Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.05.2017
Místo konání:
Areál Vítkova hora
Pořadatel:
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Mapa:
Kolovák
Ředitel závodu:
Eretová Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Žandová Marie - R3
Stavitel tratí:
Nováková Svatava
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie     P    
D10
1.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kudrnácová Marta KAM0754 OK Kamenice 15:55
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 18:11 + 2:16
3. Miseková Katerina KAM0756 OK Kamenice 19:12 + 3:17
4. Cesáková Alice 1BC0754 Ski klub Karlovy Vary 19:27 + 3:32
5. Trísková Tereza LPM9951 OK Lokomotiva Plzeň 20:08 + 4:13
6. Dostalova Judita HCE0750 TJ Hostivice 20:50 + 4:55
7. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 21:59 + 6:04
8. Zemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 22:50 + 6:55
9. Pátková Viktorie 5MC9951 LK Slovan K.Vary 26:13 + 10:18
10. Novackova Majda 27:05 + 11:10
11. Vlasimska Karolina SKV TJ Slovan Karlovy Vary 31:20 + 15:25
12. Perinová Eliska 5MC9952 LK Slovan K.Vary 31:31 + 15:36
13. Sitrová Stepánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 33:47 + 17:52
MS Seda Katerina 29:20 + 13:25
D12
2.40 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perinová Zuzana 5MC9954 LK Slovan K.Vary 23:02
2. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 23:10 + 0:08
3. Studlarová Zuzana 5MC9955 LK Slovan K.Vary 23:46 + 0:44
4. Cáslavská Klára NEK0550 Nejdek Orienteering 24:02 + 1:00
5. Perinová Anna 5MC9959 LK Slovan K.Vary 27:47 + 4:45
6. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 29:13 + 6:11
7. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 29:24 + 6:22
8. Sevcíková Anezka ONO0550 SKOB Ostrov 32:36 + 9:34
9. Cesáková Ivana 1BC0551 Ski klub Karlovy Vary 33:06 + 10:04
10. Fisarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 39:33 + 16:31
11. Kolovratová Tereza 5MC9953 LK Slovan K.Vary 40:12 + 17:10
12. Sobísková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 42:35 + 19:33
Lostáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Kriklavová Magdalena 1BC0651 Ski klub Karlovy Vary DISK
D14
2.70 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 31:01
2. Petríková Adéla MAS0352 KČT Aš 37:47 + 6:46
3. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 38:32 + 7:31
4. Krízková Marie MAS0450 KČT Aš 41:43 + 10:42
5. Novácková Johanka 5MC9956 LK Slovan K.Vary 44:34 + 13:33
6. Cesáková Eliska 1BC0451 Ski klub Karlovy Vary 58:40 + 27:39
7. Nováková Anna SKV0452 TJ Slovan Karlovy Vary 60:56 + 29:55
8. Smejkalová Víta 5MC9957 LK Slovan K.Vary 68:42 + 37:41
9. Simonkova Terezie 70:34 + 39:33
10. Dvoráková Karla 5MC9958 LK Slovan K.Vary 80:06 + 49:05
D16
3.40 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 38:22
2. Krízová Daniela MAS0250 KČT Aš 40:24 + 2:02
3. Dlesková Dana BSO0151 KOB Baník Sokolov 80:51 + 42:29
D18
3.90 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 36:07
2. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 37:48 + 1:41
3. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 54:14 + 18:07
D21
5.30 km, 105 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5962
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Katerina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 45:30 6467
2. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 49:44 + 4:14 5959
3. Kubinova Romana SKV TJ Slovan Karlovy Vary 52:19 + 6:49
4. Kovárová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:54 + 8:24 5460
5. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 55:32 + 10:02 5264
6. Horová Magda VSP5450 USK Praha 56:42 + 11:12 5124
7. Krejcová Vlasta SKV9453 TJ Slovan Karlovy Vary 66:06 + 20:36 3996
8. Ondrova Katerina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 69:09 + 23:39 3631
9. Dolezalová Barbora VPM9252 KOS Slavia Plzeň 69:34 + 24:04 3581
D35
5.30 km, 95 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalenská Lenka SUL7853 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 48:00
2. Lostáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:13 + 1:13
3. Fisáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 49:23 + 1:23
4. Sevcíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 52:09 + 4:09
