Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eliášová Viktorie | TBM1052 | KOS TJ Tesla Brno | 23:11 | ||
2. | Schwabová Barbora | TBM1188 | KOS TJ Tesla Brno | 30:13 | + 7:02 | |
3. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | KOS TJ Tesla Brno | 37:29 | + 14:18 | |
4. | Pabich Hanna | 66P7605 | UKS Azymut Pabianice | 44:36 | + 21:25 | |
Jedličková Lucie | SHK1050 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salabová Pavlína | JIL0954 | OK Jilemnice | 15:05 | ||
2. | Nagyová Zuzana | TJN0863 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:57 | + 1:52 | |
3. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 17:23 | + 2:18 | |
4. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 17:52 | + 2:47 | |
5. | Ptáčková Julie | TBM0980 | KOS TJ Tesla Brno | 19:20 | + 4:15 | |
6. | Saulė Traubaitė | 0060001 | 19:53 | + 4:48 | ||
7. | Čechová Johana | TBM0888 | KOS TJ Tesla Brno | 20:09 | + 5:04 | |
8. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 22:09 | + 7:04 | |
9. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:26 | + 8:21 | |
10. | Vlčková Markéta | VIC0951 | OB Vizovice | 24:03 | + 8:58 | |
11. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 24:25 | + 9:20 | |
12. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 24:40 | + 9:35 | |
13. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:29 | + 10:24 | |
14. | Paulíčková Adela | UOL0951 | SOB Olomouc | 25:53 | + 10:48 | |
15. | Kawuloková Tereza | SIT0951 | OK SILESIA | 28:00 | + 12:55 | |
16. | Fišerová Markéta | TZL0851 | SKOB Zlín | 28:37 | + 13:32 | |
17. | Borunská Alžběta | AOP0950 | Orientační Běh Opava | 33:11 | + 18:06 | |
18. | Hýblová Eliška | JPV0952 | Oddíl OS SK Prostějov | 52:15 | + 37:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srbová Michaela | LPU0557 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:05 | ||
2. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 19:06 | + 0:01 | |
3. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 19:53 | + 0:48 | |
4. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | SOB Olomouc | 21:04 | + 1:59 | |
5. | Rychlá Karolína | AOP0757 | Orientační Běh Opava | 22:27 | + 3:22 | |
6. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 23:31 | + 4:26 | |
7. | Holasová Barbora | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 23:55 | + 4:50 | |
8. | Jílková Lenka | UOL0654 | SOB Olomouc | 24:27 | + 5:22 | |
9. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 26:04 | + 6:59 | |
10. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 26:17 | + 7:12 | |
11. | Fuchsová Ema | TBM0653 | KOS TJ Tesla Brno | 26:34 | + 7:29 | |
12. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 27:10 | + 8:05 | |
13. | Ehlová Martina | TBM0655 | KOS TJ Tesla Brno | 27:22 | + 8:17 | |
14. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 27:28 | + 8:23 | |
15. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 29:40 | + 10:35 | |
16. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 29:41 | + 10:36 | |
17. | Skácelová Kateřina | JJN0550 | Team Jizerky | 30:12 | + 11:07 | |
18. | Tulachová Anna | VSP0554 | USK Praha | 30:41 | + 11:36 | |
19. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:09 | + 16:04 | |
20. | Olekšová Natálie | KRN0652 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:39 | + 17:34 | |
21. | Prais Julia | 0050002 | 38:19 | + 19:14 | ||
22. | Malá Karolína | VRB0777 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 40:00 | + 20:55 | |
23. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:49 | + 21:44 | |
24. | Mikołajczak Iga | 0050003 | 42:45 | + 23:40 | ||
25. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:01 | + 24:56 | |
26. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | KOS TJ Tesla Brno | 45:55 | + 26:50 | |
27. | Plachá Aneta | JPV0555 | Oddíl OS SK Prostějov | 48:13 | + 29:08 | |
28. | Kaszowska Zofia | 14P0752 | UKS Kometa Gliwice | 49:14 | + 30:09 | |
29. | Polewka Julianna | 14P0650 | UKS Kometa Gliwice | 50:09 | + 31:04 | |
