Přihlášky závodu: Žebříček B - Morava

Datum:
06.09.2015
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava A 51321 30 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 30 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 53247 30 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 30 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice B 425422 30 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 52077 30 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 30 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 30 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 30 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 30 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 30 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 30 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 2035722 30 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 30 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 30 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk B 224900 30 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 30 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 30 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 30 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 30 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 30 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 30 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 30 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 30 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 30 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 30 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 30 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 30 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 30 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 30 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 30 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 30 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 410345 30 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 30 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 30 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 30 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 30 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 30 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 416057 30 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 416068 30 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 30 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 30 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 30 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 30 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 53293 30 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 436954 30 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 30 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 52722 30 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 30 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 30 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 30 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2020727 30 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 30 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice A 8898 30 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 30 Kč
ZBM9550 Galatíková Lucie SK Žabovřesky Brno A 2075663 30 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 30 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 30 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 436438 30 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 30 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 30 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 30 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 30 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 30 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 30 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 30 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 30 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 30 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 30 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 30 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 30 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 30 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 30 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 30 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 30 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 30 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 30 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 30 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 30 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 30 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 30 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 30 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 30 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 30 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 30 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 30 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 30 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 30 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 30 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 30 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 30 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 30 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 30 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 30 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 30 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 30 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 30 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 30 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 30 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 30 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 30 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 30 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 30 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 30 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 30 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 30 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 30 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 30 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 30 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 30 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 30 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 30 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 30 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8799 30 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 30 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 30 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 30 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 30 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 30 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 30 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 30 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 30 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 30 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 30 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 30 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 30 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 232029 30 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 30 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 30 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 30 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 30 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 30 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 30 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 30 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 30 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 889280 30 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 30 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 30 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 30 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 2067220 30 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 30 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073752 30 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 30 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 30 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 410254 30 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 30 Kč
ABM0009 Šeďa Šimon KOB ALFA Brno B 332964 30 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 30 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 30 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 30 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 30 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 30 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 30 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 2049609 30 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 30 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 30 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 30 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 30 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 30 Kč
TZL9904 Hartman Vojtěch SKOB Zlín B 30 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 30 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 30 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 888627 30 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 30 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 30 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 30 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 30 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 30 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 30 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 30 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 30 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov A 301569 30 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 30 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 30 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 30 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 30 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 30 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 30 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 30 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 30 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 30 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 30 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 30 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 30 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 30 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 30 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 30 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 30 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 30 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 30 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 30 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 30 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 7203332 30 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 30 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 30 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 30 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 30 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 30 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 30 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 30 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 30 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 30 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 30 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 30 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 30 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 30 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 30 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 30 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 30 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 30 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 30 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 30 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 30 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 30 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 30 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 52776 30 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 30 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 30 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 30 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 30 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 30 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 30 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 30 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 30 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 30 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 30 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 30 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 30 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 30 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 30 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 30 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 30 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 30 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 30 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 30 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 30 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 30 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 30 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 30 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 30 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 30 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 30 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 30 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 30 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 30 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 30 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 30 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 30 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 30 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 30 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 30 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 30 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 30 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 30 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 30 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 30 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 30 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 30 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 30 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 30 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 30 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 30 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 30 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 30 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 30 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 30 Kč
celkem přihlášených: 266, vklad: 7980 Kč