Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2016
Místo konání:
Benešov - sokolovna
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
1.60 km, 30 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
2.20 km, 50 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 2080829 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
2.80 km, 75 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 7203336 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2092433 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
3.40 km, 80 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 80 Kč
4.10 km, 85 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 80 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 80 Kč
4.90 km, 105 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 80 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 80 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 80 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 80 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 80 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
KONYYYY Hornová Lenka KOB Konice 2092370 80 Kč
4.40 km, 100 m, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 301572 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk 6713 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 120 Kč
3.80 km, 85 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 80 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
3.10 km, 70 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
1.60 km, 30 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073738 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
SSU0701 Cveček Jan SK Severka Šumperk C 52572 50 Kč
SBK0707 Grünwald jr Martin KOB START Blansko zapůjčit 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
ROU0603 Coufal Kryštof SKOB Roudnice nad Labem C 2095975 50 Kč
2.30 km, 50 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 50 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice B 7200909 50 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2092436 50 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 50 Kč
3.50 km, 80 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 50 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 50 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
4.30 km, 90 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané B 301562 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
KON0013 Šudřich Tomáš KOB Konice C 2083419 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 80 Kč
4.80 km, 100 m, 19 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 120 Kč
5.90 km, 130 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 80 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 80 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 8822 80 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 8830 80 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 80 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 80 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 80 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
2KX8900 Koutný Lukáš Zoufalí Zbloudilci zapůjčit 80 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 80 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 80 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 80 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 53303 80 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 80 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 80 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 80 Kč
KON9411 Semerád Jan KOB Konice C 2083362 80 Kč
5.10 km, 115 m, 20 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8041 80 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk 2800295 80 Kč
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C 224897 80 Kč
SBK7903 Grünwald Martin KOB START Blansko C 232258 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
NNN81.. Jurenka Pavel Neregistrovaní 80 Kč
KONXXXX Bednařík Marek KOB Konice 2104595 80 Kč
UOL7004 Kašpar Jaroslav SOB Olomouc C 2069100 120 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 120 Kč
4.20 km, 90 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 80 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 80 Kč
RBK6201 Kazda Bohumil SK Radioklub Blansko C 52006 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 80 Kč
3.70 km, 80 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
3.30 km, 75 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51376 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 80 Kč
1.60 km, 30 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102713 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk 436955 50 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 50 Kč
ROU0951 Coufalová Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2102790 50 Kč
NNN1151 Künstlerová Natálie Neregistrovaní 52438 50 Kč
PTE0750 Příhodová Veronika TJ Sokol Ptení C 2102680 80 Kč
1.60 km, 30 m, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 330612 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
BBM0751 Kurthová Amélie BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 50 Kč
BBM0950 Kurthová Julie BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
SBK0951 Jágrová Aneta KOB START Blansko 49682 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KON0951 Benešová Anežka KOB Konice 52718 50 Kč
KON0911 Beneš Jan KOB Konice 49367 50 Kč
KON0952 Hájková Michaela KOB Konice 307329 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2080971 50 Kč
SSU0800 Možný Šimon SK Severka Šumperk C 224899 50 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 50 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
SSU115. Tichá Anna SK Severka Šumperk 50 Kč
JPV8687 Otrusinová Ivana Oddíl OS SK Prostějov 410337 50 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 2102717 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102715 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102681 50 Kč
PTE0757 Jungmannová Sofie TJ Sokol Ptení C 2102716 50 Kč
2.40 km, 50 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 50 Kč
BBM7451 Hanáková Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2060255 50 Kč
BBM7700 Hanák Michal BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 50 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 50 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 50 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASUCCSS Kobylka Roman Magnus Orienteering 0 50 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 50 Kč
OOL9562 Slavíčková Klárka SK Haná orienteering C 421853 50 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 52484 50 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2088187 50 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088729 50 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 50 Kč
ROU7400 Coufal Marek SKOB Roudnice nad Labem C 2095958 50 Kč
ROU7552 Coufalová Monika SKOB Roudnice nad Labem C 2095921 50 Kč
JPVYY51 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov 50 Kč
RBKYY.. Matušková Jana SK Radioklub Blansko 50 Kč
RBKXX.. Matuška Pavel SK Radioklub Blansko 50 Kč
4.10 km, 95 m, 19 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN6811 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 50 Kč
JPVXX11 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov 2102771 50 Kč
celkem přihlášených: 335, vklad: 23030 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.