30. | Dziuba Justyna | 14P0655 | UKS Kometa Gliwice | 52:10 | + 33:05 | |
31. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | Oddíl OS SK Prostějov | 54:35 | + 35:30 | |
32. | Přikrylová Jana | JPV0652 | Oddíl OS SK Prostějov | 56:31 | + 37:26 | |
Jílková Pavla | UOL0753 | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:56 | ||
2. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 20:05 | + 1:09 | |
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 20:05 | + 1:09 | |
4. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 21:15 | + 2:19 | |
5. | Mrózek Teresa | SIT0251 | OK SILESIA | 24:29 | + 5:33 | |
6. | Pušová Bára | STH0357 | SK Studenec | 25:20 | + 6:24 | |
7. | Lubrichová Veronika | STE0451 | SK SKI-OB Šternberk | 26:39 | + 7:43 | |
8. | Miková Lenka | TBM0460 | KOS TJ Tesla Brno | 27:43 | + 8:47 | |
9. | Bruková Petra | TRI0450 | TJ TŽ Třinec | 28:47 | + 9:51 | |
10. | Pogoda Kinga | 14P-050 | UKS Kometa Gliwice | 29:44 | + 10:48 | |
11. | Haltofová Romana | TRI0451 | TJ TŽ Třinec | 29:49 | + 10:53 | |
12. | Olekšová Viktorie | KRN0351 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 32:22 | + 13:26 | |
13. | Leśnicka Agnieszka | 2SP0250 | UKS Azymut Dębów . | 34:46 | + 15:50 | |
14. | Żmij Karolina | 14P0452 | UKS Kometa Gliwice | 36:49 | + 17:53 | |
15. | Leśniak Matylda | 14P0450 | UKS Kometa Gliwice | 52:37 | + 33:41 | |
16. | Polewka Aleksandra | 14P0250 | UKS Kometa Gliwice | 54:35 | + 35:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Judita Traubaitė | 0060002 | 23:21 | |||
2. | Havelíková Kateřina | PVP9250 | VSK Přírodní vědy Praha | 23:23 | + 0:02 | |
3. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 23:48 | + 0:27 | |
4. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:47 | + 1:26 | |
5. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 25:55 | + 2:34 | |
6. | Edman Erica | DCE9750 | KOB Dobřichovice | 26:58 | + 3:37 | |
7. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | 27:18 | + 3:57 | |
8. | Fiala Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:36 | + 5:15 | |
9. | Nechanická Klára | TBM0055 | KOS TJ Tesla Brno | 28:44 | + 5:23 | |
10. | Firešová Markéta | DCE9950 | KOB Dobřichovice | 29:40 | + 6:19 | |
11. | Horvátová Hana | SSU9794 | SK Severka Šumperk | 31:56 | + 8:35 | |
12. | Pacek Karolina | 2TP8800 | Indywidualny Mazowsze | 35:24 | + 12:03 | |
13. | Lisewska Agnieszka | 42P1750 | Team360 | 37:21 | + 14:00 | |
14. | Pabich Maria | 66P7606 | UKS Azymut Pabianice | 37:24 | + 14:03 | |
15. | Nikitchenko Natasza | 38P9750 | UKS Orientus Lodz | 39:51 | + 16:30 | |
16. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 40:27 | + 17:06 | |
17. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 42:36 | + 19:15 | |
18. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TJ TŽ Třinec | 42:54 | + 19:33 | |
19. | Pilc Smržová Kristýna | SPR8900 | SK SKI - SPORT Praděd | 70:24 | + 47:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aistė Traubienė | 0060003 | 26:41 | |||
2. | Malečková Iva | VSP7559 | USK Praha | 32:31 | + 5:50 | |
3. | Holasová Šárka | AOP7853 | Orientační Běh Opava | 35:11 | + 8:30 | |
4. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 36:24 | + 9:43 | |
5. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 36:37 | + 9:56 | |
6. | Mikeszová Martina | DKP8162 | Oddíl OB Kotlářka | 41:24 | + 14:43 | |
7. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | SOB Olomouc | 43:10 | + 16:29 | |
8. | Kaczmarek Anna | 0050001 | 43:11 | + 16:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | La Carbonara Hana | TBM7652 | KOS TJ Tesla Brno | 20:39 | ||
2. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 22:27 | + 1:48 | |
3. | Kovaříková Mária | SIT6951 | OK SILESIA | 24:45 | + 4:06 | |
4. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 25:41 | + 5:02 | |
5. | Gajdová Kristina | VSP7752 | USK Praha | 26:20 | + 5:41 | |
6. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:02 | + 7:23 | |
7. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 28:24 | + 7:45 | |
8. | Plachá Andrea | JPV7676 | Oddíl OS SK Prostějov | 28:29 | + 7:50 | |
9. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 30:01 | + 9:22 | |
10. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 30:20 | + 9:41 | |
11. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:43 | + 11:04 | |
12. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:57 | + 13:18 | |
13. | Lubrichová Eva | STE7556 | SK SKI-OB Šternberk | 35:19 | + 14:40 | |
14. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | TJ TŽ Třinec | 38:21 | + 17:42 | |
15. | Żmij Sylwia | 14P7550 | UKS Kometa Gliwice | 57:05 | + 36:26 | |
Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Polewka Beata | 14P7150 | UKS Kometa Gliwice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSK Přírodní vědy Praha | 30:10 | ||
2. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:52 | + 11:42 | |
3. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 44:41 | + 14:31 | |
4. | Hrabánková Ilona | SSP6250 | SK Stopa Praha | 47:32 | + 17:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | SSP4050 | SK Stopa Praha | 37:41 | ||
2. | Kupcová Věroslava | SSP4851 | SK Stopa Praha | 44:19 | + 6:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peňáz Jan | VRB1111 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 20:48 | ||
2. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | OOB TJ Zlaté Hory | 21:42 | + 0:54 | |
3. | Honner Tomáš | TZL1001 | SKOB Zlín | 23:44 | + 2:56 | |
4. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 24:33 | + 3:45 | |
5. | Kubáň Patrik | TBM1001 | KOS TJ Tesla Brno | 25:42 | + 4:54 | |
6. | Fišer Petr | TZL1004 | SKOB Zlín | 26:04 | + 5:16 | |
7. | Štábl Vít | KSU1100 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:41 | + 12:53 | |
8. | Plachý Matyáš | JPV1010 | Oddíl OS SK Prostějov | 46:40 | + 25:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holas Štěpán | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 17:45 | ||
2. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 17:54 | + 0:09 | |
3. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | OOB TJ Zlaté Hory | 17:58 | + 0:13 | |
4. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 18:03 | + 0:18 | |
5. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 18:48 | + 1:03 | |
6. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 19:28 | + 1:43 | |
7. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 19:29 | + 1:44 | |
8. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | KOS TJ Tesla Brno | 19:59 | + 2:14 | |
9. | Kovalčík Petr | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 20:30 | + 2:45 | |
10. | Šebelka Matěj | VLI0805 | Slavia Liberec orienteering | 21:04 | + 3:19 | |
11. | Junek Matouš | STH0801 | SK Studenec | 21:11 | + 3:26 | |
12. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 21:21 | + 3:36 | |
13. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 21:22 | + 3:37 | |
14. | Kváč Miroslav | MLA0800 | MLOK Mariánské Lázně | 22:35 | + 4:50 | |
15. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:46 | + 5:01 | |
16. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 23:59 | + 6:14 | |
17. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 24:38 | + 6:53 | |
18. | Pernička Martin | TZL0800 | SKOB Zlín | 24:59 | + 7:14 | |
19. | Mikołajczak Tymon | 0050004 | 27:37 | + 9:52 | ||
20. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 28:32 | + 10:47 | |
21. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 34:16 | + 16:31 | |
22. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | MLOK Mariánské Lázně | 37:09 | + 19:24 | |
23. | Żmij Szymon | 14P0904 | UKS Kometa Gliwice | 41:47 | + 24:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mairich Filip | JJN0600 | Team Jizerky | 19:53 | ||
2. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:12 | + 0:19 | |
3. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 20:52 | + 0:59 | |
4. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 21:13 | + 1:20 | |
5. | Elleder David | VSP0609 | USK Praha | 22:37 | + 2:44 | |
6. | Schwab Filip | TBM0710 | KOS TJ Tesla Brno | 23:10 | + 3:17 | |
7. | Račanský Jiří | TBM0706 | KOS TJ Tesla Brno | 23:48 | + 3:55 | |
8. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 23:59 | + 4:06 | |
9. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:20 | + 4:27 | |
10. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 24:27 | + 4:34 | |
11. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 25:31 | + 5:38 | |
12. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 25:33 | + 5:40 | |
13. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 25:45 | + 5:52 | |
14. | Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:27 | + 7:34 | |
15. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 28:06 | + 8:13 | |
16. | Bláha Adam | KSU0525 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:43 | + 8:50 | |
17. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:54 | + 9:01 | |
18. | Vlček Tomáš | VIC0713 | OB Vizovice | 29:16 | + 9:23 | |
19. | Bureš David | VLI0707 | Slavia Liberec orienteering | 29:30 | + 9:37 | |
20. | Petruš Ondřej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 29:36 | + 9:43 | |
21. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | KOS TJ Tesla Brno | 31:55 | + 12:02 | |
22. | Čech Radan | TBM0611 | KOS TJ Tesla Brno | 32:08 | + 12:15 | |
23. | Honner Jaroslav | TZL0701 | SKOB Zlín | 37:54 | + 18:01 | |
24. | Beneš Josef | MLA0702 | MLOK Mariánské Lázně | 39:33 | + 19:40 | |
25. | Janeček Jáchym | UOL0700 | SOB Olomouc | 58:07 | + 38:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 21:59 | ||
2. | Peňáz Radek | VRB0313 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 22:32 | + 0:33 | |
3. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 22:42 | + 0:43 | |
4. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 25:12 | + 3:13 | |
5. | Štefan Vít | STH0202 | SK Studenec | 25:22 | + 3:23 | |
6. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:58 | + 3:59 | |
7. | Adomas Traubas | 0060004 | 27:20 | + 5:21 | ||
8. | Štábl Adam | KSU0401 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:24 | + 5:25 | |
9. | Malý Tomáš | VRB0414 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 28:26 | + 6:27 | |
10. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB T.J. Sokol Žamberk | 37:48 | + 15:49 | |
Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:27 | ||
2. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 22:37 | + 0:10 | |
3. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | 23:55 | + 1:28 | |
4. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 24:25 | + 1:58 | |
5. | Hlaváč Ondřej | DCE9901 | KOB Dobřichovice | 25:37 | + 3:10 | |
6. | Laciga Radek | SZP8200 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 25:50 | + 3:23 | |
7. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | Oddíl OS SK Prostějov | 26:24 | + 3:57 | |
8. | Rusý Tomáš | DCE9300 | KOB Dobřichovice | 26:47 | + 4:20 | |
9. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | VSK Přírodní vědy Praha | 27:43 | + 5:16 | |
10. | Starý Ondra | DCE9800 | KOB Dobřichovice | 29:33 | + 7:06 | |
11. | Jaroszek Radoslaw | 53P9400 | Team 360° | 30:27 | + 8:00 | |
12. | Panovec Kryštof | SZP0011 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 31:30 | + 9:03 | |
13. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 31:33 | + 9:06 | |
14. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 33:00 | + 10:33 | |
15. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 34:23 | + 11:56 | |
16. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:25 | + 15:58 | |
17. | Skorupa Piotr | 0040001 | 38:55 | + 16:28 | ||
18. | Łoniewski Grzegorz | 0030001 | 49:02 | + 26:35 | ||
19. | Havelík Jaroslav | PVP9000 | VSK Přírodní vědy Praha | 50:22 | + 27:55 | |
20. | Tojnar Jan | LIV6701 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 67:41 | + 45:14 | |
