Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.10.2013
Místo konání:
Sosnová u České Lípy
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
1.70 km, 20 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 55 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 55 Kč
DOK0350 Schacherlová Anna OK Doksy C 7769 55 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2056280 55 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 55 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 55 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 55 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 55 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 55 Kč
TJN0352 Kopecká Tamara OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C půjčit 55 Kč
2.80 km, 70 m, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 40 Kč
DLT0451 Nedvídková Katka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336704 40 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 40 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 40 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 40 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava 0002049590 40 Kč
BOR0350 Hošmánková Markéta OK Jiskra Nový Bor C 4384 40 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec zapůjčit 70 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 40 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 40 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 40 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53399 40 Kč
VSP0552 Solarová Anežka USK Praha C 40 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 40 Kč
TJN1060 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 70 Kč
TJN1063 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 70 Kč
FYD0001 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant půjčit 40 Kč
LME0001 Machová Anna SK Los Mělník zapůjčit 70 Kč
2.50 km, 60 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 55 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 55 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 55 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 207860 55 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 55 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 0000008181 55 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 55 Kč
DOK0151 Šmolová Kateřina OK Doksy C 7768 55 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 55 Kč
DOK0299 Halamová Amalie OK Doksy 51496 110 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 55 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 55 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 55 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 55 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 55 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232506 55 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 55 Kč
2.70 km, 100 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 55 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 55 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 55 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 55 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 55 Kč
TUV9952 Thořová Markéta SOK TJ Turnov C 411521 55 Kč
TUV9951 Sokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 55 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 0000436447 55 Kč
CHA0051 Zlochová Anna OK Chrastava C 0002049586 55 Kč
TUR0050 Rychlá Kateřina OOB TJ Turnov C 1403054 55 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 55 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 55 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 55 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4363 55 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 55 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000361943 55 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 55 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2056272 55 Kč
TJN0051 Lejsková Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 361924 55 Kč
2.60 km, 120 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 436960 80 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 80 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 80 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 80 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 80 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 80 Kč
2.60 km, 120 m, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9451 Lejsková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 416850 80 Kč
2.70 km, 135 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 80 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 80 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 80 Kč
VLI7755 Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 80 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 0000008158 80 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 0000008171 80 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 0000008197 80 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 0000008179 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 0000008152 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 0000051533 80 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 0000008175 80 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 0000331779 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 80 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 0000004662 80 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 80 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 80 Kč
18D8750 Kraemer Jitka (GER) Post SV Dresden 160 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 80 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 80 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 80 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 80 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 160 Kč
4.20 km, 210 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 80 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 80 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 80 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 80 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 80 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 80 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 80 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7752 80 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 80 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 80 Kč
11D8300 Ender Franka (GER) HSG TURBINE ZITTAU 8354 160 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 80 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov E 2020750 80 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov E 995878 80 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 80 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 80 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 80 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0000009988 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 80 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 80 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 80 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 80 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 80 Kč
33D8750 Jaunsproge Mara (GER) USV TU Dresden 2 2008964 160 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 80 Kč
2.90 km, 140 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP7252 Štraitová Jitka SK OK 24 Praha C 51672 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 80 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 416139 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 80 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 80 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 80 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 80 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 80 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 515970 80 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 80 Kč
48D0001 Herrmann Cathlee (GER) OL-Team Wehrsdorf 6322 160 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 80 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 80 Kč
2.70 km, 140 m, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 80 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 80 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 80 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
DLT7251 Reisingerová Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 80 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 1007552 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč
EKP7051 Klapalová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000051589 80 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 80 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 80 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 80 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 80 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 80 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 80 Kč
48D0002 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 696906 160 Kč
TJN5062 Machová Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2049531 160 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 80 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 80 Kč
2.70 km, 140 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 80 Kč
TUR6552 Švábková Šárka OOB TJ Turnov C 7724 80 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 80 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 80 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 80 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515195 80 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 80 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 80 Kč
33D6300 Juckelandt Sabine (GER) USV TU Dresden 2 1310763 160 Kč
33D6200 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 2 620713 160 Kč
48D0011 Kröber Andrea (GER) OL-Team Wehrsdorf 6028 160 Kč
2.60 km, 115 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 80 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 80 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 80 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 80 Kč
