Logo

Startovka závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
25.02.2018
Místo konání:
Roudnice v Krkonoších
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Vurmovka, 1:10000, e=5m, stav leden 2018
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin
Stavitel tratí:
Junek Petr
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21E     D21A     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     P    

D12 2.60 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:06:00 3 Zakouřilová Klára VSP0850 2032113 C USK Praha
14:08:00 3 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 C Slavia Liberec orienteering
14:10:00 3 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
14:12:00 3 Mišeková Kateřina KAM0756 682675 C OK Kamenice
14:14:00 3 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:16:00 3 Skalová Jolana TJN0653 2070854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:18:00 3 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
14:20:00 3 Mišeková Lucie KAM1050 682648 C OK Kamenice
14:22:00 9 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:24:00 10 Vakant 0 Vakant
14:26:00 11 Vakant 0 Vakant

D14 3.10 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:01:00 12 Leśniak Matylda 14P0450 2035177 UKS Kometa Gliwice
14:03:00 13 Vakant 0 Vakant
14:05:00 14 Polewka Julianna 14P0650 2021377 UKS Kometa Gliwice
14:07:00 15 Vakant 0 Vakant
14:09:00 16 Kodejšová Markéta VSP0458 2021828 USK Praha
14:11:00 3 Pecková Tereza VLI0551 51600 C Slavia Liberec orienteering
14:13:00 18 Beranová Hana VSP0455 2021833 USK Praha
14:15:00 3 Tomčíková Eliška VRB0555 2067392 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:17:00 3 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 C Slavia Liberec orienteering
14:19:00 3 Haltofová Romana TRI0451 7209779 C TJ TŽ Třinec
14:21:00 3 Podhorná Anna VLI0455 1400422 C Slavia Liberec orienteering
14:23:00 3 Bruková Petra TRI0450 7207881 C TJ TŽ Třinec
14:25:00 3 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:27:00 3 Marečková Ema OSN0450 2011896 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:29:00 3 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 C Slavia Liberec orienteering
14:31:00 3 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 C SK Studenec
14:33:00 3 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 C Slavia Liberec orienteering
14:35:00 3 Štefanová Markéta STH0550 7204983 C SK Studenec
14:37:00 3 Andrlová Lea VLI0453 2113493 C Slavia Liberec orienteering
14:39:00 3 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:41:00 3 Šestáková Marie VLI0452 2080991 C Slavia Liberec orienteering
14:43:00 3 Malečková Hana VSP0553 2067999 C USK Praha
14:45:00 2 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:47:00 2 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 B KOS Slavia Plzeň
14:49:00 1 Čechmánková Anna PGP0452 347887 A SK Praga
14:51:00 1 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:53:00 1 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
14:55:00 1 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D17 3.80 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:02:00 40 Nyga Julia 14P0252 2021373 UKS Kometa Gliwice
14:04:00 41 Krempińska Julia 66P7602 8640908 UKS Azymut Pabianice
14:06:00 42 Polewka Aleksandra 14P0250 682424 UKS Kometa Gliwice
14:08:00 43 Leśnicka Agnieszka 2SP0250 8008007 UKS Azymut Dębów .
14:10:00 44 Pogoda Kinga 14P-050 2016481 UKS Kometa Gliwice
14:12:00 45 Vakant 0 Vakant
14:14:00 46 Vakant 0 Vakant
14:16:00 47 Beranová Eva VSP0254 2115749 USK Praha
14:18:00 3 Macholdová Tereza SZP0250 7003023 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:20:00 3 Podrábská Marie VLI0251 2078462 C Slavia Liberec orienteering
14:22:00 3 Navrátilová Adéla TRI0250 53178 C TJ TŽ Třinec
14:24:00 3 Kalousková Marie DKP0151 443091 C Oddíl OB Kotlářka
14:26:00 3 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:28:00 3 Pušová Bára LPU0357 8656522 C OK Lokomotiva Pardubice
14:30:00 2 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B TJ Jiskra Hořice
14:32:00 2 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 B OK Lokomotiva Pardubice
14:34:00 2 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
14:36:00 1 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
14:38:00 1 Černá Kateřina VPM0250 2073702 A KOS Slavia Plzeň
14:40:00 1 Rýdlová Magdaléna TJN0251 2035725 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:42:00 1 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec
14:44:00 1 Rýdlová Adéla TJN0151 2035701 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:46:00 1 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
14:48:00 1 Tokárová Regina VPM0151 2067965 A KOS Slavia Plzeň

