Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 22:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 20:43 | ||
2. | Velátová Lucie | OPI0750 | Orientační sporty Písek | 24:50 | + 4:07 | |
3. | Přílepková Radka | VTA0651 | SC vebr-sport | 26:46 | + 6:03 | |
4. | Krejčová Petra | VTA0658 | SC vebr-sport | 58:16 | + 37:33 | |
5. | Svobodová Viola | VTA0653 | SC vebr-sport | 62:15 | + 41:32 | |
6. | Nosková Lenka | VTA0656 | SC vebr-sport | 70:18 | + 49:35 | |
MS | Chmelíková Bára | OPI | Orientační sporty Písek | 38:04 | + 17:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 18:03 | ||
2. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 18:15 | + 0:12 | |
3. | Ševčíková Eliška | PCB0451 | SKP České Budějovice | 21:41 | + 3:38 | |
4. | Votíková Tereza | VCB0454 | OB České Budějovice | 21:54 | + 3:51 | |
5. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 22:01 | + 3:58 | |
6. | Pekařová Nela | VTA0552 | SC vebr-sport | 22:34 | + 4:31 | |
7. | Balková Markéta | OPI0450 | Orientační sporty Písek | 23:38 | + 5:35 | |
8. | Počtová Klára | OPI0453 | Orientační sporty Písek | 24:13 | + 6:10 | |
9. | Solarová Tereza | VSP0452 | USK Praha | 30:29 | + 12:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 27:27 | ||
2. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | SC vebr-sport | 33:47 | + 6:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčíková Kateřina | PCB0151 | SKP České Budějovice | 43:27 | ||
2. | Karbusová Kateřina | OPI0052 | Orientační sporty Písek | 46:19 | + 2:52 | |
3. | Rudová Anna | VTA0051 | SC vebr-sport | 50:23 | + 6:56 | |
4. | Votíková Veronika | VCB0154 | OB České Budějovice | 52:50 | + 9:23 | |
5. | Winzigová Gabriela | OPI0157 | Orientační sporty Písek | 84:08 | + 40:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 37:34 | |||
2. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 40:10 | + 2:36 | ||
3. | Hošková Tereza | DOB8971 | KOB Dobruška | 43:46 | + 6:12 | ||
4. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | OB České Budějovice | 62:33 | + 24:59 | ||
Mátlová Pavlína | ASU9392 | Magnus Orienteering | DISK | ||||
Hulcová Pavla | KSH7753 | OB Kašperské Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 38:00 | ||
2. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 39:47 | + 1:47 | |
3. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 41:24 | + 3:24 | |
4. | Solarová Zuzana | VSP7750 | USK Praha | 41:43 | + 3:43 | |
5. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 41:55 | + 3:55 | |
6. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 43:07 | + 5:07 | |
7. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:11 | + 8:11 | |
8. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | Zámečníci | 49:28 | + 11:28 | |
9. | Kopecká Květa | OPI8050 | Orientační sporty Písek | 50:27 | + 12:27 | |
10. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 57:24 | + 19:24 | |
11. | Votíková Monika | VCB7254 | OB České Budějovice | 65:53 | + 27:53 | |
12. | Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | 91:27 | + 53:27 | |
13. | Svobodová Iveta | VTA7651 | SC vebr-sport | 96:01 | + 58:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 37:40 | ||
2. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 43:49 | + 6:09 | |
3. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 45:51 | + 8:11 | |
4. | Hojdarová Alena | VCB7358 | OB České Budějovice | 47:45 | + 10:05 | |
5. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 55:13 | + 17:33 | |
6. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 59:15 | + 21:35 | |
7. | Soudková Alena | TCB5851 | SK Technik České Budějovice | 73:23 | + 35:43 | |
8. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 81:17 | + 43:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulerová Eva | OPI5550 | Orientační sporty Písek | 35:32 | ||
2. | Robotková Lenka | PBM5451 | TJ Spartak 1. Brněnská | 50:46 | + 15:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 50:58 | ||
