Startovka závodu: MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 29. ročník

Klubová startovka

Datum:
09.12.2017
Místo konání:
Lutín
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané
Mapa:
Lutín, 1 : 5 000, E = 5 m, formát A4, bude vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Tomášek Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel - R3
Kluby:
3SX     4EX     4HC     ASU     BBM     CEL     DOB     HOB     JPV     KON     KSU     OOL     OTK     PLU     PTE     RBK     SKM     STE     TZL     UOL     ZAM     ZPV    
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Bartoňková Natálie 3SX1050 HDR 11:00:00
0 Schaffer Matěj 3SX0501 P 11:00:00
0 Oklešťková Zuzana 3SX0950 D10 11:04:00
2102813 Roubalík Radovan 3SX6400 H50 11:06:00
0 Bartoňková Sára 3SX0650 D14 11:14:00
0 Navrátil Adam 3SX0601 H14 11:25:00
0 Grégrová Zuzana 3SX0551 D14 11:34:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103254 Pastrnek Pavel 4EX7600 H35 11:29:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2112742 Zifčáková Miroslava 4HC8751 HDR 11:00:00
2113084 Zifčák Robin 4HC7900 HDR 11:00:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201771 Šneiderová Daniela ASU0398 B D18 11:11:00
53003 Šneider Kvido ASU0749 C H10 11:28:00
51471 Šneider Miroslav ASU7101 C H35 11:31:00
7200319 Mesiarkinová Kamila ASU8282 C D35 11:34:00
7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C D35 11:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
553435 Kunz Martin BBM7101 C H35 11:17:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Skácel Štěpán CEL HDR 11:00:00
0 Skácel Ondřej CEL P 11:00:00
301567 Tomášek Adam CEL0400 B H14 11:09:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
981808 Fátor Jan DOB7907 C H19 11:20:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53348 Kratochvíl David HOB1101 C HDR 11:00:00
7202579 Kratochvíl Karel HOB7001 C H35 11:39:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Markovičová Alexandra JPV8253 HDR 11:00:00
0 Hýblová Eliška JPV0952 C D10 11:10:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C D14 11:10:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C D35 11:10:00
2108908 Poláček Tomáš JPV0520 C H14 11:13:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C D14 11:18:00
2108865 Poláček Lukáš JPV0306 C H14 11:21:00
0 Hýblová Iveta JPV7474 D35 11:24:00
0 Markovič Krištof JPV0907 C H10 11:25:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C D35 11:28:00
0 Slezák Aleš JPV0304 C H14 11:29:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C D19 11:33:00
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C H35 11:37:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2069072 Jílková Lenka KON0666 B D14 11:02:00
52417 Hlavová Miroslava KON6389 C D35 11:04:00
1418768 Beneš Jindřich KON0404 B H18 11:06:00
1418763 Benešová Petra KON7575 C D35 11:08:00
8904 Komínek Jaroslav KON5713 C H50 11:08:00
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C H35 11:15:00
2069071 Jílková Hana KON8080 C D35 11:20:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C H35 11:21:00
2069073 Jílková Pavla KON0799 C D14 11:22:00
52412 Smičková Eva KON5887 C D35 11:26:00
52725 Navrátil Václav KON6427 C H35 11:27:00
1418762 Beneš Miroslav KON9915 B H19 11:28:00
2108866 Škrabalová Šárka KON9888 B D19 11:36:00
2083412 Procházka Josef KON7219 C H35 11:41:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2090700 Květoň Vladimír KSU6800 C H35 11:19:00
442855 Krčová Martina KSU7272 C D35 11:42:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C H50 11:04:00
2023805 Slavíček Stanislav OOL6708 C H50 11:10:00
1931332 Zdráhal Tomáš OOL8801 C H19 11:12:00
681853 Binar Robert OOL7501 C H35 11:13:00
52747 Smolka Miloslav OOL4901 C H50 11:14:00
421852 Slavíčková Katka OOL6955 C D35 11:16:00
52530 Zdráhal Tomáš OOL5301 C H50 11:18:00
52436 Hladík Ladislav OOL8804 C H19 11:24:00
307337 Višňa Milan OOL5904 C H50 11:24:00
52531 Albert František OOL5804 C H50 11:28:00
895219 Zdráhal Robert OOL5707 C H50 11:32:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52344 Kunz Petr OTK6910 C H35 11:33:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C HDR 11:00:00
2051506 Otruba František PLU0501 B H14 11:05:00
2061817 Černochová Michaela PLU0351 A D18 11:07:00
0 Začal Martin PLU8100 C H19 11:08:00
428201 Karásek Antonín PLU0503 C H14 11:17:00
887939 Otrubová Ivona PLU7677 C D19 11:24:00
52488 Karásek František PLU0301 H14 11:33:00
49883 Vidmuchová Martina PLU7171 C D35 11:38:00
2061762 Černoch Martin PLU0500 B H14 11:41:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C D19 11:42:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52740 Martinek Pavel PTE7700 C H35 11:23:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49601 Jalová Marie RBK5761 C D35 11:18:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C H50 11:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200330 Vlček Roman SKM7000 C H35 11:07:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080842 Poštulková Milada STE6850 C P 11:00:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C D35 11:02:00
2060296 Poštulka Tomáš STE9700 B H19 11:04:00
2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B H18 11:12:00
2080962 Poštulka Zdenek STE6600 C H50 11:12:00
2102549 Lubrichová Veronika STE0451 B D18 11:15:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C H50 11:16:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 C H10 11:22:00
2049563 Doseděl Emil STE6100 C H50 11:22:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 A D18 11:23:00
2102537 Novák Jan STE7900 C H35 11:25:00
2080829 Pospíšilová Stella STE0551 B D14 11:26:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
218973 Kundratová Eva TZL0950 C D10 11:07:00
53360 Kundrata Vít TZL0700 C H10 11:31:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C D35 11:36:00
7203458 Kundratová Lucie TZL0058 A D19 11:39:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088178 Dostál František UOL0201 B H19 11:00:00
2121000 Svoboda Ondřej UOL1201 C HDR 11:00:00
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C HDR 11:00:00
2051499 Mazanec Jakub UOL9800 C P 11:00:00
9201328 Vránová Helena UOL7652 C D35 11:00:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C H50 11:02:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C H35 11:05:00
301263 Kopecká Nela UOL0650 B D14 11:06:00
2121010 Svoboda Zdeněk UOL7900 C H35 11:11:00
1420235 Šaňáková Šárka UOL7650 C D35 11:12:00
886282 Smékal David UOL7503 C H19 11:16:00
1398997 Binarová Adéla UOL0452 B D18 11:19:00
2045207 Smékalová Jana UOL7850 C D35 11:22:00
0 Janošík Zdeněk UOL5600 C H50 11:30:00
2124801 Bídová Markéta UOL0352 C D14 11:30:00
420402 Kopecká Jitka UOL7750 C D19 11:30:00
682075 Janošíková Jaroslava UOL5858 C D35 11:32:00
2044889 Kopecký David UOL7800 C H19 11:36:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B D14 11:38:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C D19 11:27:00
2083373 Andrš Petr ZAM8401 C H19 11:32:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
206496 Jirka Matyáš ZPV0201 C H18 11:03:00
2092440 Karásková Marcela ZPV6970 C D35 11:06:00
2070842 Karásek Adam ZPV0001 B H18 11:09:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C H35 11:09:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C D35 11:30:00
2070849 Karásek Martin ZPV7301 C H35 11:35:00
426397 Karásek Matyáš ZPV0302 C H14 11:37:00