Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Velenice u Zákup
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Velenice 2017 - 1:10.000 - E5m - nebude upravená vodovzdorně
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
Protokol:
Žádný protest nebyl podán. Žádné zranění nebylo hlášeno. Všem závodníkům byl ve výsledcích po skončení závodu upraven (zkácen) čas o 50 vteřin v důsledku nesouladu času startu a času v SI krabičkách.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 15:52
2. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 16:09 + 0:17
3. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:38 + 1:46
4. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 19:38 + 3:46
5. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 20:00 + 4:08
6. Koňáková Eliška TJN0752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:22 + 4:30
7. Halewicz Julia STB0753 C TJ Stadion Nový Bor 20:25 + 4:33
8. Zawada Marcelina STB0752 C TJ Stadion Nový Bor 20:46 + 4:54
9. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 20:49 + 4:57
9. Szeliga Sonia STB0754 C TJ Stadion Nový Bor 20:49 + 4:57
11. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 21:27 + 5:35
12. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 21:47 + 5:55
13. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 22:33 + 6:41
14. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 24:10 + 8:18
15. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:12 + 12:20
16. Nejedlová Karolína LLI0852 C TJ Loko Liberec 28:22 + 12:30
17. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 29:22 + 13:30
18. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 30:12 + 14:20
19. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 34:11 + 18:19
20. Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 35:26 + 19:34
21. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:09 + 20:17
D10L
2.40 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 19:31
2. Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:47 + 0:16
3. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 20:45 + 1:14
4. Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 21:26 + 1:55
5. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 21:48 + 2:17
6. Feřtová Anežka NNN Neregistrovaní (NNN) 24:12 + 4:41
7. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 25:37 + 6:06
8. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:44 + 7:13
9. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 31:42 + 12:11
10. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 34:57 + 15:26
11. Hejnová Barbora VSP0851 C USK Praha 37:08 + 17:37
12. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 48:13 + 28:42
13. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 55:08 + 35:37
14. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov 61:51 + 42:20
Kostelníková Nikola TJN0851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D12
2.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 19:31
2. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 21:12 + 1:41
3. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 22:04 + 2:33
4. Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 22:57 + 3:26
5. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 23:14 + 3:43
6. Zawada Karolina STB0552 C TJ Stadion Nový Bor 23:27 + 3:56
7. Pecková Tereza VLI0551 C Slavia Liberec orienteering 25:48 + 6:17
8. Sochová Anna BOR0550 B OK Jiskra Nový Bor 26:11 + 6:40
9. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:21 + 7:50
10. Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 27:51 + 8:20
11. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 27:59 + 8:28
12. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:03 + 8:32
13. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 29:52 + 10:21
14. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 30:08 + 10:37
15. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:29 + 10:58
16. Kowalczyk Honorata STB0651 C TJ Stadion Nový Bor 30:54 + 11:23
17. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:16 + 11:45
18. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:35 + 14:04
19. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 34:21 + 14:50
20. Houdová Veronika CHA0552 C OK Chrastava 34:42 + 15:11
21. Vilémová Eliška VLI0655 C Slavia Liberec orienteering 35:06 + 15:35
22. Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 37:10 + 17:39
23. Savruková Adéla TJN0656 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:52 + 19:21
24. Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:05 + 22:34
25. Kottíková Lucie TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:40 + 23:09
26. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 42:59 + 23:28
27. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 43:51 + 24:20
28. Havlová Katka VRL0552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:33 + 29:02
29. Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk 57:32 + 38:01
30. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 58:54 + 39:23
Pirklová Michaela KUL0650 C KOB Ústí nad Labem DISK
D14
3.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 21:58
2. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 28:50 + 6:52
3. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 31:12 + 9:14
4. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 33:23 + 11:25
5. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 35:48 + 13:50
6. Hudská Štěpánka TUR0450 C OOB TJ Turnov 37:22 + 15:24
7. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 37:41 + 15:43
8. Tomanicová Sofie CHA0450 C OK Chrastava 37:58 + 16:00
9. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:46 + 16:48
10. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:33 + 18:35
11. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 42:16 + 20:18
12. Nejedlová Josefína LLI0350 C TJ Loko Liberec 43:45 + 21:47
