Přihlášky závodu: SMIK - 22.Mistrovství světa ve SMIKu

Datum:
17.11.2015
Místo konání:
Statenice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
SLP - OOB Slavia Praha
Kategorie:
D     H    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 353
Náhradníků: 7
(152)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 60 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 60 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 60 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 60 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 60 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 60 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 60 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 60 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 60 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 60 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 60 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 60 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 60 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 60 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 60 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 60 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 60 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 60 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 60 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 60 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 60 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 60 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 60 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 60 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 60 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 60 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 60 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 60 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 60 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 60 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 60 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 60 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 331098 60 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 60 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 60 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 60 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 60 Kč
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 60 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 60 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2051473 60 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 60 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 60 Kč
4DC8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 60 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 60 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 60 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 60 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 60 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga R 682103 60 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 60 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 60 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 60 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 60 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 60 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary A 2058500 60 Kč
SKV8751 Žandová Monika TJ Slovan Karlovy Vary C 2085621 60 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 60 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 60 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 60 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 60 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 60 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 60 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 60 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 60 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 60 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 60 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 60 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 60 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 60 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 60 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín 60 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 60 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 60 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 60 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 60 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 60 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 60 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 60 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 60 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 60 Kč
PHK9151 Balcarová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 60 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 60 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 60 Kč
9JC8050 Kučerová Berenika neregistrovaní - Všenory zapůjčit 60 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 60 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 60 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 60 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 60 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 60 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 60 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 60 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 60 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering C 920685 60 Kč
SKL7150 Mědílková Iva SMS Team Kladno 7204522 60 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 60 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 60 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 60 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 60 Kč
SOB5500 Benešová Zdeňka SOBSA C 682653 60 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 60 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 60 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 60 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 60 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 60 Kč
DOB0555 Černíková Zuzana KOB Dobruška C 889287 60 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 60 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 60 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 60 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C 60 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 60 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 60 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 60 Kč
JPV8575 Kubaňová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 52861 60 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 60 Kč
EKP8653 Tučková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 434824 60 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš 2080904 60 Kč
71D8150 Kroupa Diana (GER) USV TU Dresden 02230 60 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 60 Kč
66C6850 Karlachová Jana Amatéři 361949 60 Kč
66C9050 Tučková Sabina Amatéři zapůjčit 60 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 60 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 60 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 60 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka R 9054 60 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 60 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 60 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
NNN9997 Voráčková Eliška Neregistrovaní 60 Kč
NNN9996 Skřivanová Dagmar Neregistrovaní 60 Kč
NNN9995 Bobonicova Edita Neregistrovaní 60 Kč
NNN7550 Christianová Andrea Neregistrovaní 60 Kč
(195)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 60 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 60 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 60 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 60 Kč
45C7700 Bejček Michal Krčský les 60 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 60 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 60 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 60 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 60 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 60 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 60 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 60 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha A 218785 60 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 60 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha C 2081364 60 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 60 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 887930 60 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 60 Kč
EKP8401 Merenus Štěpán VŠTJ Ekonom Praha 1984420 60 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 60 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 60 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 60 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 60 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 60 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 60 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 60 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 60 Kč
RIC7402 Růžička Jan OB Říčany 7202894 60 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 60 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 60 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 60 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 60 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 60 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 60 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 60 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 60 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 60 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 60 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 60 Kč
DKL7401 Štáfek Pavel KOB Kladno C 236502 60 Kč
DKL0400 Štáfek Ondřej KOB Kladno C 236517 60 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 60 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 60 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 60 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 60 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 60 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 60 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 60 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 60 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 60 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 60 Kč
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 60 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 60 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 60 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 60 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 60 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 60 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 60 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 60 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor 897369 60 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 60 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 60 Kč
NEJ0101 Nick Newiak TJ Jiskra Nejdek 232226 60 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 60 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 60 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 60 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 60 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 60 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 60 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 60 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 60 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 60 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 60 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 60 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 60 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 60 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 60 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 60 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín 60 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 60 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 60 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 60 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 60 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 60 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 60 Kč
DKL9600 Průša Ondřej KOB Kladno C 60 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 60 Kč
DKL7001 Swart Jan KOB Kladno C 60 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 682646 60 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 60 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 49152 60 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 60 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 60 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C zapůjčit 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 60 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 60 Kč
RIC0000 Pockley Jakub OB Říčany C 2060264 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 60 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 60 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 60 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 60 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 60 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 60 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 60 Kč
SOB9400 Beneš Radovan SOBSA C 60 Kč
LBE6100 Marek Jan TJ Lokomotiva Beroun C 897390 60 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 60 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 60 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 920688 60 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 60 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 60 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 60 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 60 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 60 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 60 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 60 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C 60 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 60 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 60 Kč
PTI8448 Uhrovič Blahoslav Sportovní klub Ptení C 8881 60 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 60 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 60 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 60 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 60 Kč
71D7100 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 941971 60 Kč
71D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 1985456 60 Kč
71D6503 Mättig Torsten (GER) USV TU Dresden 9100265 60 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 60 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha C 7201778 60 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 60 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 60 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 60 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 60 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 60 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 60 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 60 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 60 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 60 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 60 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 60 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2087690 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 60 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 60 Kč
ROU7402 Červený Mojmír SKOB Roudnice nad Labem C 1413713 60 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 60 Kč
NNN1975 Svoboda Jiří Neregistrovaní 60 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 60 Kč
NNN1977 Němec Jan Neregistrovaní 60 Kč
NNN1944 Němec Luboš Neregistrovaní 60 Kč
NNN9999 Barvíř Jan Neregistrovaní 60 Kč
NNN1956 Beneš Radovan Neregistrovaní 60 Kč
NNN9998 Šimeček Jozef Neregistrovaní 60 Kč
NNN9994 Hýbl Lukáš Neregistrovaní 60 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 60 Kč
NNN6500 Jelínek Jan Neregistrovaní 60 Kč
NNN6401 Nejedlo Tomáš Neregistrovaní 60 Kč
NNN7707 Kupka Pavel Neregistrovaní 60 Kč
celkem přihlášených: 347, vklad: 20820 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.