Výsledky závodu: Východočeský pohár žactva - podzim 2017 - stav po 5 závodech

Datum:
04.01.2017
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček VRL Ano Ano
2017-10-0707.10.2017 Oblastní žebříček SNA Ano Ano
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček VAM, KOR Ano Ano
2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček JIL Ano Ano
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček CHC Ano Ano
2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček HOR Ne Ne
2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček SHK Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D    
D10C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRL 1
SNA 2
VAM+KOR 3
JIL 4
CHC 5
1 Pipková Karolína LPU0756 602.15 1. 203.26( 2)184.10( 8) 198.25( 2)200.64( 1)183.00( 6)
2 Havrdová Sheila SJC0750 600.33 1. 204.45( 1)187.11( 6)208.77( 1)179.45( 8) 186.81( 4)
3 Podlešáková Monika PHK0752 599.63 1. 188.73( 5) 188.81( 4)198.72( 3)212.10( 1)
4 Netuková Anežka SHK0750 591.74 1. 189.91( 4) 197.62( 3)192.98( 3) 200.64( 1)193.48( 3)
5 Švíglerová Kateřina LPU0752 581.05 2. 200.42( 2)183.29( 5)197.34( 4)178.93( 8)
6 Chrástová Barbora STH0851 579.60 1. 170.62( 5) 201.96( 1)183.21( 6)109.95(22) 194.43( 2)
7 Tichá Alexandra LPU0757 552.53 4. 168.52( 6) 190.35( 4)164.75(10) 193.21( 5)168.97(13)
8 Zitková Andrea LPU0751 550.83 5. 179.54( 9)160.23(13) 186.47( 6)184.82( 5)
9 Novotná Vendula PHK0777 544.77 7. 164.77( 8) 186.82( 7)165.58( 9) 178.07( 9)179.88( 7)
10 Jelínková Eva PHK0953 508.34 11. 143.01(12) 153.75(14) 164.49(11)168.99(11)174.86(11)
11 Stavrinou Kristýna SRK0751 500.67 7. 167.69( 7)119.72(24) 156.22(14) 97.71(24) 176.76(10)
12 Čapková Markéta PHK0850 490.00 8. 144.19(11)127.51(21) 175.44( 8)170.37(10)
13 Kutlvašrová Pavla VRL0951 488.99 12. 163.00( P)161.54(12) 164.45(12)147.06(17)
14 Votočková Amélie JIL0750 488.72 11. 162.57(11)163.24(12)162.91( P)
15 Kunartová Dominika PHK0888 480.73 7. 136.79(13) 158.23(13)100.50(20) 181.51( 7)140.99(20)
16 Čivrná Eliška VRL0851 480.29 13. 160.10( P)122.73(22) 141.35(15) 156.33(13)163.86(14)
17 Hanušová Markéta VRL0852 479.15 12. 159.72( P)147.43(16)141.35(15) 126.47(17) 172.00(12)
18 Malá Anežka JIL0751 450.29 9. 154.16( 9)146.03(17) 150.10( P)
19 Trlidová Adriana LPU0856 417.35 10. 145.47(10)121.19(23) 150.69(14)
20 Málková Michaela PHK0853 414.14 16. 112.01(19) 134.27(19)105.10(19) 135.41(16)144.46(18)
21 Hanlová Kristýna SRK0752 394.75 15. 113.29(18) 54.90(30) 119.97(18)122.61(20)152.17(15)
22 Bulušková Barbora STH0750 377.96 18. 135.89(18) 107.75(23)134.32(21)
23 Růžková Markéta LPU0758 369.38 18. 102.50(20) 123.72(18)143.16(19)
24 Lapáčková Anna SHK0854 336.36 15. 127.64(15) 76.14(28)132.58(17)
25 Hájková Lucie CET0751 335.47 7. 153.01(15)182.46( 7)
26 Chlupáčová Anežka ZAM0751 324.60 10. 172.78(10) 151.82(16)
27 Lepšová Lucie SRK0951 316.82 15. 83.48(21) 42.92(31) 92.56(22)140.78(15)
28 Nožičková Lea LPU0753 302.57 9. 124.08(16) 178.49( 9)
29 Kynčlová Anna JIL0852 288.44 3. 192.29( 3) 96.15( P)
30 Brdlíková Eliška VRL0753 243.41 25. 81.14( P) 69.52(29) 92.75(25)
