Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU1251 | Michlová BarboraMichlová Barbora | SK Severka Šumperk | C | 2001927 | 70 Kč |
TBM1352 | Kozáková ZuzanaKozáková Zuzana | KOS TJ Tesla Brno | C | 9577 | 70 Kč |
TBM1552 | Kozáková MichaelaKozáková Michaela | KOS TJ Tesla Brno | C | 515006 | 70 Kč |
AOP1451 | Tesařová LucieTesařová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 331752 | 70 Kč |
AOP1650 | Tesařová EvaTesařová Eva | Orientační Běh Opava | C | 232620 | 70 Kč |
KON1353 | Čeřovská EliškaČeřovská Eliška | KOB Konice | C | 8116677 | 70 Kč |
0070001 | Pavelková EvaPavelková Eva | 007 - SPK | 446448 | 70 Kč | |
KSU1350 | Havlíková MichaelaHavlíková Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2039191 | 70 Kč |
KSU1454 | Vlčková BarboraVlčková Barbora | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 70 Kč |
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | C | 1400409 | 70 Kč |
HOB1651 | Kratochvílová AmálieKratochvílová Amálie | SK OB Horní Benešov | C | 8013898 | 91 Kč |
STE1350 | Tomášková LucieTomášková Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 232959 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI1150 | Urbanczyková NelaUrbanczyková Nela | TJ TŽ Třinec | C | 307455 | 70 Kč |
MOV1150 | Horálková GabrielaHorálková Gabriela | SKOB Ostrava | B | 436421 | 70 Kč |
KON1191 | Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie | KOB Konice | C | 2224529 | 70 Kč |
BFM1153 | Burešová SofieBurešová Sofie | SKOB Frýdek - Místek | B | 2039168 | 70 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | B | 8013869 | 70 Kč |
KON1079 | Václavková AmálieVáclavková Amálie | KOB Konice | C | 8013874 | 70 Kč |
UOL1053 | Malasková LindaMalasková Linda | SOB Olomouc | C | 8107767 | 91 Kč |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 8655430 | 91 Kč |
UOL1051 | Kvášová KateřinaKvášová Kateřina | SOB Olomouc | C | 2133904 | 91 Kč |
STE1051 | Tomášková AnnaTomášková Anna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102861 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0950 | Walaská KláraWalaská Klára | TJ TŽ Třinec | B | 8030646 | 70 Kč |
JPV0850 | Pinkavová EliškaPinkavová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8113502 | 70 Kč |
BFM0955 | Burešová EliškaBurešová Eliška | SKOB Frýdek - Místek | B | 8035525 | 70 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8670787 | 70 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 70 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 70 Kč |
BFM0952 | Máchová BarboraMáchová Barbora | SKOB Frýdek - Místek | B | 2087506 | 70 Kč |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | B | 8013944 | 70 Kč |
AOP0854 | Klöslová SofieKlöslová Sofie | Orientační Běh Opava | C | 8030634 | 91 Kč |
SSU0850 | Holzerová NatálieHolzerová Natálie | SK Severka Šumperk | C | 2144036 | 91 Kč |
STE0952 | Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie | SK SKI-OB Šternberk | B | 8006759 | 0 Kč |
SSU0899 | Křapová NatálieKřapová Natálie | SK Severka Šumperk | 52553 | 91 Kč | |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112745 | 0 Kč |
SSU0952 | Sochorová AnnaSochorová Anna | SK Severka Šumperk | C | 2771346 | 91 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0654 | Jílková LenkaJílková Lenka | SOB Olomouc | B | 8680425 | 120 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | B | 2090865 | 120 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8013963 | 120 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8013964 | 120 Kč |
KSU0650 | Juřinová AdélaJuřinová Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058487 | 120 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8076584 | 120 Kč |
KSU0676 | Smýkalová EliškaSmýkalová Eliška | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067336 | 120 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 8013868 | 120 Kč |
SSU0752 | Zaoralová EliškaZaoralová Eliška | SK Severka Šumperk | B | 2001924 | 120 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | A | 8004292 | 120 Kč |
JPV0750 | Balvanová VendulaBalvanová Vendula | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8303132 | 156 Kč |
STE0751 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK SKI-OB Šternberk | B | 8022633 | 0 Kč |
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | B | 8516424 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0551 | Pinkavová HanaPinkavová Hana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8012877 | 120 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8662307 | 120 Kč |
ASU0550 | Pobucká EliškaPobucká Eliška | Magnus Orienteering | C | 920658 | 120 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 8660355 | 120 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 8660366 | 120 Kč |
TRI0551 | Kolarczyková EliškaKolarczyková Eliška | TJ TŽ Třinec | B | 8033258 | 120 Kč |
TRI0453 | Rybková VendulaRybková Vendula | TJ TŽ Třinec | B | 7002089 | 120 Kč |
MOV0552 | Vojkůvková HanaVojkůvková Hana | SKOB Ostrava | B | 8445291 | 120 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | A | 8648623 | 156 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 8660567 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM9450 | Jančová JanaJančová Jana | OK Kamenice | C | 8012863 | 120 Kč |
TRI0450 | Bruková PetraBruková Petra | TJ TŽ Třinec | A | 8660369 | 120 Kč |
TRI0250 | Navrátilová AdélaNavrátilová Adéla | TJ TŽ Třinec | B | 8061463 | 120 Kč |
UOL9853 | Holečková AnnaHolečková Anna | SOB Olomouc | C | 2115745 | 120 Kč |
PTE9474 | Vítková LucieVítková Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8656506 | 120 Kč |
TVR9850 | Svačinková KateřinaSvačinková Kateřina | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 436926 | 120 Kč |
LCE9250 | Sklenářová RadkaSklenářová Radka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8660599 | 156 Kč |
AOP0452 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Orientační Běh Opava | A | 8004330 | 156 Kč |
LCE8951 | Jirčáková MartinaJirčáková Martina | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 8662427 | 156 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VBM8558 | Vernerová RadkaVernerová Radka | VSK Mendelu Brno | C | 8154984 | 250 Kč |
ZAM8552 | Kmentová LenkaKmentová Lenka | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 8033289 | 250 Kč |
