Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Turnov, Malý Rohozec
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Bartošova pec
Ředitel závodu:
Kořínek Jindřich - R1
Hlavní rozhodčí:
Luštický Martin - R3
Stavitel tratí:
Thoř Tomáš, Wolf Filip - R3
Protokol:
Závod proběhl bez problémů za krásného jarního počasí. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
A4     D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T3    
A4
4.73 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 35:39
2. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 37:36 + 1:57
3. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:21 + 6:42
4. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 56:51 + 21:12
5. Honsová Lenka SNS Smržovka 67:03 + 31:24
6. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 72:32 + 36:53
7. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:20 + 46:41
8. Plichta Petr Neregistrovaní 117:14 + 81:35
9. Havlová Ivana Neregistrovaní 142:04 + 106:25
Havel Ondřej Neregistrovaní DISK
D10
2.04 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 19:47
2. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 20:33 + 0:46
3. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 21:45 + 1:58
4. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 22:16 + 2:29
5. Baloghová Mile TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:45 + 3:58
6. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 24:57 + 5:10
7. Krejzová Markéta TUR0854 OOB TJ Turnov 25:01 + 5:14
8. Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava 26:12 + 6:25
9. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 26:18 + 6:31
10. Koňáková Eliška TJN0752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:57 + 7:10
11. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 27:46 + 7:59
12. Ferbasová Matylda TUR0762 OOB TJ Turnov 28:12 + 8:25
13. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 28:59 + 9:12
14. Vokušová Veronika TJN0756 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:19 + 10:32
15. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 30:25 + 10:38
16. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:15 + 12:28
17. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 35:59 + 16:12
Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering DISK
Kottíková Lucie TJN0657 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:15 + 15:28
Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D10L
2.97 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zappová Elisabeth TJN0952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:04
2. Krtičková Ester CHA0754 OK Chrastava 32:12 + 1:08
3. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 33:46 + 2:42
4. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 34:59 + 3:55
5. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:13 + 4:09
6. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:20 + 4:16
7. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 35:46 + 4:42
8. Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 36:17 + 5:13
9. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:41 + 6:37
10. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 38:58 + 7:54
11. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 39:25 + 8:21
12. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:17 + 9:13
13. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 41:59 + 10:55
14. Feřtová Anežka 42Z0850 Neregistrovaní - Feřtovi 44:15 + 13:11
15. Kostelníková Nikola TJN0851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:22 + 16:18
16. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 48:27 + 17:23
17. Podoubská Klára TJN0855 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:41 + 22:37
Šírlová Zdeňka CHA0654 OK Chrastava 35:51 + 4:47
D12
2.31 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 20:45
2. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 21:22 + 0:37
3. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 24:46 + 4:01
4. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 28:42 + 7:57
5. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 30:51 + 10:06
6. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 31:04 + 10:19
6. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:04 + 10:19
8. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:59 + 11:14
9. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 32:48 + 12:03
10. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 34:18 + 13:33
11. Dušková Viktorie TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:51 + 15:06
12. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 35:54 + 15:09
13. Houdová Veronika CHA0552 OK Chrastava 36:18 + 15:33
14. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 39:23 + 18:38
15. Vamberová Markéta TUR0657 OOB TJ Turnov 39:24 + 18:39
16. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:32 + 21:47
17. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:00 + 22:15
18. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 43:14 + 22:29
19. Balcarová Marie LLI0652 TJ Loko Liberec 43:15 + 22:30
20. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 43:17 + 22:32
21. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 47:42 + 26:57
22. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 52:08 + 31:23
23. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 55:24 + 34:39
24. Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk 59:39 + 38:54
25. Koňáková Martina TJN0555 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:30 + 42:45
26. Holanová Lucie CHA0655 OK Chrastava 63:46 + 43:01
27. Sklenářová Zuzana TUR0658 OOB TJ Turnov 64:51 + 44:06
28. Mokrá Markéta VLI Slavia Liberec orienteering 66:30 + 45:45
29. Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering 91:23 + 70:38
Hubáčková Lucie TJN0651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D14
2.45 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 23:10
2. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:25 + 6:15
3. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:29 + 6:19
4. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 29:37 + 6:27
5. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 29:47 + 6:37
6. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 31:13 + 8:03
7. Nagyová Kateřina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:24 + 8:14
8. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 32:28 + 9:18
9. Seidlová Adéla TUR0452 OOB TJ Turnov 35:35 + 12:25
10. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:10 + 13:00
11. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:42 + 15:32
12. Riedelová Adéla BOR0451 OK Jiskra Nový Bor 47:00 + 23:50
13. Divišková Rebeka CHA0352 OK Chrastava 48:42 + 25:32
14. Cihlářová Barbora CHA0451 OK Chrastava 56:38 + 33:28
15. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 59:01 + 35:51
16. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 62:08 + 38:58
17. Bujná Natalie KAS0351 KOB Kamenický Šenov 64:35 + 41:25
18. Semerádová Eliška RUM0453 ZOOB Rumburk 80:29 + 57:19
19. Lamačová Pavlína TUR0451 OOB TJ Turnov 83:35 + 60:25
Francke Pavla Neregistrovaní DISK
D16
2.97 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:03
2. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 29:24 + 1:21
3. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 29:33 + 1:30
4. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 29:55 + 1:52
5. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 31:28 + 3:25
6. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 32:19 + 4:16
7. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 33:20 + 5:17
8. Zapalačová Petra DOK0154 OK Doksy 34:34 + 6:31
9. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:16 + 7:13
10. Rybářová Tereza BOR0153 OK Jiskra Nový Bor 49:34 + 21:31
D18
3.48 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 33:16
2. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 34:34 + 1:18
3. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 48:37 + 15:21
4. Koucká Barbora EKP0050 VŠTJ Ekonom Praha 56:14 + 22:58
D20
3.77 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 38:15 0
2. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:34 + 5:19 0
3. Žuchová Daniela TJN9750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:20 + 6:05 0
D21K
3.81 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4590
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 37:42 4725
2. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 39:05 + 1:23 4562
3. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 39:45 + 2:03 4483
4. Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 41:24 + 3:42 4288
5. Slavíková Jana CHA8251 OK Chrastava 41:41 + 3:59 4255
6. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 43:50 + 6:08 4001
7. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 48:45 + 11:03 3420
8. Janáková Eva Neregistrovaní 49:48 + 12:06
9. Vajcová Hana CHA5651 OK Chrastava 53:15 + 15:33 2888
10. Krtičková Michaela CHA7952 OK Chrastava 53:16 + 15:34 2886
11. Smetanová Alžběta CHA9450 OK Chrastava 55:07 + 17:25 2667
12. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 55:18 + 17:36 2646
13. Brzáková Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 57:59 + 20:17 2329
14. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:24 + 20:42 2279
15. Novotná Michaela 44Z9350 MadBike 61:36 + 23:54
16. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 67:26 + 29:44 1212
17. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 80:07 + 42:25
D21L
4.64 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6860
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 41:43 6946
2. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 42:16 + 0:33 6857
3. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 42:45 + 1:02 6778
4. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 42:59 + 1:16 6740
5. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:05 + 1:22 6724
6. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:30 + 3:47 6332
7. Krafková Ita BOR8156 OK Jiskra Nový Bor 46:21 + 4:38 6193
8. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:34 + 4:51 6158
9. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:10 + 5:27 6061
10. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 47:16 + 5:33 6045
11. Jaunsproge Mara OK Saldus 47:47 + 6:04
12. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:10 + 6:27 5898
13. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:00 + 7:17 5763
14. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 51:27 + 9:44 5365
15. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:58 + 10:15 5281
16. Setínková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 52:55 + 11:12 5127
17. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:07 + 14:24 4607
18. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 59:11 + 17:28 4109
19. Hanajová Káťa SMR8451 SNS Smržovka 59:50 + 18:07 4004
20. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:42 + 18:59 3863
21. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 62:52 + 21:09 3511
22. Dušková Pavla KOR9050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:02 + 25:19 2835
23. Poláková Ivana LCE7953 OOB TJ Slovan Luhačovice 80:20 + 38:37 675
24. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 81:30 + 39:47 485
Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín DISK 0
D35
3.96 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:46
2. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 40:04 + 0:18
3. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 41:28 + 1:42
4. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 43:20 + 3:34
5. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 47:15 + 7:29
6. Vokurková Marta TJN7950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:27 + 7:41
7. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 48:15 + 8:29
8. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 55:33 + 15:47
9. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:49 + 25:03
10. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 68:01 + 28:15
11. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 75:36 + 35:50
12. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 80:43 + 40:57
D40
3.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 34:24
2. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 38:55 + 4:31
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 39:55 + 5:31
4. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 43:01 + 8:37
5. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 45:21 + 10:57
6. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 46:06 + 11:42
7. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:16 + 11:52
8. Štefanová Klára STH7752 SK Studenec 47:10 + 12:46
9. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 48:46 + 14:22
10. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 48:58 + 14:34
11. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 50:03 + 15:39
12. Machová Věra Neregistrovaní 53:56 + 19:32
13. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 54:28 + 20:04
14. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:57 + 20:33
15. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 59:41 + 25:17
16. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 60:41 + 26:17
17. Pokorná Markéta TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:14 + 26:50
18. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 61:56 + 27:32
19. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 63:02 + 28:38
20. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:46 + 30:22
21. Maškarincová Hana VLI7553 Slavia Liberec orienteering 65:12 + 30:48
22. Vokušová Dana TJN7750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:20 + 31:56
23. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:57 + 35:33
24. Šašková Petra SOB7451 SOBSA 77:44 + 43:20
25. Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:49 + 49:25
26. Houdová Miloslava CHA7653 OK Chrastava 96:24 + 62:00
27. Synková Šárka DOK7650 OK Doksy 102:19 + 67:55
D45
3.46 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Jitka TUV7250 SOK TJ Turnov 39:37
2. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 40:09 + 0:32
3. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 40:14 + 0:37
4. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 43:17 + 3:40
5. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:11 + 4:34
6. Marková Jana Neregistrovaní 44:19 + 4:42
7. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:47 + 6:10
8. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 46:24 + 6:47
9. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:02 + 7:25
10. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 48:00 + 8:23
11. Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha 50:25 + 10:48
12. Balcarová Alena LLI7150 TJ Loko Liberec 51:01 + 11:24
13. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:13 + 11:36
14. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:02 + 16:25
15. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 58:27 + 18:50
16. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 60:34 + 20:57
17. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:41 + 32:04
18. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem, 75:06 + 35:29
D50
3.35 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 38:54
2. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 41:12 + 2:18
3. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 42:57 + 4:03
4. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 45:17 + 6:23
5. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:44 + 6:50
6. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 48:05 + 9:11
7. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 49:54 + 11:00
8. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 50:11 + 11:17
9. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:02 + 14:08
10. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 56:08 + 17:14
11. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 56:58 + 18:04
12. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem, 61:55 + 23:01
13. Krákorová Iva Neregistrovaní 76:23 + 37:29
D55
2.86 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 34:11
2. Jeřábková Jana OKP6150 SK OK 24 Praha 40:57 + 6:46
3. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 42:07 + 7:56
4. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 50:45 + 16:34
5. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 53:36 + 19:25
Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D60
2.77 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 34:13
2. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 36:53 + 2:40
3. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 41:57 + 7:44
4. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 50:35 + 16:22
5. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 51:06 + 16:53
6. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 51:27 + 17:14
7. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 52:09 + 17:56
8. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 52:52 + 18:39
9. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 54:28 + 20:15
10. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:14 + 56:01
D65
2.46 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 44:59
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 45:23 + 0:24
3. Vokálová Pavla CHA4951 OK Chrastava 51:21 + 6:22
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 55:51 + 10:52
5. Kubíková Hela LLI4851 TJ Loko Liberec 58:20 + 13:21
6. Richtrová Jaroslava JEN5251 OB Jenišovice 68:53 + 23:54
7. Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering 79:14 + 34:15
D70
2.04 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 39:34
2. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 40:13 + 0:39
3. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 41:52 + 2:18
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 43:06 + 3:32
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 48:44 + 9:10
H10
2.24 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 20:09
2. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 20:31 + 0:22
3. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 20:39 + 0:30
4. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 21:12 + 1:03
5. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:42 + 1:33
6. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 24:00 + 3:51
7. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:25 + 5:16
8. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:40 + 5:31
9. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 25:43 + 5:34
10. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 25:49 + 5:40
11. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 25:59 + 5:50
12. Horáček Jakub JEN0800 OB Jenišovice 28:50 + 8:41
13. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:20 + 9:11
14. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 32:42 + 12:33
15. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 32:43 + 12:34
16. Vokurka Antonín TJN0800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:03 + 18:54
17. Horáček Dominik JEN0804 OB Jenišovice 41:33 + 21:24
18. Válek Matěj BOR0703 OK Jiskra Nový Bor 44:59 + 24:50
19. Zaňka Albert TJN0803 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:47 + 25:38
20. Jakubík Jaromír TJN0704 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:19 + 30:10
Bukvic Kryštof TUV0802 SOK TJ Turnov DISK
H10L
2.75 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 24:14
2. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 29:36 + 5:22
3. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 31:15 + 7:01
4. Zeman Jakub BOR0704 OK Jiskra Nový Bor 31:35 + 7:21
5. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 31:53 + 7:39
6. Novotný Dalibor VLI0808 Slavia Liberec orienteering 32:23 + 8:09
7. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 32:34 + 8:20
8. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 33:10 + 8:56
9. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:55 + 11:41
10. Sychra Šimon CHA0802 OK Chrastava 37:42 + 13:28
11. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:33 + 14:19
12. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 40:20 + 16:06
13. Vokurka Václav TJN1000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:35 + 16:21
14. Hovorka Roman TUV11 SOK TJ Turnov 42:03 + 17:49
15. Čečerle Matouš VLI0807 Slavia Liberec orienteering 42:51 + 18:37
16. Kučera Radek CHA0700 OK Chrastava 44:06 + 19:52
17. Houda Lukáš CHA0800 OK Chrastava 46:31 + 22:17
18. Havel Antonín TJN0813 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:02 + 27:48
19. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 59:38 + 35:24
20. Honsová Andrea TJN0858 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:53 + 40:39
21. Dočekal Štěpán TJN1003 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:54 + 45:40
Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín DISK
Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín DISK
Oravec Viktor TJN0814 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Gomolák Jan CHA0603 OK Chrastava 37:01 + 12:47
Knap Šimon CHA0606 OK Chrastava 57:45 + 33:31
H12
2.41 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 20:27
2. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:32 + 1:05
3. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 22:03 + 1:36
4. Sýkora Oliver TJN0504 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:47 + 2:20
5. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 23:05 + 2:38
6. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:38 + 6:11
7. Štefan Jan STH0500 SK Studenec 26:42 + 6:15
8. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:43 + 6:16
9. Šimek Vojtěch LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:00 + 8:33
10. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 30:51 + 10:24
11. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 32:09 + 11:42
12. Maškarinec Marek VLI0501 Slavia Liberec orienteering 33:05 + 12:38
13. Šašek Martin LLI0501 TJ Loko Liberec 34:30 + 14:03
14. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 34:40 + 14:13
15. Chalupa Jan BOR0509 OK Jiskra Nový Bor 38:04 + 17:37
16. Kudláček Mikuláš BOR0505 OK Jiskra Nový Bor 41:27 + 21:00
17. Pěnička Jan TJN0501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:30 + 23:03
18. Matěj Karvánek KAS0502 KOB Kamenický Šenov 44:36 + 24:09
19. Karel Kurenda KAS0501 KOB Kamenický Šenov 53:47 + 33:20
20. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:05 + 36:38
21. Wittur Filip STB0500 TJ Stadion Nový Bor 59:21 + 38:54
22. Holiday Mathyas Olivier TUR0502 OOB TJ Turnov 60:09 + 39:42
23. Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava 60:24 + 39:57
Hubáček David TJN0602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H14
2.76 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:51
2. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:02 + 0:11
3. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 22:23 + 2:32
4. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:01 + 3:10
5. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:51 + 4:00
6. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:22 + 6:31
7. Ort Haštal BOR0401 OK Jiskra Nový Bor 27:01 + 7:10
8. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:02 + 7:11
9. Ekert Tomáš VLI0302 Slavia Liberec orienteering 29:09 + 9:18
10. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 31:29 + 11:38
11. Rind Matyáš LLI0400 TJ Loko Liberec 35:02 + 15:11
12. Veselý Jakub BOR0406 OK Jiskra Nový Bor 36:30 + 16:39
13. Novák Daniel RUM0301 ZOOB Rumburk 39:18 + 19:27
14. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 39:22 + 19:31
15. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:10 + 22:19
16. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 42:59 + 23:08
17. Maškarinec Štěpán VLI0304 Slavia Liberec orienteering 43:54 + 24:03
18. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 52:52 + 33:01
19. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 58:22 + 38:31
20. Holan Petr CHA0303 OK Chrastava 60:21 + 40:30
21. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:22 + 52:31
H16
3.72 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 27:25
2. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 27:27 + 0:02
3. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 28:35 + 1:10
4. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 32:25 + 5:00
5. Zabořil Vojtěch JEN0101 OB Jenišovice 38:31 + 11:06
6. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 40:56 + 13:31
7. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 41:52 + 14:27
8. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:35 + 17:10
9. Mencl Jan JEN0201 OB Jenišovice 44:48 + 17:23
10. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 47:32 + 20:07
11. Vambera Matyáš TUR0111 OOB TJ Turnov 49:14 + 21:49
12. Jeníček Ondřej KAS0205 KOB Kamenický Šenov 50:23 + 22:58
13. Tománek Josef BOR0102 OK Jiskra Nový Bor 53:21 + 25:56
14. Pěnička Tomáš TJN0202 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:22 + 34:57
15. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:30 + 58:05
H18
4.19 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:34
2. Novák Jakub RUM0001 ZOOB Rumburk 53:05 + 4:31
H20
4.47 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 65:22 0
2. Žukov Michal TJN9701 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:10 + 17:48 0
Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor DISK 0
H21K
4.47 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4854
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:41 5145
2. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 40:07 + 3:26 4718
3. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 40:17 + 3:36 4698
4. Krtička Jan KON7931 KOB Konice 41:55 + 5:14
4. Janata Pavel TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:55 + 5:14 4495
6. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 43:43 + 7:02 4271
7. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 44:02 + 7:21 4231
8. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 45:43 + 9:02 4022
9. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 46:28 + 9:47 3929
10. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:53 + 10:12 3877
11. Hájek Jan JEN9703 OB Jenišovice 50:50 + 14:09 3386
12. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 52:01 + 15:20 3238
13. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 54:19 + 17:38 2952
14. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 54:34 + 17:53 2921
15. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 54:39 + 17:58 2911
16. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 55:40 + 18:59 2784
17. Kunc Štěpán TJN8449 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:48 + 21:07 2519
18. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:55 + 22:14 2380
19. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 59:04 + 22:23 2362
20. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 63:22 + 26:41 1827
21. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 63:28 + 26:47 1814
22. Jirsák Petr KOR8800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:31 + 26:50
23. Kunc Filip OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 64:34 + 27:53
H21L
5.48 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8420
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 38:15 8499
2. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 38:28 + 0:13 8452
3. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 39:07 + 0:52 8310
4. Kolařík Tomáš BOR7809 OK Jiskra Nový Bor 39:08 + 0:53 8307
5. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 40:06 + 1:51 8096
6. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 41:10 + 2:55 7863
7. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 41:18 + 3:03 7834
8. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 41:47 + 3:32 7729
9. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 41:55 + 3:40 7700
10. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 42:10 + 3:55 7645
11. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 43:06 + 4:51 7441
12. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 43:17 + 5:02 7401
13. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:20 + 5:05 7391
14. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 43:47 + 5:32 7292
15. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:57 + 5:42 7256
16. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 44:34 + 6:19 7122
17. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 46:06 + 7:51 6787
18. Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 46:21 + 8:06
19. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 48:18 + 10:03 6307
20. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:52 + 10:37 6184
21. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 49:07 + 10:52 6129
22. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 49:20 + 11:05 6082
23. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 49:53 + 11:38 5962
24. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:02 + 11:47 5929
25. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 52:48 + 14:33 5326
26. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 52:51 + 14:36 5315
27. Šmol David DOK0100 OK Doksy 54:09 + 15:54 5032
28. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 54:22 + 16:07 4984
29. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:09 + 16:54 4814
30. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:59 + 17:44 4632
31. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem, 56:36 + 18:21 4497
32. Pesničák Jan SMR7902 SNS Smržovka 57:27 + 19:12 4312
33. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 59:18 + 21:03 3909
34. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:14 + 24:59 3051
35. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 67:03 + 28:48 2218
36. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 69:37 + 31:22
37. Berka Michal SPC7401 SPORTICUS team 74:03 + 35:48 692
38. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 77:56 + 39:41 0
Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava DISK 0
H35
5.02 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:34
2. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 41:17 + 5:43
3. Kočárek Michal CHA7400 OK Chrastava 46:04 + 10:30
4. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 46:56 + 11:22
5. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 49:27 + 13:53
6. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:28 + 15:54
7. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 54:51 + 19:17
8. Kašše Jakub 51Z8000 HO Jurije Gagarina 55:41 + 20:07
9. Vokál Vojtěch CHA7900 OK Chrastava 56:10 + 20:36
10. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 58:41 + 23:07
11. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 65:22 + 29:48
12. Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 82:32 + 46:58
13. Šašek Luděk SOB6901 SOBSA 106:14 + 70:40
H40
4.56 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:07
2. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:34 + 1:27
3. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 43:16 + 5:09
4. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 43:43 + 5:36
5. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 43:47 + 5:40
6. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 44:12 + 6:05
7. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 44:15 + 6:08
8. Kvaška Jan Neregistrovaní 45:30 + 7:23
9. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:10 + 8:03
10. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 46:47 + 8:40
11. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 50:20 + 12:13
12. Prošek Jan BOR7714 OK Jiskra Nový Bor 50:29 + 12:22
13. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:13 + 13:06
14. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 52:13 + 14:06
15. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:35 + 14:28
16. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:18 + 16:11
17. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:26 + 17:19
18. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 55:45 + 17:38
19. Oravec Tomáš TJN7505 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:08 + 18:01
20. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 56:17 + 18:10
21. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 57:39 + 19:32
22. Tomášek Ondřej TUV7001 SOK TJ Turnov 59:15 + 21:08
23. Prevužňák Martin SMR7400 SNS Smržovka 60:48 + 22:41
24. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 62:21 + 24:14
25. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 62:47 + 24:40
26. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 70:18 + 32:11
27. sykorka ivan 84S7200 Akademik TU Košice 70:24 + 32:17
28. Maškarinec Petr VLI7303 Slavia Liberec orienteering 70:39 + 32:32
29. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:53 + 36:46
30. Slavík Michal CHA7701 OK Chrastava 84:01 + 45:54
Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava DISK
H45
4.29 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 38:05
2. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 41:40 + 3:35
3. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 42:50 + 4:45
4. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 43:21 + 5:16
5. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 44:13 + 6:08
6. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 45:53 + 7:48
7. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 48:43 + 10:38
8. Kašpar Ludvík ZAK7200 OK Netopýr Zákupy 52:26 + 14:21
9. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 52:48 + 14:43
10. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 54:21 + 16:16
11. Studničný Jaroslav BOR7004 OK Jiskra Nový Bor 56:39 + 18:34
12. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:55 + 25:50
13. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 64:32 + 26:27
14. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 67:08 + 29:03
15. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 71:40 + 33:35
16. Ulman Aleš Neregistrovaní 78:00 + 39:55
Bukvic Martin TUV7000 SOK TJ Turnov DISK
H50
3.85 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 44:13
2. Vlček Petr LDC6401 KOB Děčín 48:05 + 3:52
3. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:18 + 5:05
4. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:03 + 5:50
5. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 55:26 + 11:13
6. Šimek Stanislav LTP6602 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:38 + 32:25
7. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 86:19 + 42:06
8. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 98:13 + 54:00
H55
3.57 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 29:52
2. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 32:58 + 3:06
3. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 38:14 + 8:22
4. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 39:32 + 9:40
5. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 41:38 + 11:46
6. Hoidekr Pavel LLI5901 TJ Loko Liberec 42:27 + 12:35
7. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:34 + 15:42
8. Čechlovský Josef CHA5900 OK Chrastava 47:51 + 17:59
9. Pěnička Libor TJN6000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:43 + 22:51
H60
3.05 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 31:27
2. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 32:09 + 0:42
3. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 33:45 + 2:18
4. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 34:02 + 2:35
5. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:57 + 8:30