2. | Boučková Ludmila | OCB4351 | OC České Budějovice | 70:54 | + 19:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stela Plachá | 16:59 | ||||
2. | Zvoníčková Klára | OPI0850 | Orientační sporty Písek | 19:24 | + 2:25 | |
3. | Novotná Barbora | VTA0957 | SC vebr-sport | 29:08 | + 12:09 | |
4. | Kopecká Zuzana | 53X1050 | Pisek neregistrovany | 31:07 | + 14:08 | |
5. | Paterová Anna | 32:54 | + 15:55 | |||
6. | Marešová Karolína | MIL0750 | Tesil Milevsko | 33:45 | + 16:46 | |
7. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 34:29 | + 17:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pazderník Tomáš | OPI0800 | Orientační sporty Písek | 18:42 | ||
2. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 23:06 | + 4:24 | |
Šmahel Tadeáš | OPI1000 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Solar Daniel | VSP0901 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 21:32 | ||
2. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 23:33 | + 2:01 | |
3. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 24:05 | + 2:33 | |
4. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | Orientační sporty Písek | 29:07 | + 7:35 | |
5. | Solar Adam | VSP0603 | USK Praha | 34:32 | + 13:00 | |
6. | Novák Vítek | KRE0600 | OOB TJ Sokol Křemže | 52:38 | + 31:06 | |
7. | Petit Rémi | OPI0602 | Orientační sporty Písek | 54:45 | + 33:13 | |
MS | Hojdar Jakub | VCB0708 | OB České Budějovice | 39:44 | + 18:12 | |
MS | Kozák Ondřej | 46:41 | + 25:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 24:49 | ||
2. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 27:32 | + 2:43 | |
3. | Vojík Jakub | OPI0402 | Orientační sporty Písek | 74:17 | + 49:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jan | VTA0301 | SC vebr-sport | 66:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottfried Adam | VCB0005 | OB České Budějovice | 41:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 39:10 | 5853 | ||
2. | Hošek Radim | DOB8737 | KOB Dobruška | 40:41 | + 1:31 | 5639 | |
3. | Strachota Petr | TJN8700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:10 | + 2:00 | 5571 | |
4. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 43:06 | + 3:56 | 5298 | |
5. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 43:45 | + 4:35 | 5206 | |
6. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 44:01 | + 4:51 | 5169 | |
7. | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 45:05 | + 5:55 | 5018 | |
8. | Šmahel Lukáš | OPI7800 | Orientační sporty Písek | 45:42 | + 6:32 | 4932 | |
9. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia Plzeň | 46:50 | + 7:40 | 4772 | |
10. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:20 | + 12:10 | 4137 | |
11. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 51:33 | + 12:23 | 4107 | |
12. | Hošek Lubomír | VCB6101 | OB České Budějovice | 53:46 | + 14:36 | 3794 | |
13. | Krška Vojtěch | VCB8901 | OB České Budějovice | 56:09 | + 16:59 | 3458 | |
14. | Hulec Jakub | KSH8401 | OB Kašperské Hory | 61:36 | + 22:26 | 2690 | |
Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčík Marek | PCB6701 | SKP České Budějovice | 37:30 | ||
2. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 40:33 | + 3:03 | |
3. | Solar Jan | VSP7303 | USK Praha | 50:36 | + 13:06 | |
4. | Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | 54:57 | + 17:27 | |
5. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 55:34 | + 18:04 | |
6. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 56:53 | + 19:23 | |
7. | Patera Tomáš | 53X7700 | Pisek neregistrovany | 63:41 | + 26:11 | |
8. | Kozák Aleš | 72:09 | + 34:39 | |||
Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 33:30 | ||
2. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 36:58 | + 3:28 | |
3. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 40:41 | + 7:11 | |
4. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 41:02 | + 7:32 | |