13. Kowalczyk Wiktoria STB0450 C TJ Stadion Nový Bor 43:52 + 21:54
14. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 47:52 + 25:54
15. Schacherlová Anna DOK0350 C OK Doksy 49:13 + 27:15
16. Žejdlíková Eliška LTP0350 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:28 + 27:30
17. Riedelová Adéla BOR0451 C OK Jiskra Nový Bor 51:57 + 29:59
18. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 55:38 + 33:40
19. Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 57:03 + 35:05
20. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:55 + 37:57
21. Neradová Natálie BOR0452 C OK Jiskra Nový Bor 61:01 + 39:03
22. Seidlová Adéla TUR0452 C OOB TJ Turnov 62:41 + 40:43
23. Jakoubková Anna BOR0457 C OK Jiskra Nový Bor 65:38 + 43:40
24. Cihlářová Barbora CHA0451 C OK Chrastava 73:13 + 51:15
Říhová Eliška CHA0351 C OK Chrastava DISK
Halamová Amálka DOK OK Doksy 47:47 + 25:49
D16
2.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:05
2. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 40:34 + 0:29
3. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 45:26 + 5:21
4. Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 49:30 + 9:25
5. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 50:33 + 10:28
6. Havlová Klára RUM0152 ZOOB Rumburk 105:30 + 65:25
D18
2.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutská Lucie VLI9950 C Slavia Liberec orienteering 39:02
2. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:19 + 2:17
3. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 101:01 + 61:59
D20
2.80 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 36:12 0
2. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 45:36 + 9:24 0
D21K
2.80 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4198
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 31:51 4488
2. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 34:32 + 2:41 4159
3. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 36:16 + 4:25 3946
4. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 37:31 + 5:40 3793
5. Prokšová Blanka CHA8350 C OK Chrastava 37:45 + 5:54 3764
6. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 39:28 + 7:37 3554
7. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 40:35 + 8:44 3417
8. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 41:07 + 9:16 3351
9. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 41:52 + 10:01 3259
10. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 51:27 + 19:36 2084
11. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 52:32 + 20:41 1951
12. Brzáková Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 62:29 + 30:38 730
13. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 63:40 + 31:49
14. Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 70:47 + 38:56 0
D21L
3.70 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8253
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 36:57 8931
2. Sandstad Hanne 39N Frol-Freidig 39:54 + 2:57
3. Svanoe-Hafstad Eirin 39N Frol-Freidig 40:23 + 3:26
4. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 41:32 + 4:35 7991
5. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 42:17 + 5:20 7838
6. Kolstad Ashild 39N Frol-Freidig 42:28 + 5:31
7. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 43:31 + 6:34 7585
8. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 44:20 + 7:23 7417
9. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:06 + 8:09 7260
10. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 45:24 + 8:27 7199
11. Angell-Petersen Mari 39N Frol-Freidig 46:16 + 9:19
12. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 46:43 + 9:46 6929
13. Sylte Maria Ulseth 39N Frol-Freidig 47:06 + 10:09
14. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 48:12 + 11:15
15. Sandstad Malin 39N Frol-Freidig 48:38 + 11:41
16. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:15 + 12:18 6409
17. Szeliga Malgorzata DOB9399 C KOB Dobruška 49:58 + 13:01 6262
18. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 50:16 + 13:19 6201
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 51:44 + 14:47 5900
20. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 52:03 + 15:06 5835
21. Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:04 + 15:07 5832
22. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 52:18 + 15:21 5784
23. Grande Maren 39N Frol-Freidig 52:20 + 15:23
24. Kolmanová Josefa LTP8653 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:29 + 15:32 5746
25. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:39 + 15:42 5712
26. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 53:12 + 16:15 5599
27. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 53:20 + 16:23 5572
28. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:49 + 17:52 5268
29. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:23 + 19:26 4947
30. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 57:30 + 20:33 4718
31. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 57:59 + 21:02 4619
32. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 60:13 + 23:16 4161
33. Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:11 + 31:14 2528
34. Fossum Oda 39N Frol-Freidig 69:16 + 32:19
35. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:09 + 33:12 2124
36. Setínková Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 72:31 + 35:34 1639
37. Reitan Dina 39N Frol-Freidig 76:19 + 39:22
Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov DISK 0
Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
D35
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 34:43
2. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 37:06 + 2:23
3. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 38:48 + 4:05
4. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 39:37 + 4:54
5. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:34 + 8:51
6. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 51:53 + 17:10
7. Merhulíková Lenka BOR7857 C OK Jiskra Nový Bor 52:43 + 18:00
8. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 56:42 + 21:59
9. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 57:48 + 23:05
10. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 64:52 + 30:09
11. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 71:37 + 36:54
12. Budilová Jana KUL8150 C KOB Ústí nad Labem 89:00 + 54:17
D40
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 27:40
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 32:13 + 4:33
3. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:37 + 4:57
4. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 34:31 + 6:51
5. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 35:01 + 7:21
6. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 35:58 + 8:18
7. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 36:58 + 9:18
8. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 39:00 + 11:20
9. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 39:28 + 11:48
10. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:19 + 14:39
11. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 42:34 + 14:54
12. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 43:08 + 15:28
13. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:46 + 18:06
14. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 46:36 + 18:56
15. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 47:01 + 19:21
16. Švorcová Lenka CHA7550 C OK Chrastava 50:48 + 23:08
17. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 50:50 + 23:10
18. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 52:10 + 24:30
19. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 52:44 + 25:04
20. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:03 + 25:23
21. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:10 + 25:30
22. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 53:49 + 26:09
23. Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 58:43 + 31:03
24. Nejedlová Lucie LLI7350 C TJ Loko Liberec 59:13 + 31:33
25. Houdová Miloslava CHA7653 C OK Chrastava 68:01 + 40:21
Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering DISK
Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk DISK
Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov DISK
Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava DISK
Karpíšková Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D45
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 36:14
2. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 36:17 + 0:03
3. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:18 + 1:04
4. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 40:38 + 4:24
5. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 41:10 + 4:56
6. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 41:16 + 5:02
7. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 44:14 + 8:00
8. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:48 + 9:34
9. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 46:40 + 10:26
10. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:19 + 12:05
11. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 48:31 + 12:17
12. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 48:55 + 12:41
13. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 49:39 + 13:25
14. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 50:14 + 14:00
15. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:01 + 17:47
16. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 56:29 + 20:15
17. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:13 + 23:59
18. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:49 + 24:35
19. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:14 + 49:00
D50
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 41:35
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 41:43 + 0:08
3. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 43:09 + 1:34
4. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 44:45 + 3:10
5. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:49 + 7:14
6. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:47 + 9:12
7. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 63:00 + 21:25
8. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 71:42 + 30:07
D55
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 29:39
2. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:50 + 7:11
3. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:02 + 7:23
4. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 55:20 + 25:41
5. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 62:24 + 32:45
D60
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 26:37
2. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 27:55 + 1:18
3. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 28:20 + 1:43
4. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 29:26 + 2:49
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 31:09 + 4:32
6. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 31:23 + 4:46
7. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 35:27 + 8:50
8. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 35:41 + 9:04
9. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 40:19 + 13:42
10. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 43:35 + 16:58
11. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 46:01 + 19:24
12. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:10 + 31:33
D65
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:20
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 32:15 + 0:55
3. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 32:24 + 1:04
4. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 43:56 + 12:36
5. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 53:39 + 22:19
6. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 56:01 + 24:41
Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering DISK
D70
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 27:59
2. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 29:40 + 1:41
3. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 32:21 + 4:22
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 37:07 + 9:08
5. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 39:26 + 11:27
6. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 48:05 + 20:06
7. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 60:48 + 32:49
H10
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 16:40
2. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 18:05 + 1:25
3. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 19:21 + 2:41
4. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 20:06 + 3:26
5. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 20:13 + 3:33
6. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:28 + 3:48
7. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:49 + 4:09
8. Just Matouš CHA0701 C OK Chrastava 21:35 + 4:55
9. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 21:56 + 5:16
10. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 22:50 + 6:10
11. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 23:01 + 6:21
12. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 23:53 + 7:13
13. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:03 + 7:23
14. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:51 + 8:11
15. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:07 + 8:27
16. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:21 + 11:41
17. Válek Matěj BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor 28:34 + 11:54
18. Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem 29:59 + 13:19
19. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:11 + 14:31
H10L
2.40 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 17:24
2. Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 19:38 + 2:14
3. Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 20:12 + 2:48
4. Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 20:25 + 3:01
5. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 22:06 + 4:42
6. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 22:54 + 5:30
6. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 22:54 + 5:30
8. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 24:13 + 6:49
9. Vokurka Václav TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:23 + 6:59
10. Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava 24:36 + 7:12
11. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 25:37 + 8:13
12. Šťastný Radek CHA0704 C OK Chrastava 25:58 + 8:34
13. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:25 + 9:01
14. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 28:24 + 11:00
15. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 30:03 + 12:39
16. Novotný Dalibor VLI0808 C Slavia Liberec orienteering 31:28 + 14:04
17. Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 32:20 + 14:56
18. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 37:57 + 20:33
19. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 39:49 + 22:25
H12
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:45
2. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:59 + 3:14
3. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 26:13 + 5:28
4. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 27:04 + 6:19
5. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 C OOB TJ Turnov 29:57 + 9:12
6. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:59 + 9:14
7. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 30:12 + 9:27
8. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 30:32 + 9:47
9. Sucharda Tomáš JIL0502 C OK Jilemnice 30:49 + 10:04
10. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:38 + 11:53
11. Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava 32:52 + 12:07
12. Karvánek Matěj KAS0502 C KOB Kamenický Šenov 38:28 + 17:43
13. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 39:04 + 18:19
14. Šašek Martin LLI0501 C TJ Loko Liberec 43:36 + 22:51
15. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 44:10 + 23:25
16. Karel Kurenda KAS0501 C KOB Kamenický Šenov 44:27 + 23:42
17. Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 47:45 + 27:00
18. Lajtkep Jakub STB0600 C TJ Stadion Nový Bor 49:31 + 28:46
19. Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:41 + 29:56
20. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 57:14 + 36:29
21. Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 57:55 + 37:10
22. Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:14 + 51:29
23. Chalupa Jan BOR0509 C OK Jiskra Nový Bor 75:01 + 54:16
Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H14
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:08
2. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 28:51 + 0:43
3. Pachnik Stanislaw STB0303 C TJ Stadion Nový Bor 29:07 + 0:59
4. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 33:53 + 5:45
5. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 34:30 + 6:22
6. Rind Matyáš LLI0400 C TJ Loko Liberec 35:11 + 7:03
7. Mellan Jonáš TUR0308 C OOB TJ Turnov 38:00 + 9:52
8. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:39 + 10:31
9. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 39:15 + 11:07
10. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:54 + 14:46
11. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 43:55 + 15:47
12. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:27 + 16:19
13. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 45:00 + 16:52
14. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 45:19 + 17:11
15. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 47:28 + 19:20
