Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Lučice
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Žižkova studánka
Ředitel závodu:
Culka Josef
Hlavní rozhodčí:
Fencíková Vladislava - R3
Stavitel tratí:
Hrstka Vladislav - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.43 km, 30 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51838 Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 10:01:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:04:00
0 Kroupa Hana TTR0853 C OOB Třebíč 10:07:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 10:10:00
52192 Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 10:13:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 10:16:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 10:19:00
336770 Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 10:22:00
0 Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 10:25:00
0 Vakant 10:28:00
0 Vakant 10:31:00
D10N
2.11 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2099513 Coufalová Júlia SJI0950 C OK Jihlava 10:29:00
0 Bubeníková Denisa SJH0852 C SJH Jindřichův Hradec 10:32:00
53158 Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:35:00
2087651 Mácová Rozálie SJI0855 C OK Jihlava 10:38:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 10:41:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:44:00
141 Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 10:47:00
2087674 Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 10:50:00
111 Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 10:53:00
0 Bubeníková Nicol SJH0853 C SJH Jindřichův Hradec 10:56:00
0 Vakant 10:59:00
0 Vakant 11:02:00
D12
2.43 km, 45 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52331 Mácová Amálie SJI0650 C OK Jihlava 10:33:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 10:36:00
2080832 Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:39:00
110 Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 10:42:00
206416 Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 10:45:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:48:00
2059732 Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 10:51:00
0 Přibylová Anežka OSN0551 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:54:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 10:57:00
0 Vakant 11:00:00
0 Vakant 11:03:00
D14
3.39 km, 70 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51837 Zbínová Aneta CTB0451 C SK OB Chotěboř 10:04:00
442866 Veselá Aneta SJH0352 B SJH Jindřichův Hradec 10:07:00
2011896 Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:10:00
2061857 Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 10:13:00
51836 Teclová Linda CTB0354 C SK OB Chotěboř 10:16:00
52239 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 10:19:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:22:00
436413 Sabolová Marie CTB0353 C SK OB Chotěboř 10:25:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec 10:28:00
1400419 Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:31:00
0 Vakant 10:34:00
0 Vakant 10:37:00
D16
3.98 km, 85 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682672 Drábková Eliška TTR0151 C OOB Třebíč 11:10:00
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 11:13:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:16:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:19:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 11:22:00
52138 Pejchalová Ludmila OSN0252 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:25:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 11:28:00
0 Vakant 11:31:00
0 Vakant 11:34:00
D18
4.54 km, 95 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 10:44:00
7203325 Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:47:00
439123 Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 10:50:00
8884 Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 10:53:00
0 Vakant 10:56:00
D21C
6.79 km, 150 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2079502 Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 10:01:00
886269 Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 10:07:00
2059736 Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 10:13:00
7203324 Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:19:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 10:25:00
53127 Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 10:31:00
920682 Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 10:37:00
0 Vakant 10:43:00
331783 Peňázová Veronika SJH9752 C SJH Jindřichův Hradec 10:49:00
2081369 Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 10:55:00
7260022 Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 11:01:00
2096232 Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 11:07:00
7208080 Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 11:13:00
4537 Kratochvílová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 11:19:00
2067886 Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 11:25:00
0 Vakant 11:31:00
0 Vakant 11:37:00
D21D
4.54 km, 95 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51923 Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 10:00:00
410374 Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:03:00
2230 Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 10:06:00
336763 Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 10:09:00
52175 Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 10:12:00
2070801 Hronová Iva RUZ6450 C TJ Růžená 10:15:00
51829 Šťastná Alena CTB7351 C SK OB Chotěboř 10:18:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 10:21:00
7207865 Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 10:24:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:27:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 10:30:00
52312 Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 10:33:00
899173 Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 10:36:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 10:39:00
0 Vakant 10:42:00
D35
5.94 km, 140 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 10:30:00
53167 Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 10:36:00
109 Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 10:42:00
7205038 Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:48:00
330592 Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 10:54:00
52230 Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:00:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 11:06:00
9690219 Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:12:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 11:18:00
51992 Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:24:00
2035147 Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 11:30:00
2023960 Přibylová Jana OSN7853 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:36:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 11:42:00
0 Vakant 11:48:00
0 Vakant 11:54:00
D45
4.54 km, 95 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52968 Jahodová Marie SJI6355 C OK Jihlava 10:58:00
2801050 Drábková Jitka TTR6951 C OOB Třebíč 11:01:00
995881 Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 11:04:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 11:07:00
980334 Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 11:10:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:13:00
8006654 Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 11:16:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 11:19:00
438601 Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:22:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 11:25:00
4183 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 11:28:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:31:00
2017679 Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 11:34:00
301282 Šaterová Monika SJI6551 C OK Jihlava 11:37:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 11:40:00