SFM8252 | Létalová SoňaLétalová Soňa | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2800304 | 250 Kč |
BFM8751 | Čablová KristinaČablová Kristina | SKOB Frýdek - Místek | C | 9005140 | 250 Kč |
HLV8451 | Drábková KateřinaDrábková Kateřina | OB Holešov z.s. | C | 8517324 | 250 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654885 | 250 Kč |
KVS8550 | Muchová BarboraMuchová Barbora | SKOB Kobra Vsetín | C | 8007195 | 250 Kč |
CHA7850 | Kašková KateřinaKašková Kateřina | OK Chrastava | C | 8670479 | 250 Kč |
KSU8691 | Rajnošek TerezaRajnošek Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7865718 | 250 Kč |
ZBM8053 | Smítalová JanaSmítalová Jana | SK Brno Žabovřesky | C | 1111280 | 250 Kč |
ZBM8676 | Dvořáková HanaDvořáková Hana | SK Brno Žabovřesky | C | 52165 | 250 Kč |
BFM7753 | Máchová MarkétaMáchová Markéta | SKOB Frýdek - Místek | C | 2102872 | 250 Kč |
KRN8383 | Jiříčková BětkaJiříčková Bětka | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654901 | 250 Kč |
PBM8352 | Košíková JanaKošíková Jana | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8014554 | 325 Kč |
STE7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK SKI-OB Šternberk | C | 8006732 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL8050 | Jílková HanaJílková Hana | SOB Olomouc | C | 8116765 | 250 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8516420 | 250 Kč |
AOP8050 | Librová LucieLibrová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 49386 | 250 Kč |
KON8063 | Rozsívalová PetraRozsívalová Petra | KOB Konice | C | 2112772 | 250 Kč |
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 8116776 | 250 Kč |
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 250 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 250 Kč |
VCB7851 | Teringlová MartinaTeringlová Martina | OB České Budějovice | C | 8515516 | 250 Kč |
BFM7855 | Burešová PetraBurešová Petra | SKOB Frýdek - Místek | C | 2039172 | 250 Kč |
PGP8153 | Ryšavá VendulaRyšavá Vendula | SK Praga | C | 8662726 | 250 Kč |
VCB8150 | Rücklová AlenaRücklová Alena | OB České Budějovice | C | 8516951 | 250 Kč |
VLI8055 | Kolaja Ehlerová JanaKolaja Ehlerová Jana | Slavia Liberec orienteering | C | 8196060 | 250 Kč |
AOP7853 | Holasová ŠárkaHolasová Šárka | Orientační Běh Opava | C | 8648596 | 250 Kč |
ZBM7954 | Dohnalová KvětaDohnalová Květa | SK Brno Žabovřesky | C | 2144067 | 250 Kč |
VCB7853 | Veselá EvaVeselá Eva | OB České Budějovice | C | 8013928 | 250 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 8680321 | 250 Kč |
KSU8080 | Juřinová RadkaJuřinová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515179 | 250 Kč |
KSU7878 | Paloncý JanaPaloncý Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995833 | 250 Kč |
PLU7777 | Otrubová VěraOtrubová Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 250 Kč |
KON8155 | Václavková LenkaVáclavková Lenka | KOB Konice | C | 2020742 | 250 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 250 Kč |
MOV7750 | Horáčková VladimíraHoráčková Vladimíra | SKOB Ostrava | C | 8651342 | 250 Kč |
CHC7751 | Biolik AgnieszkaBiolik Agnieszka | K.O.B. Choceň | C | 8197778 | 250 Kč |
TRI6850 | Argalášová GabrielaArgalášová Gabriela | TJ TŽ Třinec | C | 8660461 | 250 Kč |
TRI7450 | Krhutová MartinaKrhutová Martina | TJ TŽ Třinec | C | 8651 | 250 Kč |
SBR7750 | Sklenářová DitaSklenářová Dita | SKOB Bruntál | C | 8648636 | 250 Kč |
LBM7362 | Korpasová IvanaKorpasová Ivana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 8013857 | 250 Kč |
AOP7351 | Valíková PetraValíková Petra | Orientační Běh Opava | C | 8656684 | 250 Kč |
LPM7353 | Čepičková JanaČepičková Jana | OK Lokomotiva Plzeň | C | 7210116 | 250 Kč |
JPV7767 | Pinkavová HelenaPinkavová Helena | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2000550 | 250 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8648634 | 250 Kč |
CET7552 | Kovářová AnnaKovářová Anna | TJ Loko Česká Třebová | C | 8663199 | 250 Kč |
LPU7658 | Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8013872 | 250 Kč |
SFM7351 | Klose PetraKlose Petra | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49482 | 250 Kč |
VCB7653 | Míková LenkaMíková Lenka | OB České Budějovice | C | 8237724 | 250 Kč |
UBM7451 | Čelechovská ZoraČelechovská Zora | MENISKOS Brno | C | 1410001 | 250 Kč |
MOV7352 | Hulenková MartinaHulenková Martina | SKOB Ostrava | C | 51174 | 250 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7211248 | 250 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 250 Kč |
VLI7452 | Martanová DanielaMartanová Daniela | Slavia Liberec orienteering | C | 8149885 | 250 Kč |
CET7554 | Hájková LudmilaHájková Ludmila | TJ Loko Česká Třebová | C | 9722 | 250 Kč |
SRK7373 | Filipová IvanaFilipová Ivana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8410772 | 250 Kč |
HOB7051 | Hendrychová MarcelaHendrychová Marcela | SK OB Horní Benešov | C | 301304 | 250 Kč |
ASU7750 | Sekaninová JitkaSekaninová Jitka | Magnus Orienteering | C | 2080969 | 250 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073735 | 250 Kč |
TVR7350 | Slavíková LenkaSlavíková Lenka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8154988 | 250 Kč |
TVR7750 | Svačinková JitkaSvačinková Jitka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 436921 | 250 Kč |
ZBM7651 | Cicvárková LucieCicvárková Lucie | SK Brno Žabovřesky | C | 2067937 | 250 Kč |
ABM7451 | Radová MartinaRadová Martina | KOB ALFA Brno | C | 8010 | 250 Kč |
SHK7350 | Kroniková JanaKroniková Jana | OK Slavia Hradec Králové | C | 8662671 | 250 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2069081 | 250 Kč |
UBM7351 | Humlíčková JanaHumlíčková Jana | MENISKOS Brno | C | 8041173 | 250 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 8012874 | 250 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2419904 | 325 Kč |
JPV7777 | Balvanová MartinaBalvanová Martina | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8066792 | 325 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP6950 | Tloušťová EvaTloušťová Eva | OK Sparta Praha | C | 52114 | 250 Kč |
AOP7151 | Kostková JanaKostková Jana | Orientační Běh Opava | C | 8648553 | 250 Kč |
TZL7155 | Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar | SKOB Zlín | C | 8680334 | 250 Kč |
