Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Cyklodrom SK Dynamo ZČE Plzeň
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     PŘÍCHOZÍ    
1.26 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2082947 50 Kč
NEJ0651 Holíková Petra TJ Jiskra Nejdek C 2087719 50 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 50 Kč
LPM0651 Hajšmanová Anna OK Lokomotiva Plzeň C 416320 50 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 50 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 232611 50 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416318 50 Kč
KRL0655 Škodroňová Veronika Kometa Kralovice C 51474 50 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 51475 50 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 2017667 50 Kč
1.25 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 50 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 50 Kč
NEJ0551 Holíková Simona TJ Jiskra Nejdek C 2087704 50 Kč
ONO0551 Linhová Linda SKOB Ostrov C 301493 50 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 50 Kč
MAS0450 Křížková Marie OOB Aš C 301516 50 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov C 1400426 50 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 52183 50 Kč
ONO0451 Dvořáková Štěpánka SKOB Ostrov C 301500 50 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232613 50 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 416186 50 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 50 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 9101182 75 Kč
1.43 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 50 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 50 Kč
BSO0351 Lillová Marie KOB Baník Sokolov C 301433 50 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 50 Kč
MAS0250 Křížová Daniela OOB Aš C 301510 50 Kč
MAS0352 Petříková Adéla OOB Aš C 4455 50 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 50 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 75 Kč
1.51 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 70 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 70 Kč
BSO0151 Dlesková Dana KOB Baník Sokolov C 301432 70 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš C 301514 70 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 70 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 70 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice B 7090701 70 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 70 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 105 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 105 Kč
1.62 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 70 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza OOB Aš B 416189 70 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 70 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 70 Kč
1.73 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 70 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 7201820 70 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 70 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 70 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 70 Kč
MLA8750 Pluháčková Markéta MLOK Mariánské Lázně C 7201209 70 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 70 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 105 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 105 Kč
1.73 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 70 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 70 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 70 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 70 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 70 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 70 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 70 Kč
LPM7351 Hajšmanová Gábina OK Lokomotiva Plzeň C 2070809 70 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 301474 70 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 70 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 70 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 236999 70 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 105 Kč
1.62 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 70 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 70 Kč
LPM6150 Janečková Eva OK Lokomotiva Plzeň C 52371 70 Kč
1.35 km, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 70 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 70 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 70 Kč
1.26 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 50 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232237 50 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 50 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 50 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 51477 50 Kč
1.25 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0501 Smaržik Ondřej KOB Baník Sokolov C 4454 50 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 50 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov C 301499 50 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 416180 50 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 50 Kč
ONO0500 Huk Michael SKOB Ostrov C 232201 50 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 50 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 2082916 50 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 50 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 50 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 75 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 232356 75 Kč
1.51 km, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 50 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 2090853 50 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 50 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 50 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 50 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 50 Kč
MAS0201 Křížek Josef OOB Aš C 2026164 50 Kč
MAS0301 Křížek Filip OOB Aš C 301509 50 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš OOB Aš C 2026165 50 Kč
LPM0302 Břečka Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C 50 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 50 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 50 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 50 Kč
VPM0203 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 303936 50 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 50 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 50 Kč
MLA0302 Šesták Štěpán MLOK Mariánské Lázně B 232234 75 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň A 2042505 75 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 887628 75 Kč
MLA0303 Novák Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073701 75 Kč
1.62 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek B 301424 70 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 70 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 70 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 70 Kč
MAS0100 Černý Jan OOB Aš B 301512 70 Kč
VPM0102 Hlinovský Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2035167 70 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 105 Kč
1.73 km, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 70 Kč
2.39 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň B 361920 70 Kč
2.39 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 70 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 70 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 70 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 70 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 70 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 70 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 70 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 70 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 70 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 551990 70 Kč
MLA8801 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 7878 70 Kč
MLA8700 Šmejkal Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 416188 70 Kč
ONO8702 Gabriel Vojtěch SKOB Ostrov C 8680 70 Kč
LPM8003 Suchý Libor OK Lokomotiva Plzeň C 301703 70 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 70 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 70 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 70 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 70 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 105 Kč
KRL9305 Vištejn Jiří Kometa Kralovice C 207839 105 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 105 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 105 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 105 Kč
2.13 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 301416 70 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 70 Kč
NEJ7500 Holík Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 232226 70 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 70 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 70 Kč
MAS7800 Křížek Filip OOB Aš C 301726 70 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 70 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 70 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301504 70 Kč
KRL7301 Bodurka Jaroslav Kometa Kralovice C 434576 70 Kč
VPM7502 Křenek Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887610 70 Kč
NEJ7700 Pávek Jiří TJ Jiskra Nejdek C 105 Kč
BOR7901 Kábrt Filip OK Jiskra Nový Bor 105 Kč
1.73 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8686 70 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 232240 70 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 70 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 70 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 70 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 70 Kč
58C6702 Kopp Petr Loko Liberec 1403411 70 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 70 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 70 Kč
MLA6700 Novák Petr MLOK Mariánské Lázně C 2073703 105 Kč
1.35 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 70 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 70 Kč
1.35 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 70 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 70 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 70 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 70 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 70 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 70 Kč
LPM4201 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 51479 70 Kč
1.23 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0950 Smaržíková Markéta KOB Baník Sokolov C 232239 50 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 8531 50 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 50 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 2060384 50 Kč
MAS0601 Voráčová Pavlína OOB Aš 2087640 50 Kč
MAS0700 Halík Libor OOB Aš C 237548 50 Kč
MAS0800 Mála Matyáš OOB Aš C 2026162 50 Kč
MAS0801 Křížek Ivo OOB Aš C 301728 50 Kč
MAS1000 Křížek Vilém OOB Aš C 301515 50 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 301503 50 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 52181 50 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 50 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 50 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C doplníme při prezentaci 50 Kč
LPM9999 Mája a Fíďa Švamberkovi OK Lokomotiva Plzeň 301721 50 Kč
VPM0800 Pícl Kryštof KOS Slavia Plzeň C 361938 50 Kč
VPM7452 Beránková Markéta KOS Slavia Plzeň 09129 75 Kč
2.05 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 434814 50 Kč
MAS0701 Brabec Matěj OOB Aš C 2026161 50 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 50 Kč
NEJ0700 Pávek Štěpán TJ Jiskra Nejdek C 75 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 301495 70 Kč
celkem přihlášených: 197, vklad: 12750 Kč