Přihlášky závodu: Sklárna

Datum:
30.08.2013
Místo konání:
Nový Dvůr u Žihle, Švp Sklárna
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H35K     H45L     H45K     H55     H65     H75     HDR     P     T    
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 Ne Ano Ano Ano 150 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 200 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 428267 Ne Ano Ano Ne 100 Kč
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 Ne Ano Ano Ano 150 Kč
TAP0353 Eliášová Klára KOB Tretra Praha C zapůjčit Ne Ano Ano Ne 100 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 0 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 Ano Ano Ne Ano 150 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 Ano Ano Ne Ne 100 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno zapůjčit Ne Ano Ano Ne 100 Kč
TAP9999 Eliášová Magda KOB Tretra Praha zapůjčit Ne Ano Ano Ne 100 Kč
PGP0650 Brousilová Lucie SK Praga C 425581 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 Ne Ano Ano Ano 150 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 Ne Ne Ne Ano 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
NNN0253 Voldřichová Anita Neregistrovaní 0 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
ROZ0151 Lebedová Anna OK Roztoky C 7948 Ano Ne Ne Ne 70 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný B 320292 Ano Ano Ano Ano 280 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 682363 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 218974 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
TZL0053 Macíková Barbora SKOB Zlín C 8581 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 8620 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín C 8583 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
PGP0150 Kuncová Vendula SK Praga C 0 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 Ano Ano Ano Ano 280 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 Ano Ano Ano Ano 280 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 Ne Ano Ano Ano 210 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 Ne Ano Ne Ano 140 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 Ne Ne Ne Ano 70 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY9850 Nováková Marie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 Ne Ne Ne Ano 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
MFP9759 Matoušková Barbora Matfyz Praha 53750 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 Ne Ano Ano Ne 180 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 0002042513 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE9752 Hamplová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 52317 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 Ne Ano Ne Ano 260 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKP9653 Špičáková Marie Oddíl OB Kotlářka C 51793 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SKV9551 Smolíková Lucie TJ Slovan Karlovy Vary C Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 416005 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ROU9250 Nováková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 51438 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8951 Skládanková Tereza SK Radioklub Blansko C 2034070 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SKV9453 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 8690 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
MFP8250 Janečková Lenka Matfyz Praha C 416119 Ano Ne Ano Ne 180 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
FSP8950 Pavlíková Romana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
SJC8489 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín 0000995813 Ne Ne Ne Ano 90 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 Ne Ano Ne Ano 260 Kč
FSP7950 Jirásková Pavla VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416330 Ne Ne Ne Ano 130 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 Ne Ne Ne Ano 130 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko R 2020737 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ne Ano Ano Ne 180 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ne Ne Ano Ne 90 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín R 0000995813 Ano Ano Ano Ne 270 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko B 219249 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9454 Kociánová Barbora SKOB Zlín B 218972 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
JES8651 Ottová Terezka OK Rakovník C 301662 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 0000051765 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 0000219242 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000331025 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano Ne 270 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 416287 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 Ne Ano Ne Ano 260 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
EKP7051 Klapalová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000051589 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 Ne Ne Ne Ano 90 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 Ano Ano Ano Ne 270 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
MFP7251 Šrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
NNN68xx Šimáčková Jitka Neregistrovaní 9658 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP755x Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7250 Jirkovská Pavlína SKOB Slaný C 434805 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ne Ne Ne Ano 90 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP6959 Matoušková Martina Matfyz Praha 53740 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ne Ano Ano Ne 180 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
BBM7750 Hájková Michaela BETA URSUS Orienteering C 53291 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 Ne Ano Ano Ano 390 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 Ne Ano Ano Ne 180 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 Ne Ne Ne Ano 90 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 Ano Ne Ne Ne 90 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ne Ano Ano Ano 390 Kč
66C6350 Ledvinová Jana Amatéři zapůjčit Ne Ano Ano Ano 390 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 Ne Ano Ano Ano 390 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 Ano Ano Ne Ano 390 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 Ne Ano Ne Ano 260 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 Ne Ne Ne Ano 130 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
NNN6551 Havelková Hana Neregistrovaní 8035 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 Ne Ne Ne Ano 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 Ne Ano Ano Ano 390 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
TJP3650 Dolečková Míla TJ Sokol Troja C 51325 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KPY0400 Zelenka Vincent SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit Ne Ano Ano Ano 150 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKL0300 Swart Benjamín KOB Kladno C 410721 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
MFP0303 Šrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
NNN0301 Dukát Šimon Neregistrovaní 2051476 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 Ano Ano Ano Ano 280 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 Ano Ano Ano Ne 150 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 Ano Ano Ano Ne 150 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 0000051588 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 426378 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