18D6350 Kraemer Karin (GER) Post SV Dresden 888903 160 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 80 Kč
2.50 km, 85 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 80 Kč
JEN5452 Havlová Jaroslava OB Jenišovice C 0000004631 80 Kč
48D0003 Schmidt Bettina (GER) OL-Team Wehrsdorf 560229 160 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
48D0009 Schöne Franziska (GER) OL-Team Wehrsdorf 6544 160 Kč
2.20 km, 80 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
11D5000 Ender Irina (GER) HSG TURBINE ZITTAU 6424 160 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 0000007776 80 Kč
2.20 km, 80 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
1.70 km, 20 m, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 55 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 55 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 55 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 55 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 0000436449 55 Kč
CHA0302 Henzl Pavel OK Chrastava 0002059764 110 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 0000008173 55 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 55 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 55 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 361279 55 Kč
VLI Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering 2058477 110 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice C 0000007780 55 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 55 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 55 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 55 Kč
VSP0303 Dohnal František USK Praha C zapůjčit 85 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 55 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 55 Kč
VSP0404 Gajda Martin USK Praha C 436445 55 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 55 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 55 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 55 Kč
SOB0501 Šašek Martin SOBSA zapůjčit 140 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 55 Kč
TJN1012 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8293 110 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056291 55 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 55 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 55 Kč
2.80 km, 70 m, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0401 Clark Arthur OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420408 40 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 40 Kč
STB0200 Procházka Lukáš TJ Stadion Nový Bor 52913 40 Kč
STB0300 Mauser Tomáš TJ Stadion Nový Bor C 52911 40 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 40 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 0002059767 40 Kč
CHA0502 Just Samuel OK Chrastava C 0002059768 40 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 40 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 40 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 40 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 40 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 40 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 40 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 40 Kč
48D0004 Herrmann Josef (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048101 40 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 40 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 40 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 70 Kč
TJN1010 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 70 Kč
VLI9996 Patka Jan Slavia Liberec orienteering 2058472 40 Kč
2.60 km, 70 m, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 55 Kč
LTP0103 Clark Oskar William OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420417 55 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 55 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 55 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 55 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 886280 55 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 55 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 0002049595 55 Kč
CHA0105 Horna Lukáš OK Chrastava C 0002049588 55 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 55 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 55 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 55 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy C 7773 55 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 55 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 55 Kč
VSP0200 Kodejš Ondřej USK Praha C 2021827 55 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 55 Kč
48D0005 Männel Marek (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048106 110 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 2060249 55 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 55 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 55 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 55 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 55 Kč
TJN0108 Adamec Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027223 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027224 55 Kč
3.20 km, 145 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 55 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 55 Kč
TUV9903 Thoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 55 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 55 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 888618 55 Kč
TUR9903 Drobník Michal OOB TJ Turnov C 1403053 55 Kč
DOK0002 Šmol Martin OK Doksy C 7771 55 Kč
BOR0004 Kubec Jan OK Jiskra Nový Bor B 4380 55 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 4359 55 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 55 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 7755 55 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec C 2049589 55 Kč
VSP0001 Aschermann Martin USK Praha B 2020710 55 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 55 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232325 55 Kč
3.60 km, 195 m, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9702 Kraus Jakub LOK-o Liberec C 51208 80 Kč
LLI9703 Procházka Daniel LOK-o Liberec C 8241 80 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor C 7200544 80 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 80 Kč
TJN1011 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 08294 160 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 80 Kč
LME0002 Mach Matěj SK Los Mělník zapůjčit 190 Kč
3.60 km, 195 m, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 80 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 896978 80 Kč
33D9600 Otto Mark (GER) USV TU Dresden 2 440401 160 Kč
33D9700 Neumann Johanna (GER) USV TU Dresden 2 2036285 160 Kč
3.70 km, 175 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 80 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 80 Kč
26C8700 Kučera Jiří Sobotka 51821 160 Kč
DLT7501 Nedvídek Martin KrOB Rozmarýn Litoměřice 301541 160 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 80 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 80 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 80 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 80 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 80 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 80 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering A 8288 80 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 80 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 80 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 0000051231 80 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 0000008174 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 0000008167 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 0000008155 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava B 0000008200 80 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava C 0000005176 80 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 0000008159 80 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 0000005180 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 0000008161 80 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 80 Kč
VLI4100 Maceček Karel Slavia Liberec orienteering C 513800 80 Kč
74C8400 Janata Pavel NER 7200343 160 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 80 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 7759 80 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 80 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
DOK9600 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 7200374 80 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 80 Kč
TJN8449 Kunc Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060256 80 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 80 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 80 Kč
6.20 km, 205 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 80 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 80 Kč
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 80 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 80 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 80 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 80 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 80 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 80 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 416199 80 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 80 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 80 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering E 500290 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 80 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 80 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 80 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 80 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 80 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 80 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 80 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 80 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov R 515047 80 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 80 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 80 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 80 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 80 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 80 Kč