5. Nduwimana Eva 87Z8051 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 55:43 + 7:43
6. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 59:44 + 11:44
7. Soukupová Petra SKV7851 TJ Slovan Karlovy Vary 60:20 + 12:20
8. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 65:48 + 17:48
9. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 69:15 + 21:15
10. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 73:41 + 25:41
11. Miseková Martina KAM7851 OK Kamenice 74:08 + 26:08
12. Sitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 74:31 + 26:31
13. Plackova Veronika MLA MLOK Mariánské Lázně 75:09 + 27:09
14. Turcinová Kamila 1BC7651 Ski klub Karlovy Vary 79:35 + 31:35
Sevcíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov DISK
D45
3.90 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 44:01
2. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 47:08 + 3:07
3. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 53:50 + 9:49
4. Danihelová Janka NEJ6550 TJ Jiskra Nejdek 55:06 + 11:05
5. Riby Katerina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:38 + 12:37
6. Kovárová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:23 + 15:22
7. Sklenárová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 62:32 + 18:31
8. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 63:43 + 19:42
9. Krejcová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 73:33 + 29:32
10. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 83:49 + 39:48
11. Studlarova Jitka 91:40 + 47:39
Skrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice DISK
MS Vlasimska Tereza SKV TJ Slovan Karlovy Vary 53:32 + 9:31
D55
2.70 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 38:15
2. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 38:33 + 0:18
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 38:57 + 0:42
4. Gabrielová Sárka ONO5950 SKOB Ostrov 40:50 + 2:35
5. Zavadilová Nada SCP5450 OK Sparta Praha 44:20 + 6:05
6. Kubatova Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 44:40 + 6:25
7. Patáková Mária KSH5751 OB Kašperské Hory 50:56 + 12:41
D65
2.70 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 67:36
H10
1.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 14:17
2. Brabec Matej MAS0701 KČT Aš 14:44 + 0:27
3. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 14:46 + 0:29
4. Tríska Lukás LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 14:56 + 0:39
5. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 16:01 + 1:44
6. Janoch Mikulás MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 16:34 + 2:17
7. Blecha Adam KRL0803 Kometa Kralovice 17:05 + 2:48
8. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 18:32 + 4:15
9. Skorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 20:22 + 6:05
10. Bauer David 5MC9901 LK Slovan K.Vary 22:49 + 8:32
11. Gasek Simon 5MC9902 LK Slovan K.Vary 41:06 + 26:49
Pávek Stepán NEK0700 Nejdek Orienteering DISK
H12
2.40 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerny Jonás MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 19:39
2. Kosina Tobiás SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 24:34 + 4:55
3. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 25:06 + 5:27
3. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 25:06 + 5:27
5. Frühauf Matyás SKV0501 TJ Slovan Karlovy Vary 30:02 + 10:23
6. Rádl Mikes 5MC9906 LK Slovan K.Vary 31:03 + 11:24
7. Veselenák Karel ---0601 35:36 + 15:57
8. Smrt Vojtech ONO0601 SKOB Ostrov 38:16 + 18:37
9. Szabó Vojtech LPM0503 OK Lokomotiva Plzeň 40:24 + 20:45
10. Kulhánek Jáchym 5MC9904 LK Slovan K.Vary 44:21 + 24:42
11. Smejkal Robert 5MC9905 LK Slovan K.Vary 46:38 + 26:59
MS Pelikán Ales NEK0501 Nejdek Orienteering 45:06 + 25:27
H14
3.40 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 33:04
2. Krízek Filip MAS0301 KČT Aš 39:36 + 6:32
3. Dvorák Jan 5MC9911 LK Slovan K.Vary 41:25 + 8:21
4. Kollár Nikolaj 5MC9910 LK Slovan K.Vary 43:00 + 9:56
5. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 43:09 + 10:05
6. Milota Bretislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 45:59 + 12:55
7. Kulhánek Ondra 5MC9909 LK Slovan K.Vary 48:01 + 14:57
8. Pavlas Ondra 5MC9908 LK Slovan K.Vary 52:28 + 19:24