6. Janata Petr TJN5603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:20 + 8:53
7. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 41:57 + 10:30
8. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:44 + 12:17
9. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 56:12 + 24:45
H65
2.75 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 35:55
2. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 36:42 + 0:47
3. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 37:38 + 1:43
4. Švihovský Jaroslav BOR5003 OK Jiskra Nový Bor 38:02 + 2:07
5. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 39:03 + 3:08
6. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 39:21 + 3:26
7. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:30 + 7:35
8. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 48:02 + 12:07
9. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 55:47 + 19:52
10. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 58:53 + 22:58
11. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 61:36 + 25:41
12. Gregor Miroslav TUV4801 SOK TJ Turnov 70:27 + 34:32
Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava DISK
H70
2.26 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 30:43
2. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 31:27 + 0:44
3. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 34:31 + 3:48
4. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 37:38 + 6:55
5. Zakouřil Václav TUV4301 SOK TJ Turnov 38:53 + 8:10
6. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:07 + 8:24
7. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 40:00 + 9:17
8. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 40:41 + 9:58
9. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 41:01 + 10:18
10. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:25 + 14:42
11. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 48:07 + 17:24
HDR
2.75 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Emma TUR0956 OOB TJ Turnov 20:42
2. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 22:08 + 1:26
3. Konopáčová Sofie TUR1159 OOB TJ Turnov 25:04 + 4:22
4. Slámová Barbora OOB TJ Turnov 27:48 + 7:06
5. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 27:54 + 7:12
6. Schmidt Erik OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:41 + 7:59
7. Přinda Jan VLI0803 Slavia Liberec orienteering 29:08 + 8:26
8. Heřmánková Kateřina TUR1152 OOB TJ Turnov 30:32 + 9:50
8. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:32 + 9:50
10. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 30:42 + 10:00
11. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 30:49 + 10:07
12. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 31:09 + 10:27
13. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 31:32 + 10:50
14. Vacek Ondřej BOR0708 OK Jiskra Nový Bor 31:35 + 10:53
15. Kovanda Jonáš BOR0904 OK Jiskra Nový Bor 31:36 + 10:54
16. Fojt Pavel BOR0707 OK Jiskra Nový Bor 31:42 + 11:00
17. Blažková Karolína TUR0851 OOB TJ Turnov 31:46 + 11:04
18. Karásek Vojtěch TUR0811 OOB TJ Turnov 31:53 + 11:11
19. Drahoňovský Jakub TUR1006 OOB TJ Turnov 32:00 + 11:18
20. Nagyová Zuzana Neregistrovaní 32:09 + 11:27
21. Pesničák Daniel SMR SNS Smržovka 32:20 + 11:38
22. Feřtová Eliška 42Z1050 Neregistrovaní - Feřtovi 32:25 + 11:43
23. Rafaj Mikuláš Neregistrovaní 33:29 + 12:47
24. Krejzová Jana TUR0950 OOB TJ Turnov 33:41 + 12:59
25. Týfa Daniel VLI0811 Slavia Liberec orienteering 36:10 + 15:28
26. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 36:28 + 15:46
27. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 36:36 + 15:54
28. Tkáč Jakub TJN1001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:53 + 16:11
29. Berka Tadeáš VLI0904 Slavia Liberec orienteering 37:56 + 17:14
30. Michálková Ema BOR0857 OK Jiskra Nový Bor 38:15 + 17:33
31. Štěpánková Barbora BOR0761 OK Jiskra Nový Bor 38:17 + 17:35
32. Vaňourek Vojtěch BOR0903 OK Jiskra Nový Bor 38:23 + 17:41
33. Chvátal Michal TJN12 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:31 + 17:49
34. Jelínek Matěj BOR0813 OK Jiskra Nový Bor 38:42 + 18:00
35. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 38:44 + 18:02
36. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 38:51 + 18:09
37. Berková Leontýna VLI1151 Slavia Liberec orienteering 38:53 + 18:11
38. Zakouřil František TUV1201 SOK TJ Turnov 39:05 + 18:23
39. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 39:10 + 18:28
40. Švihovský Matyáš Sportcentrum Jičín 39:15 + 18:33
41. Prošek Lukáš BOR1000 OK Jiskra Nový Bor 39:19 + 18:37
42. Uhrová Krystýna Neregistrovaní 40:16 + 19:34
43. Lazar Matyáš TUV1000 SOK TJ Turnov 40:54 + 20:12
44. Třešňák Pavel BOR1001 OK Jiskra Nový Bor 41:29 + 20:47
45. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 41:35 + 20:53
46. Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 41:36 + 20:54
47. Hák Martin TUR1206 OOB TJ Turnov 41:48 + 21:06
48. Hanušová Lenka STB1350 TJ Stadion Nový Bor 42:25 + 21:43
49. Žalský Radek Neregistrovaní 42:52 + 22:10
50. Týfová Ella VLI1150 Slavia Liberec orienteering 43:12 + 22:30
51. Čečerle Beáta VLI1053 Slavia Liberec orienteering 43:25 + 22:43
52. Kolařík Jakub TURx OOB TJ Turnov 44:14 + 23:32
53. Ortová Viola BOR0954 OK Jiskra Nový Bor 45:16 + 24:34
54. Honsová Magda TJN1150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:24 + 24:42
55. Slavíková Anna CHA1150 OK Chrastava 45:27 + 24:45
56. Průšková Veronika Neregistrovaní 46:33 + 25:51
57. Prevužňáková Julie TUR1259 OOB TJ Turnov 47:37 + 26:55
58. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 48:50 + 28:08
59. Vokurka Ota TJN1200 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:52 + 32:10
60. Lankaš Antonín CHA1200 OK Chrastava 53:33 + 32:51
61. Horodyská Alice TUR1151 OOB TJ Turnov 57:03 + 36:21
62. Horodyský Petr TUR1212 OOB TJ Turnov 57:04 + 36:22
63. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 57:10 + 36:28