D20 5.70 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:54:00 64 Vakant 0 Vakant
13:56:00 65 Vakant 0 Vakant
13:58:00 3 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 C OK Chrastava
14:00:00 3 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:02:00 3 Mojžíšová Adéla OSN0051 7205032 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:04:00 3 Lacigová Marie SZP0050 246899 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:06:00 3 Novotná Tereza ZLH0051 1421909 C OOB TJ Zlaté Hory
14:08:00 2 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:10:00 1 Janovská Kateřina PGP9850 7208324 A SK Praga
14:12:00 1 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 A TJ TŽ Třinec

D21E 5.70 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:32:00 91 Vakant 0 Vakant
13:34:00 92 Vakant 0 Vakant
13:36:00 11 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
13:38:00 21 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 E Oddíl OB Kotlářka
13:40:00 8 Teplá Karolína SHK9251 1008174 E OK Slavia Hradec Králové
13:42:00 16 Neumannová Kateřina PVP9250 8565 E VSS Přírodověda Praha
13:44:00 10 Jedličková Zuzana SHK8150 1008173 E OK Slavia Hradec Králové
13:46:00 2 Chudíková Barbora SJI7850 886269 E OK Jihlava
13:48:00 9 Karochová Simona DKP8853 9944499 E Oddíl OB Kotlářka
13:50:00 15 Randáková Helena VRL7452 515185 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:52:00 7 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 E TJ TŽ Třinec

D21A 5.20 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:14:00 74 Jaśkiewicz Magdalena 66P9750 7204932 UKS Azymut Pabianice
14:16:00 75 Berecz Ewa 2UP8400 45587 MKS Metalowiec Łódź
14:18:00 76 Lisewska Agnieszka 42P1750 1409359 Team360
14:20:00 77 Skorupa Małgorzata 4IP9650 2016953 Kometa Gliwice
14:22:00 78 Nikitchenko Natasza 38P9750 887239 UKS Orientus Lodz
14:24:00 79 Pacek Karolina 2TP8800 1407620 Indywidualny Mazowsze
14:26:00 80 Pabich Maria 66P7606 553466 UKS Azymut Pabianice
14:28:00 81 Jędrowska Katarzyna 97P9050 412205 KS Hades Poznań
14:30:00 82 Vakant 0 Vakant
14:32:00 83 Vakant 0 Vakant
14:34:00 3 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
14:36:00 3 Hrdinová Marie VSP7852 897376 C USK Praha
14:38:00 3 Zakouřilová Kamila TUV8557 52370 C SOK TJ Turnov
14:40:00 2 Kubínová Romana SKV9452 7260021 B TJ Slovan Karlovy Vary
14:42:00 1 Janovská Petra PGP7355 8654900 A SK Praga
14:44:00 Tomešová Daniela SJC8451 981842 E Sportcentrum Jičín
14:46:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 E OOB SK Chrast

D35 4.20 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:32:00 102 Marszałek Maria 14P7450 2032317 UKS Kometa Gliwice
13:34:00 103 bogucka jaroszek anna 42P7050 887002 Team360
13:36:00 104 Konc Katarzyna 66P7601 7204651 UKS Azymut Pabianice
13:38:00 105 Polewka Beata 14P7150 2016952 UKS Kometa Gliwice
13:40:00 106 Bugaj Teresa 41P6800 0 WKS Wawel Kraków
13:42:00 107 Vakant 0 Vakant
13:44:00 108 Vakant 0 Vakant
13:46:00 109 Junková Petra STH7451 220254 SK Studenec
13:48:00 3 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
13:50:00 3 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
13:52:00 3 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 2032117 C Slavia Liberec orienteering
13:54:00 1 Marečková Kateřina OSN7550 51992 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:56:00 3 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
13:58:00 3 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
14:00:00 3 Zakouřilová Helena VSP7453 52268 C USK Praha

