Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
25.04.2015
Místo konání:
ZŠ Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Pod Vodárnou 10
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T3     T5    
0.90 km, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 55 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 55 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 55 Kč
TJN1062 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8804031 55 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056298 55 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 55 Kč
TJN1063 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8804037 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 55 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 55 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 55 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 55 Kč
0.70 km, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 40 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 40 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 40 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 40 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 40 Kč
TJN0751 Vajskebrová Petra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067315 40 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 2070830 40 Kč
TJN1070 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8804036 40 Kč
1.00 km, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 2049578 55 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 55 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 55 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 55 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 49962 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4367 55 Kč
BOR0351 Kučerová Vendy OK Jiskra Nový Bor C 4396 55 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 55 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 55 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 55 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 55 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec C zapůjčit 85 Kč
1.40 km, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 55 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 55 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 55 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 55 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 55 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 55 Kč
VLI0150 Balatková Barbora Slavia Liberec orienteering C 2073665 55 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 55 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 55 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 55 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov C 2035709 55 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 55 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 55 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 55 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 55 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 55 Kč
TJN0156 Stuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 55 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 55 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 55 Kč
TJN0155 Výborová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067317 55 Kč
CHA0257 Dvořáková Johana OK Chrastava C 2059763 55 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 55 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 55 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 55 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 55 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 55 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 55 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 55 Kč
1.60 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 70 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 70 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 70 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 6886 70 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 70 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 70 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 70 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 70 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 70 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 2080975 70 Kč
1.70 km, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 70 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 70 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 70 Kč
1.70 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9551 Hladíková Gabriela Oddíl OB Kotlářka C 410773 70 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov C 411564 70 Kč
1.70 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 70 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 70 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 70 Kč
88P9850 Wyleżał Dominika (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 412287 70 Kč
STH9051 Kodedová Barbora SK Studenec C 416190 70 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 70 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 70 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 70 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 70 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 70 Kč
2.10 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 70 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 70 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 70 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 70 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 70 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 70 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 70 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 70 Kč
TUR9453 Brožová Aneta OOB TJ Turnov C 8213 70 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 70 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 70 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 70 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 70 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 70 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 70 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 70 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 70 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 70 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0000009988 70 Kč
88P9650 Izydorczyk Urszula (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 886699 70 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 70 Kč
CHA8650 Šulcová Veronika OK Chrastava C 8193 70 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 70 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 70 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 70 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 70 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 70 Kč
SJC8156 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 500266 70 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 70 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 70 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 70 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 70 Kč
EKP9250 Hnátková Anna VŠTJ Ekonom Praha C 70 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 70 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 70 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 70 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno R 7201204 70 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 70 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka C 428294 70 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 70 Kč
PGP7756 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 70 Kč
1.70 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 70 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 70 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 70 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 70 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 70 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 70 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 70 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 70 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 70 Kč
1.70 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 70 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 70 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 70 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 70 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 70 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 70 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 70 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 70 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 70 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 70 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 70 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 70 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 70 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 70 Kč
1.60 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 70 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 70 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 70 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 70 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 70 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 70 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 70 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 70 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 70 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 70 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 70 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 70 Kč
1.40 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 70 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 70 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 70 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 70 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 70 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 70 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 70 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 70 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 70 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 70 Kč
1.40 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 70 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 70 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 70 Kč
1.20 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 70 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 70 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 70 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 70 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 70 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 70 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 70 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 70 Kč
1.20 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 70 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 70 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 70 Kč
0.90 km, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 55 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 55 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 55 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056269 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 55 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 55 Kč
TJN1011 Saur Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2070851 55 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8804035 55 Kč
TJN0502 Vajskebr Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070807 55 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 55 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 55 Kč
0.70 km, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 40 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 40 Kč
BOR0504 Blažkovan Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4399 40 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 40 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 40 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 40 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 40 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 70 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 40 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 4403301 40 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 40 Kč
1.00 km, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 55 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 55 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 55 Kč
STB0401 Mašek Matěj TJ Stadion Nový Bor C 446338 55 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 55 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 55 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor C 4368 55 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 55 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 4377 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0349 Krkoška Matouš OK Jiskra Nový Bor 4401 55 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 889679 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 55 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 55 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 55 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 55 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 55 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 55 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov B 888622 55 Kč
TJN0404 Havíř Kryštof OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070856 55 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 80 Kč
1.60 km, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 55 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 55 Kč
LTP0205 Kříž Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 55 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 55 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 55 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 2569 55 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 55 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 55 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 55 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 55 Kč