NNN04xx Klec Jakub  Neregistrovaní 5598 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
NNN03xa Oulehla Šimon Neregistrovaní 2011797 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
NNN03xb Oravec Jáchym Neregistrovaní 247320 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
NNN03xc Rálič Tomáš Neregistrovaní 5590 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
NNN03xd Kmoníček Jan Neregistrovaní 247305 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKL0600 Oubrecht Petr KOB Kladno C zapůjčit Ne Ano Ne Ne 50 Kč
ROZ0400 Lebeda Jan OK Roztoky C zapůjčit Ano Ne Ne Ne 50 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ne Ne Ne Ano 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 Ne Ano Ano Ano 150 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 336741 Ne Ne Ne Ano 50 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 49641 Ne Ne Ne Ano 50 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 Ne Ano Ano Ne 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 49642 Ne Ano Ano Ne 100 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C zapůjčit Ne Ano Ne Ano 100 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 8584 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 Ne Ano Ano Ano 150 Kč
PGP0100 Brousil Tomáš SK Praga B 436403 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
NNN02xx Klec Michal Neregistrovaní 246867 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
NNN01xx Křen Jakub Neregistrovaní 2051539 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 Ano Ano Ano Ano 280 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 Ano Ano Ano Ano 280 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Ne Ano Ano Ano 210 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 Ne Ano Ne Ano 140 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 200 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C Ano Ano Ano Ano 200 Kč
MFP0009 Matoušek Dalibor Matfyz Praha 143 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433084 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP0000 Michal Vojtěch SK Praga C 446406 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
NNN00xx Sommer Damián Neregistrovaní 2050484 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
NNN001x Dukát Matěj Neregistrovaní 2051517 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKL0001 Oubrecht Tomáš KOB Kladno C zapůjčit Ne Ano Ne Ne 70 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 Ne Ano Ne Ano 140 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 301413 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor C 7200544 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
LBE9700 Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 52316 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KRP9801 Bartoš Pavel SK KOURA C 49609 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
NNN9803 Peč Ondřej Neregistrovaní 247303 Ano Ano Ne Ne 180 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín B 2025335 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 Ne Ne Ne Ano 130 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný B 442871 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 0001591995 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
NNN9503 Voldřich Dan Neregistrovaní 53710 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
NNN96xx Sommer Tadeáš Neregistrovaní 5595 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha C 442860 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 443090 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 416199 Ne Ne Ano Ano 180 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 Ne Ne Ano Ano 180 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 Ne Ne Ano Ne 90 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 Ne Ano Ano Ne 180 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002058464 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha R 0002045232 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ne Ano Ano Ne 180 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 Ne Ne Ano Ano 180 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7302 Pračka Tomáš Matfyz Praha C 448935 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000682645 Ano Ne Ne Ne 90 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 Ne Ne Ano Ne 90 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín R 246864 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín A 681864 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno A 0000515462 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ne Ne Ne Ano 90 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano Ne 270 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ne Ano Ano Ano 390 Kč
SCP6800 Pospíšil Vítek OK Sparta Praha C 681612 Ano Ano Ne Ne 260 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 0000051587 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ne Ne Ne Ano 130 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 Ne Ano Ano Ano 390 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000443102 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 Ne Ano Ano Ano 390 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný B 8801 Ne Ano Ne Ano 260 Kč
SLA9401 Štádlík Lukáš SKOB Slaný B 515025 Ne Ano Ne Ano 260 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ne Ano Ne Ano 260 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 Ne Ne Ne Ano 130 Kč
38A9300 Koška Vít (AUS) Sk radiosport zapůjčit Ne Ne Ano Ne 130 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ne Ne Ne Ano 130 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha C 8073 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 Ne Ano Ano Ne 180 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP6905 Šrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 446350 Ne Ne Ne Ano 90 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C zapůjčit Ne Ano Ne Ano 260 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 Ano Ano Ne Ano 390 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
CST7301 Cepek Pavel OB Strakonice C 2032133 Ano Ano Ne Ano 270 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 Ne Ano Ano Ano 390 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 Ano Ano Ano Ne 270 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 Ne Ano Ne Ne 90 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 Ne Ano Ano Ne 180 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
TAP6201 Longin Miloš KOB Tretra Praha C 981847 Ne Ne Ne Ano 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53639 Ne Ne Ne Ano 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 Ne Ne Ne Ano 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 7965 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři zapůjčit Ne Ano Ano Ano 390 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 Ne Ne Ne Ano 130 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 Ne Ano Ne Ano 260 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 Ne Ano Ano Ano 390 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 Ne Ano Ne Ano 260 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 Ano Ano Ano Ne 270 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VSP6101 Jedlička Jan USK Praha C 52272 Ano Ano Ne Ano 270 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DVP600x Malačka Milan DVP ORIENTATION 981822 Ne Ano Ne Ano 260 Kč
