Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dušková Denisa | TJN1250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:44 | |
2. | Kottíková Anežka | TJN1152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:18 | + 2:34 |
3. | Michálková Ela | BOR1152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:22 | + 3:38 |
4. | Čulíková Kateřina | CHA0952 | C | OK Chrastava | 25:51 | + 7:07 |
5. | Zenko Rozálie | BOR1052 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:11 | + 7:27 |
6. | Kutková Sára | JEN1351 | C | OB Jenišovice | 26:31 | + 7:47 |
7. | Kvapilová Klára | TUV1199 | C | SOK TJ Turnov | 27:54 | + 9:10 |
8. | Tomanicová Stela | CHA1051 | C | OK Chrastava | 29:49 | + 11:05 |
9. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 30:24 | + 11:40 |
10. | Hoke Berenika | 80006 | 8 Klub dobré zprávy | 30:37 | + 11:53 | |
11. | Heřmánková Kateřina | TUR1152 | C | OOB TJ Turnov | 38:33 | + 19:49 |
12. | Prokopová Tereza | CHA1151 | C | OK Chrastava | 40:40 | + 21:56 |
13. | Čupcová Valča | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 41:00 | + 22:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ela | LTP0951 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:43 | |
2. | Míková Sofie | TJN0950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:59 | + 2:16 |
3. | Růtová Amálka | TJN0951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:42 | + 3:59 |
4. | Haasová Anežka | BOR0956 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:50 | + 4:07 |
5. | Pechová Marie | VLI1050 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:07 | + 4:24 |
6. | Barsová Magdaléna | VLI0955 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:07 | + 5:24 |
7. | Ouzká Eliška | BOR1051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:37 | + 6:54 |
8. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | C | SOK TJ Turnov | 30:26 | + 10:43 |
9. | Justová Anika | CHA1050 | C | OK Chrastava | 32:09 | + 12:26 |
10. | Zemanová Kristýna | VLI1055 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:15 | + 12:32 |
11. | Hrdá Kristýna | VLI0953 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:39 | + 13:56 |
12. | Kubecová Markéta | PGP0955 | C | SK Praga | 33:44 | + 14:01 |
13. | Feřtová Eliška | VLI1056 | C | Slavia Liberec orienteering | 35:10 | + 15:27 |
14. | Čupcová Viktorie | BOR0957 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:38 | + 17:55 |
15. | Čalounová Klára | VLI0950 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:11 | + 23:28 |
16. | Kalenská Pavla | SUL0950 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 47:59 | + 28:16 |
17. | Frantálová Felicie | BOR0658 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:26 | + 31:43 |
18. | Tejkalová Aneta | ADA1051 | OOB Spartak Adamov | 53:57 | + 34:14 | |
19. | Horáčková Natalie | BOR0958 | C | OK Jiskra Nový Bor | 59:42 | + 39:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamačová Barbora | BOR0750 | B | OK Jiskra Nový Bor | 22:13 | |
2. | Zabořilová Anna | JEN0951 | B | OB Jenišovice | 22:33 | + 0:20 |
3. | Baloghová Milena | TJN0750 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:16 | + 1:03 |
4. | Tomášková Matilda | TUV0998 | B | SOK TJ Turnov | 24:03 | + 1:50 |
5. | Lipenská Barbora | CHA0753 | B | OK Chrastava | 24:09 | + 1:56 |
6. | Kunášková Karolína | VLI0851 | B | Slavia Liberec orienteering | 24:17 | + 2:04 |
7. | Netuková Anežka | SHK0750 | B | OK Slavia Hradec Králové | 24:48 | + 2:35 |
8. | Šestáková Johana | VLI0853 | B | Slavia Liberec orienteering | 26:20 | + 4:07 |
9. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:17 | + 5:04 |
10. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | B | OK Jiskra Nový Bor | 27:32 | + 5:19 |
11. | Nováková Viktorie | RUM0751 | B | ZOOB Rumburk | 27:58 | + 5:45 |
12. | Michálková Ema | BOR0857 | B | OK Jiskra Nový Bor | 28:15 | + 6:02 |
13. | Horáčková Tereza | BOR0762 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:43 | + 6:30 |
14. | Nožičková Eva | TJN0852 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:49 | + 6:36 |
15. | Mastníková Lenka | TJN0859 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:09 | + 6:56 |
16. | Soukupová Marie | BOR0952 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:18 | + 8:05 |
17. | Pražáková Nella | TJN0854 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:20 | + 10:07 |
18. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:26 | + 10:13 |
19. | Vokušová Veronika | TJN0756 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:14 | + 11:01 |
20. | Heřmánková Bára | TUR0850 | C | OOB TJ Turnov | 33:44 | + 11:31 |
21. | Waldhauserová Eliška | BOR0757 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:12 | + 12:59 |
22. | Kutková Tereza | JEN0752 | C | OB Jenišovice | 36:49 | + 14:36 |
23. | Nejedlová Karolína | LLI0852 | C | LOK-o Liberec | 37:12 | + 14:59 |
24. | Feřtová Anežka | VLI0856 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:35 | + 18:22 |
25. | Cicvárková Klára | TJN0757 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:36 | + 18:23 |
26. | Ślínská Amálie | KUL0852 | C | KOB Ústí nad Labem | 43:22 | + 21:09 |
27. | Březinová Antonie | CHA0851 | C | OK Chrastava | 46:15 | + 24:02 |
28. | Klustová Tereza | CHA0751 | C | OK Chrastava | 52:05 | + 29:52 |
Davidová Beatrice | RUM0752 | C | ZOOB Rumburk | DISK | ||
Pavlíková Rozárie | LIT0851 | C | KOB Litvínov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Balejová Julie | KAM0551 | A | OK Kamenice | 20:44 | |
2. | Štemberová Bára | TJN0650 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:50 | + 2:06 |
3. | Skalová Jolana | TJN0653 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:43 | + 4:59 |
4. | Vilémová Eliška | VLI0655 | B | Slavia Liberec orienteering | 26:45 | + 6:01 |
5. | Štěpánková Běla | BOR0555 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:27 | + 6:43 |
6. | Zoubková Šárka | TJN0554 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:23 | + 7:39 |
7. | Hájková Tereza | TUR0556 | B | OOB TJ Turnov | 28:38 | + 7:54 |
8. | Lošťáková Sára | LTP0650 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:14 | + 8:30 |
9. | Podoubská Adéla | TJN0658 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:17 | + 8:33 |
10. | Háková Eliška | TJN0654 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:58 | + 10:14 |
11. | Dušková Viktorie | TJN0655 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:26 | + 10:42 |
12. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | B | OOB TJ Turnov | 35:12 | + 14:28 |
13. | Kottíková Lucie | TJN0657 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:28 | + 14:44 |
14. | Sokolová Julie | VLI0552 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:48 | + 18:04 |
15. | Kosková Adéla | VLI0656 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:38 | + 18:54 |
16. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 39:52 | + 19:08 |
17. | Štveráková Eliška | CHA0553 | C | OK Chrastava | 41:28 | + 20:44 |
18. | Kubecová Magdalena | STB0550 | A | TJ Stadion Nový Bor | 43:10 | + 22:26 |
19. | Prošková Markéta | BOR0657 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:27 | + 36:43 |