Horvát Petr | SSU9442 | SK Severka Šumperk | DISK | |||
Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | DISK | |||
Matuš Vojtěch | VRB9606 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | DISK | |||
Tomanek Daniel | KSU7410 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Kovalčík Tomáš | AOP7301 | Orientační Běh Opava | DISK | |||
Kettner Vojtěch | DCE9600 | KOB Dobřichovice | DISK | |||
Král Luboš | TJN8401 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Reichl Tomáš | SSP0100 | SK Stopa Praha | 63:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holas Tomáš | AOP7802 | Orientační Běh Opava | 24:58 | ||
2. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 24:59 | + 0:01 | |
3. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | OOB TJ Zlaté Hory | 26:58 | + 2:00 | |
4. | Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | 27:10 | + 2:12 | |
5. | Borunský Tomáš | AOP7402 | Orientační Běh Opava | 30:51 | + 5:53 | |
6. | Lippa Grzegorz | 0020001 | 33:02 | + 8:04 | ||
7. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 34:48 | + 9:50 | |
8. | Żmij Jacek | 14P7500 | UKS Kometa Gliwice | 37:20 | + 12:22 | |
9. | Kawulok Marek | SIT8001 | OK SILESIA | 37:26 | + 12:28 | |
10. | Pabich Tomasz | 66P8200 | UKS Azymut Pabianice | 40:40 | + 15:42 | |
Polewka Tomasz | 14P7300 | UKS Kometa Gliwice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ehl Jiří | TBM7701 | KOS TJ Tesla Brno | 23:18 | ||
2. | Schwab David | TBM7401 | KOS TJ Tesla Brno | 25:52 | + 2:34 | |
3. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 26:46 | + 3:28 | |
4. | Nowak Remigiusz | 97P7200 | KS Hades Poznań | 29:36 | + 6:18 | |
5. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 30:00 | + 6:42 | |
6. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:14 | + 7:56 | |
7. | Bartczak Jarosław | 39P6800 | UMKS Orkan Ostróda | 31:59 | + 8:41 | |
8. | Gorczyca Jacek | 97P7100 | KS Hades Poznań | 32:17 | + 8:59 | |
9. | Petruš Marek | MLA7500 | MLOK Mariánské Lázně | 32:26 | + 9:08 | |
10. | Fišer Petr | GIG7502 | GIGANT Orienteering | 32:34 | + 9:16 | |
11. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 33:24 | + 10:06 | |
12. | Janíček Jan | OSN6811 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:22 | + 12:04 | |
13. | Bureš Michal | VLI7601 | Slavia Liberec orienteering | 36:20 | + 13:02 | |
14. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 37:31 | + 14:13 | |
15. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 38:53 | + 15:35 | |
16. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 44:12 | + 20:54 | |
17. | Přikryl Jiří | JPV7404 | Oddíl OS SK Prostějov | 51:55 | + 28:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:07 | ||
2. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 30:14 | + 3:07 | |
3. | Roubalík Radovan | UOL6400 | SOB Olomouc | 35:39 | + 8:32 | |
4. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 37:07 | + 10:00 | |
5. | Niessner Piotr | 41P6300 | WKS Wawel Kraków | 38:47 | + 11:40 | |
6. | Nagy Josef | TJN6701 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:54 | + 18:47 | |
7. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:37 | + 32:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 26:45 | ||
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 27:26 | + 0:41 | |
3. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 30:49 | + 4:04 | |
4. | Wald František | LIV5300 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 33:13 | + 6:28 | |
5. | Kruczek Stanisław | 41P4800 | WKS Wawel Kraków | 35:30 | + 8:45 | |
6. | Wierciński Piotr | 2UP5600 | MKS Metalowiec Łódź | 37:17 | + 10:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 28:48 | ||
2. | Ptáček Jiří | BOV4401 | TJ Baník Ostrava OKD | 32:43 | + 3:55 | |
3. | Koč Zdeněk | SSP4700 | SK Stopa Praha | 33:20 | + 4:32 | |
4. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 37:11 | + 8:23 | |
Němec Vladimír | SSP4201 | SK Stopa Praha | DISK |