Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 26:39 | ||
2. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem, | 30:28 | + 3:49 | |
3. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 31:22 | + 4:43 | |
4. | Černá Adéla | HCE0850 | TJ Hostivice | 32:13 | + 5:34 | |
5. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 38:08 | + 11:29 | |
6. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | KOB Litvínov | 41:24 | + 14:45 | |
7. | Petriláková Amálie | DOR0953 | OK Dobříš | 42:09 | + 15:30 | |
8. | Hejsková Magdalena | KAM0850 | OK Kamenice | 42:14 | + 15:35 | |
9. | Zemanová Eliška | 42:24 | + 15:45 | |||
10. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 43:33 | + 16:54 | |
11. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 44:05 | + 17:26 | |
12. | Jirásková Laura | VSP0952 | USK Praha | 44:30 | + 17:51 | |
13. | Kopecká Marie | VSP0951 | USK Praha | 44:35 | + 17:56 | |
14. | Housková Adéla | DOR0851 | OK Dobříš | 46:36 | + 19:57 | |
15. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 50:58 | + 24:19 | |
16. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 53:37 | + 26:58 | |
17. | Pavlů Marie | 54:54 | + 28:15 | |||
18. | Markéta Hřebíková | 9999991 | ARCHIV | 55:21 | + 28:42 | |
19. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB TRETRA Praha | 55:21 | + 28:42 | |
20. | Řeháková Stella | 61:10 | + 34:31 | |||
21. | Rostam Pour Asl Yasmine | 3BX0850 | ČaČua | 61:15 | + 34:36 | |
22. | Hejnová Barbora | VSP0851 | USK Praha | 113:54 | + 87:15 | |
Lampová Julie | DKP0952 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Burianová Žofie | DISK | |||||
Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 24:37 | ||
2. | Bublíková Klára | TAP0752 | KOB TRETRA Praha | 24:44 | + 0:07 | |
3. | Fibírová Lucie | FSP0777 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:01 | + 0:24 | |
4. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 26:44 | + 2:07 | |
5. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 26:54 | + 2:17 | |
6. | Kindlová Anežka | RIC0850 | OB Říčany | 29:02 | + 4:25 | |
7. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:07 | + 8:30 | |
8. | Vlašaná Karolína | DOR0751 | OK Dobříš | 33:17 | + 8:40 | |
9. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 33:45 | + 9:08 | |
10. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 33:51 | + 9:14 | |
11. | Mirčeva Tereza | DOR0750 | OK Dobříš | 33:59 | + 9:22 | |
12. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 36:24 | + 11:47 | |
13. | Hudosová Kristýna | RIC0750 | OB Říčany | 37:03 | + 12:26 | |
14. | Jandová Eva | DOR0752 | OK Dobříš | 38:02 | + 13:25 | |
15. | Buková Hana | ROU0750 | SKOB Roudnice nad Labem, | 41:02 | + 16:25 | |
16. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | OK Dobříš | 49:57 | + 25:20 | |
17. | Lampová Amálie | DKP0752 | Oddíl OB Kotlářka | 52:26 | + 27:49 | |
18. | Stoklasová Eliška | RIC0756 | OB Říčany | 54:45 | + 30:08 | |
19. | Geffertová Agáta | FSP0753 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:48 | + 32:11 | |
20. | Bulířová Žofie | TAP0850 | KOB TRETRA Praha | 59:40 | + 35:03 | |
21. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 68:22 | + 43:45 | |
22. | Ludvíková Natálie | KNC0751 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 77:24 | + 52:47 | |
Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | DISK | |||
Pilátová Rozálie | DKL0750 | KOB Kladno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | OK Kamenice | 19:50 | ||
2. | Švecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 24:12 | + 4:22 | |
3. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 24:52 | + 5:02 | |
4. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | OK Kamenice | 25:46 | + 5:56 | |
5. | Černá Justina | HCE | TJ Hostivice | 25:49 | + 5:59 | |
6. | Redlová Barbora | SLA0650 | SKOB Slaný | 26:56 | + 7:06 | |
7. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 28:04 | + 8:14 | |
8. | Blahutová Martina | MFP0550 | VŠSK MFF UK Praha | 28:27 | + 8:37 | |
9. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 31:43 | + 11:53 | |
10. | Pokorná Terezie | RIC0552 | OB Říčany | 32:11 | + 12:21 | |
11. | Chramostová Julie | KAM0652 | OK Kamenice | 34:32 | + 14:42 | |
12. | Polívková Beáta | RIC0652 | OB Říčany | 35:14 | + 15:24 | |
13. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 35:18 | + 15:28 | |
14. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 35:36 | + 15:46 | |
15. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | KOB Kladno | 36:43 | + 16:53 | |
16. | Ludvíková Alice | KNC0555 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 40:00 | + 20:10 | |
17. | Rendová Kateřina | KAM0550 | OK Kamenice | 40:29 | + 20:39 | |
18. | Chobotová Klára | ROZ0550 | OK Roztoky | 41:13 | + 21:23 | |
19. | Ransdorfová Hedvika | DKP0556 | Oddíl OB Kotlářka | 41:23 | + 21:33 | |
20. | Maříková Alžběta | FSP0650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:05 | + 25:15 | |
21. | Šantorová Eliška | ROZ0552 | OK Roztoky | 47:27 | + 27:37 | |
22. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 49:04 | + 29:14 | |
23. | Botková Josefína | KNC0551 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 53:00 | + 33:10 | |
24. | Priehodová Nela | PGP0655 | SK Praga | 56:38 | + 36:48 | |
25. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | SKOB Slaný | 60:23 | + 40:33 | |
26. | Vláčilová Anna | RIC0657 | OB Říčany | 63:58 | + 44:08 | |
27. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | SK Praga | 64:43 | + 44:53 | |
28. | Čechová Klára | SLA0552 | SKOB Slaný | 70:06 | + 50:16 | |
29. | Dobiášová Anna | ROU0550 | SKOB Roudnice nad Labem, | 71:14 | + 51:24 | |
30. | Bernová Viktorie | ROZ0553 | OK Roztoky | 71:25 | + 51:35 | |
31. | Koubková Tereza | DOR0651 | OK Dobříš | 72:02 | + 52:12 | |
32. | Dvořáková Veronika | DOR0554 | OK Dobříš | 73:02 | + 53:12 | |
33. | Pompachová Karolína | TAP0652 | KOB TRETRA Praha | 76:42 | + 56:52 | |
34. | Hroňková Barbora | VSP0650 | USK Praha | 86:21 | + 66:31 | |
35. | Gerlachová Eliška | ROZ0551 | OK Roztoky | 89:08 | + 69:18 | |
36. | Machová Karolína | VSP0652 | USK Praha | 109:10 | + 89:20 | |
37. | Kuncová Adéla | ROZ0653 | OK Roztoky | 116:17 | + 96:27 | |
38. | Pastuszková Laura | VSP0654 | USK Praha | 122:16 | + 102:26 | |
Nováková Nina | KAM0554 | OK Kamenice | DISK | |||
Oujeská Simona | ADA0551 | OOB Spartak Adamov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem, | 25:25 | ||
2. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 26:36 | + 1:11 | |
3. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 27:42 | + 2:17 | |
4. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 27:43 | + 2:18 | |
5. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 28:28 | + 3:03 | |
6. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 29:29 | + 4:04 | |
7. | Nentvichová Julie | DOR0351 | OK Dobříš | 29:31 | + 4:06 | |
8. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 29:51 | + 4:26 | |
9. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 30:06 | + 4:41 | |
10. | Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | 30:21 | + 4:56 | |
11. | Šimšová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 30:38 | + 5:13 | |
12. | Švecová Anežka | ZVO0352 | OB SK Zvole | 32:25 | + 7:00 | |
13. | Machová Anna | LME0451 | SK Los Mělník | 33:46 | + 8:21 | |
14. | Víšková Veronika | KAM0452 | OK Kamenice | 34:09 | + 8:44 | |
15. | Čermáková Klára | PGP0352 | SK Praga | 34:40 | + 9:15 | |
16. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | SKOB Slaný | 35:07 | + 9:42 | |
17. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 36:10 | + 10:45 | |
18. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | OK Kamenice | 37:52 | + 12:27 | |
19. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:52 | + 12:27 | |
20. | Jirasová Anežka | DOR0350 | OK Dobříš | 38:09 | + 12:44 | |
21. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB TRETRA Praha | 39:13 | + 13:48 | |
22. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 39:37 | + 14:12 | |
23. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 39:47 | + 14:22 | |
24. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB TRETRA Praha | 40:03 | + 14:38 | |
25. | Čapková Lucie | KAM0459 | OK Kamenice | 41:00 | + 15:35 | |
26. | Neubauerová Anna | DOR0456 | OK Dobříš | 41:44 | + 16:19 | |
27. | Baštová Julie | DOR0353 | OK Dobříš | 41:58 | + 16:33 | |
28. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | OB SK Zvole | 42:12 | + 16:47 | |
29. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | OB SK Zvole | 44:41 | + 19:16 | |
30. | Trešlová Veronika | KAM0457 | OK Kamenice | 44:47 | + 19:22 | |
31. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | SKOB Roudnice nad Labem, | 49:04 | + 23:39 | |
32. | Štěpánková Julie | KAM0458 | OK Kamenice | 51:02 | + 25:37 | |
33. | Vláčilová Barbora | RIC0457 | OB Říčany | 53:35 | + 28:10 | |
34. | Botková Alžběta | KNC0352 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 53:56 | + 28:31 | |
35. | Chramostová Amálie | KAM0355 | OK Kamenice | 57:02 | + 31:37 | |
36. | Buková Anežka | ROU0351 | SKOB Roudnice nad Labem, | 60:10 | + 34:45 | |
37. | Ripplová Emma | DKP0460 | Oddíl OB Kotlářka | 70:25 | + 45:00 | |
Berounská Adéla | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bejvlová Karolína | PGP0256 | SK Praga | 30:42 | ||
2. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | OB Říčany | 36:06 | + 5:24 | |
3. | Aschermannová Tereza | VSP0253 | USK Praha | 36:07 | + 5:25 | |
4. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 37:44 | + 7:02 | |
5. | Hankovcová Helena | KAM0350 | OK Kamenice | 38:24 | + 7:42 | |
6. | Kašparová Barbora | SLA0251 | SKOB Slaný | 38:59 | + 8:17 | |
7. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 40:06 | + 9:24 | |
8. | Chaloupková Hana | KAM0252 | OK Kamenice | 42:06 | + 11:24 | |
9. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 45:04 | + 14:22 | |
10. | Titzová Adéla | VSP0250 | USK Praha | 47:09 | + 16:27 | |
11. | Nosková Klára | VSP0255 | USK Praha | 47:42 | + 17:00 | |
12. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | OK Dobříš | 48:08 | + 17:26 | |
13. | Votavová Žofie | KNC0250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:56 | + 18:14 | |
14. | Blahová Pavla | EKP0153 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:36 | + 19:54 | |
15. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 50:59 | + 20:17 | |
16. | Beranová Eva | VSP0254 | USK Praha | 51:40 | + 20:58 | |
17. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | OB SK Zvole | 52:01 | + 21:19 | |
18. | Štěpánková Ema | KAM0255 | OK Kamenice | 55:38 | + 24:56 | |
19. | Vítková Barbora | DKL0250 | KOB Kladno | 56:01 | + 25:19 | |
20. | Petriláková Anežka | DOR0251 | OK Dobříš | 56:28 | + 25:46 | |
21. | Selucká Alžběta | KAM0257 | OK Kamenice | 56:50 | + 26:08 | |
22. | Černá Aneta | PGP0254 | SK Praga | 57:47 | + 27:05 | |
23. | Berounská Anna | VSP0206 | USK Praha | 59:33 | + 28:51 | |
24. | Popová Veronika | TAP0253 | KOB TRETRA Praha | 59:54 | + 29:12 | |
25. | Janderová Barbora | PGP0251 | SK Praga | 62:48 | + 32:06 | |
26. | Popová Jana | TAP0252 | KOB TRETRA Praha | 64:12 | + 33:30 | |
27. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 66:47 | + 36:05 | |
28. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 76:48 | + 46:06 | |
29. | Ledinská Eliška | DKP0256 | Oddíl OB Kotlářka | 90:45 | + 60:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dědková Teodora | TAP0051 | KOB TRETRA Praha | 38:42 | ||
2. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | OK Kamenice | 40:33 | + 1:51 | |
3. | Kopecká Johana | VSP9950 | USK Praha | 43:29 | + 4:47 | |
4. | Šrámková Hana | RIC0051 | OB Říčany | 43:45 | + 5:03 | |
5. | Škarková Kateřina | PGP9955 | SK Praga | 45:13 | + 6:31 | |
6. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 55:16 | + 16:34 | |
7. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 57:09 | + 18:27 | |
8. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:16 | + 28:34 | |
9. | Čiháková Barbora | KNC9950 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 71:43 | + 33:01 | |
10. | Klikarová Ivana | DKP9953 | Oddíl OB Kotlářka | 78:41 | + 39:59 | |
11. | Svátková Anna | SLP9951 | OOB Slavia Praha | 80:14 | + 41:32 | |
12. | Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 85:27 | + 46:45 | |
13. | Kyralová Anna | KAM0052 | OK Kamenice | 88:11 | + 49:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | SK Žabovřesky Brno | 40:32 | 8026 | ||
2. | Margoldová Barbora | DKP8654 | Oddíl OB Kotlářka | 41:10 | + 0:38 | 7904 | |
3. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 41:28 | + 0:56 | 7846 | |
4. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 41:33 | + 1:01 | 7830 | |
5. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 43:55 | + 3:23 | 7373 | |
6. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 44:19 | + 3:47 | 7296 | |
7. | Valášková Šárka | KAM6951 | OK Kamenice | 44:23 | + 3:51 | 7283 | |
8. | Benešová Lucie | SJC8951 | Sportcentrum Jičín | 46:06 | + 5:34 | 6951 | |
9. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 46:51 | + 6:19 | 6807 | |
10. | Nedbalová Jana | MFP8050 | VŠSK MFF UK Praha | 47:11 | + 6:39 | 6742 | |
11. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 47:32 | + 7:00 | 6675 | |
12. | Snížková Petra | DKP7752 | Oddíl OB Kotlářka | 47:46 | + 7:14 | 6630 | |
13. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 48:13 | + 7:41 | 6543 | |
14. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | VSS Přírodověda Praha | 48:41 | + 8:09 | 6453 | |
15. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 48:50 | + 8:18 | 6424 | |
16. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 50:08 | + 9:36 | 6173 | |
17. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 50:08 | + 9:36 | 6173 | |
18. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 51:04 | + 10:32 | 5993 | |
19. | Vítková Lucie | PTE9474 | TJ Sokol Ptení | 51:16 | + 10:44 | 5954 | |
20. | Dlouhá Hana | DKP9450 | Oddíl OB Kotlářka | 51:21 | + 10:49 | 5938 | |
21. | Petráňová Jana | SCP7555 | OK Sparta Praha | 51:26 | + 10:54 | 5922 | |
22. | Králová Michaela | MFP7959 | VŠSK MFF UK Praha | 51:33 | + 11:01 | 5899 | |
23. | Boumová Irena | KSH7756 | OB Kašperské Hory | 53:52 | + 13:20 | 5452 | |
24. | Tihonová Hana | TAP9052 | KOB TRETRA Praha | 54:03 | + 13:31 | 5417 | |
25. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:25 | + 13:53 | 5346 | |
26. | Matějková Hana | DKP8954 | Oddíl OB Kotlářka | 54:59 | + 14:27 | 5237 | |
27. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:10 | + 14:38 | 5201 | |
28. | Albrechtová Eva | KAM7850 | OK Kamenice | 55:33 | + 15:01 | 5127 | |
29. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 56:05 | + 15:33 | 5024 | |
30. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 56:54 | + 16:22 | 4867 | |
31. | Škáchová Petra | KAM7054 | OK Kamenice | 57:38 | + 17:06 | 4725 | |
32. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 58:52 | + 18:20 | 4487 | |
33. | Karbanová Vendula | DKP8350 | Oddíl OB Kotlářka | 63:13 | + 22:41 | 3647 | |
34. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | 63:25 | + 22:53 | 3609 | |
35. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | KOB TRETRA Praha | 63:54 | + 23:22 | 3515 | |
36. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 64:58 | + 24:26 | 3309 | |
37. | Krausová Barbora | TJP9150 | TJ Sokol Troja | 65:50 | + 25:18 | 3142 | |
38. | Studničná Lenka | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 66:43 | + 26:11 | ||
39. | Klusáková Barbora | DKP9157 | Oddíl OB Kotlářka | 67:23 | + 26:51 | 2843 | |
40. | Burešová Lenka | DKP8351 | Oddíl OB Kotlářka | 67:27 | + 26:55 | 2830 | |
41. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 70:26 | + 29:54 | 2254 | |
42. | Karasová Jana | FSP6153 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 76:08 | + 35:36 | 1154 | |
43. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 79:24 | + 38:52 | 523 | |
44. | Blahutová Hanka | MFP7953 | VŠSK MFF UK Praha | 82:16 | + 41:44 | 0 | |
45. | Vejrostová Lenka | KPY8853 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 97:33 | + 57:01 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Litvínov | 46:23 | 4759 | ||
2. | Jergušová Hana | ASU9199 | Magnus Orienteering | 47:31 | + 1:08 | 4647 | |
3. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | KOB TRETRA Praha | 47:59 | + 1:36 | 4601 | |
4. | Kopecká Eliška | KNC9850 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 49:22 | + 2:59 | 4464 | |
5. | Neuhäuserová Ladislava | VSP8151 | USK Praha | 50:25 | + 4:02 | 4361 | |
6. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 51:03 | + 4:40 | 4298 | |
7. | Němečková Hana | VSP9051 | USK Praha | 51:33 | + 5:10 | 4249 | |
8. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:58 | + 6:35 | 4109 | |