TJN0110 Sedláček Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067344 55 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 55 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 55 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 55 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 55 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 55 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 55 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 55 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 55 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 55 Kč
LLI0202 Burgr Jan LOK-o Liberec C 2070859 55 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 55 Kč
1.90 km, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 70 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 70 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec B 2049589 70 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 7201809 70 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 70 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 70 Kč
2.10 km, 22 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 70 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 70 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 70 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 70 Kč
2.10 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 70 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 70 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 70 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 70 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 70 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 70 Kč
PGP8101 Šolc Radim SK Praga C 515137 70 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 70 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 70 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 70 Kč
2.30 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 70 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 70 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 70 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 70 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 70 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 70 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 70 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 70 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 70 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 70 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 70 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 70 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 70 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 70 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 70 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 70 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 70 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering C 1302790 70 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 70 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 70 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 222651 70 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 70 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 70 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 70 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 70 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 70 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 70 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 70 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 70 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 70 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 70 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 70 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 70 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 70 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 70 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 70 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 70 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 70 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 70 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 70 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 70 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 70 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 70 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 0000886513 70 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 70 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 70 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 70 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 70 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 70 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 70 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 70 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 70 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 70 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 70 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 70 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 70 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 70 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 70 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 70 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 70 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 336784 70 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 70 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 70 Kč
EKP9101 Šic Libor VŠTJ Ekonom Praha 70 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 70 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 70 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 70 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 70 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 70 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 70 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 70 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 70 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 70 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 110 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 110 Kč
2.10 km, 22 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 70 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 70 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 70 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 70 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 70 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 70 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 70 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 70 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 70 Kč
CHA7400 Kočárek Michal OK Chrastava C 4445 70 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 70 Kč
1.90 km, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 70 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 70 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 70 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 70 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 70 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 70 Kč
BOR7312 Socha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8450 70 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 70 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 70 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 70 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 70 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 70 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 70 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 70 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 70 Kč
LLI7100 Nejedlo David LOK-o Liberec C zapůjčit 100 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2084440 70 Kč
1.90 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 70 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 70 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 70 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 70 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 70 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 70 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 70 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 70 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 70 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 70 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 70 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 70 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 70 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 70 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 70 Kč
1.60 km, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 70 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 70 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 70 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 70 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 70 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 70 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 110 Kč
1.60 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 70 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 70 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 70 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 70 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 70 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 70 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 70 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 70 Kč
1.40 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 70 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 70 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 70 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 70 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 70 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 70 Kč
1.40 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 70 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 70 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 70 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 70 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 70 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 70 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 70 Kč
88P4800 Bogulak Adam (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053630 70 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 70 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 70 Kč
34P0001 Bartkowiak Edward (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 70 Kč
1.20 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 70 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 70 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 70 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 70 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 70 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 70 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 70 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 70 Kč
0.70 km, 6 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 40 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 40 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 40 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 40 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 40 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 40 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 40 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 40 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 40 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 40 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 4616795 40 Kč
TUR1007 Uchytil Šimon OOB TJ Turnov C 4616796 40 Kč
TUR0859 Slámová Barbora OOB TJ Turnov C 4616797 40 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 4616798 40 Kč
TJN1061 Adamcová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2056300 40 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8804032 40 Kč
TJN1012 Saur Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8804034 40 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 40 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 4403303 40 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 40 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava 4403315 40 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 4403305 40 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava 4403307 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 40 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 40 Kč
VLI0654 Štrynclová Johanka Slavia Liberec orienteering C 4402221 40 Kč
VLI0806 Štryncl Vilda Slavia Liberec orienteering C 4402220 40 Kč
LLI0650 Burgrová Zuzana LOK-o Liberec C 2070846 40 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C zapůjčit 70 Kč
TJN Havíř OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 70 Kč
74C2005 Christl Adam NER zapůjčit 70 Kč
74C2008 Christl Oliver NER zapůjčit 70 Kč
DKP0951 Mullis Carolina May Oddíl OB Kotlářka C 2075694 40 Kč
SMR1001 Rolný Kuba SNS Smržovka 428212 40 Kč
SMR1060 Honsová Ája SNS Smržovka 7203329 40 Kč
SMR1061 Honsová Majda SNS Smržovka 7203328 40 Kč
TJN1020 Zoubek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8804038 40 Kč
0.90 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 45 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov C 51539 45 Kč
BOR7950 Pitrová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 45 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070836 45 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2070841 45 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2049594 45 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2049591 45 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 45 Kč
53C6400 Rada Petr Chrustenice 995881 45 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 75 Kč
1.60 km, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 45 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 45 Kč
TJN1013 Kárny Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 1398973 45 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 8186 45 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 45 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C zapůjčit 75 Kč
74C1111 Nejedlo Matouš NER zapůjčit 75 Kč
74C2007 Beránková Lenka NER 682110 45 Kč
74C008 Zemlerová Iva NER zapůjčit 75 Kč
1.90 km, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 45 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2025338 45 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 45 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 45 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 45 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 45 Kč
celkem přihlášených: 503, vklad: 31595 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.