16. Zaleski Jakub 88P0302 MKS Paulinum Jelenia Góra 49:14 + 21:06
17. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 51:00 + 22:52
18. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 52:15 + 24:07
19. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 56:30 + 28:22
20. Hejna Viktor VSP0408 C USK Praha 56:56 + 28:48
21. Jurczak Szymon 88P0301 MKS Paulinum Jelenia Góra 57:18 + 29:10
22. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:52 + 33:44
23. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 65:46 + 37:38
24. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 83:23 + 55:15
25. Hejna Igor VSP0407 C USK Praha 90:39 + 62:31
26. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:42 + 64:34
Husák Aleš STB0402 C TJ Stadion Nový Bor DISK
H16
3.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Storhov Simen Spets 39N Frol-Freidig 25:39
2. Sandstad Lars 39N Frol-Freidig 29:45 + 4:06
3. Kittilsen Vegard 39N Frol-Freidig 30:41 + 5:02
4. Gronli Jonas 39N Frol-Freidig 32:40 + 7:01
5. Kolstad Jo Even 39N Frol-Freidig 32:55 + 7:16
6. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 37:01 + 11:22
7. Zabořil Vojtěch JEN0101 B OB Jenišovice 44:29 + 18:50
8. Sloma Grzegorz STB0103 C TJ Stadion Nový Bor 48:04 + 22:25
9. Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 49:44 + 24:05
10. Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice 52:07 + 26:28
Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava DISK
H18
3.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jakub RUM0001 C ZOOB Rumburk 56:49
2. Sandnes Fredrik 39N Frol-Freidig 60:55 + 4:06
H20
3.80 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Juren Lukáš LTP9703 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:02 0
H21K
3.70 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5190
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 33:03 5478
2. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 35:21 + 2:18 5137
3. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 36:35 + 3:32 4954
4. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 37:08 + 4:05 4873
5. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 38:01 + 4:58 4742
6. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:03 + 6:00 4588
7. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 42:00 + 8:57 4151
8. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:52 + 9:49 4022
9. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 45:45 + 12:42 3595
10. Hlubuček Tomáš CHA9704 B OK Chrastava 45:46 + 12:43 3592
11. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 46:38 + 13:35 3464
12. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:49 + 14:46 3288
13. Hájek Jan JEN9703 C OB Jenišovice 48:16 + 15:13 3221
14. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 48:36 + 15:33 3172
15. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 48:43 + 15:40 3155
16. Kunc Filip TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:53 + 15:50
17. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 49:24 + 16:21 3053
18. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 50:35 + 17:32 2878
19. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:55 + 20:52 2384
20. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 55:22 + 22:19 2169
21. Kočvara Oldřich JEN9705 C OB Jenišovice 61:09 + 28:06 1311
22. Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice 66:19 + 33:16 545
23. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:18 + 37:15 0
24. Moutvička Ondřej LIT8301 C KOB Litvínov 93:31 + 60:28 0
H21L
5.40 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9010
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sirum Paul 39N Frol-Freidig 37:55
2. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 38:23 + 0:28 9341
3. Indgaard Ulf Forseth 39N Frol-Freidig 38:54 + 0:59
4. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 39:22 + 1:27 9118
5. Lyngen Carl Petter 39N Frol-Freidig 40:13 + 2:18
6. Sundsvik Stian 39N Frol-Freidig 40:47 + 2:52
7. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 41:47 + 3:52 8572
8. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 41:53 + 3:58 8549
9. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 41:58 + 4:03 8530
10. Eidsmo Havard 39N Frol-Freidig 43:14 + 5:19
11. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 43:46 + 5:51 8123
12. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 44:02 + 6:07 8063
13. Skjeset Lars 39N Frol-Freidig 44:40 + 6:45
14. Mageroy Andreas 39N Frol-Freidig 44:44 + 6:49
15. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 44:50 + 6:55 7882
16. Storhov Oskar Spets 39N Frol-Freidig 46:04 + 8:09
17. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 46:10 + 8:15 7581
18. Haug Oystein 39N Frol-Freidig 46:11 + 8:16
19. Molnvik Kjetil 39N Frol-Freidig 46:34 + 8:39
20. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 46:50 + 8:55 7430
21. Eidsmo Tomas 39N Frol-Freidig 47:50 + 9:55
22. Sylte Andreas 39N Frol-Freidig 47:52 + 9:57
23. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 48:08 + 10:13 7136
24. Lyngen Oscar 39N Frol-Freidig 48:12 + 10:17
25. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 48:51 + 10:56 6974
26. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 49:51 + 11:56 6748
27. Fiskum Jorgen 39N Frol-Freidig 49:52 + 11:57
28. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 50:07 + 12:12 6687
29. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 50:16 + 12:21 6654
30. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 50:24 + 12:29 6623
31. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 50:43 + 12:48 6552
32. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:12 + 13:17 6442
33. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 52:06 + 14:11 6239
34. Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 52:47 + 14:52 6084
35. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 52:57 + 15:02 6047
36. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 54:32 + 16:37 5689
37. Eidsmo Mats 39N Frol-Freidig 54:35 + 16:40
38. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 54:43 + 16:48 5647
39. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 54:59 + 17:04 5587
40. Hermstad Mathias 39N Frol-Freidig 55:04 + 17:09
41. Opheim Adrian 39N Frol-Freidig 55:30 + 17:35
42. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 55:48 + 17:53
43. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 55:56 + 18:01 5372
44. Lynum Kristian Fredrik 39N Frol-Freidig 56:00 + 18:05
45. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 56:25 + 18:30 5263
46. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 56:29 + 18:34 5248
47. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:11 + 19:16 5089
48. Zimoń Paweł 88P8951 MKS Paulinum Jelenia Góra 57:31 + 19:36
49. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:27 + 20:32 4803
50. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:07 + 23:12 4200
51. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 61:37 + 23:42 4087
52. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 62:03 + 24:08 3989
53. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:16 + 24:21 3940
54. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:34 + 24:39 3872
55. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 63:22 + 25:27 3691
56. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 64:36 + 26:41 3412
57. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 64:54 + 26:59 3344
58. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 67:11 + 29:16 2828
59. Haugen Ole Wanvik 39N Frol-Freidig 69:04 + 31:09
60. Pesničák Jan SMR7902 C SNS Smržovka 70:33 + 32:38 2067
61. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:12 + 35:17 1467
62. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 76:30 + 38:35 721
63. Žídek Karel TUR8207 C OOB TJ Turnov 88:56 + 51:01 0
64. Berka Michal SPC7401 C SPORTICUS team 93:03 + 55:08 0
65. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 95:21 + 57:26 0
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Vindal Mathias 39N Frol-Freidig DISK
H35
3.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:01
2. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 34:10 + 2:09
3. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 38:35 + 6:34
4. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 40:54 + 8:53
5. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 41:05 + 9:04
6. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 42:51 + 10:50
7. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:49 + 11:48
8. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 45:11 + 13:10
9. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:24 + 13:23
10. Vokál Vojtěch CHA7900 C OK Chrastava 46:54 + 14:53
11. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 47:08 + 15:07
12. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 49:50 + 17:49
13. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 55:18 + 23:17
14. Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 72:51 + 40:50
H40
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 44:38
2. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 45:29 + 0:51
3. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 46:22 + 1:44
4. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 47:24 + 2:46
5. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 48:24 + 3:46
6. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 51:03 + 6:25
7. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:40 + 7:02
8. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 52:45 + 8:07
9. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 54:22 + 9:44
10. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 54:28 + 9:50
11. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 57:30 + 12:52
11. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:30 + 12:52
13. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:55 + 14:17
14. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:17 + 16:39
15. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 61:45 + 17:07
16. Skal Jaroslav TJN7504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:52 + 19:14
17. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 64:58 + 20:20
18. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 74:45 + 30:07
19. Just David CHA7602 OK Chrastava 75:49 + 31:11
20. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 80:17 + 35:39
21. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 80:38 + 36:00
22. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 96:28 + 51:50
H45
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 46:11
2. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:34 + 0:23
3. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:01 + 1:50
4. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 51:52 + 5:41
5. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:29 + 7:18
6. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 53:45 + 7:34
7. Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:04 + 7:53
8. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 55:48 + 9:37
9. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 60:39 + 14:28
10. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 61:23 + 15:12
11. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:16 + 16:05
12. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 65:06 + 18:55
13. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 65:33 + 19:22
14. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 69:38 + 23:27
15. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 71:49 + 25:38
16. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 80:57 + 34:46
17. Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov 84:15 + 38:04
18. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:19 + 41:08
19. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 93:31 + 47:20
20. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 102:56 + 56:45
Glöckner Michael KUL7000 C KOB Ústí nad Labem DISK
H50
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:08
2. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 44:32 + 3:24
3. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 44:41 + 3:33
4. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 46:36 + 5:28
5. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:53 + 10:45
6. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 54:43 + 13:35
7. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 76:13 + 35:05
Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
H55
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svanoe-Hafstad Trond 39N Frol-Freidig 35:49
2. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 37:22 + 1:33
3. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 40:23 + 4:34
4. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 41:27 + 5:38
5. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 43:20 + 7:31
6. Indgaard Olav Martin 39N Frol-Freidig 43:56 + 8:07
7. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 44:50 + 9:01
8. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:09 + 12:20
9. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:44 + 22:55
10. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:32 + 25:43
H60
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 44:40
2. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 45:27 + 0:47
3. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:47 + 20:07
4. Machálek Miloslav VLI5701 C Slavia Liberec orienteering 69:57 + 25:17
5. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 77:32 + 32:52
H65
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 38:47
2. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 39:29 + 0:42
3. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 40:27 + 1:40
4. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 43:00 + 4:13
5. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 43:35 + 4:48
6. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 49:56 + 11:09
7. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:28 + 11:41
8. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:09 + 12:22
9. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 51:22 + 12:35
10. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 52:11 + 13:24
11. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 56:30 + 17:43
12. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 63:15 + 24:28
13. Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 69:01 + 30:14
14. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 73:44 + 34:57
15. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 82:44 + 43:57
H70
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 28:18
2. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 28:43 + 0:25
3. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 31:09 + 2:51
4. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 36:11 + 7:53
5. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 36:48 + 8:30
6. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:31 + 9:13
7. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 38:28 + 10:10
8. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 40:25 + 12:07
9. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 40:42 + 12:24
10. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 44:56 + 16:38
11. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 86:33 + 58:15
HDR
2.40 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kruliš Janek 8KC1000 ZŠ a MŠ Chotyně 15:20
2. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 15:33 + 0:13
3. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:06 + 0:46
4. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 18:08 + 2:48
5. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 18:41 + 3:21
6. Ryšavá Anežka TJN OOB TJ Tatran Jablonec n N 19:28 + 4:08
7. Tomanicová Stela CHA1051 OK Chrastava 19:44 + 4:24
8. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 19:50 + 4:30
9. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 20:10 + 4:50
10. Pesničák Daniel SMR1100 C SNS Smržovka 20:15 + 4:55
11. Jelínková Anna LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:24 + 5:04
12. Justová Anika CHA1050 C OK Chrastava 20:28 + 5:08
13. Jelínek Matěj BOR0813 C OK Jiskra Nový Bor 22:24 + 7:04
14. Feřtová Eliška NNN Neregistrovaní (NNN) 23:29 + 8:09
15. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 23:44 + 8:24
15. Vobrová Linda BOR OK Jiskra Nový Bor 23:44 + 8:24
17. Procházková Veronika KUL0651 C KOB Ústí nad Labem 25:10 + 9:50
18. Šťastná Barbora CHA0950 C OK Chrastava 25:15 + 9:55
19. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 26:17 + 10:57
20. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 26:53 + 11:33
21. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 27:07 + 11:47
22. Savruk Michal NNN Neregistrovaní (NNN) 27:15 + 11:55
23. Neumann Vít BOR1003 C OK Jiskra Nový Bor 28:29 + 13:09
24. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 29:55 + 14:35
25. Kottíková Anežka TJN OOB TJ Tatran Jablonec n N 31:03 + 15:43
26. Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 31:28 + 16:08
27. Diener Jannik CHA1001 OK Chrastava 32:52 + 17:32
28. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 33:42 + 18:22
29. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 34:05 + 18:45
30. Uhrová Kristýna NNN Neregistrovaní (NNN) 34:07 + 18:47
31. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 34:13 + 18:53
32. Lederová Aneta TJN OOB TJ Tatran Jablonec n N 36:07 + 20:47
33. Bouda Jakub BOR0804 C OK Jiskra Nový Bor 36:25 + 21:05