64. Kuncová Ema TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:20 + 36:38
65. Zemanová Kristýna VLI1055 Slavia Liberec orienteering 57:37 + 36:55
66. Lietava Jiří Neregistrovaní 57:48 + 37:06
67. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:04 + 38:22
68. Šimůnková Markéta Neregistrovaní 59:37 + 38:55
69. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 60:56 + 40:14
70. Uher Matěj Neregistrovaní 61:55 + 41:13
71. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 63:18 + 42:36
72. Smith Laura VRL1152 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:59 + 52:17
73. Rafajová Justýna Neregistrovaní 73:11 + 52:29
74. Schmidtová Evička OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:39 + 52:57
75. Kasse Matěj Neregistrovaní 74:33 + 53:51
76. Procházka Jonáš Neregistrovaní 76:11 + 55:29
77. Kasse Jakub Neregistrovaní 76:47 + 56:05
78. Šírlová Kamila CHA1450 OK Chrastava 77:58 + 57:16
79. Janáková Karolína Neregistrovaní 87:46 + 67:04
80. Janáková Zuzana Neregistrovaní 88:37 + 67:55
81. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 119:22 + 98:40
Růžička Vít TUR1000 OOB TJ Turnov DISK
Horodyská Lucie TUR1150 OOB TJ Turnov DISK
Slámová Simona OOB TJ Turnov DISK
Oravcová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis DISK
P
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Feřtová Jitka 42Z7850 Neregistrovaní - Feřtovi 20:05
2. Feřt Martin 42Z7700 Neregistrovaní - Feřtovi 23:11 + 3:06
3. Zítková Michaela Neregistrovaní 23:23 + 3:18
4. Berková Renata SPC8156 SPORTICUS team 25:38 + 5:33
5. Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor 25:40 + 5:35
6. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 27:24 + 7:19
7. Nagy Josef Neregistrovaní 27:29 + 7:24
8. Zaňka Tomáš Neregistrovaní 27:49 + 7:44
9. Gomolák Jan CHA7605 OK Chrastava 27:54 + 7:49
10. Kožnarová Barbora Neregistrovaní 29:43 + 9:38
11. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 30:34 + 10:29
12. Karásek Jiří Neregistrovaní 30:36 + 10:31
13. Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 31:23 + 11:18
14. Fojt Jan BOR0407 OK Jiskra Nový Bor 31:54 + 11:49
15. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 32:08 + 12:03
16. Halířová Eva Neregistrovaní 32:15 + 12:10
17. Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 32:31 + 12:26
18. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 32:39 + 12:34
19. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 32:42 + 12:37
20. Uhrová Eva Neregistrovaní 33:49 + 13:44
21. Vokálová Markéta OK Chrastava 34:20 + 14:15
22. Dočekalová Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 35:16 + 15:11
23. Tymeš Jan BOR0106 OK Jiskra Nový Bor 36:07 + 16:02
24. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 36:38 + 16:33
25. Kottík Michal Neregistrovaní 38:07 + 18:02
26. Blažková Petra TUR0650 OOB TJ Turnov 38:09 + 18:04
27. Neradová Zuzana BOR7950 OK Jiskra Nový Bor 38:28 + 18:23
28. Šimánek Jakub BOR0306 OK Jiskra Nový Bor 40:24 + 20:19
29. Navrátilová Markéta BOR7858 OK Jiskra Nový Bor 40:51 + 20:46
30. Válková Marcela Neregistrovaní 42:46 + 22:41
31. Novotný Jaromír VLI0300 Slavia Liberec orienteering 42:51 + 22:46
32. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:23 + 23:18
33. Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 43:54 + 23:49
34. Říhová Eliška CHA0351 OK Chrastava 45:20 + 25:15
35. Horáček Tomáš JEN7700 OB Jenišovice 45:49 + 25:44
36. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 47:08 + 27:03
37. Lisá Štěpánka Neregistrovaní 49:35 + 29:30
38. Holanová Hana CHA7451 OK Chrastava 51:10 + 31:05
39. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 87:35 + 67:30
40. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 90:38 + 70:33
Podoubský Miloň Neregistrovaní DISK
Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec DISK
T3
3.23 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Jiří VLI7102 Slavia Liberec orienteering 32:02
2. Kubát Petr Neregistrovaní 33:15 + 1:13
3. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 37:52 + 5:50
4. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 38:00 + 5:58
5. Kostelník Jan OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 38:49 + 6:47
6. Vokál David OK Chrastava 39:49 + 7:47
7. Míka Zdeněk TJN6700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:06 + 12:04
8. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 44:54 + 12:52
9. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 47:04 + 15:02
10. Eichler Jan KAS9800 KOB Kamenický Šenov 47:11 + 15:09
11. Houžvička Jindřich TUR6912 OOB TJ Turnov 48:20 + 16:18
12. Kváča Vladimír Neregistrovaní 48:34 + 16:32
13. Skácel Dalibor Neregistrovaní 50:58 + 18:56
14. Votava David 4HX7100 DSVJ 51:06 + 19:04
15. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 51:13 + 19:11
16. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 51:27 + 19:25
17. Šulc Miroslav TUR5804 OOB TJ Turnov 51:51 + 19:49
18. Grosman Pavel Neregistrovaní 52:35 + 20:33
19. Janák Jiří Neregistrovaní 52:50 + 20:48
20. Lamač Vratislav BOR7500 OK Jiskra Nový Bor 55:05 + 23:03
21. Pešek Vladimír Sportcentrum Jičín 55:53 + 23:51
22. Blín Oldřich 92X6900 Jizerky 57:07 + 25:05
23. Hladíková Andrea RUM7151 ZOOB Rumburk 57:17 + 25:15
24. Adolph Zdeňka Neregistrovaní 57:20 + 25:18
25. Hladík Petr RUM7101 ZOOB Rumburk 57:22 + 25:20
25. Hladík Vojtěch RUM0302 ZOOB Rumburk 57:22 + 25:20
27. Pešková SJC7899 Sportcentrum Jičín 58:15 + 26:13
28. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:39 + 31:37
29. Blín Jonáš 92X0600 Jizerky 66:23 + 34:21
30. Adoplh Jeff Neregistrovaní 68:04 + 36:02
31. Nožičková Renata TJN6953 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:33 + 37:31
32. Vokušová Tereza Neregistrovaní 74:23 + 42:21
33. Vokuš Zdeněk Neregistrovaní 75:33 + 43:31
34. Holan Petr CHA7001 OK Chrastava 90:19 + 58:17
35. Drahoňovská Veronika RUM8451 ZOOB Rumburk 128:31 + 96:29
36. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 129:11 + 97:09