Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 13:17 | |
2. | Rochovanská Eliška | ASU1456 | C | Magnus Orienteering | 16:33 | + 3:16 |
3. | Rochovanská Štěpánka | ASU1457 | C | Magnus Orienteering | 17:36 | + 4:19 |
4. | Szwedová Emilie | MOV1353 | C | SKOB Ostrava | 19:48 | + 6:31 |
5. | Vlčková Barbora | KSU1454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:40 | + 7:23 |
6. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:00 | + 7:43 |
7. | Paulíčková Veronika | UOL1450 | C | SOB Olomouc | 23:06 | + 9:49 |
8. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 30:10 | + 16:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skupieńová Eliška | SIT1151 | B | OK SILESIA | 16:38 | |
2. | Kopecká Eliška | SSU1252 | C | SK Severka Šumperk | 17:15 | + 0:37 |
3. | Burešová Sofie | BFM1153 | B | SKOB Frýdek - Místek | 17:53 | + 1:15 |
4. | Létalová Eva | SFM1250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 18:54 | + 2:16 |
5. | Pelantová Nikol | ASU1150 | C | Magnus Orienteering | 20:52 | + 4:14 |
6. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 20:55 | + 4:17 |
7. | Jurčková Sofie | SIT1251 | C | OK SILESIA | 22:03 | + 5:25 |
8. | Kotůlková Dorota | AOP1150 | C | Orientační Běh Opava | 23:49 | + 7:11 |
9. | Ligocká Alžběta | SFM1252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 24:03 | + 7:25 |
10. | Kijonková Lucie | SVČ Fokus Nový Jičín | 26:10 | + 9:32 | ||
11. | Kubálková Lada | SVČ Fokus Nový Jičín | 26:50 | + 10:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkova Maja | TRI0959 | B | TJ TŽ Třinec | 21:53 | |
2. | Hýblová Eliška | JPV0952 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 22:06 | + 0:13 |
3. | Burešová Eliška | BFM0955 | B | SKOB Frýdek - Místek | 23:42 | + 1:49 |
4. | Kawuloková Tereza | TRI0956 | B | TJ TŽ Třinec | 24:22 | + 2:29 |
5. | Tomanková Alice | KSU0959 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:30 | + 2:37 |
6. | Juračáková Judita | BFM1053 | B | SKOB Frýdek - Místek | 24:57 | + 3:04 |
7. | Cymorková Julie | TRI0953 | B | TJ TŽ Třinec | 25:06 | + 3:13 |
8. | Walaská Klára | TRI0950 | B | TJ TŽ Třinec | 26:16 | + 4:23 |
9. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | B | SOB Olomouc | 26:35 | + 4:42 |
10. | Luterová Laura | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | 26:51 | + 4:58 |
11. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:30 | + 9:37 |
12. | Václavková Amálie | KON1079 | B | KOB Konice | 33:14 | + 11:21 |
13. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 33:46 | + 11:53 |
14. | Malasková Linda | UOL1053 | B | SOB Olomouc | 35:25 | + 13:32 |
15. | Šamárková Amélie | AOP1052 | C | Orientační Běh Opava | 36:04 | + 14:11 |
16. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:13 | + 14:20 |
17. | Pavelková Eva | KSU1099 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:38 | + 14:45 |
18. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | B | SKOB Frýdek - Místek | 38:07 | + 16:14 |
19. | Bokišová Johana | AOP1051 | C | Orientační Běh Opava | 38:11 | + 16:18 |
20. | Zapletalová Anna | KON0979 | C | KOB Konice | 41:39 | + 19:46 |
21. | Kopecká Veronika | SSU1051 | C | SK Severka Šumperk | 49:30 | + 27:37 |
22. | Tomanová Karolína | SIT1053 | OK SILESIA | 61:44 | + 39:51 | |
Gottwaldová Amálie | STE0952 | B | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | A | Orientační Běh Opava | 33:42 | |
2. | Otrubová Karolína | PLU0888 | A | TJ SOKOL Plumlov | 35:33 | + 1:51 |
3. | Matoušková Johana | STE0751 | A | SK SKI-OB Šternberk | 36:25 | + 2:43 |
4. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | B | SK Severka Šumperk | 37:54 | + 4:12 |
5. | Klöslová Sofie | AOP0854 | B | Orientační Běh Opava | 42:45 | + 9:03 |
6. | Czerneková Adéla | TRI0854 | C | TJ TŽ Třinec | 43:44 | + 10:02 |
7. | Balvanová Vendula | JPV0750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:46 | + 10:04 |
8. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 44:12 | + 10:30 |
9. | Byrtusová Klára | SIT0851 | B | OK SILESIA | 44:21 | + 10:39 |
10. | Malá Karolína | VRB0777 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 45:28 | + 11:46 |
