Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
17.10.2015
Místo konání:
Češov, fotbalové hřiště
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.90 km, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí 2085581 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 50 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín 0000004745 50 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU0681 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
SJC1 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín 50 Kč
SJC2 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín 50 Kč
2.10 km, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 50 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
LTU0650 Pešanová Valérie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405972 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 100 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice C 2078459 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 336717 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 9200532 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 100 Kč
2.10 km, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí B 681880 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Anna Agáta OK Slavia Hradec Králové C 9196 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057581 50 Kč
HOR0351 Bolechová Vendula TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
LPU0454 Chrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0458 Izáková Denisa OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 50 Kč
NNN04 Šodorová Katarína Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
SJC20 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín zapůjčit 90 Kč
4.30 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 9560 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 425545 50 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0150 Loukotová Adéla TJ Jiskra Hořice C 52892 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 50 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 50 Kč
VRL0255 Balogová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk C 0000416281 50 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
5.10 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9951 Barnetová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 80 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 09840 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB T.J. Sokol Žamberk C 0002053566 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 80 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 160 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 160 Kč
3.90 km, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS0051 Vrbatová Dominika TJ Tatran Hostinné C 2080950 80 Kč
6.10 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
8.40 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 80 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 80 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB T.J. Sokol Žamberk B 1400431 80 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 80 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 80 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 80 Kč
LPU8751 Sůvová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9205 80 Kč
88C9050 Kofrová Michaela SvětBěhu.cz zapůjčit 200 Kč
5.00 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 7890000 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 80 Kč
STH8351 Horňáková Hana SK Studenec C 9990 80 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 160 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
6.50 km, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 80 Kč
5.10 km, 11 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
6YC7150 Fejfarová Petra Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 160 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 80 Kč
NNN73 Šodorová Magda Neregistrovaní 682660 80 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 80 Kč
5.10 km, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 80 Kč
4.70 km, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB T.J. Sokol Žamberk C 0000009592 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 160 Kč
4.60 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
3.30 km, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
3.90 km, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
SJC0801 Kopecký Michal Sportcentrum Jičín C 0000008224 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
KOR0500 Zářecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416292 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 50 Kč
LPU0622 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0610 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
SJC3 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín 50 Kč
SJC4 Vlach František Sportcentrum Jičín 50 Kč
SJC5 Šimon Sportcentrum Jičín 50 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice 425538 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 0000009029 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 2075643 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 50 Kč
3.90 km, 7 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0002088208 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 232602 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 50 Kč
LPU0308 Dostál Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2075649 100 Kč
2.70 km, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
1FC0300 Valenta Šimon Wamaš zapůjčit 90 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 100 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 50 Kč
5.70 km, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 50 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301130 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425513 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB T.J. Sokol Žamberk B 0000009284 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 100 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 100 Kč
3.90 km, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057576 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 50 Kč
7.10 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 339555 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín B 0002056271 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 80 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové C 9831 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec C 51111 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB T.J. Sokol Žamberk C 0002058526 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 0000009029 80 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice 425529 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 160 Kč
5.00 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 80 Kč
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 80 Kč
PHK0000 Morvay Tomáš OK 99 Hradec Králové C 80 Kč
8.70 km, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C 2070805 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB T.J. Sokol Žamberk B 2085646 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB T.J. Sokol Žamberk C 0002085636 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 80 Kč
12.30 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
33X8500 Falta Ondřej ExJil 9750 80 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 80 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 7202867 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 80 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 80 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 80 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 80 Kč
KUO9201 Koblížek Miroslav KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 80 Kč
SHK8501 Chmelař Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9154 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 80 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033639 80 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
8.70 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 80 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 80 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
KUO9501 Štancl Daniel KOB Ústí nad Orlicí A 887163 80 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 0002083373 80 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 0002075607 80 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
LPU9101 Weisbauer Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 9252 80 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 80 Kč
PHK9803 Havlíček Samuel OK 99 Hradec Králové C 9679 80 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 160 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9614 160 Kč
LPU8612 Fatura Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2067400 80 Kč
10.70 km, 20 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
88C7400 Gladiš David SvětBěhu.cz zapůjčit 200 Kč
6.50 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
2PX7800 Zapletal Jan PGP-PHI zapůjčit 120 Kč
2PX7900 Karásek Zbyněk PGP-PHI zapůjčit 120 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
6YC7102 Brozek Jan Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
1FC7800 Vávra Aleš Wamaš zapůjčit 120 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 80 Kč
8RC7100 Věříš Jan BZP 682602 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
8.90 km, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
PVP7003 Eisner Leo VSK Přírodní vědy Praha C 51578 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB T.J. Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
5.60 km, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2019219 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
HOS7001 Vrbata Josef TJ Tatran Hostinné C 2085611 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 0002085624 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
2MX6200 Vladimír Lederer neregistrovaný Lederer zapůjčit 120 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 160 Kč
6.50 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 80 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
STH5801 Uvizl Ivan SK Studenec C 331528 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
5.00 km, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5409 Sůva Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9204 80 Kč
4.60 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
3.30 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
17X4100 Javůrek Jaromír Aktivity v přirodě 2067261 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
4.00 km, 6 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
51C0950 Hřebíková Markéta RAPAMAVI Satalice 2080960 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
PVP1050 Eisner Flora VSK Přírodní vědy Praha C 1470161 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 50 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 50 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 50 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov 425571 50 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
NPA1202 Podlipný Filip SK LOB Nová Paka C 8469 50 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 50 Kč
LPU0855 Trlidová Anika OK Lokomotiva Pardubice C 50 Kč
LPU0677 Beránková Eliška OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 50 Kč
SJC6 Snopek Jáchym Sportcentrum Jičín 50 Kč
SJC7 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín 50 Kč
SJC8 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín 50 Kč
SJC9 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín 50 Kč
SJC10 Špačková Josefa Sportcentrum Jičín 50 Kč
SJC11 Kejval Vojta Sportcentrum Jičín 50 Kč
SJC12 Levová Freya Sportcentrum Jičín 50 Kč
SJC13 Řehák Jan Sportcentrum Jičín 50 Kč
SJC14 Rampas Václav Sportcentrum Jičín 50 Kč
2.70 km, 7 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 50 Kč
NNN46 Javůrková Eliška Neregistrovaní 2067942 50 Kč
PVP7750 Serban Ivett VSK Přírodní vědy Praha C 1470165 50 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí 7215 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 50 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 50 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 50 Kč
SHK7351 Prokšíková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 50 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 50 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 50 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057595 50 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087632 50 Kč
KOR7401 Novotný Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
SRK7712 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027214 50 Kč
SRK7711 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027228 50 Kč
SRK7717 Šabata Milan st. SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9795 50 Kč
SRK7777 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 425579 50 Kč
SRK7718 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9794 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 50 Kč
LPU8848 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU8849 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 50 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 50 Kč
JIL Suchardová Jana OK Jilemnice 426351 50 Kč
6.10 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
51C7750 Hřebíková Radka RAPAMAVI Satalice 2080970 80 Kč
51C7400 Hřebík Pavel RAPAMAVI Satalice 2081372 80 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 80 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002070826 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
VAM9700 Kula Tadeáš OB Vamberk 51465 80 Kč
NNN84 Roháčová Julie Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN80 Roháč Andrej Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
celkem přihlášených: 717, vklad: 50210 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.