Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.09.2014
Místo konání:
Praha - Chodov, ZŠ Mikulova
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D45L     D55     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H45L     H55     H65     H75     HDR     P2     T3    
1.70 km, 10 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 50 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 410721 50 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 50 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 51618 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 50 Kč
DOR0551 Vališová Adéla OK Dobříš 2058502 50 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš 2050498 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 50 Kč
2.20 km, 6 m, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 50 Kč
ODV0550 Ondřejčková Tereza TJ Aero Odolena Voda C 889274 50 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 50 Kč
6YC0850 Žofie Bulířová Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 50 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 50 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 50 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 50 Kč
ROU0598 Krejčová Ema SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
ZVO0451 Šlapáková Nicol OB SK Zvole C 436409 50 Kč
KNC Dobešová Marie Sokol Kostelec n. Č. l. 224869 50 Kč
ADAxxxx Oujeská Simona OOB Spartak Adamov zapůjčit 70 Kč
1.90 km, 14 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 50 Kč
TAP0255 Hladká Gabriela KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 50 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 50 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C 50 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 50 Kč
KNC0352 Botková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 50 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 50 Kč
1.90 km, 15 m, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 682363 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 50 Kč
DOR0050 Bálková Denisa OK Dobříš C 2067306 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany 2073686 50 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 50 Kč
2.00 km, 12 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 90 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice A 436964 90 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 90 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 90 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 438614 90 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B zapůjčit 110 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 90 Kč
2.30 km, 13 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
PGP9852 Mikulášová Martina SK Praga C 361905 130 Kč
2.00 km, 12 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 90 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 90 Kč
SLA9250 Zábranská Petra SKOB Slaný C 2023818 90 Kč
2.40 km, 19 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 90 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
DKP9353 Štůsková Petra Oddíl OB Kotlářka C 90 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 90 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 90 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 90 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
KRP8251 Filipová Zdeňka SK KOURA C 8943 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 90 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 90 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 90 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 90 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 90 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 90 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 90 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 90 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 90 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 90 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 90 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 90 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 90 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 90 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 90 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 90 Kč
2.30 km, 13 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 90 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 90 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 90 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 90 Kč
KNC7151 Dobešová Monika Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 90 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 90 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2050483 90 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 90 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 90 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 90 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 90 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 90 Kč
2.10 km, 11 m, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 90 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 90 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 90 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
1.90 km, 14 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
1.70 km, 10 m, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 50 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 50 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 50 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 50 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2058508 50 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 50 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 50 Kč
KAM___1 Daniel Mišoň OK Kamenice zapůjčit 90 Kč
2.20 km, 6 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 2060208 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 50 Kč
KNC0553 Vosecký Vojtěch Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 50 Kč
3LC0600 Stauch Daniel Lipaňáci zapůjčit 70 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 50 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 50 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha 51835 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 50 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
ADA___1 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov zapůjčit 70 Kč
1.90 km, 14 m, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 50 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060244 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 50 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 336741 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 50 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C 2075696 50 Kč
PGP0303 Stauch Tomáš SK Praga C zapůjčit 70 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 50 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 50 Kč
VSP0303 Dohnal František USK Praha C 51920 50 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 50 Kč
RIC0305 Choutka Štěpán OB Říčany C 2069052 50 Kč
RIC0202 Macura Sebastian OB Říčany C 2073685 50 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 50 Kč
OLP0201 Průša Jan PSK Olymp Praha 515033 50 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 70 Kč
2.20 km, 13 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 50 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
TAP0101 Pajtaš Andrej KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
SLA0002 Dudák Ladislav SKOB Slaný C 443096 50 Kč
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 2067973 50 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2060248 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 50 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 50 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 70 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 70 Kč
2.50 km, 14 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha B zapůjčit 110 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 90 Kč
KNC9801 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 51393 90 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 90 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice C 1407422 90 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice B 9200727 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 90 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 90 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 90 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 438610 130 Kč
2.70 km, 20 m, 20 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 90 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 90 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 90 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 90 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice 90 Kč
KNC9601 Votava Kryštof Sokol Kostelec n. Č. l. C 981825 90 Kč
OLP9601 Průša Ondřej PSK Olymp Praha 253102 90 Kč
3.40 km, 21 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 90 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 90 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 90 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 90 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 90 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 90 Kč
UOL8700 Havelka Tomáš SOB Olomouc C zapůjčit 110 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 90 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 90 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 90 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 90 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 90 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný C 8801 90 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 90 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 90 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 90 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 90 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 90 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 90 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 90 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 90 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 90 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 130 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 130 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 130 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 130 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 90 Kč
NNN85__ Jiří Lužnický Neregistrovaní 130 Kč
NNN82__ Martin Tůma Neregistrovaní 130 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 130 Kč
2.50 km, 14 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 90 Kč
2.70 km, 20 m, 20 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 90 Kč
3LC7300 Stauch Michal Lipaňáci 896977 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 90 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 90 Kč
SLA7400 Zábranský Luboš SKOB Slaný C 2017690 90 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 90 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 130 Kč
2.40 km, 14 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 90 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 90 Kč
ROU6203 Malec Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 361969 90 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 90 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 90 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 90 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 130 Kč
2.20 km, 19 m, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
2.00 km, 13 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
TEP3700 Lejsek Tom Tempo Praha C 51267 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 50 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 70 Kč
2.00 km, 13 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 50 Kč
1.60 km, 10 m, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 50 Kč
TAP0702 Verner Václav KOB Tretra Praha C 7201761 50 Kč
DKP0808 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 50 Kč
TAP7452 Hladká Michaela KOB Tretra Praha C 981833 50 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KNC0900 Lindová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. 420420 50 Kč
LME0900 Hampl Jan SK Los Mělník C 50 Kč
FSP8052 Vondrová Jitka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 50 Kč
9XC7050 Fišerová Ester Neregistr zapůjčit 70 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
DOR0802 Neubauer Lukáš OK Dobříš 2050487 50 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 50 Kč
NNN0850 Šimůnková Michaela Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 50 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha 51603 50 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 50 Kč
9ZC1100 Voves Lukáš Vovsovi 51632 50 Kč
DKP0951 May Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 50 Kč
1.90 km, 13 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno 49641 50 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 50 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš 2050485 50 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 50 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2058515 50 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
OLP6801 Průšová Dana PSK Olymp Praha 232746 50 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 50 Kč
DOR7655 Neubauerová Kateřina OK Dobříš 2050486 50 Kč
2.50 km, 14 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 110 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno 49642 90 Kč
9RC9550 Kápičková Michaela Neregistrovaná - Kápičková zapůjčit 110 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 90 Kč
6YC7350 Bulířová Blanka Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
MFP9151 Kluková Zuzana Matfyz Praha C zapůjčit 110 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 90 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 90 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 90 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš 2067310 90 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 90 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 90 Kč
KNCxxxx Votava Štěpán Sokol Kostelec n. Č. l. 303937 90 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 90 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 90 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 90 Kč
OLP8502 Knotek Kamil ml. PSK Olymp Praha 49437 90 Kč
MFP9100 Babuka David Matfyz Praha C zapůjčit 150 Kč
SLA7350 Ježková Martina SKOB Slaný C 259072 130 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice zapůjčit 150 Kč
9UC9250 Drábková Michaela MisHa TEAM 09074 130 Kč
celkem přihlášených: 454, vklad: 34100 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.