Přihlášky závodu: Čertův zub

Datum:
02.12.2018
Místo konání:
Malé Přílepy
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Kategorie:
A     B     C    
9.00 km
(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 50 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 50 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 50 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 50 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 50 Kč
17Z8450 Pecoldová Pavlína Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8631588 50 Kč
17Z7900 Dvořáček Dan Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8629750 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 50 Kč
4EX8301 Doležal František SKIVELO Olomouc zapůjčit 50 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 50 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 50 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 1421299 50 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 50 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 50 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 50 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 50 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 50 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 50 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 50 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 50 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 50 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 50 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 50 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 50 Kč
1EC7400 Lukeš Zdeněk Outdoor PRG 4641786 50 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 50 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 50 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 50 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 50 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 50 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 50 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 50 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 50 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 50 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 50 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 50 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 50 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 50 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 50 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 50 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 50 Kč
8TC8400 Bouška Zdeněk Tempo zapůjčit 50 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 50 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 50 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 50 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 50 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434830 50 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 51291 50 Kč
NNNSZRS Urban Hynek Neregistrovaní 410252 50 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 50 Kč
NNNC001 Buchar Pavel Neregistrovaní - 50 Kč
NNNC002 Libus Jan Neregistrovaní - 50 Kč
NNNE000 Kapoun Luděk Neregistrovaní - 50 Kč
6.00 km
(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 50 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 50 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 50 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 50 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 50 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 50 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 50 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 50 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři zapůjčit 50 Kč
9EC0100 Lác Jan Příbram 7205018 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 50 Kč
4EX9051 Pangrácová Marie SKIVELO Olomouc 2104589 50 Kč
4EX8200 Klíma Kamil SKIVELO Olomouc zapůjčit 50 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 50 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
3LX8300 Řehák Vilém AC SAKÉ KATEŘINKY 2111780 50 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 50 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 50 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 50 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 50 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 50 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 50 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 50 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 50 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 50 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 50 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 50 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 50 Kč
1EC6700 Halač Jaroslav Outdoor PRG 2133888 50 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 50 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 50 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 50 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 50 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 50 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 50 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 50 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 50 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 50 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 50 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 50 Kč
6YC6400 Suková Eva Neregistrovaní 232264 50 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 50 Kč
2CX7200 Barták Luděk More Than Bikers zapůjčit 50 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 50 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 50 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 50 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 50 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 50 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 50 Kč
11X8000 Dvořák Josef NNN Dvořákovi Jesenice 682615 50 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 50 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 50 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 50 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 50 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 50 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 50 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 50 Kč
NNNC003 Radechovský Vojta Neregistrovaní - 50 Kč
NNNC004 Baštová Julie Neregistrovaní - 50 Kč
NNNC005 Špaček Matěj Neregistrovaní - 50 Kč
NNNC006 Polnarová Marie Neregistrovaní - 50 Kč
NNNC007 Špaček Michal Neregistrovaní - 50 Kč
NNNC008 Špaček Jaroslav Neregistrovaní - 50 Kč
3.00 km
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 434803 30 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 1413720 30 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 2125345 30 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 7205024 30 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 30 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 30 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 30 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 30 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 30 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 30 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 30 Kč
OLP0700 Strnad Jakub PSK Olymp Praha C 515033 30 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 30 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 2106732 30 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 30 Kč
1EC-000 Lukeš Josef Outdoor PRG 4641788 30 Kč
1EC-001 Lukeš František Outdoor PRG 4641787 30 Kč
1EC0500 Halač Viktor Outdoor PRG 30 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 30 Kč
KPY0803 Krejčí Antonín SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 682688 30 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 30 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 30 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 30 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 30 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 49889 30 Kč
11X0650 Dvořáková Veronika NNN Dvořákovi Jesenice 30 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 246900 30 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 30 Kč
NNNC009 Tryner Martin Neregistrovaní - 30 Kč
NNNC010 Lansman Oliver Neregistrovaní - 30 Kč
NNNC011 Kšírová Adéla Neregistrovaní - 30 Kč
NNNC012 Ryndová Denisa Neregistrovaní - 30 Kč
NNNC013 Radechovská Žofie Neregistrovaní - 30 Kč
NNNC014 Kšírová Veronika Neregistrovaní - 30 Kč
NNNC015 Kuncová Alžběta Neregistrovaní - 30 Kč
NNNC016 Kšír Pavel Neregistrovaní - 30 Kč
NNNC017 Hurtová Natalie Neregistrovaní - 30 Kč
NNNC018 Brabcová Veronika, Kunclov Neregistrovaní - 30 Kč
NNNC019 Trojanová Andrea Neregistrovaní - 30 Kč
NNNC020 Červený Stanislav Neregistrovaní - 30 Kč
NNNE001 Sedláčkovi 1. Neregistrovaní - 30 Kč
NNNE002 Sedláčkovi 2. Neregistrovaní - 30 Kč
NNNE003 Kapoun Martin Neregistrovaní - 30 Kč
NNNE004 Kapoun Jáchym Neregistrovaní - 30 Kč
celkem přihlášených: 197, vklad: 8970 Kč