34. Golecká Magdaléna BOR0955 C OK Jiskra Nový Bor 36:27 + 21:07
35. Bureš Kryštof NNN2012 Neregistrovaní (NNN) 37:02 + 21:42
36. Fedorko Matýsek 6JC1250 Swahil Beer Team 37:12 + 21:52
36. Erben Vojtěch 6JC1100 Swahil Beer Team 37:12 + 21:52
38. Lankaš Antonín NNN Neregistrovaní (NNN) 37:29 + 22:09
39. Zakouřil František TUV1201 C SOK TJ Turnov 38:24 + 23:04
40. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 38:36 + 23:16
41. Tomešová Evelína SJC1150 C Sportcentrum Jičín 38:41 + 23:21
42. Kazda František SJC1201 C Sportcentrum Jičín 38:54 + 23:34
43. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:12 + 23:52
44. Mitiska Matěj BOR0905 C OK Jiskra Nový Bor 40:42 + 25:22
44. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 40:42 + 25:22
46. Procházková Kateřina NNN Neregistrovaní (NNN) 42:20 + 27:00
47. Nedvídek Ondřej RUM ZOOB Rumburk 46:59 + 31:39
48. Uher Matěj 4JC9998 nereg 69:11 + 53:51
P
2.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 19:59
2. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 21:19 + 1:20
3. Votava David NNN Neregistrovaní (NNN) 22:38 + 2:39
4. Marková Hana LLI0450 B TJ Loko Liberec 25:57 + 5:58
5. Hejnová Martina VSP7354 C USK Praha 26:17 + 6:18
6. Uhrová Eva 4JC9999 nereg 26:25 + 6:26
7. Feřtová Jitka NNN Neregistrovaní (NNN) 26:46 + 6:47
8. Feřt Martin NNN Neregistrovaní (NNN) 26:47 + 6:48
9. Švarc Lukáš NNN Neregistrovaní (NNN) 28:06 + 8:07
10. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 29:04 + 9:05
11. Kottíková Pavlína TJN OOB TJ Tatran Jablonec n N 29:11 + 9:12
12. Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI 30:16 + 10:17
13. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 30:25 + 10:26
14. Pech Richard NNN Neregistrovaní (NNN) 30:34 + 10:35
15. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 30:38 + 10:39
16. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 30:42 + 10:43
17. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 30:48 + 10:49
18. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:17 + 11:18
19. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 34:26 + 14:27
20. Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava 35:54 + 15:55
21. Halířová Eva BOR OK Jiskra Nový Bor 36:01 + 16:02
22. Jakeš Marek 44C ner 36:12 + 16:13
23. Horáček Petr 44C ner 36:14 + 16:15
24. Hrdinová Kateřina 44C ner 36:34 + 16:35
25. Vaňourková Jitka BOR OK Jiskra Nový Bor 37:50 + 17:51
26. Pícha Štěpán NNN Neregistrovaní (NNN) 37:53 + 17:54
27. Chrz Pavel KUL6700 C KOB Ústí nad Labem 38:14 + 18:15
28. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:15 + 18:16
29. Nolová Markéta NNN Neregistrovaní (NNN) 38:27 + 18:28
30. Justová Marie CHA7853 OK Chrastava 39:07 + 19:08
31. Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 40:04 + 20:05
32. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 40:11 + 20:12
33. Válková Marcela NNN Neregistrovaní (NNN) 40:49 + 20:50
34. Francke Pavla 44C8800 Neregistrovaní 41:20 + 21:21
35. Hošmánková Markéta NNN Neregistrovaní (NNN) 41:37 + 21:38
36. Smetanová Alžběta CHA9450 C OK Chrastava 42:30 + 22:31
37. Sychrová Kateřina NNN Neregistrovaní (NNN) 43:16 + 23:17
38. Wilfert Otakar KUL7500 C KOB Ústí nad Labem 44:23 + 24:24
39. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 44:31 + 24:32
40. Paluba Luděk CHA0304 C OK Chrastava 44:34 + 24:35
41. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:53 + 24:54
42. Rachačová Lucie NNN Neregistrovaní (NNN) 45:15 + 25:16
43. Vilémová Denisa VLI Slavia Liberec orienteering 48:56 + 28:57
44. Husáková Ilona NNN Neregistrovaní (NNN) 50:56 + 30:57
45. Jelínek Pavel LTP6808 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:38 + 32:39
46. Kottík Michal TJN OOB TJ Tatran Jablonec n N 58:00 + 38:01
47. Fojt Jan BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor 60:35 + 40:36
48. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 71:05 + 51:06
49. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 82:09 + 62:10
Vokuš Zdeněk NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
T
3.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 33:59
2. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 38:33 + 4:34
3. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 41:19 + 7:20
4. Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering 42:01 + 8:02
5. Hanovec Petr NNN Neregistrovaní (NNN) 42:45 + 8:46
6. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 46:20 + 12:21
7. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 52:51 + 18:52
8. Kostelník Jan TJNxx10 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:28 + 19:29
9. Miřijovský Přemysl BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD 54:10 + 20:11
10. Bureš Michal NNN Neregistrovaní (NNN) 54:16 + 20:17
11. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 55:02 + 21:03
12. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 56:00 + 22:01
13. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 56:09 + 22:10
14. Erben Jiří 6JC7700 Swahil Beer Team 57:51 + 23:52
15. Čech Pavel 6JC6500 Swahil Beer Team 59:00 + 25:01
16. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 59:43 + 25:44
17. Kálalová Tereza 79X8600 Žižkovský tygři 60:30 + 26:31
18. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 62:46 + 28:47
19. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem, 63:51 + 29:52
20. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 64:13 + 30:14
21. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:15 + 35:16
22. Hladík Vojtěch RUM0302 ZOOB Rumburk 73:58 + 39:59
23. Nová Eva NNN Neregistrovaní (NNN) 74:03 + 40:04
24. Hladík Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 77:43 + 43:44
25. Karpíšek Tomáš LTP6807 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:40 + 47:41
26. Našinec Jiří STB5003 C TJ Stadion Nový Bor 105:17 + 71:18
Kálal Tomáš 79X8500 Žižkovský tygři DISK