Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.10.2013
Místo konání:
Pecka, koupaliště
Pořadatel:
JIL - OK Jilemnice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
2.40 km, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk 51359 50 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C zapůjčit 90 Kč
SJC0556 Řeháková Andrea Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU2227 Trlicová Adéla OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LTU0551 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057592 50 Kč
LTU0552 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057591 50 Kč
2.30 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002053583 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425599 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice C 2032104 50 Kč
2.90 km, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 9048 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové C 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2049549 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000416271 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002020709 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
VAM0251 Vandasová Adéla OB Vamberk B 51125 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000009471 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 50 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 50 Kč
LTU0553 Zimová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 50 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 50 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 50 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 50 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 50 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002032127 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000426374 50 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 50 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 50 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 50 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 50 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 0002058527 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 50 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 50 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 50 Kč
LPU0052 Nacu Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 436967 50 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 50 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0053 Zahradníková Denisa Sportcentrum Jičín C 0000425576 50 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 50 Kč
BRU0052 Zenknerová Karolína Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032376 50 Kč
5.00 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 0000009285 80 Kč
ZAM9751 Jansová Doubravka OB TJ Sokol Žamberk B 0000436959 80 Kč
3.20 km, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9856 Nacu Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
5.60 km, 21 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 80 Kč
SRK9752 Zemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000301107 80 Kč
7.20 km, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 416287 80 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí R 0000515185 80 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín R 0000995813 80 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 80 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 80 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 80 Kč
5.60 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 80 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 80 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008952 80 Kč
PHK9151 Balcarová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 80 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 80 Kč
VAM8951 Bednářová Michala OB Vamberk C 9673 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 80 Kč
NPA8152 Podlipná Veronika SK LOB Nová Paka C 8469 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 80 Kč
5.00 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 80 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008968 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008966 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK8052 Kunhartová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 80 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051498 80 Kč
5.30 km, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000886273 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206478 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 9696 80 Kč
4.50 km, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 80 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331619 80 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK7157 Hápová Šárka OK 99 Hradec Králové C 9396 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM5851 Kobližková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009031 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7154 Schvachová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice 51646 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 80 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 1398984 80 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 80 Kč
4.80 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 80 Kč
3.70 km, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6451 Doležalová Ivana OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008962 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
LTU6751 Jaklová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058467 80 Kč
TYN6351 Vlčková Pavla OOB SK Týniště nad Orlicí C 995829 80 Kč
3.60 km, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
3.40 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8998 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0501 Vaníček Ondřej SK Studenec C 9934 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
SJC0303 Hubař Marek Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LTU0501 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057587 50 Kč
LTU0502 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057589 50 Kč
LTU0503 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057588 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
NPA0405 Lenfeld Denis SK LOB Nová Paka C 9689 50 Kč
NPA0302 Medlík Ondřej SK LOB Nová Paka C 9687 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9245 50 Kč
2.30 km, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51131 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové 9845 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové 2049545 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017678 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 410790 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011812 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051521 50 Kč
3.40 km, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí C 2051522 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec B 303928 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 50 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 50 Kč
13R0100 Rázek Filip (RUS) SMOLENSK 52374 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000219210 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové C 434594 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
LPU0202 Manda Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2025349 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 50 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
2.50 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 980350 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí 2011867 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
LTU0100 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057586 50 Kč
LTU0101 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 50 Kč
4.70 km, 17 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 50 Kč
CHC9903 Jelínek Tomáš K.O.B. Choceň C 320300 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 405954 50 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000339555 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 50 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové C 9831 50 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 50 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002032380 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
LPU9908 Pučan Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2032194 50 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
LPU9909 Soudek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2025378 50 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 50 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 50 Kč
VAM9949 Adamovský Michal OB Vamberk 9684 50 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 50 Kč
SJC0004 Pekárek Jakub Sportcentrum Jičín C 4744 50 Kč
LTU0001 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057579 50 Kč
LTU0002 Praks Rudolf OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057576 50 Kč
LTU0003 Winter Luboš OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 50 Kč
LTU0004 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057577 50 Kč
LTU0005 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057578 50 Kč
LTU0006 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057580 50 Kč
5.50 km, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
SJC9805 Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059747 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
SJC9803 Kubánek Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000004745 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 0000416281 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
VAM9801 Vídeňský Jakub OB Vamberk C 442869 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000416343 80 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 80 Kč
4.60 km, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
6.50 km, 23 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002025354 80 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
DOB9601 Preininger Kryštof KOB Dobruška C 7238 80 Kč
KUO9501 Štancl Daniel KOB Ústí nad Orlicí C 887163 80 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí C 920664 80 Kč
9.20 km, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9102 Chmelař Lukáš OK Slavia Hradec Králové 7003041 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 80 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 80 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 80 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 80 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 80 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 80 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 80 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 80 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 80 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 80 Kč
7.90 km, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 80 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 80 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008972 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000981811 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009000 80 Kč
VRL9501 Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001602634 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 80 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU9201 Novotný Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9291 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 80 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 80 Kč
6.20 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 887930 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
CET8601 Hruška Petr TJ Loko Česká Třebová C 9727 80 Kč
STH9301 Klouček Martin SK Studenec C 51112 80 Kč
NNN8200 Souček Tomáš Neregistrovaní 9468 80 Kč
CHC8903 Adamec Marek K.O.B. Choceň C 320303 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 80 Kč
LTU7800 Procházka Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 9779 80 Kč
7.50 km, 24 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017676 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 80 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
5.70 km, 21 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
NNN7801 Lebedinský Aleš Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7202 Zenkner Karel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425511 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032381 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425510 80 Kč
74C7100 Dohnálek Pavel NER zapůjčit 120 Kč
VAM7501 Müller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
6.70 km, 24 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008977 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
5.60 km, 19 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000995887 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice 9232 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
5.50 km, 20 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009261 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008999 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
4.90 km, 19 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 9721 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 0000009038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
4.60 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 80 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 50 Kč
STH0802 Šedivý Josef SK Studenec C 50 Kč
13R0600 Rázek Adam (RUS) SMOLENSK 52375 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Agáta OK Slavia Hradec Králové C 9128 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002045230 50 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C zapůjčit 90 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU2222 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU2223 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU2224 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU2228 Trlicová Radka OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
BRU0700 Jirásek Petr Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425503 50 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
3.10 km, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN8850 Lebedinská Marcela Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 50 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 51111 50 Kč
SHK9998 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové 331276 50 Kč
SHK9999 Kodytek Aleš OK Slavia Hradec Králové 420437 50 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
66C7250 Dohnálková Jana Amatéři zapůjčit 90 Kč
LPU0153 Schvachová Lucie OK Lokomotiva Pardubice 219205 50 Kč
LPU2225 Doležálková Nikola OK Lokomotiva Pardubice 425557 50 Kč
LPU2226 Doležálková Andrea OK Lokomotiva Pardubice 224862 50 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 50 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí 7003046 50 Kč
KOR9100 Mlejnek Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí 7003026 50 Kč
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 50 Kč
KOR8900 Rohlena Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061791 50 Kč
5.80 km, 21 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000438038 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 80 Kč
celkem přihlášených: 593, vklad: 41170 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.