31 Trlidová Anika LPU0855 241.00 14. 131.94(14)109.06(26)
32 Dominová Julie LPU0857 235.27 21. 114.28(25) 5.26(23)115.73(21)
33 Pavlová Karolína STH0752 206.71 19. 83.27(27) 123.44(19)
34 Stará Magdalena LPU0755 186.36 21. 94.99(21) 91.37(23)
35 Hamáčková Šárka STH0852 178.11 20. 133.39(20) 44.72(26)
36 Macháčková Tereza LPU0951 122.46 22. 122.46(22)
37 Ježková Barbora PHK0755 120.79 17. 120.79(17)
38 Machková Berenika SHK0751 90.85 24. 90.85(24)
39 Hamáčková Táňa STH0754 52.21 22. 52.21(22) 0.00(27)
D12C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRL 1
SNA 2
VAM+KOR 3
JIL 4
CHC 5
1 Morávková Zuzana SRK0551 B 621.71 1. 193.94( 3) 183.29( 7) 202.86( 1)206.89( 1)211.96( 1)
2 Štefanová Markéta STH0550 B 614.36 1. 205.82( 1)205.11( 1) 203.43( 2)
3 Matěásková Šárka JIL0551 B 598.73 2. 200.24( 2)198.91( 2)195.97( 4) 199.58( P)191.99( 3)
4 Haasová Klára LPU0655 B 581.80 2. 182.91( 7) 191.21( 4)200.91( 2)189.68( 3)188.06( 4)
5 Neumannová Alžběta PHK0650 B 569.66 2. 170.95( 8) 188.14( 6) 185.47( 5)196.05( 2)
6 Holubářová Viktorie KUO0599 B 568.69 3. 187.56( 4)178.73( 8) 196.23( 3)184.90( 6)181.69( 8)
7 Chrástová Magdaléna STH0551 B 561.98 4. 185.06( 5) 190.49( 5)185.77( 7)185.72( 4)
8 Cejpková Karolína SRK0552 B 544.58 6. 184.77( 6)157.06(18) 172.90( 9) 177.93( 8)181.88( 7)
9 Výchová Veronika KOR0550 B 543.84 3. 166.58(10)195.98( 3)181.28( P)
10 Vošahlíková Ema LPU0663 B 535.71 6. 164.69(12)187.85( 6)161.72(13) 183.17( 6)
11 Mrskočová Markéta LPU0553 B 524.71 5. 169.01( 9) 0.00( D) 190.97( 5)164.73(12)
12 Hammová Linda KOR0650 B 519.27 9. 140.37(16) 168.68(10)173.09( P)123.77(17) 177.50( 9)
13 Mikysková Adéla VAM0550 B 518.43 11. 106.99(22) 161.34(13) 172.81( P)175.85(11)169.77(12)
14 Kuczerová Tereza PHK0551 B 514.72 8. 119.24(20) 160.12(15)178.43( 8)176.17(10)
15 Smisitelová Elena KOR0551 B 477.89 14. 141.16(15) 158.41(17)159.30( P)101.15(20) 160.18(14)
16 Příkazská Zuzana PHK0654 B 462.61 9. 145.09(14)173.60( 9)143.92(13) 112.07(25)
17 Kay Nathalie LPU0559 B 445.43 10. 119.60(19) 140.52(20)169.59(10) 135.32(17)
18 Dvořáková Kateřina LPU0656 B 436.48 11. 159.49(11)123.84(25)153.15(12) 112.32(24)
19 Gurinová Gabriela SJC0557 B 423.62 14. 66.03(27) 145.22(19)136.91(14)141.49(15)116.57(23)
20 Kadaníková Tereza LPU0552 B 412.48 14. 117.67(21) 147.39(14)147.42(16)
21 Šumberová Johana PHK0565 B 395.64 14. 123.68(17)161.26(14) 110.70(18)
22 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 394.86 13. 0.00(28) 112.79(28)114.68(15) 167.39(13)
23 Trlidová Agáta LPU0554 384.69 12. 159.06(12) 94.82(29) 130.81(16)
24 Kopecká Anna JIL0552 379.19 18. 123.32(18)129.47(22) 126.40( P)118.89(22)
25 Petrásová Michaela LPU0680 365.03 18. 106.06(23)127.33(23) 61.73(19) 131.64(18)
26 Pitrmucová Lucie JIL0651 345.80 24. 103.77(24)126.76(24) 115.27( P) 83.98(27)
27 Holcová Nikola LPU0660 329.83 16. 85.44(26) 59.32(30) 114.42(16) 129.97(20)
28 Malínská Nela SJC0650 322.87 11. 156.62(13)166.25(11)
29 Cachová Mirka LPU0555 311.86 7. 184.40( 7)127.46(21)
