Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.10.2014
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
3.70 km, 80 m, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 000131 50 Kč
PHK0558 Hloušková Tereza OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 50 Kč
PHK0653 Machová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2075625 50 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
VRL1552 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí 232640 50 Kč
2.00 km, 70 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
LPU3 Brancuská Monika OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
NNN0450 Řezáčová Lucie Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
VRL1551 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí 232636 50 Kč
2.30 km, 75 m, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice C 2032104 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 425535 50 Kč
LTU0250 Zimová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 50 Kč
2.10 km, 70 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
LPU0360 Tereza Fejfarová OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Agáta OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
KOR0251 Mlejnková Lucie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
NNN0150 Šodorová Zuzana Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
LTU0251 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057593 50 Kč
VRL1553 Balogová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí 2075627 50 Kč
VRL1554 Vitvarová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí 8987 50 Kč
3.90 km, 90 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 50 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 0002058527 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0002075653 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 50 Kč
3.00 km, 75 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 50 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 50 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 50 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 50 Kč
5.10 km, 130 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 80 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 80 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 80 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 224883 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
4.00 km, 90 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
6.00 km, 100 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 0000426332 80 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 80 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 80 Kč
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 80 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 80 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 80 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 80 Kč
7.20 km, 130 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 80 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
5.80 km, 105 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 80 Kč
PHK1550 Lišková Kateřina OK 99 Hradec Králové 9401 80 Kč
PHK8352 Dušátková Petra OK 99 Hradec Králové C 9362 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
6.60 km, 125 m, 20 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
5.00 km, 100 m, 11 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 052324 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009031 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7351 Prokšíková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 80 Kč
NNN0051 Kokrdová Věra Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
NNN7350 Šodorová Magda Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
5.00 km, 105 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
4.20 km, 100 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009032 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
NNN6951 Holečková Zdeňka Neregistrovaní 09442 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
LTU6751 Jaklová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058467 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK6152 Zelenková Lenka OK 99 Hradec Králové C 405951 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 80 Kč
4.30 km, 95 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
3.30 km, 80 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
3.20 km, 80 m, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
LPU0406 Keřka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
NNN0000 Suchánek Adam Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
KUO0601 Hejkrlík Dan KOB Ústí nad Orlicí C 51470 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
VRL1500 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí 206476 50 Kč
VRL1501 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí 2078482 50 Kč
VRL1502 Vitvar Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí 232638 50 Kč
VRL1548 Červinka Lukáš OOS TJ Spartak Vrchlabí 50 Kč
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
LPU0407 Jelínek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2075626 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
2.70 km, 80 m, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec B 303928 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002011812 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
NPA0301 Hák Petr SK LOB Nová Paka C 2017685 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 50 Kč
2.30 km, 70 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 887160 50 Kč
LPU0310 Lukáš Fejfar OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0208 Koblížek Václav OK Lokomotiva Pardubice C 2049519 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0000004295 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
4.50 km, 115 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002011790 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 339555 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 50 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 50 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 50 Kč
3.20 km, 85 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0000 Adamovský Michal OB Vamberk C 9789 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 50 Kč
LTU0002 Žalský Šlechtislav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 50 Kč
VRL1503 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí 2075628 50 Kč
VRL1504 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí 2075629 50 Kč
7.00 km, 140 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 80 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002032380 80 Kč
LPU9908 Pučan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2032194 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 80 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 80 Kč
STH9804 Vydra Martin SK Studenec 51111 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 80 Kč
4.70 km, 105 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9903 Jelínek Tomáš K.O.B. Choceň C 320300 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
8.50 km, 125 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice C 436968 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU9603 Tobiáš Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 80 Kč
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 80 Kč
10.90 km, 230 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 80 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 426320 80 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 80 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 887156 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 80 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 303951 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 80 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 80 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 80 Kč
7.90 km, 185 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 9590 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
NNN9300 Ehl Sebastian Neregistrovaní 9493 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 80 Kč
9.50 km, 170 m, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 362000 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
VRL8149 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí 80 Kč
6.50 km, 145 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
NNN7801 Lebedinský Aleš Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
ZAM7301 Bříza Daniel OB TJ Sokol Žamberk C 0000009036 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 232910 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
NNN7300 Šodor Kristián Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
7.30 km, 185 m, 20 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
CHT6002 Ďoubalík Petr OOB SK Chrast C 336716 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
5.00 km, 110 m, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416282 80 Kč
SNA6401 Hanuš Luboš TJ START Náchod C 9627 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
5.30 km, 105 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
VRL5100 Picek Svatopluk OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
CHC5201 Kalousek Pavel K.O.B. Choceň C 9548 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
3.90 km, 85 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
3.60 km, 90 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
3.30 km, 80 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
3.20 km, 80 m, 5 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
STH0502 Pfeifer Erik SK Studenec C 425575 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 50 Kč
BRU0600 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425507 50 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
LPU1 Trlidová Adriana OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
HOR0403 Tobolka Jiří TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald 405981 50 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
VAM0751 Sršňová Natálie OB Vamberk C 9600 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061791 50 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové 2060279 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
PHK0751 Růžičková Magdaléna OK 99 Hradec Králové 000000 50 Kč
PHK1501 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové 9393 50 Kč
SNA0851 Vrabcová Nela TJ START Náchod 0000009619 50 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod 0000253113 50 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk 51359 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 50 Kč
VRL Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí 20232144 50 Kč
VRL1550 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí 20232144 50 Kč
2.10 km, 70 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7199 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 50 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 50 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice 50 Kč
HOR9999 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice 50 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 50 Kč
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 50 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061846 50 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
ALB0450 Černá Pavla OOB Albrechtice nad Orlicí 7220 50 Kč
NNN0050 Blechová Milada Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
PHK1500 Jireš František OK 99 Hradec Králové 301639 50 Kč
74C6700 Jireš František NER 301639 50 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk 9030 50 Kč
CTB0099 Vágnerová Iva SK OB Chotěboř 9883 50 Kč
VRL1505 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí 2078481 50 Kč
VRL1560 Kuželová Renáta OOS TJ Spartak Vrchlabí 50 Kč
6.60 km, 135 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
LPU2 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice 80 Kč
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
celkem přihlášených: 625, vklad: 42560 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.