Přihlášky závodu: Žebříček B - Morava - přihlášky

Datum:
08.04.2014
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B    
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 52523 30 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 30 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 30 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 30 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 30 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 30 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 30 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 30 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 218974 30 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 425425 30 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 30 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 30 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 30 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 7200901 30 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering B 2045171 30 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410345 30 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410338 30 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 0000232876 30 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 30 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 30 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 30 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 30 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 30 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 30 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 30 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 30 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 30 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 30 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 425426 30 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 30 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 30 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 30 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 30 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 30 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 0000000122 30 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 30 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 30 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 30 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 30 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 30 Kč
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž B 416078 30 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 30 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 30 Kč
BBM9750 Sklenská Aneta BETA URSUS Orienteering B 2060255 30 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 30 Kč
PGP9750 Bednářová Štěpánka SK Praga C 889318 30 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk B 2032188 30 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 30 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 30 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 897370 30 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 30 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 0000331025 30 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 30 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 30 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 30 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 30 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 30 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 30 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 30 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 30 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 30 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 30 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 30 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 30 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 30 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 30 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 30 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 30 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 30 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 30 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 30 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 30 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 30 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 30 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 30 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 30 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 30 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 30 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 30 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 30 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 30 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 30 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 30 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 30 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 0000331257 30 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 30 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 30 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 30 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 30 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 30 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 30 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 30 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 30 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 30 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 0000232005 30 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 30 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 30 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 30 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 30 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 30 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 30 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433084 30 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 30 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 30 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 30 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 53176 30 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 30 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 30 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 30 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 30 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 30 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 30 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 30 Kč
VIC0102 Smolka Roman OB Vizovice B 53123 30 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 30 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 30 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 30 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 30 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 30 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 30 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 30 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 30 Kč
KSU0107 Valenta Mikuláš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 30 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 30 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 30 Kč
TZL0102 Zeman Jakub SKOB Zlín B 30 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 0000207849 30 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 30 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 30 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 889280 30 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433087 30 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 30 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 30 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 2059744 30 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 30 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 30 Kč
KSU9800 Havlíček Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067334 30 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 30 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 30 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 30 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 0000410331 30 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno C 0002054641 30 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 888627 30 Kč
LCE9907 Plášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 30 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 30 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 30 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž B 2045216 30 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 30 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 30 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 30 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 30 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 30 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 30 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava B 428227 30 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067332 30 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 30 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 30 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno B 0000361957 30 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 30 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 30 Kč
TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín B 886828 30 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno B 0000886825 30 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 30 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 30 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 30 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 30 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 30 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 30 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 30 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 30 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 30 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 30 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52602 30 Kč
65C5700 Nečas Rudolf SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 53320 30 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 30 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 53320 30 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 30 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 30 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 889290 30 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 30 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 52683 30 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 8715 30 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 30 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 30 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 30 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 30 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 30 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 30 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 30 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 30 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 30 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 30 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 30 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 30 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 30 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 30 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 30 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 30 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 30 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 30 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 30 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 30 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 30 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 30 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 30 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 30 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 30 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 30 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 30 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 30 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 30 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 30 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 0000500260 30 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 30 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 30 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 30 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 30 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 30 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 30 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 30 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 30 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 30 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 920687 30 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 30 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 30 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 30 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 30 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 30 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 30 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 30 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 30 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 52666 30 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 30 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 30 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 30 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 30 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 30 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 30 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 30 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 30 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 30 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 30 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 30 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 30 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 30 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 30 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 30 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 30 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 30 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 0000410398 30 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 0000219273 30 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 30 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 30 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 30 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 30 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 30 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 30 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 30 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 30 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 30 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 30 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 30 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 30 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 30 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 30 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 30 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 30 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 30 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 30 Kč
celkem přihlášených: 269, vklad: 8070 Kč