TAP7152 | Melišíková RadkaMelišíková Radka | KOB Tretra Praha | C | 8008273 | 250 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52242 | 250 Kč |
LPU6854 | Horáková JindraHoráková Jindra | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8660598 | 250 Kč |
DKL7050 | Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava | KOB Kladno | C | 8667528 | 250 Kč |
TAP6950 | Úlehlová MonikaÚlehlová Monika | KOB Tretra Praha | C | 8066753 | 250 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 2260118 | 250 Kč |
SFM7151 | Bernatíková ŠárkaBernatíková Šárka | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49487 | 250 Kč |
MOV7152 | Vojkůvková JarmilaVojkůvková Jarmila | SKOB Ostrava | C | 436420 | 250 Kč |
SKM7250 | Mičíková LadaMičíková Lada | KOB Směr Kroměříž | C | 8680394 | 250 Kč |
UOL7051 | Bartoňová EvaBartoňová Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 250 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 8660392 | 250 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 250 Kč |
AOV7051 | Fukalová RadmilaFukalová Radmila | OOB TJ Baník Ostrava | C | 232136 | 250 Kč |
AOP7251 | Kašparová ŠárkaKašparová Šárka | Orientační Běh Opava | C | 7522295 | 250 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 250 Kč |
RIC7252 | Kotenová KláraKotenová Klára | OB Říčany | C | 8226424 | 250 Kč |
VAM7250 | Vandasová MarkétaVandasová Markéta | OB Vamberk | C | 8170272 | 250 Kč |
0100002 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | 010 - ASPV OA | 2032185 | 250 Kč | |
VZA7251 | Chupeková SilviaChupeková Silvia | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071303 | 250 Kč | |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680374 | 250 Kč |
TBM7275 | Kubáňová JanaKubáňová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8007275 | 250 Kč |
ASU6999 | Šmelíková HanaŠmelíková Hana | Magnus Orienteering | C | 8071314 | 325 Kč |
KSU7070 | Rozsívalová HelenaRozsívalová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443067 | 325 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST6550 | Málková VěraMálková Věra | OB Strakonice | C | 8033691 | 250 Kč |
TRI6350 | Bialožytová PavlaBialožytová Pavla | TJ TŽ Třinec | C | 51446 | 250 Kč |
HAV6751 | Vričanová SylvaVričanová Sylva | OB Havířov | C | 8034543 | 250 Kč |
LBM6460 | Matyášová LenkaMatyášová Lenka | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52093 | 250 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53489 | 250 Kč |
CHA6551 | Pavlíková PavlaPavlíková Pavla | OK Chrastava | C | 436447 | 250 Kč |
AOP6753 | Barcíková RenátaBarcíková Renáta | Orientační Běh Opava | C | 8656574 | 250 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006556 | 250 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 8047130 | 250 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 8007713 | 250 Kč |
LPU6553 | Čermáková RenataČermáková Renata | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8013832 | 250 Kč |
SSU6751 | Holečková LenkaHolečková Lenka | SK Severka Šumperk | C | 2001922 | 250 Kč |
TRI6450 | Jastrzembská JarmilaJastrzembská Jarmila | TJ TŽ Třinec | C | 8670488 | 250 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 8061435 | 250 Kč |
SCP6451 | Veljačiková MarkétaVeljačiková Markéta | OK Sparta Praha | C | 2800325 | 250 Kč |
AOP6351 | Švejdíková YvonaŠvejdíková Yvona | Orientační Běh Opava | C | 8004296 | 250 Kč |
PHK6354 | Novotná IvanaNovotná Ivana | OK 99 Hradec Králové | C | 219240 | 250 Kč |
PHK6752 | Kosová MichaelaKosová Michaela | OK 99 Hradec Králové | C | 8660597 | 250 Kč |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52451 | 250 Kč |
MOV6351 | Rokoszová JaroslavaRokoszová Jaroslava | SKOB Ostrava | C | 8047139 | 250 Kč |
LTU6752 | Stodůlková LenkaStodůlková Lenka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8047168 | 250 Kč |
LCE6359 | Vavrysová IvaVavrysová Iva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8670819 | 250 Kč |
SSU6450 | Gebauerová JanaGebauerová Jana | SK Severka Šumperk | C | 2001926 | 325 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KRN5950 | Holinková MiladaHolinková Milada | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8648621 | 200 Kč |
KPY6050 | Freyová MichaelaFreyová Michaela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301394 | 200 Kč |
ROZ6150 | Voltrová SvatavaVoltrová Svatava | OK Roztoky | C | 8013396 | 200 Kč |
VBM6155 | Bravená AlexandraBravená Alexandra | VSK Mendelu Brno | C | 682079 | 200 Kč |
TBM5855 | Kuchařová AdaKuchařová Ada | KOS TJ Tesla Brno | C | 8654911 | 200 Kč |
HAV6250 | Sochorová HanaSochorová Hana | OB Havířov | C | 1421893 | 200 Kč |
TZL6051 | Hájová JanaHájová Jana | SKOB Zlín | C | 7210880 | 200 Kč |
TTR6151 | Syslová IvaSyslová Iva | OOB Třebíč | C | 52237 | 200 Kč |
AKE6250 | Belicová ElenaBelicová Elena | (SVK) Klub OB ATU Košice | 2051445 | 200 Kč | |
AKE6251 | Sádecká JuditaSádecká Judita | (SVK) Klub OB ATU Košice | 8015308 | 200 Kč | |
0100003 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | 010 - ASPV OA | 433098 | 200 Kč | |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8660397 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP5450 | Zavadilová NaďaZavadilová Naďa | OK Sparta Praha | C | 336750 | 200 Kč |
TTR5351 | Orálková LibušeOrálková Libuše | OOB Třebíč | C | 52253 | 200 Kč |
LBM5795 | Janská IvaJanská Iva | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 8410797 | 200 Kč |
VBM5754 | Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 8648559 | 200 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2113045 | 200 Kč |
TBM5351 | Procházková HelenaProcházková Helena | KOS TJ Tesla Brno | C | 8301247 | 200 Kč |
UVP5450 | Beranová VlastaBeranová Vlasta | Slovan Praha | C | 8111134 | 200 Kč |
CHA5351 | Ševčíková AlenaŠevčíková Alena | OK Chrastava | C | 8008272 | 200 Kč |
LPU5654 | Novotná JiřinaNovotná Jiřina | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8047142 | 200 Kč |
VCB5651 | Hejzlarová VladimíraHejzlarová Vladimíra | OB České Budějovice | C | 53725 | 200 Kč |
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8655485 | 200 Kč |
DKL5550 | Cabrnochová HanaCabrnochová Hana | KOB Kladno | C | 53520 | 200 Kč |
EKP5650 | Fantová LibušeFantová Libuše | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8516255 | 200 Kč |