D45 3.70 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 117 Vakant 0 Vakant
13:33:00 118 Vakant 0 Vakant
13:35:00 119 Kožinová Jana PGP6651 502089 SK Praga
13:37:00 120 Rýdlová Magda TJN6850 7726 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:39:00 3 Novotná Neyrinck Markéta SZP7050 7911 C TJ Slovan Zdravotník Praha
13:41:00 3 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
13:43:00 3 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB TRETRA Praha
13:45:00 3 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C TJ TŽ Třinec
13:47:00 3 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
13:49:00 3 Průšová Markéta VSP7256 53160 C USK Praha
13:51:00 3 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
13:53:00 3 Neumannová Renata PVP6650 51580 C VSS Přírodověda Praha
13:55:00 3 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D55 3.30 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:49:00 130 Zuzánková Růžena TJN6051 8256 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:51:00 3 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
13:53:00 3 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
13:55:00 3 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:57:00 134 Vakant 0 Vakant
13:59:00 135 Vakant 0 Vakant

D65 2.50 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:02:00 3 Haňkovská Jana SSP4050 51698 C SK Stopa Praha
14:04:00 137 Vakant 0 Vakant
14:06:00 138 Vakant 0 Vakant

H12 2.60 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:28:00 139 Junek Matouš STH0801 1302784 SK Studenec
14:30:00 3 Škorpil Marek SZP0901 52275 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:32:00 141 Junek Šimon STH1001 7756777 SK Studenec
14:34:00 3 Mairich Filip TJN0603 2067316 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:36:00 143 Pochop Petr STH0701 2035746 SK Studenec
14:38:00 3 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C Slavia Liberec orienteering
14:40:00 3 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 C Oddíl OB Kotlářka
14:42:00 3 Meier David VLI0606 232246 C Slavia Liberec orienteering
14:44:00 3 Čechmánek Václav PGP0607 8575 C SK Praga
14:46:00 3 Hyxa Jan VLI0702 2126343 C Slavia Liberec orienteering
14:48:00 3 Hanuš Filip VRL0604 2078481 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:50:00 3 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
14:52:00 151 Vakant 0 Vakant
14:54:00 152 Vakant 0 Vakant

H14 3.70 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:21:00 153 Krempiński Franek 66P7603 1260703 UKS Azymut Pabianice
14:23:00 154 Lisiak Adam 38P0500 7200171 UKS Orientus Lodz
14:25:00 155 Marszałek Patryk 14P0500 2032319 UKS Kometa Gliwice
14:27:00 156 Vakant 0 Vakant
14:29:00 157 Vakant 0 Vakant
14:31:00 158 Klein Martin LTP0404 2082919 OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:33:00 159 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 OK Slavia Hradec Králové
14:35:00 3 Štefan Jan STH0500 7207035 C SK Studenec
14:37:00 3 Sork Dominik TAP0504 2092402 C KOB TRETRA Praha
14:39:00 3 Hasman Jakub VPM0501 2042516 C KOS Slavia Plzeň
14:41:00 3 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 C Oddíl OB Kotlářka
14:43:00 3 Čivrný Jan VRL0501 8656604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:45:00 3 Vodička Igor UOL0502 7200909 C SOB Olomouc
14:47:00 2 Zakouřil Matyáš VSP0400 232616 B USK Praha
14:49:00 2 Malý Tomáš VRB0414 2067397 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:51:00 2 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 B USK Praha
14:53:00 1 Štěrba Marek SKV0401 9005143 A TJ Slovan Karlovy Vary
14:55:00 1 Průša Dominik VSP0406 2032107 A USK Praha

