Logo

Startovka závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
18.02.2017
Místo konání:
Hotel Maxov, Josefův Důl (okr. Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Stav leden 2016, vodovzdorně upravené. Měř. 1 : 10 000 ekv. 5 m
Ředitel závodu:
Kunc Radovan
Hlavní rozhodčí:
Rýdl Jiří
Stavitel tratí:
Kunc Radovan
JURY:
Pecka Jan, Borovička Milan, Škoda Přemek
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     T5    

D12 2.40 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Vakant 0 Vakant
13:32:00 Malečková Pavlína PGP0850 2067959 C SK Praga
13:34:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 C Slavia Liberec orienteering
13:36:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 2801042 TJ Růžená
13:38:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 C OK Jilemnice
13:40:00 Savruková Adéla TJN0656 4408031 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
13:42:00 Jedličková Lucie XHK1050 51781 MTBO Racing team Hradec Králové
13:44:00 Malečková Hana PGP0550 2067999 C SK Praga
13:46:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 C USK Praha
13:48:00 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
13:50:00 Skalová Jolana TJN0653 2070854 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
13:52:00 Čečková Karolka NNN1201 331315 Neregistrovaní (NNN)
13:54:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 C SK Studenec
13:56:00 Moskvová Agáta ZLH0550 2049561 OOB TJ Zlaté Hory
13:58:00 Kottíková Lucie TJN0657 4408033 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

D14 3.20 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Vakant 0 Vakant
13:32:00 Vakant 0 Vakant
13:34:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 USK Praha
13:36:00 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
13:38:00 Pušová Bára LPU0357 2032180 OK Lokomotiva Pardubice
13:40:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:42:00 Bartošová Marie MLA0451 2073704 A MLOK Mariánské Lázně
13:44:00 Richtrová Kamila VPM0451 434806 C KOS Slavia VŠ Plzeň
13:46:00 Koberová Kateřina LPU0352 7203463 OK Lokomotiva Pardubice
13:48:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 OK Jilemnice
13:50:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 C SK Praga
13:52:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 USK Praha
13:54:00 Marečková Ema OSN0450 2011896 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:56:00 Nitsch Aleksandra 28P0352 8280803 UNTS Warszawa
13:58:00 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 TJ Jiskra Hořice
14:00:00 Houdová Adéla JIL0356 9068 OK Jilemnice
14:02:00 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:04:00 Karlová Anna JIL0352 2078470 C OK Jilemnice
14:06:00 Pilná Natálie VRL0351 2096240 OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:08:00 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 B Nejdek Orienteering
14:10:00 Nosková Barbora VSP0457 2058488 USK Praha
14:12:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 C Slavia Liberec orienteering
14:14:00 Čechmánková Anna PGP0452 347887 C SK Praga
14:16:00 Zaňková Natálie TJN0450 2069089 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:18:00 Andrlová Lea VLI0453 4663 C Slavia Liberec orienteering
14:20:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí

D17 4.20 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:53:00 Vakant 0 Vakant
13:55:00 Vakant 0 Vakant
13:57:00 Vejražková Róza SJC0151 2056270 Sportcentrum Jičín
13:59:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 OK Jilemnice
14:01:00 Fantová Kateřina EKP0256 49632 C VŠTJ Ekonom Praha
14:03:00 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:05:00 Blahová Pavla PGP0155 428253 C SK Praga
14:07:00 Šritrová Lenka TUV0252 51808 SOK TJ Turnov
14:09:00 Berounská Anna VSP0256 7202895 C USK Praha
14:11:00 Matějková Barbora SJC0156 2075653 Sportcentrum Jičín
14:13:00 Beranová Eva VSP0254 2021832 USK Praha
14:15:00 Baloghová Lída TJN0150 2027211 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:17:00 Nosková Klára VSP0255 2058493 USK Praha
14:19:00 Novotná Tereza ZLH0051 331514 C OOB TJ Zlaté Hory
14:21:00 Lacigová Marie SZP0050 246899 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:23:00 Rückerová Šárka STH0054 2025352 C SK Studenec
14:25:00 Rydlová Magdaléna TJN0251 2035725 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:27:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 B Nejdek Orienteering
14:29:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:31:00 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 B TJ TŽ Třinec
14:33:00 Pogoda Kinga 14P-050 8627431 UKS Kometa Gliwice
14:35:00 Mianowska Julia 28P0150 886685 UNTS Warszawa
14:37:00 Polewka Aleksandra 14P0250 8627432 UKS Kometa Gliwice
14:39:00 Leśnicka Agnieszka 2SP0250 2023844 UKS Azymut Dębów .
14:41:00 Nyga Julia 14P0252 8631688 UKS Kometa Gliwice
14:43:00 Piwko Gabiela 88P0050 2076143 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:45:00 Sobel Natalia 14P0200 8629801 UKS Kometa Gliwice
14:47:00 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec
14:49:00 Bejvlová Karolína LME0250 2058463 A SK Los Mělník
14:51:00 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
14:53:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:55:00 Černá Kateřina MLA0251 2073702 A MLOK Mariánské Lázně
14:57:00 Rydlová Adéla TJN0151 2035701 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:59:00 Tokárová Regina NEJ0151 2035737 A TJ Jiskra Nejdek