TJN5752 | Kuncová JiřinaKuncová Jiřina | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8670743 | 200 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 200 Kč |
SBK5555 | Seifertová MarieSeifertová Marie | KOB START Blansko | C | 2011795 | 200 Kč |
EKP5750 | Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51604 | 200 Kč |
TBM5451 | Eremiášová JanaEremiášová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 52361 | 200 Kč |
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 7209285 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LBM4955 | Tomanová JanaTomanová Jana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52055 | 200 Kč |
CHA5150 | Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana | OK Chrastava | C | 8022660 | 200 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8662735 | 200 Kč |
LPU4950 | Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 436429 | 200 Kč |
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 8003656 | 260 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SLP4451 | Zmeková MílaZmeková Míla | OOB Slavia Praha | C | 51550 | 200 Kč |
TBM4451 | Liščinská EvaLiščinská Eva | KOS TJ Tesla Brno | C | 8004451 | 200 Kč |
PGP4050 | Haňkovská JanaHaňkovská Jana | SK Praga | C | 51698 | 200 Kč |
CHA4650 | Kašková EvaKašková Eva | OK Chrastava | C | 887906 | 200 Kč |
BOV4251 | Stará PavlaStará Pavla | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9576 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR1201 | Uchytil IvoUchytil Ivo | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2080939 | 70 Kč |
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | C | 886264 | 70 Kč |
KRN1500 | Rychlý JakubRychlý Jakub | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 2102867 | 70 Kč |
UOL1400 | Bednář RichardBednář Richard | SOB Olomouc | C | 301556 | 70 Kč |
KRN1300 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 2211633 | 70 Kč |
0110001 | Malaska VojtěchMalaska Vojtěch | 011 - BCM Olomouc | zapůjčit | 91 Kč | |
OSN1313 | Glier MatyášGlier Matyáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8183127 | 91 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | C | 2090866 | 70 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 70 Kč |
KON1131 | Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František | KOB Konice | C | 2771942 | 70 Kč |
HLV1000 | Sedláček MatějSedláček Matěj | OB Holešov z.s. | C | 53834 | 70 Kč |
VRB1111 | Peňáz JanPeňáz Jan | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8047126 | 70 Kč |
SSU1004 | Foret DominikForet Dominik | SK Severka Šumperk | C | 2771349 | 70 Kč |
TBM1101 | Kozák VojtěchKozák Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | B | 53103 | 70 Kč |
VLI1003 | Kruliš JanekKruliš Janek | Slavia Liberec orienteering | C | 2092397 | 70 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | B | 8008300 | 70 Kč |
SSU1102 | Turek VáclavTurek Václav | SK Severka Šumperk | C | 2001973 | 70 Kč |
KSU1000 | Jordán DominikJordán Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103281 | 70 Kč |
KSU1009 | Havlík JakubHavlík Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2056276 | 70 Kč |
KSU1020 | Jäckel MaxmiliánJäckel Maxmilián | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108906 | 70 Kč |
KSU1101 | Smýkal LukášSmýkal Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995815 | 70 Kč |
KSU1121 | Vlček AntonínVlček Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52258 | 70 Kč |
SKM1000 | Dittrich MatoušDittrich Matouš | KOB Směr Kroměříž | B | 8660358 | 70 Kč |
KON1132 | Václavek AloisVáclavek Alois | KOB Konice | C | 8014559 | 70 Kč |
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | 8014494 | 91 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0900 | Bruk TomášBruk Tomáš | TJ TŽ Třinec | B | 8003598 | 70 Kč |
KON0830 | Lipenský MatoušLipenský Matouš | KOB Konice | C | 2229811 | 70 Kč |
SSU0900 | Heiser MatějHeiser Matěj | SK Severka Šumperk | C | 9102883 | 70 Kč |
0060002 | Sadil MartinSadil Martin | 006 - Neregistrovaný - Šeberov | 8107729 | 70 Kč | |
VSP0803 | Rod MatyášRod Matyáš | USK Praha | B | 8066787 | 70 Kč |
SSU0904 | Turek JosefTurek Josef | SK Severka Šumperk | C | 2001983 | 70 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680351 | 70 Kč |
KSU0828 | Juřina MarekJuřina Marek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 70 Kč |
KSU0838 | Marek VítMarek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 70 Kč |
KSU0848 | Jurčík JanJurčík Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 70 Kč |
TZL0902 | Slováček OndřejSlováček Ondřej | SKOB Zlín | B | 8090714 | 70 Kč |
PLU0804 | Novotný JakubNovotný Jakub | TJ SOKOL Plumlov | C | 7005170 | 70 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | B | 8000245 | 70 Kč |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | A | 8648624 | 91 Kč |
STE0811 | Máčala AntonínMáčala Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 8047199 | 0 Kč |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 0 Kč |
STE0808 | Tomášek JosefTomášek Josef | SK SKI-OB Šternberk | C | 2106723 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8662279 | 120 Kč |
TRI0706 | Krupa JanKrupa Jan | TJ TŽ Třinec | B | 8116762 | 120 Kč |
TRI0604 | Ryška MatějRyška Matěj | TJ TŽ Třinec | B | 8667990 | 120 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | B | 426313 | 120 Kč |
UOL0701 | Robenek JiříRobenek Jiří | SOB Olomouc | C | 2148147 | 120 Kč |
SKM0700 | Pěček JakubPěček Jakub | KOB Směr Kroměříž | A | 8660395 | 120 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680281 | 120 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | B | 7206535 | 120 Kč |
PBM0712 | Komenda JakubKomenda Jakub | TJ Spartak 1. brněnská | B | 8410766 | 156 Kč |
SSU0702 | Pánek OndřejPánek Ondřej | SK Severka Šumperk | B | 9200527 | 156 Kč |
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | B | 8113535 | 156 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | A | 8660477 | 120 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | A | 8440505 | 120 Kč |
TRI0404 | Krupa JakubKrupa Jakub | TJ TŽ Třinec | B | 8655414 | 120 Kč |
AOP0503 | Klapetek VáclavKlapetek Václav | Orientační Běh Opava | C | 51190 | 120 Kč |
TVR0500 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 232194 | 120 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662429 | 120 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680405 | 120 Kč |
