Přihlášky závodu: Orienťák pro Madlenku

Datum:
03.12.2019
Místo konání:
Petřín
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
Dlouhá     Krátká    
4.04 km, 224 m, 25 kontrol
(157)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 0 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 0 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 0 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 0 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 0 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 0 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 0 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering 7207615 0 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 0 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 0 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 0 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 0 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 0 Kč
0010001 Pangrácová Anna 001 - SK SKIVELO 2103250 0 Kč
BZP8851 Suková Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2144086 0 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 0 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 0 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 0 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 0 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 0 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 0 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 0 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 0 Kč
0020001 Horáková Petra 002 - SKP RAPID Praha 2148253 0 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 0 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 0 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 0 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 0 Kč
SPC7651 Akrmanová Jitka SPORTICUS team C 8028881 0 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 0 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 0 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 0 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 0 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 0 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 0 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 0 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 0 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 0 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 0 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 0 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 0 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 0 Kč
VCB8748 Vošta Zdeněk OB České Budějovice 331581 0 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 0 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 0 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 0 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 0 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 0 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 0 Kč
0030001 Lebedová Zuzana 003 - Ivasienkovi zapůjčit 20 Kč
0030003 Ivasienko Petr 003 - Ivasienkovi zapůjčit 20 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 0 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 0 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 0 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 0 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 0 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 0 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 0 Kč
0050001 Buňata Tomáš 005 - EPO 2113499 0 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 8185555 0 Kč
HCE8300 Ficek Michal TJ Hostivice 2090844 0 Kč
DLP0650 Dostálová Lejla OOB TJ Dukla Praha C 2419951 0 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 0 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 0 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 0 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 0 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 0 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 0 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 0 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha 515033 0 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 0 Kč
0060001 Beran Jakub 006 - Tempo 7209367 0 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko 8201285 0 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 8656576 0 Kč
DKP0917 Baumruk Štěpán Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 20 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 0 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 0 Kč
0080001 Vančáková Magda 008 - Gerontclub zapůjčit 20 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 0 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C 2127562 0 Kč
0090001 Pecoldová Pavlína 009 - Cookies & Pancakes 8631588 0 Kč
0090002 Dvořáček Dan 009 - Cookies & Pancakes 8629750 0 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 2121096 0 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 0 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 0 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 0 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 0 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka 8033204 0 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 0 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 8080827 0 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 0 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 0 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 0 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 0 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 53141 0 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 0 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 0 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 0 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 0 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 0 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 0 Kč
0100001 Fröhlich Martin 010 - Bludní tuleni 7300471 0 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 0 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 0 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 0 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 0 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 0 Kč
0110001 Slabý Jiří 011 - Ta dá! 1418094 0 Kč
