Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Proboštov - Přítkov
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Medvědí vrch - jih
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Eiselt Jan - R2
Stavitel tratí:
Bílý Petr - R1
JURY:
Dlabaja Tomáš, Babický Tomáš, Gálus Igor
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     T4    

D10 2.30 km, 60 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Soukupová Marie BOR0952 4424 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 C OK Chrastava
10:07:00 Lamačová Barbora BOR0750 7531975 C OK Jiskra Nový Bor
10:10:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 C OOB TJ Turnov
10:13:00 Vaňourková Sára BOR0759 4421 C OK Jiskra Nový Bor
10:16:00 Lošťáková Ela LTP0951 682083 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:19:00 Kocmanová Adéla BOR0752 4359 C OK Jiskra Nový Bor
10:22:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 C OOB TJ Turnov
10:25:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 4393 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
10:31:00 Michálková Ema BOR0857 4427 C OK Jiskra Nový Bor
10:34:00 Baloghová Mile TJN0750 2073663 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:00 Klustová Tereza CHA0751 2070848 C OK Chrastava
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:43:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 Vakant 0 Vakant

D10L 2.30 km, 95 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Zappová Elisabeth TJN0952 2027206 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:03:00 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C KOB Litvínov
10:06:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C OOB TJ Turnov
10:09:00 Ouzká Eliška BOR1051 2569 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 Krtičková Ester CHA0754 8908 C OK Chrastava
10:15:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB TRETRA Praha
10:18:00 Míková Sofie TJN0950 2069077 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 Horáčková Tereza BOR0762 4651 C OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 Adamcová Tereza TJN0753 4408031 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 Murswieková Kateřina BOR0753 4408 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Březinová Antonie CHA0851 2084444 C OK Chrastava
10:33:00 Koudelková Katrin BOR0856 4441 C OK Jiskra Nový Bor
10:36:00 Šestáková Johana VLI0853 4402234 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 Vakant 0 Vakant
10:42:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.30 km, 75 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Savruková Adéla TJN0656 2111795 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 Houdová Veronika CHA0552 2070843 C OK Chrastava
10:26:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 C Slavia Liberec orienteering
10:29:00 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 C OK Jiskra Nový Bor
10:32:00 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 C Slavia Liberec orienteering
10:35:00 Šírlová Zdeňka CHA0654 2070834 C OK Chrastava
10:38:00 Štemberová Bára TJN0650 682375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:41:00 Rejmanová Nikola BOR0656 4364 C OK Jiskra Nový Bor
10:44:00 Hovorková Marie LDC0650 347916 C KOB Děčín
10:47:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B OOB TJ Turnov
10:50:00 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 B OK Chrastava
10:53:00 Procházková Veronika KUL0651 0 C KOB Ústí nad Labem
10:56:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
10:59:00 Háková Eliška TJN0654 2085580 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Šírlová Markéta CHA0653 2059768 C OK Chrastava
11:05:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:00 Lošťáková Sára LTP0650 7202578 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:11:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:17:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant

D14 2.60 km, 100 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 C OK Chrastava
11:03:00 Rumlenová Tereza BOR0453 4367 B OK Jiskra Nový Bor
11:06:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 B Slavia Liberec orienteering
11:09:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 7202886 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:12:00 Šestáková Marie VLI0452 2080991 C Slavia Liberec orienteering
11:15:00 Neradová Natálie BOR0452 4358 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 B Slavia Liberec orienteering
11:21:00 Zaňková Natálie TJN0450 2069089 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:24:00 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
11:27:00 Karpíšková Kateřina LTP0450 342046 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:30:00 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:33:00 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C KOB Děčín
11:36:00 Mrkvičková Veronika TJN0355 2069097 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:39:00 Bujná Natalie KAS0351 51383 C KOB Kamenický Šenov
11:42:00 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:45:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 C Slavia Liberec orienteering
11:48:00 Vitebská Eliška TJN0350 1398987 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:51:00 Vakant 0 Vakant
11:54:00 Vakant 0 Vakant
11:57:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant

D16 3.80 km, 150 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Linková Lucie TJN0257 2032102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:24:00 Dolejší Kateřina STB0199 7205007 A TJ Stadion Nový Bor
11:27:00 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:30:00 Podrábská Marie VLI0251 2078462 B Slavia Liberec orienteering
11:33:00 Baloghová Lída TJN0150 2027211 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:36:00 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 B OK Chrastava
11:39:00 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
11:42:00 Rýdlová Magdaléna TJN0251 2035725 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:45:00 Pekařová Jana TUR0252 2035709 A OOB TJ Turnov
11:48:00 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B OK Jiskra Nový Bor
11:51:00 Rýdlová Adéla TJN0151 2035701 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:54:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 B OK Jiskra Nový Bor
11:57:00 Budská Anna TJN0253 7201759 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Vakant 0 Vakant
12:09:00 Vakant 0 Vakant

D18 5.20 km, 220 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
10:54:00 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
11:00:00 Koucká Barbora EKP0050 361943 C VŠTJ Ekonom Praha
11:06:00 Thořová Markéta TUR9952 7206529 A OOB TJ Turnov
11:12:00 Poloprutská Lucie VLI9950 49951 C Slavia Liberec orienteering
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:24:00 Vakant 0 Vakant

D20 5.20 km, 220 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Knížková Šárka TJN9852 2070852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:36:00 Nováková Lucie BOR9854 2051502 A OK Jiskra Nový Bor
11:42:00 Vakant 0 Vakant

D21K 4.80 km, 175 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Neradová Zuzana BOR7950 8501 C OK Jiskra Nový Bor
11:08:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB TRETRA Praha
11:14:00 Havlová Adéla BOR9161 7434894 C OK Jiskra Nový Bor
11:20:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C TJ Loko Liberec
11:26:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
11:32:00 Vakant 0 Vakant
11:38:00 Vakant 0 Vakant

D21L 6.40 km, 230 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Staňová Karolína BOR9853 2111769 A OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
11:24:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 R OK Chrastava
11:30:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
11:36:00 Folbrechtová Šárka BOR9051 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
11:42:00 Jirků Martina TUR8750 8221 C OOB TJ Turnov
11:48:00 Neradová Alena LIT8551 886283 C KOB Litvínov
11:54:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Vakant 0 Vakant
12:12:00 Vakant 0 Vakant
12:18:00 Vakant 0 Vakant

D35 5.10 km, 200 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C OK Jiskra Nový Bor
10:03:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
10:06:00 Budilová Jana KUL8150 2082939 C KOB Ústí nad Labem
10:09:00 Zítová Pavla LDC8151 347881 C KOB Děčín
10:12:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
10:15:00 Murswieková Kateřina BOR7951 8422 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 Lipenská Eva CHA7951 2084448 C OK Chrastava
10:21:00 Kalenská Lenka SUL7853 51134 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:24:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 C OK Jiskra Nový Bor
10:27:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant

D40 4.20 km, 170 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 Pavlíková Klára LIT7451 8111 C KOB Litvínov
10:07:00 Březinová Michaela CHA7751 2084447 C OK Chrastava
10:10:00 Houžvičková Karolína TUR7254 7207877 C OOB TJ Turnov
10:13:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C OK Jiskra Nový Bor
10:16:00 Dolejší Lenka STB7499 434839 C TJ Stadion Nový Bor
10:19:00 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
10:25:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C OK Chrastava
10:31:00 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
10:37:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 Mairichová Radka TJN7450 2059728 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Švorcová Lenka CHA7550 2084436 C OK Chrastava
10:46:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
10:49:00 Danková Irena CHA7551 2070830 C OK Chrastava
10:52:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
10:55:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
10:58:00 Vakant 0 Vakant
11:01:00 Vakant 0 Vakant
11:04:00 Vakant 0 Vakant

D45 3.80 km, 150 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
10:05:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
10:08:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
10:11:00 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
10:14:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
10:17:00 Vitebská Lenka TJN7051 2059770 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00 Semíková Iva KAM6850 2035702 C OK Kamenice
10:23:00 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 Bartáková Eva CHA7051 331779 C OK Chrastava
10:29:00 Picková Helena TJN6952 416843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:32:00 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
10:35:00 Lesáková Věra TJN7152 207863 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:38:00 Burdová Simona LDC6851 440493 C KOB Děčín
10:41:00 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
10:47:00 Vakant 0 Vakant
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:53:00 Vakant 0 Vakant

D50 3.40 km, 125 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
10:07:00 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
10:13:00 Kočibová Ivana TJN6354 307418 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:19:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:25:00 Vakant 0 Vakant

D55 3.30 km, 100 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kubátová Ivana BOR6152 8464 C OK Jiskra Nový Bor
10:07:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00 Šípová Soňa BOR6150 232182 C OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 Vakant 0 Vakant
10:25:00 Jedličková Zdena BOR6250 8423 C OK Jiskra Nový Bor

