Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.04.2024
Místo konání:
Rumburk - Harta
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
Kategorie:
D10     D10L     D12     D12D     D14     D14D     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H12D     H14     H14D     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10 2.07 km, 20 m, 5 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1453 Müller RonjaMüller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 100 Kč
STB1450 Kučerková AdélaKučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8500067 100 Kč
TUR1458 Havlová AnetaHavlová Aneta OOB TJ Turnov C 1409083 100 Kč
BOR1450 Nehasilová AnnaNehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 100 Kč
BOR1451 Karafiátová KamilaKarafiátová Kamila OK Jiskra Nový Bor C 4287 100 Kč
JJN1453 Papoušková AnnikaPapoušková Annika Team Jizerky C 2212034 100 Kč
JJN1460 Stadtherrová LeontýnaStadtherrová Leontýna Team Jizerky C 2224619 100 Kč
VLI1451 Feřtová AlžbětaFeřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 100 Kč
KDZ1451 Seemann EliškaSeemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 434811 100 Kč
VLI1454 Seinerová MatyldaSeinerová Matylda Slavia Liberec orienteering C 4402220 100 Kč
VLI1551 Kadlas AnnaKadlas Anna Slavia Liberec orienteering C 8501537 100 Kč

D10L 2.07 km, 20 m, 5 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1850 Svobodová PatricieSvobodová Patricie OK Jiskra Nový Bor C 4431 100 Kč
TUR1559 Žitníková EliškaŽitníková Eliška OOB TJ Turnov C 2161675 100 Kč
CHA1552 Stahoňová ZuzanaStahoňová Zuzana OK Chrastava C 2216272 100 Kč
TUR1653 Pohlodková OlgaPohlodková Olga OOB TJ Turnov C 2151403 100 Kč
STB1452 Rakoušová GabrielaRakoušová Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 52913 100 Kč
0100001 Natálie HoušťováNatálie Houšťová 010 - VLIO Nováčci 4411236 100 Kč
CHA1450 Šírlová KamilaŠírlová Kamila OK Chrastava C 2084431 100 Kč

D12 2.17 km, 20 m, 7 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1252 Heczková EmmaHeczková Emma Slavia Liberec orienteering B 8196060 110 Kč
TUR1252 Havlová TerezaHavlová Tereza OOB TJ Turnov C 2224535 110 Kč
TUR1351 Kutková SáraKutková Sára OOB TJ Turnov B 8026626 110 Kč
VLI1450 Horáčková EliškaHoráčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 110 Kč
LDC1251 Bábková KláraBábková Klára KOB Děčín C 8501157 110 Kč
STB1352 Průšková VeronikaPrůšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 8668136 110 Kč
JJN1352 Valtrová TeaValtrová Tea Team Jizerky C 8510282 110 Kč
TJN1255 Auerová KarolínaAuerová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2158520 110 Kč
JJN1366 Rokosová AnnaRokosová Anna Team Jizerky C 8047187 110 Kč
JJN1353 Hájková AlžbětaHájková Alžběta Team Jizerky C 8680348 110 Kč
STB1351 Hübnerová OlivieHübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 8668135 110 Kč
DOK1251 Krausová AmálieKrausová Amálie OK Doksy C 2053503 110 Kč
VLI1257 Kadlas EvaKadlas Eva Slavia Liberec orienteering C 8501516 110 Kč
VLI1256 Maděrová KláraMaděrová Klára Slavia Liberec orienteering B 8509115 110 Kč
RUM1351 Babická ŽofieBabická Žofie ZOOB Rumburk 110 Kč

D12D 2.07 km, 20 m, 5 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN1362 Zikmundová AdélaZikmundová Adéla Team Jizerky C 8409898 110 Kč
KDZ1350 Spieszová RebekaSpieszová Rebeka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000576 110 Kč