KSU0501 | Fabiánek JakubFabiánek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515459 | 120 Kč |
KSU0525 | Bláha AdamBláha Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680331 | 120 Kč |
AOP0504 | Klösel SamuelKlösel Samuel | Orientační Běh Opava | B | 8237738 | 156 Kč |
SSU0505 | Hejtmánek ŠtěpánHejtmánek Štěpán | SK Severka Šumperk | C | 2001950 | 156 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 8061467 | 156 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI6601 | Navrátil RostislavNavrátil Rostislav | TJ TŽ Třinec | C | 8482090 | 120 Kč |
AOP9501 | Sklenář MartinSklenář Martin | Orientační Běh Opava | R | 8648541 | 120 Kč |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 8198811 | 120 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8663202 | 120 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 7208224 | 120 Kč |
TRI0304 | Martynek PetrMartynek Petr | TJ TŽ Třinec | B | 8042121 | 120 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8656711 | 120 Kč |
SOP9904 | Gilík MarekGilík Marek | OOB TJ Slezan Opava | C | 8022629 | 120 Kč |
MOV0004 | Vavřík TomášVavřík Tomáš | SKOB Ostrava | C | 8663153 | 120 Kč |
ABM9410 | Mokrý OndřejMokrý Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 886814 | 120 Kč |
VLI6901 | Kruliš PetrKruliš Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 8648601 | 120 Kč |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | A | 8516416 | 120 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662445 | 120 Kč |
KSU8506 | Rajnošek ZdeněkRajnošek Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8230285 | 120 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662428 | 120 Kč |
AOP9701 | Mielec JaromírMielec Jaromír | Orientační Běh Opava | C | 8008123 | 120 Kč |
JPV9911 | Chupek JakubChupek Jakub | Oddíl OS SK Prostějov | R | 8655373 | 120 Kč |
PBM0500 | Odehnal TomášOdehnal Tomáš | TJ Spartak 1. brněnská | A | 8660444 | 156 Kč |
LCE9300 | Chloupek AdamChloupek Adam | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 8660447 | 156 Kč |
51P9400 | Jurczyk TomaszJurczyk Tomasz | (POL) UKS Sparta Czyżowice | 8664838 | 156 Kč | |
LPU9307 | Kubelka TomášKubelka Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8656587 | 156 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662437 | 156 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SFM8301 | Sebera JosefSebera Josef | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49442 | 250 Kč |
ZAM8401 | Andrš PetrAndrš Petr | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 8226348 | 250 Kč |
TBM8411 | Liščinský TomášLiščinský Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8100052 | 250 Kč |
RBK8605 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 8116695 | 250 Kč |
UOL6601 | Krampla TomášKrampla Tomáš | SOB Olomouc | C | 8454046 | 250 Kč |
JJN8700 | Strachota PetrStrachota Petr | Team Jizerky | C | 8655376 | 250 Kč |
TRI8600 | Czudek TomaszCzudek Tomasz | TJ TŽ Třinec | C | 49366 | 250 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8414134 | 250 Kč |
DKP8207 | Fröhlich MartinFröhlich Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 8014440 | 250 Kč |
TUR7900 | Šurgan ŠtefanŠurgan Štefan | OOB TJ Turnov | C | 8680573 | 250 Kč |
VAM8401 | Veverka TomášVeverka Tomáš | OB Vamberk | C | 7204619 | 250 Kč |
ZBM7704 | Rotek PavelRotek Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 8107755 | 250 Kč |
ZBM7903 | Smítal RostislavSmítal Rostislav | SK Brno Žabovřesky | C | 1260179 | 250 Kč |
ZBM8003 | Polách DavidPolách David | SK Brno Žabovřesky | C | 2144039 | 250 Kč |
ZBM8425 | Dvořák MartinDvořák Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 52011 | 250 Kč |
ZBM8502 | Papež ZdeněkPapež Zdeněk | SK Brno Žabovřesky | C | 2212747 | 250 Kč |
ZBM8511 | Drábek JanDrábek Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 8660410 | 250 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 8461740 | 250 Kč |
PHK7107 | Mašata RomanMašata Roman | OK 99 Hradec Králové | C | 8648595 | 250 Kč |
LCE7602 | Horyna RomanHoryna Roman | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8662439 | 250 Kč |
ZBM8309 | Chvátal LukášChvátal Lukáš | SK Brno Žabovřesky | C | 348120 | 325 Kč |
PBM8402 | Rudolf TomášRudolf Tomáš | TJ Spartak 1. brněnská | C | 2419966 | 325 Kč |
ASU8304 | Khýn VítězslavKhýn Vítězslav | Magnus Orienteering | C | 8226338 | 325 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI8006 | Walaski AntonínWalaski Antonín | TJ TŽ Třinec | C | 2102570 | 250 Kč |
VBM8204 | Verner TomášVerner Tomáš | VSK Mendelu Brno | C | 8003668 | 250 Kč |
DOB8002 | Janda MartinJanda Martin | KOB Dobruška | C | 8662322 | 250 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8662320 | 250 Kč |
VBM8002 | Henek VladanHenek Vladan | VSK Mendelu Brno | C | 2011839 | 250 Kč |
LPU8105 | Fukátko JanFukátko Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8636191 | 250 Kč |
LPU7818 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8667505 | 250 Kč |
LPU7816 | Václavek JanVáclavek Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8461733 | 250 Kč |
AOP7700 | Bencúr JurajBencúr Juraj | Orientační Běh Opava | C | 8004329 | 250 Kč |
DKL8000 | Jedlička MichalJedlička Michal | KOB Kladno | C | 8226368 | 250 Kč |
CHT8001 | Matras TomášMatras Tomáš | OOB SK Chrast | C | 7210808 | 250 Kč |
TZL8001 | Novotný JiříNovotný Jiří | SKOB Zlín | C | 8662744 | 250 Kč |
KSU7909 | Miča PetrMiča Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 250 Kč |
LPU8106 | Šabatka PetrŠabatka Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8000246 | 250 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8648545 | 250 Kč |
ZBP7800 | Pražák JiříPražák Jiří | OOB SK Zbraslav | C | 8666865 | 250 Kč |
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | E | 8201000 | 250 Kč |
VIC7801 | Kubíček PetrKubíček Petr | OB Vizovice | C | 8051252 | 250 Kč |
ZBM8005 | Dohnal PavelDohnal Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 2039117 | 250 Kč |
ZBM8206 | Koča JaroslavKoča Jaroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 8005438 | 250 Kč |
TZL8002 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 8662694 | 250 Kč |
PLU7901 | Novotný MichalNovotný Michal | TJ SOKOL Plumlov | C | 8445306 | 250 Kč |