18D9100 Kraemer Andrei (GER) Post SV Dresden 888903 160 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 80 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 80 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0000500263 80 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 80 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 80 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 80 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 80 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 80 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 80 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 80 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 80 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 80 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 80 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 80 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 80 Kč
33D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 2 1985456 160 Kč
33D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 2 1986035 160 Kč
33D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 2 9003139 160 Kč
33D8701 Riebisch Martin (GER) USV TU Dresden 2 1300912 160 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 80 Kč
SUL6602 Lederer Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8147 80 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 160 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 160 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 160 Kč
3.90 km, 185 m, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 80 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 80 Kč
OKP7602 Štrait Martin SK OK 24 Praha C 410393 80 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 80 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 80 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 80 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 80 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 80 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 80 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 80 Kč
48D0006 Fremder Lars (GER) OL-Team Wehrsdorf 772105 160 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
48D0010 Schöne Martin (GER) OL-Team Wehrsdorf 6056 160 Kč
3.60 km, 180 m, 18 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 80 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 80 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2058472 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
LJN7201 Rulc Zdeněk OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7745 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 80 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 80 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 80 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 80 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 80 Kč
TJN7001 Pařízek Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8253 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 80 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 80 Kč
3.60 km, 180 m, 18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 0000008176 80 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 80 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 80 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
3.10 km, 170 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 80 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 80 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 80 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 80 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 80 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 80 Kč
TJN5010 Vitebský Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 1398973 160 Kč
3.10 km, 170 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
18D5800 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 02046 160 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
48D0007 Fremder Dietmar (GER) OL-Team Wehrsdorf 560127 160 Kč
48D0008 Männel Harald (GER) OL-Team Wehrsdorf 1111255 160 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
33D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) USV TU Dresden 2 1106055 160 Kč
2.90 km, 140 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
11D5001 Ender Volker (GER) HSG TURBINE ZITTAU 6488 160 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
STB5003 Našinec Jiří TJ Stadion Nový Bor C 49982 80 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 0000007777 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 0000007778 80 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 0000336709 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
FYD4901 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant 8332 160 Kč
2.60 km, 115 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 80 Kč
19N4700 Urvalek Jiri (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 190 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 0000008153 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
33D4500 Müller Rainer (GER) USV TU Dresden 2 2222222 160 Kč
2.50 km, 85 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 80 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 160 Kč
2.80 km, 70 m, 6 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 40 Kč
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 40 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 40 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 40 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 40 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 51232 40 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 40 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 40 Kč
STB0402 Husák Aleš TJ Stadion Nový Bor 52914 40 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 40 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 40 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 40 Kč
CHA1050 Justová Anika OK Chrastava zapůjčit 70 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava zapůjčit 70 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
CHA0752 Jeřábková Tereza OK Chrastava zapůjčit 70 Kč
CHA0701 Just Matouš OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 40 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 8300 40 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 40 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 40 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 40 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 40 Kč
SMR Honsová Andrea SNS Smržovka 8268 40 Kč
VLI9998 Novotný Václav Slavia Liberec orienteering 2058473 40 Kč
VLI9997 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering 40 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 40 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 52272 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 40 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 339016 40 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 40 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 40 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 51642 40 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 52266 40 Kč
VSP0960 Solarová Kateřina USK Praha 0 40 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 40 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 40 Kč
NNN0002 Blín Jonáš Neregistrovaní 2051478 40 Kč
VSP9999 Gajda Petr USK Praha 51595 40 Kč
2.50 km, 75 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8551 Zítková Michaela SOK TJ Turnov doplníme 60 Kč
26C8650 Ječná Tereza Sobotka zapůjčit 90 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 60 Kč
11D2300 Haufe Horst (GER) HSG TURBINE ZITTAU 51342 60 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice 60 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava 0002049599 60 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava 0002059763 60 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava 0002049596 60 Kč
CHA7653 Houdová Miloslava OK Chrastava 0002049594 60 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 60 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 60 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 60 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 60 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec zapůjčit 90 Kč
TJN5060 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2027204 60 Kč
TJN5061 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059727 60 Kč
TJN0402 Mach Ondra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056279 60 Kč
TJN5011 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 0 60 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 60 Kč
FYD9801 Brož Dominik Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 60 Kč
LME0003 Machová Petra SK Los Mělník zapůjčit 90 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 60 Kč
3.20 km, 135 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 60 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor 682356 60 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 60 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 0000436410 60 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 60 Kč
74C8450 Janatová Dana NER zapůjčit 90 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka 8269 60 Kč
VLI9999 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering 2058479 60 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 60 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 60 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 60 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha C 232024 60 Kč
VSP7404 Hejna Vladimír USK Praha C 5782 60 Kč
VSP7044 Puchalský Jakub USK Praha 411611 60 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 51747 60 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 60 Kč
NNN0001 Došla Jan Neregistrovaní 2051500 60 Kč
celkem přihlášených: 600, vklad: 45160 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.