Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.04.2013
Místo konání:
Ostružno, chata Homole
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21U     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P    
4.30 km, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888656 50 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
SJC0451 Šemberová Anděla Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0556 Řeháková Andrea Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
JEN0351 Kyselová Adéla OB Jenišovice C 0000051224 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
2.60 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 425535 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002035739 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425599 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice C 2032104 50 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec C 9048 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín C 0000004281 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0000004285 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 50 Kč
SJC0154 Tumová Adela Sportcentrum Jičín C 0000004296 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000416271 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002020709 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové C 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
VAM0251 Vandasová Adéla OB Vamberk C 51125 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk C 0001398976 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
2.60 km, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 50 Kč
3.00 km, 17 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 50 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 50 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0000004297 50 Kč
LPU0053 Brožová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice B 425559 50 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 50 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 50 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002032127 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000426374 50 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 50 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové C 2032162 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 50 Kč
LPU0052 Nacu Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 436967 50 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 50 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 50 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 50 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
ZAM0052 Břízová Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
3.80 km, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9751 Votočková Eliška OK Jilemnice C 49345 80 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 0000009285 80 Kč
ZAM9751 Jansová Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 0000436959 80 Kč
3.00 km, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9856 Nacu Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
4.30 km, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 80 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 80 Kč
4.50 km, 18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 80 Kč
5.00 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8851 Machútová Lucie Orientační Běh Opava C 553449 80 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 80 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 80 Kč
4.70 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA8951 Zákravská Šárka TJ START Náchod C 410778 80 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
JIL9352 Havlíčková Nikola OK Jilemnice C 438024 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
LPU8857 Šediváková Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 80 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331285 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí R 0000515185 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 80 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 80 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 80 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
VAM8951 Bednářová Michala OB Vamberk C 9673 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 80 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 80 Kč
4.20 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331451 80 Kč
TYN8651 Nymsová Marie OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 80 Kč
JIL8851 Erbanová Karolína OK Jilemnice C 425540 80 Kč
JIL8952 Augustinová Bohdana OK Jilemnice C 51116 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU9459 Konečná Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
BRM8051 Gdovinová Zuzana Sokol Burdych 331240 80 Kč
VRL8754 Belková Veronika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 80 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008968 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008966 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK8052 Kunhartová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
CHC7855 Ropková Eva K.O.B. Choceň C 2025340 80 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 0000009030 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009035 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053565 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 7003026 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
TYN8352 Čtvrtečková Martina OOB SK Týniště nad Orlicí C 899158 80 Kč
4.20 km, 21 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
JIL7255 Votočková Jaroslava OK Jilemnice C 9076 80 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7051 Procházková Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 416258 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 0000007775 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
3.60 km, 18 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 80 Kč
JIL7551 Valušiaková Mirka OK Jilemnice C 2035711 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331359 80 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425562 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331619 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 203572 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
CHC6751 Jelínková Marta K.O.B. Choceň C 9541 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 80 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 80 Kč
3.60 km, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 80 Kč
LTU6151 Sombotová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9769 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 80 Kč
3.10 km, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
LPU5751 Nožičková Libuše OK Lokomotiva Pardubice C 9313 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008980 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008962 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009032 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
PHK6552 Kubátová Iva OK 99 Hradec Králové C 9387 80 Kč
3.00 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 80 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 9202 80 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
JEN5452 Havlová Jaroslava OB Jenišovice C 0000004631 80 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 0000411563 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 0000007776 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 9688 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 80 Kč
2.70 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008998 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
4.30 km, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 50 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 50 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0402 Kašpárek Adam Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
2.60 km, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 50 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 50 Kč
LPU0305 Dočkal Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice C 0000007780 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017678 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000219210 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 410790 50 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice C 2025353 50 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 886280 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec C 331617 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec C 303928 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027201 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0000004294 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0000004277 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 0000009919 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053545 50 Kč