D14 2.64 km, 20 m, 7 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1050 Pechová Marie AnnaPechová Marie Anna Slavia Liberec orienteering B 8015312 110 Kč
JJN1056 Rudolfová ElisabethRudolfová Elisabeth Team Jizerky B 8044638 110 Kč
BOR1057 Lischková AnežkaLischková Anežka OK Jiskra Nový Bor B 8304121 110 Kč
BOR1060 Urbanová EmmaUrbanová Emma OK Jiskra Nový Bor C 4410 110 Kč
BOR1154 Válková AdélaVálková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8516958 110 Kč
VLI1152 Kubešová EliškaKubešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8501562 110 Kč
TUR1152 Heřmánková KateřinaHeřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 110 Kč
TUR1052 Pohlodková SáraPohlodková Sára OOB TJ Turnov C 2421356 110 Kč
TUR1054 Ledabylová EliškaLedabylová Eliška OOB TJ Turnov C 2419948 110 Kč
JJN1052 Jiráková AdélaJiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 110 Kč
BOR1152 Michálková ElaMichálková Ela OK Jiskra Nový Bor B 8304120 110 Kč
JJN1152 Valtrová EmaValtrová Ema Team Jizerky B 8501575 110 Kč
LDC1150 Zítová KateřinaZítová Kateřina KOB Děčín B 8501078 110 Kč
VLI1056 Feřtová EliškaFeřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 110 Kč
KDZ1052 Tejkalová AnetaTejkalová Aneta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem B 8026625 110 Kč
JJN1151 Dostrašilová VendulaDostrašilová Vendula Team Jizerky B 8409881 110 Kč
BOR1051 Ouzká EliškaOuzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8224455 110 Kč
BOR1156 Lotová EmaLotová Ema OK Jiskra Nový Bor C 8522647 110 Kč
JJN1054 Ryšavá AnežkaRyšavá Anežka Team Jizerky B 8662738 110 Kč
KUL1051 Portz ViktoriaPortz Viktoria KOB Ústí nad Labem C 8133235 110 Kč
JJN1150 Stadtherrová AdélaStadtherrová Adéla Team Jizerky B 8502696 110 Kč
JJN1153 Oravcová AmálieOravcová Amálie Team Jizerky B 2027224 110 Kč
CHA1052 Straková KateřinaStraková Kateřina OK Chrastava C 2092428 110 Kč

D14D 2.17 km, 20 m, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1152 Žílová JohanaŽílová Johana TJ Stadion Nový Bor C 110 Kč

D16 3.61 km, 40 m, 8 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC0953 Plachá BělaPlachá Běla KOB Děčín C 8204005 150 Kč
PGP0957 Lošťáková ElaLošťáková Ela SK Praga A 8013933 150 Kč
LLI0861 Špidlová EsterŠpidlová Ester LOK-o Liberec C 2148073 150 Kč
VLI0950 Čalounová KláraČalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 8514493 150 Kč
BOR0958 Horáčková NatalieHoráčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 8512712 150 Kč
VLI0954 Kubešová TerezaKubešová Tereza Slavia Liberec orienteering B 8508191 150 Kč
LLI0955 Svobodová AnnaSvobodová Anna LOK-o Liberec C 2144063 150 Kč
VLI0953 Hrdá KristýnaHrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2801288 150 Kč
TUR0951 Zabořilová AnnaZabořilová Anna OOB TJ Turnov A 8012867 150 Kč
KUL0806 Dušková ZuzanaDušková Zuzana KOB Ústí nad Labem C 8482629 150 Kč
VLI0851 Kunášková KarolínaKunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 150 Kč
BOR0957 Čupcová ViktorieČupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor B 8514495 200 Kč

D18 4.39 km, 45 m, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0751 Cicvárková KláraCicvárková Klára Team Jizerky B 2111784 150 Kč
BOR0767 Klymeniuk IrynaKlymeniuk Iryna OK Jiskra Nový Bor B 8514706 150 Kč
JJN0650 Podoubská AdélaPodoubská Adéla Team Jizerky B 8410780 150 Kč
PGP0660 Lošťáková SáraLošťáková Sára SK Praga A 8003639 150 Kč
BOR0750 Lamačová BarboraLamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 150 Kč
BOR0752 Kocmanová AdélaKocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 8051249 150 Kč
JEN0752 Kutková TerezaKutková Tereza OB Jenišovice B 8409896 150 Kč
TJN0654 Háková EliškaHáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8667977 150 Kč
KUL0705 Řádková AnnaŘádková Anna KOB Ústí nad Labem C 8226319 150 Kč

D20 4.33 km, 35 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0550 Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina Team Jizerky B 8107705 150 Kč

D21L 5.07 km, 40 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 150 Kč
TUR0252 Pekařová JanaPekařová Jana OOB TJ Turnov E 8107724 150 Kč
BOR9751 Kameníková AndreaKameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor C 7913579 150 Kč
CHA9152 Kubátová JanaKubátová Jana OK Chrastava C 8137507 150 Kč
DOK7350 Johnová LenkaJohnová Lenka OK Doksy C 8501543 150 Kč
BOR9954 Janoušková LucieJanoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8120499 150 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 150 Kč
EKP7257 Konečná MarcelaKonečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 150 Kč
BOR9450 Macharová MichaelaMacharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8510262 150 Kč
TUR9552 Nieke PatriciaNieke Patricia OOB TJ Turnov C 8021495 150 Kč
PGP8656 Masopustová EliseMasopustová Elise SK Praga C 8662717 150 Kč
STB0550 Kubecová MagdalenaKubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 150 Kč
TUR8951 Holasová LucieHolasová Lucie OOB TJ Turnov C 8680579 150 Kč
JJN0454 Skácelová AdélaSkácelová Adéla Team Jizerky A 8066769 150 Kč
VLI0551 Pecková TerezaPecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 150 Kč
CHA8852 Hradcová ZuzanaHradcová Zuzana OK Chrastava C 8514634 150 Kč
BOR9161 Havlová AdélaHavlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660528 150 Kč
VLI8750 Juklíčková ZuzanaJuklíčková Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8505204 150 Kč