9. Turcin Jan 1BC0402 Ski klub Karlovy Vary 57:09 + 24:05
10. Houska Jindrich LPM0405 OK Lokomotiva Plzeň 58:02 + 24:58
11. Dlabac Marek 1BC0301 Ski klub Karlovy Vary 65:54 + 32:50
12. Jirkovsky Filip 1BC0302 Ski klub Karlovy Vary 67:42 + 34:38
13. Novák Ondrej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 67:55 + 34:51
14. Cáslavsky David NEK0401 Nejdek Orienteering 72:37 + 39:33
15. Gasek Matous 5MC9907 LK Slovan K.Vary 98:16 + 65:12
H16
3.90 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerny Jan MAS0100 KČT Aš 34:02
2. Krízek Josef MAS0201 KČT Aš 37:09 + 3:07
3. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 38:04 + 4:02
4. Hejduk Zdenek BSO0201 KOB Baník Sokolov 40:12 + 6:10
5. Krych Jan BSO0104 KOB Baník Sokolov 50:02 + 16:00
6. Kriklava Jakub 1BC0101 Ski klub Karlovy Vary 75:56 + 41:54
7. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:34 + 52:32
H18
5.30 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 50:31
2. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 54:29 + 3:58
H21
6.80 km, 130 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7226
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 47:34 7249
2. Pospisil Vit PGP6803 SK Praga 47:46 + 0:12 7219
3. Kamaryt Tomás VPM8807 KOS Slavia Plzeň 47:49 + 0:15 7211
4. Pova Ondrej KRL9304 Kometa Kralovice 48:43 + 1:09 7075
5. Kovár Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 50:42 + 3:08 6775
6. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 52:00 + 4:26 6578
7. Rehorek Tomas SKV9601 TJ Slovan Karlovy Vary 54:21 + 6:47 6222
8. Kalensky Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 57:31 + 9:57 5742
9. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 57:54 + 10:20 5684
10. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 59:32 + 11:58 5437
11. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:16 + 14:42 5023
12. Knepr Lukás BSO9401 KOB Baník Sokolov 67:50 + 20:16 4180
13. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 68:51 + 21:17 4026
14. Paták Pavel KSH8501 OB Kašperské Hory 69:54 + 22:20 3867
15. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 70:05 + 22:31 3839
16. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 82:36 + 35:02 1944
H35
5.30 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 41:57
2. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 42:35 + 0:38
3. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 43:16 + 1:19
4. Rehak Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 44:56 + 2:59
5. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 45:10 + 3:13
6. Sevcík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 45:28 + 3:31
7. Sedlácek Tomás KRL6401 Kometa Kralovice 45:42 + 3:45
8. Nejedly Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 47:12 + 5:15
9. Fruhauf Ladislav ml. SKV TJ Slovan Karlovy Vary 47:15 + 5:18
10. Balej Jirí KAM7201 OK Kamenice 47:39 + 5:42
11. Cerny Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 47:49 + 5:52
12. Jecmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 48:39 + 6:42
13. Fisar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 49:05 + 7:08
14. Krízek Filip MAS7800 KČT Aš 50:36 + 8:39
15. Pivec Lukás MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 54:34 + 12:37
16. Cerny Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 54:51 + 12:54
17. Pávek Jirí NEK7700 Nejdek Orienteering 57:15 + 15:18
18. Dvorák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 57:16 + 15:19
19. Tríska Jirí LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 75:48 + 33:51
MS Vlasimsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 44:08 + 2:11
MS Ditko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 45:02 + 3:05
H45
5.30 km, 95 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 46:07
2. Suk Jirí MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 47:32 + 1:25
3. Kamaryt Milos MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 49:24 + 3:17
4. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 54:11 + 8:04
5. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 57:12 + 11:05
6. Kavka Jirí SCP5900 OK Sparta Praha 57:19 + 11:12
7. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 57:32 + 11:25
8. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 57:39 + 11:32