30 Rybínová Vendula KOR0651 303.42 21. 98.97(25) 0.00( D) 101.14( P) 78.22(21) 103.31(26)
31 Hovadová Iveta ZAM0552 294.05 11. 119.13(27) 174.92(11)
32 Tomášová Anna SRK0554 293.48 18. 121.70(26) 89.47(18) 82.31(28)
33 Kopecká Martina PHK0555 238.67 17. 107.67(17) 131.00(19)
34 Košková Martina SHK0652 184.46 5. 184.46( 5)
35 Bártová Alžběta LPU0551 177.30 9. 177.30( 9)
36 Čečková Karolína SHK0650 176.79 10. 176.79(10)
37 Doudová Alžběta PHK0554 161.66 11. 161.66(11)
38 Zurynková Jana PHK0553 159.13 16. 159.13(16)
39 Rychterová Lucie PHK0557 151.48 15. 151.48(15)
40 Zurynková Ema PHK0655 133.03 21. 133.03(21)
41 Kejvalová Radka SJC0552 109.19 19. 109.19(19)
D12D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRL 1
SNA 2
VAM+KOR 3
JIL 4
CHC 5
1 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 606.90 1. 183.37( 5) 196.51( 2)202.30( P)208.09( 1)184.70( 4)
2 Rážová Aneta PHK0662 597.12 2. 166.45( 7) 174.72( 4) 197.72( 2)196.47( 2)202.93( 2)
3 Morávková Alžběta SHK0653 558.88 4. 181.63( 6) 191.27( 4)185.98( 4)165.81( 7)
4 Hájková Marie VRL0651 524.22 3. 174.74( P)154.05( 8)145.02( 7) 195.43( 3)
5 Dostálová Barbora VRL0553 512.37 5. 170.79( P) 23.03(11) 104.81(13) 163.12( 6)178.46( 5)
6 Hanlová Nikola SRK0553 511.86 5. 0.00( 9) 103.01(10) 187.28( 5)149.33( 7)175.25( 6)
7 Hylmarová Zuzana ZAM0553 458.20 3. 155.77( 7)108.53(12) 193.90( 3)
8 Barcalová Iva CHC0655 445.61 5. 164.68( 5)132.39( 9) 148.54( P)
9 Kubcová Anna DOB0550 408.24 1. 191.33( 4)216.91( 1)
10 Čečková Karolína SHK0650 404.40 1. 197.05( 3) 207.35( 1)
11 Košková Martina SHK0652 392.04 2. 197.11( 2) 194.93( 3)
12 Losmanová Natálie LPU0565 371.07 1. 205.84( 1) 165.23( 8)
13 Dvořáková Anežka LPU0556 357.90 3. 186.58( 3) 171.32( 5)
14 Kuhnová Alžběta LPU0652 320.29 6. 155.88( 6) 164.41( 9)
15 Krummerová Veronika CHC0652 314.24 8. 66.14( 8) 143.35( 8) 104.75( P)
16 Kubíková Magdaléna LPU0566 249.94 10. 130.53(10) 119.41(10)
17 Sychrovská Klára SNA0551 239.16 6. 79.72( P)159.44( 6)
18 Voláková Viktorie BRU0651 238.22 9. 0.00( D)116.00( 9)122.22(11)
19 Chrtková Anežka PHK0658 203.18 1. 203.18( 1)
D14C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRL 1
SNA 2
VAM+KOR 3
JIL 4
CHC 5
1 Karlová Anna JIL0352 B 617.01 1. 206.85( 1)204.49( 1)202.79( 1) 205.67( P)
2 Metelková Michaela PHK0550 B 613.38 1. 194.49( 3) 197.34( 3)204.63( 1)211.41( 1)
3 Koberová Kateřina LPU0352 B 598.91 2. 198.02( 2)201.02( 2)199.87( 2)
4 Thýnová Martina SHK0350 B 591.30 2. 195.13( 3)185.25( 4) 187.08( 4) 200.93( 2)195.24( 2)
5 Randáková Adéla VRL0452 B 561.59 3. 187.20( P)179.95( 7)175.84(10) 194.44( 3)178.16( 8)
6 Fejfarová Tereza LPU0360 B 550.75 3. 159.01( 9) 177.09( 8)180.32( 6) 193.34( 3)
7 Gottsteinová Ema JIL0451 B 549.03 5. 158.91(10) 184.77( 5)176.23( 9) 183.01( P)181.25( 5)
8 Čapková Anna PHK0451 B 541.68 4. 180.96( 5)172.81( 9) 176.95( 8)183.77( 4)174.29(11)
9 Hanušová Kateřina VRL0455 B 541.52 5. 180.51( P)167.64(12) 161.49(14) 182.01( 5)179.00( 6)
10 Pušová Bára LPU0357 B 538.63 4. 165.04( 8) 180.76( 6)169.94(11) 187.93( 4)
11 Vávrová Vanda HOR0350 B 529.61 6. 174.42( 6)169.07(11) 179.48( 7)175.71( 7)158.96(18)
