Logo

Startovka závodu: MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 29. ročník

Klubová startovka

Datum:
09.12.2017
Místo konání:
Lutín
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané
Mapa:
Lutín, 1 : 5 000, E = 5 m, formát A4, bude vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Tomášek Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel - R3
Kluby:
ASU     BBM     CEL     DOB     HOB     JPV     KON     KSU     OOL     OTK     PLU     PTE     RBK     SKM     STE     TZL     UOL     ZAM     ZPV     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:11:00 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B D18
11:28:00 Šneider Kvido ASU0749 53003 C H10
11:31:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C H35
11:34:00 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C D35
11:40:00 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Skácel Štěpán CEL 0 HDR
11:00:00 Skácel Ondřej CEL 0 P
11:09:00 Tomášek Adam CEL0400 301567 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Fátor Jan DOB7907 981808 C H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kratochvíl David HOB1101 53348 C HDR
11:39:00 Kratochvíl Karel HOB7001 7202579 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Markovičová Alexandra JPV8253 0 HDR
11:10:00 Hýblová Eliška JPV0952 0 C D10
11:10:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C D14
11:10:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C D35
11:13:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C H14
11:18:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C D14
11:21:00 Poláček Lukáš JPV0306 2108865 C H14
11:24:00 Hýblová Iveta JPV7474 0 D35
11:25:00 Markovič Krištof JPV0907 0 C H10
11:28:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C D35
11:29:00 Slezák Aleš JPV0304 0 C H14
11:33:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C D19
11:37:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Jílková Lenka KON0666 2069072 B D14
11:04:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C D35
11:06:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B H18
11:08:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C D35
11:08:00 Komínek Jaroslav KON5713 8904 C H50
11:15:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C H35
11:20:00 Jílková Hana KON8080 2069071 C D35
11:21:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C H35
11:22:00 Jílková Pavla KON0799 2069073 C D14
11:26:00 Smičková Eva KON5887 52412 C D35
11:27:00 Navrátil Václav KON6427 52725 C H35
11:28:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B H19
11:36:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 B D19
11:41:00 Procházka Josef KON7219 2083412 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:19:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C H35
11:42:00 Krčová Martina KSU7272 442855 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C H50
11:10:00 Slavíček Stanislav OOL6708 2023805 C H50
11:12:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 1931332 C H19
11:13:00 Binar Robert OOL7501 681853 C H35
11:14:00 Smolka Miloslav OOL4901 52747 C H50
11:16:00 Slavíčková Katka OOL6955 421852 C D35
11:18:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C H50
11:24:00 Hladík Ladislav OOL8804 52436 C H19
11:24:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C H50
11:28:00 Albert František OOL5804 52531 C H50
11:32:00 Zdráhal Robert OOL5707 895219 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:33:00 Kunz Petr OTK6910 52344 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C HDR
11:05:00 Otruba František PLU0501 2051506 B H14
11:07:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A D18
11:08:00 Začal Martin PLU8100 0 C H19
11:17:00 Karásek Antonín PLU0503 428201 C H14
11:24:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C D19
11:33:00 Karásek František PLU0301 52488 H14
11:38:00 Vidmuchová Martina PLU7171 49883 C D35
11:41:00 Černoch Martin PLU0500 2061762 B H14
11:42:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:23:00 Martinek Pavel PTE7700 52740 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C D35
11:26:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C P
11:02:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C D35
11:04:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 B H19
11:12:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B H18
11:12:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C H50
11:15:00 Lubrichová Veronika STE0451 2102549 B D18
11:16:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C H50
11:22:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 C H10
11:22:00 Doseděl Emil STE6100 2049563 C H50
11:23:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A D18
11:25:00 Novák Jan STE7900 2102537 C H35
11:26:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Kundratová Eva TZL0950 218973 C D10
11:31:00 Kundrata Vít TZL0700 53360 C H10
11:36:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C D35
11:39:00 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 A D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Dostál František UOL0201 2088178 B H19
11:00:00 Svoboda Ondřej UOL1201 2121000 C HDR
11:00:00 Kopecká Tereza UOL1050 428280 C HDR
11:00:00 Mazanec Jakub UOL9800 2051499 C P
11:00:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C D35
11:02:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H50
11:05:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C H35
11:06:00 Kopecká Nela UOL0650 301263 B D14
11:11:00 Svoboda Zdeněk UOL7900 2121010 C H35
11:12:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C D35
11:16:00 Smékal David UOL7503 886282 C H19
11:19:00 Binarová Adéla UOL0452 1398997 B D18
11:22:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C D35
11:30:00 Janošík Zdeněk UOL5600 0 C H50
11:30:00 Bídová Markéta UOL0352 2124801 C D14
11:30:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C D19
11:32:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 682075 C D35
11:36:00 Kopecký David UOL7800 2044889 C H19
11:38:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C D19
11:32:00 Andrš Petr ZAM8401 2083373 C H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Jirka Matyáš ZPV0201 206496 C H18
11:06:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C D35
11:09:00 Karásek Adam ZPV0001 2070842 B H18
11:09:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C H35
11:30:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D35
11:35:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C H35
11:37:00 Karásek Matyáš ZPV0302 426397 C H14

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:00 Zifčáková Miroslava 4HC8751 2112742 PSÍ TÝM HDR
11:00 Zifčák Robin 4HC7900 2113084 PSÍ TÝM HDR
11:00 Bartoňková Natálie 3SX1050 0 ZŠ Těšetice HDR
11:00 Schaffer Matěj 3SX0501 0 ZŠ Těšetice P
11:04 Oklešťková Zuzana 3SX0950 0 ZŠ Těšetice D10
11:06 Roubalík Radovan 3SX6400 2102813 ZŠ Těšetice H50
11:14 Bartoňková Sára 3SX0650 0 ZŠ Těšetice D14
11:25 Navrátil Adam 3SX0601 0 ZŠ Těšetice H14
11:34 Grégrová Zuzana 3SX0551 0 ZŠ Těšetice D14
11:29 Pastrnek Pavel 4EX7600 2103254 SKIVELO Olomouc H35