Logo

Startovka závodu: Podkrkonošská liga žáků - finále

Datum:
12.10.2021
Místo konání:
Roudnice v Krkonoších
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Arboretum Roudnice, 1:4000, ekvidistance 2 m, stav 09/2021
Ředitel závodu:
Zikmund Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Junek Petr
Stavitel tratí:
Junek Petr
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4     P6    

D10 1.97 km, 60 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:02:00 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C Sportcentrum Jičín
16:04:00 Hakenová Petra STH1251 2008984 C SK Studenec
16:06:00 Cyrany Anežka SJC1253 4336 C Sportcentrum Jičín
16:08:00 Movchanskaya Maria VRL1153 2126295 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:10:00 Cyrany Magdalena SJC1453 2115014 C Sportcentrum Jičín
16:12:00 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:14:00 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C Sportcentrum Jičín
16:16:00 Spilková Magdalena JIL1151 2122268 C OK Jilemnice
16:18:00 Štemberová Elen VRL1252 2126259 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:20:00 Zahrádková Anna JIL1352 2139484 C OK Jilemnice
16:22:00 Hakenová Kateřina STH1451 2124786 C SK Studenec
16:24:00 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C OK Jilemnice
16:26:00 Vakant 0 Vakant
16:28:00 Vakant 0 Vakant
16:30:00 Vakant 0 Vakant

D12 1.95 km, 55 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Nová Klára VRL1053 8013842 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:03:00 Rozsívalová Kateřina LTU1051 2144151 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:05:00 Wohanková Michaela VRL1151 2075629 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:07:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
16:09:00 Jirsová Tereza JIL0952 2116443 C OK Jilemnice
16:11:00 Buďárková Natálie VRL1052 2127523 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:13:00 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B OK Jilemnice
16:15:00 Šimková Lucie STH0951 2116482 B SK Studenec
16:17:00 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:19:00 Vrbatová Barbora VRL1054 2080950 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:21:00 Nováková Věra STH1055 2008988 C SK Studenec
16:23:00 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:25:00 Lánská Adéla STH0954 2144167 C SK Studenec
16:27:00 Nováková Dita VRL0957 2001972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:29:00 Lánská Dagmar STH0952 2008983 C SK Studenec
16:31:00 Jirešová Anna VRL0959 2126274 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:33:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
16:35:00 Movchanskaya Sofia VRL0958 2124777 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:37:00 Kolmanová Anna JIL0953 426360 C OK Jilemnice
16:39:00 Vakant 0 Vakant
16:41:00 Vakant 0 Vakant
16:43:00 Vakant 0 Vakant

D14 2.30 km, 70 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
16:03:00 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:05:00 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 B OK Jilemnice
16:07:00 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
16:09:00 Hančová Karolína VRL0952 7201198 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:11:00 Bulušková Barbora STH0750 2133892 B SK Studenec
16:13:00 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:15:00 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B Sportcentrum Jičín
16:17:00 Hamáčková Amálie VRL0854 2126282 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:19:00 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
16:21:00 Martínková Viola VRL0754 2126309 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:23:00 Závodná Zuzana LTU0750 426320 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:25:00 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
16:27:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
16:29:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:31:00 Vakant 0 Vakant
16:33:00 Vakant 0 Vakant
16:35:00 Vakant 0 Vakant

H10 2.03 km, 60 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:02:00 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C SK LOB Nová Paka
16:04:00 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C Sportcentrum Jičín
16:06:00 Wohanka Metoděj VRL1601 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:08:00 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C Sportcentrum Jičín
16:10:00 Satur Jakub VRL1204 2260355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:12:00 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C Sportcentrum Jičín
16:14:00 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
16:16:00 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C Sportcentrum Jičín
16:18:00 Novák František STH1303 2001975 C SK Studenec
16:20:00 Kubíček Jonáš JIL1301 425538 C OK Jilemnice
16:22:00 Urbanec Patrik STH1101 2144164 C SK Studenec
16:24:00 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C OK Jilemnice
16:26:00 Řehák Jan SJC1103 9916 C Sportcentrum Jičín
16:28:00 Haken Václav STH1601 2001961 SK Studenec
16:30:00 Vejvoda Martin SJC1102 2134326 C Sportcentrum Jičín
16:32:00 Novák Tadeáš NPA1701 515421 C SK LOB Nová Paka
16:34:00 Vrbata Alan VRL1203 2085611 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:36:00 Hainiš Pavel LTU1102 2135158 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:38:00 Kopecký Šimon JIL1302 426379 C OK Jilemnice
16:40:00 Brož Jiří LTU1101 2108872 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:42:00 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C TJ Jiskra Hořice
16:44:00 Vakant 0 Vakant
16:46:00 Vakant 0 Vakant
16:48:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.25 km, 70 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:02:00 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:04:00 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:06:00 Nonner Hynek JIL0903 426343 C OK Jilemnice
16:08:00 Matějec Jonáš VRL1004 2126306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:10:00 Kuklík Tobiáš JIL0904 2221477 C OK Jilemnice
16:12:00 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:14:00 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B OK Jilemnice
16:16:00 Tomčík František VRL0901 2001937 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:18:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice
16:20:00 Vlach Antonín SJC0903 2115011 B Sportcentrum Jičín
16:22:00 Bartoš Šimon HOR1001 8680322 C TJ Jiskra Hořice
16:24:00 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C Sportcentrum Jičín
16:26:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2001971 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:28:00 Brož Jindřich LTU0903 2057580 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:30:00 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C Sportcentrum Jičín
16:32:00 Retka Jakub LTU1000 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:34:00 Bernard Mikuláš HOR0902 2059759 C TJ Jiskra Hořice
16:36:00 John Martin VRL0902 2124762 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:38:00 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice
16:40:00 Vakant 0 Vakant
16:42:00 Vakant 0 Vakant
16:44:00 Vakant 0 Vakant