D20 5.30 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:00:00 Vakant 0 Vakant
14:02:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 SK Praga
14:04:00 Linková Alena TUR9751 1403419 B OOB TJ Turnov
14:06:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 B TJ TŽ Třinec
14:08:00 Janovská Kateřina PGP9850 7208324 A SK Praga

D21 5.30 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:12:00 Vakant 0 Vakant
14:14:00 Vakant 0 Vakant
14:16:00 Vakant 0 Vakant
14:18:00 Chmelíková Tereza SZP8750 232330 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:20:00 Teplá Karolína SHK9251 1008174 C OK Slavia Hradec Králové
14:22:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 SK Praga
14:24:00 Kurzová Zuzana SPC8955 7260004 SPORTICUS team
14:26:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 SK Praga
14:28:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
14:30:00 Myslivcová Pavla SHK9352 2051524 OK Slavia Hradec Králové
14:32:00 Hrabánková Klára PGP9654 232050 C SK Praga
14:34:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C Oddíl OB Kotlářka
14:36:00 Mrázková Romana SZP8351 500556 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:38:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
14:40:00 Ježková Dominika PGP9053 51658 C SK Praga
14:42:00 Zatloukalova Jana NNN1005 7791 Neregistrovaní (NNN)
14:44:00 Peterová Alena DOB8953 7247 C KOB Dobruška
14:46:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C SK Žabovřesky Brno
14:48:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 B Oddíl OB Kotlářka
14:50:00 Lacigová Michaela SZP8150 887608 B TJ Slovan Zdravotník Praha
14:52:00 Rambová Kamila DKP8655 1413714 B Oddíl OB Kotlářka
14:54:00 Pabich Maria 66P7606 553466 UKS Azymut Pabianice
14:56:00 Wiercińska Anna 2UP8850 2067726 MKS Metalowiec Łódź
14:58:00 Cych Agnieszka 33P9950 1399031 Echo Twardogóra
15:00:00 Nikitchenko Natasza 38P9750 887239 UKS Orientus Lodz
15:02:00 Pacek Karolina Patrycj 2TP8850 1407620 Indywidualny Mazowsze
15:04:00 Kaminska Anna 94P8351 2016319 KU AZS WAT Warszawa
15:06:00 Horová Magda SZP5450 9782 E TJ Slovan Zdravotník Praha
15:08:00 Haltof Ewa VRB9499 1436949 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
15:10:00 Baldrianová Barbora DKP7855 9784 E Oddíl OB Kotlářka
15:12:00 Tomešová Daniela SJC8451 981842 E Sportcentrum Jičín
15:14:00 Ďoubalová Věra DOB8751 682690 E KOB Dobruška
15:16:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 E Oddíl OB Kotlářka
15:18:00 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 A SK Žabovřesky Brno
15:20:00 Janovská Petra PGP7355 1470169 E SK Praga

