Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.09.2016
Místo konání:
Drmoul, louka u fotbalového hřiště
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P     T    
2.80 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 50 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 416181 50 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 50 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 50 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 50 Kč
MAS0650 Voráčová Pavlína KČT Aš 2087640 50 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 50 Kč
3.20 km, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 50 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 50 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2082947 50 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 2103709 50 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 50 Kč
NEJ0551 Holíková Simona TJ Jiskra Nejdek C 2087704 50 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek B 2056284 50 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232613 50 Kč
ONO0451 Dvořáková Štěpánka SKOB Ostrov C 2102672 50 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov 301493 50 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov C 1400426 50 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 50 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 331467 50 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 50 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov C 301730 50 Kč
3.80 km, 20 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 50 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 50 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 50 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 50 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 50 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 50 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 50 Kč
3.80 km, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0151 Horová Eliška MLOK Mariánské Lázně C 7879 70 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně A 2073702 70 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 70 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš C 301514 70 Kč
4.30 km, 22 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 70 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš B 416189 70 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 70 Kč
5.60 km, 28 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.15
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 70 Kč
LPM8351 Pilařová Petra OK Lokomotiva Plzeň C 8855 70 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 70 Kč
SKV9453 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary 1470168 70 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 301474 70 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 70 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 70 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2097288 70 Kč
4.70 km, 25 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 70 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 70 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 70 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 70 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 70 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 70 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 70 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 70 Kč
NEJ7250 Polcarová Marcela TJ Jiskra Nejdek 232207 70 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 70 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 70 Kč
MAS8050 Křížková Jitka KČT Aš C 301508 70 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 70 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 70 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 70 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 70 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 70 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 70 Kč
ONO7751 Šteklová Jitka SKOB Ostrov C 70 Kč
3.80 km, 20 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 70 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 70 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 70 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 2104601 70 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 70 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 70 Kč
3.50 km, 22 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 70 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 70 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 70 Kč
3.40 km, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 50 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 50 Kč
NEJ4950 Horáková Magdalena TJ Jiskra Nejdek 301414 50 Kč
2RC5150 Nyklová Helena Dalovice 301337 50 Kč
2.80 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 50 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 50 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 50 Kč
NEJ0700 Pávek Štěpán TJ Jiskra Nejdek C 2096262 50 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 50 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 232961 50 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232240 50 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš C 2026161 50 Kč
MFP0600 Matoušek Martin Matfyz Praha 301366 50 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 50 Kč
3.50 km, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 50 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 416180 50 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 50 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 50 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň B 2042516 50 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 50 Kč
LPM0405 Houška Jindřich OK Lokomotiva Plzeň 50 Kč
LPM0503 Szabó Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C 2102775 50 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 2082916 50 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 50 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 50 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 50 Kč
4.50 km, 24 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně C 2073705 50 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 50 Kč
MLA0302 Šesták Štěpán MLOK Mariánské Lázně B 232234 50 Kč
MLA0303 Novák Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073701 50 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 52183 50 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 2090853 50 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 50 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 50 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 50 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek A 2049567 50 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 50 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 50 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 50 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 2026164 50 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 50 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 50 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 50 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 50 Kč
KRL0202 Haller Jiří Kometa Kralovice C 50 Kč
4.50 km, 24 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0105 Bartoš Václav SK Praga C 515060 70 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 70 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 70 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 70 Kč
6.50 km, 29 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.15
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 70 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 70 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 70 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 70 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 70 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 70 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 70 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 70 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 70 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 70 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 70 Kč
5.60 km, 28 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 70 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301504 70 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 70 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 70 Kč
NEJ7700 Pávek Jiří TJ Jiskra Nejdek C 2096214 70 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067346 70 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 70 Kč
MAS7201 Černý Marcel KČT Aš C 2026167 70 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 70 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 70 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 2092431 70 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 70 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 70 Kč
ONO7201 Štekl Vilém SKOB Ostrov C 70 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 70 Kč
4.70 km, 25 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 70 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 70 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 70 Kč
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8686 70 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 7894 70 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 70 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 70 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 70 Kč
4.30 km, 22 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 70 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 70 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 70 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 70 Kč
3.80 km, 20 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 50 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 50 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 50 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 50 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 50 Kč
2.70 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 50 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 50 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 50 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 50 Kč
ONO0601 Smrt Vojtěch SKOB Ostrov 301494 50 Kč
MAS0700 Halík Libor KČT Aš C 237548 50 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 434814 50 Kč
2.70 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers zapůjčit 90 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 50 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075698 50 Kč
LPM1050 Pilařová Marie OK Lokomotiva Plzeň C 2103797 50 Kč
LPM1200 Pilař Karel OK Lokomotiva Plzeň C 1417133 50 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 50 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně 50 Kč
MLA1150 Prinzová Lada MLOK Mariánské Lázně 50 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 50 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 50 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 50 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 50 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš 2087659 50 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 50 Kč
LPM9999 Kožíšek Tomáš OK Lokomotiva Plzeň 50 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 2060384 50 Kč
MFP1300 Matoušek Vítek Matfyz Praha 301355 50 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně 2082925 50 Kč
MLA1000 Šubrt Janek MLOK Mariánské Lázně zapůjčit 90 Kč
2.10 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
21G8450 Hill Radka (GBR) Airienteers zapůjčit 90 Kč
OOL5050 Šnyrchová Božena SK Haná orienteering C 2095944 50 Kč
3.90 km, 19 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 70 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně 70 Kč
celkem přihlášených: 196, vklad: 11660 Kč