Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 18:32 | ||
2. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 18:37 | + 0:05 | |
3. | Jedličková Lucie | SHK1050 | OK Slavia Hradec Králové | 19:30 | + 0:58 | |
4. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 19:39 | + 1:07 | |
5. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 23:20 | + 4:48 | |
6. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 25:50 | + 7:18 | |
7. | Mrázková Berta | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 26:48 | + 8:16 | |
8. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | SPORTICUS team | 30:49 | + 12:17 | |
9. | Beránková Julie | VPM1051 | KOS Slavia Plzeň | 31:06 | + 12:34 | |
10. | Šunková Sára | LOU1051 | SK Moravan Louňovice | 31:17 | + 12:45 | |
11. | Prinzová Lada | MLA1150 | MLOK Mariánské Lázně | 31:34 | + 13:02 | |
12. | Benešová Marie | MLA1250 | MLOK Mariánské Lázně | 32:50 | + 14:18 | |
13. | Nykodymová Anna | MLA1154 | MLOK Mariánské Lázně | 37:31 | + 18:59 | |
14. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 39:08 | + 20:36 | |
15. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 41:31 | + 22:59 | |
16. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 44:40 | + 26:08 | |
17. | Neyrinck Nina | VSP1350 | USK Praha | 55:01 | + 36:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 15:28 | ||
2. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 19:06 | + 3:38 | |
3. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 19:38 | + 4:10 | |
4. | Nagyová Zuzana | TJN0863 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:32 | + 5:04 | |
5. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 21:35 | + 6:07 | |
6. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 22:02 | + 6:34 | |
7. | Vaňková Barbora | 0020001 | CZAR | 22:38 | + 7:10 | |
8. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 23:05 | + 7:37 | |
9. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 23:38 | + 8:10 | |
10. | Ellederová Eva | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 28:16 | + 12:48 | |
11. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 31:02 | + 15:34 | |
12. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 32:59 | + 17:31 | |
13. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 33:36 | + 18:08 | |
14. | Řehořková Ema | DKP0956 | Oddíl OB Kotlářka | 35:07 | + 19:39 | |
15. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 39:29 | + 24:01 | |
16. | Šunková Berta | LOU0850 | SK Moravan Louňovice | 41:16 | + 25:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 20:41 | ||
2. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 21:46 | + 1:05 | |
3. | Srbová Michaela | LPU0557 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:05 | + 1:24 | |
4. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 24:48 | + 4:07 | |
5. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 26:00 | + 5:19 | |
6. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 27:07 | + 6:26 | |
7. | Rychlá Karolína | AOP0757 | Orientační Běh Opava | 27:11 | + 6:30 | |
8. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 27:41 | + 7:00 | |
9. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 27:53 | + 7:12 | |
10. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 30:00 | + 9:19 | |
11. | Jílková Lenka | UOL0654 | SOB Olomouc | 30:18 | + 9:37 | |
12. | Skácelová Kateřina | JJN0550 | Team Jizerky | 30:33 | + 9:52 | |
13. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 30:38 | + 9:57 | |
14. | Frühaufová Julie | SKV0754 | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:50 | + 10:09 | |
15. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 31:04 | + 10:23 | |
16. | Kožíšková Kačka | VPM0652 | KOS Slavia Plzeň | 32:30 | + 11:49 | |
17. | Tulachová Anna | VSP0554 | USK Praha | 33:07 | + 12:26 | |