0110002 Stejskalová Tereza 011 - Ta dá! zapůjčit 20 Kč
0120001 Zizlavska Klara 012 - AR zapůjčit 20 Kč
SJH9601 Novák Jakub SOS Jindřichův Hradec C 920682 0 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 0 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 0 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 0 Kč
DLP7800 Novák Peter OOB TJ Dukla Praha C 2134257 0 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 0 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 0 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 0 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 0 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 0 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 0 Kč
0130001 Lubas Miroslav 013 - STA 2029154 0 Kč
0140001 Ouředníková Marie 014 - Neregistrovany zapůjčit 20 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka B 2129222 0 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 0 Kč
0150001 Potužník Martin 015 - Hůrecký okrašlovací spolek 2113492 0 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 0 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 0 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 0 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 2103732 0 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 0 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 0 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 0 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 0 Kč
DKP8901 Štěpán Marek Oddíl OB Kotlářka C 8670469 0 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 0 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 0 Kč
0170001 Jansová Martina 017 - PCE ROB 2067249 0 Kč
0170002 Ondřej Šimáček 017 - PCE ROB 7001123 0 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 0 Kč
0180001 Šrůtová Marcela 018 - Radioklub OK1KYP Praha 8077 0 Kč
0180011 Pajskr Jan 018 - Radioklub OK1KYP Praha 2148230 0 Kč
0180012 Bártová Kristýna 018 - Radioklub OK1KYP Praha 2023950 0 Kč
0180014 Zuska Michal 018 - Radioklub OK1KYP Praha 53784 0 Kč
0190001 Drábková Tereza 019 - EPO zapůjčit 20 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 0 Kč
0210001 Pangrácová Marie 021 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 0 Kč
0220001 Drnek Jáchym 022 - ABC 523000 0 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 0 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 0 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 0 Kč
0230001 Pohlová Kateřina 023 - žádný zapůjčit 20 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 0 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 8033201 0 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 0 Kč
0250001 Brtník Adam 025 - Žádný 52734 0 Kč
1.77 km, 50 m, 13 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1551 Nová Eliška Anna Oddíl OB Kotlářka C 51787 0 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 0 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 0 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 0 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 0 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 0 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 0 Kč
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2102803 0 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 0 Kč
DKP7651 Seifertová Vendula Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 20 Kč
DLP1005 Mates Matěj OOB TJ Dukla Praha zapůjčit 20 Kč
DKP0761 Marešová Nela Oddíl OB Kotlářka C 8226408 0 Kč
DKP1010 Mareš Viktor Oddíl OB Kotlářka C 2419955 0 Kč
0030002 Ivasienková Laura, Sára 003 - Ivasienkovi zapůjčit 20 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 0 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 0 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 0 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 889286 0 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 0 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C 2111739 0 Kč
DLP1001 Motejzík Jiří OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 20 Kč
DKP0612 Lorenc Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103755 0 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029196 0 Kč
FSP1102 Pinkava Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 0 Kč
FSP1400 Pinkava Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2090852 0 Kč
EKP1600 Štemberg Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8670497 0 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 0 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 0 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 0 Kč
DKP1751 Tučková Klára Oddíl OB Kotlářka C 49898 0 Kč
DKP1650 Rambová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 8638 0 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 2134353 0 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2087694 0 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka C 2134325 0 Kč
SCP1351 Tesařová Frida OK Sparta Praha C 2127559 0 Kč
TAP0450 Linhartová Anna KOB Tretra Praha C 2148167 0 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 0 Kč
0160001 Bajerová Kateřina 016 - Cirkus Čakovice 1416364 0 Kč
BZP8850 Stránská Michaela Báječné ženy v orientačním běhu C 2112757 0 Kč
TAP0904 Protiva Jan KOB Tretra Praha C 1420795 0 Kč
TAP1100 Protiva Mikuláš KOB Tretra Praha C 2419957 0 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha C 2419962 0 Kč
0180002 Skřivanová Dagmar 018 - Radioklub OK1KYP Praha 8093 0 Kč
0180003 Cink Kryštof 018 - Radioklub OK1KYP Praha 2148250 0 Kč
0180004 Exnerová Petra 018 - Radioklub OK1KYP Praha 2148136 0 Kč
0180005 Votrubová Kateřina 018 - Radioklub OK1KYP Praha 2023959 0 Kč
0180006 Cuřín Ondřej 018 - Radioklub OK1KYP Praha 2148213 0 Kč
0180007 Polzer Adam 018 - Radioklub OK1KYP Praha 2148251 0 Kč
0180008 Endrštová Magdaléna 018 - Radioklub OK1KYP Praha 2115717 0 Kč
0180009 Endršt Jáchym 018 - Radioklub OK1KYP Praha 2155329 0 Kč
0180010 Zusková Jana 018 - Radioklub OK1KYP Praha 2134310 0 Kč
0180013 Zusková Ilona 018 - Radioklub OK1KYP Praha 53786 0 Kč
0200001 Vaněk Martin 020 - TJ Stodůlky Praha 8516 0 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 0 Kč
0180015 Šrůta Pavel 018 - Radioklub OK1KYP Praha 53782 0 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 0 Kč
0240001 Matesová Šárka 024 - Ráfkárna zapůjčit 20 Kč
celkem přihlášených: 214, vklad: 280 Kč