D21K 4.33 km, 35 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková KarolínaŽejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662298 150 Kč
BOR9350 Chvojková RenataChvojková Renata OK Jiskra Nový Bor C 8510266 150 Kč
LTP0350 Žejdlíková EliškaŽejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8420968 150 Kč
JJN0554 Zoubková ŠárkaZoubková Šárka Team Jizerky B 8421840 150 Kč

D35 4.75 km, 30 m, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB8650 Rickmeyer TinaRickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 150 Kč
BOR7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8022672 150 Kč
LDC8550 Vaňková SašaVaňková Saša KOB Děčín C 8022673 150 Kč
SJC8765 Lepšíková EvaLepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 150 Kč
LIT8951 Neradová EvaNeradová Eva KOB Litvínov C 8420929 150 Kč

D40 4.33 km, 35 m, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI8050 Kubíková LenkaKubíková Lenka LOK-o Liberec C 1000507 150 Kč
STB8196 Kučerková RomanaKučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 8119540 150 Kč
TUR8058 Havlová PetraHavlová Petra OOB TJ Turnov C 2147791 150 Kč
CHA8450 Stahoňová JanaStahoňová Jana OK Chrastava C 2216263 150 Kč
BOR8451 Lischková LenkaLischková Lenka OK Jiskra Nový Bor C 4652 150 Kč
LLI8160 Svobodová MonikaSvobodová Monika LOK-o Liberec C 2219033 150 Kč
TJN8154 Janatová LucieJanatová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660535 150 Kč
TUR8355 Ledabylová DanaLedabylová Dana OOB TJ Turnov C 2149688 150 Kč
KDZ8050 Spieszová LucieSpieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000592 150 Kč
LIT8353 Benešová ZuzanaBenešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 150 Kč
JJN8250 Maturová JanaMaturová Jana Team Jizerky C 2149222 150 Kč
KUL8350 Štorcová AlenaŠtorcová Alena KOB Ústí nad Labem C 8226387 150 Kč
CHA7851 Šírlová JarmilaŠírlová Jarmila OK Chrastava C 2059768 150 Kč

D45 4.37 km, 40 m, 11 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 150 Kč
LDC7751 Plachá KateřinaPlachá Kateřina KOB Děčín C 8204004 150 Kč
BOR7758 Kameníková KateřinaKameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 150 Kč
VLI7653 Benešová RadkaBenešová Radka Slavia Liberec orienteering C 8410767 150 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová RadkaPeteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 150 Kč
CHA7951 Lipenská EvaLipenská Eva OK Chrastava C 8013858 150 Kč
BOR7563 Jeřábková TerezaJeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 150 Kč
TUR7777 Heřmánková PavlaHeřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 150 Kč
STB7650 Průšková GabrielaPrůšková Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 2148077 150 Kč
CHA7652 Matyášová JanaMatyášová Jana OK Chrastava C 8030636 150 Kč
VLI7552 Skácelová MarieSkácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8663205 150 Kč
JEN7457 Zabořilová RomanaZabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 150 Kč
VLI7853 Feřtová JitkaFeřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 150 Kč
CHA7751 Březinová MichaelaBřezinová Michaela OK Chrastava C 8445321 150 Kč
STB7850 Kuťková PetraKuťková Petra TJ Stadion Nový Bor C 2111704 150 Kč
BOR7951 Murswieková KateřinaMurswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 150 Kč
JJN7850 Valtrová ZuzanaValtrová Zuzana Team Jizerky C 2224612 150 Kč
EKP7053 Zurynková JanaZurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8660592 150 Kč
0110002 Votavová Světlana Votavová Světlana 011 - DSVJ 8500014 200 Kč

D50 4.04 km, 35 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Kamírová GabrielaKamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445326 150 Kč
LLI7152 Marková JanaMarková Jana LOK-o Liberec C 8026579 150 Kč
KAS7051 Eichlerová JanaEichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 150 Kč
BOR7457 Janoušková IvetaJanoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 150 Kč
CHA6551 Pavlíková PavlaPavlíková Pavla OK Chrastava C 8008275 150 Kč
MFP6850 Forstová LenkaForstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 150 Kč
TUV7252 Gibbonsová JitkaGibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 150 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 150 Kč
BOR7459 Waldhauserová IrenaWaldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8226310 200 Kč