53452 Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 11:43:00
2090840 Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 11:46:00
301216 Petráčková Zuzana SJI6552 C OK Jihlava 11:49:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 11:52:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 11:55:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 11:58:00
0 Vakant 12:01:00
D55
3.27 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2023804 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:02:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 11:05:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 11:08:00
51922 Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 11:11:00
53246 Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 11:14:00
140 Kazdová Jana SJI6251 C OK Jihlava 11:17:00
2102564 Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 11:20:00
0 Vakant 11:23:00
0 Vakant 11:26:00
D65
2.48 km, 45 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232900 Podhorská Věra CJI5252 C Fajn Club Jihlava 11:01:00
0 Vakant 11:04:00
H10
2.43 km, 30 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52969 Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 10:33:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 10:36:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 10:39:00
886281 Bořil David PZR0707 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:42:00
2096216 Blažek Cyril SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec 10:45:00
2092366 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 10:48:00
2087645 Coufal Petr SJI0703 C OK Jihlava 10:51:00
2096234 Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 10:54:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:57:00
2095966 Máca Dominik SJI0503 C OK Jihlava 11:00:00
0 Pelikán Jan RUZ0801 C TJ Růžená 11:03:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 11:06:00
0 Vakant 11:09:00
0 Vakant 11:12:00
H10N
2.11 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
125 Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 10:03:00
0 Kroupa Vít TTR1001 C OOB Třebíč 10:06:00
124 Emmer Matouš SJI1000 C OK Jihlava 10:09:00
52000 Přibyl Daniel OSN0808 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:12:00
2088159 Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 10:15:00
0 Vakant 10:18:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 10:21:00
0 Vakant 10:24:00
112 Venhauer Štepán SJI0803 C OK Jihlava 10:27:00
H12
2.54 km, 45 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52966 Jirků František SJI0600 C OK Jihlava 10:02:00
7209358 Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:05:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř 10:08:00
113 Venhauer Vojtěch SJI0505 C OK Jihlava 10:11:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 10:14:00
2011898 Pejchal Josef OSN0500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:17:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 10:20:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:23:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 10:26:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 10:29:00
52248 Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 10:32:00
232335 Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 10:35:00
2085561 Černý Vojtěch SJI0603 C OK Jihlava 10:38:00
2081398 Jaromír Jelínek 8RC0600 BZP 10:41:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 10:44:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 B SJH Jindřichův Hradec 10:47:00
0 Vakant 10:50:00
0 Vakant 10:53:00
H14
5.16 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2031346 Přibyl Jan OSN0300 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:05:00
2099490 Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 10:09:00
0 Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 10:13:00
2088724 Hudec Filip SJI0304 C OK Jihlava 10:17:00
443062 Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 10:21:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 10:25:00
361999 Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 10:29:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 10:33:00
51770 Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 10:37:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 10:41:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 10:45:00
0 Vakant 10:49:00
0 Vakant 10:53:00
H16
5.40 km, 95 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Stoklas Adam TTR0202 OOB Třebíč 11:20:00
52970 Kalas Tomáš PZR0105 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:23:00
2092400 Drábek Vojtěch TTR0103 C OOB Třebíč 11:26:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:29:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 11:32:00
411758 Bořil Šimon PZR0101 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:35:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 11:38:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 11:41:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 11:44:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:47:00
0 Novotný Vojtěch TTR0203 C OOB Třebíč 11:50:00
0 Vakant 11:53:00
0 Vakant 11:56:00
H18
7.15 km, 130 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
339559 Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 10:01:00
53168 Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 10:07:00
442888 Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 10:13:00
51138 Čermák Jiří CTB9903 C SK OB Chotěboř 10:19:00
2045309 Šenkýř Matěj SJI9902 B OK Jihlava 10:25:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 10:31:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 10:37:00
0 Vakant 10:43:00
H21C
12.23 km, 310 m, 27 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9337 Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
301360 Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 10:04:00
9601003 Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:08:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 10:12:00
52161 Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 10:16:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 10:20:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:24:00
301273 Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 10:28:00
681876 Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 10:32:00
7200364 Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 10:36:00
53145 Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 10:40:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:44:00
2073707 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 10:48:00
887165 Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 10:52:00
51999 Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 10:56:00
2059730 Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 11:00:00
52304 Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 11:04:00
2061827 Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 11:08:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 11:12:00
1700080 Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 11:16:00
52158 Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 11:20:00
2112747 Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 11:24:00
219260 Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 11:28:00
7201807 Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 11:32:00
7003044 Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 11:36:00
899166 Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 11:40:00
2103711 Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 11:44:00
981817 Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 11:48:00
7206548 Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 11:52:00
551995 Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:56:00
0 Vakant 12:00:00
0 Vakant 12:04:00
0 Vakant 12:08:00
H21D
7.15 km, 130 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
442870 Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 10:49:00
