Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.09.2018
Místo konání:
Nové Dvory u Písku
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    
D10
1.95 km, 40 m, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
D12
1.90 km, 50 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 2025203 50 Kč
VTA0658 Krejčová Petra SC vebr-sport C 2019557 50 Kč
VTA0653 Svobodová Viola SC vebr-sport C 2025212 50 Kč
VTA0656 Nosková Lenka SC vebr-sport C 2025218 50 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 75 Kč
D14
1.92 km, 50 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 50 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport C 7207889 50 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 50 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 50 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 50 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 50 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 2064771 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 75 Kč
D16
2.50 km, 85 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 100 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 100 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 100 Kč
D18
3.06 km, 90 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 100 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 7208097 100 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 100 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 100 Kč
VCB0154 Votíková Veronika OB České Budějovice C 426358 100 Kč
D21
3.88 km, 125 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 100 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 100 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 100 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 100 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 100 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
D35
3.62 km, 90 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 100 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 100 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 100 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 100 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 100 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 100 Kč
VTA7651 Svobodová Iveta SC vebr-sport C 2025213 100 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 100 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 100 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 100 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 150 Kč
D45
3.22 km, 110 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 100 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 100 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 100 Kč
VCB7358 Hojdarová Alena OB České Budějovice C 2087654 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 100 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 100 Kč
D55
2.27 km, 65 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
66C6350 Ledvinová Jana Amatéři zapůjčit 140 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 100 Kč
OPI5550 Paulerová Eva Orientační sporty Písek C 2064785 100 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. brněnská C 7209368 100 Kč
D75
1.90 km, 50 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 100 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 100 Kč
DF
1.50 km, 75 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0850 Zvoníčková Klára Orientační sporty Písek C 2088164 50 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport C 886294 50 Kč
53X1050 Kopecká Zuzana Pisek neregistrovany zapůjčit 90 Kč
H10
1.95 km, 40 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 50 Kč
H12
2.04 km, 55 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 50 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek C 2064781 50 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 50 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek C 2064776 50 Kč
VCB0708 Hojdar Jakub OB České Budějovice C 301110 50 Kč
OPI0602 Petit Rémi Orientační sporty Písek C 2088206 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže B 2127615 50 Kč
H14
2.32 km, 65 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 7300468 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 50 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 2025207 50 Kč
OPI0402 Vojík Jakub Orientační sporty Písek C 50 Kč
H16
3.10 km, 110 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 100 Kč
VTA0301 Novotný Jan SC vebr-sport C 2116444 100 Kč
H18
3.55 km, 100 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice B 426392 100 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 100 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091528 100 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 100 Kč
H20
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek A 2091539 100 Kč
H21
5.38 km, 200 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 100 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 100 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 100 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 100 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 100 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 100 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 100 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 100 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 100 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 100 Kč
VCB8901 Krška Vojtěch OB České Budějovice C 2080931 100 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 100 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 100 Kč
H35
4.22 km, 155 m, 20 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 100 Kč
3LZ8000 ADAM Roman Bechyně zapůjčit 140 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 100 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 100 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 100 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 100 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 2025208 100 Kč
53X7700 Patera Tomáš Pisek neregistrovany zapůjčit 140 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 150 Kč
H45
3.71 km, 130 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 100 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 980377 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 100 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 100 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 100 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 100 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 100 Kč
OPI7301 Pazderník Petr Orientační sporty Písek C 2064774 100 Kč
H55
2.95 km, 105 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 100 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři zapůjčit 140 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C zapůjčit 140 Kč
OPI6300 Balek Zdeněk Orientační sporty Písek C 2088146 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 100 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 100 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 7209359 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 100 Kč
H65
2.29 km, 65 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 100 Kč
PBM4134 Přikryl Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 7180741 100 Kč
H75
2.16 km, 65 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 100 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 100 Kč
HDR
1.50 km, 75 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 50 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 50 Kč
MIL1300 Ladislav Mareš Tesil Milevsko C 1421295 50 Kč
VCB0905 Gotfried Štěpán OB České Budějovice C 2127640 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 50 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory 2073726 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 2127618 50 Kč
53X1300 Kopecký Jan Pisek neregistrovany 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
HF
1.50 km, 75 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0908 Hojdar Jan OB České Budějovice C 301111 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
P
2.67 km, 90 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0552 Solarová Anežka USK Praha C zapůjčit 140 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 100 Kč
VCB7508 Hojdar Ivan OB České Budějovice C 2087641 100 Kč
53X8051 Chvalová Monika Pisek neregistrovany zapůjčit 140 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 100 Kč
VCB8851 Kršková Lenka OB České Budějovice C 232351 100 Kč
celkem přihlášených: 158, vklad: 13670 Kč