D55 3.54 km, 40 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 150 Kč
BOR6654 Halířová EvaHalířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 150 Kč
TJN5752 Kuncová JiřinaKuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 150 Kč
0030001 Čalounová JanaČalounová Jana 003 - Liberec 2134294 150 Kč
LDC6451 Vlčková JindraVlčková Jindra KOB Děčín C 8347 150 Kč
EKP6252 Pecková IvanaPecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8162864 150 Kč
EKP6850 Koucká IvanaKoucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8962019 150 Kč
VLI6850 Miklasová MarkétaMiklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 150 Kč
JJN6850 Rýdlová MagdaRýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 150 Kč

D60 3.54 km, 40 m, 9 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6152 Kubátová IvanaKubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 110 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 110 Kč
TJN6052 Večeřová IvanaVečeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 110 Kč
LDC6051 Stibalová VěraStibalová Věra KOB Děčín C 8509063 110 Kč
LTP6151 Kovářová AlenaKovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 110 Kč

D65 3.04 km, 30 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 110 Kč
LLI5550 Korejčíková DáďaKorejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8015295 110 Kč
CHA5851 Neumann PetraNeumann Petra OK Chrastava C 8222298 110 Kč

D70 3.04 km, 30 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 110 Kč
0040001 Ender IrinaEnder Irina 004 - (GER) HSG Turbine Zittau 8091150 110 Kč
VLI5152 Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8448441 110 Kč
LIT5051 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 8144113 110 Kč

D75 3.04 km, 30 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4650 Křtěnská LeontinaKřtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 110 Kč

H10 1.98 km, 20 m, 5 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR1508 Tůma JáchymTůma Jáchym OOB TJ Turnov C 2219038 100 Kč
JJN1411 Rudolf MatyášRudolf Matyáš Team Jizerky C 2224568 100 Kč
BOR1400 Zachar DanielZachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 100 Kč
VLI1400 Votava JanVotava Jan Slavia Liberec orienteering C 8501152 100 Kč
JJN1407 Kysilka TobiášKysilka Tobiáš Team Jizerky C 8063065 100 Kč
VLI1500 Matějů EmilMatějů Emil Slavia Liberec orienteering C 515173 100 Kč
TJN1600 Fanta LukášFanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2219093 100 Kč
JJN1502 Hájek AntonínHájek Antonín Team Jizerky C 8047188 100 Kč
TJN1601 Arnošt ČeněkArnošt Čeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2216271 100 Kč
TUR1401 Homolka VendelínHomolka Vendelín OOB TJ Turnov C 2224533 100 Kč
VLI1600 Seiner VilémSeiner Vilém Slavia Liberec orienteering C 4402226 100 Kč
TJN1400 Zajíček MatějZajíček Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 100 Kč
TUR1409 Drbohlav MarekDrbohlav Marek OOB TJ Turnov C 8514523 100 Kč
KUL1400 Štorc AdamŠtorc Adam KOB Ústí nad Labem C 8482577 100 Kč

H10L 2.05 km, 20 m, 5 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1502 Peteráč JindřichPeteráč Jindřich Slavia Liberec orienteering C 2032117 100 Kč
JJN1605 Kysilka ArnoštKysilka Arnošt Team Jizerky C 51180 100 Kč
TUR1703 Zakouřil PetrZakouřil Petr OOB TJ Turnov C 1302868 100 Kč
BOR1500 Rejman AdamRejman Adam OK Jiskra Nový Bor C 2067682 100 Kč