20. | Davidová Noemi | RUM0551 | C | ZOOB Rumburk | 57:29 | + 36:45 |
21. | Veselá Karolína | BOR0660 | C | OK Jiskra Nový Bor | 80:26 | + 59:42 |
22. | Holanová Lucie | CHA0655 | C | OK Chrastava | 124:42 | + 103:58 |
Šírlová Markéta | CHA0653 | C | OK Chrastava | DISK | ||
Šírlová Zdeňka | CHA0654 | C | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | 26:51 | |
2. | Černá Ema | ROU0451 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 27:10 | + 0:19 |
3. | Tomanicová Sofie | CHA0450 | B | OK Chrastava | 38:54 | + 12:03 |
4. | Šestáková Marie | VLI0452 | A | Slavia Liberec orienteering | 44:38 | + 17:47 |
5. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:12 | + 22:21 |
6. | Andrlová Lea | VLI0453 | B | Slavia Liberec orienteering | 49:36 | + 22:45 |
7. | Nejedlová Josefína | LLI0350 | C | LOK-o Liberec | 53:04 | + 26:13 |
8. | Brožková Kateřina | TJN0455 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:50 | + 36:59 |
9. | Průšková Tereza | BOR0456 | C | OK Jiskra Nový Bor | 66:56 | + 40:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tymešová Anna | BOR0253 | A | OK Jiskra Nový Bor | 36:04 | |
2. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:03 | + 2:59 |
3. | Linková Lucie | TJN0257 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:28 | + 7:24 |
4. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 43:31 | + 7:27 |
5. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | B | KOB Děčín | 59:21 | + 23:17 |
6. | Janečková Lucie | TJN0157 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:30 | + 29:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
Albrechtová Zuzana | SMB0050 | B | SKOB Mladá Boleslav | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 35:21 | 8213 | |
2. | Bogarová Adélka | PGP9056 | E | SK Praga | 35:29 | + 0:08 | 8184 |
3. | Poklopová Lenka | SSU8952 | R | SK Severka Šumperk | 37:54 | + 2:33 | 7649 |
4. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | R | Sportcentrum Jičín | 39:24 | + 4:03 | 7318 |
5. | Martanová Lea | VLI0555 | A | Slavia Liberec orienteering | 40:08 | + 4:47 | 7156 |
6. | Benešová Lucie | SJC8951 | C | Sportcentrum Jičín | 41:00 | + 5:39 | 6964 |
7. | Sander Saga | 50002 | 5 KFUM Örebro | 41:32 | + 6:11 | ||
8. | Procházková Marie | KAM9554 | C | OK Kamenice | 41:56 | + 6:35 | 6757 |
9. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:10 | + 6:49 | 6706 |
10. | Staňová Karolína | BOR9853 | R | OK Jiskra Nový Bor | 42:18 | + 6:57 | 6676 |
11. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | Matfyz Praha | 43:07 | + 7:46 | 6496 |
12. | Škarková Kateřina | PGP9955 | B | SK Praga | 43:24 | + 8:03 | 6433 |
13. | Mokrá Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:39 | + 8:18 | 6378 |
14. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:59 | + 8:38 | 6304 |
15. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB Tretra Praha | 44:26 | + 9:05 | 6205 |
16. | Kořínková Zuzana | TUR9253 | C | OOB TJ Turnov | 45:58 | + 10:37 | 5865 |
17. | Neradová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 46:05 | + 10:44 | 5840 |
18. | Rickmeyer Tina | 71D8650 | USV TU Dresden | 46:33 | + 11:12 | ||
19. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 47:06 | + 11:45 | 5615 |
20. | Hrabánková Klára | PGP9654 | C | SK Praga | 47:22 | + 12:01 | 5556 |
21. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | C | KOB Tretra Praha | 47:43 | + 12:22 | 5478 |
22. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:14 | + 12:53 | 5364 |
23. | Gorčicová Eliška | CHA9150 | C | OK Chrastava | 48:19 | + 12:58 | 5346 |
24. | Šákrová Michaela | BOR8850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:38 | + 14:17 | 5055 |
25. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:40 | + 14:19 | 5047 |
26. | Kochová Nikola | TUR9358 | C | OOB TJ Turnov | 50:07 | + 14:46 | 4948 |
27. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | C | Magnus Orienteering | 50:17 | + 14:56 | 4911 |
28. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 50:25 | + 15:04 | 4881 |
29. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:53 | + 15:32 | 4778 |
30. | Linková Alena | TUR9751 | C | OOB TJ Turnov | 53:05 | + 17:44 | 4292 |
31. | Kameníková Andrea | BOR9751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 54:36 | + 19:15 | 3956 |
32. | Müllerová Markéta | LCE9453 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:38 | + 19:17 | 3949 |
33. | Nováková Lucie | BOR9854 | C | OK Jiskra Nový Bor | 55:27 | + 20:06 | 3768 |
34. | Pavlíková Klára | LIT7451 | C | KOB Litvínov | 59:34 | + 24:13 | 2858 |
35. | Podešvová Vlasta | TJN9250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:23 | + 27:02 | 2235 |
36. | Kubínová Romana | SKV9452 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:18 | + 30:57 | 1369 |
37. | Linková Kateřina | SUL9250 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 67:34 | + 32:13 | 1089 |
38. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | C | Slavia Liberec orienteering | 72:51 | + 37:30 | 0 |
Večeřová Barbora | TJN8951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanušová Michaela | TUR9554 | C | OOB TJ Turnov | 42:30 | 4476 | |
2. | Zakouřilová Kamila | TUR8557 | C | OOB TJ Turnov | 49:37 | + 7:07 | 3875 |
3. | Žuchová Daniela | TJN9750 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:11 | + 8:41 | 3743 |
4. | Würzová Karolína | FYD9852 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 51:26 | + 8:56 | 3722 |
5. | Kohlová Monika | TUR9756 | C | OOB TJ Turnov | 52:47 | + 10:17 | 3608 |
6. | Beránková Hana | NNN | Neregistrovaní | 55:56 | + 13:26 | ||
7. | Würzová Anna | FYD9451 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 58:32 | + 16:02 | 3123 |
8. | Panchártková Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:46 | + 16:16 | 3103 |
9. | Jirků Martina | TUR8750 | C | OOB TJ Turnov | 60:20 | + 17:50 | 2971 |
10. | Štemberová Natálie | TJN9851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:52 | + 23:22 | 2504 |
11. | Makovská Jarmila | TAP8650 | C | KOB Tretra Praha | 68:28 | + 25:58 | 2284 |
12. | Kotrčová Lenka | PDY9350 | C | Běhej Poděbrady | 68:50 | + 26:20 | 2254 |
13. | Syslová Edita | PGP8853 | C | SK Praga | 85:59 | + 43:29 | 806 |
14. | Peterková Viktorie | LLI7551 | C | LOK-o Liberec | 105:24 | + 62:54 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lankašová Barbora | CHA8050 | C | OK Chrastava | 39:12 | |
2. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 43:28 | + 4:16 |
3. | Podlipná Veronika | SJC8152 | C | Sportcentrum Jičín | 44:06 | + 4:54 |
4. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | C | SOK TJ Turnov | 49:40 | + 10:28 |
5. | Jakubská Jitka | 90004 | 9 JAK | 62:28 | + 23:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:25 | |
2. | Patková Kateřina | BOR7853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:08 | + 8:43 |
3. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 44:53 | + 13:28 |
4. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:06 | + 14:41 |
5. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 46:37 | + 15:12 |
6. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 49:05 | + 17:40 |
7. | Žuková Marcela | VLI7351 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:04 | + 18:39 |