18. | Beránková Šárka | VPM0551 | KOS Slavia Plzeň | 33:11 | + 12:30 | |
19. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 34:04 | + 13:23 | |
20. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 34:05 | + 13:24 | |
21. | Kadlecová Barbora | VPM0750 | KOS Slavia Plzeň | 38:32 | + 17:51 | |
22. | Linhartová Klára | 0260001 | OB Zvole | 41:13 | + 20:32 | |
23. | Doubravová Barbora | DCH0657 | Radioelektronika Cheb | 46:37 | + 25:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:50 | ||
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 31:35 | + 1:45 | |
3. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 34:57 | + 5:07 | |
4. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 36:30 | + 6:40 | |
5. | Čechmánková Anna | PVP0450 | VSK Přírodní vědy Praha | 40:43 | + 10:53 | |
6. | Miková Lenka | TBM0460 | KOS TJ Tesla Brno | 40:57 | + 11:07 | |
7. | Pušová Bára | STH0357 | SK Studenec | 42:04 | + 12:14 | |
8. | Skácelová Adéla | JJN0454 | Team Jizerky | 42:49 | + 12:59 | |
9. | Dvořáková Karla | SKV0454 | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:31 | + 17:41 | |
10. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 48:52 | + 19:02 | |
11. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 63:37 | + 33:47 | |
12. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 76:04 | + 46:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yngvesson Klara | 0220002 | Umea OK | 29:20 | ||
2. | Fiala Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:12 | + 0:52 | |
3. | Traubaite Yudita | Lithuanian team | 31:09 | + 1:49 | ||
4. | Edman Erica | DCE9750 | KOB Dobřichovice | 32:08 | + 2:48 | |
5. | Havelíková Kateřina | PVP9250 | VSK Přírodní vědy Praha | 33:35 | + 4:15 | |
6. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 33:44 | + 4:24 | |
7. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:49 | + 4:29 | |
8. | Firešová Markéta | DCE9950 | KOB Dobřichovice | 35:17 | + 5:57 | |
9. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | 35:46 | + 6:26 | |
10. | Paalberg Epp | 0190001 | Rakvere OK | 35:53 | + 6:33 | |
11. | Heinemann Anne | DE019395 | SV Robotron Dresden | 38:27 | + 9:07 | |
12. | Tamoseviciute Emilija | Lithuanian team | 38:59 | + 9:39 | ||
13. | Buchholz Pia | DE013727 | MTK Bad Harzburg | 42:09 | + 12:49 | |
14. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 43:37 | + 14:17 | |
15. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 44:01 | + 14:41 | |
16. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 45:08 | + 15:48 | |
17. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 48:18 | + 18:58 | |
18. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:31 | + 20:11 | |
19. | Hošková Tereza | TAP8971 | KOB Tretra Praha | 52:04 | + 22:44 | |
20. | Sano Hibiki | 0230001 | University of Tsukuba | 52:30 | + 23:10 | |
21. | Voltrová Alena | DKP9956 | Oddíl OB Kotlářka | 55:58 | + 26:38 | |
22. | Dannowski Anke | DE029659 | ESV Dresden | 62:37 | + 33:17 | |
23. | Lacigová Marie | SZP0050 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 65:41 | + 36:21 | |
24. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 72:09 | + 42:49 | |
25. | Trpáková Daniela | DCH0165 | Radioelektronika Cheb | 72:57 | + 43:37 | |
26. | Haupt Carlotta | DE070298 | MTK Bad Harzburg | 86:36 | + 57:16 | |
27. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 109:38 | + 80:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 34:56 | ||
2. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 35:06 | + 0:10 | |
3. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 39:40 | + 4:44 | |
4. | Drábková Zuzana | TBM8452 | KOS TJ Tesla Brno | 41:41 | + 6:45 | |
5. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 42:39 | + 7:43 | |
6. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | SPORTICUS team | 44:26 | + 9:30 | |