H14 2.42 km, 95 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
16:03:00 Erben Hynek VRL0801 2126233 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:05:00 Karásek Šimon SJC0804 8499900 C Sportcentrum Jičín
16:07:00 Hořejš Vojta VRL1040 2126291 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:09:00 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
16:11:00 Lánský Jan STH0709 2144183 C SK Studenec
16:13:00 Spilka Petr JIL0803 2144174 C OK Jilemnice
16:15:00 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B SK LOB Nová Paka
16:17:00 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 A Sportcentrum Jičín
16:19:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:21:00 Kolátor Štěpán HOR0801 2049536 C TJ Jiskra Hořice
16:23:00 Ticháček Jakub SJC0704 8170578 B Sportcentrum Jičín
16:25:00 Kubát Vojtěch VRL0701 8680327 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:27:00 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:29:00 Buďárek David VRL0703 2135168 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:31:00 Meduna Ondřej STH0707 9934 C SK Studenec
16:33:00 Vakant 0 Vakant
16:35:00 Vakant 0 Vakant
16:37:00 Vakant 0 Vakant

P4 2.51 km, 95 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
16:02:00 Haken Adam STH8102 2134356 C SK Studenec
16:03:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
16:04:00 Hanuš Karel STH6701 9754 C SK Studenec
16:05:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
16:06:00 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:07:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:08:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
16:09:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
16:10:00 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
16:11:00 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C SK Studenec
16:12:00 Vohníková Anna VRL0654 2124792 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:13:00 Erlebachová Aneta 20002 8003632 2 CZ - SA Špindl
16:14:00 Karban Mikuláš HOR0301 2078473 C TJ Jiskra Hořice
16:15:00 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:16:00 Setunský Jan VRL0608 2139488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:17:00 Hanousek Václav 10001 8482063 1 CZ - Jičín 002
16:18:00 Bártová Anna VRL0000 2124762 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:19:00 Brožová Jana LTU8250 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:20:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:21:00 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
16:22:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:23:00 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 C SK LOB Nová Paka
16:24:00 Štregl Tomáš VRL5001 8662306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:25:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
16:26:00 Buchar Marcel VRL7408 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:27:00 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
16:28:00 Štreglová Andrea VRL7552 8075000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:29:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
16:30:00 Nová Martina VRL7656 8999 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:31:00 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
16:32:00 Makaloušová Hana 20001 8005424 2 CZ - SA Špindl
16:33:00 Zemánek Mojmír JIL7103 9702 C OK Jilemnice
16:34:00 Vakant 0 Vakant
16:35:00 Vakant 0 Vakant
16:36:00 Vakant 0 Vakant

P6 2.93 km, 125 m, 25 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
16:02:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
16:03:00 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
16:04:00 Vlach František SJC0603 2114992 B Sportcentrum Jičín
16:05:00 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A OK Jilemnice
16:06:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:07:00 Buďárek Šimon STH0703 8680286 A SK Studenec
16:08:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:09:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
16:10:00 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:11:00 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B SK LOB Nová Paka
16:12:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A OK Jilemnice
16:13:00 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:14:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:15:00 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:16:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
16:17:00 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C SK LOB Nová Paka
16:18:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
16:19:00 Choutka Matěj NPA0402 8482062 A SK LOB Nová Paka
16:20:00 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:21:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 A OK Jilemnice
16:22:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:23:00 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A SK LOB Nová Paka
16:24:00 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
16:25:00 Dolejší Matouš SJC0606 2115000 C Sportcentrum Jičín
16:26:00 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
16:27:00 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
16:28:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 E OK Jilemnice
16:29:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:30:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
16:31:00 Vrbatová Petra VRL8552 331151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:32:00 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:33:00 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B OK Jilemnice
16:34:00 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:35:00 Novák Jiří NPA7502 8680311 C SK LOB Nová Paka
16:36:00 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
16:37:00 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
16:38:00 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
16:39:00 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A SK LOB Nová Paka
16:40:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
16:41:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:42:00 Malý Antonín JIL0501 8680403 A OK Jilemnice
16:43:00 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
16:44:00 Vakant 0 Vakant
16:45:00 Vakant 0 Vakant
16:46:00 Vakant 0 Vakant
16:47:00 Vakant 0 Vakant