11. | Burdová Hana | STE0852 | B | SK SKI-OB Šternberk | 48:40 | + 14:58 |
12. | Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | 50:01 | + 16:19 |
13. | Pelantová Sára | ASU0850 | C | Magnus Orienteering | 52:56 | + 19:14 |
14. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | B | TJ Sokol Ptení | 53:07 | + 19:25 |
15. | Reichlová Pavla | KSU0888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:15 | + 21:33 |
16. | Richtrová Ema | SSU0753 | C | SK Severka Šumperk | 55:18 | + 21:36 |
17. | Polcrová Karolína | JPV0754 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:38 | + 21:56 |
18. | Křapová Natálie | SSU0851 | C | SK Severka Šumperk | 60:53 | + 27:11 |
19. | Chammas Viktoria | JPV0762 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 81:38 | + 47:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pinkavová Hana | JPV0551 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 40:12 | |
2. | Přikrylová Jana | JPV0652 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 45:09 | + 4:57 |
3. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 46:52 | + 6:40 |
4. | Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 49:29 | + 9:17 |
5. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 51:23 | + 11:11 |
6. | Juřinová Adéla | KSU0650 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:45 | + 11:33 |
7. | Vojkůvková Hana | MOV0552 | B | SKOB Ostrava | 58:06 | + 17:54 |
8. | Olekšová Natálie | KRN0652 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 62:31 | + 22:19 |
9. | Reichlová Anežka | PLU0651 | TJ SOKOL Plumlov | 90:53 | + 50:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bídová Markéta | PBM0352 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 38:41 | 5484 | |
2. | Krajíčková Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 44:12 | + 5:31 | 4838 |
3. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:20 | + 6:39 | 4705 |
4. | Rychlá Karolína | AOP0757 | A | Orientační Běh Opava | 46:06 | + 7:25 | 4615 |
5. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:06 | + 10:25 | 4263 |
6. | Bořánková Karolína | KAM9550 | C | OK Kamenice | 54:45 | + 16:04 | 3601 |
7. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 58:39 | + 19:58 | 3144 |
8. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:43 | + 26:02 | 2433 |
9. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 68:19 | + 29:38 | 2011 |
10. | Lubrichová Veronika | PLU0453 | B | TJ SOKOL Plumlov | 76:05 | + 37:24 | 1101 |
11. | Urbánková Tereza | SFM0250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 81:21 | + 42:40 | 484 |
MS | Šaňáková Marie | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 47:53 | + 9:12 | 0 |
Davidová Tereza | SFM0252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:59 | |
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 48:51 | + 4:52 |
3. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:59 | + 6:00 |
4. | Ligocká Kateřina | SFM8450 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 51:12 | + 7:13 |
5. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:17 | + 11:18 |
6. | Zapletalová Kamila | KON7979 | C | KOB Konice | 55:51 | + 11:52 |
7. | Holasová Šárka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 56:19 | + 12:20 |
8. | Chudíková Pavla | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 58:13 | + 14:14 |
9. | Kozlíková Veronika | KRN7753 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 58:28 | + 14:29 |
10. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:43 | + 14:44 |
11. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 59:38 | + 15:39 |
12. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:44 | + 15:45 |
13. | Hubíková Iva | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 62:30 | + 18:31 |
14. | Křižáková Kateřina | HAV8550 | C | OB Havířov | 63:18 | + 19:19 |
15. | Kireeva Olesia | MOV8053 | C | SKOB Ostrava | 64:39 | + 20:40 |
16. | Plevačová Alexandra | ZLH8150 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 65:16 | + 21:17 |
17. | Kawuloková Zdeňka | SIT8451 | C | OK SILESIA | 68:37 | + 24:38 |
18. | Kesely Lenka | PLU0651 | TJ SOKOL Plumlov | 71:16 | + 27:17 | |
19. | Kopecká Tereza | SSU8000 | C | SK Severka Šumperk | 71:58 | + 27:59 |