12 Horáková Veronika PHK0353 B 528.79 4. 184.35( 4) 162.99(13) 174.37( 9)170.07(13)
13 Petrásová Hana LPU0380 B 526.22 5. 166.84( 7)157.58(15) 180.45( 5) 178.93( 7)
14 Pilná Natálie VRL0351 B 500.37 10. 166.79( P)172.74(10)160.84(15)
15 Chvátilová Johana PHK0450 B 494.81 8. 159.87(16)175.34( 8)159.60(17)
16 Messnerová Lucie VRL0456 B 492.78 10. 164.26( P)152.75(18)137.79(20) 151.46(15) 175.77(10)
17 Licková Štěpánka LTU0452 B 491.11 11. 157.16(11)160.64(14) 143.94(17) 173.31(12)
18 Knobová Agáta VRL0453 B 484.34 12. 161.45( P)155.27(17) 166.10(12)156.79(14)
19 Kološová Veronika LPU0351 B 479.80 11. 97.09(23) 166.96(13)148.83(17)164.01(11)140.97(23)
20 Vodičková Johana LPU0354 B 475.52 13. 130.72(17) 144.12(20) 146.30(18)160.55(13)168.67(16)
21 Hrnčířová Ivana STH0351 470.06 12. 134.81(15) 157.31(16) 0.00( D) 162.79(12)149.96(20)
22 Hošková Kateřina LTU0451 465.98 10. 87.91(24) 110.74(25) 124.42(21)171.77(10)169.79(14)
23 Suchá Simona SHK0351 450.89 9. 130.37(18) 142.92(19) 177.60( 9)
24 Stohanzlová Kristýna LPU0356 440.60 14. 140.40(14) 145.96(19)122.01(22) 142.85(19)151.79(19)
25 Matoušová Gabriela VRL0352 428.09 16. 142.70( P)135.15(22) 150.24(16)133.44(26)
26 Brožková Tereza KUO0451 413.51 16. 132.36(16) 73.76(29) 105.06(24) 143.21(18)137.94(24)
27 Houdová Adéla JIL0356 406.83 12. 149.38(12) 106.82(23) 135.61( P)121.84(28)
28 Zamouřilová Anežka PHK0354 390.95 19. 121.69(19)132.09(23) 137.17(25)
29 Kynčlová Jiřina JIL0354 341.40 21. 110.26(21)101.77(26) 92.21(26) 113.80( P)117.34(30)
30 Bártová Adéla LPU0353 322.18 6. 177.28( 6)144.90(22)
31 Suková Majka LTU0450 294.58 22. 86.34(28) 89.49(22)118.75(29)
32 Růžičková Eliška SJC0452 293.07 20. 111.51(20) 7.41(30) 88.12(27) 72.45(23) 93.44(31)
33 Besedová Katka PHK0351 292.95 13. 147.63(13) 145.32(21)
34 Pinke Veronika LPU0361 269.55 21. 75.39(26) 74.29(29)119.87(21) 0.00( D)
35 Suková Tereza VRL0454 253.22 15. 84.41( P) 168.81(15)
36 Bergerová Veronika STH0355 242.87 20. 103.48(22) 139.39(20)
37 Morávková Barbora SHK0352 231.24 25. 12.57(27) 92.40(25) 126.27(27)
38 Kosinová Kristýna SJC0453 220.24 21. 84.82(25)135.42(21)
39 Kuříková Zuzana JIL0353 142.86 27. 95.24(27) 47.62( P)
40 Brožíková Barbora SHK0358 120.60 24. 120.60(24)
41 Suchomelová Josefína ZAM0451 80.19 28. 80.19(28)
42 Kadavá Pavlína JIL0355 4.19 30. 0.00( D) 2.79(30) 1.40( P) 0.00( D)
D14D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRL 1
SNA 2
VAM+KOR 3
JIL 4
CHC 5
1 Janovská Vendula JIL0453 642.47 1. 196.55( 2) 192.49( 3) 222.37( 1)214.16( P)205.94( 1)
2 Adámková Klára JIL0452 633.21 1. 218.43( 1)203.71( 2) 211.07( P)177.31( 5)
3 Adamovská Kateřina VAM0350 604.76 1. 182.47( 4) 203.80( 1)201.59( P) 199.37( 2)
4 Vrábelová Hana PHK0454 579.72 1. 185.02( 3)174.16( 6) 200.00( 1)194.70( 3)
5 Tomášová Adéla CHC0351 554.60 2. 175.24( 5) 175.94( 5) 181.02( 4)188.71( 2)184.87( P)
6 Maršounová Jana SHK0454 493.64 4. 167.48( 6)146.21( 8) 0.00( D) 179.95( 4)
7 Cibulková Veronika LPU0355 434.31 5. 139.12( 7) 126.79( 5) 168.40( 6)
8 Filipová Lucie SRK0351 242.44 3. 186.53( 3) 55.91(10)