8. | Mairichová Radka | TJN7450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:10 | + 18:45 |
9. | Benešová Radka | VLI7653 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:21 | + 19:56 |
10. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 54:10 | + 22:45 |
11. | Vokušová Dana | TJN7750 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:27 | + 25:02 |
12. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:10 | + 27:45 |
13. | Březinová Michaela | CHA7751 | C | OK Chrastava | 63:03 | + 31:38 |
14. | Hejnová Simona | LLI7651 | C | LOK-o Liberec | 64:35 | + 33:10 |
15. | Kottíková Pavlína | TJN7751 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:28 | + 35:03 |
16. | Nedomová Iva | PDY7851 | C | Běhej Poděbrady | 68:32 | + 37:07 |
17. | Kosková Třísková Lenka | VLI7554 | C | Slavia Liberec orienteering | 69:09 | + 37:44 |
18. | Cichrová Iveta | TAP7752 | C | KOB Tretra Praha | 69:29 | + 38:04 |
19. | Růtová Martina | TJN7652 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:14 | + 38:49 |
20. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 71:02 | + 39:37 |
21. | Danková Irena | CHA7551 | C | OK Chrastava | 108:54 | + 77:29 |
22. | Linková Alena | SUL6750 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 124:02 | + 92:37 |
Murswieková Kateřina | BOR7951 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 34:46 | |
2. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:58 | + 2:12 |
3. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 37:28 | + 2:42 |
4. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 46:11 | + 11:25 |
5. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | C | OK Roztoky | 47:05 | + 12:19 |
6. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:34 | + 12:48 |
7. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:26 | + 13:40 |
8. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:57 | + 16:11 |
9. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:39 | + 19:53 |
9. | Lamačová Dana | TUR7451 | C | OOB TJ Turnov | 54:39 | + 19:53 |
11. | Pokorná Hana | TJN6950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:14 | + 20:28 |
12. | Landovská Ivana | PGP6251 | C | SK Praga | 56:00 | + 21:14 |
13. | Hájková Magdalena | TUV7351 | C | SOK TJ Turnov | 59:07 | + 24:21 |
14. | Řehořová Lenka | TJN7250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:15 | + 25:29 |
15. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:39 | + 25:53 |
16. | Benešová Marika | 80001 | 8 Klub dobré zprávy | 63:04 | + 28:18 | |
17. | Šejnová Magdalena | KAM7055 | C | OK Kamenice | 65:48 | + 31:02 |
18. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 66:40 | + 31:54 |
19. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:50 | + 32:04 |
20. | Bartáková Eva | CHA7051 | C | OK Chrastava | 71:42 | + 36:56 |
21. | Ferbasová Zdeňka | TUR7361 | C | OOB TJ Turnov | 73:48 | + 39:02 |
22. | Nožičková Renata | TJN6953 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 80:11 | + 45:25 |
23. | Vitebská Lenka | TJN7051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 85:12 | + 50:26 |
24. | Nejedlová Lucie | LLI7350 | C | LOK-o Liberec | 88:32 | + 53:46 |
25. | Halamová Anna | TAP7350 | C | KOB Tretra Praha | 108:48 | + 74:02 |
Würzová Kateřina | FYD6952 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | DISK | ||
Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Hanušová Zdena | SJC7253 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Iva | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 35:30 | |
2. | Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:27 | + 0:57 |
3. | Miklasová Markéta | VLI6850 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:31 | + 4:01 |
4. | Čechlovská Jana | CHA6250 | C | OK Chrastava | 44:53 | + 9:23 |
5. | Jermanová Eva | TJN6150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:18 | + 11:48 |
6. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:36 | + 13:06 |
7. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 49:04 | + 13:34 |
8. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 52:39 | + 17:09 |
9. | Ježková Hana | TUR6950 | C | OOB TJ Turnov | 56:55 | + 21:25 |
10. | Pološčuková Monika | SMB6551 | C | SKOB Mladá Boleslav | 58:03 | + 22:33 |
11. | Gottlichová Jitka | BOR6752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 59:22 | + 23:52 |
12. | Živcová Pavlína | DLT6651 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 62:26 | + 26:56 |
13. | Picková Helena | TJN6952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:11 | + 30:41 |
14. | Krakorova Iva | NNN | Neregistrovaní | 98:03 | + 62:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | 44:52 | |
2. | Šípová Soňa | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:36 | + 3:44 |
3. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 51:07 | + 6:15 |
4. | Kubátová Ivana | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:59 | + 13:07 |
5. | Svobodová Hana | SMB5951 | C | SKOB Mladá Boleslav | 63:02 | + 18:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 45:40 | |
2. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 46:39 | + 0:59 |
3. | Matoušková Marie | LJN5550 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 70:15 | + 24:35 |
4. | Lusková Olga | CHA5650 | C | OK Chrastava | 72:31 | + 26:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:29 | |
2. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 46:45 | + 7:16 |
3. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 49:14 | + 9:45 |
4. | Bartoňová Marie | BOR5351 | C | OK Jiskra Nový Bor | 60:57 | + 21:28 |
5. | Malá Jitka | KAS5451 | C | KOB Kamenický Šenov | 64:55 | + 25:26 |
6. | Richtrová Jaroslava | JEN5251 | C | OB Jenišovice | 108:57 | + 69:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšilová Jana | LDC4451 | C | KOB Děčín | 58:03 | |
2. | Kubíková Hela | LLI4851 | C | LOK-o Liberec | 59:30 | + 1:27 |
3. | Vokálová Pavla | CHA4951 | C | OK Chrastava | 71:44 | + 13:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krausová Marie | LLI4451 | C | LOK-o Liberec | 61:43 | |
2. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 66:00 | + 4:17 |
3. | Folprechtová Marie | TUR4250 | C | OOB TJ Turnov | 116:17 | + 54:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrůzek Jan | 120001 | 12 Šenovák | 17:10 | ||
2. | Nehasil František | BOR1101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:31 | + 0:21 |
3. | Hrdlička Vojtěch | VLI1004 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:18 | + 2:08 |
4. | Kruliš Janek | VLI1003 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:25 | + 4:15 |
5. | Štembera Oskar | TJN1201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:44 | + 4:34 |
6. | Zakouřil František | TUR1204 | C | OOB TJ Turnov | 22:50 | + 5:40 |
7. | Kmínek Jan | DOK1100 | C | OK Doksy | 24:20 | + 7:10 |
8. | Louda Matyáš | TUR0912 | C | OOB TJ Turnov | 26:12 | + 9:02 |
9. | Matějů Eda | VLI1200 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:28 | + 16:18 |
9. | Nedoma Oliver | PDY1000 | C | Běhej Poděbrady | 33:28 | + 16:18 |
11. | Kvasnička Jakub | 80004 | 8 Klub dobré zprávy | 36:51 | + 19:41 | |
12. | Jakubský Filip | 90003 | 9 JAK | 37:34 | + 20:24 | |