D35 4.40 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Vakant 0 Vakant
13:32:00 Vakant 0 Vakant
13:34:00 Petříčková Zuzana SSP8251 434801 SK Stopa Praha, z.s.
13:36:00 Junková Petra STH7451 220254 SK Studenec
13:38:00 Mědílková Iva SKL7150 7204522 C SMS Team Kladno
13:40:00 Čermáková Monika 7VX7350 1413333 StillAliveCZ
13:42:00 Šimková Markéta LME7755 2045245 C SK Los Mělník
13:44:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
13:46:00 Hasmanová Lenka VPM7551 2060390 B KOS Slavia VŠ Plzeň
13:48:00 Průšová Markéta VSP7256 53160 C USK Praha
13:50:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:52:00 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
13:54:00 Smolková Alena SSP6450 53567 C SK Stopa Praha, z.s.
13:56:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
13:58:00 Kolářová Michaela PGP7351 981813 C SK Praga
14:00:00 Borovičková Lenka LIV7350 995809 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s.
14:02:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
14:04:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C SPORTICUS team
14:06:00 Bejvlová Martina LME7350 2060273 C SK Los Mělník
14:08:00 Lankašová Bára NNN3502 4212 Neregistrovaní (NNN)
14:10:00 Zakouřilová Helena VSP7453 232401 C USK Praha
14:12:00 Mácová Martina 81C0050 1400418 Cirkus Čakovice
14:14:00 Čečková Martina NNN3501 7753 Neregistrovaní (NNN)
14:16:00 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:18:00 Ouhrabková Radka SPC8152 9200521 SPORTICUS team
14:20:00 Šaldová Jana JIL7555 426351 C OK Jilemnice
14:22:00 Škorpilová Jana SZP7450 211303 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:24:00 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C OK Chrastava

D45 4.40 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:28:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:32:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 USK Praha
14:34:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 KOB TRETRA Praha
14:36:00 Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 895015 UNTS Warszawa
14:38:00 Nováková Marie OKP6953 51681 SK OK 24 Praha
14:40:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
14:42:00 Kröber Andrea 48D1023 1965216 OL-Team Wehrsdorf
14:44:00 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C TJ TŽ Třinec
14:46:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
14:48:00 Bugaj Teresa 41P6800 8638445 WKS Wawel Kraków
14:50:00 Pařízková Věrka SMR7151 7205014 C SNS Smržovka
14:52:00 bogucka jaroszek anna 42P7050 887002 Team360
14:54:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
14:56:00 Malkowa Elena 18D1004 7201230 Post SV Dresden
14:58:00 Nitsch Joanna 28P7301 2043896 UNTS Warszawa
15:00:00 Kraemer Karin 18D1001 8636973 Post SV Dresden
15:02:00 Neumannová Renata PVP6650 51580 C VSS Přírodověda Praha
15:04:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C SK Praga
15:06:00 Wolowczyk Mariola 28P6851 1393099 UNTS Warszawa
15:08:00 Schönfeld Ute 58D1006 7050167 SV TU Ilmenau
15:10:00 Kožinová Jana PGP6651 502089 SK Praga
15:12:00 Pilná Libuše VRL7153 438036 OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:14:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 KOB TRETRA Praha

D55 4.20 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 Vakant 0 Vakant
15:05:00 Kavková Dana SCP6150 446418 OK Sparta Praha
15:07:00 Bochenková Jana EKP6150 232174 C VŠTJ Ekonom Praha
15:09:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
15:11:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga

D65 3.40 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 Vakant 0 Vakant
13:33:00 Haňkovská Jana SSP4050 51698 C SK Stopa Praha, z.s.
13:35:00 Haenelt Beatrix 1QD1022 7000038 SV IHW Alex 78 Berlin

H12 3.20 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:24:00 Vakant 0 Vakant
14:26:00 Vakant 0 Vakant
14:28:00 Elleder David NNN0699 2102821 Neregistrovaní (NNN)
14:30:00 Lisiak Adam 38P0500 887240 UKS Orientus Lodz
14:32:00 Antonowicz Jan 28P0600 8636188 UNTS Warszawa
14:34:00 Pěnička Jan TJN0501 2070823 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:36:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 C Oddíl OB Kotlářka
14:38:00 Junek Matouš STH0801 1302784 SK Studenec
14:40:00 Vítek Matěj SJI0500 2061841 OK Jihlava
14:42:00 Čivrný Jan VRL0501 232649 OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:44:00 Škorpil Marek SZP0901 0 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:46:00 Junek Šimon STH1001 7756777 SK Studenec
14:48:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8645 C Oddíl OB Kotlářka
14:50:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 KOB TRETRA Praha
14:52:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 C USK Praha
14:54:00 Meier David VLI0606 232246 C Slavia Liberec orienteering
14:56:00 Dejnožka Martin TJN0600 2035718 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:58:00 Čechmánek Václav PVP0600 8575 C VSS Přírodověda Praha
15:00:00 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 OK Jilemnice
15:02:00 Melišík Jan TAP0502 2081357 KOB TRETRA Praha
15:04:00 Mairich Martin TJN0812 2096129 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
15:06:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 2801030 TJ Růžená
15:08:00 Votoček Michal JIL0601 425563 OK Jilemnice
15:10:00 Mairich Filip TJN0603 2067316 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