9 Pokorná Adéla JIL0454 234.81 7. 156.54( 7) 78.27( P)
10 Zajícová Radomíra LPU0453 231.00 6. 80.76( 9) 79.59( 6) 70.65( 9)
11 Šafránková Eliška KOR0350 191.10 2. 191.10( 2)
12 Suchomelová Josefína ZAM0451 186.50 4. 186.50( 4)
13 Tučková Anna LPU0455 141.80 7. 141.80( 7)
14 Brožíková Barbora SHK0358 128.47 8. 128.47( 8)
H10C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRL 1
SNA 2
VAM+KOR 3
JIL 4
CHC 5
1 Metelka Tomáš PHK0801 613.15 1. 193.08( 2)207.76( 1)212.31( 1)160.52(18)
2 Třešňák Matěj JIL0701 612.38 1. 203.46( 2)154.69(12) 177.07( 6) 204.13( P)204.79( 1)
3 Jelínek František PHK0900 608.97 1. 211.16( 1)216.28( 1)148.30(16) 181.53( 6)180.61( 8)
4 Hanák Matěj LTU0701 572.72 2. 122.25(20) 198.20( 2)188.29( 3)186.23( 4)
5 Ticháček Jakub SJC0704 565.24 2. 176.63( 4) 181.33( 7)172.90( 8) 182.73( 5)201.18( 2)
6 Matěásko Marek JIL0702 557.78 4. 189.07( 4) 185.93( P)182.78( 6)
7 Vrábel Štěpán PHK0705 548.69 3. 163.79( 8) 180.19( 8) 174.47( 8)194.03( 3)
8 Kutáček Ondřej LTU0700 543.25 5. 172.64( 5) 182.76( 5)178.69( 5) 178.83( 7)181.66( 7)
9 Horák Filip PHK0701 542.75 4. 171.59( 6) 182.55( 6)174.45( 7) 182.88( 4)177.32(10)
10 Vaníček Jan SJC0705 522.40 3. 185.38( 3)190.64( 3) 0.00( D) 146.38(24)
11 Vondra Matěj LTU0702 515.01 9. 117.18(14) 162.14(10)149.15(15) 173.87( 9)179.00( 9)
12 Pavelec Michal NPA0801 511.55 4. 139.35(12) 172.24( 9)188.02( 4)149.85(19) 151.29(22)
13 Novotný Vít PHK0901 497.70 5. 152.47(10)114.37(23) 112.37(22) 159.16(15)186.07( 5)
14 Ježek Martin LPU0701 490.75 7. 166.65( 7)159.99(11)164.11(10)154.35(17)
15 Kroupa Matyáš LPU0902 489.58 12. 39.38(23) 149.92(14)167.57(14)172.09(12)
16 Hladký Radovan KOR0900 485.09 11. 146.86(11) 151.04(13) 161.70( P)168.17(11)155.22(20)
17 Kadaně Marek LPU0703 476.88 9. 159.42( 9)149.18(14)168.28( 9)116.37(22) 116.90(29)
18 Doucha Tomáš SNA0801 454.92 12. 151.64( P)152.08(12)151.20(18)143.97(25)
19 Hladký Matěj KOR0700 404.73 16. 78.57(19) 92.60(24) 134.91( P)158.71(16)111.11(30)
20 Šeps Miroslav SRK0801 401.75 17. 68.20(20) 129.77(18)141.05(17)130.93(21) 76.25(33)
21 Kurka Antonín SHK0700 398.28 3. 40.42(22) 194.04( 3) 163.82(16)
22 Rémiš Šimon SHK0801 387.45 17. 130.20(17)121.39(20) 135.86(26)
23 Rémiš Štěpán SHK0802 380.95 21. 121.96(21)110.28(23) 148.71(23)
24 Kopecký Matyáš SJC0702 362.74 2. 199.40( 2)163.34(17)
25 Buďárek Šimon STH0703 344.68 11. 168.17(11)176.51(11)
26 Zídek Filip PHK0706 331.77 11. 160.64(11) 171.13(13)
27 Schejbal Matyáš LPU0710 322.22 13. 18.76(28)151.85(13) 151.61(21)
28 Karásek Šimon SJC0804 299.67 20. 0.00(26) 75.04(25)136.49(20) 88.14(32)
29 Schejbal Filip LPU0711 288.00 14. 0.00( D)121.85(19) 166.15(14)
30 Šedivý Josef NPA0802 282.18 13. 130.60(13)133.56(16) 18.02(24)
31 Marek Bořivoj KOR0701 264.68 18. 139.67(18) 125.01(28)
32 Kubát Vojtěch VRL0701 252.26 11. 84.09( P) 168.17(11)
33 Termer Štěpán LTU0800 251.12 15. 140.73(15) 110.39(31)
34 Pešek Ondřej SJC0802 217.23 18. 93.69(18)123.54(19)
35 Příkazský Josef PHK0800 212.06 25. 16.84(25) 67.96(25) 127.26(27)