7. | Rypáčková Dana | SPC7955 | SPORTICUS team | 44:38 | + 9:42 | |
8. | Malečková Iva | VSP7559 | USK Praha | 45:18 | + 10:22 | |
9. | Patkova Katerina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 45:31 | + 10:35 | |
10. | Janečková Markéta | 0050001 | Hejvys Intimmate Team | 49:08 | + 14:12 | |
11. | Tučková Lucie | DKP8550 | Oddíl OB Kotlářka | 50:56 | + 16:00 | |
12. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:19 | + 16:23 | |
13. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 53:40 | + 18:44 | |
14. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 55:17 | + 20:21 | |
15. | Vondrackova Marketa | DKP7856 | Oddíl OB Kotlářka | 56:57 | + 22:01 | |
16. | Adámková Blanka | DCH7852 | Radioelektronika Cheb | 59:27 | + 24:31 | |
17. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 63:46 | + 28:50 | |
18. | Kožíšková Hana | MLA8350 | MLOK Mariánské Lázně | 70:16 | + 35:20 | |
19. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 70:26 | + 35:30 | |
20. | Mikeszová Martina | DKP8162 | Oddíl OB Kotlářka | 82:02 | + 47:06 | |
21. | Davidová Jana | ONO7852 | SKOB Ostrov | 93:22 | + 58:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petráňová Jana | SCP7555 | OK Sparta Praha | 26:22 | ||
2. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 27:40 | + 1:18 | |
3. | von Gaza Anke | DE027786 | OLV Uslar | 30:55 | + 4:33 | |
4. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | USK Praha | 32:06 | + 5:44 | |
5. | Schönfeld Ute | DE021944 | SV TU Ilmenau | 32:15 | + 5:53 | |
6. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 32:25 | + 6:03 | |
7. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 32:29 | + 6:07 | |
8. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:15 | + 9:53 | |
9. | Würzová Kateřina | TJN6954 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:45 | + 11:23 | |
10. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 38:16 | + 11:54 | |
11. | Buchholz Tanja | DE013743 | MTK Bad Harzburg | 40:56 | + 14:34 | |
12. | Kröber Andrea | DE041570 | OL-Team Wehrsdorf | 52:35 | + 26:13 | |
13. | Mašková Zuzana | SSP7050 | SK Stopa Praha | 56:25 | + 30:03 | |
14. | Seifertová Vendula | DKP7651 | Oddíl OB Kotlářka | 57:22 | + 31:00 | |
15. | Ptáčková Helena | DKP7750 | Oddíl OB Kotlářka | 73:21 | + 46:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSK Přírodní vědy Praha | 24:42 | ||
2. | Malkova Elena | DE026241 | Post SV Dresden | 27:29 | + 2:47 | |
3. | Ritter Anke | DE024716 | SV TU Ilmenau | 30:35 | + 5:53 | |
4. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 31:27 | + 6:45 | |
5. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 34:18 | + 9:36 | |
6. | Lacigová Ivana | SZP5950 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 34:19 | + 9:37 | |
7. | Hrabánková Ilona | SSP6250 | SK Stopa Praha | 44:04 | + 19:22 | |
8. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:07 | + 22:25 | |
9. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 49:57 | + 25:15 | |
10. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 72:56 | + 48:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 31:09 | ||
2. | Tröße Renate | DE027223 | SV TU Ilmenau | 33:41 | + 2:32 | |
3. | Haenelt Beatrix | DE018959 | OL-Team Filder | 48:34 | + 17:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | SSP4050 | SK Stopa Praha | 41:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SOS Jindřichův Hradec | 13:30 | ||
2. | Ouhrabka Vít | SPC1010 | SPORTICUS team | 16:15 | + 2:45 | |
3. | Vaněk Lukáš | 0020002 | CZAR | 18:07 | + 4:37 | |
4. | Beneš Jan | MLA1000 | MLOK Mariánské Lázně | 22:18 | + 8:48 | |
5. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:31 | + 10:01 | |
6. | Elleder Jan | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 24:03 | + 10:33 | |
7. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:23 | + 11:53 | |
8. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 25:34 | + 12:04 | |
9. | Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 26:28 | + 12:58 | |
10. | Bednařík Vojtěch | SPC1109 | SPORTICUS team | 26:52 | + 13:22 | |
11. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 32:31 | + 19:01 | |
12. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 40:24 | + 26:54 | |
13. | Jedlička Josef | VPM1102 | KOS Slavia Plzeň | 45:56 | + 32:26 | |
14. | Petráň Lukáš | TAP1200 | KOB Tretra Praha | 47:22 | + 33:52 | |
15. | Bruns Erik | MTK Bad Harzburg | 64:30 | + 51:00 | ||
16. | Rypáček Radim | SPC1302 | SPORTICUS team | 71:35 | + 58:05 | |
17. | Šunka Hubert | LOU1200 | SK Moravan Louňovice | 75:14 | + 61:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 20:15 | ||
2. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:37 | + 1:22 | |
3. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 21:39 | + 1:24 | |
4. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 23:06 | + 2:51 | |
5. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 23:36 | + 3:21 | |
6. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:27 | + 4:12 | |
7. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 26:41 | + 6:26 | |
8. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | MLOK Mariánské Lázně | 27:43 | + 7:28 | |
9. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 28:01 | + 7:46 | |
10. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | SK Praga | 28:15 | + 8:00 | |
11. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 31:37 | + 11:22 | |
12. | Klopfer Max | DE045548 | SV Sachsen 90 Werdau | 31:47 | + 11:32 | |
13. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 31:58 | + 11:43 | |
14. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 35:08 | + 14:53 | |
15. | Etrych Jonáš | DOR0907 | OK Dobříš | 38:33 | + 18:18 | |
16. | Pucherna Marek | SCP0900 | OK Sparta Praha | 67:32 | + 47:17 | |
17. | Pícl Kryštof | VPM0800 | KOS Slavia Plzeň | 69:09 | + 48:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mairich Filip | JJN0600 | Team Jizerky | 30:58 | ||
2. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 33:13 | + 2:15 | |
3. | Elleder David | VSP0609 | USK Praha | 33:24 | + 2:26 | |
4. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 34:38 | + 3:40 | |
5. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 34:41 | + 3:43 | |
6. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 36:29 | + 5:31 | |
7. | Schwab Filip | TBM0710 | KOS TJ Tesla Brno | 39:39 | + 8:41 | |
8. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 39:49 | + 8:51 | |
9. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:48 | + 9:50 | |
10. | Čechmánek Václav | PVP0600 | VSK Přírodní vědy Praha | 41:47 | + 10:49 | |
11. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | KOB Tretra Praha | 44:05 | + 13:07 | |
12. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 45:10 | + 14:12 | |
13. | Petruš Ondřej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 45:30 | + 14:32 | |
14. | Němec David | ZTC0504 | Západočeské sportovní centrum OB | 46:23 | + 15:25 | |
15. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 47:35 | + 16:37 | |
16. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 47:44 | + 16:46 | |
17. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:57 | + 16:59 | |
18. | Blažek Cyril | SJH0701 | SOS Jindřichův Hradec | 49:17 | + 18:19 | |
19. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 49:36 | + 18:38 | |
20. | Bureš David | VLI0707 | Slavia Liberec orienteering | 53:27 | + 22:29 | |
21. | Kváč Miroslav | MLA0800 | MLOK Mariánské Lázně | 57:37 | + 26:39 | |
22. | Dequiedt Loic | DE030250 | SV Robotron Dresden | 59:30 | + 28:32 | |
23. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | KOS TJ Tesla Brno | 61:53 | + 30:55 | |
24. | Beneš Josef | MLA0702 | MLOK Mariánské Lázně | 63:45 | + 32:47 | |
25. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 66:00 | + 35:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:23 | ||
2. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 36:17 | + 2:54 | |
3. | Peňáz Radek | VRB0313 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 37:22 | + 3:59 | |
4. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 38:20 | + 4:57 | |
5. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 40:16 | + 6:53 | |
6. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 40:39 | + 7:16 | |
7. | Andojas Lapinskas | 0110001 | Lithuanian team | 41:14 | + 7:51 | |
8. | Malý Tomáš | VRB0414 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 43:14 | + 9:51 | |
9. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:11 | + 11:48 | |
10. | Kolář Matyáš | VSP0304 | USK Praha | 54:21 | + 20:58 | |
11. | Wittiber Ole-Johan | DE038741 | Skiclub Bonn | 65:21 | + 31:58 | |
12. | Klopfer Alexander | DE045530 | SV Sachsen 90 Werdau | 72:44 | + 39:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rasmus Wickbom | 0160001 | I19 IF | 34:34 | ||
2. | Hlaváč Ondřej | DCE9901 | KOB Dobřichovice | 35:51 | + 1:17 | |
3. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 36:31 | + 1:57 | |
4. | Nordstrom Edvin | 0210001 | Sweden | 36:41 | + 2:07 | |
5. | Horvát Petr | SSU9442 | SK Severka Šumperk | 37:08 | + 2:34 | |
6. | Jonsson Gustav | 0170001 | IFK Mora OK | 37:21 | + 2:47 | |
7. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 37:32 | + 2:58 | |
8. | Hammarberg Martin | 0100001 | Sundsvalls OK | 37:37 | + 3:03 | |
9. | Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | 38:19 | + 3:45 | |
10. | Sulcys Kasparas | 0110003 | Lithuanian team | 38:33 | + 3:59 | |
11. | Eriksson Simon | 0220001 | Umea OK | 39:19 | + 4:45 | |
12. | Laciga Radek | SZP8200 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 39:59 | + 5:25 | |
13. | Pritsik Sander | 0130002 | Estonia | 40:19 | + 5:45 | |
14. | Petrulis Vitalijus | 0070001 | Lietuvos kariuomene | 40:26 | + 5:52 | |
15. | Rusý Tomáš | DCE9300 | KOB Dobřichovice | 41:29 | + 6:55 | |
16. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 41:30 | + 6:56 | |
17. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | Oddíl OS SK Prostějov | 41:48 | + 7:14 | |
18. | Larsson Gabriel | 0140001 | Gammelstads IF | 41:58 | + 7:24 | |
19. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | VSK Přírodní vědy Praha | 42:12 | + 7:38 | |
20. | Lindholm Truls | 0100002 | Sundsvalls OK | 42:38 | + 8:04 | |
21. | Widmer Lars | 0200001 | Saterbygdens OK | 42:49 | + 8:15 | |
22. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | 43:01 | + 8:27 | |
23. | Šurgan Štefan | TUR7900 | OOB TJ Turnov | 43:31 | + 8:57 | |
24. | Sulcys Nerijus | 0110002 | Lithuanian team | 44:05 | + 9:31 | |
25. | Kavaliauskas Regimantas | 0080001 | LK KASP | 44:16 | + 9:42 | |
26. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 46:33 | + 11:59 | |
27. | Groß Sebastian | DE029534 | SV Lengefeld | 46:47 | + 12:13 | |
28. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 47:05 | + 12:31 | |
29. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 47:26 | + 12:52 | |
30. | Starý Ondra | DCE9800 | KOB Dobřichovice | 47:56 | + 13:22 | |
31. | Neumann Tomáš | PVP8900 | VSK Přírodní vědy Praha | 48:35 | + 14:01 | |
32. | Seidl Miroslav | EKP7402 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:16 | + 14:42 | |
33. | Kohlschmidt Bernd | DE015666 | SV Robotron Dresden | 49:19 | + 14:45 | |
34. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 49:38 | + 15:04 | |
35. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia Plzeň | 52:18 | + 17:44 | |