H14 3.80 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 Vakant 0 Vakant
13:33:00 Vakant 0 Vakant
13:35:00 Vakant 0 Vakant
13:37:00 Kožina Štěpán PGP0300 7260011 C SK Praga
13:39:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 C OOB TJ Zlaté Hory
13:41:00 Martan Matyáš 14Z0400 2102703 STS Chvojkovice-Brod
13:43:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:45:00 Cych Maksymilian 33P0301 54072 Echo Twardogóra
13:47:00 Baldrian Tomáš VSP0405 9200730 C USK Praha
13:49:00 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
13:51:00 Průša Dominik VSP0406 2032107 A USK Praha
13:53:00 Malý Tomáš VRB0414 2067397 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
13:55:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 C SK Los Mělník
13:57:00 Kołodziejczyk Bartłomiej 14P0301 8631683 UKS Kometa Gliwice
13:59:00 Štěrba Marek SKV0401 9005143 TJ Slovan Karlovy Vary
14:01:00 Blaha Jiří EKP0401 7209480 VŠTJ Ekonom Praha
14:03:00 Kolář Matyáš PGP0304 897393 C SK Praga
14:05:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 2027224 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:07:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:09:00 Jurczak Szymon 88P0301 2076141 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:11:00 Lesák Ondřej TJN0306 2085591 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:13:00 Zaleski Jakub 88P0302 2076142 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:15:00 Tkáč Matěj TJN0401 2027207 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:17:00 Nosek Daniel VSP0409 446366 USK Praha
14:19:00 Kołodziejczyk Łukasz 14P0303 8629804 UKS Kometa Gliwice
14:21:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 232616 C USK Praha
14:23:00 Mrózek Pawel TRI0401 416128 C TJ TŽ Třinec
14:25:00 Blaha Michal EKP0402 2075608 VŠTJ Ekonom Praha
14:27:00 Tokár Radim NEJ0300 2049567 C TJ Jiskra Nejdek

