Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.05.2016
Místo konání:
KD Řídelov
Pořadatel:
RUZ - TJ Růžená
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.60 km, 75 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 112 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
1.60 km, 35 m, 5 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
MFP0650 Pangracová Anna Matfyz Praha C 218784 40 Kč
2.70 km, 75 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec C 2079504 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 2061857 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 2085599 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
CHT0452 Pilná Klára OOB SK Chrast C 436958 40 Kč
3.40 km, 115 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 40 Kč
4.80 km, 100 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 70 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 70 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 70 Kč
6.20 km, 175 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast B 232888 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 439123 70 Kč
7.50 km, 230 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 70 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 70 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 70 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 70 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 70 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 70 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 70 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7770033 70 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 70 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 70 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 70 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 70 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 70 Kč
4.80 km, 100 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C zapůjčit 70 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 70 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 70 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000052356 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 70 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 70 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
6.20 km, 175 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 70 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 70 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 141 70 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 70 Kč
5VX7950 Kukačková Renata Neregistrovaní-Kuk. zapůjčit 70 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 2230 70 Kč
4.20 km, 85 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 70 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7260012 70 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 115 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
3.90 km, 90 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 70 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 70 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
2.60 km, 75 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 2080831 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
1.60 km, 35 m, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 2085561 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0803 Venhauer Štepán OK Jihlava C 2011866 40 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
3.10 km, 80 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 2096253 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 0002092373 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
SJI0502 Ficenc Richard OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 2011831 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
4.30 km, 100 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
PZR0203 Divácký Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 2088724 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
TTR0249 Tomas Novotny OOB Třebíč zapůjčit 40 Kč
TTR0349 Vojtech Novotny OOB Třebíč zapůjčit 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 40 Kč
6.20 km, 175 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C zapůjčit 70 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 70 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 70 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 70 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 70 Kč
SJI0104 Lepšík Daniel OK Jihlava C 111 70 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 70 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 70 Kč
8.60 km, 230 m, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 70 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 70 Kč
11.10 km, 290 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 70 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 70 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 2095924 70 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava C 682090 70 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 70 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 70 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 70 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 70 Kč
7.20 km, 260 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 70 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SOS Jindřichův Hradec C 2079508 70 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 70 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 70 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 70 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 2800311 70 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 70 Kč
8.60 km, 230 m, 19 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 70 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 70 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 70 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 70 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 70 Kč
5BX7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 70 Kč
SJH7701 Vaněček Roman SOS Jindřichův Hradec C 2096219 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 70 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 70 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 70 Kč
6.50 km, 155 m, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 70 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 70 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 70 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 70 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
SJH6602 Kuchyňka Ivan SOS Jindřichův Hradec C 2088191 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 70 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 70 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 53604 70 Kč
5.10 km, 100 m, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
CHT5802 Musil Jiří OOB SK Chrast C 1413900 70 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 70 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 70 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 70 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 70 Kč
PZR5201 Šíma Ladislav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 70 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 70 Kč
4.20 km, 85 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 70 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 70 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 70 Kč
1.60 km, 35 m, 5 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 515504 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 40 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
SJH0952 Vaněčková Barbora SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SOS Jindřichův Hradec C 442888 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SOS Jindřichův Hradec C 443062 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052247 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 40 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 40 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C 51970 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 113 40 Kč
SJI0854 Šulistová Lucie OK Jihlava C 7926 40 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 40 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C 448940 40 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 40 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 40 Kč
TTR0853 Kroupa Hana OOB Třebíč C zapůjčit 40 Kč
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč C zapůjčit 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 51921 40 Kč
3.40 km, 115 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 40 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH7251 Veselá Denisa SOS Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
SJH7102 Kopenec Milan SOS Jindřichův Hradec C 2096225 40 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
SJH7252 Parkanová Romana SOS Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 40 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 40 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 40 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 40 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč 0002092381 40 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč 0002092365 40 Kč
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 40 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
celkem přihlášených: 343, vklad: 20020 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.