13. | Havelka Pepča | SJC1000 | C | Sportcentrum Jičín | 45:51 | + 28:41 |
Bégoc Dany | TUR1011 | C | OOB TJ Turnov | DISK | ||
Jakubský Pavel | 90002 | 9 JAK | DISK | |||
Vlček Eduard | BOR1008 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žemlík Eduard | TUR0909 | C | OOB TJ Turnov | 18:26 | |
2. | Lamač Vítek | BOR1100 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:49 | + 1:23 |
3. | Lamač František | TUR0901 | C | OOB TJ Turnov | 20:05 | + 1:39 |
4. | Kovanda Jonáš | BOR0904 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:15 | + 1:49 |
5. | Šebelka Jakub | VLI1002 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:31 | + 5:05 |
6. | Votava Vojtěch | VLI1201 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:05 | + 5:39 |
7. | Cichra Patrik | TAP0903 | C | KOB Tretra Praha | 25:55 | + 7:29 |
8. | Guida Alessandro | VLI0900 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:24 | + 10:58 |
9. | Kutek Matěj | JEN0902 | C | OB Jenišovice | 29:52 | + 11:26 |
10. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:38 | + 12:12 |
11. | Forst Albert | MFP0901 | C | Matfyz Praha | 31:50 | + 13:24 |
12. | Beneš Max | VLI1100 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:38 | + 14:12 |
13. | Krejčí Matěj | TUR0910 | C | OOB TJ Turnov | 36:25 | + 17:59 |
14. | Vakula Vít | BOR0908 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:39 | + 20:13 |
15. | Kocman Lukáš | BOR1102 | C | OK Jiskra Nový Bor | 56:14 | + 37:48 |
16. | Jiroutek Jakub | LLI0902 | C | LOK-o Liberec | 61:25 | + 42:59 |
Krč Tobias | TAP0911 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mairich Martin | TJN0812 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:09 | |
2. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | B | OOB TJ Turnov | 22:22 | + 1:13 |
3. | Nožička Jan | TJN0809 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:35 | + 2:26 |
4. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | B | Slavia Liberec orienteering | 23:59 | + 2:50 |
5. | Šašek Jakub | LTP0801 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:27 | + 3:18 |
6. | Lesák Marek | TJN0811 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:29 | + 3:20 |
7. | Šebelka Matěj | VLI0805 | B | Slavia Liberec orienteering | 25:23 | + 4:14 |
8. | Škorpil Marek | HOR0900 | B | TJ Jiskra Hořice | 25:52 | + 4:43 |
9. | Štembera Vítek | TJN0801 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:01 | + 4:52 |
10. | Beneš Filip | VLI0708 | B | Slavia Liberec orienteering | 26:08 | + 4:59 |
11. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | B | OK Jiskra Nový Bor | 26:29 | + 5:20 |
12. | Patka Marek | BOR0902 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:27 | + 6:18 |
13. | Miklas Ondřej | VLI0701 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:57 | + 7:48 |
14. | Habán Eduard | VLI0800 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:04 | + 7:55 |
15. | Mertlík Vojtěch | TUR0704 | C | OOB TJ Turnov | 29:48 | + 8:39 |
16. | Řehoř Hynek | TJN0700 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:10 | + 9:01 |
17. | Studničný Adam | BOR0701 | B | OK Jiskra Nový Bor | 31:11 | + 10:02 |
18. | Týfa Daniel | VLI0811 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:21 | + 11:12 |
19. | Murswiek Jan | BOR0901 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:59 | + 12:50 |
20. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 34:23 | + 13:14 |
21. | Guida Francesco | VLI0810 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:24 | + 13:15 |
22. | Vilém Štěpán | VLI0902 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:44 | + 13:35 |
23. | Horáček Dominik | JEN0804 | C | OB Jenišovice | 35:09 | + 14:00 |
24. | Pleva Stanislav | SJC0805 | C | Sportcentrum Jičín | 35:32 | + 14:23 |
25. | Zeman Jakub | BOR0704 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:46 | + 20:37 |
26. | Cabalka Antonín | KUL0800 | C | KOB Ústí nad Labem | 42:03 | + 20:54 |
27. | Maděra Jakub | VLI0906 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:15 | + 23:06 |
28. | Horáček Jakub | JEN0800 | C | OB Jenišovice | 47:05 | + 25:56 |
29. | Mizera Jan | TUR0707 | C | OOB TJ Turnov | 47:51 | + 26:42 |
30. | Göttlich Vít | BOR0800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:09 | + 28:00 |
31. | Kunc Ondřej | BOR0710 | C | OK Jiskra Nový Bor | 56:14 | + 35:05 |
32. | Just Matouš | CHA0701 | C | OK Chrastava | 57:47 | + 36:38 |
33. | Nedoma Edgar | PDY0703 | C | Běhej Poděbrady | 74:37 | + 53:28 |
34. | Jakša Karel | DOK0700 | C | OK Doksy | 82:56 | + 61:47 |
Tůma Vojtěch | CHA0804 | C | OK Chrastava | DISK | ||
Jończy Michał | 88P0801 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK | |||
Čečrle Tomáš | LTP0803 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Povolný Vojtěch | KUL0803 | C | KOB Ústí nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | B | Slavia Liberec orienteering | 20:02 | |
2. | Tomášek Prokop | TUV0701 | B | SOK TJ Turnov | 21:20 | + 1:18 |
3. | Dolejší Jan | DOK0602 | B | OK Doksy | 23:42 | + 3:40 |
4. | Mairich Filip | TJN0603 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:51 | + 4:49 |
5. | Dejnožka Martin | TJN0600 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:53 | + 5:51 |
6. | Březina Karel | CHA0605 | B | OK Chrastava | 26:04 | + 6:02 |
7. | Patka Kryštof | BOR0702 | B | OK Jiskra Nový Bor | 27:17 | + 7:15 |
8. | Zurynek Jan | TJN0605 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:35 | + 7:33 |
9. | Heřmánek Petr | TUR0500 | B | OOB TJ Turnov | 27:37 | + 7:35 |
10. | Habán Oliver | VLI0600 | B | Slavia Liberec orienteering | 30:56 | + 10:54 |
11. | Votava Matěj | KUL0601 | C | KOB Ústí nad Labem | 32:32 | + 12:30 |
12. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:57 | + 12:55 |
13. | Mastník Ondřej | TJN0507 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:23 | + 14:21 |
14. | Hyxa Jan | VLI0702 | B | Slavia Liberec orienteering | 36:14 | + 16:12 |
15. | Jareš Ondřej | KUL0600 | C | KOB Ústí nad Labem | 36:55 | + 16:53 |
16. | Míka Albert | TJN0601 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:33 | + 20:31 |
17. | Maškarinec Marek | VLI0501 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:37 | + 21:35 |
18. | Sychra Marek | CHA0604 | C | OK Chrastava | 52:50 | + 32:48 |
19. | Bogar Vojtěch | BOR0604 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:50 | + 41:48 |
20. | Jelínek Šimon | BOR0510 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:57 | + 42:55 |
21. | Matouš Marek | JEN0602 | C | OB Jenišovice | 68:32 | + 48:30 |
Mathaus Kryštof | DOK0600 | C | OK Doksy | DISK | ||
Vondra Tomáš | FSP0500 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klein Martin | LTP0404 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:38 | |
2. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:06 | + 1:28 |
3. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 35:49 | + 3:11 |
4. | Jończy Jakub | 88P0300 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 36:06 | + 3:28 | |
5. | Janoušek Slávek | BOR0400 | B | OK Jiskra Nový Bor | 37:33 | + 4:55 |
6. | Marek Matěj | TJN0409 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:26 | + 8:48 |
7. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | B | KOB Kamenický Šenov | 43:34 | + 10:56 |
8. | Hruška Jakub | TJN0403 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:24 | + 13:46 |
9. | Novák Daniel | RUM0301 | C | ZOOB Rumburk | 50:41 | + 18:03 |
10. | Kašpar Štěpán | BOR0403 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:25 | + 18:47 |
11. | Haslinger Leopold | LTP0403 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:15 | + 32:37 |
12. | Veselý Jakub | BOR0406 | C | OK Jiskra Nový Bor | 69:40 | + 37:02 |
13. | Šašek Jan | LTP0301 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 71:30 | + 38:52 |
14. | Pavlík Matěj | LIT0401 | C | KOB Litvínov | 75:26 | + 42:48 |
15. | Danko Štěpán | CHA0301 | C | OK Chrastava | 81:10 | + 48:32 |
16. | Žukov Jakub | TJN0305 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 113:18 | + 80:40 |
Havlík Josef | TJN0410 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bradáč David | LLI0203 | B | LOK-o Liberec | 33:27 | |
2. | Růta Matyáš | TJN0102 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:35 | + 6:08 |
3. | Matyáš Vojtěch | CHA0202 | B | OK Chrastava | 48:30 | + 15:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petržela Jan | PHK9200 | E | OK 99 Hradec Králové | 31:48 | 8722 | |
2. | Hector Simon | 40001 | 4 Snättringe SK | 31:59 | + 0:11 | ||
3. | Klusáček Matěj | LCE8903 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:37 | + 0:49 | 8518 |
4. | Kettner Lukáš | KAM9403 | C | OK Kamenice | 35:40 | + 3:52 | 7756 |
5. | Eriksson Jacob | 50001 | 5 KFUM Örebro | 35:44 | + 3:56 | ||
6. | Sysel Ctibor | PGP8700 | C | SK Praga | 35:48 | + 4:00 | 7723 |
7. | Beneš Jan | SJC8703 | C | Sportcentrum Jičín | 36:18 | + 4:30 | 7598 |
8. | Wolf Daniel | TUR9100 | R | OOB TJ Turnov | 36:29 | + 4:41 | 7552 |
9. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 36:31 | + 4:43 | 7544 |
10. | Krejčík Jiří | TZL8301 | C | SKOB Zlín | 37:00 | + 5:12 | 7423 |
11. | Vlček Martin | TUR8702 | C | OOB TJ Turnov | 37:09 | + 5:21 | 7386 |
12. | Zakouřil Tomáš | TUR7500 | C | OOB TJ Turnov | 37:33 | + 5:45 | 7286 |
13. | Rusý Tomáš | KAM9301 | R | OK Kamenice | 38:14 | + 6:26 | 7115 |
14. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | C | OOB TJ Turnov | 38:19 | + 6:31 | 7094 |
15. | Žemlík Pavel | TUR7135 | C | OOB TJ Turnov | 38:42 | + 6:54 | 6998 |
16. | Habán Ivo | VLI7707 | R | Slavia Liberec orienteering | 38:48 | + 7:00 | 6973 |
17. | Bogar Kryštof | BOR9402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:01 | + 7:13 | 6919 |
18. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 39:26 | + 7:38 | 6815 |
19. | Semík Ondřej | KAM9401 | R | OK Kamenice | 39:52 | + 8:04 | 6707 |
20. | Bogar František | BOR8904 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:11 | + 8:23 | 6628 |
21. | Kazda Adam | TJN9104 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:25 | + 8:37 | 6570 |
22. | Landovský Jakub | PGP9601 | C | SK Praga | 40:48 | + 9:00 | 6474 |
23. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 41:26 | + 9:38 | 6316 |
24. | Kobr Tomáš | TJN8901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:33 | + 9:45 | 6287 |
25. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Orientační Běh Opava | 41:45 | + 9:57 | 6237 |
26. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | LOK-o Liberec | 42:04 | + 10:16 | 6158 |
27. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:06 | + 10:18 | 6149 |
28. | Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:10 | + 10:22 | 6133 |
29. | Palas Jan | SJC8507 | C | Sportcentrum Jičín | 42:31 | + 10:43 | 6045 |
30. | Gajda Martin | KAM0405 | A | OK Kamenice | 42:37 | + 10:49 | 6020 |
31. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:40 | + 10:52 | 6008 |
32. | Peterka Jakub | LLI0404 | A | LOK-o Liberec | 42:53 | + 11:05 | 5954 |
33. | Axmann Šimon | DKP8700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:59 | + 11:11 | 5929 |
34. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB Tretra Praha | 43:06 | + 11:18 | 5900 |
35. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | C | OK Kamenice | 43:11 | + 11:23 | 5879 |
35. | Michek David | TJN9802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:11 | + 11:23 | 5879 |
37. | Hanslian David | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:31 | + 12:43 | 5546 |
38. | Vlášek Jakub | TAP9702 | C | KOB Tretra Praha | 44:51 | + 13:03 | 5462 |
39. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 45:53 | + 14:05 | 5204 |
40. | Semík Luboš | KAM6201 | C | OK Kamenice | 46:21 | + 14:33 | 5088 |
41. | Šákr Vít | BOR9301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:05 | + 15:17 | 4905 |
42. | Šmaus Antonín | TJN0001 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:25 | + 15:37 | 4821 |
43. | Mareš Albert | DKP0308 | A | Oddíl OB Kotlářka | 47:35 | + 15:47 | 4780 |
44. | Bradáč Jakub | LLI0002 | A | LOK-o Liberec | 47:36 | + 15:48 | 4776 |
45. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 49:02 | + 17:14 | 4418 |
46. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:03 | + 17:15 | 4414 |
47. | Buk Jindřich | ROU9303 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 49:13 | + 17:25 | 4372 |
48. | Janda Ondřej | DOR0100 | A | OK Dobříš | 49:30 | + 17:42 | 4301 |
49. | Janeček Mirek | TJN9804 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:59 | + 18:11 | 4180 |
50. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:12 | + 18:24 | 4126 |
51. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 51:07 | + 19:19 | 3897 |
52. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:22 | + 19:34 | 3835 |
53. | Urbánek Jan | DKP8801 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:22 | + 24:34 | 2586 |
54. | Šklíba David | TJN9902 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:22 | + 25:34 | 2337 |
55. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:37 | + 25:49 | 2274 |
56. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 58:31 | + 26:43 | 2049 |
57. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 58:39 | + 26:51 | 2016 |
58. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 58:56 | + 27:08 | 1945 |
59. | Pavlík Libor | LIT7605 | C | KOB Litvínov | 59:33 | + 27:45 | 1791 |
60. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:53 | + 28:05 | 1708 |
61. | Pecháček Libor | RIC7600 | C | OB Říčany | 62:56 | + 31:08 | 946 |
62. | Kalenský Pavel | SUL7600 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 62:59 | + 31:11 | 934 |
63. | Lužnický Jiří | LIT8501 | C | KOB Litvínov | 63:52 | + 32:04 | 713 |
64. | Duda Miroslav | ROU8009 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 64:57 | + 33:09 | 443 |
65. | Francke Michal | TJN8600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:54 | + 34:06 | 205 |
66. | Večeřa Martin | TJN9105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:55 | + 35:07 | 0 |
67. | Hořák Jaroslav | LLI0102 | C | LOK-o Liberec | 73:53 | + 42:05 | 0 |
68. | Vokurka Jan | TJN7501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 77:40 | + 45:52 | 0 |
69. | Ženíšek Radek | SUL7601 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 83:56 | + 52:08 | 0 |
Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | 0 | ||
Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brož Marek | TUR8402 | C | OOB TJ Turnov | 39:47 | 2556 | |
2. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB Spartak Adamov | 45:14 | + 5:27 | 2267 |
3. | Průcha Pavel | BOR9304 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:57 | + 7:10 | 2176 |
4. | Kunc Filip | TJN8201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:29 | + 7:42 | 2148 |
5. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:58 | + 11:11 | 1963 |
6. | Kunc Radovan | TJN5549 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:10 | + 11:23 | 1952 |
7. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 56:06 | + 16:19 | 1691 |
8. | Žukov Michal | TJN9701 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:44 | + 27:57 | 1074 |
Šípoš Petr | FYD9602 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:54 | |
2. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 33:01 | + 2:07 |
3. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | C | Sportcentrum Jičín | 35:59 | + 5:05 |
4. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:21 | + 5:27 |
5. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 37:03 | + 6:09 |
6. | Maděra Josef | VLI7900 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:41 | + 9:47 |
7. | Vančura Martin | ASU8049 | C | Magnus Orienteering | 42:44 | + 11:50 |
8. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Mladá Boleslav | 43:32 | + 12:38 |
9. | Albrecht David | 6KC7800 | Neregistrovaní | 45:42 | + 14:48 | |
10. | Tomanica Vojtěch | CHA7601 | C | OK Chrastava | 46:33 | + 15:39 |
11. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB Tretra Praha | 47:53 | + 16:59 |
12. | Linka Vladislav | SUL5701 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 62:59 | + 32:05 |
13. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 63:23 | + 32:29 |
14. | Štěrba Jan | CHA7606 | C | OK Chrastava | 72:26 | + 41:32 |
Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:38 | |
2. | Čech Jan | FSP7900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:15 | + 2:37 |
3. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:19 | + 3:41 |
4. | Bureš Michal | VLI7601 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:57 | + 5:19 |
5. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 39:04 | + 7:26 |
6. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 39:11 | + 7:33 |
7. | Pleva Stanislav | SJC7601 | C | Sportcentrum Jičín | 40:45 | + 9:07 |
8. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 42:01 | + 10:23 |
9. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:01 | + 11:23 |
10. | Severýn Otto | VLI7402 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:08 | + 11:30 |
11. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 43:13 | + 11:35 |
12. | Mička Aleš | TJP7300 | C | TJ Sokol Troja | 43:23 | + 11:45 |
13. | Vilém Stanislav | VLI7703 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:32 | + 12:54 |
14. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:31 | + 15:53 |
15. | Danko Tomáš | CHA7200 | C | OK Chrastava | 50:26 | + 18:48 |
16. | Prošek Jan | BOR7714 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:22 | + 19:44 |
17. | Feřt Martin | VLI7704 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:00 | + 20:22 |
18. | Sychra Zdeněk | CHA7302 | C | OK Chrastava | 52:09 | + 20:31 |
19. | Kadečka Jakub | JEN7901 | C | OB Jenišovice | 52:48 | + 21:10 |
20. | Jakubský Ondřej | 90001 | 9 JAK | 52:50 | + 21:12 | |
21. | Šebelka Jan | VLI7506 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:42 | + 23:04 |
22. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:46 | + 25:08 |
23. | Kocman Jindřich | BOR7612 | C | OK Jiskra Nový Bor | 67:58 | + 36:20 |
24. | Spejchal Petr | BOR7512 | C | OK Jiskra Nový Bor | 74:09 | + 42:31 |
25. | Heřmánek Michal | TUR7702 | C | OOB TJ Turnov | 81:43 | + 50:05 |
26. | Hoke Petr | 80007 | 8 Klub dobré zprávy | 104:30 | + 72:52 | |
Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Pražák Michal | TJN7900 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Juřina František | FYD7800 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | DISK | ||
Lipenský Robert | CHA7201 | C | OK Chrastava | DISK | ||
Kutek Pavel | JEN7701 | C | OB Jenišovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:04 | |
2. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:04 | + 5:00 |
3. | Kvapil Petr | TUV7402 | C | SOK TJ Turnov | 35:59 | + 5:55 |
4. | Lisý Ondřej | VLI7100 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:22 | + 6:18 |
5. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 36:27 | + 6:23 |
6. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 36:34 | + 6:30 |
7. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 37:28 | + 7:24 |
8. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:31 | + 8:27 |
9. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:48 | + 9:44 |
10. | Hrůzek Libor | BOR7400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:00 | + 9:56 |
11. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:42 | + 11:38 |
12. | Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:04 | + 12:00 |
13. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:11 | + 12:07 |
14. | Novák Petr | RUM7401 | C | ZOOB Rumburk | 42:31 | + 12:27 |
15. | Kruliš Petr | VLI6901 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:34 | + 12:30 |
16. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:45 | + 12:41 |
17. | Žukov Libor | VLI6803 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:53 | + 13:49 |
18. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 44:56 | + 14:52 |
19. | Honzík Tomáš | VLI7000 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:15 | + 17:11 |
20. | Müller Rico | 71D6400 | USV TU Dresden | 48:31 | + 18:27 | |
21. | Řehoř Jiří | TJN7004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:47 | + 18:43 |
22. | Zurynek Jan | EKP7003 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:51 | + 18:47 |
23. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:32 | + 19:28 |
24. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:48 | + 20:44 |
25. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 51:28 | + 21:24 |
26. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:44 | + 22:40 |
27. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | C | OK Netopýr Zákupy | 54:12 | + 24:08 |
28. | Ulman Aleš | TJN7201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:33 | + 24:29 |
29. | Kvasnička Ladislav | 80003 | 8 Klub dobré zprávy | 54:35 | + 24:31 | |
30. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 56:13 | + 26:09 |
31. | Valenta Jan | ROZ6600 | C | OK Roztoky | 62:07 | + 32:03 |
32. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | Matfyz Praha | 63:01 | + 32:57 |
33. | Vambera Filip | TUR7305 | C | OOB TJ Turnov | 66:20 | + 36:16 |
34. | Štverák Jan | CHA7301 | C | OK Chrastava | 67:24 | + 37:20 |
35. | Maškarinec Petr | VLI7303 | C | Slavia Liberec orienteering | 67:38 | + 37:34 |
36. | Hájek Jan | TUV7301 | C | SOK TJ Turnov | 69:56 | + 39:52 |
37. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 90:13 | + 60:09 |
38. | Glöckner Michael | KUL7000 | C | KOB Ústí nad Labem | 122:49 | + 92:45 |