H17 5.60 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Vakant 0 Vakant
13:32:00 Vakant 0 Vakant
13:34:00 Vakant 0 Vakant
13:36:00 Melišík Martin TAP0200 2080913 KOB TRETRA Praha
13:38:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
13:40:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:42:00 Adamec Martin TJN0106 2080828 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
13:44:00 Rücker Jan STH0206 2025353 C SK Studenec
13:46:00 Mejsnar Jaroslav VRL0202 7260006 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:48:00 Mayer Šimon KSH0202 2078478 OB Kašperské Hory
13:50:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:52:00 Romaniuk Vojtěch TJN0205 4408034 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
13:54:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 C OK Jilemnice
13:56:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 C USK Praha
13:58:00 Haltof Marek TRI0200 9101677 C TJ TŽ Třinec
14:00:00 Janas Petr PGP0200 2060249 C SK Praga
14:02:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 C OK Jilemnice
14:04:00 Link Lukáš STH0205 7204987 C SK Studenec
14:06:00 Tuharský Erik TRI0100 7202876 C TJ TŽ Třinec
14:08:00 Tachezy Jan DCE0100 2104701 C KOB Dobřichovice
14:10:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 OB T.J. Sokol Žamberk
14:12:00 Budský Ondřej TJN0105 1398985 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:14:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 C OK Jilemnice
14:16:00 Růta Matyáš TJN0102 2032159 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:18:00 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B Oddíl OB Kotlářka
14:20:00 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 B TJ TŽ Třinec
14:22:00 Hasman Ondřej VPM0002 2042514 B KOS Slavia VŠ Plzeň
14:24:00 Nagy Josef TJN0006 2069092 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
14:26:00 Štefan Vít STH0202 7201763 B SK Studenec
14:28:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 2090853 B KOS Slavia VŠ Plzeň
14:30:00 Bartoš Václav MLA0101 515060 B MLOK Mariánské Lázně
14:32:00 Hašek Adam VPM0101 887604 B KOS Slavia VŠ Plzeň
14:34:00 Tuma Matěj SJC0202 2056295 B Sportcentrum Jičín
14:36:00 Andrzejewski Miłosz 88P0101 2103947 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:38:00 Nitsch Tomasz (jr) 28P0000 8281200 UNTS Warszawa
14:40:00 Kucharczyk Jakub 14P0101 8629803 UKS Kometa Gliwice
14:42:00 Kruk Wojciech 88P0100 2076144 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:44:00 Pierzchala Michal 28P0101 886683 UNTS Warszawa
14:46:00 Pawłowicz Bruno 88P0000 2053617 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:48:00 Byrczek Jan 14P0000 8629802 UKS Kometa Gliwice
14:50:00 Lach Kacper 88P0002 412287 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:52:00 Huba Karol 2SP0000 886651 UKS Azymut Dębów .
14:54:00 Zalewski Bartłomiej 88P0103 253493 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:56:00 Olszewski Bartosz 28P0200 1403087 UNTS Warszawa
14:58:00 Schindler Erik 1TD1007 929470 SV Handwerk Erfurt
15:00:00 Hašek Jan VPM0001 8629758 B KOS Slavia VŠ Plzeň
15:02:00 Průša Kryštof VSP0102 2020707 A USK Praha
15:04:00 Hasman Marek VPM0201 2042505 A KOS Slavia VŠ Plzeň
15:06:00 Klaška Martin DKP0100 9889 A Oddíl OB Kotlářka
15:08:00 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:10:00 Richtr Lukáš VPM0204 2042518 A KOS Slavia VŠ Plzeň

H20 6.70 km, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 Vakant 0 Vakant
13:33:00 Vakant 0 Vakant
13:35:00 Moravec Jakub DCE9700 7201811 C KOB Dobřichovice
13:37:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
13:39:00 Vávra Martin HOR9700 2078473 TJ Jiskra Hořice
13:41:00 Ježek Vít JIL9903 425529 C OK Jilemnice
13:43:00 Neumann Jindřich PVP9900 336081 C VSS Přírodověda Praha
13:45:00 Borovička Tomáš LIV9800 888614 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s.
13:47:00 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 C OK Jilemnice
13:49:00 Lucerski Maciej 88P9700 1411016 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:51:00 Szymański Kornel 88P9701 889678 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:53:00 Szwaja Mateusz 14P9901 8631691 UKS Kometa Gliwice
13:55:00 Staszak Wiktor 88P9802 2090687 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:57:00 jaroszek jakub 42P9800 7899987 Team360
13:59:00 Domagała Marcel 88P9800 889676 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:01:00 Kruk Michał 2SP9900 886652 UKS Azymut Dębów .
14:03:00 Retych Krzysztof 88P9801 2103947 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:05:00 Starý Ondra VRL9802 2025354 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:07:00 Kašpar Petr JPV9915 2069090 A Oddíl OS SK Prostějov
14:09:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 A TJ TŽ Třinec

