Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rypáčková Šárka | SPC1151 | C | SPORTICUS team | 33:17 | |
2. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:11 | + 12:54 |
3. | Mrázková Berta | SJC1151 | C | Sportcentrum Jičín | 46:26 | + 13:09 |
4. | Ryglová Beáta | TBM1158 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:29 | + 13:12 |
5. | Schwabová Barbora | TBM1188 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:27 | + 14:10 |
6. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:03 | + 15:46 |
7. | Urbánková Lucie | ONO1150 | C | SKOB Ostrov | 49:08 | + 15:51 |
8. | Krykorková Zuzana | SJC1153 | C | Sportcentrum Jičín | 50:31 | + 17:14 |
9. | Tomešová Evelína | SJC1150 | C | Sportcentrum Jičín | 52:11 | + 18:54 |
10. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 57:18 | + 24:01 | |
11. | Benešová Marie | MLA1250 | C | MLOK Mariánské Lázně | 66:55 | + 33:38 |
12. | Roučková Tereza | VIM1350 | Ski klub Šumava Vimperk | 71:02 | + 37:45 | |
13. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:13 | + 44:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salabová Pavlína | JIL0954 | A | OK Jilemnice | 31:40 | |
2. | Lošťáková Ela | PGP0957 | C | SK Praga | 32:45 | + 1:05 |
3. | Tomášková Matilda | TUR0957 | C | OOB TJ Turnov | 34:11 | + 2:31 |
4. | Havrdová Selina | SJC0950 | A | Sportcentrum Jičín | 36:27 | + 4:47 |
5. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | B | USK Praha | 37:25 | + 5:45 |
6. | Ptáčková Julie | TBM0980 | B | KOS TJ Tesla Brno | 38:11 | + 6:31 |
7. | Soukupová Marie | BOR0952 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:24 | + 6:44 |
8. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:54 | + 7:14 |
9. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:20 | + 9:40 |
10. | Hančová Karolína | VRL0952 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:12 | + 10:32 |
11. | Eliášová Viktorie | TBM1052 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:31 | + 10:51 |
12. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:09 | + 12:29 | |
13. | Zabořilová Anna | TUR0951 | C | OOB TJ Turnov | 44:49 | + 13:09 |
14. | Kuiper Jana Simona | VSP0953 | C | USK Praha | 48:19 | + 16:39 |
15. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:22 | + 25:42 |
16. | Juračáková Judita | BFM1053 | C | SKOB Frýdek - Místek | 58:46 | + 27:06 |
17. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 64:17 | + 32:37 | |
18. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 69:39 | + 37:59 |
19. | Polanecká Anežka | SJC0952 | Sportcentrum Jičín | 70:26 | + 38:46 | |
Dubská Elena | TJN1058 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrástová Barbora | STH0851 | A | SK Studenec | 42:29 | |
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | B | USK Praha | 44:42 | + 2:13 |
3. | Havrdová Sheila | SJC0750 | B | Sportcentrum Jičín | 44:55 | + 2:26 |
4. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | A | KOS TJ Tesla Brno | 46:13 | + 3:44 |
5. | Malečková Pavlína | VSP0855 | A | USK Praha | 47:22 | + 4:53 |
6. | Nagyová Zuzana | TJN0863 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:29 | + 9:00 |
7. | Jílková Lenka | UOL0654 | B | SOB Olomouc | 51:46 | + 9:17 |
8. | Rychlá Karolína | AOP0757 | B | Orientační Běh Opava | 51:57 | + 9:28 |
9. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | C | Sportcentrum Jičín | 53:15 | + 10:46 |
10. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | A | USK Praha | 53:42 | + 11:13 |
11. | Čivrná Eliška | VRL0851 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:23 | + 11:54 |
12. | Lichtenbergová Zuzana | VSP0754 | C | USK Praha | 54:38 | + 12:09 |
13. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | A | SOB Olomouc | 54:44 | + 12:15 |
14. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | B | KOS Slavia Plzeň | 55:21 | + 12:52 |
15. | Ehlová Martina | TBM0655 | B | KOS TJ Tesla Brno | 56:13 | + 13:44 |