H12 2.20 km, 20 m, 5 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1209 John AdamJohn Adam OK Jiskra Nový Bor C 4436 110 Kč
LLI1208 Kubík TomášKubík Tomáš LOK-o Liberec B 2420018 110 Kč
BOR1301 Válek ŠtěpánVálek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 110 Kč
BOR1204 Fedorčák ViktorFedorčák Viktor OK Jiskra Nový Bor C 4372 110 Kč
BOR1306 Karafiát DominikKarafiát Dominik OK Jiskra Nový Bor C 4379 110 Kč
BOR1208 Krauman FilipKrauman Filip OK Jiskra Nový Bor C 8529 110 Kč
LLI1235 Svoboda AntonínSvoboda Antonín LOK-o Liberec C 2219040 110 Kč
VLI1200 Matějů EdaMatějů Eda Slavia Liberec orienteering B 8196044 110 Kč
VLI1300 Matějů JosefMatějů Josef Slavia Liberec orienteering C 8133261 110 Kč
JJN1206 Štolba FilipŠtolba Filip Team Jizerky B 2085567 110 Kč
TUR1217 Ledabyl VáclavLedabyl Václav OOB TJ Turnov C 2216259 110 Kč
JJN1205 Jirák TomášJirák Tomáš Team Jizerky C 8482578 110 Kč
LDC1300 Zít VáclavZít Václav KOB Děčín C 8162865 110 Kč
JJN1207 Štolba MarekŠtolba Marek Team Jizerky C 2096129 110 Kč
BOR1210 Petr JiříPetr Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8520842 110 Kč
CHA1203 Merhaut JakubMerhaut Jakub OK Chrastava C 2084445 110 Kč
TUR1209 Louda ŠtěpánLouda Štěpán OOB TJ Turnov C 8502699 110 Kč
BOR1202 Zahradníček FilipZahradníček Filip OK Jiskra Nový Bor C 4404 110 Kč

H12D 1.98 km, 20 m, 5 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA1301 Stahoň JakubStahoň Jakub OK Chrastava C 2216273 110 Kč

H14 3.61 km, 40 m, 8 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1100 Lamač VítekLamač Vítek OK Jiskra Nový Bor A 8421841 110 Kč
VLI1111 Horáček JáchymHoráček Jáchym Slavia Liberec orienteering B 8003621 110 Kč
LDC1103 Plachý ErikPlachý Erik KOB Děčín C 8204009 110 Kč
STB1101 Kučerka RadekKučerka Radek TJ Stadion Nový Bor B 8500047 110 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering A 8517319 110 Kč
VLI1100 Beneš MaxmiliánBeneš Maxmilián Slavia Liberec orienteering B 8501669 110 Kč
BOR1101 Nehasil FrantišekNehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 110 Kč
DOK1000 Kmínek OndřejKmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 110 Kč
BOR1102 Kocman LukášKocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor B 8006755 110 Kč
JJN1105 Lánský ŠimonLánský Šimon Team Jizerky B 8063052 110 Kč
JJN1003 Dostrašil MartinDostrašil Martin Team Jizerky C 2001903 110 Kč
BOR1009 Urban AdamUrban Adam OK Jiskra Nový Bor C 4358 110 Kč
TUR1101 Homolka AntonínHomolka Antonín OOB TJ Turnov C 2222817 110 Kč
TJN1111 Janata MatějJanata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8013463 110 Kč
DOK1001 Mohaupt VítMohaupt Vít OK Doksy C 2115678 110 Kč
JJN1001 Tkáč JakubTkáč Jakub Team Jizerky C 2027207 110 Kč

H14D 2.20 km, 20 m, 5 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1003 Kruliš JanekKruliš Janek Slavia Liberec orienteering 2092397 110 Kč

H16 4.39 km, 45 m, 10 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0904 Kovanda JonášKovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 150 Kč
BOR0908 Vakula VítVakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 150 Kč
LTP0805 Cingl VojtěchCingl Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice 7205009 150 Kč
VLI0901 Skácel JanSkácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8076629 150 Kč
BOR0901 Murswiek JanMurswiek Jan OK Jiskra Nový Bor B 7208072 150 Kč
KUL0800 Cabalka AntonínCabalka Antonín KOB Ústí nad Labem C 8285923 150 Kč
LTP0801 Šašek JakubŠašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 150 Kč
JJN0802 Oravec ViktorOravec Viktor Team Jizerky B 2111800 150 Kč
VLI0906 Maděra JakubMaděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 150 Kč
TUR0912 Louda MatyášLouda Matyáš OOB TJ Turnov C 8514679 150 Kč
BOR0905 Mitiska MatějMitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor B 8482575 150 Kč

H18 5.07 km, 40 m, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0704 Zeman JakubZeman Jakub OK Jiskra Nový Bor B 8042120 150 Kč
LTP0706 Jelínek VáclavJelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8512702 150 Kč
STB0700 Hübner OndřejHübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 8668141 150 Kč
LDC0700 Baco OndřejBaco Ondřej KOB Děčín C 2000589 150 Kč
KUL0603 Balej MartinBalej Martin KOB Ústí nad Labem C 8662371 150 Kč
KUL0600 Jareš OndřejJareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8660594 150 Kč
KUL0704 Fuchs SamuelFuchs Samuel KOB Ústí nad Labem C 8226351 150 Kč

H20 5.31 km, 45 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0400 Janoušek SlávekJanoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 1204999 150 Kč
TUR0500 Heřmánek PetrHeřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 150 Kč