36 Moskva Vojtěch ZLH0802 190.10 19. 30.54(27) 159.56(19)
37 Škorpil Marek HOR0900 170.72 10. 170.72(10)
38 Valentová Kateřina LPU0852 164.14 15. 164.14(15)
39 Horák Vít JIL0801 158.81 16. 105.87(16) 52.94( P)
40 Frosch Vítek LPU0801 117.22 21. 117.22(21)
41 Kadaník Petr LPU0802 114.52 15. 114.52(15)
42 Kujal Josef PHK0703 114.44 22. 114.44(22)
43 Sychrovský Lukáš SNA0902 114.41 24. 38.14( P) 76.27(24)
44 Držka Filip LPU0901 112.16 23. 0.00(27) 0.00( D) 59.46(23) 52.70(34)
45 Pochop Petr STH0701 101.68 17. 101.68(17)
46 Haken Miroslav SJC0703 59.16 21. 59.16(21)
47 Beneda Vojtěch SHK0703 53.18 24. 31.77(24) 21.41(27)
48 Lánský Alexandr SRK0802 49.67 26. 49.67(26)
49 Kunt Martin ZAM0701 35.16 26. 35.16(26) 0.00(28)
H12C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRL 1
SNA 2
VAM+KOR 3
JIL 4
CHC 5
1 Šeps Daniel SRK0504 B 613.78 1. 208.61( 1)207.63( 1)195.06( 4) 179.55(11) 197.54( 3)
2 Pompach Lukáš PHK0500 B 602.79 1. 192.88( 3) 177.45(11) 201.07( 2)198.61( 3)203.11( 1)
3 Hanuš Filip VRL0604 B 600.32 1. 200.11( P)181.57( 6) 203.59( 1)189.72( 5) 196.62( 4)
4 Šípek Ondřej LPU0505 B 593.87 2. 183.42( 5) 199.86( 2)195.34( 3)198.67( 2)164.52(15)
5 Malý Antonín JIL0501 B 586.53 2. 198.51( 2)192.51( 3) 195.51( P)
6 Čihák Jan HOR0601 B 573.57 2. 160.33(13) 188.93( 4) 185.30(10)199.34( 2)
7 Janků Štěpán SJC0501 B 572.23 6. 179.81( 8) 189.26( 6)187.66( 6)195.31( 6)
8 Málek David PHK0504 B 569.87 5. 160.14(14) 182.92( 5) 187.09( 7)186.87( 8)195.91( 5)
9 Čivrný Jan VRL0501 B 566.19 6. 188.73( P)181.57( 6) 143.67(21) 185.48( 9)191.98( 7)
10 Vališ Vojtěch LPU0512 B 560.01 4. 185.85( 4)175.15(12) 178.21( 9)195.95( 4)174.51(11)
11 Pavelec Matěj NPA0501 B 551.98 5. 173.50( 7) 179.34( 9)190.93( 5)177.74(12) 181.71(10)
12 Stohanzl Patrik LPU0510 B 526.13 6. 175.93( 6)174.88(13)150.80(19) 175.32(14)161.52(17)
13 Čermák Martin PHK0502 B 522.68 7. 163.40(12) 94.94(27) 166.46(13)187.17( 7)169.05(13)
14 Jiroušek Dominik SRK0602 B 519.15 8. 159.69(15)139.97(20) 174.36(11)155.11(17) 185.10( 8)
15 Votoček Michal JIL0601 B 511.29 10. 178.66(10)162.20(14)170.43( P)
16 Morávek Martin SRK0503 B 508.64 8. 172.35( 8)153.48(17)152.27(18) 0.00( D) 182.81( 9)
17 Stavrinou David SRK0506 B 500.96 9. 168.71( 9) 95.81(26) 167.58(12)164.67(15)123.80(22)
18 Krejčí Martin KOR0600 495.78 15. 37.03(22) 166.58(15)165.26( P)163.94(16)148.64(19)
19 Kurka Jaroslav SHK0501 487.29 11. 163.72(11) 160.52(15) 163.05(16)
20 Doucha Martin SNA0501 487.28 12. 162.43( P)139.06(22) 152.03(19)172.82(12)
21 Šimerda Václav SRK0605 472.75 14. 149.07(16) 126.54(21) 154.16(17)154.02(18)164.57(14)
22 Kopecký Matyáš SJC0702 467.64 8. 136.79(18)149.56(18)181.29( 8)
23 Sádovský Jáchym LPU0508 455.84 10. 81.16(21) 117.15(23) 176.11(10)139.50(20)140.23(20)
24 Štichhauer Adam LPU0603 443.78 10. 165.38(10)140.24(19) 138.16(21)
25 Dlabola Jakub SJC0602 415.22 18. 121.13(20) 136.72(21)157.37(18)
26 Lazák Jan LTU0500 413.30 16. 146.07(17)103.31(24) 157.73(16)109.50(23) 0.00(26)
27 Lounek Vít KOR0601 376.28 19. 128.16(19)122.69(22)125.43( P)121.60(22)
28 Meier Jakub BRU0501 296.44 13. 119.13(23)177.31(13)