9. Fruhauf Jirka SKV TJ Slovan Karlovy Vary 58:54 + 12:47
10. Kovár Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:26 + 14:19
11. Mayer Tomás KSH6900 OB Kašperské Hory 61:44 + 15:37
12. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 62:02 + 15:55
13. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 62:50 + 16:43
14. Cáslavsky Jakub NEK7200 Nejdek Orienteering 69:30 + 23:23
15. Sterba Jiri SKV TJ Slovan Karlovy Vary 82:26 + 36:19
16. Cech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 82:38 + 36:31
17. Solomko Vladimír BSO7003 KOB Baník Sokolov 83:54 + 37:47
18. Zieba Jaroslav NEK6500 Nejdek Orienteering 95:35 + 49:28
19. Trop Vladimír 93Z6701 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 2 103:20 + 57:13
H55
3.90 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sváb Jan VSP5801 USK Praha 47:28
2. Choteticky Václav MAS5200 KČT Aš 48:38 + 1:10
3. Borovicka Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:43 + 12:15
4. Dolezal Jan VPM KOS Slavia Plzeň 60:28 + 13:00
5. Choteticky Jan MAS5400 KČT Aš 60:49 + 13:21
6. Blazek Jirí VPM5009 KOS Slavia Plzeň 63:56 + 16:28
7. Pech Jirí LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 66:28 + 19:00
H65
3.40 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svec Zdenek SLA4700 SKOB Slaný 42:40
2. Fisák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 42:48 + 0:08
3. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 43:03 + 0:23
4. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 43:33 + 0:53
5. Sklenár Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 43:41 + 1:01
6. Precek Zdenek SCP5200 OK Sparta Praha 44:11 + 1:31
7. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň 44:41 + 2:01
8. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 48:23 + 5:43
9. Kubat Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 49:11 + 6:31
10. Valeska Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 51:17 + 8:37
11. Erlebach Jan 51:48 + 9:08
12. Fiala Milos KSH4801 OB Kašperské Hory 55:05 + 12:25
HDR
1.40 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 15:57
2. Sevcík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 15:59 + 0:02
3. Placek Tomas MLA MLOK Mariánské Lázně 16:34 + 0:37
4. Horák Frantisek NEK0601 Nejdek Orienteering 16:37 + 0:40
5. Krízek Vilém MAS1000 KČT Aš 16:45 + 0:48
6. Kunes Petr 87Z0801 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 16:53 + 0:56
7. Kunes Vincent 87Z0802 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 16:59 + 1:02
8. Kunesová Violeta 87Z1052 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 17:29 + 1:32
9. Klein Max 87Z1001 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 18:02 + 2:05
10. Brabec Zdenek MAS1001 KČT Aš 18:37 + 2:40
10. Chramosta Petr VPM1001 KOS Slavia Plzeň 18:37 + 2:40
12. Stehlík Tomás 87Z0901 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 19:34 + 3:37
13. Ritter Jakub 1BC1001 Ski klub Karlovy Vary 20:22 + 4:25
14. Houbova Eliska --- 20:52 + 4:55
15. Korrelus Jakub 1BC1101 Ski klub Karlovy Vary 21:08 + 5:11
16. Volfová Zuzana 87Z0851 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 21:54 + 5:57
17. Nuc Tomás 1BC0903 Ski klub Karlovy Vary 22:39 + 6:42
18. Vyskocilová Majda 87Z0952 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 22:48 + 6:51
19. Kollár Lubor 87Z0902 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 22:50 + 6:53
20. Sterba Lukas SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 23:25 + 7:28
21. Sperlová Anna 87Z1054 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 25:50 + 9:53
22. Nduwimana Lisa 87Z0951 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 25:53 + 9:56
23. Ruzicková Jana 87Z1053 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 25:55 + 9:58
24. Bártová Darina 87Z1151 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 25:59 + 10:02
25. Nduwimana Ania 87Z1152 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 1 26:49 + 10:52
26. Viková Adélka NEK0950 Nejdek Orienteering 29:57 + 14:00
27. Bauerova Lucie --- 31:17 + 15:20
28. Vlach Viktor KRL1001 Kometa Kralovice 31:35 + 15:38
29. Dostalova Rabeka HCE TJ Hostivice 32:45 + 16:48
30. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 37:30 + 21:33
31. Horák Simon NEK1301 Nejdek Orienteering 37:31 + 21:34