36. | Bruns Eike | DE013579 | MTK Bad Harzburg | 54:10 | + 19:36 | |
37. | Pompura Daniel | TBM0108 | KOS TJ Tesla Brno | 54:55 | + 20:21 | |
38. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 55:20 | + 20:46 | |
39. | Buchholz Tom | DE013751 | MTK Bad Harzburg | 56:20 | + 21:46 | |
40. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:05 | + 22:31 | |
41. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 57:25 | + 22:51 | |
42. | Gregoriades Tomáš | SSP8312 | SK Stopa Praha | 58:49 | + 24:15 | |
43. | Vanek Tomas | 0020003 | CZAR | 59:03 | + 24:29 | |
44. | Sonnenberg Sergej | DE022827 | Osnabrücker TB | 59:34 | + 25:00 | |
45. | Shimizu Yoshito | 0150001 | Hokkaido | 61:24 | + 26:50 | |
46. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 62:27 | + 27:53 | |
47. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 65:30 | + 30:56 | |
48. | Takagi Ichito | 0150002 | Hokkaido | 65:46 | + 31:12 | |
49. | Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 69:36 | + 35:02 | |
50. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 71:57 | + 37:23 | |
51. | Jonáš Adam | ZBM0102 | SK Žabovřesky Brno | 72:22 | + 37:48 | |
52. | Tojnar Jan | LIV6701 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 92:37 | + 58:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vošta Zdeněk | VCB8748 | OB České Budějovice | 49:01 | ||
2. | Reichl Tomáš | SSP0100 | SK Stopa Praha | 68:56 | + 19:55 | |
3. | Neumann Jindřich | PVP9900 | VSK Přírodní vědy Praha | 70:26 | + 21:25 | |
4. | Wolf Vojtěch | NEK0100 | Nejdek Orienteering | 117:40 | + 68:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 29:42 | ||
2. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 32:07 | + 2:25 | |
3. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 35:26 | + 5:44 | |
4. | Hejna Martin | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 38:18 | + 8:36 | |
5. | Kolář Tomáš | PGP7104 | SK Praga | 40:18 | + 10:36 | |
6. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:02 | + 11:20 | |
7. | Bednařík Jan | SPC8112 | SPORTICUS team | 41:24 | + 11:42 | |
8. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 43:45 | + 14:03 | |
9. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 49:26 | + 19:44 | |
10. | Haenelt Stephan | DE029930 | OL-Team Filder | 52:07 | + 22:25 | |
11. | Tuček Michal | DKP8202 | Oddíl OB Kotlářka | 54:03 | + 24:21 | |
12. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 59:58 | + 30:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klech Richard | VRB7201 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 24:41 | ||
2. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:14 | + 0:33 | |
3. | Fremder Lars | DE017711 | OL-Team Wehrsdorf | 26:52 | + 2:11 | |
4. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 27:53 | + 3:12 | |
4. | Bureš Michal | VLI7601 | Slavia Liberec orienteering | 27:53 | + 3:12 | |
6. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 28:11 | + 3:30 | |
7. | Bruns Henning | DE013595 | MTK Bad Harzburg | 28:12 | + 3:31 | |
8. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 28:28 | + 3:47 | |
9. | Heinemann Björn | DE019402 | SV Robotron Dresden | 29:11 | + 4:30 | |
10. | Hauschild Steffen | DE034989 | ESV Dresden | 29:20 | + 4:39 | |
10. | Rypáček Miroslav | SPC7506 | SPORTICUS team | 29:20 | + 4:39 | |
12. | Männel Harald | DE026275 | OL-Team Wehrsdorf | 30:19 | + 5:38 | |
13. | Petruš Marek | MLA7500 | MLOK Mariánské Lázně | 30:48 | + 6:07 | |
14. | Šunka Jan | LOU7600 | SK Moravan Louňovice | 32:11 | + 7:30 | |
15. | Wittiber Ralf | DE028594 | Skiclub Bonn | 32:51 | + 8:10 | |
16. | Etrych Tomáš | DOR7300 | OK Dobříš | 32:52 | + 8:11 | |
17. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 33:11 | + 8:30 | |
18. | Řehořek Jan | DKP7303 | Oddíl OB Kotlářka | 33:13 | + 8:32 | |
