Přihlášky závodu: SMIK - 26.Mistrovství světa ve SMIKu

Datum:
17.11.2019
Místo konání:
Mníšek pod Brdy, Stříbrná Lhota, restaurace a penzion Na náměstí
Pořadatel:
SLP - OOB Slavia Praha
Kategorie:
D     H    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 343
Náhradníků: 30
(138)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
MFP9250 Malá Lucie Matfyz Praha 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 0 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 100 Kč
MFP1054 Pavlů Marie Matfyz Praha C 246874 100 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 100 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 100 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 100 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 100 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 100 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 8116827 100 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 8116789 100 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 100 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA C 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 100 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 100 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 100 Kč
NNN0002 Zachová Lucie Neregistrovaní 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 100 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 100 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 8660563 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 8033239 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
SHK9351 Justová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 100 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 100 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 8008510 100 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
0050001 Pecoldová Pavlína 005 - Cookies & Pancakes 8631588 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 100 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 2143410 100 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8226398 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 100 Kč
HCE0751 Vavřinová Johana TJ Hostivice C 2118496 100 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 100 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 100 Kč
0070001 Zusková Ilona 007 - ČHMÚ 2134310 100 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 100 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
DKP9450 Řada Hanka Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 100 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 100 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha 2087687 100 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 100 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 100 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 100 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 100 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 100 Kč
0100001 Soukupová Leona 010 - OK1KYP 53712 100 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha 2081363 100 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 100 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 100 Kč
0110001 Švaříčková Petra 011 - Beze spěchu 51388 100 Kč
0110002 Rývová Pavla 011 - Beze spěchu 51390 100 Kč
0120001 Honzáková Katka 012 - DKP 899157 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 100 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 100 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 100 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 100 Kč
NNN0003 Skřivanová Dagmar Neregistrovaní 100 Kč
PGP9053 Kafková Dominika SK Praga C 7300087 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
SOB5500 Benešová Zdeňka SOBSA C 682653 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 100 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 100 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 100 Kč
ROU8151 Bazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 8660505 100 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 100 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 100 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 100 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 100 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 100 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 100 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
0170002 Stejskalová Tereza 017 - Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2127567 100 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 100 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 100 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 100 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 100 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 100 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 8648572 110 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 110 Kč
NNN1995 Tachezy Ruth Neregistrovaní 110 Kč
0180001 Kučerová Berenika 018 - Všenory 2102812 110 Kč
HCE7450 Kolencová Marta TJ Hostivice C 1421899 160 Kč
0190002 Jirkovská Petra 019 - Cumaci zapůjčit 160 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 160 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 160 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 160 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 8660580 160 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha C 8020233 160 Kč
(198)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Bejček Michal 001 - . 53015 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 100 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 100 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 50 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 0 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 100 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha C 8004355 100 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 100 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj Matfyz Praha C 1418769 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 100 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 100 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 100 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 100 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice B 1398989 100 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 100 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 8322332 100 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 8666867 100 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 100 Kč
0030001 Fučík Martin 003 - NER1985 zapůjčit 100 Kč
0020001 Hoffmann Vojtěch 002 - Hoffmann zapůjčit 100 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 100 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 100 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 100 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 100 Kč
SOB0400 Němec Marek SOBSA C 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 100 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 100 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 100 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 100 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 100 Kč
NNN0001 Zach Jaroslav Neregistrovaní 100 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 100 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany B 2060263 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 8226426 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 8226334 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 8226339 100 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 100 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 100 Kč
0040001 Groušl Tomáš 004 - neregistrovaný 236994 100 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 1302790 100 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
0050002 Dvořáček Dan 005 - Cookies & Pancakes 8629750 100 Kč
0060001 Halač Jaro 006 - Outdoor Praha 2133888 100 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 8004547 100 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 100 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany B 8670552 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 100 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 100 Kč
0070002 Němec Luboš 007 - ČHMÚ 232520 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 100 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 100 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 100 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 1421299 100 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8656549 100 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 2419955 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 100 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 100 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 100 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 100 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering 7207615 100 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 8301007 100 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 100 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 100 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 100 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 2116448 100 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 100 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 100 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 100 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 100 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 100 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 100 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 100 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 100 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 100 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 100 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 100 Kč
SOB5600 Beneš Radovan SOBSA C 682662 100 Kč
DKL7401 Štáfek Pavel KOB Kladno C 8660555 100 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 100 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 8116718 100 Kč
0130001 Súkup Jaroslav 013 - OB Hostivař 2029214 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
NNN0004 Šimeček Jozef Neregistrovaní 100 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem B 2143364 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 100 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 100 Kč
PDY7802 Trnka Ondřej Běhej Poděbrady C 2102791 100 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 100 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 100 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové A 8670458 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 8028836 100 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 100 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 100 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 100 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 100 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
0140001 Vojtěchovský Martin 014 - Dezorientovaní zapůjčit 100 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 100 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 100 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8667541 100 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 100 Kč
0150001 Funda Jan 015 - SHK 9843 100 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 100 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 100 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha 8073 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 100 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 100 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha 100 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 100 Kč
0160001 Vicek Pavel 016 - Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
TAP0706 Brumovský Štěpán KOB Tretra Praha 100 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 100 Kč
0170001 Slabý Jiří 017 - Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 100 Kč
ROU08XY Pocner Vít SKOB Roudnice nad Labem 100 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 100 Kč
DOR7401 Bašta Jaroslav OK Dobříš 2112756 100 Kč
SKV7200 Fišer Pavel TJ Slovan Karlovy Vary 7654444 100 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 100 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 100 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 100 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 100 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 100 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 100 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš C 416159 110 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 110 Kč
0180002 Kosák Eliáš 018 - Všenory 2800310 110 Kč
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421905 160 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 160 Kč
0190001 Ficek Michal 019 - Cumaci 2090844 160 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 160 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 8656559 160 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 160 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 160 Kč
celkem přihlášených: 336, vklad: 34260 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.