Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
15.11.2020
Místo konání:
louka na křižovatce u Borské hájovny u silnice č. 142 (Bavorov-Netolice)
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 50 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 50 Kč
DOR1057 Basistová Aneta OK Dobříš C 2044896 50 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 50 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 50 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
DVP1250 Lhotská Linda DVP ORIENTATION C 2120663 50 Kč
DOR1056 Boudová Lucie OK Dobříš C 2125355 50 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 50 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 2058512 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 50 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 8033231 50 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 50 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 50 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 50 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 100 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 51600 100 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 100 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 100 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 100 Kč
DOR0252 Konopásková Martina OK Dobříš B 2104693 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 100 Kč
VCB0154 Votíková Veronika OB České Budějovice C 426358 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 100 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 100 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 100 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 100 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 100 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 100 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 100 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
DVP7650 Šťovíčková Dagmar DVP ORIENTATION C zapůjčit 140 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 100 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 100 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 100 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 100 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 100 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7201760 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 100 Kč
0010001 Zámečníková Jitka 001 - Zámečníci 2103763 100 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 100 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 100 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 100 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 8013891 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 100 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 100 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 100 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 100 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 100 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 100 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 100 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 100 Kč
DVP5654 Lhotská Radoslava DVP ORIENTATION C 897386 100 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 100 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 100 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2419920 50 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 50 Kč
DKP1012 Šťovíček Jan Oddíl OB Kotlářka C 428233 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 50 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 50 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2000603 50 Kč
DVP1002 Lhotský Marek DVP ORIENTATION C 2120627 50 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 50 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 50 Kč
DKP1207 Šťovíček Filip Oddíl OB Kotlářka C 428204 50 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 50 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 50 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 50 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 50 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 50 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 50 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 50 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 50 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 50 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 50 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 50 Kč
DKP0612 Lorenc Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103755 50 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 100 Kč
LBE0501 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 100 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 100 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 100 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 8226416 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 8662292 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 100 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 100 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 100 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 8656559 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 100 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C bude oddílový 100 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
DVP7703 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 981810 100 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 100 Kč
DOR7602 Nekolný Karel OK Dobříš 2039799 100 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 100 Kč
DVP8001 Hubený Martin DVP ORIENTATION C 515456 100 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 100 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 100 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 100 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 100 Kč
0010002 Zámečník Pavel 001 - Zámečníci 2801012 100 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 100 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 100 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 100 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 100 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 100 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 100 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 100 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 100 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 100 Kč
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 100 Kč
DVP4401 Němec Luboš DVP ORIENTATION C 232520 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš C 2044892 50 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2080948 50 Kč
DVP1601 Šťovíček David DVP ORIENTATION C 50 Kč
DOR1351 Hezká Zuzana OK Dobříš C 2125345 50 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 50 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš C 2104697 50 Kč
PCB8101 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51408 50 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 50 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 7966 50 Kč
PGP7709 Brettl František SK Praga C 7956 50 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 50 Kč
DOR7504 Hezký Vítězslav OK Dobříš 2127571 50 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 50 Kč
DVP8250 Lhotská Jana DVP ORIENTATION C 50 Kč
DVP8100 Lhotský Petr DVP ORIENTATION C 4713 50 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 51549 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 50 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 50 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 50 Kč
celkem přihlášených: 192, vklad: 15640 Kč