D60 2.40 km, 80 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
10:22:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
10:28:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:46:00 Vakant 0 Vakant
10:52:00 Vakant 0 Vakant

D65 2.40 km, 80 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant

D70 2.40 km, 60 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
11:22:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C TJ Loko Liberec
11:28:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
11:34:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
11:40:00 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
11:46:00 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
11:52:00 Vakant 0 Vakant

H10L 2.30 km, 95 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Kučera Radek CHA0700 2059765 C OK Chrastava
10:54:00 Vaňourek Vojtěch BOR0903 4428 C OK Jiskra Nový Bor
11:00:00 Houda Lukáš CHA0800 2049586 C OK Chrastava
11:06:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
11:18:00 Murswiek Jan BOR0901 4410 C OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 Hübner Ondřej STB0700 52908 C TJ Stadion Nový Bor
11:30:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8237 C OK Jiskra Nový Bor
11:36:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant

H10 2.30 km, 60 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C Slavia Liberec orienteering
10:55:00 Štembera Vítek TJN0801 682376 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:58:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB TRETRA Praha
11:01:00 Heczko Erik VLI0804 302695 C Slavia Liberec orienteering
11:04:00 Zeman Jakub BOR0704 4434 C OK Jiskra Nový Bor
11:07:00 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 Vávra Tomáš BOR0700 4415 C OK Jiskra Nový Bor
11:13:00 Havel Antonín TJN0813 4408032 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:16:00 Riby Philip LTP0702 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:19:00 Studničný Adam BOR0701 4400 C OK Jiskra Nový Bor
11:22:00 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 C OOB TJ Turnov
11:25:00 Lesák Marek TJN0811 2104590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:28:00 Raška Ondřej KUL0700 0 C KOB Ústí nad Labem
11:31:00 Mairich Martin TJN0812 2096129 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:34:00 Vakant 0 Vakant
11:37:00 Vakant 0 Vakant
11:40:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.60 km, 100 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kalenský Tomáš SUL0600 2099530 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:03:00 Pitra Jan TJN0505 4408036 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:06:00 Houžvička David TUR0501 2106748 C OOB TJ Turnov
10:09:00 Vávra Jan BOR0500 4389 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 Mairich Filip TJN0603 2067316 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:15:00 Hoetzel Hugo JEN0503 2060291 B OB Jenišovice
10:18:00 Březina Karel CHA0605 2095974 C OK Chrastava
10:21:00 Chalupa Jan BOR0509 4420 C OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 Míka Albert TJN0601 2067319 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 Kučera Filip CHA0501 2059763 B OK Chrastava
10:30:00 Dolejší Jan STB0601 438039 C TJ Stadion Nový Bor
10:33:00 Kurenda Karel KAS0501 51385 C KOB Kamenický Šenov
10:36:00 Dejnožka Martin TJN0600 2035718 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 1403061 C OOB TJ Turnov
10:42:00 Harakaĺ Antonín TJN0506 4408037 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:48:00 Vakant 0 Vakant
10:51:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant

H14 3.80 km, 150 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vitebský Lukáš TJN0302 1398971 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:03:00 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B OB Jenišovice
10:06:00 Pokorný Jan TJN0400 2056302 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:09:00 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:12:00 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:15:00 Staňa Ondřej BOR0301 4377 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 Tkáč Matěj TJN0401 2027207 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov
10:27:00 Socha Ondřej BOR0302 2800602 B OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 2027224 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:33:00 Ekert Tomáš VLI0302 2078461 C Slavia Liberec orienteering
10:36:00 Lesák Ondřej TJN0306 2085591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:00 Danko Štěpán CHA0301 436449 C OK Chrastava
10:42:00 Hruška Jakub TJN0403 2078466 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:45:00 Klein Martin LTP0404 2082919 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:48:00 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A TJ Loko Liberec
10:51:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 C OOB TJ Turnov
10:54:00 Heinemann Per 24D0400 2196 SV Robotron Dresden
10:57:00 Mertlík Jakub TUR0307 2108912 C OOB TJ Turnov
11:00:00 Hnízdil Matěj KAS0301 682685 C KOB Kamenický Šenov
11:03:00 Hejna Hynek LLI0300 682626 C TJ Loko Liberec
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 Vakant 0 Vakant