29 Sucharda Tomáš JIL0502 250.58 14. 167.05(14) 83.53( P)
30 Hiller Vojtěch ZAM0501 248.44 20. 145.98(20) 102.46(23)
31 Štefan Jan STH0500 202.72 1. 202.72( 1)
32 Hájek Dominik CET0601 161.58 16. 161.58(16)
33 Hlaváček Pavel PHK0601 154.53 25. 100.27(25) 54.26(25)
34 Vlach František SJC0603 143.63 24. 47.40(28) 96.23(24)
35 Vrbata Michal VRL0603 137.21 24. 45.74( P) 91.47(24)
36 Severa Lukáš PHK0603 53.38 25. 53.38(25)
37 Novotný Kamil SJC0600 29.37 23. 0.00(23) 29.37(29)
38 Adamec Matěj ZAM0603 18.51 26. 18.51(26)
H12D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRL 1
SNA 2
VAM+KOR 3
JIL 4
CHC 5
1 Sedláček David KOR0502 577.22 2. 182.90( 3)192.41( P)201.91( 2)173.95( 7)
2 Horáček Dominik STH0600 571.31 3. 191.63( 4)183.07( 4)196.61( 3)
3 Flos Tomáš LPU0633 546.19 3. 166.03( 5)191.96( 3) 188.20( 4)
4 Hostinský Matěj LPU0604 539.16 2. 172.52( 2)106.03(10) 151.32( 7) 182.12( 5)184.52( 5)
5 Dvořák Vojtěch LPU0506 537.79 2. 153.69( 6) 186.37( 3)197.73( 2)
6 Fajfr Marek ZAM0602 402.81 1. 197.15( 2) 205.66( 1)
7 Meier Jakub BRU0501 402.28 1. 200.00( 1)202.28( 2)
8 Kokrda Adam PHK0503 391.16 1. 210.89( 1) 180.27( 6)
9 Planík Martin STH0601 349.04 1. 137.32( 8) 211.72( 1) 0.00(12)
10 Munzar Jakub LPU0606 331.33 4. 169.48( 4) 161.85( 8)
11 Zemánek Adam SRK0502 303.41 5. 161.10( 5) 142.31(10)
12 Štangler Jiří CHC0602 235.85 6. 0.00( D)157.23( 6) 78.62( P)
13 Hiller Vojtěch ZAM0501 214.82 1. 214.82( 1)
14 Bělohlávek Michal PHK0604 160.97 9. 160.97( 9)
15 Kočí Miroslav SHK0601 152.53 7. 68.44( 7) 84.09(11)
16 Horkel Antonín LPU0610 152.52 3. 152.52( 3) 0.00( D)
17 Lacina Marek LPU0511 149.42 4. 149.42( 4)
18 Vicenec Martin ZAM0601 145.87 7. 145.87( 7)
19 Haken Kryštof STH0505 120.08 6. 120.08( 6)
20 Starý Martin LPU0503 116.38 9. 116.38( 9)
21 Adamec Matěj ZAM0603 77.16 11. 77.16(11)
H14C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRL 1
SNA 2
VAM+KOR 3
JIL 4
CHC 5
1 Chaloupský Jakub PHK0302 B 608.70 1. 200.67( 2) 205.90( 1) 202.13( 1)
2 Waněk Hubert LPU0309 B 600.83 1. 206.75( 1)184.16( 7) 194.77( 3) 199.31( 2)
3 Haas Filip LPU0401 B 593.03 2. 175.17( 4) 194.43( 3)192.82( 4) 200.03( 2)198.57( 3)
4 Flegl Martin SRK0300 B 580.92 3. 192.58( 3)190.68( 4) 191.06( 5)197.28( 4)168.16(12)
5 Krpata Michal LPU0403 B 577.91 3. 170.48( 5) 190.32( 5)186.30( 7) 199.02( 3)188.57( 4)
6 Neumann Matěj PHK0400 B 556.79 5. 159.60(10) 186.00( 6)149.32(15) 195.45( 5)175.34(10)
7 Procinger Jakub VRL0305 B 547.85 8. 182.62( P)182.75( 8) 182.48(11)156.95(15)
8 Novák Stanislav NPA0404 B 546.56 8. 146.82(16) 177.15(10)164.62(12) 189.17( 9)180.24( 8)
9 Dohnálek Tomáš SHK0403 B 540.99 5. 168.75( 6) 165.73(11) 183.94(10)188.30( 5)
10 Kolář Šimon SHK0405 B 539.48 6. 164.12( 8) 122.88(20) 192.70( 6)182.66( 7)
11 Kodytek Adam SHK0402 B 533.36 8. 154.19(13) 183.11( 8)177.80(14)172.45(11)
12 Choutka Matěj NPA0402 B 527.19 8. 160.66( 9) 158.82(13) 190.18( 8)176.35( 9)
13 Novák Adam LPU0320 B 527.15 7. 168.02( 7)168.59(11)167.48( 9) 190.54( 7)165.41(13)
14 Tichý Lubomír SHK0303 B 525.28 1. 190.41( 6)200.95( 1)133.92(23)