9. | Kašparová Adéla | VSP9850 | USK Praha | 53:46 | + 7:23 | ||
10. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB TRETRA Praha | 54:56 | + 8:33 | 3915 | |
11. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 57:02 | + 10:39 | 3708 | |
12. | Beranová Kristína | TZL8553 | SKOB Zlín | 59:42 | + 13:19 | 3444 | |
13. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:44 | + 14:21 | 3342 | |
14. | Zajícová Markéta | TAP9054 | KOB TRETRA Praha | 63:09 | + 16:46 | 3104 | |
15. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 68:21 | + 21:58 | 2590 | |
16. | Tučková Lucie | DKP8550 | Oddíl OB Kotlářka | 68:38 | + 22:15 | 2562 | |
17. | Gottvaldová Denisa | DKL8550 | KOB Kladno | 73:14 | + 26:51 | 2108 | |
18. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 87:03 | + 40:40 | 744 | |
19. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | VŠTJ Ekonom Praha | 93:33 | + 47:10 | 103 | |
20. | Klímová Lucie | EKP9350 | VŠTJ Ekonom Praha | 99:59 | + 53:36 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rydlová Jana | VIC7752 | OB Vizovice | 40:20 | ||
2. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 40:27 | + 0:07 | |
3. | Kopecká Anežka | VSP8150 | USK Praha | 40:50 | + 0:30 | |
4. | Čejková Kateřina | DKL5850 | KOB Kladno | 41:52 | + 1:32 | |
5. | Šrámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 42:09 | + 1:49 | |
6. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | OK Dobříš | 42:48 | + 2:28 | |
7. | Klapalová Pavla | VSP7099 | USK Praha | 43:50 | + 3:30 | |
8. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 45:26 | + 5:06 | |
9. | Bezpalcová Zuzana | OKP7454 | SK OK 24 Praha | 49:14 | + 8:54 | |
10. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 49:28 | + 9:08 | |
11. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 49:39 | + 9:19 | |
12. | Bejvlová Martina | LME7350 | SK Los Mělník | 49:53 | + 9:33 | |
13. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | OK Dobříš | 50:50 | + 10:30 | |
14. | Brabencová Alena | SOB7150 | SOBSA | 53:53 | + 13:33 | |
15. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 54:48 | + 14:28 | |
16. | Mirčeva Lenka | DOR7350 | OK Dobříš | 54:57 | + 14:37 | |
17. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | OB SK Zvole | 55:12 | + 14:52 | |
18. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 55:31 | + 15:11 | |
19. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 55:39 | + 15:19 | |
20. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:40 | + 15:20 | |
21. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 58:03 | + 17:43 | |
22. | Lorencová Marcela | DOR7752 | OK Dobříš | 59:05 | + 18:45 | |
23. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 59:30 | + 19:10 | |
24. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 61:05 | + 20:45 | |
25. | Izdná Petra | DKP8051 | Oddíl OB Kotlářka | 61:59 | + 21:39 | |
26. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 62:15 | + 21:55 | |
27. | Popová Veronika | TAP7450 | KOB TRETRA Praha | 64:28 | + 24:08 | |
28. | Hlaváčková Klára | 6MC7750 | Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice | 65:12 | + 24:52 | |
29. | Hudosová Gabriela | RIC7299 | OB Říčany | 65:15 | + 24:55 | |
30. | Janderová Markéta | SOB7750 | SOBSA | 66:14 | + 25:54 | |
31. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 67:53 | + 27:33 | |
32. | Ludvíková Katarina | KNC7700 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 68:46 | + 28:26 | |
33. | Bártíková Irena | VSP7461 | USK Praha | 70:10 | + 29:50 | |
34. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:15 | + 30:55 | |
35. | Svítilová Pavla | BZP7750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 74:51 | + 34:31 | |
36. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem, | 75:54 | + 35:34 | |
37. | Maříková Markéta | FSP7351 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 76:43 | + 36:23 | |
38. | Ledinská Leona | DKP8161 | Oddíl OB Kotlářka | 79:05 | + 38:45 | |
39. | Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | 79:19 | + 38:59 | |
40. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 79:51 | + 39:31 | |
41. | Geislerová Dita | DKL7550 | KOB Kladno | 80:53 | + 40:33 | |
42. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 81:04 | + 40:44 | |
43. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 85:11 | + 44:51 | |
44. | De Heij Margita | RIC7350 | OB Říčany | 88:37 | + 48:17 | |
45. | Havlová Eva | KNC7800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 90:54 | + 50:34 | |
46. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB TRETRA Praha | 118:33 | + 78:13 | |
Machová Jana | VSP7754 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 37:21 | ||
2. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 39:53 | + 2:32 | |
3. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 40:04 | + 2:43 | |
4. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 40:21 | + 3:00 | |
5. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 41:03 | + 3:42 | |
6. | Čiháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 41:30 | + 4:09 | |
7. | Bejčková Jana | DKL7150 | KOB Kladno | 42:15 | + 4:54 | |
8. | Nováková Marie | OKP6953 | SK OK 24 Praha | 42:47 | + 5:26 | |
9. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 43:49 | + 6:28 | |
10. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:43 | + 7:22 | |
11. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:09 | + 7:48 | |
12. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB TRETRA Praha | 45:38 | + 8:17 | |
13. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 46:08 | + 8:47 | |
14. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 46:36 | + 9:15 | |
15. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 46:41 | + 9:20 | |
16. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 48:10 | + 10:49 | |
17. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 48:10 | + 10:49 | |
18. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 48:14 | + 10:53 | |
19. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 49:05 | + 11:44 | |
20. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem, | 49:24 | + 12:03 | |
21. | Barborová LEnka | 50:40 | + 13:19 | |||
22. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 50:59 | + 13:38 | |
23. | Michálková Jiřina | VSP6151 | USK Praha | 51:23 | + 14:02 | |
24. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | 52:58 | + 15:37 | |
25. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52:59 | + 15:38 | |
26. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB TRETRA Praha | 53:39 | + 16:18 | |
27. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 53:46 | + 16:25 | |
28. | Dittrtová Lucie | LME6852 | SK Los Mělník | 54:03 | + 16:42 | |
29. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 54:24 | + 17:03 | |
30. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 55:31 | + 18:10 | |
31. | Pavlíčková Lenka | DOR7251 | OK Dobříš | 56:01 | + 18:40 | |
32. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | 56:45 | + 19:24 | |
33. | Bártová Pavla | ZVO7152 | OB SK Zvole | 58:52 | + 21:31 | |
34. | Malačková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 59:42 | + 22:21 | |
35. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 63:20 | + 25:59 | |
36. | Hlubučková Šárka | KAM6851 | OK Kamenice | 65:15 | + 27:54 | |
37. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 66:23 | + 29:02 | |
38. | Vítková Marie | DKL7054 | KOB Kladno | 67:55 | + 30:34 | |
39. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 68:22 | + 31:01 | |
40. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 69:00 | + 31:39 | |
41. | Aschermannová Eva | KAM6550 | OK Kamenice | 71:00 | + 33:39 | |
42. | Čermáková Šárka | 5XC6950 | SK Nepoměřice | 72:03 | + 34:42 | |
43. | Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | 74:33 | + 37:12 | |
44. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 75:38 | + 38:17 | |
45. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | KOB Kladno | 78:21 | + 41:00 | |
46. | Hadačová Pavla | SOB7152 | SOBSA | 81:13 | + 43:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 37:35 | ||
2. | Seifertová Marie | SBK5555 | KOB Start Blansko | 42:06 | + 4:31 | |
3. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 43:05 | + 5:30 | |
4. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | KOB Kladno | 43:08 | + 5:33 | |
5. | Dlouhá Jana | DKP5950 | Oddíl OB Kotlářka | 43:29 | + 5:54 | |
6. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | KOB TRETRA Praha | 43:34 | + 5:59 | |
7. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 44:26 | + 6:51 | |
8. | Dlasková Anna | DKP5350 | Oddíl OB Kotlářka | 47:24 | + 9:49 | |
9. | Nováková Jiřina | UVP4950 | Slovan Praha | 47:49 | + 10:14 | |
10. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 48:13 | + 10:38 | |
11. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 49:34 | + 11:59 | |
12. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | SK Praga | 59:52 | + 22:17 | |
Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 38:45 | ||
2. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 38:50 | + 0:05 | |
3. | Kupcová Věroslava | HSU4850 | Horizont klub Šumperk | 43:10 | + 4:25 | |
4. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 43:27 | + 4:42 | |
5. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 45:27 | + 6:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláhová Blanka | SJP3651 | KČT Slavoj Praha | 61:10 | ||
2. | Provazníková Svatava | TJP4250 | TJ Sokol Troja | 84:26 | + 23:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlů Jakub | 23:42 | ||||
2. | Schnabl Petr | RIC0802 | OB Říčany | 27:59 | + 4:17 | |
3. | Fibír Jakub | FSP0900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:04 | + 4:22 | |
4. | Mach David | VSP0801 | USK Praha | 34:37 | + 10:55 | |
5. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 34:39 | + 10:57 | |
6. | Jedlička Aleš | VSP0800 | USK Praha | 35:03 | + 11:21 | |
7. | Vostrý Jonáš | DKP0714 | Oddíl OB Kotlářka | 36:59 | + 13:17 | |
8. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 37:21 | + 13:39 | |
9. | Kolenec Jan | HCE0800 | TJ Hostivice | 37:21 | + 13:39 | |
10. | Král Samuel | MFP0801 | VŠSK MFF UK Praha | 37:56 | + 14:14 | |
11. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 39:04 | + 15:22 | |
12. | Štelšovský Karel | 39:06 | + 15:24 | |||
13. | Vrána Jan | DKP0902 | Oddíl OB Kotlářka | 46:24 | + 22:42 | |
14. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 46:25 | + 22:43 | |
15. | Pavlů MAtěj | 47:30 | + 23:48 | |||
16. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 47:55 | + 24:13 | |
17. | Peckl Kryštof | DOR0806 | OK Dobříš | 49:14 | + 25:32 | |
18. | Maroušek Dominik | 53:34 | + 29:52 | |||
19. | Ransdorf Vít | DKP0710 | Oddíl OB Kotlářka | 54:25 | + 30:43 | |
20. | Hradil Michal | HCE0900 | TJ Hostivice | 73:19 | + 49:37 | |
21. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | USK Praha | 73:54 | + 50:12 | |
22. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 75:06 | + 51:24 | |
23. | Španěl Viktor | DOR0901 | OK Dobříš | 90:08 | + 66:26 | |
24. | Ouda Filip | 6KC0800 | Neregistrovaný | 100:07 | + 76:25 | |
25. | Ouda Kryštof | 6KC1000 | Neregistrovaný | 101:08 | + 77:26 | |
Kleňha Richard | DKP0809 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Darmovzal Šimon | PGP1001 | SK Praga | DISK | |||
Doležal Jakub | DOR0807 | OK Dobříš | DISK | |||
Matouš Fröhde | 9999983 | ARCHIV | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | OK Roztoky | 16:00 | ||
2. | Matys Ondřej | DOR0803 | OK Dobříš | 18:05 | + 2:05 | |
3. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 18:30 | + 2:30 | |
4. | Lorenc Vašík | DOR0702 | OK Dobříš | 19:05 | + 3:05 | |
5. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 19:36 | + 3:36 | |
6. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:17 | + 4:17 | |
7. | Tůma Jonáš | 22:20 | + 6:20 | |||
8. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 25:06 | + 9:06 | |
9. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:17 | + 9:17 | |
10. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 26:00 | + 10:00 | |
11. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem, | 26:01 | + 10:01 | |
12. | Bažata Alberto | KAM0702 | OK Kamenice | 26:15 | + 10:15 | |
13. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB TRETRA Praha | 26:41 | + 10:41 | |
14. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 28:05 | + 12:05 | |
15. | Geisler Richard | DKL0700 | KOB Kladno | 31:28 | + 15:28 | |
16. | Šimek Matouš | KAM0800 | OK Kamenice | 31:54 | + 15:54 | |
17. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | SK Praga | 32:56 | + 16:56 | |
18. | Bublík František | TAP0803 | KOB TRETRA Praha | 33:39 | + 17:39 | |
19. | Schnabl Jakub | RIC0706 | OB Říčany | 35:28 | + 19:28 | |
20. | Bláha Šimon | SJP0700 | KČT Slavoj Praha | 35:41 | + 19:41 | |
21. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB TRETRA Praha | 39:34 | + 23:34 | |
22. | Šantora Marek | ROZ0702 | OK Roztoky | 42:06 | + 26:06 | |
23. | Španěl Filip | DOR0704 | OK Dobříš | 51:29 | + 35:29 | |
24. | Havlák Štěpán | ROU0801 | SKOB Roudnice nad Labem, | 58:14 | + 42:14 | |
25. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 59:14 | + 43:14 | |
26. | Izdný Lukáš | DKP0811 | Oddíl OB Kotlářka | 62:37 | + 46:37 | |
27. | Volek Robin | KNC0701 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 73:25 | + 57:25 | |
28. | Jonáš Alexandr | FSP0801 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 78:24 | + 62:24 | |
29. | Oujeský Dan | ADA0701 | OOB Spartak Adamov | 707:25 | + 691:25 | |
Chobot Karel | ROZ0801 | OK Roztoky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB TRETRA Praha | 19:29 | ||
2. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem, | 21:41 | + 2:12 | |
3. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 21:58 | + 2:29 | |
4. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 23:31 | + 4:02 | |
5. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 24:08 | + 4:39 | |
6. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 24:53 | + 5:24 | |
7. | Husák Ondřej | SLA0600 | SKOB Slaný | 25:32 | + 6:03 | |
8. | Čech Adam | ROZ0601 | OK Roztoky | 25:39 | + 6:10 | |
9. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 26:33 | + 7:04 | |
10. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 29:03 | + 9:34 | |
11. | Marhold Václav | ZVO0501 | OB SK Zvole | 29:08 | + 9:39 | |
12. | Schnabl David | RIC0508 | OB Říčany | 29:44 | + 10:15 | |
13. | Semecký Vít | TAP0601 | KOB TRETRA Praha | 29:57 | + 10:28 | |
14. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB TRETRA Praha | 30:20 | + 10:51 | |
15. | Kalous Tomáš | EKP0601 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:07 | + 11:38 | |
16. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 31:36 | + 12:07 | |
17. | Oujeský Lukáš | ADA0504 | OOB Spartak Adamov | 32:29 | + 13:00 | |
18. | Hradil Martin | HCE0600 | TJ Hostivice | 32:48 | + 13:19 | |
19. | Bláha Matyáš | SJP0500 | KČT Slavoj Praha | 33:00 | + 13:31 | |
20. | Havlák René | ROU0602 | SKOB Roudnice nad Labem, | 36:51 | + 17:22 | |
21. | Bláha Vojtěch | SJP0501 | KČT Slavoj Praha | 37:03 | + 17:34 | |
22. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 37:19 | + 17:50 | |
23. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 38:07 | + 18:38 | |
24. | Ledinský Matěj | DKP0602 | Oddíl OB Kotlářka | 38:46 | + 19:17 | |
25. | Mencl Josef | VSP0602 | USK Praha | 39:21 | + 19:52 | |
26. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 46:13 | + 26:44 | |
27. | Kuttelwascher Adam | HCE0601 | TJ Hostivice | 46:41 | + 27:12 | |
28. | Španěl Benedikt | DOR0508 | OK Dobříš | 47:14 | + 27:45 | |
29. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:50 | + 31:21 | |
30. | Nový Jáchym | DOR0502 | OK Dobříš | 52:45 | + 33:16 | |
31. | Pop Jonáš | TAP0600 | KOB TRETRA Praha | 56:00 | + 36:31 | |
32. | Hronza Štěpán | DOR0501 | OK Dobříš | 57:28 | + 37:59 | |
33. | Vondra Tomáš | FSP0500 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:52 | + 41:23 | |
34. | Dragoun Matěj | DOR0603 | OK Dobříš | 61:23 | + 41:54 | |
35. | Perkner Vít | ZVO0603 | OB SK Zvole | 71:12 | + 51:43 | |
36. | Moláček Tadeáš | TAP0506 | KOB TRETRA Praha | 84:02 | + 64:33 | |
37. | Kuchař Pavel | RIC0604 | OB Říčany | 85:29 | + 66:00 | |
38. | Havlíček Martin | DOR0601 | OK Dobříš | 87:13 | + 67:44 | |
39. | Vaňha Jan | KPY0503 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 94:18 | + 74:49 | |
Hrouda Šimon | UBM0504 | MENISKOS Brno | DISK | |||
Tofel Šimon | TAP0605 | KOB TRETRA Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 25:32 | ||
2. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 25:42 | + 0:10 | |
3. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | OB Říčany | 26:02 | + 0:30 | |
4. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 27:01 | + 1:29 | |
5. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 27:33 | + 2:01 | |
6. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 28:05 | + 2:33 | |
7. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 30:38 | + 5:06 | |
8. | Blaha Jiří | EKP0401 | VŠTJ Ekonom Praha | 30:55 | + 5:23 | |
9. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 31:39 | + 6:07 | |
10. | Trnka Martin jun | VSP0300 | USK Praha | 32:43 | + 7:11 | |
11. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 33:27 | + 7:55 | |
12. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 33:33 | + 8:01 | |
13. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 33:34 | + 8:02 | |
14. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 35:37 | + 10:05 | |
15. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB TRETRA Praha | 37:01 | + 11:29 | |
16. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB TRETRA Praha | 38:00 | + 12:28 | |
17. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 38:38 | + 13:06 | |
18. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 39:17 | + 13:45 | |
19. | Jedlička Jakub | KAM0404 | OK Kamenice | 39:49 | + 14:17 | |
20. | Blaha Michal | EKP0402 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:58 | + 14:26 | |
21. | Hejna Viktor | VSP0408 | USK Praha | 40:11 | + 14:39 | |
22. | Snížek Ondřej | DOR0406 | OK Dobříš | 40:58 | + 15:26 | |
23. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 41:35 | + 16:03 | |
24. | Šiler Martin | KAM0501 | OK Kamenice | 41:47 | + 16:15 | |
25. | Mařík Antonín | FSP0300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:21 | + 16:49 | |
26. | Šácha Václav | DOR0410 | OK Dobříš | 43:27 | + 17:55 | |
27. | Milota Jakub | KAM0503 | OK Kamenice | 44:34 | + 19:02 | |
28. | Petrilák Matouš | DOR0409 | OK Dobříš | 49:04 | + 23:32 | |
29. | Nosek Daniel | VSP0409 | USK Praha | 50:15 | + 24:43 | |
30. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | OB SK Zvole | 54:28 | + 28:56 | |
31. | Hronza Jakub | DOR0300 | OK Dobříš | 75:29 | + 49:57 | |
32. | Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Litvínov | 78:45 | + 53:13 | |
33. | Swart Benjamin | DKL0300 | KOB Kladno | 101:05 | + 75:33 | |
34. | Kozadajev Adam | KNC0303 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 103:37 | + 78:05 | |
35. | Mucha Ondřej | RIC0400 | OB Říčany | 105:35 | + 80:03 | |
Mišoň Daniel | KAM0500 | OK Kamenice | DISK | |||
Kačer Jakub | DISK | |||||
Hejna Igor | VSP0407 | USK Praha | DISK | |||
Španěl Vojtěch | DOR0407 | OK Dobříš | DISK | |||
Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarc Antonín | DKP0203 | Oddíl OB Kotlářka | 25:48 | ||
2. | Šimša Martin | PGP0309 | SK Praga | 28:19 | + 2:31 | |
3. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 28:59 | + 3:11 | |
4. | Siegl Matyáš | PGP0104 | SK Praga | 30:10 | + 4:22 | |
5. | Mayer Šimon | KSH0202 | OB Kašperské Hory | 31:10 | + 5:22 | |
6. | Hankovec Hugo | KAM0201 | OK Kamenice | 33:22 | + 7:34 | |
7. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB TRETRA Praha | 33:36 | + 7:48 | |
8. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 34:09 | + 8:21 | |
9. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 34:33 | + 8:45 | |
10. | Forst Antonín | PGP0106 | SK Praga | 34:54 | + 9:06 | |
11. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 35:25 | + 9:37 | |
12. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 35:53 | + 10:05 | |
13. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 37:30 | + 11:42 | |
14. | Felkel Jonáš | ROZ0100 | OK Roztoky | 37:38 | + 11:50 | |
15. | Bolehovský Michal | VSP0202 | USK Praha | 38:08 | + 12:20 | |
16. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 38:26 | + 12:38 | |
17. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem, | 39:38 | + 13:50 | |
18. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 40:25 | + 14:37 | |
19. | Postolka Jonáš | DKL0100 | KOB Kladno | 40:54 | + 15:06 | |
20. | Tesařík Jáchym | DKP0106 | Oddíl OB Kotlářka | 42:50 | + 17:02 | |
21. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | OB SK Zvole | 44:00 | + 18:12 | |
22. | Jirásek Kryštof | ROZ0101 | OK Roztoky | 48:35 | + 22:47 | |
23. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | KOB ZPV Prostějov | 49:12 | + 23:24 | |
24. | Havelka Ondřej | TAP0108 | KOB TRETRA Praha | 49:31 | + 23:43 | |
25. | Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | 49:41 | + 23:53 | |
26. | Šťastný Petr | TAP0106 | KOB TRETRA Praha | 50:10 | + 24:22 | |
27. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | OK Kamenice | 51:22 | + 25:34 | |
28. | Renda Michal | KAM0207 | OK Kamenice | 53:44 | + 27:56 | |
29. | Pethö Alex | RIC0100 | OB Říčany | 54:07 | + 28:19 | |
30. | Hejsek Filip | KAM0204 | OK Kamenice | 54:53 | + 29:05 | |
31. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 55:57 | + 30:09 | |
32. | Svoboda Jáchym | ROZ0200 | OK Roztoky | 58:36 | + 32:48 | |
33. | Svoboda Luděk | DKL0200 | KOB Kladno | 59:58 | + 34:10 | |
34. | Albrecht Adam | KAM0203 | OK Kamenice | 62:56 | + 37:08 | |
35. | Volek Jaroslav | KNC0100 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 63:14 | + 37:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Karel | PGP9904 | SK Praga | 35:47 | ||
2. | Postolka Jáchym | DKL9900 | KOB Kladno | 50:02 | + 14:15 | |
3. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | Oddíl OB Kotlářka | 57:38 | + 21:51 | |
4. | Koubek Václav | DOR9900 | OK Dobříš | 66:17 | + 30:30 | |
5. | Zmátlo Jan | TAP9900 | KOB TRETRA Praha | 80:41 | + 44:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Ondřej | SJC8202 | Sportcentrum Jičín | 38:12 | 8625 | ||
2. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 39:47 | + 1:35 | 8290 | |
3. | Jirka Mikuláš | STE0000 | SK SKI-OB Šternberk | 40:31 | + 2:19 | 8135 | |
4. | Beneš Jan | SJC8703 | Sportcentrum Jičín | 40:34 | + 2:22 | 8124 | |
5. | Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:36 | + 2:24 | 8117 | |
6. | Krejčík Jiří | TZL8301 | SKOB Zlín | 41:30 | + 3:18 | 7927 | |
7. | Matějů Michal | VLI7702 | Slavia Liberec orienteering | 41:56 | + 3:44 | 7835 | |
8. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | Magnus Orienteering | 42:11 | + 3:59 | 7783 | |
9. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 42:45 | + 4:33 | 7663 | |
10. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:35 | + 5:23 | 7487 | |
11. | Semerád Antonín | DKP9801 | Oddíl OB Kotlářka | 43:42 | + 5:30 | 7462 | |
12. | Fibír Tomáš | FSP7901 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:47 | + 5:35 | 7444 | |
13. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | KOB TRETRA Praha | 44:03 | + 5:51 | 7388 | |
14. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 44:05 | + 5:53 | 7381 | |
15. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 44:25 | + 6:13 | 7310 | |
16. | Skoupý Jan | STE9411 | SK SKI-OB Šternberk | 45:23 | + 7:11 | 7106 | |
17. | Špicar Petr | SJC8801 | Sportcentrum Jičín | 45:40 | + 7:28 | 7046 | |
18. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 45:54 | + 7:42 | 6997 | |
19. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 46:35 | + 8:23 | 6852 | |
20. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 46:43 | + 8:31 | 6824 | |
21. | Kapal Tomáš | KAM9402 | OK Kamenice | 46:56 | + 8:44 | 6778 | |
22. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 47:03 | + 8:51 | 6754 | |
23. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem, | 47:18 | + 9:06 | 6701 | |
24. | Prášil Ondřej | SJC8401 | Sportcentrum Jičín | 47:21 | + 9:09 | 6690 | |
25. | Hodek Michal | TAP8808 | KOB TRETRA Praha | 47:22 | + 9:10 | 6687 | |
26. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 49:36 | + 11:24 | 6215 | |
27. | Kopecký Pavel | VSP7800 | USK Praha | 50:05 | + 11:53 | 6113 | |
28. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 50:10 | + 11:58 | 6095 | |
29. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:24 | + 12:12 | 6046 | |
30. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 50:30 | + 12:18 | 6025 | |
31. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 50:41 | + 12:29 | 5986 | |
32. | Zámečník David | KAM7500 | OK Kamenice | 50:51 | + 12:39 | 5951 | |
33. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 51:06 | + 12:54 | 5898 | |
34. | Štemberg Milan | EKP8608 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:41 | + 13:29 | 5774 | |
35. | Lebeda Dušan | SPC7312 | SPORTICUS team | 51:43 | + 13:31 | 5767 | |
36. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:07 | + 13:55 | 5683 | |
37. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 52:19 | + 14:07 | 5641 | |
38. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:32 | + 14:20 | 5595 | |
39. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:42 | + 14:30 | 5559 | |
40. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 52:45 | + 14:33 | 5549 | |
41. | Khel Richard | SCP7500 | OK Sparta Praha | 52:55 | + 14:43 | 5514 | |
42. | Nitsch Karel | FSP7611 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:35 | + 15:23 | 5373 | |
43. | Vondra Jiří | FSP7600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:52 | + 15:40 | 5313 | |
44. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:06 | + 15:54 | 5264 | |
45. | Černý Martin | TAP8902 | KOB TRETRA Praha | 54:12 | + 16:00 | 5242 | |
46. | Řada Jakub | DKP9401 | Oddíl OB Kotlářka | 54:22 | + 16:10 | 5207 | |
47. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | OOB Spartak Adamov | 54:28 | + 16:16 | 5186 | |
48. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:33 | + 17:21 | 4957 | |
49. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 58:11 | + 19:59 | 4400 | |
50. | Besta Lukáš | KNC8101 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:27 | + 20:15 | 4344 | |
51. | Ptáček Jan | PVP7200 | VSS Přírodověda Praha | 58:36 | + 20:24 | 4312 | |
52. | Vojtík Petr | DKP7203 | Oddíl OB Kotlářka | 58:44 | + 20:32 | 4284 | |
53. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 58:58 | + 20:46 | 4235 | |
54. | Semík Jakub | VSP0000 | USK Praha | 60:35 | + 22:23 | 3893 | |
55. | Minchev Ivan | MFP57xx | VŠSK MFF UK Praha | 60:54 | + 22:42 | ||
56. | Laga Miroslav | ZBP7900 | OOB SK Zbraslav | 62:06 | + 23:54 | 3572 | |
57. | Wagner Libor | DKP8511 | Oddíl OB Kotlářka | 62:59 | + 24:47 | 3386 | |
58. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 64:22 | + 26:10 | 3093 | |
59. | Kameník Jan | KPY7900 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:22 | + 27:10 | 2882 | |
60. | Střelba Ondřej | KTA7501 | SK Kotnov Tábor | 65:27 | + 27:15 | 2864 | |
61. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | KOB Kladno | 65:40 | + 27:28 | 2818 | |
62. | Háněl Aleš | ZBP7400 | OOB SK Zbraslav | 68:10 | + 29:58 | 2290 | |
63. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 70:06 | + 31:54 | 1881 | |
64. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 72:11 | + 33:59 | 1441 | |
65. | Polívka Petr | RIC7401 | OB Říčany | 72:21 | + 34:09 | 1406 | |
66. | Píchal Jan | VSP5202 | USK Praha | 74:56 | + 36:44 | 860 | |
67. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 76:07 | + 37:55 | 610 | |
68. | Kalista Michael | LBE9701 | TJ Lokomotiva Beroun | 77:34 | + 39:22 | 303 | |
69. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 83:57 | + 45:45 | 0 | |
70. | Hric Jan | MFP6300 | VŠSK MFF UK Praha | 85:26 | + 47:14 | 0 | |
71. | Maška Marek | MKP8800 | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 86:49 | + 48:37 | 0 | |
72. | Liška Petr | KPY8601 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 101:34 | + 63:22 | 0 | |
Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Hlaváč Jaroslav | SPC9205 | SPORTICUS team | DISK | 0 | |||
Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem, | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 38:07 | 2894 | ||
2. | Novák Libor | OKP9100 | SK OK 24 Praha | 40:00 | + 1:53 | 2769 | |
3. | Tejkal Jan | ADA8110 | OOB Spartak Adamov | 44:33 | + 6:26 | 2468 | |
4. | Beran Pavel | TZL7920 | SKOB Zlín | 49:46 | + 11:39 | 2122 | |
5. | Beran Jakub | 8TC8700 | Tempo | 50:59 | + 12:52 | ||
6. | Líbal Jakub | ROU9202 | SKOB Roudnice nad Labem, | 53:43 | + 15:36 | 1860 | |
7. | Klusáček Radim | BOR7710 | OK Jiskra Nový Bor | 54:02 | + 15:55 | 1839 | |
8. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | Oddíl OB Kotlářka | 54:10 | + 16:03 | 1830 | |
9. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 54:39 | + 16:32 | 1798 | |
10. | Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | 54:47 | + 16:40 | 1789 | |
11. | Straka Tomáš | SLA9702 | SKOB Slaný | 55:08 | + 17:01 | 1766 | |
12. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 59:28 | + 21:21 | 1479 | |
13. | Křemen Štěpán | 37C9800 | Bez registrace | 59:53 | + 21:46 | ||
14. | Prouza Jaromír | DKP8705 | Oddíl OB Kotlářka | 79:29 | + 41:22 | 152 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 35:39 | ||
2. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:49 | + 1:10 | |
3. | Šindelka Antonín | RBK7215 | SK Radioklub Blansko | 37:01 | + 1:22 | |
4. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 39:21 | + 3:42 | |
5. | Král Aleš | MFP7808 | VŠSK MFF UK Praha | 39:25 | + 3:46 | |
6. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 39:55 | + 4:16 | |
7. | Datel Jiří | DKL7101 | KOB Kladno | 41:53 | + 6:14 | |
8. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem, | 42:35 | + 6:56 | |
9. | Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:11 | + 7:32 | |
10. | Pelant Michal | RIC7400 | OB Říčany | 43:55 | + 8:16 | |
11. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 44:13 | + 8:34 | |
12. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 44:15 | + 8:36 | |
13. | Vláčil Daniel | JPV7307 | Oddíl OS SK Prostějov | 47:17 | + 11:38 | |
14. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 48:56 | + 13:17 | |
15. | Matys Jan | DOR8001 | OK Dobříš | 49:50 | + 14:11 | |
16. | Švec Karel | ZVO7601 | OB SK Zvole | 49:57 | + 14:18 | |
17. | Michálek Jan | 3BX8000 | ČaČua | 50:53 | + 15:14 | |
18. | Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem, | 51:56 | + 16:17 | |
19. | Michálek Josef | 4WX7800 | DREAM TEAM JENEČ | 51:59 | + 16:20 | |
20. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 52:04 | + 16:25 | |
21. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 52:10 | + 16:31 | |
22. | Milota Jan | KAM7200 | OK Kamenice | 52:16 | + 16:37 | |
23. | Matoušek Petr | EKP7503 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:27 | + 16:48 | |
24. | Kučera Pavel | DOR7101 | OK Dobříš | 52:45 | + 17:06 | |
25. | Foršt Jakub | DOR7501 | OK Dobříš | 53:06 | + 17:27 | |
26. | Šlapánek René | ROU7904 | SKOB Roudnice nad Labem, | 54:45 | + 19:06 | |
27. | Lampa David | DKP7702 | Oddíl OB Kotlářka | 55:01 | + 19:22 | |
28. | Černý Ondřej | CEP7800 | Čepíci | 56:50 | + 21:11 | |
29. | Zeman Tomáš | DCE7500 | KOB Dobřichovice | 58:13 | + 22:34 | |
30. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 58:28 | + 22:49 | |
31. | Vítek Jiří | DKL7300 | KOB Kladno | 63:01 | + 27:22 | |
32. | Duda Miroslav | ROU8009 | SKOB Roudnice nad Labem, | 63:04 | + 27:25 | |
33. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:08 | + 27:29 | |
34. | Mařík Karel | FSP7200 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:53 | + 28:14 | |
35. | Schnabl Petr | RIC7404 | OB Říčany | 67:48 | + 32:09 | |
36. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 83:54 | + 48:15 | |
37. | Hladík Zdeněk | DKP7401 | Oddíl OB Kotlářka | 103:15 | + 67:36 | |
Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | DISK | |||
Hronza Jan | DOR7800 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 33:56 | ||
2. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 36:37 | + 2:41 | |
3. | Mach Radovan | VSP6600 | USK Praha | 38:59 | + 5:03 | |
4. | Šrámek Petr | RIC6905 | OB Říčany | 41:23 | + 7:27 | |
5. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 41:30 | + 7:34 | |
6. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 42:52 | + 8:56 | |
7. | Bláha Jan | SJP6800 | KČT Slavoj Praha | 43:24 | + 9:28 | |
8. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:50 | + 9:54 | |
9. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 43:55 | + 9:59 | |
10. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 44:44 | + 10:48 | |
11. | Velichkov Petar | DKP6704 | Oddíl OB Kotlářka | 44:54 | + 10:58 | |
12. | Španěl Ondřej | DOR7100 | OK Dobříš | 45:58 | + 12:02 | |
13. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 46:05 | + 12:09 | |
14. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 49:32 | + 15:36 | |
15. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 50:10 | + 16:14 | |
16. | Lorenc Václav | DOR7200 | OK Dobříš | 50:26 | + 16:30 | |
17. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB TRETRA Praha | 50:41 | + 16:45 | |
18. | Aschermann David | KAM6500 | OK Kamenice | 51:28 | + 17:32 | |
19. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:58 | + 18:02 | |
20. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem, | 52:05 | + 18:09 | |
21. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 52:24 | + 18:28 | |
22. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:24 | + 18:28 | |
23. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | OK Roztoky | 52:57 | + 19:01 | |
24. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 53:52 | + 19:56 | |
25. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 54:04 | + 20:08 | |
26. | Hankovec Petr | KAM7101 | OK Kamenice | 54:14 | + 20:18 | |
27. | Zmátlo Radek | TAP6400 | KOB TRETRA Praha | 54:32 | + 20:36 | |
28. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 54:52 | + 20:56 | |
29. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 55:46 | + 21:50 | |
30. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 56:18 | + 22:22 | |
31. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 56:36 | + 22:40 | |
32. | Hejsek Jiří | KAM6900 | OK Kamenice | 56:48 | + 22:52 | |
33. | Mack Tomáš | KAM6601 | OK Kamenice | 58:20 | + 24:24 | |
34. | Kraml Martin | ZVO7102 | OB SK Zvole | 60:01 | + 26:05 | |
35. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 62:57 | + 29:01 | |
36. | Swart Jan | DKL7001 | KOB Kladno | 63:03 | + 29:07 | |
37. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 65:10 | + 31:14 | |
38. | Himmel Petr | OKP6500 | SK OK 24 Praha | 65:57 | + 32:01 | |
39. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | OB SK Zvole | 68:49 | + 34:53 | |
40. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:52 | + 34:56 | |
41. | Hlubuček Tomáš | KAM6603 | OK Kamenice | 72:25 | + 38:29 | |
42. | Kohout Zdeněk | DKL7200 | KOB Kladno | 77:26 | + 43:30 | |
43. | Řada Richard | DKP6701 | Oddíl OB Kotlářka | 77:38 | + 43:42 | |
44. | Blažek Vladimír | 5XC6900 | SK Nepoměřice | 77:59 | + 44:03 | |
Hájek Tomáš | ZVO6401 | OB SK Zvole | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jiří | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 36:18 | ||
2. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 38:51 | + 2:33 | |
3. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | Oddíl OB Kotlářka | 40:48 | + 4:30 | |
4. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | 42:50 | + 6:32 | |
5. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 45:25 | + 9:07 | |
6. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 45:33 | + 9:15 | |
7. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 46:00 | + 9:42 | |
8. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 49:38 | + 13:20 | |
9. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:01 | + 13:43 | |
10. | Dudík Petr | DOR5500 | OK Dobříš | 52:08 | + 15:50 | |
11. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 52:13 | + 15:55 | |
12. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 52:19 | + 16:01 | |
13. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem, | 53:30 | + 17:12 | |
14. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 57:11 | + 20:53 | |
15. | Svobodný Petr | DKP5800 | Oddíl OB Kotlářka | 61:22 | + 25:04 | |
16. | Štětina Jiří | HCE6100 | TJ Hostivice | 61:55 | + 25:37 | |
17. | Zákostelecký František | SOB5501 | SOBSA | 91:19 | + 55:01 | |
Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 27:12 | ||
2. | Novotný Jiří | SLP4601 | OOB Slavia Praha | 29:42 | + 2:30 | |
3. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 32:29 | + 5:17 | |
4. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:26 | + 6:14 | |
5. | Kotecký Roman | 13G4900 | Octavian Droobers | 33:33 | + 6:21 | |
6. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 34:06 | + 6:54 | |
7. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 36:30 | + 9:18 | |
8. | Lebduška Petr | ROU4702 | SKOB Roudnice nad Labem, | 36:39 | + 9:27 | |
9. | Procházka Aleš | DKP4700 | Oddíl OB Kotlářka | 36:49 | + 9:37 | |
10. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 42:31 | + 15:19 | |
11. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 43:02 | + 15:50 | |
12. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 45:45 | + 18:33 | |
13. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | TJ Lokomotiva Beroun | 46:20 | + 19:08 | |
14. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 48:18 | + 21:06 | |
15. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:29 | + 22:17 | |
16. | Dohnal Josef | VSP4300 | USK Praha | 54:29 | + 27:17 | |
17. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 68:22 | + 41:10 | |
18. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 99:30 | + 72:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 36:45 | ||
2. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 39:10 | + 2:25 | |
3. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | KČT Slavoj Praha | 44:09 | + 7:24 | |
4. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 51:20 | + 14:35 | |
5. | Semorád Miloš | SCP3300 | OK Sparta Praha | 56:48 | + 20:03 | |
6. | Hanák Milan | FSP3400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 64:55 | + 28:10 | |
7. | Kalivoda Viktor | KNC3300 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 65:43 | + 28:58 | |
8. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 81:53 | + 45:08 | |
Hostomský Jiří | TJP4100 | TJ Sokol Troja | DISK | |||
Louša František | KPY3700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 24:58 | ||
2. | Blahutová Lucie | MFP0950 | VŠSK MFF UK Praha | 29:49 | + 4:51 | |
3. | Linhart Jakub | ZVO0802 | OB SK Zvole | 32:34 | + 7:36 | |
4. | Ondráček Lubor | EKP1111 | VŠTJ Ekonom Praha | 33:27 | + 8:29 | |
5. | Janata Diviš | 33:49 | + 8:51 | |||
6. | Kuchař Jan | 33:54 | + 8:56 | |||
7. | Bašus Ondřej | SCP1000 | OK Sparta Praha | 35:13 | + 10:15 | |
8. | Vilém Hřebík | 9999992 | ARCHIV | 36:12 | + 11:14 | |
9. | Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | 39:49 | + 14:51 | |
10. | Janda Šimon | 40:01 | + 15:03 | |||
11. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB TRETRA Praha | 40:06 | + 15:08 | |
12. | Besta Radek | 40:54 | + 15:56 | |||
13. | Sukdoláková Anna | KNC0850 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 42:20 | + 17:22 | |
14. | Finco Dneboská Eva | 43:24 | + 18:26 | |||
15. | Bašusová Olga | SCP1250 | OK Sparta Praha | 44:04 | + 19:06 | |
16. | Pompachová Natálie | TAP0952 | KOB TRETRA Praha | 44:29 | + 19:31 | |
17. | Cajthamlová Anna | DKP1050 | Oddíl OB Kotlářka | 46:21 | + 21:23 | |
18. | Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | 47:28 | + 22:30 | |
19. | Kuchař Vojtěch | 47:48 | + 22:50 | |||
20. | Szárszoi Antonín | DOR1000 | OK Dobříš | 48:05 | + 23:07 | |
21. | Patelová D+T | 48:36 | + 23:38 | |||
22. | Müller Karel | HCE1000 | TJ Hostivice | 48:50 | + 23:52 | |
23. | Zákoucká Barbora | DKP0859 | Oddíl OB Kotlářka | 48:51 | + 23:53 | |
24. | Čevelová Adéla | RIC1150 | OB Říčany | 48:55 | + 23:57 | |
25. | Šeborová Kačka | DKL0951 | KOB Kladno | 49:00 | + 24:02 | |
26. | Čevela Marek | 49:01 | + 24:03 | |||
27. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 49:04 | + 24:06 | |
28. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB TRETRA Praha | 49:35 | + 24:37 | |
29. | Bažata Alfredo | KAM1200 | OK Kamenice | 49:46 | + 24:48 | |
30. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 50:42 | + 25:44 | |
31. | Tumová Dominika | 51:03 | + 26:05 | |||
32. | Arnošt Daniel | DOR1200 | OK Dobříš | 51:29 | + 26:31 | |
33. | Rostam Pour Asl Leila | 3BX0650 | ČaČua | 52:05 | + 27:07 | |
34. | Ferenčíková Ema | 52:07 | + 27:09 | |||
35. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 52:48 | + 27:50 | |
36. | Uhlířová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 53:41 | + 28:43 | |
37. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 54:04 | + 29:06 | |
38. | Tumová Simona | 54:06 | + 29:08 | |||
39. | Španěl Vít | DOR1100 | OK Dobříš | 54:34 | + 29:36 | |
40. | Kašpar Ladislav | SLA1000 | SKOB Slaný | 55:37 | + 30:39 | |
41. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 56:10 | + 31:12 | |
42. | Gerlach Alex | ROZ0901 | OK Roztoky | 56:57 | + 31:59 | |
43. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | VŠSK MFF UK Praha | 57:19 | + 32:21 | |
44. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 57:40 | + 32:42 | |
45. | Chmelíková Anežka | DOR1050 | OK Dobříš | 57:50 | + 32:52 | |
46. | Kuttelwascher Marek | HCE0901 | TJ Hostivice | 60:39 | + 35:41 | |
47. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 61:00 | + 36:02 | |
48. | Cajthamlová Barbora | DKP1250 | Oddíl OB Kotlářka | 61:03 | + 36:05 | |
49. | Matějů Eda | VLI1200 | Slavia Liberec orienteering | 61:23 | + 36:25 | |
50. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | SKOB Roudnice nad Labem, | 61:40 | + 36:42 | |
51. | Bučo Vítek | 65:33 | + 40:35 | |||
52. | Havlová Veronika | KNC0900 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 67:01 | + 42:03 | |
53. | Jirásková Mia | VSP1150 | USK Praha | 67:12 | + 42:14 | |
54. | Jirásková Viola | VSP1151 | USK Praha | 67:20 | + 42:22 | |
55. | Hejtmánek Martin | TAP8605 | KOB TRETRA Praha | 67:36 | + 42:38 | |
56. | Šimon Fröhde | 9999984 | ARCHIV | 68:18 | + 43:20 | |
57. | Michálková Veronika | 3BX1250 | ČaČua | 69:11 | + 44:13 | |
58. | Mikulová Stella | MIK1250 | 71:04 | + 46:06 | ||
59. | Kazdová Rozárie | SJC1350 | Sportcentrum Jičín | 73:30 | + 48:32 | |
60. | Kindl Jiří | RIC1000 | OB Říčany | 74:17 | + 49:19 | |
61. | Karban Ondřej | DKP1100 | Oddíl OB Kotlářka | 77:33 | + 52:35 | |
62. | Kunc Lukáš | ROZ0802 | OK Roztoky | 78:39 | + 53:41 | |
63. | Ouda Tomáš | 6KC1200 | Neregistrovaný | 81:19 | + 56:21 | |
64. | Dneboský Erik | 24C1400 | OK Vršovice | 81:35 | + 56:37 | |
65. | Andrade Milena | 24C7550 | OK Vršovice | 83:32 | + 58:34 | |
66. | Izdná Helena | DKP1351 | Oddíl OB Kotlářka | 84:20 | + 59:22 | |
67. | Petráň Lukáš | SCP1200 | OK Sparta Praha | 92:16 | + 67:18 | |
68. | Michálek Bonifác | 3BX1400 | ČaČua | 98:59 | + 74:01 | |
Vydra Jonáš | DISK | |||||
Šedivý Marek | DISK | |||||
Bergl Jonáš | DISK | |||||
Vítová Marianne | SPC1150 | SPORTICUS team | DISK | |||
Vít Damien | SPC1300 | SPORTICUS team | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holata Radek | TAP8100 | KOB TRETRA Praha | 24:42 | ||
2. | Šubrt Evžen | TAP8000 | KOB TRETRA Praha | 27:43 | + 3:01 | |
3. | Nosek Jan | VSP6910 | USK Praha | 28:26 | + 3:44 | |
4. | Chládková Petra | 29:03 | + 4:21 | |||
5. | Hejsková Bohumila | KAM6852 | OK Kamenice | 29:06 | + 4:24 | |
6. | Nigrin Matouš | DOR0303 | OK Dobříš | 30:12 | + 5:30 | |
7. | Housková Monika | DOR7551 | OK Dobříš | 30:51 | + 6:09 | |
8. | Černá Petra | HCE7751 | TJ Hostivice | 32:34 | + 7:52 | |
9. | Pospíšil Radek | 33:03 | + 8:21 | |||
10. | Hradilová Katarína | HCE7350 | TJ Hostivice | 33:25 | + 8:43 | |
11. | Titzová Pavlína | VSP7463 | USK Praha | 33:48 | + 9:06 | |
12. | Rendová Iva | KAM7152 | OK Kamenice | 33:58 | + 9:16 | |
13. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 34:01 | + 9:19 | |
14. | Ševčíková Jana | 34:09 | + 9:27 | |||
15. | Lenka Paurová | 9999999 | ARCHIV | 35:07 | + 10:25 | |
16. | Melišík Michael | TAP7100 | KOB TRETRA Praha | 35:17 | + 10:35 | |
17. | Čiháková Johana | 35:23 | + 10:41 | |||
18. | Buková Zdeňka | ROU7051 | SKOB Roudnice nad Labem, | 35:24 | + 10:42 | |
19. | Jandová Jana | DOR7151 | OK Dobříš | 35:48 | + 11:06 | |
20. | Nejedlo Radek | 35:50 | + 11:08 | |||
21. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 36:19 | + 11:37 | |
22. | Postolková Monika | 36:29 | + 11:47 | |||
23. | Berounská Helena | 36:34 | + 11:52 | |||
24. | Kolenec Jan | HCE8000 | TJ Hostivice | 36:51 | + 12:09 | |
25. | Schnablová Renáta | RIC7854 | OB Říčany | 37:00 | + 12:18 | |
26. | Nejedlová Karolína | 37:01 | + 12:19 | |||
27. | Hlaváčová Jarka | 37:04 | + 12:22 | |||
28. | Čech Zdeněk | ROZ7300 | OK Roztoky | 37:18 | + 12:36 | |
29. | Chládek Milan | 38:46 | + 14:04 | |||
30. | Žižková Markéta | DOR7351 | OK Dobříš | 39:28 | + 14:46 | |
31. | Kazdová Dana | 24C8150 | OK Vršovice | 40:40 | + 15:58 | |
32. | Havláková Daniela | ROU7951 | SKOB Roudnice nad Labem, | 42:21 | + 17:39 | |
33. | Füllsack David | DOR8000 | OK Dobříš | 43:05 | + 18:23 | |
34. | Jana Ledvinová | 9999981 | ARCHIV | 43:52 | + 19:10 | |
35. | Kápičková Michaela | FSP9550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:55 | + 19:13 | |
36. | Štembergová Lucie | EKP8851 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:05 | + 19:23 | |
37. | Javůrková Tereza | CHT9799 | OOB SK Chrast | 44:39 | + 19:57 | |
38. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | OK Dobříš | 44:42 | + 20:00 | |
39. | ševčík Marek | 45:02 | + 20:20 | |||
40. | Španělová Markéta | DOR7152 | OK Dobříš | 45:25 | + 20:43 | |
41. | Jirkovská Kateřina | 45:29 | + 20:47 | |||
42. | Nováková Eliška | PDI0850 | 45:54 | + 21:12 | ||
43. | Kuttelwascherová Jitka | HCE7251 | TJ Hostivice | 47:13 | + 22:31 | |
44. | Hroňková Milada | VSP7455 | USK Praha | 47:14 | + 22:32 | |
45. | Trnka Marek | VSP0402 | USK Praha | 48:17 | + 23:35 | |
46. | Maňour Vojtěch | VSP0623 | USK Praha | 48:20 | + 23:38 | |
47. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | 51:16 | + 26:34 | |
48. | Papicová Silvie | 52:16 | + 27:34 | |||
49. | Darmovzal Martin | 53:41 | + 28:59 | |||
50. | Pecková Laura | 56:13 | + 31:31 | |||
51. | Pěkná Eva | ROU7550 | SKOB Roudnice nad Labem, | 58:05 | + 33:23 | |
52. | Berounský Petr | 58:55 | + 34:13 | |||
53. | Svátková Jana | 59:36 | + 34:54 | |||
54. | Vojtíková Daniela | DKP7851 | Oddíl OB Kotlářka | 61:01 | + 36:19 | |
55. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 61:29 | + 36:47 | |
56. | Bednářová Barbora | 6KC7650 | Neregistrovaný | 62:40 | + 37:58 | |
57. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | Oddíl OB Kotlářka | 66:38 | + 41:56 | |
58. | Zeman Peter | 68:18 | + 43:36 | |||
59. | Motyčková MArie | 69:14 | + 44:32 | |||
60. | Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 71:27 | + 46:45 | |
61. | Vránová Hana | DKP7352 | Oddíl OB Kotlářka | 79:44 | + 55:02 | |
62. | Černá Marcela | 6YC7151 | Neregistrovaní | 86:58 | + 62:16 | |
63. | Ryšavá Viktorie | 93:06 | + 68:24 | |||
Vodička Jan | ROU | SKOB Roudnice nad Labem, | DISK | |||
Mertlová Helena | 8AX7000 | Neregistrovaní - Helena Mertlová | DISK | |||
Sukdoláková Lenka | KNC0556 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lomič Šimon | 9CC9300 | NEREG | 36:31 | ||
2. | Kalous Vladislav | EKP7702 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:17 | + 2:46 | |
3. | Dneboský František | 24C8000 | OK Vršovice | 40:07 | + 3:36 | |
4. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 43:53 | + 7:22 | |
5. | Bergl Tomáš | 44:06 | + 7:35 | |||
6. | Hartvich Otto | OPI6900 | Orientační sporty Písek | 44:44 | + 8:13 | |
7. | Titz Pavel | VSP7400 | USK Praha | 46:13 | + 9:42 | |
8. | Matějka Zbyněk | DKP8403 | Oddíl OB Kotlářka | 49:41 | + 13:10 | |
9. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 50:35 | + 14:04 | |
10. | Martin Ouda | 6KC-000 | Neregistrovaný | 52:01 | + 15:30 | |
11. | Hejtmánková Kateřina | TAP8462 | KOB TRETRA Praha | 52:02 | + 15:31 | |
12. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 59:41 | + 23:10 | |
13. | Svátek Vojtěch | SLP6701 | OOB Slavia Praha | 59:50 | + 23:19 | |
14. | Tomáš Ledvina | 9999980 | ARCHIV | 62:12 | + 25:41 | |
15. | Kindl Jiří | RIC7901 | OB Říčany | 66:16 | + 29:45 | |
16. | Nigrin Radek | DOR7202 | OK Dobříš | 67:24 | + 30:53 | |
17. | Čech Richard | SLA0001 | SKOB Slaný | 68:02 | + 31:31 | |
18. | Pavel Hřebík | 9999990 | ARCHIV | 68:56 | + 32:25 | |
19. | Mikulová Zuzana | MIK7951 | 72:22 | + 35:51 | ||
20. | Hejna Vladimír | VSP7404 | USK Praha | 77:26 | + 40:55 | |
21. | Tumová Pavla | 77:38 | + 41:07 | |||
22. | Siblíková Jana | SLP7952 | OOB Slavia Praha | 77:46 | + 41:15 | |
23. | Bořilová Magdaléna | 9999970 | ARCHIV | 79:13 | + 42:42 | |
24. | Štoková Mariana | DKP8158 | Oddíl OB Kotlářka | 79:54 | + 43:23 | |
25. | Vláčilová Kateřina | JPV7757 | Oddíl OS SK Prostějov | 86:59 | + 50:28 | |
26. | Hroněk Jan | VSP7420 | USK Praha | 89:37 | + 53:06 | |
27. | Dudíková Hana | DOR5550 | OK Dobříš | 89:39 | + 53:08 | |
28. | Čechová Radka | SLA7550 | SKOB Slaný | 92:38 | + 56:07 | |
29. | Perkner Radim | ZVO | OB SK Zvole | 93:04 | + 56:33 | |
30. | Geisler Michal | DKL7500 | KOB Kladno | 94:54 | + 58:23 | |
31. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 96:30 | + 59:59 | |
32. | Černá Jana | CEP8450 | Čepíci | 103:03 | + 66:32 | |
33. | Khelová Petra | SCP7850 | OK Sparta Praha | 107:23 | + 70:52 | |
34. | Tesař Jakub | SLP0100 | OOB Slavia Praha | 117:56 | + 81:25 | |
35. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 129:11 | + 92:40 | |
36. | Paulino Jose | MKP8600 | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 141:06 | + 104:35 | |
Albrecht Vladimír | KAM7800 | OK Kamenice | DISK |