232483 Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:55:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 11:01:00
7206543 Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 11:07:00
117 Vacek Jan TTR9303 C OOB Třebíč 11:13:00
53643 Randík Jan SOB8703 C SOBSA 11:19:00
53664 Choutka Jaroslav BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrchů 11:25:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 11:31:00
4678 Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 11:37:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:43:00
0 Vakant 11:49:00
0 Vakant 11:55:00
H35
8.76 km, 230 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1232505 Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:32:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 10:36:00
2023952 Přibyl Jan OSN7801 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:40:00
0 Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 10:44:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 10:48:00
331394 Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 10:52:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 10:56:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 11:00:00
2091526 Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:04:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 11:08:00
9306 Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:12:00
0 Martínek Roman SJH7501 C SJH Jindřichův Hradec 11:16:00
301340 Leksa Robert CHT8002 C OOB SK Chrast 11:20:00
336767 Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 11:24:00
53174 Červinka Jan OSN8002 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:28:00
897347 Moravec Štěpán SJI8101 C OK Jihlava 11:32:00
232868 Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 11:36:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 11:40:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 11:44:00
888644 Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 11:48:00
0 Vakant 11:52:00
0 Vakant 11:56:00
H45
6.80 km, 120 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
410394 Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:04:00
2801047 Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 10:08:00
53604 Hülle Jan CHT6903 C OOB SK Chrast 10:12:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 10:16:00
2073715 Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 10:20:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:24:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 10:28:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:32:00
1418753 Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 10:36:00
7260028 Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 10:40:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 10:44:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:48:00
995847 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 10:52:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 10:56:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 11:00:00
2800299 Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 11:04:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 11:08:00
52963 Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 11:12:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 11:16:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 11:20:00
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 11:24:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:28:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:32:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 11:36:00
2081366 Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 11:40:00
52337 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 11:44:00
0 Vakant 11:48:00
0 Vakant 11:52:00
H55
5.62 km, 95 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53243 Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 10:23:00
331118 Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 10:27:00
51921 Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 10:31:00
2044881 Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 10:35:00
1413900 Musil Jiří CHT5802 C OOB SK Chrast 10:39:00
6607 Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 10:43:00
8011 Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:47:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 10:51:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 10:55:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:59:00
301295 Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 11:03:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 11:07:00
52173 Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 11:11:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 11:15:00
51920 Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 11:19:00
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 11:23:00
8627107 Vácha Jiří SJI5414 C OK Jihlava 11:27:00
232741 Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:31:00
231209 Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 11:35:00
52078 Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 11:39:00
301246 Beneš Vladimír SJI5801 C OK Jihlava 11:43:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 11:47:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 11:51:00
0 Vakant 11:55:00
0 Vakant 11:59:00
H65
4.49 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51949 Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 10:00:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 10:06:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 10:12:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 10:18:00
0 Vakant 10:24:00
0 Vakant 10:30:00
HDR
2.11 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103754 Rychtárik Jáchym SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
0 Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 10:00:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
2801030 Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 10:00:00
53177 Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
2103731 Rychtárik Tadeáš SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 10:00:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
0 Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 10:00:00
2082924 Fikar Michal CTB1200 C SK OB Chotěboř 10:00:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
53152 Doležel Štěpán PZR1300 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 10:00:00
51663 Gregorová Magdalena CTB1151 C SK OB Chotěboř 10:00:00
0 Cipryán Tobiáš BZP0701 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:00:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 10:00:00
0 Chrbolková Magdaléna CTB1350 SK OB Chotěboř 10:00:00
0 Cipryánová Viktorie BZP1350 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:00:00
515504 Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 10:00:00
2067961 Beran Antonín SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
51924 Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 10:00:00
2025364 Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
P
2.76 km, 45 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8710 Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
142 Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 10:00:00
52608 Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
0 Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 10:00:00
0 Vacková Iva TTR6451 C OOB Třebíč 10:00:00
336765 Vacková Anna SJI9854 C OK Jihlava 10:00:00
0 Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 10:00:00
301207 Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 10:00:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
2102817 Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 10:00:00
0 Adam Aleš TRT8100 C KOS Třešť 10:00:00
2112761 Kymlová Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 10:00:00
51991 Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00