VPM5901 Kodeda Oldřich KOS Slavia Plzeň C 52372 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 Ne Ne Ne Ano 90 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 Ano Ano Ano Ne 270 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 Ne Ano Ano Ano 390 Kč
DKL5200 Šorm Miroslav KOB Kladno C 331213 Ne Ano Ne Ano 260 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 Ne Ano Ne Ano 260 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 Ne Ano Ne Ne 70 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 Ano Ano Ano Ano 280 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 Ne Ano Ne Ano 140 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 502087 Ne Ano Ne Ano 140 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 Ne Ne Ne Ano 70 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 Ano Ano Ano Ano 280 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BOR0500 Sork Dominik OK Jiskra Nový Bor 4402 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 Ano Ano Ano Ne 150 Kč
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C zapůjčit Ano Ano Ne Ano 150 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 Ne Ano Ano Ne 100 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 Ne Ano Ano Ne 100 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 200 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
MFP1150 Janečková Kristýna Matfyz Praha C 448933 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 303955 Ne Ano Ne Ano 100 Kč
ROZ0160 Voltrová Anna OK Roztoky 7942 Ne Ano Ano Ne 100 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 Ne Ano Ano Ano 150 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515054 Ne Ano Ne Ne 50 Kč
FSP8052 Vondrová Jitka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 Ne Ano Ne Ne 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 Ne Ano Ne Ne 50 Kč
VSP0x01 Vakant_VSP_HDR_01 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x02 Vakant_VSP_HDR_02 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x03 Vakant_VSP_HDR_03 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x04 Vakant_VSP_HDR_04 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x05 Vakant_VSP_HDR_05 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x06 Vakant_VSP_HDR_06 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x07 Vakant_VSP_HDR_07 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x08 Vakant_VSP_HDR_08 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x09 Vakant_VSP_HDR_09 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x10 Vakant_VSP_HDR_10 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x11 Vakant_VSP_HDR_11 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x12 Vakant_VSP_HDR_12 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x13 Vakant_VSP_HDR_13 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x14 Vakant_VSP_HDR_14 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x15 Vakant_VSP_HDR_15 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x16 Vakant_VSP_HDR_16 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x17 Vakant_VSP_HDR_17 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x18 Vakant_VSP_HDR_18 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x19 Vakant_VSP_HDR_19 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x20 Vakant_VSP_HDR_20 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. zapůjčit Ne Ano Ne Ano 100 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. zapůjčit Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KPY7351 Zelenková Martina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. zapůjčit Ne Ano Ano Ano 150 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno zapůjčit Ne Ano Ano Ne 100 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno zapůjčit Ne Ano Ano Ne 100 Kč
SKV6351 Krejcova Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary Ano Ano Ano Ano 200 Kč
VAM8799 Hájková Bára OB Vamberk Ano Ano Ano Ano 200 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
KRP5401 Bartoš Vratislav SK KOURA 8944 Ne Ne Ne Ano 50 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
PGP Čtrnáct Jiří SK Praga 2045241 Ano Ano Ano Ano 200 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav zapůjčit Ne Ano Ne Ano 100 Kč
MFP6549 Pelikán Josef Matfyz Praha 232534 Ne Ne Ne Ano 50 Kč
VSP0x21 Vakant_VSP_P_21 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x22 Vakant_VSP_P_22 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x23 Vakant_VSP_P_23 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x24 Vakant_VSP_P_24 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x25 Vakant_VSP_P_25 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x26 Vakant_VSP_P_26 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x27 Vakant_VSP_P_27 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x28 Vakant_VSP_P_28 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x29 Vakant_VSP_P_29 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x30 Vakant_VSP_P_30 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x31 Vakant_VSP_P_31 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x32 Vakant_VSP_P_32 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x33 Vakant_VSP_P_33 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x34 Vakant_VSP_P_34 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x35 Vakant_VSP_P_35 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x36 Vakant_VSP_P_36 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x37 Vakant_VSP_P_37 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x38 Vakant_VSP_P_38 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x39 Vakant_VSP_P_39 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
VSP0x40 Vakant_VSP_P_40 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 50 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SCP8250 Růžková Romana OK Sparta Praha 232028 Ne Ano Ano Ano 270 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
ROU7152 Čermáková Iveta SKOB Roudnice nad Labem C 2032190 Ne Ano Ne Ano 180 Kč
NNN710x Škácha Michal Neregistrovaní 51550 Ne Ano Ano Ano 390 Kč
VSP0x41 Vakant_VSP_T_41 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x42 Vakant_VSP_T_42 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x43 Vakant_VSP_T_43 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x44 Vakant_VSP_T_44 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x45 Vakant_VSP_T_45 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x46 Vakant_VSP_T_46 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x47 Vakant_VSP_T_47 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x48 Vakant_VSP_T_48 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x49 Vakant_VSP_T_49 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x50 Vakant_VSP_T_50 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x51 Vakant_VSP_T_51 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x52 Vakant_VSP_T_52 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x53 Vakant_VSP_T_53 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x54 Vakant_VSP_T_54 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x55 Vakant_VSP_T_55 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x56 Vakant_VSP_T_56 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x57 Vakant_VSP_T_57 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x58 Vakant_VSP_T_58 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x59 Vakant_VSP_T_59 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
VSP0x60 Vakant_VSP_T_60 USK Praha 0 Ano Ne Ne Ne 0 Kč
celkem přihlášených: 598, vklad: 146830 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.