H21K 5.31 km, 45 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0004 Pavel MartinPavel Martin Team Jizerky C 2045201 150 Kč
LTP8801 Eiselt JanEiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662282 150 Kč
ADA8110 Tejkal JanTejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 150 Kč
CHA9300 Čechlovský JanČechlovský Jan OK Chrastava C 8445319 150 Kč
LDC8901 Havel MichalHavel Michal KOB Děčín C 8502746 150 Kč

H21L 7.50 km, 70 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9402 Bogar KryštofBogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8054115 150 Kč
TUR8900 Schulhof JanSchulhof Jan OOB TJ Turnov C 8014489 150 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor C 8655456 150 Kč
CHA9101 Kubát PavelKubát Pavel OK Chrastava E 8644491 150 Kč
EKP9000 Pecka MarekPecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 150 Kč
LDC8502 Šálek JanŠálek Jan KOB Děčín C 8042124 150 Kč
TUR8407 Neumann JosefNeumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 150 Kč
BOR9503 Pavlovec JanPavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 8116796 150 Kč
TUR8501 Holas OndřejHolas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 150 Kč
TAP8101 Hejna MartinHejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 150 Kč
LIT8401 Macek JiříMacek Jiří KOB Litvínov C 8445317 150 Kč
CHA6600 Vydra IvanVydra Ivan OK Chrastava C 8028878 150 Kč
CHA8801 Hradec PavelHradec Pavel OK Chrastava C 8183193 150 Kč
LIT9001 Nerad JaroslavNerad Jaroslav KOB Litvínov C 8183140 150 Kč
BOR8904 Bogar FrantišekBogar František OK Jiskra Nový Bor C 8116722 150 Kč
DKP8207 Fröhlich MartinFröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 150 Kč
TUR8917 Dudík PetrDudík Petr OOB TJ Turnov C 8063096 150 Kč
VLI8802 Juklíček JakubJuklíček Jakub Slavia Liberec orienteering C 8505176 150 Kč

H35 5.31 km, 45 m, 16 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7101 Nehasil VladislavNehasil Vladislav OK Jiskra Nový Bor C 8019930 150 Kč
TUR7904 Havel TomášHavel Tomáš OOB TJ Turnov C 8216 150 Kč
LDC7301 Štěpán PetrŠtěpán Petr KOB Děčín C 8022688 150 Kč
BOR7713 Nehasil DavidNehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 150 Kč
BOR8402 Ledecký VladimírLedecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 150 Kč
SMB6401 Žitný Tomᚎitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 8509350 150 Kč
JJN8600 Kysilka TomášKysilka Tomáš Team Jizerky C 2212051 150 Kč
TTR8201 Kříž LukášKříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 150 Kč
JJN8002 Hájek JanHájek Jan Team Jizerky C 2103716 150 Kč
VLI7900 Maděra JosefMaděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 150 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 150 Kč
LIT8204 Tůma MartinTůma Martin KOB Litvínov C 8520403 150 Kč

H40 5.18 km, 45 m, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8408 Tůma JiříTůma Jiří OOB TJ Turnov C 2219032 150 Kč
JJN7901 Rudolf LukášRudolf Lukáš Team Jizerky C 8509057 150 Kč
LIT8002 Kučerka JanKučerka Jan KOB Litvínov C 8026646 150 Kč
VLI7802 Peteráč ZdeněkPeteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 150 Kč
ROU8009 Duda MiroslavDuda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 150 Kč
STB8101 Bernášek JiříBernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 150 Kč
LDC8200 Zít JanZít Jan KOB Děčín C 8022628 150 Kč
SJC8203 Lepšík PetrLepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 150 Kč
0060001 Kadlas TomášKadlas Tomáš 006 - Seveřan 8501524 150 Kč
CHA7501 Pachner PavelPachner Pavel OK Chrastava C 8210075 150 Kč

H45 5.14 km, 50 m, 16 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7900 Plachý JiříPlachý Jiří KOB Děčín C 8204001 150 Kč
LLI7608 Špidla KryštofŠpidla Kryštof LOK-o Liberec C 2148108 150 Kč
VLI7507 Kubeša VladimírKubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 150 Kč
BOR7900 Karafiát FilipKarafiát Filip OK Jiskra Nový Bor C 8514526 150 Kč
CHA7603 Matyáš LiborMatyáš Libor OK Chrastava C 8003522 150 Kč
LLI7800 Kunc TomášKunc Tomáš LOK-o Liberec C 2159912 150 Kč
TUR7700 Ledabyl ZbyněkLedabyl Zbyněk OOB TJ Turnov C 2224518 150 Kč
BOR7612 Kocman JindřichKocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 150 Kč
VLI7704 Feřt MartinFeřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 150 Kč
JJN7701 Štolba PavelŠtolba Pavel Team Jizerky C 2103728 150 Kč
MFP7500 Sadil MilanSadil Milan Matfyz Praha C 8358888 150 Kč
CHA7604 Březina JanBřezina Jan OK Chrastava C 8008267 150 Kč
TUR7500 Zakouřil TomášZakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 150 Kč
BOR7600 Lot MiroslavLot Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8064496 150 Kč
KUL7500 Wilfert OtakarWilfert Otakar KOB Ústí nad Labem C 8144119 150 Kč
KUL7501 Dvořák RadimDvořák Radim KOB Ústí nad Labem C 8662286 150 Kč