19. | Buchholz Sven | DE013735 | MTK Bad Harzburg | 34:28 | + 9:47 | |
20. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 34:44 | + 10:03 | |
21. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 34:46 | + 10:05 | |
22. | Cerbe Burkhard | DE029427 | USV TU Dresden | 35:44 | + 11:03 | |
23. | Wenzel Falk | DE040548 | USV TU Dresden | 35:55 | + 11:14 | |
24. | Heinrich Peter | DE029823 | ESV Dresden | 36:05 | + 11:24 | |
25. | Hellmann René | DE019642 | USV TU Dresden | 36:32 | + 11:51 | |
26. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 36:53 | + 12:12 | |
27. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 39:41 | + 15:00 | |
28. | Gossel Heiko | DE018446 | USV TU Dresden | 40:03 | + 15:22 | |
29. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 41:12 | + 16:31 | |
30. | Kouba Otakar | 0030001 | Tigi-shu | 41:13 | + 16:32 | |
31. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 41:26 | + 16:45 | |
32. | Svoboda Jiří | DKP7504 | Oddíl OB Kotlářka | 42:42 | + 18:01 | |
33. | Lenk Andreas | DE017224 | USV TU Dresden | 43:04 | + 18:23 | |
34. | Kurfürst Pavel | LIV7400 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 43:19 | + 18:38 | |
35. | Richter Detlef | DE032321 | SG LVB Leipzig | 44:13 | + 19:32 | |
36. | Petráň Jiří | 0250001 | SCP | 44:53 | + 20:12 | |
37. | Černý Jan | ONO7101 | SKOB Ostrov | 45:38 | + 20:57 | |
38. | Dequiedt Frank | DE030268 | ESV Dresden | 46:01 | + 21:20 | |
39. | Schubert Jürgen | DE022132 | TV 1894 Coburg-Neuses | 48:23 | + 23:42 | |
40. | Gruhl Uwe | DE034773 | SG LVB Leipzig | 58:29 | + 33:48 | |
41. | Mach Martin | LME6800 | SK Los Mělník | 58:57 | + 34:16 | |
42. | Ptáček Josef | DKP7204 | Oddíl OB Kotlářka | 100:25 | + 75:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Franko Valer | 0060001 | KOB Kysak | 23:58 | ||
2. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:12 | + 0:14 | |
3. | Würz Martin | TJN6303 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:28 | + 0:30 | |
4. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 31:48 | + 7:50 | |
5. | Richter Frank | DE031406 | TSV Karlshorst | 32:54 | + 8:56 | |
6. | Starý Pavel | VRL6301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:05 | + 11:07 | |
7. | Cruse Kay | DE014288 | SV Robotron Dresden | 36:01 | + 12:03 | |
8. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 37:05 | + 13:07 | |
9. | Yoshihiko Yamamoto | 0040002 | Team Japan | 38:02 | + 14:04 | |
10. | Richling Peter | DE024378 | USG Chemnitz | 38:26 | + 14:28 | |
11. | Keishi Kimura | 0040001 | Team Japan | 44:59 | + 21:01 | |
12. | Knitsch Wolfram | DE015476 | Post-SV Chemnitz | 45:31 | + 21:33 | |
13. | Vlach Miroslav | DCH6101 | Radioelektronika Cheb | 48:23 | + 24:25 | |
14. | Berndt Peter | DE010814 | Post-SV Chemnitz | 49:45 | + 25:47 | |
15. | Nagy Josef | TJN6701 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:08 | + 26:10 | |
16. | Zieba Jaroslav | NEK6500 | Nejdek Orienteering | 63:12 | + 39:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 25:23 | ||
2. | Tröße Lutz | DE027215 | SV TU Ilmenau | 32:38 | + 7:15 | |
3. | Fremder Dietmar | DE017703 | OL-Team Wehrsdorf | 36:10 | + 10:47 | |
4. | Kundisch Diethard | DE029287 | USV TU Dresden | 38:15 | + 12:52 | |
5. | Schote Gerd | DE022017 | OL-Team Wehrsdorf | 40:35 | + 15:12 | |
6. | Risch Nikolaus | DE024667 | ASG Teutoburger Wald | 44:14 | + 18:51 | |
7. | Neumann Zbyněk | LME5300 | SK Los Mělník | 62:21 | + 36:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koč Zdeněk | SSP4700 | SK Stopa Praha | 25:28 | ||
2. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 43:31 | + 18:03 | |
3. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 46:30 | + 21:02 | |
4. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 47:56 | + 22:28 | |
5. | Němec Vladimír | SSP4201 | SK Stopa Praha | 71:19 | + 45:51 |