20. | Václavková Lenka | KON8155 | C | KOB Konice | 78:01 | + 34:02 |
21. | Tomášková Petra | STE8250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 84:32 | + 40:33 |
22. | Povýšilová Petra | PLU7950 | C | TJ SOKOL Plumlov | 139:51 | + 95:52 |
Lorencová Linda | PLU7676 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:21 | |
2. | Králová Gabriela | HAV7152 | C | OB Havířov | 37:00 | + 0:39 |
3. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 37:50 | + 1:29 |
4. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 39:15 | + 2:54 |
5. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 39:29 | + 3:08 |
6. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:14 | + 3:53 |
7. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:44 | + 4:23 |
8. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:19 | + 6:58 |
9. | Švestková Hana | JPV7550 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:48 | + 8:27 |
10. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 45:08 | + 8:47 |
11. | Hanousková Michaela | KON7474 | C | KOB Konice | 45:32 | + 9:11 |
12. | Palarčíková Kateřina | SFM7850 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 45:47 | + 9:26 |
13. | Pannová Vendula | MOV7752 | C | SKOB Ostrava | 46:30 | + 10:09 |
14. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:31 | + 10:10 |
15. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:50 | + 10:29 |
16. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 47:39 | + 11:18 |
17. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:43 | + 11:22 |
18. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:46 | + 12:25 |
18. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 48:46 | + 12:25 |
20. | Krhutová Martina | TRI7450 | C | TJ TŽ Třinec | 49:31 | + 13:10 |
21. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:40 | + 13:19 |
22. | Glonková Martina | STE7450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:22 | + 20:01 |
23. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 63:06 | + 26:45 |
24. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 67:00 | + 30:39 |
25. | Sekaninová Jitka | ASU7750 | C | Magnus Orienteering | 70:31 | + 34:10 |
26. | Davidová Petra | SFM7651 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 74:42 | + 38:21 |
27. | Vojkůvková Jarmila | MOV7152 | C | SKOB Ostrava | 76:32 | + 40:11 |
28. | Martináková Radmila | HAV7150 | OB Havířov | 91:56 | + 55:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 34:12 | |
2. | Denysenko Tamara | TRI6150 | C | TJ TŽ Třinec | 34:42 | + 0:30 |
3. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 35:00 | + 0:48 |
4. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 37:19 | + 3:07 |
5. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 46:42 | + 12:30 |
6. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 47:07 | + 12:55 |
7. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 47:38 | + 13:26 |
8. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:03 | + 19:51 |
9. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 70:03 | + 35:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotůlek Vít | AOP1301 | C | Orientační Běh Opava | 15:37 | |
2. | Hrouza Jan | KRN1300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 15:48 | + 0:11 |
3. | Mazák Šimon | KSU1300 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:52 | + 0:15 |
4. | Bokiš Matěj | AOP1303 | C | Orientační Běh Opava | 17:16 | + 1:39 |
5. | Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | 18:44 | + 3:07 |
6. | Panna Matyáš | MOV1300 | C | SKOB Ostrava | 22:16 | + 6:39 |
7. | Hubík Radan | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 22:47 | + 7:10 |
8. | Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 28:33 | + 12:56 |
9. | Chammas Maxim | JPV1313 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:39 | + 13:02 |
10. | Strouhal Matěj | AOP1305 | C | Orientační Běh Opava | 31:19 | + 15:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmol Ondřej | AOP1300 | C | Orientační Běh Opava | 13:40 | |
2. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 14:54 | + 1:14 |
3. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | C | TJ TŽ Třinec | 16:51 | + 3:11 |