H16 5.20 km, 220 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Synek Petr DOK0200 7207878 A OK Doksy
10:15:00 Bek Jiří CHA0103 436431 B OK Chrastava
10:18:00 Hájek Kryštof TUR0212 9102562 B OOB TJ Turnov
10:21:00 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C TJ Loko Liberec
10:24:00 Růta Matyáš TJN0102 2032159 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 Tománek Josef BOR0102 8418 B OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Adamec Martin TJN0106 2080828 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:33:00 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 C OK Chrastava
10:36:00 Budský Ondřej TJN0105 1398985 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:00 Vakant 0 Vakant
10:42:00 Vakant 0 Vakant

H18 6.60 km, 280 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A OOB TJ Turnov
10:32:00 Galbavý Matěj CHA0000 2059764 B OK Chrastava
10:38:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 B OOB TJ Turnov
10:44:00 Pavel Martin TJN0004 2045201 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:00 Synek Antonín DOK0001 7209352 A OK Doksy
10:56:00 Nagy Josef TJN0006 2069092 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Mareš Vít BOR0000 7202852 A OK Jiskra Nový Bor
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Vakant 0 Vakant

H20 6.60 km, 280 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Novák Filip TJN9801 2027217 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:08:00 Melichar Vojtěch LLI9802 7200375 B TJ Loko Liberec
10:14:00 Janeček Mirek TJN9804 2027208 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00 Vakant 0 Vakant

H21L 8.10 km, 345 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
10:48:00 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R OK Doksy
10:51:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
10:54:00 Burda Matěj BOR9608 7667667 R OK Jiskra Nový Bor
10:57:00 Kettner Lukáš KAM9403 887640 R OK Kamenice
11:00:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 Pávek Petr BOR9008 8466 C OK Jiskra Nový Bor
11:06:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 Čechlovský Jan CHA9300 8200 C OK Chrastava
11:12:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
11:15:00 Matějka Šimon LTP9901 51331 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:18:00 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:21:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
11:24:00 Kettner Vojtěch KAM9601 897360 E OK Kamenice
11:27:00 Horáček Michal VLI7700 500290 R Slavia Liberec orienteering
11:30:00 Vakant 0 Vakant
11:33:00 Vakant 0 Vakant
11:36:00 Vakant 0 Vakant
11:39:00 Vakant 0 Vakant

H21K 6.40 km, 230 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Picek Štěpán TJN9601 232509 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:06:00 Klusáček Radim BOR7710 8516 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 Moutvička Ondřej LIT8301 8125 C KOB Litvínov
10:18:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
10:24:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
10:30:00 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
10:36:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 51227 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Čech Jan FSP7900 416195 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:48:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 Vakant 0 Vakant

H35 6.60 km, 280 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:26:00 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
11:32:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
11:38:00 Nehasil David BOR7713 995805 C OK Jiskra Nový Bor
11:44:00 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:50:00 Tomanica Vojtěch CHA7601 2070857 C OK Chrastava
11:56:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem,
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:08:00 Vakant 0 Vakant

H40 5.80 km, 260 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
10:34:00 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Heinemann Björn 24D7301 2035202 SV Robotron Dresden
10:40:00 Šesták Marek VLI7403 2058471 C Slavia Liberec orienteering
10:43:00 Dejnožka Jiří TJN7503 2027225 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:46:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
10:49:00 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
10:52:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
10:55:00 Pavlík Libor LIT7605 8124 C KOB Litvínov
10:58:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
11:01:00 Štembera Jan TJN7513 7300183 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Vakant 0 Vakant

H45 5.60 km, 220 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Hovorka Ladislav LDC6802 303922 C KOB Děčín
11:03:00 Eichler Petr KAS6900 682631 C KOB Kamenický Šenov
11:06:00 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C TJ Loko Liberec
11:09:00 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
11:12:00 Hnízdil Jan KAS7100 7300172 C KOB Kamenický Šenov
11:15:00 Klaška Jan NNN 301602 Neregistrovaní (NNN)
11:18:00 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C OK Jiskra Nový Bor
11:21:00 Houžvička Jindřich TUR6912 51225 C OOB TJ Turnov
11:24:00 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C OK Jiskra Nový Bor
11:27:00 Vydra Ivan CHA6600 8185 C OK Chrastava
11:30:00 Machara Martin BOR6900 8521 C OK Jiskra Nový Bor
11:33:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
11:36:00 Glöckner Michael KUL7000 2082938 C KOB Ústí nad Labem
11:39:00 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00 Vakant 0 Vakant
11:45:00 Vakant 0 Vakant
11:48:00 Vakant 0 Vakant