H17 6.10 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 171 Zaleski Jakub 88P0302 2076142 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:33:00 172 Kołodziejczyk Łukasz 14P0303 2026141 UKS Kometa Gliwice
13:35:00 173 Jończy Jakub 88P0300 7200176 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:37:00 174 Sztranek Jan 66P7611 1407621 UKS Azymut Pabianice
13:39:00 175 Jurczak Szymon 88P0301 2076141 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:41:00 176 Kucharczyk Jakub 14P0101 2021378 UKS Kometa Gliwice
13:43:00 177 Sobiński Adrian 88P0800 2099922 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:45:00 178 Vakant 0 Vakant
13:47:00 179 Vakant 0 Vakant
13:49:00 180 Kučera Jáchym DOR0301 2044898 OK Dobříš
13:51:00 3 Dostál Jakub VRL0104 7206528 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:53:00 3 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
13:55:00 3 Tachezy Jan DOR0102 2104701 C OK Dobříš
13:57:00 3 Novotný Erik ZLH0301 2020722 C OOB TJ Zlaté Hory
13:59:00 3 Reichl Tomáš SSP0100 995879 C SK Stopa Praha
14:01:00 3 Rücker Jan STH0206 2025353 C SK Studenec
14:03:00 3 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 C KOS Slavia Plzeň
14:05:00 3 Mejsnar Jaroslav VRL0202 7260006 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:07:00 3 Mareš Albert DKP0308 2103741 C Oddíl OB Kotlářka
14:09:00 2 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B TJ TŽ Třinec
14:11:00 2 Matuš Vít VRB0202 2067396 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:13:00 2 Tuharský Erik TRI0100 7202876 B TJ TŽ Třinec
14:15:00 2 Růta Matyáš TJN0102 2032159 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:17:00 2 Haltof Marek TRI0200 9101677 B TJ TŽ Třinec
14:19:00 2 Lesák Ondřej TJN0306 2085591 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:21:00 2 Link Lukáš STH0205 7204987 B SK Studenec
14:23:00 2 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:25:00 1 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:27:00 1 Peňáz Radek VRB0313 2092364 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:29:00 1 Procinger Jakub VRL0305 2088183 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:31:00 1 Tokár Radim VPM0300 2049567 A KOS Slavia Plzeň
14:33:00 1 Peňáz Vojtěch VRB0303 2092391 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:35:00 1 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec

H20 8.50 km, 28 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:35:00 204 Vakant 0 Vakant
14:37:00 205 Vakant 0 Vakant
14:39:00 3 Neumann Jindřich PVP9900 336081 C VSS Přírodověda Praha
14:41:00 2 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
14:43:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 E TJ TŽ Třinec
14:45:00 1 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H21E 8.50 km, 28 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 244 Vakant 0 Vakant
13:33:00 245 Vakant 0 Vakant
13:35:00 99 Illner Vojtěch DKP9600 899156 Oddíl OB Kotlářka
13:37:00 93 Kettner Vojtěch DCE9600 897360 C KOB Dobřichovice
13:39:00 93 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice
13:41:00 93 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C Oddíl OB Kotlářka
13:43:00 93 Čermák Jan LPU9301 8654903 C OK Lokomotiva Pardubice
13:45:00 91 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 A SOK TJ Turnov
13:47:00 91 Šňupárek Václav DKP9500 7204504 A Oddíl OB Kotlářka
13:49:00 91 Bouchal Jiří VPM8449 995860 A KOS Slavia Plzeň
13:51:00 1 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 E Oddíl OB Kotlářka
13:53:00 3 Rusý Tomáš DCE9300 2051509 E KOB Dobřichovice
13:55:00 4 Čech Jan LIV7900 416195 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
13:57:00 5 Kopáček Miroslav CHT6049 8656509 E OOB SK Chrast
13:59:00 7 Šťastný Jiří TBM7137 888633 E KOS TJ Tesla Brno
14:01:00 9 Kolín Jan JIL7701 51590 E OK Jilemnice
14:03:00 10 Tojnar Jan LIV6701 8912 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
14:05:00 12 Kettner Lukáš DCE9400 8654886 E KOB Dobřichovice
14:07:00 13 Laciga Radek SZP8200 7003030 E TJ Slovan Zdravotník Praha
14:09:00 17 Malý Aleš JIL8702 1155115 E OK Jilemnice
14:11:00 16 Horyna Roman SZP7600 1399000 E TJ Slovan Zdravotník Praha
14:13:00 18 Mareček Petr OSN6900 8656602 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:15:00 21 Neumann Tomáš PVP8900 331313 E VSS Přírodověda Praha
14:17:00 23 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
14:19:00 24 Martínek Robert VPM7700 301170 E KOS Slavia Plzeň
14:21:00 26 Škoda Jakub VLI8800 1302790 E Slavia Liberec orienteering
14:23:00 28 Drobník Michal SJC8709 1414501 E Sportcentrum Jičín
14:25:00 29 Pospíšil Vítek SZP6800 681612 E TJ Slovan Zdravotník Praha
14:27:00 30 Kolaja Jan VLI8100 8627111 E Slavia Liberec orienteering
14:29:00 32 Kopáček Jan CHT8510 7201807 E OOB SK Chrast
14:31:00 33 Klaška Pavel DKP9301 1700077 E Oddíl OB Kotlářka
14:33:00 35 Neumann Vojtěch PVP9400 1403421 E VSS Přírodověda Praha

