Přihlášky závodu: Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2

Datum:
19.04.2013
Místo konání:
Rovensko
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
DM     DS     HDR     HM     HS     Open    
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 20 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 20 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 20 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering B 920661 20 Kč
ASU0098 Václavková Zuzana Magnus Orienteering C 20 Kč
ASU0198 Šinclová Kateřina Magnus Orienteering C 52579 20 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk C 52523 20 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 20 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 20 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc B 682075 20 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 20 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 20 Kč
UOL9852 Zatloukalová Štěpánka SOB Olomouc C 20 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 20 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 20 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 20 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 20 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 20 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 20 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 20 Kč
ASU0222 Plhal Jakub Magnus Orienteering C 920659 20 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 53003 20 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 416715 20 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 20 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 416748 20 Kč
KSU0303 Mareček Karel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49318 20 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 442883 20 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 20 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 20 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 20 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 20 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk B 2032171 20 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 52575 20 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 49316 20 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 20 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 20 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 20 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 20 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 20 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 20 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 20 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk B 6713 20 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc C 20 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53662 20 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446448 20 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53652 20 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 20 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 30 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 30 Kč
UOL9600 Chvátal Štěpán SOB Olomouc C 2023805 30 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 30 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 30 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 30 Kč
ASU7002 Václavek Jaroslav Magnus Orienteering C 51882 30 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering A 886264 30 Kč
ASU9844 Tomášek Michal Magnus Orienteering C 30 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 30 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 30 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 425560 30 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 30 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 30 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 30 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 30 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 30 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 30 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 30 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420450 30 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 30 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 30 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 30 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 30 Kč
celkem přihlášených: 71, vklad: 1660 Kč