H50 5.10 km, 200 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C TJ Loko Liberec
10:42:00 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
10:48:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 Petr Josef VLI6300 8287 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Picek Jan TJN6500 416839 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Vakant 0 Vakant

H55 4.50 km, 190 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Dikoš Pavel BOR6003 50000 C OK Jiskra Nový Bor
11:13:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
11:19:00 Pávek Miloš BOR5801 8436 C OK Jiskra Nový Bor
11:25:00 Hoidekr Pavel LLI5901 51209 C TJ Loko Liberec
11:31:00 Vakant 0 Vakant

H60 4.10 km, 160 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Jedlička Miroslav JEN5301 336709 C OB Jenišovice
11:08:00 Kunc Radovan TJN5549 8249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:14:00 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
11:20:00 Böhm Karel TJN5101 416833 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:26:00 Vakant 0 Vakant

H65 3.40 km, 125 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Barták Jiří CHA5100 8161 C OK Chrastava
10:43:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
10:49:00 Babický Tomáš RUM5001 8890 C ZOOB Rumburk
10:55:00 Našinec Jiří STB5003 49982 C TJ Stadion Nový Bor
11:01:00 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
11:07:00 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:13:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
11:19:00 Vakant 0 Vakant
11:25:00 Vakant 0 Vakant

H70 3.30 km, 100 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
10:34:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C TJ Loko Liberec
10:37:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Heinemann Rolf 24D3700 2060 SV Robotron Dresden
10:43:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
10:46:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
10:49:00 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
10:52:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C OK Chrastava
10:55:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
10:58:00 Štrojsa Josef KAS4000 682601 C KOB Kamenický Šenov
11:01:00 Vakant 0 Vakant
11:04:00 Vakant 0 Vakant

HDR 2.30 km, 95 m, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Kolmanová Lada NNN 420408 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C OK Chrastava
10:00:00 Šírlová Kamila CHA1450 2049591 OK Chrastava
10:00:00 Šašek Jakub LTP0801 232917 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Horáček Jáchym VLI1111 4402235 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Pavlík Tobiáš LIT1111 8109 C KOB Litvínov
10:00:00 Lamač Vítek BOR1100 8550 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Voroncov Filip LTP1001 0 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Králová Anežka NNN 0 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 Král Matyáš NNN 0 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 Kocman Lukáš BOR1102 4362 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Kalenská Pavla SUL0950 2112760 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:00:00 Budil Kvído KUL1300 0 C KOB Ústí nad Labem

P2 2.60 km, 100 m, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Tymeš Jan BOR0106 8428 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Čapek Ondřej BOR0404 4369 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Houda Vítězslav CHA7300 2084431 C OK Chrastava
10:00:00 Houdová Miloslava CHA7653 2084450 C OK Chrastava
10:00:00 Kučerová Lucie CHA7950 2084432 OK Chrastava
10:00:00 Košlerová Gabriela NNN 0 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 Benešová Klára Lucie NNN 7200340 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 Benešová Veronika NNN 682100 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 Potměšil Matyáš TJN0204 2078465 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Potměšil Matyáš TJNXXX1 4408033 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Špringlová Irena TJNXXX2 4408034 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Králová Petra NNN 0 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Holzknecht Pavel NNN 0 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 Král Miloslav NNN 0 Neregistrovaní (NNN)
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Semíková Julie KAM0358 2080943 C OK Kamenice
10:00:00 Pavlíková Jitka LIT8352 8113 C KOB Litvínov
10:00:00 Hejna Štěpán LLI0602 0 C TJ Loko Liberec
10:00:00 Nedvídková Jitka RUM5151 5991 ZOOB Rumburk
10:00:00 Husák Aleš STB0402 52913 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Dolejší Miloš STB6701 52907 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Vaňourková Jitka 31Z7250 1420232 Aktivit Nový Bor
10:00:00 Březina Jan CHA7604 2095960 C OK Chrastava

T4 3.90 km, 150 m, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Hořáková Petra LLI6953 8547 C TJ Loko Liberec
10:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Šubrt Evžen TAP8000 0 C KOB TRETRA Praha
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Šírlová Jarmila CHA7851 2084433 OK Chrastava
10:00:00 Šírl Kamil CHA7303 2084449 OK Chrastava