H50 4.75 km, 30 m, 13 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7409 Vácha TomášVácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 150 Kč
LLI6801 Fürst AlešFürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 150 Kč
LTP7003 Martinec PavelMartinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8667512 150 Kč
LTP7001 Žejdlík MichalŽejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 150 Kč
JJN7300 Kostelník JanKostelník Jan Team Jizerky C 2059734 150 Kč
VLI6801 Čaloun MichalČaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 150 Kč
TJN6301 Schindler JiříSchindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8454015 150 Kč
LLI6900 Hejna StanislavHejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 150 Kč
BOR7105 Jeřábek PetrJeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 150 Kč
VLI7101 Hanovec PetrHanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 150 Kč
TJN5549 Kunc RadovanKunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 150 Kč
STB7000 Průšek PetrPrůšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8119534 150 Kč
TJN7201 Ulman AlešUlman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8063045 150 Kč
TJN7101 Mrkvička JiříMrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 150 Kč
VLI6901 Kruliš PetrKruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 8648601 150 Kč
VLI7404 Hrdý PavelHrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 150 Kč
TUV7101 Husárek RadovanHusárek Radovan SOK TJ Turnov C 2148102 150 Kč
BOR7415 Rejman JosefRejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 150 Kč
JEN7101 Zabořil MichalZabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 150 Kč
KUL7100 Cabalka AlešCabalka Aleš KOB Ústí nad Labem C 850023 150 Kč
LTP7308 Šašek JanŠašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8420971 150 Kč
BOR7106 Waldhauser MartinWaldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 200 Kč
0110001 Votava DavidVotava David 011 - DSVJ 2090845 200 Kč

H55 4.40 km, 40 m, 9 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6400 Müller RicoMüller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 150 Kč
LTP6501 Bruner LubošBruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 150 Kč
BOR6601 Doležal MilošDoležal Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8523 150 Kč
DOK6800 Bílý PetrBílý Petr OK Doksy C 8502726 150 Kč
LDC6802 Hovorka LadislavHovorka Ladislav KOB Děčín C 8017400 150 Kč
KAS6900 Eichler PetrEichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 150 Kč
BOR6701 Beránek PetrBeránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 150 Kč
JEN6201 Švarc JiříŠvarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 150 Kč
BOR6900 Machara MartinMachara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 150 Kč
TUV6802 Šritr MartinŠritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 150 Kč
STB6601 Kubec PavelKubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8119538 150 Kč
LTP6806 Pavel PetrPavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 150 Kč
BOR6302 Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 150 Kč
EKP6800 Pecka JanPecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 150 Kč
EKP6301 Koucký RomanKoucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 150 Kč
KUL6900 Jareš DanielJareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 150 Kč
KUL6702 Hinterholzinger PetrHinterholzinger Petr KOB Ústí nad Labem C 8500073 150 Kč
FSP6700 Krausz MilanKrausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 150 Kč

H60 4.37 km, 40 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN6101 Mareš HynekMareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 110 Kč
BOR6400 Doškář BorisDoškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 110 Kč
LDC6401 Vlček PetrVlček Petr KOB Děčín C 8501964 110 Kč
MFP6301 Forst LiborForst Libor Matfyz Praha C 1418752 110 Kč

H65 4.04 km, 35 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt MilošEiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 110 Kč
TJN5602 Horák PetrHorák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 110 Kč
TJN5606 Francke KarelFrancke Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2124775 110 Kč
CHA5500 Kaška RudolfKaška Rudolf OK Chrastava C 8004724 110 Kč
BOR5800 Průcha MiloslavPrůcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 7203711 110 Kč
TUR5500 Drbohlav MirekDrbohlav Mirek OOB TJ Turnov C 8410768 110 Kč
LDC5701 Stibal IvanStibal Ivan KOB Děčín C 8505192 110 Kč
CHA5400 Pavlík MilanPavlík Milan OK Chrastava C 7208096 110 Kč