15 Fejfar Lukáš LPU0310 B 520.48 2. 138.00(18)201.79( 2) 91.36(26) 180.69(13)
16 Štichhauer Daniel LPU0405 B 494.10 9. 154.19(13)180.34( 9) 89.15(27) 159.57(14)
17 Šitina Tomáš LTU0300 B 486.58 12. 0.00( D) 165.75(12)149.58(14)171.25(15)148.42(17)
18 Fajfer Filip NPA0401 B 479.56 12. 122.99(22) 157.05(14)141.50(17)181.01(12)107.81(27)
19 Pirožek Vojtěch LTU0400 B 470.59 15. 151.23(15)155.77(15)121.32(22) 163.59(16)144.33(19)
20 Šimek Jakub CHC0303 B 459.29 16. 148.60(16)157.59(18)153.10( P)
21 Černík Adam SHK0404 B 451.89 10. 135.71(20) 167.42(10) 0.00( D) 148.76(16)
22 Ráček Jan KUO0302 444.47 12. 154.91(12)152.37(17) 137.19(20)100.63(29)
23 Typlt Tomáš NPA0406 431.89 13. 109.82(24) 163.21(13)129.52(19) 139.16(20)
24 Rak Tomáš SHK0400 405.83 18. 124.72(21) 133.43(18) 147.68(18)
25 Fábera David SHK0305 386.55 2. 199.33( 2) 187.22( 6)
26 Tesař Zdeněk SJC0401 377.75 21. 103.02(22) 121.64(21)130.31(21)125.80(24)
27 Vitvar Radim SJC0404 374.37 11. 157.37(11) 139.94(19) 77.06(31)
28 Růžička Jan SJC0406 362.82 19. 95.65(25)130.63(19) 136.54(21)
29 Šedivka Pavel LTU0401 361.80 17. 138.50(17) 82.37(29) 88.10(23)135.20(22)
30 Váňa Vojtěch LPU0312 349.72 16. 83.43(26)152.66(16)113.63(23)
31 Schneidewind Richard HOR0404 346.16 17. 0.00( D) 90.49(24) 20.12(30) 162.90(17) 92.77(30)
32 Filsak Rafael SJC0301 339.94 20. 119.92(23)105.92(20) 111.74(24)107.35(22) 108.28(26)
33 Štregl Matyáš VRL0301 305.67 1. 101.89( P)203.78( 1)
34 Holman Antonín HOR0405 238.26 18. 66.57(27)149.54(18) 0.00( D) 22.15(35)
35 Dvořáček Filip LPU0420 232.10 23. 54.69(29) 91.13(23) 86.28(28) 40.95(34)
36 Kunt Stanislav ZAM0401 213.20 21. 103.59(21)108.94(25) 0.00( D) 0.67(36)
37 Langr Jakub KOR0401 203.99 19. 135.99(19) 68.00( P) 0.00( D)
38 Juška Jiří LPU0304 167.10 28. 63.39(28) 103.71(28)
39 Mádle Kryštof BRU0400 147.18 25. 78.17(25) 0.00(32) 69.01(33)
40 Kaška Jan ZAM0301 123.88 25. 5.67(31) 118.21(25)
41 Tobolka Jiří HOR0403 72.23 32. 72.23(32)
H14D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRL 1
SNA 2
VAM+KOR 3
JIL 4
CHC 5
1 Hladký Filip KOR0300 655.46 1. 200.00( 1) 159.13( 4) 218.49( P)206.71( 1)230.26( 1)
2 Marhold Stanislav CHC0402 570.66 2. 178.81( 3) 201.63( 2)176.66( 5) 190.22( P)
3 Molinger Matěj SNA0401 568.14 2. 189.38( P)169.82( 8) 176.62( 6)202.14( 2)
4 Hájek Matěj VRL0402 558.41 4. 186.14( P)147.48( 8) 190.59( 4)181.68( 4)162.14( 4)
5 Valenta Ondřej JIL0401 537.53 3. 190.75( 3)179.18( P)167.60( 3)
6 Tobolka Jiří HOR0403 530.58 2. 188.19( 2)152.79( 5)189.60( 5)
7 Müller Matěj KOR0302 481.53 4. 159.92( 4)151.98( 6) 160.51( P)161.10( 8)152.71( 6)
8 Pinke Tomáš LPU0311 475.79 5. 0.00( D) 185.58( 6)131.17( 9)159.04( 5)
9 Ježek Vojtěch LPU0408 396.34 1. 0.00( D)207.62( 1)188.72( 3)
10 Jakubský Adam SHK0406 354.75 2. 150.18( 7) 0.00( D)204.57( 2)
11 Kuhn Vojtěch LPU0404 322.62 2. 205.85( 2) 116.77( 7)
12 Viktorin Martin CHC0403 265.02 7. 176.68( 7) 88.34( P)
13 Pávek Ondřej KUO0301 247.10 3. 0.00( D)179.81( 3) 67.29( 8)
14 Kaška Jan ZAM0301 214.34 1. 214.34( 1)
15 Mühlbach Ivo STH0401 168.42 7. 168.42( 7)