LPU0202 Manda Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2025349 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 50 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 50 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425513 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 0000051543 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 331689 50 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 416215 50 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
4.30 km, 20 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9902 Hajný Vojtěch OK Jilemnice B 2035313 50 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 50 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
LPU9909 Soudek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2025378 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425510 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425514 50 Kč
TUV9903 Thoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 50 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000339555 50 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000436943 50 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 50 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 50 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 50 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 50 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí C 920657 50 Kč
LTU9901 Killar Lukáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 52647 50 Kč
3.80 km, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9910 Mistrik Karel OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 50 Kč
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 50 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 50 Kč
CHC9903 Jelínek Tomáš K.O.B. Choceň C 320300 50 Kč
4.70 km, 21 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
JIL9801 Gernert Marek OK Jilemnice C 232623 80 Kč
JIL9803 Valušiak Marek OK Jilemnice C 2035712 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 980351 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002025354 80 Kč
VRL9801 Tomeš Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000008986 80 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové B 1396849 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 205357 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 0000416281 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 80 Kč
4.20 km, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9806 Brykner Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000000000 80 Kč
LPU9711 Kourek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
JEN9705 Kočvara Oldřich OB Jenišovice B 0000007786 80 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
KOR9800 Juránek Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003049 80 Kč
5.30 km, 23 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9507 Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000410355 80 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 80 Kč
LPU9601 Tužil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 425582 80 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí C 920664 80 Kč
PHK9502 Růžička Karel OK 99 Hradec Králové B 339560 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000436955 80 Kč
LPU9501 Lemberk Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9276 80 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 80 Kč
6.20 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 80 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 80 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SHK7801 Roman Paclík OK Slavia Hradec Králové C 9137 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 80 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 80 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
5.40 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
SNA8004 Nývlt Petr TJ START Náchod C 1207404 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 9598 80 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 80 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 8089 80 Kč
LPU9201 Novotný Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9291 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000981811 80 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008957 80 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008973 80 Kč
SHK9103 Funda Jan OK Slavia Hradec Králové C 9843 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 9841 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 80 Kč
5.00 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
26C8700 Kučera Jiří Sobotka 51821 80 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
JEN8102 Mikula Petr OB Jenišovice C 0000411617 80 Kč
KUN9102 Lux Filip TJ Sokol Kunvald C 9020 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9190 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398977 80 Kč
5.00 km, 23 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 4181 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 416203 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 80 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 80 Kč
4.70 km, 21 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 80 Kč
SRK7502 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009529 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887943 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425517 80 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 0000007781 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9109 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
VAM7501 Müller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398979 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 434591 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
5.00 km, 23 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL6003 Votoček Vladimír OK Jilemnice C 9060 80 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 80 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000995887 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008977 80 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009005 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 80 Kč
4.20 km, 21 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000416300 80 Kč
SRK6603 Hauptfleisch Roman SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405996 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008996 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
KOR6800 Juránek Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí 7003024 80 Kč
4.20 km, 19 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000005002 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
ZAM5501 Kalous Jaroslav OB TJ Sokol Žamberk C 0001398978 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 9687 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
3.60 km, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM4801 Malátek Jaroslav OB Vamberk C 9789 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 0000007777 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 0000007778 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 0000009038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
3.80 km, 18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR4801 Fejk Zbyněk TJ Jiskra Hořice C 51178 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 80 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 80 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK3501 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 416197 80 Kč
4.30 km, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 0 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
SRK0701 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU Dočkal Radek OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU2 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
TUV0501 Houžvička David SOK TJ Turnov C 50 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice 0000007788 50 Kč
KUN0551 Holubářová Viktorie TJ Sokol Kunvald C 9021 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232649 50 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009000 50 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Agáta OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0600 Vybíral Lukáš OK 99 Hradec Králové C 205358 50 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice 0000007790 50 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 50 Kč
2.60 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 50 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 50 Kč
LPU1 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice 2049550 50 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 0000411527 50 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 50 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 50 Kč
LTU6751 Rückerová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9819 50 Kč
celkem přihlášených: 594, vklad: 42000 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.