5. | Kosobud Dušan | VTA7201 | SC vebr-sport | 42:46 | + 9:16 | |
6. | Zámečník Pavel | 3VX7200 | Zámečníci | 42:51 | + 9:21 | |
7. | Pazderník Petr | OPI7301 | Orientační sporty Písek | 46:36 | + 13:06 | |
8. | Soudek Vojtěch | TCB5601 | SK Technik České Budějovice | 51:01 | + 17:31 | |
9. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | Orientační sporty Písek | 54:07 | + 20:37 | |
10. | Zelenka Roman | 66:39 | + 33:09 | |||
Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 35:42 | ||
2. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 38:02 | + 2:20 | |
3. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 43:58 | + 8:16 | |
4. | Ledvina Tomáš | 66C6300 | Amatéři | 47:59 | + 12:17 | |
5. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 52:06 | + 16:24 | |
6. | Balek Zdeněk | OPI6300 | Orientační sporty Písek | 61:49 | + 26:07 | |
Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | DISK | |||
MS | Šafařík Bedřich | OPI4600 | Orientační sporty Písek | 48:20 | + 12:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 41:01 | ||
2. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 51:08 | + 10:07 | |
Přikryl Kamil | PBM4134 | TJ Spartak 1. Brněnská | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 45:31 | ||
2. | Pich Josef | CST4002 | OB Strakonice | 47:23 | + 1:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | 20:41 | ||
2. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 20:43 | + 0:02 | |
3. | Zora Plachá | 21:55 | + 1:14 | |||
4. | Kozáková barbora | 27:35 | + 6:54 | |||
5. | Chumová Lada | SLP1250 | OOB Slavia Praha | 28:46 | + 8:05 | |
6. | Pazderník Jan | OPI | Orientační sporty Písek | 29:34 | + 8:53 | |
7. | Novák Michal | KRE1100 | OOB TJ Sokol Křemže | 30:00 | + 9:19 | |
8. | Gotfried Štěpán | VCB0905 | OB České Budějovice | 31:14 | + 10:33 | |
9. | Kozák Matěj | 32:21 | + 11:40 | |||
10. | Hulec František | KSH1101 | OB Kašperské Hory | 35:20 | + 14:39 | |
11. | Hulec Karel | KSH1301 | OB Kašperské Hory | 36:16 | + 15:35 | |
12. | Kopecký Jan | 53X1300 | Pisek neregistrovany | 36:17 | + 15:36 | |
13. | Marešová Tereza | MIL1050 | Tesil Milevsko | 38:22 | + 17:41 | |
14. | Sobotková Lada | OPI | Orientační sporty Písek | 39:23 | + 18:42 | |
15. | Ladislav Mareš | MIL1300 | Tesil Milevsko | 40:51 | + 20:10 | |
16. | Jandová Alžběta | OPI1351 | Orientační sporty Písek | 47:58 | + 27:17 | |
17. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 49:26 | + 28:45 | |
18. | Andršová Tara | 49:29 | + 28:48 | |||
19. | Brabec Hynek | 50:22 | + 29:41 | |||
20. | Lukášová Aneta + Iveta | 60:20 | + 39:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojdar Jan | VCB0908 | OB České Budějovice | 25:49 | ||
2. | Malhocký Ondřej | NNNN | Neregistrovaní | 27:49 | + 2:00 | |
3. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 29:54 | + 4:05 | |
4. | Brabec Vítek | NNN | Neregistrovaní | 30:38 | + 4:49 | |
5. | Janda Filip | OPI1100 | Orientační sporty Písek | 32:41 | + 6:52 | |
Sobíšek Matyáš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojdar Ivan | VCB7508 | OB České Budějovice | 34:08 | ||
2. | Kršková Lenka | VCB8851 | OB České Budějovice | 38:07 | + 3:59 | |
3. | Suchan Daniel | 40:15 | + 6:07 | |||
4. | Chvalová Monika | 53X8051 | Pisek neregistrovany | 43:45 | + 9:37 | |
5. | Plachý Ondřej | 67:18 | + 33:10 | |||
6. | Suchan Miroslav | 68:29 | + 34:21 | |||
7. | Kovář Libor | NNNN | Neregistrovaní | 71:27 | + 37:19 | |
8. | Rozboudová Tereza | 75:07 | + 40:59 | |||
9. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 76:23 | + 42:15 | |
10. | Poláková Jolana | VTA6851 | SC vebr-sport | 106:49 | + 72:41 | |
11. | Černá Kateřina | NNNN | Neregistrovaní | 115:48 | + 81:40 | |
12. | Solarová Anežka | VSP0552 | USK Praha | 128:22 | + 94:14 | |
13. | Kozák Martin | 129:36 | + 95:28 | |||
Suchan Zbyněk | DISK | |||||
Buchtová Iva | NNNN | Neregistrovaní | DISK |