H21A 7.50 km, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 Vakant 0 Vakant
13:33:00 Vakant 0 Vakant
13:35:00 Ramba Jiří DKP8606 231951 B Oddíl OB Kotlářka
13:37:00 Mrázek Jan SZP8102 7717777 B TJ Slovan Zdravotník Praha
13:39:00 Novák Daniel DOK8700 887924 B OK Doksy
13:41:00 Kovář Miroslav SZP8101 7201777 B TJ Slovan Zdravotník Praha
13:43:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 B Oddíl OB Kotlářka
13:45:00 Tojnar Jan LIV6701 8912 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s.
13:47:00 Martínek Robert VPM7700 301170 B KOS Slavia VŠ Plzeň
13:49:00 Rusý Tomáš DCE9300 2051509 B KOB Dobřichovice
13:51:00 Paszynski Piotr 38P8100 8640929 UKS Orientus Lodz
13:53:00 Dwojak Wojciech 17P8100 8640911 WKS Śląsk Wrocław
13:55:00 Fastyn Marcin 2UP8300 1413976 MKS Metalowiec Łódź
13:57:00 Lisowski Przemyslaw 68P8701 1399033 KS Artemis Wrocław
13:59:00 Skorupa Piotr 86P9300 1696 LKS Górzanka Nawojowa Góra
14:01:00 Kalata Michał 88P8900 8636526 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:03:00 Bartczak Jarosław 39P6800 887093 UMKS Orkan Ostróda
14:05:00 Wolowczyk Krzysztof 28P9501 9200095 UNTS Warszawa
14:07:00 Klech Richard VRB7201 436946 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
14:09:00 Kurz Pavel SPC7408 2042503 A SPORTICUS team
14:11:00 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 E SOK TJ Turnov
14:13:00 Goder Josef DKP8203 7202900 A Oddíl OB Kotlářka
14:15:00 Jirka Michal PTE8403 8401151 A TJ Sokol Ptení
14:17:00 Průša Michal VSP7310 553437 A USK Praha
14:19:00 Boudný Jan SZP7401 51773 E TJ Slovan Zdravotník Praha
14:21:00 Gregoriades Tomáš SSP8312 51659 A SK Stopa Praha, z.s.

H21B 6.00 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Vakant 0 Vakant
13:32:00 Vakant 0 Vakant
13:34:00 Zatloukal Vaclav NNN1006 2049587 Neregistrovaní (NNN)
13:36:00 Kurfürst Pavel LIV7400 207827 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s.
13:38:00 Leštínský Tomáš DOB7801 2027232 B KOB Dobruška
13:40:00 Meier Milan VLI7301 7003010 C Slavia Liberec orienteering
13:42:00 Klemsa Jakub NNN1007 331098 Neregistrovaní (NNN)
13:44:00 Důrek Milan SHK9100 0 OK Slavia Hradec Králové
13:46:00 Domín Nikolas EKP8806 2078484 C VŠTJ Ekonom Praha
13:48:00 Král Luboš PVP8400 2103747 C VSS Přírodověda Praha
13:50:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C KOS Slavia VŠ Plzeň
13:52:00 Fišer Jiří SLP8503 7111117 C OOB Slavia Praha
13:54:00 Sokolář Ondřej TUV9601 411412 SOK TJ Turnov
13:56:00 Buriánek Vojta SMR7801 7204972 C SNS Smržovka
13:58:00 Panovec Jan VIC8931 8066608 OB Vizovice
14:00:00 Moskva Roman ZLH7501 7506161 OOB TJ Zlaté Hory
14:02:00 Nývlt Martin DKP8200 1207407 C Oddíl OB Kotlářka

H35 6.00 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:06:00 Vakant 0 Vakant
14:08:00 Vakant 0 Vakant
14:10:00 Hašek Ondřej VPM6902 2060400 C KOS Slavia VŠ Plzeň
14:12:00 Polewka Tomasz 14P7300 8631670 UKS Kometa Gliwice
14:14:00 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 OK Jihlava
14:16:00 Uhlemann Ulf 1WD1010 303967 ESV Dresden
14:18:00 Pokorný Jan NNN7906 0 Neregistrovaní (NNN)
14:20:00 Tomeš Petr SJC7531 896967 C Sportcentrum Jičín
14:22:00 Pecka Jan EKP6800 515152 B VŠTJ Ekonom Praha
14:24:00 Geisler Michal SKL7500 7205029 C SMS Team Kladno
14:26:00 Fremder Lars 48D1011 772105 OL-Team Wehrsdorf
14:28:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
14:30:00 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C USK Praha
14:32:00 Plesiński Mariusz 1VP7301 2067729 HKS Azymut Mochy
14:34:00 Zakouřil Václav VSP7401 51724 C USK Praha
14:36:00 Huster Mark 54D7700 897324 SV Sachsen 90 Werdau
14:38:00 Škorpil Martin SZP5700 2011900 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:40:00 Nedopílek David SVR7600 1403430 TJ Švýcárna
14:42:00 Kaufmann Torsten 33D1026 941971 USV TU Dresden
14:44:00 Tuma Jaroslav SJC7305 7090004 C Sportcentrum Jičín
14:46:00 Šmahel David NNN7407 889168 Neregistrovaní (NNN)
14:48:00 Lisiak Pawel 38P7400 887243 UKS Orientus Lodz
14:50:00 Haenelt Stephan 1QD1012 997926 SV IHW Alex 78 Berlin
14:52:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 TJ Růžená
14:54:00 Kolář Tomáš PGP7104 887615 C SK Praga
14:56:00 Zavadil Luboš NNN7706 0 Neregistrovaní (NNN)
14:58:00 Kalina Miroslav SPC8211 7201206 B SPORTICUS team
15:00:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
15:02:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
15:04:00 Kuryj Marek 41P7800 8640921 WKS Wawel Kraków
15:06:00 Dutkiewicz Damian 88P7700 9101296 MKS Paulinum Jelenia Góra
15:08:00 Polák Jaroslav CHA7500 7201775 C OK Chrastava
15:10:00 Walicki Rafał 1VP7800 2036957 HKS Azymut Mochy
15:12:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
15:14:00 Heinemann Björn 24D1028 2035202 SV Robotron Dresden
15:16:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
15:18:00 Petříček Martin SSP8000 51690 C SK Stopa Praha, z.s.