KON8216 | Václavek LeošVáclavek Leoš | KOB Konice | C | 52720 | 250 Kč |
KRN8100 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654914 | 250 Kč |
LCE7901 | Glončák PeterGlončák Peter | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8670774 | 250 Kč |
KSU7800 | Havlík JindraHavlík Jindra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8328659 | 325 Kč |
STE8001 | Tomášek PetrTomášek Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 52462 | 0 Kč |
OSN7701 | Glier JanGlier Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8107719 | 325 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOB7300 | Jandera TomášJandera Tomáš | SOBSA | C | 8005128 | 250 Kč |
CHC7608 | Biolik GrzegorzBiolik Grzegorz | K.O.B. Choceň | C | 8210276 | 250 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8003660 | 250 Kč |
TTR7701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 52240 | 250 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 250 Kč |
JPV7606 | Pinkava RomanPinkava Roman | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2000579 | 250 Kč |
ADA7400 | Odehnal LuděkOdehnal Luděk | OOB Spartak Adamov | C | 8237726 | 250 Kč |
LPU7715 | Vodička OldřichVodička Oldřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8518324 | 250 Kč |
PVP7400 | Cveček MartinCveček Martin | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8629813 | 250 Kč |
SHK7704 | Slovák MiroslavSlovák Miroslav | OK Slavia Hradec Králové | C | 8047123 | 250 Kč |
PZR7621 | Uchytil TomášUchytil Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8006730 | 250 Kč |
HAV7500 | Badarycz PiotrBadarycz Piotr | OB Havířov | C | 8237793 | 250 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8004294 | 250 Kč |
SSU7301 | Heiser KamilHeiser Kamil | SK Severka Šumperk | C | 9939575 | 250 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 250 Kč |
VLI7300 | Martan JiříMartan Jiří | Slavia Liberec orienteering | C | 8662685 | 250 Kč |
ASU7501 | Kolek PetrKolek Petr | Magnus Orienteering | C | 8636194 | 250 Kč |
0060001 | Sadil MilanSadil Milan | 006 - Neregistrovaný - Šeberov | 232350 | 250 Kč | |
LOU7600 | Šunka JanŠunka Jan | SK Moravan Louňovice | C | 8032776 | 250 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 897363 | 250 Kč |
KSU7504 | Videcký JanVidecký Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8414126 | 250 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 250 Kč |
VSP7423 | Rod JanRod Jan | USK Praha | C | 8196080 | 250 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 250 Kč |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 8648570 | 250 Kč |
ZBM6701 | Auermüller VítAuermüller Vít | SK Brno Žabovřesky | C | 8076006 | 250 Kč |
ZBM7302 | Zelený PavelZelený Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 8660434 | 250 Kč |
ZBM7705 | Beránek MiroslavBeránek Miroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 2111737 | 250 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 250 Kč |
SHK7605 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | OK Slavia Hradec Králové | C | 8000235 | 250 Kč |
SPC7312 | Lebeda DušanLebeda Dušan | SPORTICUS team | C | 2134273 | 250 Kč |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 8680419 | 250 Kč |
RUZ7300 | Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám | TJ Růžená | C | 8654910 | 250 Kč |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 8017701 | 250 Kč |
VIC7700 | Vlček JiříVlček Jiří | OB Vizovice | C | 8051253 | 250 Kč |
UOL7504 | Malaska LukášMalaska Lukáš | SOB Olomouc | C | 2224157 | 325 Kč |
SSU7403 | Závodný MarekZávodný Marek | SK Severka Šumperk | C | 2420013 | 325 Kč |
STE7603 | Kropáček IvoKropáček Ivo | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143386 | 0 Kč |
STE7103 | Mikoška EmanMikoška Eman | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112775 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 8113510 | 250 Kč |
LLI6801 | Fürst AlešFürst Aleš | LOK-o Liberec | C | 8657098 | 250 Kč |
LLI6900 | Hejna StanislavHejna Stanislav | LOK-o Liberec | C | 682678 | 250 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 8004332 | 250 Kč |
MOV7202 | Svěchota MilanSvěchota Milan | SKOB Ostrava | C | 8014553 | 250 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 8670823 | 250 Kč |
TUR7201 | Drahoňovský AlešDrahoňovský Aleš | OOB TJ Turnov | C | 8656594 | 250 Kč |
JPV6909 | Holusek MilanHolusek Milan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2121898 | 250 Kč |
TZL6915 | Podmolík TomášPodmolík Tomáš | SKOB Zlín | C | 8482085 | 250 Kč |
SNA7105 | Doucha JiříDoucha Jiří | TJ START Náchod | C | 8655470 | 250 Kč |
LPU7102 | Filičko MarekFiličko Marek | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8582019 | 250 Kč |
CHA6600 | Vydra IvanVydra Ivan | OK Chrastava | C | 8028878 | 250 Kč |
0020001 | Tornai SzabolcsTornai Szabolcs | 002 - (HUN) Szabi SE | 8434004 | 250 Kč | |
SFM7201 | Bernatík AlešBernatík Aleš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 8648610 | 250 Kč |
DKL7101 | Datel JiříDatel Jiří | KOB Kladno | C | 8011594 | 250 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 51882 | 250 Kč |
KRN6804 | Zavřel MichalZavřel Michal | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52643 | 250 Kč |
MOV7200 | Kunath PavelKunath Pavel | SKOB Ostrava | C | 1417132 | 250 Kč |
MOV7001 | Rýc-Bednář RenéRýc-Bednář René | SKOB Ostrava | C | 2143379 | 250 Kč |
SRK7101 | Filip LiborFilip Libor | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8137519 | 250 Kč |
ABM6801 | Mokrý PavelMokrý Pavel | KOB ALFA Brno | C | 7006801 | 250 Kč |
DKL6900 | Vinš PavelVinš Pavel | KOB Kladno | C | 8196089 | 250 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 8666874 | 250 Kč |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8651725 | 250 Kč |
SKM7104 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 8670802 | 250 Kč |
HOB7101 | Kulíšek TomášKulíšek Tomáš | SK OB Horní Benešov | C | 8105241 | 250 Kč |
TVR6800 | Slavík TomášSlavík Tomáš | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8004044 | 250 Kč |
HAV7200 | Porada RobertPorada Robert | OB Havířov | C | 8200899 | 250 Kč |
SJI7104 | Venhoda MilanVenhoda Milan | OK Jihlava | C | 8028816 | 250 Kč |
TZL6808 | Šidla JanŠidla Jan | SKOB Zlín | C | 8053367 | 250 Kč |