39. | Houda Vítězslav | CHA7300 | C | OK Chrastava | 126:14 | + 96:10 |
Svoboda Jan | BOR7200 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Šírl Kamil | CHA7303 | C | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 32:07 | |
2. | Ročejdl Marek | KAM6400 | C | OK Kamenice | 34:08 | + 2:01 |
3. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:03 | + 6:56 |
4. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 39:40 | + 7:33 |
5. | Krausz Milan | FSP6700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:20 | + 8:13 |
6. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:43 | + 8:36 |
7. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | LOK-o Liberec | 43:32 | + 11:25 |
8. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 44:31 | + 12:24 |
9. | Žucha Jiří | TJN6603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:07 | + 14:00 |
10. | Bogar Leoš | BOR6603 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:21 | + 14:14 |
11. | Picek Jan | TJN6500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:22 | + 14:15 |
12. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 46:59 | + 14:52 |
13. | Kudrass Peter | 1VD6600 | SG Zittau Süd | 47:13 | + 15:06 | |
14. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 48:08 | + 16:01 |
15. | Jareš Daniel | KUL6900 | C | KOB Ústí nad Labem | 48:29 | + 16:22 |
16. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 50:40 | + 18:33 |
17. | Čaloun Michal | VLI6801 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:03 | + 21:56 |
18. | Beneš Petr | 80011 | 8 Klub dobré zprávy | 76:29 | + 44:22 | |
19. | Ženíšek Jan | SUL4701 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 82:43 | + 50:36 |
20. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 86:39 | + 54:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:51 | |
2. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 37:39 | + 0:48 |
3. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 47:30 | + 10:39 |
4. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 47:31 | + 10:40 |
5. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 47:41 | + 10:50 |
6. | Forst Libor | MFP6301 | C | Matfyz Praha | 48:40 | + 11:49 |
7. | Mareš Hynek | JEN6101 | C | OB Jenišovice | 56:51 | + 20:00 |
8. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:00 | + 20:09 |
9. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 59:36 | + 22:45 |
10. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:06 | + 24:15 |
11. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 61:28 | + 24:37 |
12. | Vrabec Martin | SCP6100 | C | OK Sparta Praha | 62:29 | + 25:38 |
13. | Mellan Martin | TUV6304 | C | SOK TJ Turnov | 67:52 | + 31:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průcha Miloslav | BOR5800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:21 | |
2. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 41:46 | + 4:25 |
3. | Pávek Miloš | BOR5801 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:26 | + 10:05 |
4. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:09 | + 17:48 |
5. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:48 | + 18:27 |
6. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 57:11 | + 19:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | C | KOB Děčín | 42:27 | |
2. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 43:23 | + 0:56 |
3. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 43:44 | + 1:17 |
4. | Barták Jiří | CHA5100 | C | OK Chrastava | 49:47 | + 7:20 |
5. | Paukert Milan | TJP5000 | C | TJ Sokol Troja | 58:11 | + 15:44 |
6. | Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:15 | + 17:48 |
7. | Richtr Jiří | JEN5001 | C | OB Jenišovice | 62:44 | + 20:17 |
8. | Vokál Jiří | CHA5001 | C | OK Chrastava | 66:12 | + 23:45 |
9. | Bárta Miroslav | JEN5201 | C | OB Jenišovice | 74:27 | + 32:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 35:57 | |
2. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 40:31 | + 4:34 |
3. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 43:20 | + 7:23 |
4. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 45:21 | + 9:24 |
5. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 49:45 | + 13:48 |
6. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | C | SKOB Mladá Boleslav | 58:42 | + 22:45 |
7. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 129:57 | + 94:00 |
Dubský Josef | SUL4700 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 69:58 | |
2. | Folprecht Eduard | TUR4301 | C | OOB TJ Turnov | 78:55 | + 8:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:50 | |
2. | Venuš Jaroslav | BOR3800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:29 | + 0:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohout Michael | NNN | Neregistrovaní | 18:55 | ||
2. | Kohoutová Edita | NNN | Neregistrovaní | 19:11 | + 0:16 | |
3. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:39 | + 1:44 |
4. | Suchardová Berninika | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 21:17 | + 2:22 | |
5. | Bureš Kryštof | VLI1202 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:26 | + 2:31 |
6. | Pražák Jáchym | NNN | Neregistrovaní | 21:53 | + 2:58 | |
7. | Válek Štěpán | NNN | Neregistrovaní | 22:54 | + 3:59 | |
8. | Dobeš Antoní | NNN | Neregistrovaní | 23:12 | + 4:17 | |
9. | Kolář Vojtěch | VLI1205 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:00 | + 5:05 |
10. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:29 | + 5:34 |
11. | Kunášková Markéta | VLI1057 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:53 | + 5:58 |
12. | Kolářová Adéla | VLI1153 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:22 | + 6:27 |
13. | Erben Vojtěch | STB1100 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:27 | + 6:32 |
14. | Týfová Ella | VLI1150 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:50 | + 6:55 |
15. | Heczková Emma | VLI1252 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:22 | + 7:27 |
16. | Feřtová Alžběta | VLI1451 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:32 | + 7:37 |
17. | Bořkovec Matěj | 10002 | 1 Bořkovcovi | 26:53 | + 7:58 | |
18. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 28:15 | + 9:20 |
19. | Válková Adéla | NNN | Neregistrovaní | 29:57 | + 11:02 | |
20. | Zemanová Karolína | VLI1251 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:11 | + 14:16 |
21. | Povolná Lucie | KUL7950 | C | KOB Ústí nad Labem | 33:21 | + 14:26 |
22. | Dobešová Dora | NNN | Neregistrovaní | 33:22 | + 14:27 | |
23. | Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 34:10 | + 15:15 |
24. | Průšková Veronika | STB1352 | C | TJ Stadion Nový Bor | 34:44 | + 15:49 |
25. | Lankaš Antonín | CHA1200 | OK Chrastava | 35:03 | + 16:08 | |
26. | Hanušová Eva | STB1550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 35:19 | + 16:24 |
27. | Kvasničková Julie | 80002 | 8 Klub dobré zprávy | 35:24 | + 16:29 | |
28. | Lankaš Vojtěch | CHA1500 | OK Chrastava | 35:46 | + 16:51 | |
29. | Havel Vojtěch | NNN | Neregistrovaní | 36:56 | + 18:01 | |
30. | Kubešová Eliška | VLI1152 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:18 | + 18:23 |
31. | Zachar Daniel | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 38:32 | + 19:37 | |