H21A 6.50 km, 26 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:50:00 210 Sokalski Dariusz 45P8300 888969 KU AZS WAT Warszawa
13:52:00 211 Domagała Marcel 88P9800 889679 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:54:00 212 Nowak Remigiusz 97P7200 7200386 KS Hades Poznań
13:56:00 213 Nowak Maciej 88P9601 7200189 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:58:00 214 Skorupa Piotr 86P9300 1696 LKS Górzanka Nawojowa Góra
14:00:00 215 Dzioba Mateusz 88P9500 9101295 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:02:00 216 Jaroszek radosław 42P9400 607807 Team360
14:04:00 217 Kalata Michał 88P8901 8160889 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:06:00 218 Bartczak Jarosław 39P6800 887093 UMKS Orkan Ostróda
14:08:00 219 Konarczak Dariusz 97P8400 501149 KS Hades Poznań
14:10:00 220 jaroszek jakub 42P9800 7899987 Team360
14:12:00 221 Kruk Michał 2SP9900 8636600 UKS Azymut Dębów .
14:14:00 222 Szymański Kornel 88P9701 889678 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:16:00 223 Moszkowicz Paweł 41P6700 886325 WKS Wawel Kraków
14:18:00 224 Galicz Karol 27P8600 8092006 BKS Wataha Warszawa
14:20:00 225 Byrczek Jan 14P0000 1369369 UKS Kometa Gliwice
14:22:00 226 Vakant 0 Vakant
14:24:00 227 Vakant 0 Vakant
14:26:00 2 Podrábský Ctibor VLI7001 2058472 B Slavia Liberec orienteering
14:28:00 2 Werner Michal PGP9705 2080959 B SK Praga
14:30:00 2 Černý Martin JIL8703 2078469 B OK Jilemnice
14:32:00 1 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 A SK Praga
14:34:00 1 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A KOS Slavia Plzeň
14:36:00 1 Král Luboš PVP8400 2103747 A VSS Přírodověda Praha
14:38:00 1 Moskva Roman ZLH7501 7506161 A OOB TJ Zlaté Hory
14:40:00 1 Domín Nikolas EKP8806 2078484 A VŠTJ Ekonom Praha
14:42:00 1 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 A TJ TŽ Třinec
14:44:00 1 Průša Michal VSP7310 553437 A USK Praha
14:46:00 1 Svoboda Honza SMR7901 995876 A SNS Smržovka

H21B 6.10 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:40:00 3 Fiala Petr LPU8701 7201198 C OK Lokomotiva Pardubice
13:42:00 3 Preininger Luděk DOB8001 7237 C KOB Dobruška
13:44:00 3 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
13:46:00 242 Vakant 0 Vakant
13:48:00 243 Vakant 0 Vakant

H35 6.10 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:11:00 276 Dutkiewicz Damian 88P7700 9101296 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:13:00 277 Krempiński Piotr 66P7600 7202779 UKS Azymut Pabianice
14:15:00 278 Michalak Tomasz 4HP6900 7300277 UNTS Warszawa
14:17:00 279 Bergier Tomasz 41P7200 9102728 WKS Wawel Kraków
14:19:00 280 Stanisław Skorupa 2WP6400 2016963 KOMETA GLIWICE
14:21:00 281 Wroniak Adam 53P6900 1221169 Team 360°
14:23:00 282 Gorczyca Jacek 97P7100 2067843 KS Hades Poznań
14:25:00 283 Zaworonek Rafał 41P7400 1403091 WKS Wawel Kraków
14:27:00 284 Polewka Tomasz 14P7300 887215 UKS Kometa Gliwice
14:29:00 285 Pabich Tomasz 66P8200 886310 UKS Azymut Pabianice
14:31:00 286 Łabuziński Sławomir 41P6400 886321 WKS Wawel Kraków
14:33:00 287 Vakant 0 Vakant
14:35:00 288 Vakant 0 Vakant
14:37:00 289 Puš Roman STH7501 2032180 SK Studenec
14:39:00 3 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
14:41:00 3 Zakouřil Václav VSP7401 51724 C USK Praha
14:43:00 3 Kolář Tomáš PGP7104 887615 C SK Praga
14:45:00 3 Tomeš Petr SJC7531 896967 C Sportcentrum Jičín
14:47:00 2 Geisler Michal SPC7504 7205029 B SPORTICUS team
14:49:00 3 Petříček Martin SSP8000 51690 C SK Stopa Praha
14:51:00 1 Boudný Jan SZP7401 51773 A TJ Slovan Zdravotník Praha
14:53:00 3 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
14:55:00 3 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka

H45 5.20 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 299 Král Jan TBM6901 7200328 KOS TJ Tesla Brno
13:33:00 300 Skácel Dalibor 4PX7300 2116490 HO Ještěd
13:35:00 3 Šimek Roman UOL6503 9005227 C SOB Olomouc
13:37:00 3 Horák Pavel VSP7200 981850 C USK Praha
13:39:00 3 Reichl Michal SSP6400 51701 C SK Stopa Praha
13:41:00 3 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
13:43:00 3 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
13:45:00 3 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
13:47:00 3 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
13:49:00 3 Škorpil Martin SZP5700 2011900 C TJ Slovan Zdravotník Praha
13:51:00 3 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
13:53:00 3 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
13:55:00 3 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:57:00 3 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
13:59:00 3 Hasman Jan VPM6901 2060391 C KOS Slavia Plzeň
14:01:00 3 Meier Milan VLI7301 7003010 C Slavia Liberec orienteering
14:03:00 3 Roubalík Radovan UOL6400 2102813 C SOB Olomouc
14:05:00 3 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
14:07:00 317 Vakant 0 Vakant
14:09:00 318 Vakant 0 Vakant

H55 4.40 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:40:00 319 Wierciński Piotr 2UP5600 1394894 MKS Metalowiec Łódź
13:42:00 320 Niessner Piotr 41P6300 2057145 WKS Wawel Kraków
13:44:00 321 Kozlowski Jacek 54P0000 2021371 UKS PATRIA MŁYNNE
13:46:00 322 Kruczek Stanisław 41P4800 54021 WKS Wawel Kraków
13:48:00 323 Vakant 0 Vakant
13:50:00 324 Vakant 0 Vakant
13:52:00 325 Vávra Radek HOR6301 2032106 TJ Jiskra Hořice
13:54:00 3 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:56:00 3 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
13:58:00 3 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
14:00:00 3 Kuchař Pavel SJC6000 2102082 C Sportcentrum Jičín
14:02:00 3 Drobník Ivan VLI5601 9902 C Slavia Liberec orienteering
14:04:00 3 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga

H65 3.30 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:35:00 3 Nosál Stanislav SSP4600 8805 C SK Stopa Praha
13:37:00 2 Laciga Zdeněk SZP5200 2111768 B TJ Slovan Zdravotník Praha
13:39:00 3 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
13:41:00 3 Koč Zdeněk SSP4700 9101102 C SK Stopa Praha
13:43:00 3 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
13:45:00 337 Vakant 0 Vakant
13:47:00 338 Vakant 0 Vakant

H75 2.50 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:08:00 3 Rychlý Rudolf SSP4100 9823 C SK Stopa Praha
14:10:00 3 Frey Jaromír NEJ4100 49619 C TJ Jiskra Nejdek
14:12:00 3 Attl Vladimír SSP3800 682666 C SK Stopa Praha
14:14:00 342 Vakant 0 Vakant
14:16:00 3 Němec Vladimír SSP4201 502087 C SK Stopa Praha
14:18:00 344 Vakant 0 Vakant

P 4.20 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 354 Vakant 0 Vakant
13:30:00 353 Vakant 0 Vakant
13:30:00 352 Vakant 0 Vakant
13:30:00 351 Vakant 0 Vakant
13:30:00 350 Vakant 0 Vakant
13:30:00 349 Mayer Tomáš KSH6900 416184 OB Kašperské Hory
13:30:00 348 Mišek Michal KAM7202 2800300 OK Kamenice
13:30:00 347 Zabořil Michal JEN7101 7781 OB Jenišovice
13:30:00 346 Zabořil Vojtěch JEN0101 2060290 OB Jenišovice
13:30:00 345 Zabořilová Romana JEN7457 7775 OB Jenišovice