ZBM7205 | Fiala JanFiala Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 8636192 | 250 Kč |
PGP6401 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | C | 8667530 | 250 Kč |
RIC7200 | Koten PavelKoten Pavel | OB Říčany | C | 8004315 | 250 Kč |
PGP7101 | Drbal JanDrbal Jan | SK Praga | C | 8670478 | 250 Kč |
AKE6000 | Pollák JozefPollák Jozef | (SVK) Klub OB ATU Košice | 8017127 | 250 Kč | |
SJI7201 | Vítek JaroslavVítek Jaroslav | OK Jihlava | C | 8028815 | 250 Kč |
UBM7101 | Humlíček RenéHumlíček René | MENISKOS Brno | C | 8231271 | 250 Kč |
AOV6901 | Mielec JaromírMielec Jaromír | OOB TJ Baník Ostrava | C | 515430 | 250 Kč |
VZA7102 | Chupek JozefChupek Jozef | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 8071290 | 250 Kč | |
KSU6800 | Květoň VladimírKvětoň Vladimír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2090700 | 250 Kč |
33P6800 | Cych PiotrCych Piotr | (POL) Oborygeni Oborniki Śląskie | 8091968 | 250 Kč | |
PBM7201 | Komenda KamilKomenda Kamil | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8516931 | 325 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 8003614 | 325 Kč |
LOV7101 | Žebrák ZbyněkŽebrák Zbyněk | lepus.cz | C | 232429 | 325 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 8656723 | 250 Kč |
CST6501 | Málek MartinMálek Martin | OB Strakonice | C | 8246117 | 250 Kč |
TTR6701 | Drábek PetrDrábek Petr | OOB Třebíč | C | 2801047 | 250 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 250 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 8656690 | 250 Kč |
AOP6301 | Peřinka JanPeřinka Jan | Orientační Běh Opava | C | 8648546 | 250 Kč |
LPM6701 | Čepička LadislavČepička Ladislav | OK Lokomotiva Plzeň | C | 8109406 | 250 Kč |
MOV6701 | Holec HonzaHolec Honza | SKOB Ostrava | C | 8003657 | 250 Kč |
MKP6402 | Reichl MichalReichl Michal | SK Meteor Kačerov | C | 51701 | 250 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8663138 | 250 Kč |
DKL6600 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Kladno | C | 8116714 | 250 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 8014529 | 250 Kč |
VCB6502 | Teringl RadekTeringl Radek | OB České Budějovice | C | 8028835 | 250 Kč |
0030001 | Janča JaroslavJanča Jaroslav | 003 - JJ MILLING | 232162 | 250 Kč | |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 7200377 | 250 Kč |
UOL6501 | Pernica JiříPernica Jiří | SOB Olomouc | C | 52478 | 250 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 8663161 | 250 Kč |
HAV6301 | Sochor TomášSochor Tomáš | OB Havířov | C | 515436 | 250 Kč |
0050001 | Roubalík RadovanRoubalík Radovan | 005 - ZŠ Těšetice | 8656544 | 250 Kč | |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 8461738 | 250 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 8004335 | 250 Kč |
ABM6611 | Mokrý JanMokrý Jan | KOB ALFA Brno | C | 232736 | 250 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8226430 | 250 Kč |
SJH6501 | Nouza PetrNouza Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003622 | 250 Kč |
0080001 | Rozsíval PavelRozsíval Pavel | 008 - PR64 | zapůjčit | 250 Kč | |
ZBM6700 | Coufal SvatošCoufal Svatoš | SK Brno Žabovřesky | C | 1396843 | 250 Kč |
TZL6304 | Schäfer MichalSchäfer Michal | SKOB Zlín | C | 8680285 | 250 Kč |
ABM6707 | Adámek LiborAdámek Libor | KOB ALFA Brno | C | 207849 | 250 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680340 | 250 Kč |
AOP6502 | Schuster MartinSchuster Martin | Orientační Běh Opava | C | 8662321 | 250 Kč |
KSU6309 | Rozsíval AloisRozsíval Alois | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | zapůjčit | 325 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 8107752 | 325 Kč |
SBK6301 | Buřt VladimírBuřt Vladimír | KOB START Blansko | C | 8007189 | 325 Kč |
NPA6705 | Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk | SK LOB Nová Paka | C | 7003002 | 0 Kč |
SBK6201 | Peťovský JanPeťovský Jan | KOB START Blansko | C | 8107732 | 325 Kč |
AOP6402 | Liber VlastimilLiber Vlastimil | Orientační Běh Opava | C | 2127600 | 325 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP6001 | Hošek LadislavHošek Ladislav | OK Sparta Praha | C | 8676001 | 200 Kč |
KRN5900 | Malec VladimírMalec Vladimír | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52661 | 200 Kč |
KPY6201 | Kohl JiříKohl Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301391 | 200 Kč |
TRI6202 | Argaláš JaroslavArgaláš Jaroslav | TJ TŽ Třinec | C | 8662684 | 200 Kč |
VBM6201 | Pulec PavelPulec Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 8516924 | 200 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 8007191 | 200 Kč |
TRI6001 | Prokop LubomírProkop Lubomír | TJ TŽ Třinec | C | 2096226 | 200 Kč |
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006112 | 200 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 8660919 | 200 Kč |
TAP5802 | Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír | KOB Tretra Praha | C | 682651 | 200 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 8663162 | 200 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 8660471 | 200 Kč |
LPU6003 | Kološ OldřichKološ Oldřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8047197 | 200 Kč |
LPU6102 | Roudný VáclavRoudný Václav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8047207 | 200 Kč |
SJI6002 | Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk | OK Jihlava | C | 52360 | 200 Kč |
EKP5800 | Fanta MiroslavFanta Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8414109 | 200 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 8028829 | 200 Kč |
ADA5901 | Mareček JiříMareček Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 8091212 | 200 Kč |
MOV6000 | Pavlíček JaromírPavlíček Jaromír | SKOB Ostrava | C | 8105236 | 200 Kč |
SCP6200 | Veljačik PavelVeljačik Pavel | OK Sparta Praha | C | 8000236 | 200 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680320 | 200 Kč |
TUR5803 | Konopáč JiříKonopáč Jiří | OOB TJ Turnov | C | 8220 | 200 Kč |
MLA5801 | Milota JosefMilota Josef | MLOK Mariánské Lázně | C | 8656692 | 200 Kč |
OSN6005 | Wurzel BřetislavWurzel Břetislav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8680294 | 200 Kč |
0100001 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | 010 - ASPV OA | 8030639 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI5301 | Škoda PřemekŠkoda Přemek | Slavia Liberec orienteering | C | 8111113 | 200 Kč |