4. | Štábl Vít | KSU1100 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:01 | + 3:21 |
5. | Kawulok Matyáš | SIT1201 | B | OK SILESIA | 17:07 | + 3:27 |
6. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | 18:14 | + 4:34 |
7. | Lýsek Štěpán | UOL1203 | C | SOB Olomouc | 18:34 | + 4:54 |
8. | Peňáz Jan | VRB1111 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 18:55 | + 5:15 |
9. | Zapletal David | KON1111 | C | KOB Konice | 19:34 | + 5:54 |
10. | Václavek Alois | KON1132 | C | KOB Konice | 20:15 | + 6:35 |
11. | Hedrich Jan | SSU1101 | C | SK Severka Šumperk | 22:19 | + 8:39 |
12. | Myslivec Lukáš | TRI1201 | C | TJ TŽ Třinec | 23:27 | + 9:47 |
13. | Vlček Antonín | KSU1121 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:33 | + 11:53 |
14. | Turek Václav | SSU1102 | C | SK Severka Šumperk | 25:35 | + 11:55 |
15. | Chammas Alex | JPV1111 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 25:41 | + 12:01 |
16. | Fuják Adam | HAV1200 | C | OB Havířov | 25:47 | + 12:07 |
17. | Pospíšil Jáchym | PTE1111 | B | TJ Sokol Ptení | 27:31 | + 13:51 |
18. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 33:16 | + 19:36 |
19. | Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:04 | + 22:24 |
20. | Bída Ondřej | SOB Olomouc | 36:45 | + 23:05 | ||
Baník Matyáš | ASU1200 | C | Magnus Orienteering | DISK | ||
Krutina Vít | HAV1201 | OB Havířov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holas Štěpán | AOP0900 | A | Orientační Běh Opava | 19:13 | |
2. | Matoušek Jan | STE0909 | A | SK SKI-OB Šternberk | 20:01 | + 0:48 |
3. | Kovalčík Petr | AOP0901 | A | Orientační Běh Opava | 20:51 | + 1:38 |
4. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 21:15 | + 2:02 |
5. | Heiser Matěj | SSU0900 | B | SK Severka Šumperk | 21:36 | + 2:23 |
6. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | B | TJ TŽ Třinec | 21:53 | + 2:40 |
7. | Lutera Oliver | PLU1001 | B | TJ SOKOL Plumlov | 21:58 | + 2:45 |
8. | Liber Václav | AOP1000 | B | Orientační Běh Opava | 24:40 | + 5:27 |
9. | Pánek Antonín | SSU0901 | C | SK Severka Šumperk | 25:58 | + 6:45 |
10. | Kožnárek Pavel | PLU0902 | B | TJ SOKOL Plumlov | 26:43 | + 7:30 |
11. | Volkov Vladyslav | TRI1005 | C | TJ TŽ Třinec | 26:51 | + 7:38 |
12. | Turek Josef | SSU0904 | C | SK Severka Šumperk | 27:47 | + 8:34 |
13. | Berger Tomáš | MOV1002 | B | SKOB Ostrava | 29:51 | + 10:38 |
14. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 35:18 | + 16:05 |
15. | Richtr František | SSU0903 | C | SK Severka Šumperk | 35:35 | + 16:22 |
16. | Dorazil Prokop | SVČ Fokus Nový Jičín | 37:19 | + 18:06 | ||
17. | Havlík Jakub | KSU1009 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:25 | + 18:12 |
18. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:16 | + 24:03 |
19. | Hudeczek Samuel Jan | OOP1000 | C | TJ Opava | 46:39 | + 27:26 |
20. | Pospíšil Tomáš | SSU1006 | C | SK Severka Šumperk | 47:36 | + 28:23 |
21. | Kohoutek Jakub | AOP0908 | C | Orientační Běh Opava | 47:40 | + 28:27 |
22. | Špiller Vojtěch | AOP1003 | C | Orientační Běh Opava | 49:10 | + 29:57 |
23. | Foret Dominik | SSU1004 | C | SK Severka Šumperk | 52:43 | + 33:30 |
24. | Tempír Lukáš | UOL1001 | C | SOB Olomouc | 53:46 | + 34:33 |
25. | Sekanina Marek | ASU1010 | C | Magnus Orienteering | 55:15 | + 36:02 |
26. | Keprt Dominil | KRN0903 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 63:26 | + 44:13 |
27. | Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 104:11 | + 84:58 |
Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Otta Tobiáš | BFM0903 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický Antonín | SPR0800 | A | SK SKI - SPORT Praděd | 34:20 | |
2. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 34:41 | + 0:21 |
3. | Volkov Maksym | TRI0708 | B | TJ TŽ Třinec | 38:41 | + 4:21 |
4. | Paloncý Jan | KSU0808 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:56 | + 4:36 |
5. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 39:54 | + 5:34 |
6. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 40:23 | + 6:03 |
7. | Miča Jan | KSU0701 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:17 | + 8:57 |