H70 3.54 km, 40 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický TomášBabický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 110 Kč
TUR5102 Provazník JiříProvazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 110 Kč
STB5003 Našinec JiříNašinec Jiří TJ Stadion Nový Bor C 49982 110 Kč

H75 3.04 km, 30 m, 9 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba JiříNejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 110 Kč
VLI4900 Ježek LadislavJežek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 110 Kč
CHA4700 Smetana RadimSmetana Radim OK Chrastava C 8113504 110 Kč
LLI4501 Kraus JanKraus Jan LOK-o Liberec C 51213 110 Kč
VLI4600 Pachner JanPachner Jan Slavia Liberec orienteering C 8507965 110 Kč

H80 3.04 km, 30 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3900 Beránek MiroslavBeránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 110 Kč
BOR3800 Venuš JaroslavVenuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8127 110 Kč
TUR4301 Folprecht EduardFolprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 110 Kč
BOR3600 Křtěnský JaroslavKřtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 110 Kč

HDR 2.31 km, 20 m, 6 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1850 Müller EllenMüller Ellen TJ Stadion Nový Bor C 445644 100 Kč
TUR1759 Tůmová JohanaTůmová Johana OOB TJ Turnov C 2421358 100 Kč
BOR1750 Karafiátová KláraKarafiátová Klára OK Jiskra Nový Bor C 2134251 100 Kč
VLI1653 Farkašovská ŠtěpánkaFarkašovská Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2080914 100 Kč
VLI1750 Žáková JohankaŽáková Johanka Slavia Liberec orienteering C 4402221 100 Kč
KDZ1651 Spieszová JohankaSpieszová Johanka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144108 100 Kč
VLI1751 Handrková JohanaHandrková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402228 100 Kč
ROU0049 Veselý OskarVeselý Oskar SKOB Roudnice nad Labem 2023957 100 Kč
VLI1550 Maděrová AndreaMaděrová Andrea Slavia Liberec orienteering C 2126375 100 Kč
VLI1651 Šebelková MagdalénaŠebelková Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 4402219 100 Kč
JJN1557 Zikmundová ViktorieZikmundová Viktorie Team Jizerky C 2212046 100 Kč

P 2.44 km, 20 m, 8 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8858 Tůmová KamilaTůmová Kamila OOB TJ Turnov 2159935 100 Kč
JJN0855 Kostelníková NikolaKostelníková Nikola Team Jizerky C 2111799 100 Kč
JJN8752 Martin EdithMartin Edith Team Jizerky C 2103745 100 Kč
LDC8150 Bábková ZuzanaBábková Zuzana KOB Děčín C 8500456 100 Kč
LTP7251 Žejdlíková JitkaŽejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 100 Kč
JJN7451 Papoušková Hulswitová KláraPapoušková Hulswitová Klára Team Jizerky C 2653469 100 Kč
0050001 Arnošt TomášArnošt Tomáš 005 - PPV 4633949 100 Kč
DOK8650 Krausová LibušeKrausová Libuše OK Doksy C 7008096 100 Kč
TUR0961 Válková KarolínaVálková Karolína OOB TJ Turnov C 2120061 100 Kč
0070001 Hana ToráňováHana Toráňová 007 - Sportovní klub Nový Bor 4378 100 Kč
KUL0854 Komárková AdélaKomárková Adéla KOB Ústí nad Labem C 8662304 100 Kč
JJN7104 Valtr JiříValtr Jiří Team Jizerky C 2103759 100 Kč
JJN7551 Koníčková PavlínaKoníčková Pavlína Team Jizerky C 2224607 100 Kč

T 7.44 km, 60 m, 17 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN8800 Resl ZbyněkResl Zbyněk Team Jizerky C 8076045 150 Kč
0010001 Ludvík MichalLudvík Michal 001 - RH Česká Lípa 7080925 150 Kč
0020001 Válek OndřejVálek Ondřej 002 - Aktivit 1420239 150 Kč
JJN8101 Jirák MichalJirák Michal Team Jizerky C 8509383 150 Kč
JJN0107 Rokos MichalRokos Michal Team Jizerky C 2027215 150 Kč
ROU9954 Pohořalá AnnaPohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 150 Kč
ROU6850 Pohořalá KarolínaPohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 150 Kč
VLI7600 Ekert VladimírEkert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 150 Kč
0080001 Zátka JanZátka Jan 008 - KB Trefa 2079500 150 Kč
0090001 Ryšavý TomášRyšavý Tomáš 009 - Bučáci 2161670 150 Kč
VLI8002 Ježowicz RomanJežowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 8076614 150 Kč
celkem přihlášených: 406, vklad: 53590 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.