Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2013
Místo konání:
Červená u Letohradu
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
2.10 km, 60 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0355 Prokšíková Agáta OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
SJC0556 Řeháková Andrea Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk 50 Kč
KUN0551 Holubářová Viktorie TJ Sokol Kunvald C 9021 50 Kč
1.90 km, 55 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
CHC0053 Knytlová Pavlína K.O.B. Choceň 9562 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
2.40 km, 90 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 9048 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové C 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425600 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová C 1398986 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín C 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000009471 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
VAM0251 Vandasová Adéla OOB Vamberk B 51125 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
25C2222 Váňová Edita péčkaři 100 Kč
2.10 km, 75 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové 2058528 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
3.60 km, 135 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 50 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 50 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 50 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 50 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 50 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 50 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OOB Vamberk C 51468 50 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 50 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
2.80 km, 105 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 50 Kč
ZAM0052 Břízová Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 0002058527 50 Kč
4.00 km, 185 m, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 0000009285 80 Kč
ZAM9751 Jansová Doubravka OB TJ Sokol Žamberk B 0000436959 80 Kč
4.20 km, 250 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk 0000426332 80 Kč
5.00 km, 305 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 80 Kč
PHK9151 Balcarová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 80 Kč
4.50 km, 225 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
PHK9657 Jágrová Barbora OK 99 Hradec Králové C 224881 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK8052 Kunhartová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OOB Vamberk C 2045224 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009035 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053565 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9271 80 Kč
4.90 km, 225 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
73C7650 Loskotová Daniela xxx 2056292 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206478 160 Kč
4.00 km, 195 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
BRU7451 Kolářová Renata Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000331161 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK7157 Hápová Šárka OK 99 Hradec Králové C 9396 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 0002053562 80 Kč
ZAM5851 Kobližková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009031 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425507 80 Kč
3.70 km, 250 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OOB Vamberk C 981805 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
3.30 km, 140 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 80 Kč
VAM6650 Dobiášová Helena OOB Vamberk 9684 80 Kč
SHK9999 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové 49868 80 Kč
TYN6451 Doležalová Ivana OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
LTU6751 Jaklová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058467 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009032 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
KUN6851 Nešťáková Jana TJ Sokol Kunvald 9015 80 Kč
3.20 km, 160 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
2.20 km, 60 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
2.10 km, 60 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051521 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 50 Kč
VAM0400 Koblic Jan OOB Vamberk C 9528 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
2.00 km, 70 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51131 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 410790 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 9558 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017678 100 Kč
2.80 km, 100 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec B 303928 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425513 50 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové C 434594 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 50 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
2.30 km, 70 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0202 Zeman Ladislav OOB Vamberk C 51359 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061846 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
4.00 km, 195 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 405954 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0000425510 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0000425514 50 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 416343 50 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 50 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové C 9831 50 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 50 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425579 50 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 50 Kč
LPU9909 Soudek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2025378 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
CHC9902 Grundman Václav K.O.B. Choceň C 2049551 50 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000436943 100 Kč
2.90 km, 125 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0004 Pekárek Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004744 50 Kč
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 50 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 50 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 50 Kč
4.20 km, 235 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
BRU9802 Peška Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011826 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
SJC9803 Kubánek Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000004745 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 0000416281 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
VAM9801 Vídeňský Jakub OOB Vamberk C 442869 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
3.30 km, 190 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
5.30 km, 295 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9507 Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000410355 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 0000436957 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000436955 80 Kč
LPU9601 Tužil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 425582 80 Kč
6.20 km, 335 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 80 Kč
5.20 km, 295 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
SHK9101 Stulík Matěj OK Slavia Hradec Králové C 9195 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 80 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 9720 80 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OOB Vamberk C 9515 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 160 Kč
4.10 km, 220 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9701 Vyskočil Štěpán OOB Vamberk B 438629 80 Kč
VAM9703 Valeš Martin OOB Vamberk C 9789 80 Kč
VAM8749 Dobiáš Jakub OOB Vamberk 80 Kč
VAM9100 Rykala Daniel OOB Vamberk 9586 80 Kč
VAM9601 Rykala Filip OOB Vamberk B 51469 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 80 Kč
TYN9301 Jakeš Vojtěch OOB SK Týniště nad Orlicí C 405979 80 Kč
BRU9603 Peška Jaroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425526 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
KUN9102 Lux Filip TJ Sokol Kunvald C 9020 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
BRM7601 Hromádko Přemysl Sokol Burdych C 331496 80 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 9590 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 9598 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
5.00 km, 320 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 416203 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OOB Vamberk C 553456 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
4.20 km, 195 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
74C7100 Dohnálek Pavel NER zapůjčit 120 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425517 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
ZAM7301 Bříza Daniel OB TJ Sokol Žamberk C 0000009036 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OOB Vamberk C 9852 80 Kč
VAM7501 Müller Kamil OOB Vamberk C 2049538 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 9543 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
VAM7602 Horčičák Milan OOB Vamberk C 160 Kč
4.30 km, 205 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000331587 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002019219 160 Kč
3.60 km, 145 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk 0001398978 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OOB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
4.00 km, 205 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
KRE5301 Moravec Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 416247 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
CHC5201 Kalousek Pavel K.O.B. Choceň C 9548 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
3.40 km, 140 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 80 Kč
TYN5604 Malec Jaromír OOB SK Týniště nad Orlicí C 995846 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 9721 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
CHC5101 Šafr Martin K.O.B. Choceň C 9565 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 0000009038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
3.20 km, 125 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUN4201 Jakubec Jaroslav TJ Sokol Kunvald C 9012 80 Kč
2.10 km, 65 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 50 Kč
VAM0751 Sršňová Natálie OOB Vamberk C 9600 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
DOB8151 Plačková Iva KOB Dobruška C 52399 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
SRK0701 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí 7003026 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 50 Kč
VAM0601 Koblic Martin OOB Vamberk 9483 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU2222 Žáková Anna OK Lokomotiva Pardubice 232604 50 Kč
LPU2223 Žák Daniel OK Lokomotiva Pardubice 425554 50 Kč
LPU2224 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
VAM0799 Mullerová Kateřina OOB Vamberk 50 Kč
2.50 km, 95 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
66C7250 Dohnálková Jana Amatéři zapůjčit 90 Kč
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 50 Kč
STH9301 Klouček Martin SK Studenec C 51112 50 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 9146 50 Kč
BRU6700 Peška Robert Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425527 50 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 50 Kč
SRK7502 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009529 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
25C2223 Váňa Vilém péčkaři 50 Kč
25C2224 Filipi Markéta péčkaři 50 Kč
4.00 km, 220 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
celkem přihlášených: 430, vklad: 29760 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.