8. | Tomášek Josef | STE0808 | B | SK SKI-OB Šternberk | 44:05 | + 9:45 |
9. | Pánek Ondřej | SSU0702 | C | SK Severka Šumperk | 45:39 | + 11:19 |
10. | Lipenský Matouš | KON0830 | B | KOB Konice | 45:40 | + 11:20 |
11. | Vojkovský Václav | TRI0800 | C | TJ TŽ Třinec | 53:39 | + 19:19 |
12. | Musil Kristián | KRN0706 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 54:10 | + 19:50 |
13. | Kropáček Matěj | STE0810 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:16 | + 23:56 |
14. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 60:54 | + 26:34 |
15. | Dohnal Jan | STE0813 | C | SK SKI-OB Šternberk | 62:15 | + 27:55 |
16. | Walach Ondřej | TRI0803 | C | TJ TŽ Třinec | 66:25 | + 32:05 |
17. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:32 | + 32:12 |
18. | Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 80:45 | + 46:25 |
19. | Hedrich Miroslav | SSU0705 | C | SK Severka Šumperk | 96:26 | + 62:06 |
20. | Veliký Lukáš | KRN0704 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 114:56 | + 80:36 |
Ranostaj Vojtěch | KRN0705 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:42 | |
2. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:51 | + 1:09 |
3. | Klapetek Václav | AOP0503 | B | Orientační Běh Opava | 39:56 | + 3:14 |
4. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:03 | + 4:21 |
5. | Klösel Samuel | AOP0504 | B | Orientační Běh Opava | 41:56 | + 5:14 |
6. | Ryška Matěj | TRI0604 | B | TJ TŽ Třinec | 42:45 | + 6:03 |
7. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:57 | + 14:15 |
8. | Řepka Michal | MOV0504 | C | SKOB Ostrava | 61:57 | + 25:15 |
9. | Otta Kryštof | BFM0608 | C | SKOB Frýdek - Místek | 72:41 | + 35:59 |
10. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 94:48 | + 58:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sklenář Martin | AOP9501 | C | Orientační Běh Opava | 38:30 | 7895 | |
2. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 39:41 | + 1:11 | 7670 |
3. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:52 | + 3:22 | 7255 |
4. | Beneš Jindřich | SSU0400 | A | SK Severka Šumperk | 42:18 | + 3:48 | 7173 |
5. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:40 | + 5:10 | 6913 |
6. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 43:46 | + 5:16 | 6894 |
7. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:57 | + 5:27 | 6859 |
8. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 44:28 | + 5:58 | 6761 |
9. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:18 | + 7:48 | 6413 |
10. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 47:35 | + 9:05 | 6169 |
11. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 48:00 | + 9:30 | 6089 |
12. | Bencúr Juraj | AOP7700 | C | Orientační Běh Opava | 48:23 | + 9:53 | 6017 |
13. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | A | SKOB Ostrava | 48:42 | + 10:12 | 5956 |
14. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:14 | + 11:44 | 5665 |
15. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | C | SKOB Ostrava | 50:26 | + 11:56 | 5627 |
16. | Malý Tomáš | VRB0414 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 50:38 | + 12:08 | 5589 |
17. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 52:03 | + 13:33 | 5320 |
18. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 52:27 | + 13:57 | 5243 |
19. | Byrtus Jakub | SIT0502 | B | OK SILESIA | 53:04 | + 14:34 | 5126 |
20. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:53 | + 17:23 | 4591 |
21. | Vostrejš Pavel | Tchýniny jazyky | 65:01 | + 26:31 | |||
22. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:36 | + 31:06 | 1983 |
23. | Šidík Petr | MOV9200 | C | SKOB Ostrava | 72:49 | + 34:19 | 1372 |
24. | Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | 116:07 | + 77:37 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 48:54 | |
2. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:45 | + 0:51 |
3. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 51:06 | + 2:12 |
4. | Byrtus Petr | SIT7702 | C | OK SILESIA | 52:43 | + 3:49 |
5. | Peterek Vít | SOP8600 | C | OOB TJ Slezan Opava | 53:27 | + 4:33 |
6. | Hubáček Ondřej | JPV8303 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:47 | + 7:53 |