HAV5701 | Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk | OB Havířov | C | 8113528 | 200 Kč |
VBM5329 | Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil | VSK Mendelu Brno | C | 8226365 | 200 Kč |
TRI5701 | Bialožyt MiroslavBialožyt Miroslav | TJ TŽ Třinec | C | 8789 | 200 Kč |
CHA5400 | Pavlík MilanPavlík Milan | OK Chrastava | C | 51231 | 200 Kč |
PHK5701 | Běhoun PavelBěhoun Pavel | OK 99 Hradec Králové | C | 8660393 | 200 Kč |
TUR5501 | Folprecht MiroslavFolprecht Miroslav | OOB TJ Turnov | C | 8680597 | 200 Kč |
TAP5501 | Fiala ZdeněkFiala Zdeněk | KOB Tretra Praha | C | 7209455 | 200 Kč |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 8014457 | 200 Kč |
LPU5408 | Štěrba PavelŠtěrba Pavel | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2116196 | 200 Kč |
VCB5601 | Hejzlar JosefHejzlar Josef | OB České Budějovice | C | 8077486 | 200 Kč |
DKL5400 | Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří | KOB Kladno | C | 416324 | 200 Kč |
DKL5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB Kladno | C | 8014450 | 200 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 8451957 | 200 Kč |
SOP5601 | Volný JiříVolný Jiří | OOB TJ Slezan Opava | C | 301232 | 200 Kč |
CHA5500 | Kaška RudolfKaška Rudolf | OK Chrastava | C | 8004724 | 200 Kč |
TJN5549 | Kunc RadovanKunc Radovan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8670777 | 200 Kč |
EKP5500 | Šedivý JiříŠedivý Jiří | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8662327 | 200 Kč |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 200 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8031413 | 200 Kč |
PHK5702 | Dušátko PetrDušátko Petr | OK 99 Hradec Králové | C | 2112740 | 200 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 8271053 | 200 Kč |
BFM5301 | Zeman LudvíkZeman Ludvík | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113053 | 200 Kč |
TBM5622 | Cigoš PavelCigoš Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 53292 | 200 Kč |
0090001 | Lužný JosefLužný Josef | 009 - SK Orfeus Trnava | 8012869 | 200 Kč | |
MAS5501 | Pilař KarelPilař Karel | OOB Aš | C | 8667502 | 200 Kč |
AOP5301 | Krmášek BohdanKrmášek Bohdan | Orientační Běh Opava | C | 7207625 | 260 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI5201 | Hickethier ManfredHickethier Manfred | Slavia Liberec orienteering | C | 8606435 | 200 Kč |
SCP5200 | Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk | OK Sparta Praha | C | 8632855 | 200 Kč |
TTR5201 | Orálek MiroslavOrálek Miroslav | OOB Třebíč | C | 7001410 | 200 Kč |
VBM4806 | Dokoupil VladimírDokoupil Vladimír | VSK Mendelu Brno | C | 8656614 | 200 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8656584 | 200 Kč |
TUR5102 | Provazník JiříProvazník Jiří | OOB TJ Turnov | C | 8660468 | 200 Kč |
VLI5101 | Přinda OldřichPřinda Oldřich | Slavia Liberec orienteering | C | 8659398 | 200 Kč |
VLI4901 | Karmazín PetrKarmazín Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 8004352 | 200 Kč |
CHA5003 | Ševčík MilanŠevčík Milan | OK Chrastava | C | 8022378 | 200 Kč |
TZL4902 | Jelínek PetrJelínek Petr | SKOB Zlín | C | 8662705 | 200 Kč |
LPU5206 | Třasák MilanTřasák Milan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9257 | 200 Kč |
PGP4900 | Kotecký RomanKotecký Roman | SK Praga | C | 8040749 | 200 Kč |
VSP5000 | Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav | USK Praha | C | 8045137 | 200 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 2214545 | 200 Kč |
CET5101 | Pilgr BohuslavPilgr Bohuslav | TJ Loko Česká Třebová | C | 2075656 | 200 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 8445312 | 200 Kč |
ZLH4800 | Novotný StanislavNovotný Stanislav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8518356 | 200 Kč |
MOV5201 | Juřeník JosefJuřeník Josef | SKOB Ostrava | C | 8660451 | 200 Kč |
BOV5001 | Miřijovský PřemyslMiřijovský Přemysl | TJ Baník Ostrava OKD | C | 232153 | 200 Kč |
OOP5001 | Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav | TJ Opava | C | 8680346 | 200 Kč |
TBM5103 | Uhmann PetrUhmann Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 8005103 | 200 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 200 Kč |
BOV5200 | Herdegen OndřejHerdegen Ondřej | TJ Baník Ostrava OKD | C | 7203331 | 200 Kč |
TVR5000 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 2001952 | 200 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 8662674 | 200 Kč |
SPR5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK SKI - SPORT Praděd | C | 8135135 | 200 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 260 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 200 Kč |
SRK4702 | Hrobař RudolfHrobař Rudolf | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8013968 | 200 Kč |
SCP4700 | Buriánek JaromírBuriánek Jaromír | OK Sparta Praha | C | 8028840 | 200 Kč |
VBM4732 | Chmelík AlešChmelík Aleš | VSK Mendelu Brno | C | 8014465 | 200 Kč |
DCH4701 | Jirásek JaroslavJirásek Jaroslav | Radioelektronika Cheb | C | 7890 | 200 Kč |
BOV4403 | Vlach OldřichVlach Oldřich | TJ Baník Ostrava OKD | C | 8051251 | 200 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8656611 | 200 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 200 Kč |
SLA4700 | Švec ZdeněkŠvec Zdeněk | SKOB Slaný | C | 8806 | 200 Kč |
HOB4701 | Klech JosefKlech Josef | SK OB Horní Benešov | C | 8482107 | 200 Kč |
HOB4601 | Kašpar JosefKašpar Josef | SK OB Horní Benešov | C | 51937 | 200 Kč |
MKP4700 | Koč ZdeněkKoč Zdeněk | SK Meteor Kačerov | C | 8200018 | 200 Kč |
OOP4401 | Nosek JiříNosek Jiří | TJ Opava | C | 52766 | 200 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV4201 | Beneš KarelBeneš Karel | OB Havířov | C | 1421901 | 200 Kč |
SJC3601 | Havlík JaroslavHavlík Jaroslav | Sportcentrum Jičín | C | 8338383 | 200 Kč |
PHK3801 | Mikulecký JanMikulecký Jan | OK 99 Hradec Králové | C | 8084000 | 200 Kč |
SLA4202 | Němec VladimírNěmec Vladimír | SKOB Slaný | C | 8100015 | 200 Kč |
MLA4201 | Sklenář JanSklenář Jan | MLOK Mariánské Lázně | C | 8116748 | 200 Kč |
MKP4100 | Rychlý RudolfRychlý Rudolf | SK Meteor Kačerov | C | 2260138 | 200 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083416 | 200 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 200 Kč |