA0351 | SKOB Slaný | 39:56 | + 11:43 | |
11. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 40:58 | + 12:45 | |
12. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 45:06 | + 16:53 | |
13. | Mikešová Julie | VPM0455 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:50 | + 17:37 | |
14. | Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 47:39 | + 19:26 | |
15. | Dvořáková Štěpánka | ONO0451 | SKOB Ostrov | 48:33 | + 20:20 | |
16. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 86:30 | + 58:17 | |
Papajová Sára | DKP0458 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Fremrová Magdalena | VPM0351 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:35 | ||
2. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 36:35 | + 4:00 | |
3. | Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | 41:58 | + 9:23 | |
3. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | Kometa Kralovice | 41:58 | + 9:23 | |
5. | Tokárová Regina | VPM0151 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 42:51 | + 10:16 | |
6. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 43:18 | + 10:43 | |
7. | Černá Kateřina | VPM0250 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 44:05 | + 11:30 | |
8. | Vítová Lucie | BSO0250 | KOB Baník Sokolov | 45:51 | + 13:16 | |
9. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 46:36 | + 14:01 | |
10. | Dlesková Dana | BSO0151 | KOB Baník Sokolov | 51:41 | + 19:06 | |
11. | Křížová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 57:44 | + 25:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:09 | ||
2. | Mudrová Lenka | KRL0052 | Kometa Kralovice | 51:27 | + 2:18 | |
3. | Lučanová Barbora | MAS0051 | KČT Aš | 53:04 | + 3:55 | |
4. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 57:30 | + 8:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šiková Barbora | LPM9650 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:04 | 6215 | ||
2. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 61:21 | + 2:17 | 5986 | |
2. | Šiková Karolína | LPM9651 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:21 | + 2:17 | 5986 | |
4. | Kuncová Eliška | SSU8951 | SK Severka Šumperk, z.s. | 63:26 | + 4:22 | 5778 | |
5. | Březinová Marie | BSO9191 | KOB Baník Sokolov | 65:09 | + 6:05 | ||
6. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 67:17 | + 8:13 | 5392 | |
7. | Doležalová Barbora | VPM9252 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 75:58 | + 16:54 | 4524 | |
8. | Lesová Markéta | VPM8494 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 81:56 | + 22:52 | 3927 | |
9. | Pluháčková Markéta | MLA8750 | MLOK Mariánské Lázně | 89:01 | + 29:57 | 3218 | |
10. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 89:13 | + 30:09 | 3198 | |
11. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 90:06 | + 31:02 | 3109 | |
12. | Pelcová Tereza | MAS9853 | KČT Aš | 91:51 | + 32:47 | 2934 | |
13. | Spěváčková Blanka | VPM9850 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 95:03 | + 35:59 | ||
Grundmanová Lenka | CHC8651 | K.O.B. Choceň | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:51 | ||
2. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 50:04 | + 1:13 | |
3. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 50:51 | + 2:00 | |
4. | Křížová Lenka | KRL7951 | Kometa Kralovice | 52:27 | + 3:36 | |
5. | Dítkova Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:22 | + 4:31 | |
6. | Kotásková Jana | JES7451 | OK Rakovník | 55:31 | + 6:40 | |
7. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 56:30 | + 7:39 | |
8. | Kovářová Jitka | VPM7350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:09 | + 9:18 | |
9. | Beránková Lenka | VPM7051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 61:09 | + 12:18 | |
10. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 62:04 | + 13:13 | |
11. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 63:58 | + 15:07 | |
12. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 65:21 | + 16:30 | |
13. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 65:40 | + 16:49 | |
14. | Polívková Markéta | VPM7354 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 71:04 | + 22:13 | |
15. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 74:10 | + 25:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:46 | ||
2. | Staňková Marcela | VPM6951 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:12 | + 5:26 | |
3. | Jirsová Pavla | KSH7251 | OB Kašperské Hory | 41:19 | + 6:33 | |
4. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:36 | + 8:50 | |
5. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 45:37 | + 10:51 | |
6. | Procházková Milluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 47:55 | + 13:09 | |
7. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 50:03 | + 15:17 | |
8. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:14 | + 16:28 | |
9. | Jirkovská Pavlína | SLA7250 | SKOB Slaný | 52:21 | + 17:35 | |
10. | Tichá Dagmar | DKP7250 | Oddíl OB Kotlářka | 57:28 | + 22:42 | |
11. | Tokárová Regina | VPM6950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 72:57 | + 38:11 | |
12. | Škrlová Hana | KRL6951 | Kometa Kralovice | 91:43 | + 56:57 | |
Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 35:04 | ||
2. | Martínková Věra | VPM5351 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 37:26 | + 2:22 | |
3. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 41:09 | + 6:05 | |
4. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLOK Mariánské Lázně | 41:54 | + 6:50 | |
5. | Doležalová Liběna | VPM5950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:40 | + 10:36 | |
Šmejkalová Karla | MLA6256 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Jindra | VPM4550 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 37:32 | ||
2. | Beránková Pavla | VPM4350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 38:33 | + 1:01 | |
3. | Horáková Magdalena | NEK4950 | Nejdek Orienteering | 57:06 | + 19:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | OK Roztoky | 17:38 | ||
2. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 19:40 | + 2:02 | |
3. | Biersak Petr | KRL0701 | Kometa Kralovice | 21:24 | + 3:46 | |
4. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 21:37 | + 3:59 | |
5. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 24:10 | + 6:32 | |
6. | Horáček Martin | DKP0802 | Oddíl OB Kotlářka | 25:34 | + 7:56 | |
7. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:39 | + 8:01 | |
8. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 27:50 | + 10:12 | |
9. | Janoch Mikuláš | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 41:14 | + 23:36 | |
10. | Tříska Lukáš | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:54 | + 25:16 | |
11. | Škrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 43:27 | + 25:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Jonáš | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 16:51 | ||
2. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:35 | + 0:44 | |
3. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 21:45 | + 4:54 | |
4. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:32 | + 6:41 | |
5. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 26:40 | + 9:49 | |
6. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 28:04 | + 11:13 | |
7. | Šustr Ondřej | KSH0501 | OB Kašperské Hory | 28:11 | + 11:20 | |
8. | Tichý Hubert | DKP0600 | Oddíl OB Kotlářka | 29:16 | + 12:25 | |
9. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 31:19 | + 14:28 | |
10. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 32:12 | + 15:21 | |
11. | Szabó Vojtěch | LPM0503 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:26 | + 17:35 | |
12. | Ledinský Matěj | DKP0602 | Oddíl OB Kotlářka | 35:33 | + 18:42 | |
13. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:50 | + 19:59 | |
14. | Pelikán Aleš | NEK0501 | Nejdek Orienteering | 39:18 | + 22:27 | |
15. | Jirkovský Jan | SLA0500 | SKOB Slaný | 45:50 | + 28:59 | |
16. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 50:07 | + 33:16 | |
17. | Veseleňák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 56:45 | + 39:54 | |
18. | Samuel Marek | MIL0500 | Tesil Milevsko | 57:28 | + 40:37 | |
Berki Lucián | JES0601 | OK Rakovník | DISK | |||
Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 27:47 | ||
2. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 30:37 | + 2:50 | |
3. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 30:58 | + 3:11 | |
4. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 31:58 | + 4:11 | |
5. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 33:15 | + 5:28 | |
6. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 33:31 | + 5:44 | |
7. | Flegl Martin | SRK0300 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:39 | + 5:52 | |
8. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:08 | + 8:21 | |
9. | Petrilák Matouš | DOR0401 | OK Dobříš | 37:59 | + 10:12 | |
10. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 43:05 | + 15:18 | |
11. | Křížek Filip | MAS0301 | KČT Aš | 44:42 | + 16:55 | |
12. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 53:23 | + 25:36 | |
13. | Čáslavský David | NEK0401 | Nejdek Orienteering | 56:26 | + 28:39 | |
Bohuslav Josef | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 34:44 | ||
2. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 35:33 | + 0:49 | |
3. | Mayer Šimon | KSH0202 | OB Kašperské Hory | 38:21 | + 3:37 | |
4. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 41:53 | + 7:09 | |
5. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 43:41 | + 8:57 | |
6. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:23 | + 10:39 | |
7. | Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:53 | + 11:09 | |
8. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 46:26 | + 11:42 | |
9. | Lill Petr | BSO0203 | KOB Baník Sokolov | 47:01 | + 12:17 | |
10. | Černý Jan | MAS0100 | KČT Aš | 47:33 | + 12:49 | |
11. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:03 | + 13:19 | |
12. | Křížek Josef | MAS0201 | KČT Aš | 51:57 | + 17:13 | |
13. | Hlinovský Ondřej | VPM0102 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 54:23 | + 19:39 | |
14. | Šustr Antonín | KSH0201 | OB Kašperské Hory | 56:02 | + 21:18 | |
15. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 58:30 | + 23:46 | |
16. | Polívka Vratislav | VPM0203 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:02 | + 24:18 | |
17. | Tesařík Jáchym | DKP0106 | Oddíl OB Kotlářka | 72:29 | + 37:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:33 | ||
2. | Solomko Adam | BSO0002 | KOB Baník Sokolov | 83:50 | + 16:17 | |
3. | Hejduk Jan | BSO0001 | KOB Baník Sokolov | 91:58 | + 24:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:23 | 7662 | ||
2. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 66:43 | + 6:20 | 6993 | |
3. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 72:11 | + 11:48 | 6415 | |
4. | Potštejnský Jan | SRK7807 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 72:56 | + 12:33 | 6336 | |
5. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 73:18 | + 12:55 | 6297 | |
6. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 73:57 | + 13:34 | 6228 | |
7. | Václavík Jan | VPM8701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 75:35 | + 15:12 | 6055 | |
8. | Vištejn Jiří | SNA9301 | TJ START Náchod | 76:30 | + 16:07 | 5958 | |
9. | Dusílek Adam | SRK8902 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 76:59 | + 16:36 | 5907 | |
10. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 79:20 | + 18:57 | 5659 | |
11. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 79:46 | + 19:23 | 5613 | |
12. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 83:17 | + 22:54 | 5241 | |
13. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 84:52 | + 24:29 | 5074 | |
14. | Macura Jan | MLA9306 | MLOK Mariánské Lázně | 88:53 | + 28:30 | 4649 | |
15. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 93:26 | + 33:03 | 4168 | |
16. | Frank Jiří | MAS9600 | KČT Aš | 95:23 | + 35:00 | 3962 | |
17. | Knepr Lukáš | BSO9401 | KOB Baník Sokolov | 97:12 | + 36:49 | 3770 | |
18. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 97:18 | + 36:55 | 3759 | |
19. | Zieba Jakub | NEK9800 | Nejdek Orienteering | 100:24 | + 40:01 | 3432 | |
20. | Brož Jan | LPM8903 | OK Lokomotiva Plzeň | 104:03 | + 43:40 | 3046 | |
21. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 107:56 | + 47:33 | 2635 | |
Kurmakaev Damir | 44R8801 | Moscow | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 62:44 | ||
2. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 64:20 | + 1:36 | |
3. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 66:47 | + 4:03 | |
4. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 68:17 | + 5:33 | |
5. | Rauch Stanislav | VPM8201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 71:15 | + 8:31 | |
6. | Bartovský Pavel | VPM6101 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 72:48 | + 10:04 | |
7. | Sedláček Tomáš | KRL6401 | Kometa Kralovice | 74:27 | + 11:43 | |
8. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 77:28 | + 14:44 | |
9. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 78:57 | + 16:13 | |
10. | Bílý Milan | JES7001 | OK Rakovník | 80:20 | + 17:36 | |
11. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 80:57 | + 18:13 | |
12. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 82:34 | + 19:50 | |
13. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 83:06 | + 20:22 | |
14. | Fišar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | 84:54 | + 22:10 | |
15. | Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 87:01 | + 24:17 | |
16. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 87:11 | + 24:27 | |
17. | Křížek Filip | MAS7800 | KČT Aš | 90:21 | + 27:37 | |
18. | Žižka Přemysl | MIL7301 | Tesil Milevsko | 96:19 | + 33:35 | |
19. | Pivec Lukáš | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 97:07 | + 34:23 | |
20. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 105:35 | + 42:51 | |
21. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 106:49 | + 44:05 | |
22. | Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | 107:20 | + 44:36 | |
Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Mareš Alexander | NEK7300 | Nejdek Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovář Vladimír | VPM7200 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:40 | ||
2. | Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:36 | + 2:56 | |
3. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 55:26 | + 4:46 | |
4. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 59:39 | + 8:59 | |
4. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 59:39 | + 8:59 | |
6. | Šustr Pavel | KSH7001 | OB Kašperské Hory | 61:30 | + 10:50 | |
7. | Michalec Jan | DCH5701 | Radioelektronika Cheb | 63:19 | + 12:39 | |
7. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 63:19 | + 12:39 | |
9. | Staněk Rostislav | VPM6801 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:56 | + 15:16 | |
10. | Mikeš Roman | VPM7002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:24 | + 16:44 | |
11. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 67:59 | + 17:19 | |
12. | Hajšman Jan | Neregistrovaní (NNN) | 68:42 | + 18:02 | ||
13. | Nádeníček Josef | NEK7000 | Nejdek Orienteering | 69:40 | + 19:00 | |
14. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 70:24 | + 19:44 | |
15. | Polívka Vratislav | VPM7003 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 70:33 | + 19:53 | |
16. | Käss Pavel | BSO7000 | KOB Baník Sokolov | 70:34 | + 19:54 | |
17. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 71:55 | + 21:15 | |
18. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 73:43 | + 23:03 | |
19. | Solomko Vladimír | BSO7003 | KOB Baník Sokolov | 88:52 | + 38:12 | |
Černý Marcel | MAS7201 | KČT Aš | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Jan | MAS5401 | KČT Aš | 52:53 | ||
2. | Beránek Petr | VPM4502 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:59 | + 0:06 | |
3. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:51 | + 5:58 | |
4. | Janošík Lubomír | KSH5901 | OB Kašperské Hory | 59:21 | + 6:28 | |
5. | Doležal Jan | VPM5701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 85:36 | + 32:43 | |
6. | nechyba jiri | 61C5300 | Stara Hut | 103:40 | + 50:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 45:14 | ||
2. | Nykles Vladimír | VPM4702 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:45 | + 2:31 | |
3. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 48:08 | + 2:54 | |
4. | Novotný Jiří | SLP4601 | OOB Slavia Praha | 49:46 | + 4:32 | |
5. | Šafařík Bedřich | CST4601 | OB Strakonice | 49:47 | + 4:33 | |
6. | Křenek Jaroslav | VPM4401 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:37 | + 7:23 | |
7. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 56:29 | + 11:15 | |
8. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 61:12 | + 15:58 | |
9. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 66:21 | + 21:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 15:21 | ||
2. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 15:32 | + 0:11 | |
3. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 17:31 | + 2:10 | |
4. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:43 | + 2:22 | |
5. | Hasman Jindřich | VPM1201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:36 | + 3:15 | |
6. | Lavičková Stela | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | 19:59 | + 4:38 | |
7. | Dvořáková Kačka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 20:10 | + 4:49 | |
8. | Křížek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 20:17 | + 4:56 | |
9. | Vančata Filip | Neregistrovaní (NNN) | 20:36 | + 5:15 | ||
10. | Vančata Štěpán | Neregistrovaní (NNN) | 20:52 | + 5:31 | ||
11. | Vančatová Lenka | Nejdek Orienteering | 20:56 | + 5:35 | ||
12. | Materna Josef | Neregistrovaní (NNN) | 22:32 | + 7:11 | ||
13. | Chramosta Petr | VPM1001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 26:21 | + 11:00 | |
14. | Arnošt Daniel | DOR1200 | OK Dobříš | 28:37 | + 13:16 | |
15. | Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | 30:21 | + 15:00 | |
16. | Pilařová Kateřina | JES1150 | OK Rakovník | 36:02 | + 20:41 | |
17. | Beránek Šimon | VPM1000 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:17 | + 20:56 | |
18. | Pilař Kája | LPM1200 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:38 | + 30:17 | |
19. | Pilařová Mája | LPM1050 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:39 | + 30:18 | |
Fremr Oldřich | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šitrová štěpánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 14:38 | ||
2. | Kříž Matěj | KRL | Kometa Kralovice | 16:33 | + 1:55 | |
3. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:05 | + 2:27 | |
4. | Liberdová Magdaléna | KSH0851 | OB Kašperské Hory | 18:04 | + 3:26 | |
5. | Pilař Jiří | JES0800 | OK Rakovník | 24:24 | + 9:46 | |
6. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 28:44 | + 14:06 | |
7. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 28:54 | + 14:16 | |
8. | Vlašímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:03 | + 18:25 | |
Mikeš Šimon | VPM0808 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raková Eliška | BSO0152 | KOB Baník Sokolov | 46:28 | ||
Vančata Ivan | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Vančata Ivan | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Vančata Ivan | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Vančata Ivan | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Vančata Ivan | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Cihla Petr | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Cihla Petr | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Cihla Petr | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Cihla Petr | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Cihla Petr | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Vančata Lukáš | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Vančata Lukáš | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Vančata Lukáš | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Vančata Lukáš | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Vančata Lukáš | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Škrlová Kristýna | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Škrlová Kristýna | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Škrlová Kristýna | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Škrlová Kristýna | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Škrlová Kristýna | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Šauli Iva | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | ||||
Šauli Iva | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | ||||
Šauli Iva | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | ||||
Šauli Iva | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | ||||
Šauli Iva | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | ||||
Mašicová Aneta | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Mašicová Aneta | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Mašicová Aneta | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Mašicová Aneta | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Mašicová Aneta | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Ledinská Eliška | DKP0256 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Ledinská Eliška | DKP0256 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Ledinská Eliška | DKP0256 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Ledinská Eliška | DKP0256 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Ledinská Eliška | DKP0256 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Pivcová Žaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Pivcová Žaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Pivcová Žaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Pivcová Žaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Pivcová Žaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | DNS | |||
Ziebová Lenka | NEK7251 | Nejdek Orienteering | DNS | |||
Ziebová Lenka | NEK7251 | Nejdek Orienteering | DNS | |||
Ziebová Lenka | NEK7251 | Nejdek Orienteering | DNS | |||
Ziebová Lenka | NEK7251 | Nejdek Orienteering | DNS | |||
Ziebová Lenka | NEK7251 | Nejdek Orienteering | DNS | |||
Bouchalová Zdena | VPM5757 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Bouchalová Zdena | VPM5757 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Bouchalová Zdena | VPM5757 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Bouchalová Zdena | VPM5757 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Bouchalová Zdena | VPM5757 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DNS | |||
Bláhová Petra | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Bláhová Petra | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Bláhová Petra | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Bláhová Petra | Neregistrovaní (NNN) | DNS | ||||
Bláhová Petra | Neregistrovaní (NNN) | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 60:16 | ||
2. | Kuberský Petr | Neregistrovaní (NNN) | 76:33 | + 16:17 | ||
3. | Liberda Ondřej | KSH7508 | OB Kašperské Hory | 86:22 | + 26:06 | |
4. | Bodurka Jaroslav | KRL7301 | Kometa Kralovice | 88:29 | + 28:13 | |
5. | Stehlíková Kateřina | LPM7750 | OK Lokomotiva Plzeň | 104:50 | + 44:34 | |
6. | Polcarová Marcela | NEK7250 | Nejdek Orienteering | 118:28 | + 58:12 | |
7. | Arnošt Kamil | DOR7301 | OK Dobříš | 127:22 | + 67:06 | |
Arnoštová Kateřina | DOR7652 | OK Dobříš | DISK | |||
Zieba Jaroslav | NEK6500 | Nejdek Orienteering | DISK |