16. | Janošíková Marie | VCB0752 | C | OB České Budějovice | 57:19 | + 14:50 |
17. | Lipenská Barbora | CHA0753 | C | OK Chrastava | 57:24 | + 14:55 |
18. | Kolafová Karolína | 0040001 | 004-Ski klub ŠumavaVimperk-ner | 58:56 | + 16:27 | |
19. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | C | OOB TJ Turnov | 63:00 | + 20:31 |
20. | Fuchsová Ema | TBM0653 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:31 | + 21:02 |
21. | Ryglová Adéla | TBM0857 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:06 | + 21:37 |
22. | Lamačová Barbora | BOR0750 | C | OK Jiskra Nový Bor | 65:54 | + 23:25 |
23. | Jílková Pavla | UOL0753 | C | SOB Olomouc | 67:34 | + 25:05 |
24. | Urbánková Eva | ONO0650 | C | SKOB Ostrov | 67:36 | + 25:07 |
25. | Ryšavá Viktorie | TBM0760 | KOS TJ Tesla Brno | 69:16 | + 26:47 | |
26. | Dubská Emma | TJN0759 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 71:55 | + 29:26 |
27. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 86:58 | + 44:29 | |
Gajdová Michaela | VSP0752 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srbová Michaela | LPU0557 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 50:42 | |
2. | Malečková Hana | VSP0553 | A | USK Praha | 51:30 | + 0:48 |
3. | Pecková Tereza | VLI0551 | A | Slavia Liberec orienteering | 52:55 | + 2:13 |
4. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | A | USK Praha | 53:48 | + 3:06 |
5. | Randáková Adéla | VRL0452 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:08 | + 6:26 |
6. | Smolková Barbora | TAP0356 | C | KOB Tretra Praha | 61:23 | + 10:41 |
7. | Holíková Simona | ONO0553 | C | SKOB Ostrov | 65:51 | + 15:09 |
8. | Čechmánková Anna | PVP0450 | A | VSK Přírodní vědy Praha | 66:32 | + 15:50 |
9. | Skácelová Kateřina | JJN0550 | B | Team Jizerky | 68:33 | + 17:51 |
10. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 71:06 | + 20:24 |
11. | Lichtenbergová Tereza | VSP0556 | C | USK Praha | 76:10 | + 25:28 |
12. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 77:03 | + 26:21 |
13. | Poborská Eliška | DKP0358 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:02 | + 27:20 |
14. | Pušová Bára | STH0357 | A | SK Studenec | 78:33 | + 27:51 |
15. | Tulachová Anna | VSP0554 | C | USK Praha | 88:52 | + 38:10 |
16. | Miková Lenka | TBM0460 | B | KOS TJ Tesla Brno | 94:40 | + 43:58 |
17. | Lubrichová Veronika | STE0451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 97:10 | + 46:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Helena | VRL7452 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:38 | |
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 74:09 | + 7:31 |
3. | Baldrianová Barbora | DKP7855 | A | Oddíl OB Kotlářka | 75:10 | + 8:32 |
4. | Mrázková Romana | SJC8351 | E | Sportcentrum Jičín | 84:39 | + 18:01 |
5. | Tomešová Daniela | SJC8451 | E | Sportcentrum Jičín | 88:37 | + 21:59 |
6. | Bejvlová Karolína | LME0250 | C | SK Los Mělník | 91:20 | + 24:42 |
7. | Janovská Petra | PGP7355 | E | SK Praga | 104:26 | + 37:48 |
8. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | A | Slavia Liberec orienteering | 113:16 | + 46:38 |
9. | Voltrová Alena | DKP9956 | E | Oddíl OB Kotlářka | 117:39 | + 51:01 |
10. | Gallová Veronika | STH0053 | C | SK Studenec | 135:58 | + 69:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chudíková Barbora | SJI7850 | A | OK Jihlava | 47:01 | |
2. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | KOS Slavia Plzeň | 54:06 | + 7:05 | |
3. | Kašková Kateřina | CHA7850 | B | OK Chrastava | 54:11 | + 7:10 |
4. | La Carbonara Hana | TBM7652 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:10 | + 8:09 |
5. | Kopáčková Iva | CHT8851 | A | OOB SK Chrast | 59:42 | + 12:41 |
6. | Roučková Romana | VIM8350 | Ski klub Šumava Vimperk | 63:54 | + 16:53 | |
7. | Janečková Markéta | DKP8151 | Oddíl OB Kotlářka | 64:19 | + 17:18 | |
8. | Rypáčková Dana | SPC7955 | C | SPORTICUS team | 68:27 | + 21:26 |
9. | Mikeszová Martina | DKP8162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:21 | + 36:20 |
10. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 104:25 | + 57:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrdinová Marie | VSP7852 | C | USK Praha | 48:47 | |
2. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:32 | + 2:45 |
3. | Kučerová Marie | VSP7551 | B | USK Praha | 53:48 | + 5:01 |
4. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 54:19 | + 5:32 |
5. | Sobotová Jana | VPM7250 | C | KOS Slavia Plzeň | 54:57 | + 6:10 |
6. | Pařízková Věrka | SMR7151 | C | SNS Smržovka | 55:10 | + 6:23 |
7. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:37 | + 6:50 |
8. | Malečková Iva | VSP7559 | C | USK Praha | 55:53 | + 7:06 |
9. | Havrdová Renata | SJC7756 | C | Sportcentrum Jičín | 56:54 | + 8:07 |
10. | Patková Kateřina | BOR7853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 59:19 | + 10:32 |
11. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 59:39 | + 10:52 |
12. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:42 | + 11:55 |
13. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:40 | + 12:53 |
14. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 63:08 | + 14:21 |
15. | Škorpilová Jana | SZP7450 | C | TJ Slovan Praha Zdravotník | 65:28 | + 16:41 |
16. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 68:02 | + 19:15 |
17. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:31 | + 22:44 |
18. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 72:28 | + 23:41 |
19. | Mairichová Radka | JJN7450 | C | Team Jizerky | 72:38 | + 23:51 |
20. | Urbánková Jana | ONO7851 | C | SKOB Ostrov | 72:41 | + 23:54 |
21. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:17 | + 24:30 |
22. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 77:58 | + 29:11 |
Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Lamačová Dana | TUR7451 | C | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannová Renata | PVP6650 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 42:47 | |
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 57:00 | + 14:13 |
3. | Hrabánková Ilona | SSP6250 | C | SK Stopa Praha | 83:50 | + 41:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 53:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 27:40 | |
2. | Janeček Tomáš | DKP1206 | Oddíl OB Kotlářka | 33:01 | + 5:21 | |
3. | Sedlák Václav | DKP1105 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:29 | + 5:49 |
4. | Peňáz Jan | VRB1111 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 33:35 | + 5:55 |
5. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 33:56 | + 6:16 |
6. | Horák Kryštof | VSP1400 | C | USK Praha | 38:18 | + 10:38 |
7. | Rypáček Radim | SPC1302 | C | SPORTICUS team | 38:30 | + 10:50 |
8. | Vrbata Alan | VRL1203 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:32 | + 17:52 | |
9. | Kawulok Matyáš | SIT1201 | OK SILESIA | 50:55 | + 23:15 | |
10. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:03 | + 29:23 |
11. | Kazda František | SJC1201 | Sportcentrum Jičín | 57:08 | + 29:28 | |
12. | Jedlička Josef | VPM1102 | C | KOS Slavia Plzeň | 70:17 | + 42:37 |
13. | Wohanka Metoděj | VRL1601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 77:35 | + 49:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzl Antonín | SJI0906 | B | OK Jihlava | 32:02 | |
2. | Skácel Jan | VLI0901 | A | Slavia Liberec orienteering | 33:53 | + 1:51 |
3. | Kovalčík Petr | AOP0901 | A | Orientační Běh Opava | 34:17 | + 2:15 |
4. | Kučera Jakub | VSP0900 | A | USK Praha | 34:47 | + 2:45 |
5. | Škorpil Marek | SZP0901 | C | TJ Slovan Praha Zdravotník | 34:49 | + 2:47 |
6. | Engel Adam | DKP0910 | B | Oddíl OB Kotlářka | 35:38 | + 3:36 |
7. | Gajda Petr | VSP0903 | A | USK Praha | 37:41 | + 5:39 |
8. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | C | SOS Jindřichův Hradec | 38:33 | + 6:31 |
9. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:04 | + 11:02 |