H45 5.60 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 Vakant 0 Vakant
13:33:00 Vakant 0 Vakant
13:35:00 Vakant 0 Vakant
13:37:00 Gorczyca Jacek 97P7100 2067843 KS Hades Poznań
13:39:00 Hájek Jiří NEJ6400 682072 C TJ Jiskra Nejdek
13:41:00 Chachurski Ryszard 45P6300 1963012 KU AZS WAT Warszawa
13:43:00 Kozłowski Jacek 2VP6301 2021371 PATRIA Młynne
13:45:00 Pařízek Petr SMR7001 7205036 C SNS Smržovka
13:47:00 Votoček Tomáš JIL7041 9069 OK Jilemnice
13:49:00 Teringl Radek VCB6502 8044 OB České Budějovice
13:51:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 VŠTJ Ekonom Praha
13:53:00 Šimek Roman UOL6503 9005227 C SOB Olomouc
13:55:00 Stanisław Skorupa 2WP6400 428772 MUKS GLIWICE
13:57:00 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C SK Los Mělník
13:59:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
14:01:00 Himmel Petr OKP6500 303918 SK OK 24 Praha
14:03:00 Bartoš Luděk MLA6701 888609 C MLOK Mariánské Lázně
14:05:00 Männel Harald 48D1017 1111255 OL-Team Wehrsdorf
14:07:00 Bejvl Jakub LME7100 2060271 C SK Los Mělník
14:09:00 Bleidorn Stefan 1QD1030 8241268 SV IHW Alex 78 Berlin
14:11:00 Moszkowicz Paweł 41P6700 8638446 WKS Wawel Kraków
14:13:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
14:15:00 Nowak Remigiusz 97P7200 7200386 KS Hades Poznań
14:17:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
14:19:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
14:21:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 TJ Jiskra Hořice
14:23:00 Nitsch Tomasz 28P7100 1399040 UNTS Warszawa
14:25:00 Janík Vlastimil SSP6600 51692 C SK Stopa Praha, z.s.
14:27:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
14:29:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
14:31:00 Krauße Thomas 61D1018 8222221 SG LVB Leipzig
14:33:00 Fürst Aleš LLI6801 436961 TJ Loko Liberec
14:35:00 Müller Jan HCE6800 7208085 TJ Hostivice
14:37:00 Cych Piotr 33P6800 1010100 Echo Twardogóra
14:39:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
14:41:00 Wroniak Adam 53P6900 1221169 Team 360
14:43:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 TJ Jiskra Hořice
14:45:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha

H55 4.40 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 Vakant 0 Vakant
13:33:00 Vakant 0 Vakant
13:35:00 Wald František LIV5300 49606 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s.
13:37:00 Kavka Jiří SCP5900 682630 OK Sparta Praha
13:39:00 Kruczek Stanisław 41P4800 8640922 WKS Wawel Kraków
13:41:00 Kotulán Jiří 81C5400 2099493 Cirkus Čakovice
13:43:00 Drobník Ivan VLI5601 9902 C Slavia Liberec orienteering
13:45:00 Bochenek Milan EKP5601 51581 C VŠTJ Ekonom Praha
13:47:00 Schalle Michael 96D1025 582309 MTV Bamberg
13:49:00 Braatz Frank 1QD6200 8201262 SV IHW Alex 78 Berlin
13:51:00 Kuchař Pavel SJC6000 2102082 C Sportcentrum Jičín
13:53:00 Borovička Milan LIV6104 515097 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s.
13:55:00 Cegielka Jan 94P6200 2075574 KU AZS WAT Warszawa
13:57:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
13:59:00 Kraemer Werner 18D1009 8629988 Post SV Dresden
14:01:00 Heinrich Peter 74D6000 9005663 ESV Dresden MTBO
14:03:00 Kundisch Diethard 33D1015 7777777 USV TU Dresden
14:05:00 Kössler Wolfgang 2CD1008 302986 Volkssport Berlin
14:07:00 Wierciński Piotr 2UP5600 1394894 MKS Metalowiec Łódź
14:09:00 Fremder Dietmar 48D1002 560127 OL-Team Wehrsdorf
14:11:00 Schalle Michael 96D0001 8222223 MTV Bamberg
14:13:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
14:15:00 Kožina Petr PGP6000 51632 C SK Praga
14:17:00 Adrián Petr EKP5600 8627106 VŠTJ Ekonom Praha

H65 3.80 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:31:00 Vakant 0 Vakant
14:33:00 Conrad Helmut 33D1021 8501901 USV TU Dresden
14:35:00 Toušek Miloslav SSP5000 51655 C SK Stopa Praha, z.s.
14:37:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
14:39:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
14:41:00 Nosál Stanislav SSP4600 8805 C SK Stopa Praha, z.s.
14:43:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
14:45:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
14:47:00 Koč Zdeněk SSP4700 9101102 C SK Stopa Praha, z.s.
14:49:00 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C SK Haná orienteering
14:51:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
14:53:00 Mikan Vladimír SJC4805 9913 Sportcentrum Jičín
14:55:00 Laciga Zdeněk SZP5200 7003050 A TJ Slovan Zdravotník Praha

H75 3.40 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:39:00 Vakant 0 Vakant
13:41:00 Němec Vladimír SSP4201 502087 C SK Stopa Praha, z.s.
13:43:00 Frey Jaromír NEJ4100 2067350 C TJ Jiskra Nejdek
13:45:00 Klawun Kendray Werner G 35D1029 2091764 Sachsen-Marathon
13:47:00 Attl Vladimír SSP3800 682666 C SK Stopa Praha, z.s.
13:49:00 Heinemann Rolf 24D1027 2060 SV Robotron Dresden
13:51:00 Rychlý Rudolf SSP4100 9823 C SK Stopa Praha, z.s.

T5 5.60 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:47:00 Schöne Jakob 33D1024 950102 USV TU Dresden
14:49:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:51:00 Jirková Petra VPM8450 8416122 KOS Slavia VŠ Plzeň
14:53:00 Svoboda Ivan SMR6200 886815 SNS Smržovka
14:55:00 Šplíchal Jiří OKP4500 2087699 SK OK 24 Praha
14:57:00 Nosková Pavla VSP7261 2058494 USK Praha
14:59:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:01:00 Albl Miloslav LME7600 420455 SK Los Mělník
15:03:00 Mayerová Daniela KSH0852 416181 OB Kašperské Hory
15:05:00 Alblová Lucie LME7555 420448 SK Los Mělník
15:07:00 Nosek Jan VSP6910 446367 USK Praha
15:09:00 Hanajová Káťa SMR8451 428294 SNS Smržovka
15:11:00 Martan Jaroslav 14Z6900 2102690 STS Chvojkovice-Brod
15:13:00 Ellederová Zdenka NNN7799 2102816 Neregistrovaní (NNN)
15:15:00 Vakant 0 Vakant
15:17:00 Vakant 0 Vakant
15:19:00 Vakant 0 Vakant
15:21:00 Vakant 0 Vakant
15:23:00 Vakant 0 Vakant
15:25:00 Vakant 0 Vakant