32. Havlickova Misa --- 40:12 + 24:15
33. Valsimska Anna SKV TJ Slovan Karlovy Vary 40:19 + 24:22
34. Nováková Kristyna 1BC0751 Ski klub Karlovy Vary 40:37 + 24:40
35. Dercová Dominika 1BC0851 Ski klub Karlovy Vary 40:38 + 24:41
36. Novakova Julie --- 42:00 + 26:03
MS Horák Jáchym NEK0301 Nejdek Orienteering 26:26 + 10:29
Linie
1.40 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 13:29
2. Mála Matyás MAS0800 KČT Aš 14:37 + 1:08
3. Krízek Ivo ---0801 15:49 + 2:20
4. Nuc Petr 1BC0702 Ski klub Karlovy Vary 16:18 + 2:49
4. Frühaufová Julie SKV0754 TJ Slovan Karlovy Vary 16:18 + 2:49
6. Sebian Samuel KRL0903 Kometa Kralovice 16:36 + 3:07
7. Miseková Lucie KAM1050 OK Kamenice 17:24 + 3:55
8. Dvoráková Katerina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 19:03 + 5:34
9. Ritterová Lída 1BC0852 Ski klub Karlovy Vary 19:25 + 5:56
10. Korrelus Lukás 1BC0901 Ski klub Karlovy Vary 20:08 + 6:39
11. Soukupová Silva SKV0751 TJ Slovan Karlovy Vary 20:09 + 6:40
12. Dvorák Michal 93Z0801 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 2 21:01 + 7:32
13. Fisáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 21:31 + 8:02
14. Frühaufová Katerina SKV TJ Slovan Karlovy Vary 21:45 + 8:16
15. Sperlová Iva 93Z0853 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 2 22:05 + 8:36
16. Kameník Petr 93Z0701 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 2 22:27 + 8:58
17. Simonkova Barbora --- 22:28 + 8:59
18. Sedá Michaela 93Z0751 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 2 22:57 + 9:28
19. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 23:00 + 9:31
20. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 24:31 + 11:02
21. Zemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 24:53 + 11:24
22. Lostáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:22 + 11:53
23. Bártová Kornelie 93Z0852 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 2 25:50 + 12:21
24. Rüster Max ---0701 25:51 + 12:22
25. Houba Vojtech KRL1002 Kometa Kralovice 26:59 + 13:30
26. Vánová Eliska 93Z0854 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 2 27:36 + 14:07
27. Pjencák Adam MAS0802 KČT Aš 27:40 + 14:11
28. Apolínová Nela 1BC0753 Ski klub Karlovy Vary 29:32 + 16:03
29. Kule Oliver 93Z0702 LK Slovan Karlovy Vary - skupina 2 32:24 + 18:55
30. Jirkovsky Lukás 1BC0902 Ski klub Karlovy Vary 33:12 + 19:43
31. Masková Lucie 1BC0752 Ski klub Karlovy Vary 50:56 + 37:27
32. Smolárik Jakub NEK1000 Nejdek Orienteering 55:01 + 41:32
P
2.40 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauer Jan --- 16:41
2. Caslavsky Lukas NEK7500 Nejdek Orienteering 18:35 + 1:54
3. Perina Jan 44C9901 Neregistrovaní 21:46 + 5:05
4. Horakova Majda NEK0051 Nejdek Orienteering 21:48 + 5:07
5. Patáková Zuzana KSH8551 OB Kašperské Hory 22:40 + 5:59
6. Korrelus Petr 1BC7901 Ski klub Karlovy Vary 23:54 + 7:13
7. Kraus Jakub --- 24:16 + 7:35
8. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 24:21 + 7:40
9. Horak Pavel NEK7302 Nejdek Orienteering 24:53 + 8:12
10. Váchová Ilona 1BC7751 Ski klub Karlovy Vary 25:31 + 8:50
11. Funkova Zuzana --- 27:26 + 10:45
12. Donda Jirí ONO7600 SKOB Ostrov 27:38 + 10:57
13. Derco Dusan 1BC7401 Ski klub Karlovy Vary 27:49 + 11:08
14. Milionova Hedvika MAS KČT Aš 28:21 + 11:40
15. Kraus Martin --- 28:25 + 11:44
16. Szabó Radek --- 28:32 + 11:51
17. Ruzicka Tomas --- 29:53 + 13:12
18. Kraus Jindrich LCV9401 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 30:16 + 13:35
19. Cesáková Michaela 1BC7652 Ski klub Karlovy Vary 30:56 + 14:15
20. Kraus Tobias --- 31:26 + 14:45
21. Berger Matej --- 31:28 + 14:47
22. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 32:16 + 15:35
23. Smrtova Erika --- 33:02 + 16:21
24. Pjencák Roman MAS7700 KČT Aš 35:36 + 18:55
25. Kriklava Adam 1BC0401 Ski klub Karlovy Vary 37:55 + 21:14
26. Sobiskova Jirina BSO KOB Baník Sokolov 38:02 + 21:21
27. Dercová Jitka 1BC7653 Ski klub Karlovy Vary 40:48 + 24:07
28. Sebian Pavel KRL0000 Kometa Kralovice 42:05 + 25:24
29. Novák Jáchym 1BC7402 Ski klub Karlovy Vary 48:40 + 31:59
30. Pivcová Zaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 49:38 + 32:57
31. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 54:12 + 37:31
Odvody Johana 1BC0251 Ski klub Karlovy Vary DISK