10. | Malý Matyáš | TBM0910 | KOS TJ Tesla Brno | 46:38 | + 14:36 | |
11. | Míchal Jakub | SJH1001 | C | SOS Jindřichův Hradec | 47:57 | + 15:55 |
12. | Doušek Vilém | TBM0904 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:57 | + 16:55 |
13. | Materna Josef | VPM0902 | C | KOS Slavia Plzeň | 49:40 | + 17:38 |
14. | Janošík Ivan | VCB1002 | C | OB České Budějovice | 50:24 | + 18:22 |
15. | Beneš Jan | MLA1000 | C | MLOK Mariánské Lázně | 52:29 | + 20:27 |
16. | Žemlík Eduard | TUR0909 | C | OOB TJ Turnov | 53:10 | + 21:08 |
17. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:17 | + 22:15 | |
18. | Wohanka Antonín | VRL1201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:39 | + 28:37 |
19. | Pešík Matouš | VLI0903 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:44 | + 30:42 |
20. | Kubáň Patrik | TBM1001 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:17 | + 40:15 |
21. | Tempír Lukáš | UOL1001 | SOB Olomouc | 104:06 | + 72:04 | |
Patka Marek | BOR0902 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Pochop Václav | STH0902 | C | SK Studenec | DISK | ||
Junek Šimon | STH1001 | C | SK Studenec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mairich Filip | JJN0600 | A | Team Jizerky | 41:41 | |
2. | Srb Vladimír | LPU0714 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 45:15 | + 3:34 |
3. | Štrait Vilém | VSP0701 | A | USK Praha | 46:53 | + 5:12 |
4. | Svoboda Antonín | VPM0601 | A | KOS Slavia Plzeň | 46:59 | + 5:18 |
5. | Shyp Oleksii | BOR0711 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:55 | + 8:14 |
6. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | B | OB České Budějovice | 50:39 | + 8:58 |
7. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | B | KOB Tretra Praha | 52:43 | + 11:02 |
8. | Tomášek Prokop | TUR0711 | C | OOB TJ Turnov | 53:49 | + 12:08 |
9. | Čechmánek Václav | PVP0600 | B | VSK Přírodní vědy Praha | 55:05 | + 13:24 |
10. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | A | Oddíl OB Kotlářka | 60:18 | + 18:37 |
11. | Petruš Ondřej | MLA0701 | B | MLOK Mariánské Lázně | 60:58 | + 19:17 |
12. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 62:49 | + 21:08 |
13. | Bureš David | VLI0707 | B | Slavia Liberec orienteering | 64:20 | + 22:39 |
14. | Junek Matouš | STH0801 | B | SK Studenec | 65:23 | + 23:42 |
15. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:43 | + 24:02 |
16. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | C | KOS TJ Tesla Brno | 67:01 | + 25:20 |
17. | Termer Štěpán | VSP0807 | C | USK Praha | 67:18 | + 25:37 |
18. | Šnytr Václav | JJN0805 | C | Team Jizerky | 67:36 | + 25:55 |
19. | Patka Kryštof | BOR0702 | C | OK Jiskra Nový Bor | 67:51 | + 26:10 |
20. | Blažek Cyril | SJH0701 | C | SOS Jindřichův Hradec | 68:21 | + 26:40 |
21. | Beneš Josef | MLA0702 | C | MLOK Mariánské Lázně | 70:32 | + 28:51 |
22. | Parkan Tomáš | SJH0803 | C | SOS Jindřichův Hradec | 72:18 | + 30:37 |
23. | Víteček Šimon | DKP0801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 80:33 | + 38:52 |
24. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | C | OK Jihlava | 86:45 | + 45:04 |
25. | Koten Vojtěch | DKP0815 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:30 | + 50:49 |
26. | Hlavatý Jan | LPU0713 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:30 | + 55:49 | |
27. | Pochop Petr | STH0701 | C | SK Studenec | 110:24 | + 68:43 |
Zurynek Jan | TJN0605 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Lesák Marek | TJN0811 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Skripnik Matouš | FSP0800 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peňáz Radek | VRB0313 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 49:33 | |
2. | Salaba Dan | JIL0404 | A | OK Jilemnice | 52:40 | + 3:07 |
3. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 54:22 | + 4:49 |
4. | Šubrt Vojtěch | VSP0503 | A | USK Praha | 62:17 | + 12:44 |
5. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:56 | + 13:23 |
6. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:41 | + 15:08 |
7. | Venhoda Matěj | SJI0301 | B | OK Jihlava | 67:54 | + 18:21 |
8. | Sobota Ondřej | VPM0502 | C | KOS Slavia Plzeň | 73:50 | + 24:17 |
9. | Mareš Albert | DKP0308 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:24 | + 24:51 |
10. | Kolář Matyáš | VSP0304 | C | USK Praha | 76:35 | + 27:02 |
11. | Bejvl Marek | LME0400 | C | SK Los Mělník | 76:40 | + 27:07 |
Zakouřil Matyáš | VSP0400 | A | USK Praha | DISK | ||
Bláha Adam | KSU0525 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průša Kryštof | DCE0102 | E | KOB Dobřichovice | 53:18 | |
2. | Škoda Jakub | VLI8800 | E | Slavia Liberec orienteering | 56:20 | + 3:02 |
3. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | E | Oddíl OS SK Prostějov | 57:44 | + 4:26 |
4. | Hasman Marek | VPM0201 | C | KOS Slavia Plzeň | 58:04 | + 4:46 |
5. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 59:19 | + 6:01 |
6. | Rusý Tomáš | DCE9300 | E | KOB Dobřichovice | 59:39 | + 6:21 |
7. | Tomanek Daniel | KSU7410 | E | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:53 | + 7:35 |
8. | Starý Ondra | DCE9800 | E | KOB Dobřichovice | 61:37 | + 8:19 |
9. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | KOS TJ Tesla Brno | 62:44 | + 9:26 |
10. | Kettner Lukáš | DCE9400 | A | KOB Dobřichovice | 63:48 | + 10:30 |
11. | Mareček Šimon | LPU0222 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 65:25 | + 12:07 |
12. | Kettner Vojtěch | DCE9600 | A | KOB Dobřichovice | 65:56 | + 12:38 |
13. | Malý Aleš | JIL8702 | E | OK Jilemnice | 66:49 | + 13:31 |
14. | Vlček Martin | TUR8702 | A | OOB TJ Turnov | 67:00 | + 13:42 |
15. | Mareček Petr | OSN6900 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 68:16 | + 14:58 |
16. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | E | Orientační Běh Opava | 70:30 | + 17:12 |
17. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 71:36 | + 18:18 |
18. | Kolaja Jan | VLI8100 | E | Slavia Liberec orienteering | 72:56 | + 19:38 |
19. | Klaška Pavel | DKP9301 | E | Oddíl OB Kotlářka | 77:19 | + 24:01 |
20. | Navrátil Šimon | DCE9701 | C | KOB Dobřichovice | 78:20 | + 25:02 |
21. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | C | OOB SK Chrast | 79:00 | + 25:42 |
22. | Janovský Tomáš | PGP6401 | E | SK Praga | 79:45 | + 26:27 |
23. | Ohnisko Jan | DCE9401 | C | KOB Dobřichovice | 79:53 | + 26:35 |
24. | Martínek Robert | VPM7700 | C | KOS Slavia Plzeň | 98:04 | + 44:46 |
25. | Němeček Jan | DCE9302 | B | KOB Dobřichovice | 113:58 | + 60:40 |
Lauerman Jan | SJI7419 | A | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:13 | |
2. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 61:55 | + 2:42 |
3. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 72:24 | + 13:11 |
4. | Tempír Tomáš | UOL7702 | C | SOB Olomouc | 72:58 | + 13:45 |
5. | Kolář Tomáš | PGP7104 | C | SK Praga | 83:42 | + 24:29 |
6. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 93:58 | + 34:45 |
7. | Urbaník Robert | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | 121:52 | + 62:39 |
Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | LPU7818 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:20 | |
2. | Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | 53:26 | + 5:06 |
3. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 55:34 | + 7:14 |
4. | Žemlík Pavel | TUR7135 | C | OOB TJ Turnov | 57:32 | + 9:12 |
5. | Peňáz Radek | VRB7606 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 58:37 | + 10:17 |
6. | Rypáček Miroslav | SPC7506 | C | SPORTICUS team | 58:50 | + 10:30 |
7. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 59:34 | + 11:14 | |
8. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 59:50 | + 11:30 |
9. | Kubát Miroslav | VRL6701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:08 | + 11:48 |
10. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | Sportcentrum Jičín | 60:15 | + 11:55 |
11. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 62:26 | + 14:06 |
12. | Petruš Marek | MLA7500 | C | MLOK Mariánské Lázně | 62:54 | + 14:34 |
13. | Gorczyca Jacek | 97P7100 | KS Hades Poznań | 64:20 | + 16:00 | |
14. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:27 | + 16:07 |
15. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:26 | + 18:06 |
16. | Hons Miši | SMR7700 | C | SNS Smržovka | 66:49 | + 18:29 |
17. | Nowak Remigiusz | 97P7200 | KS Hades Poznań | 67:00 | + 18:40 | |
18. | Jedlička Jiří | VPM7602 | C | KOS Slavia Plzeň | 75:45 | + 27:25 |
19. | Hofhanzl Abrahám | SJI7300 | C | OK Jihlava | 77:34 | + 29:14 |
20. | Horák Pavel | VSP7200 | C | USK Praha | 78:44 | + 30:24 |
21. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:15 | + 30:55 |
22. | Meier Jiří | BRU7400 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 80:08 | + 31:48 | |
23. | Kouba Otakar | SJC7100 | C | Sportcentrum Jičín | 83:58 | + 35:38 |
24. | Vondráček Martin | DKP7704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 91:25 | + 43:05 |
Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 50:49 | |
2. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:07 | + 8:18 |
3. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 62:05 | + 11:16 |
4. | Bartczak Jarosław | 39P6800 | UMKS Orkan Ostróda | 65:18 | + 14:29 | |
5. | Parkan Jiří | SJH6801 | C | SOS Jindřichův Hradec | 68:10 | + 17:21 |
6. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:19 | + 18:30 |
7. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 76:45 | + 25:56 |
8. | Starý Pavel | VRL6301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 77:48 | + 26:59 |
9. | Reichl Michal | SSP6400 | C | SK Stopa Praha | 77:58 | + 27:09 |
10. | Nagy Josef | TJN6701 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 87:06 | + 36:17 |
11. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 96:46 | + 45:57 |
12. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | Sportcentrum Jičín | 105:22 | + 54:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | SZP5700 | C | TJ Slovan Praha Zdravotník | 59:30 | |
2. | Laciga Zdeněk | SZP5200 | C | TJ Slovan Praha Zdravotník | 59:55 | + 0:25 |
3. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 60:08 | + 0:38 |
4. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 65:19 | + 5:49 |
5. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:26 | + 6:56 |
6. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 70:26 | + 10:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 88:02 | |
Nosál Stanislav | SSP4600 | C | SK Stopa Praha | DISK | ||
Němec Vladimír | SSP4201 | C | SK Stopa Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:31 | ||
2. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 41:37 | + 4:06 | |
3. | Peňázová hana | VRB | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 44:45 | + 7:14 | |
4. | Kučerová Petra | SJC7950 | C | Sportcentrum Jičín | 45:46 | + 8:15 |
5. | Roučka Martin | VIM8000 | Ski klub Šumava Vimperk | 51:06 | + 13:35 | |
6. | Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | 51:14 | + 13:43 | |
7. | Lauermanová Eva | SJI1353 | OK Jihlava | 58:02 | + 20:31 | |
8. | Míchal Jiří | SJH7802 | SOS Jindřichův Hradec | 70:26 | + 32:55 | |
9. | Valdman Hynek | JIL | OK Jilemnice | 78:08 | + 40:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pruner Petr | SPC8207 | SPORTICUS team | 47:38 | ||
2. | Šubrt Matěj | DKP0205 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:04 | + 8:26 |
3. | Tihonová Martina | PHK8651 | OK 99 Hradec Králové | 61:51 | + 14:13 | |
4. | Pešík Michal | JLI7701 | OB Jizerky | 73:20 | + 25:42 | |
5. | Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:33 | + 28:55 | |
6. | Reichl Tomáš | SSP0100 | C | SK Stopa Praha | 79:31 | + 31:53 |
7. | Neumann Jindřich | PVP9900 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 93:18 | + 45:40 |
Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | DISK |