7. | Navrátil Tomáš | JPV8817 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:47 | + 8:53 |
8. | Volkov Oleg | TRI8700 | C | TJ TŽ Třinec | 59:05 | + 10:11 |
9. | Kawulok Marek | SIT8001 | C | OK SILESIA | 60:03 | + 11:09 |
10. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:11 | + 13:17 |
11. | Kotůlek Jan | AOP7801 | C | Orientační Běh Opava | 63:05 | + 14:11 |
12. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:55 | + 15:01 |
13. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:24 | + 16:30 |
14. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 67:06 | + 18:12 |
15. | Vlček Jan | KSU8011 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:53 | + 18:59 |
16. | Možný Stanislav | PVP7700 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 69:26 | + 20:32 |
17. | Mička Jiří | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 69:30 | + 20:36 | ||
18. | Kijonka Petr | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 85:52 | + 36:58 | ||
19. | Rochovanský František | ASU8400 | C | Magnus Orienteering | 90:16 | + 41:22 |
20. | Havlík Jindřich | KSU7800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 94:36 | + 45:42 |
21. | Chammas Jean Marc | JPV8118 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 100:28 | + 51:34 |
22. | Horálek Jaroslav | MOV8003 | C | SKOB Ostrava | 110:37 | + 61:43 |
Zafiu-Marinescu Daniel-Bogdan | STE8400 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 38:22 | |
2. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 39:41 | + 1:19 |
3. | Vojvodík Martin | MOV7400 | C | SKOB Ostrava | 44:11 | + 5:49 |
4. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:43 | + 6:21 |
5. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 47:27 | + 9:05 |
6. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:29 | + 9:07 |
7. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 47:34 | + 9:12 |
8. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 48:16 | + 9:54 |
9. | Myslivec Jiří | TRI7801 | C | TJ TŽ Třinec | 48:47 | + 10:25 |
10. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 49:33 | + 11:11 |
11. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:55 | + 13:33 |
12. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 52:08 | + 13:46 |
13. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 54:05 | + 15:43 |
14. | Otta Jakub | BFM7603 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:13 | + 16:51 |
14. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 55:13 | + 16:51 |
16. | Koutný Pavel | JPV7300 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:15 | + 16:53 |
17. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 55:55 | + 17:33 |
18. | David Vladimír | SFM7401 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 59:43 | + 21:21 |
19. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:33 | + 24:11 |
20. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 62:53 | + 24:31 |
21. | Pinkava Roman | JPV7606 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:09 | + 24:47 |
22. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 63:50 | + 25:28 |
23. | Řepka Miroslav | MOV7500 | C | SKOB Ostrava | 66:03 | + 27:41 |
24. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 66:18 | + 27:56 |
25. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:12 | + 28:50 |
26. | Šperlich Pavel | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 67:53 | + 29:31 | ||
27. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:04 | + 29:42 |
28. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:11 | + 30:49 |
29. | Kropáček Ivo | STE7603 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:46 | + 31:24 |
30. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 72:28 | + 34:06 |
31. | Zajíc Karel | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 74:02 | + 35:40 | ||
32. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 82:39 | + 44:17 |
Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | DISK | ||
Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:31 | |
2. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:43 | + 4:12 |
3. | Zítka Jiří | SBR6201 | C | SKOB Bruntál | 45:31 | + 6:00 |
4. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 47:08 | + 7:37 |
5. | Jirka Jiří | DKL5501 | C | KOB Kladno | 47:38 | + 8:07 |
6. | Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | 48:42 | + 9:11 |
7. | Pavlíček Jaromír | MOV6000 | C | SKOB Ostrava | 50:43 | + 11:12 |
8. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 50:44 | + 11:13 |
9. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 52:24 | + 12:53 |
10. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:24 | + 14:53 |
11. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 55:30 | + 15:59 |
12. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 57:09 | + 17:38 |
13. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:34 | + 18:03 |
14. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:43 | + 18:12 |
15. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 60:05 | + 20:34 |
16. | Herdegen Ondřej | BOV5200 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 60:21 | + 20:50 |
17. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 61:23 | + 21:52 |
18. | Polewski Dariusz | 2AP6100 | Jedynka Zdzieszowice | 68:05 | + 28:34 | |
19. | Jaroš Vojtěch | JPV5706 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:57 | + 29:26 |
20. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 84:37 | + 45:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 30:58 | |
2. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 31:03 | + 0:05 |
3. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | 35:22 | + 4:24 |
4. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 38:23 | + 7:25 |
5. | Miřijovský Přemysl | BOV5001 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 44:50 | + 13:52 |
6. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 44:53 | + 13:55 |
7. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 50:22 | + 19:24 |
8. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 65:54 | + 34:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 30:12 | |
2. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 46:13 | + 16:01 |
3. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 49:27 | + 19:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Jakub | KRN1500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 17:00 | |
2. | Kindl Oskar | UOL1401 | C | SOB Olomouc | 18:56 | + 1:56 |
3. | Hudeczek Benjamín Teodor | OOP1501 | C | TJ Opava | 24:51 | + 7:51 |
4. | Kryl Jan Matěj | STE1402 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:57 | + 7:57 |
5. | Kropáček Šimon | STE1400 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:06 | + 10:06 |
6. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 28:43 | + 11:43 |
7. | Pánek Milan | SSU1600 | C | SK Severka Šumperk | 28:54 | + 11:54 |
8. | Brychlec Jan | MOV1600 | C | SKOB Ostrava | 31:48 | + 14:48 |
9. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 38:43 | + 21:43 |
MS | Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | 24:46 | + 7:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holcová Štěpánka | Holcová | 14:48 | |||
2. | Dráč Adam | SOB Olomouc | 19:07 | + 4:19 | ||
3. | Holcová Rozárka | Holcová | 19:14 | + 4:26 | ||
4. | Ligocký Metoděj | 19:36 | + 4:48 | |||
5. | Pavlačka Tomáš | Olomouc | 19:41 | + 4:53 | ||
6. | Hudečková Vanda | AOP1551 | C | Orientační Běh Opava | 20:01 | + 5:13 |
7. | Ligocký Ondřej | SFM1401 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 20:39 | + 5:51 |
8. | Kovářová Lenka | 21:09 | + 6:21 | |||
9. | Panna Marek | MOV1601 | C | SKOB Ostrava | 21:25 | + 6:37 |
10. | Mokroszová Izabela | TRI1651 | C | TJ TŽ Třinec | 22:17 | + 7:29 |
11. | Volkov Stanyslav | TRI1500 | C | TJ TŽ Třinec | 22:52 | + 8:04 |
12. | Bretschneider Lukáš | 23:37 | + 8:49 | |||
13. | Bretschneider Ondřej | 23:38 | + 8:50 | |||
13. | Bretschneider Radim | 23:38 | + 8:50 | |||
15. | Hrouzová Helena | KRN1650 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 23:57 | + 9:09 |
16. | Chmelář Samuel | JPV1600 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:09 | + 9:21 |
16. | Coufalová Zuzana | Hrubčice | 24:09 | + 9:21 | ||
18. | Čejková Terezie | Hrubčice | 24:14 | + 9:26 | ||
19. | Miřijovská Zuzana | Žádný oddíl | 24:17 | + 9:29 | ||
20. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 26:30 | + 11:42 |
21. | Frasier Filip | 54719 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 27:03 | + 12:15 | |
22. | Brychlecová Eva | MOV8551 | C | SKOB Ostrava | 27:10 | + 12:22 |
23. | Kindl Fabián | SOB Olomouc | 27:54 | + 13:06 | ||
23. | Turýn Florián | KRN1600 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 27:54 | + 13:06 |
25. | Smolka Adam | KRN1701 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 28:28 | + 13:40 |
26. | Kalová Veronika | KRN1352 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 28:29 | + 13:41 |
27. | Polcrová Anna | 29:49 | + 15:01 | |||
28. | Král Šimon | OOP1400 | C | TJ Opava | 30:05 | + 15:17 |
29. | Vala Jakub | ASU1600 | C | Magnus Orienteering | 30:09 | + 15:21 |
30. | Kozelská Zola | KRN1651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:56 | + 19:08 |
31. | Ocásek Matyáš | KRN1400 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:59 | + 19:11 |
32. | Čejka Mikuláš | Hrubčice | 36:26 | + 21:38 | ||
33. | Sajalová Michaela | SLP1650 | C | OOB Slavia Praha | 36:32 | + 21:44 |
34. | Minarčík Damian | SK Černé plíce Ostrava | 36:54 | + 22:06 | ||
35. | Navrátil Ondřej | 40:52 | + 26:04 | |||
36. | Navrátilová Barbora | 44:45 | + 29:57 | |||
37. | Hudeczková Elizabeth | OOP1850 | C | TJ Opava | 45:37 | + 30:49 |
38. | Koutný Jindra | SOB Olomouc | 77:26 | + 62:38 | ||
Mašková Eva | KRN1450 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | ||
Slotová Eliška | Berňačky | DNS | ||||
Čejka Martin | Hrubčice | DNS | ||||
Slota Matyáš | Berňačky | DNS | ||||
Šmíd Ondřej | Hrubčice | DNS | ||||
Brostík Šimon | Berňačky | DNS | ||||
Jeříbková Zuzana | SOB Olomouc | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrosz Marek | TRI8400 | C | TJ TŽ Třinec | 25:49 | |
2. | Mazák Lukáš | 27:30 | + 1:41 | |||
3. | Profous Kamil | KSU7200 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:08 | + 3:19 |
4. | Arnoštová Veronika | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 29:13 | + 3:24 | ||
5. | Swaczyna Šimon | 29:56 | + 4:07 | |||
6. | Malaska Vojtěch | UOL1002 | C | SOB Olomouc | 29:57 | + 4:08 |
7. | Polcrová Kateřina | 30:50 | + 5:01 | |||
8. | Myslivcová Kateřina | TRI7850 | C | TJ TŽ Třinec | 31:10 | + 5:21 |
9. | Hrudka Jiří | SVČ Fokus Nový Jičín | 31:33 | + 5:44 | ||
10. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 31:40 | + 5:51 |
11. | Cymorková Kateřina | TRI7152 | C | TJ TŽ Třinec | 32:18 | + 6:29 |
12. | Cymorek Petr | TRI7000 | C | TJ TŽ Třinec | 32:21 | + 6:32 |
13. | Pánková Jitka | SSU7850 | C | SK Severka Šumperk | 33:31 | + 7:42 |
14. | Klička Jan | UOL9802 | SOB Olomouc | 33:35 | + 7:46 | |
15. | Krylová Daniela | STE7750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:17 | + 9:28 |
16. | Chmelařová Blanka | Péčkaři | 36:04 | + 10:15 | ||
17. | Jeříbek Petr | SOB Olomouc | 36:05 | + 10:16 | ||
18. | Ratiborská Veronika | JPV8077 | Oddíl OS SK Prostějov | 36:50 | + 11:01 | |
19. | Lorencová Justýna | 36:57 | + 11:08 | |||
20. | Kropáčková Lucie | 43120 | SK SKI-OB Šternberk | 37:57 | + 12:08 | |
21. | Jeřábková Jana | UOL6954 | SOB Olomouc | 40:41 | + 14:52 | |
22. | Dorazil Jan | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 42:12 | + 16:23 | ||
23. | Chudík Michael | BFM7103 | C | SKOB Frýdek - Místek | 42:29 | + 16:40 |
24. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 43:30 | + 17:41 |
25. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 45:14 | + 19:25 |
26. | Pospíšilová Karla | SSU8052 | C | SK Severka Šumperk | 46:34 | + 20:45 |
27. | Walach Marin | 51:23 | + 25:34 | |||
28. | Kramlová Karin | OOP6250 | C | TJ Opava | 52:25 | + 26:36 |
29. | Krutina Tomáš | HAV7301 | OB Havířov | 57:47 | + 31:58 | |
30. | Kotůlková Veronika | TJ Opava | 60:25 | + 34:36 | ||
31. | Chammas Jana | JPV8388 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 65:30 | + 39:41 |
32. | Chammas Kamila | Oddíl OS SK Prostějov | 67:31 | + 41:42 | ||
Kraml František | OOP5500 | C | TJ Opava | DISK | ||
Malasková Markéta | UOL7654 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | DISK | ||
Šnejdrla Ferdinand | SOB Olomouc | DISK |