32. | Bradáčová Hana | ROU1250 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 41:21 | + 22:26 |
33. | Šírlová Kamila | CHA1450 | OK Chrastava | 44:01 | + 25:06 | |
34. | Palas Tomáš | SJC1501 | C | Sportcentrum Jičín | 45:14 | + 26:19 |
35. | Hoke Magdaléna | 80005 | 8 Klub dobré zprávy | 45:36 | + 26:41 | |
36. | Brzobohatá Eliška | NNN | Neregistrovaní | 45:37 | + 26:42 | |
37. | Patka Pavel | NNN | Neregistrovaní | 45:47 | + 26:52 | |
38. | Beránek Martin a Petr | NNN | Neregistrovaní | 58:47 | + 39:52 | |
39. | Pejsová Daniela | NNN | Neregistrovaní | 63:46 | + 44:51 | |
40. | Pejsová Marina | NNN | Neregistrovaní | 63:57 | + 45:02 | |
41. | Hanslianová Julie | LCE1551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:19 | + 51:24 |
42. | Raisrová Soňa | VLI1250 | C | Slavia Liberec orienteering | 77:50 | + 58:55 |
43. | Raisrová Štěpánka | VLI1054 | Slavia Liberec orienteering | 78:12 | + 59:17 | |
44. | Raisr Ivo | VLI7803 | C | Slavia Liberec orienteering | 78:31 | + 59:36 |
45. | Erlitzová Sára | LCE1851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 87:45 | + 68:50 |
46. | Erlitz Matyáš | LCE1801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 87:50 | + 68:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Topol Milan | NNN | Neregistrovaní | 24:23 | ||
2. | Svobodová Tereza | BOR0150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:32 | + 0:09 |
3. | Kubecová Jana | STB7300 | TJ Stadion Nový Bor | 25:58 | + 1:35 | |
4. | Sommer Jaroslav | 60001 | 6 (j)Elita | 27:48 | + 3:25 | |
5. | Kutková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 27:57 | + 3:34 |
6. | Reisingerová Eliška | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 27:58 | + 3:35 | |
7. | Erlitz Jakub | 110001 | 11 LCE | 28:03 | + 3:40 | |
8. | Havelka Josef | SJC8402 | C | Sportcentrum Jičín | 28:13 | + 3:50 |
9. | Dušek Daniel | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:35 | + 4:12 | |
10. | Pechová Helena | 62X7250 | Neregistrovaní 62X | 29:21 | + 4:58 | |
11. | Kutková Hana | JEN8050 | C | OB Jenišovice | 31:14 | + 6:51 |
12. | Kunášek Martin | VLI7405 | Slavia Liberec orienteering | 32:01 | + 7:38 | |
13. | Pech Richard | 62X6400 | Neregistrovaní 62X | 32:02 | + 7:39 | |
14. | Bradáč Adam | ROU0703 | SKOB Roudnice nad Labem | 32:31 | + 8:08 | |
15. | Šašková Hana | LTP7552 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:58 | + 8:35 |
16. | Pavlík Ondřej | 20001 | 2 Litvínov | 33:59 | + 9:36 | |
17. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 34:06 | + 9:43 |
18. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:30 | + 10:07 |
19. | Válek Matěj | NNN | Neregistrovaní | 34:59 | + 10:36 | |
20. | Gomolák Jan | CHA7605 | C | OK Chrastava | 35:08 | + 10:45 |
21. | David Daniel | NNN | Neregistrovaní | 36:13 | + 11:50 | |
22. | Gomolák Jan | CHA0603 | C | OK Chrastava | 36:14 | + 11:51 |
23. | Nedoma David | PDY7300 | C | Běhej Poděbrady | 37:02 | + 12:39 |
24. | Holanová Hana | CHA7451 | OK Chrastava | 37:27 | + 13:04 | |
25. | Drahoňovská Petra | TUR7455 | C | OOB TJ Turnov | 37:44 | + 13:21 |
26. | Vaňourek Vojta | NNN | Neregistrovaní | 37:46 | + 13:23 | |
27. | Hejna Štěpán | LLI0602 | C | LOK-o Liberec | 37:52 | + 13:29 |
28. | Labská Bohuslava | LLI6951 | C | LOK-o Liberec | 37:56 | + 13:33 |
29. | Justová Marie | CHA7853 | OK Chrastava | 38:16 | + 13:53 | |
30. | Kraus Jan | LLI4501 | C | LOK-o Liberec | 38:18 | + 13:55 |
31. | Čalounová Jana | NNN | Neregistrovaní | 39:03 | + 14:40 | |
32. | Šmehlová Kristýna | CHA | OK Chrastava | 40:22 | + 15:59 | |
33. | Svoboda Matěj | BOR0600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:00 | + 16:37 |
34. | Sommerová Hana | 60003 | 6 (j)Elita | 43:02 | + 18:39 | |
35. | Nový Jiří | CHA5600 | C | OK Chrastava | 43:07 | + 18:44 |
36. | Sommer Gustav | 60002 | 6 (j)Elita | 44:38 | + 20:15 | |
37. | Cihlář Robert | CHA6601 | OK Chrastava | 46:48 | + 22:25 | |
38. | Horáček Tomáš | JEN7700 | C | OB Jenišovice | 49:40 | + 25:17 |
39. | Senohrabová Petra | NNN | Neregistrovaní | 53:54 | + 29:31 | |
40. | Senohrabová Adéla | NNN | Neregistrovaní | 54:01 | + 29:38 | |
41. | Cabálková Dana | NNN | Neregistrovaní | 54:31 | + 30:08 | |
42. | Coufal Krystof | 130003 | 13 LOK-o | 55:48 | + 31:25 | |
43. | Mareš Viktor | NNN | Neregistrovaní | 57:27 | + 33:04 | |
44. | Coufalova Klara | 130004 | 13 LOK-o | 57:29 | + 33:06 | |
45. | Mareš Alexander | NNN | Neregistrovaní | 58:04 | + 33:41 | |
46. | Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | 85:42 | + 61:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zydlar Michal | JLI7100 | C | OB Jizerky | 32:41 | |
2. | Matějů Kateřina | VLI8054 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:40 | + 1:59 |
3. | Trilča Mara | NNN | Neregistrovaní | 34:51 | + 2:10 | |
4. | Kodejš Zdeněk | VSP7202 | C | USK Praha | 37:45 | + 5:04 |
5. | Kolář Jan | NNN | Neregistrovaní | 39:06 | + 6:25 | |
6. | Bořkovec Jan | 10001 | 1 Bořkovcovi | 43:39 | + 10:58 | |
7. | Kalenská Lenka | SUL7853 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 44:20 | + 11:39 |
8. | Hejčl Aleš | NNN | Neregistrovaní | 50:05 | + 17:24 | |
9. | Feřtová Jitka | VLI7853 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:31 | + 17:50 |
10. | Beránek Petr | NNN | Neregistrovaní | 51:06 | + 18:25 | |
11. | Eichler Jan | KAS9800 | KOB Kamenický Šenov | 52:22 | + 19:41 | |
12. | Hrdá Martina | VLI7457 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:27 | + 20:46 |
13. | Hrdý Pavel | VLI7404 | C | Slavia Liberec orienteering | 55:26 | + 22:45 |
14. | Dobeš Jan | NNN | Neregistrovaní | 56:13 | + 23:32 | |
15. | Hořáková Petra | LLI6953 | C | LOK-o Liberec | 60:15 | + 27:34 |
16. | Nágl Tomáš | NNN | Neregistrovaní | 60:27 | + 27:46 | |
17. | Coufalova Monika | 130002 | 13 LOK-o | 61:58 | + 29:17 | |
18. | Svobodová Lucie | BOR7151 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:31 | + 31:50 |
19. | Romaniuk Vojtěch | TJN0205 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:23 | + 32:42 |
20. | Coufal Marek | 130001 | 13 LOK-o | 65:51 | + 33:10 | |
21. | Šírlová Jarmila | CHA7851 | C | OK Chrastava | 71:17 | + 38:36 |
22. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 77:04 | + 44:23 |
23. | Vokuš Zdeněk | TJN5601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 78:22 | + 45:41 |
24. | Nosek Petr | DLT6901 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 79:42 | + 47:01 |
25. | Savruková Adéla | TJN0656 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 80:42 | + 48:01 |
26. | Chrz Martin | JIL7002 | C | OK Jilemnice | 82:05 | + 49:24 |
27. | Kohoutová Erika | NNN | Neregistrovaní | 82:07 | + 49:26 | |
28. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 83:45 | + 51:04 |
29. | Nekolný Karel | NNN | Neregistrovaní | 99:09 | + 66:28 | |
30. | Nosek Martina | DLT7251 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 99:29 | + 66:48 |
31. | Hejna Pavel | 130005 | 13 LOK-o | 112:37 | + 79:56 | |
32. | Nágl Filip | NNN | Neregistrovaní | 114:42 | + 82:01 | |
33. | Nagl Alexander | NNN | Neregistrovaní | 123:40 | + 90:59 | |
Čechová Jana | FSP8353 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |