Logo

Startovka závodu: 5. Zimní liga PlumLOVE

Datum:
15.01.2022
Místo konání:
Plumlov, Bar Oáza
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
PLUMLOVE 1:10000
Ředitel závodu:
Otruba Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Otruba Marek - R3
Stavitel tratí:
Otruba Marek - R3
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    

D10 2.92 km, 95 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Matyšková Stela PLU1150 2087695 TJ SOKOL Plumlov
11:35:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko
11:38:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 TJ SOKOL Plumlov
11:41:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 KOB Konice

D14 3.92 km, 135 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Kučerová Klaudie STE0853 2122246 SK SKI-OB Šternberk
11:04:00 Václavková Amálie KON1079 8013874 KOB Konice
11:07:00 Pinkavová Eliška JPV0850 2419936 Oddíl OS SK Prostějov
11:10:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 SK SKI-OB Šternberk
11:13:00 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 B SKOB Zlín
11:16:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 C SK Radioklub Blansko
11:19:00 Burdová Hana STE0852 2112745 SK SKI-OB Šternberk
11:22:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 TJ SOKOL Plumlov
11:25:00 Lipenská Jana Marie KON1191 2224529 KOB Konice

D18 5.21 km, 175 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Benešová Anežka KON0757 1000509 KOB Konice
11:05:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 B SOB Olomouc
11:08:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A Orientační Běh Opava
11:11:00 Zaoralová Eliška SSU0752 2001924 SK Severka Šumperk
11:14:00 Balvanová Vendula JPV0750 2419923 Oddíl OS SK Prostějov
11:17:00 Olekšová Natálie KRN0652 8022346 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:20:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Štefková Michaela PLU0851 8663160 TJ SOKOL Plumlov
11:26:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 Oddíl OS SK Prostějov
11:29:00 Jílková Pavla UOL0753 8670784 SOB Olomouc
11:32:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 Oddíl OS SK Prostějov
11:35:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A TJ SOKOL Plumlov
11:38:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B SK SKI-OB Šternberk

D19 6.41 km, 225 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Adamová Eva ZBM8772 52039 SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 Oddíl OS SK Prostějov
11:27:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 VSK Mendelu Brno
11:30:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 SK SKI-OB Šternberk
11:33:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:36:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 SK SKI-OB Šternberk
11:39:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 SK Žabovřesky Brno
11:42:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 KOB START Blansko
11:45:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 B TJ SOKOL Plumlov
11:48:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
11:51:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
11:54:00 Matoušková Jana STE7951 8006732 SK SKI-OB Šternberk
11:57:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
12:00:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
12:03:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:20:00 Otrubová Ivona PLU7677 8517317 TJ SOKOL Plumlov

D35 5.43 km, 170 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 TJ SOKOL Plumlov
11:07:00 Benešová Petra KON7575 1418763 KOB Konice
11:11:00 Janků Renata STE7251 52502 SK SKI-OB Šternberk
11:15:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 Oddíl OS SK Prostějov
11:19:00 Tomášková Petra STE8250 2143383 SK SKI-OB Šternberk
11:23:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 KOB ZPV Prostějov
11:27:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 SK Severka Šumperk
11:31:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 OB T.J. Sokol Žamberk
11:35:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 Oddíl OS SK Prostějov
11:39:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 SOB Olomouc
11:43:00 Balvanová Martina JPV7777 2419968 Oddíl OS SK Prostějov
11:47:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:51:00 Vidmuchová Martina JPV7171 8013828 Oddíl OS SK Prostějov
11:55:00 Krčová Martina KSU7272 8680374 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:59:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 Oddíl OS SK Prostějov
12:03:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
12:05:00 Bártová Petra RBK8252 2151397 C SK Radioklub Blansko
12:07:00 Jarošová Petra JPV6666 8150666 Oddíl OS SK Prostějov
12:09:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 KOB START Blansko
12:11:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 Oddíl OS SK Prostějov

D50 4.22 km, 150 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 SK SKI-OB Šternberk
11:08:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:14:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 SK SKI-OB Šternberk

H10 2.92 km, 95 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Hrouza Jan KRN1300 52627 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:16:00 Urban Mio SBK1414 1985526 KOB START Blansko
11:19:00 Burda Filip 001 7202579 Neregistrovaný
11:22:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 TJ SOKOL Plumlov
11:25:00 Kratochvíl David HOB1101 8014494 SK OB Horní Benešov

H14 4.56 km, 145 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Daněk František SBK1010 811213 KOB START Blansko
11:03:00 Novotný Jakub PLU0804 7005170 TJ SOKOL Plumlov
11:06:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 KOB Konice
11:09:00 Matoušek Jan STE0909 8022645 SK SKI-OB Šternberk
11:12:00 Heiser Matěj SSU0900 9102883 SK Severka Šumperk
11:15:00 Lipenský Matouš KON0804 2229811 KOB Konice
11:18:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 SK SKI-OB Šternberk
11:21:00 Petřivalský Nil OOL0800 2051491 C SK Haná orienteering
11:24:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 TJ SOKOL Plumlov
11:27:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:30:00 Lutera Oliver PLU1001 8085198 TJ SOKOL Plumlov
11:33:00 Fišer Petr TZL1004 8660354 B SKOB Zlín
11:36:00 Frélich Matyáš PLU0901 2124798 TJ SOKOL Plumlov
11:39:00 Václavek Alois KON1132 8014559 KOB Konice
11:42:00 Kropáček Matěj STE0810 2143386 SK SKI-OB Šternberk
11:45:00 Lipenský Jan František KON1131 2771942 KOB Konice
11:48:00 Urban Jan SBK1234 8119431 KOB START Blansko
11:51:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 SK SKI-OB Šternberk
11:54:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 Oddíl OS SK Prostějov
11:57:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 TJ SOKOL Plumlov

H18 6.41 km, 225 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 Oddíl OS SK Prostějov
11:06:00 Křupka Tadeáš KON0606 1417249 KOB Konice
11:09:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
11:18:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 SK Severka Šumperk

H19 9.08 km, 300 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 KOB Konice
11:05:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 A Oddíl OS SK Prostějov
11:09:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 SK Severka Šumperk
11:13:00 Skyva Petr STE6501 8006749 SK SKI-OB Šternberk
11:17:00 Tomášek Petr STE8001 52462 SK SKI-OB Šternberk
11:21:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 Oddíl OS SK Prostějov
11:25:00 Matoušek Jiří STE7504 8006748 SK SKI-OB Šternberk
11:29:00 Urban Jan SBK7537 8303038 KOB START Blansko
11:33:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 SK Žabovřesky Brno
11:37:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 SK SKI-OB Šternberk
11:41:00 Horký Jan UOL7100 2020741 SOB Olomouc
11:45:00 Doseděl Emil STE6100 8116732 SK SKI-OB Šternberk
11:49:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 TJ SOKOL Plumlov
11:53:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:57:00 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov
12:01:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
12:03:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
12:05:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
12:07:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:09:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 KOB START Blansko
12:11:00 Petřivalský Marek STE6907 8660455 SK SKI-OB Šternberk

H35 7.06 km, 225 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Jurenka Pavel JPV 0 Oddíl OS SK Prostějov
11:02:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 KOB Směr Kroměříž
11:04:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 Oddíl OS SK Prostějov
11:06:00 Novotný Petr 0040001 2067992 DUKLA Blansko
11:08:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 SK Severka Šumperk
11:10:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 SOB Olomouc
11:12:00 Heiser Kamil SSU7301 9939575 SK Severka Šumperk
11:14:00 Martinek Pavel JPV7700 8123477 Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 SK SKI-OB Šternberk
11:18:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 KOB Konice
11:20:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 KOB START Blansko
11:22:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 SOB Olomouc
11:24:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 Oddíl OS SK Prostějov
11:26:00 Vaclavek Leos 0030001 0 rád bych do KOBKON
11:28:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 Oddíl OS SK Prostějov
11:30:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 Magnus Orienteering
11:32:00 Kratochvíl Karel HOB7001 8003614 SK OB Horní Benešov
11:34:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 SK SKI-OB Šternberk
11:36:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
11:38:00 Novotný Michal PLU7901 8445306 TJ SOKOL Plumlov
11:40:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 Oddíl OS SK Prostějov
11:42:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 KOB START Blansko
11:44:00 Hubáček Ondřej JPV8303 8109329 Oddíl OS SK Prostějov
11:46:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:48:00 Štábl Roman KSU7501 446432 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:50:00 Křupka Tomáš KON7717 2108896 KOB Konice
11:52:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 GIGANT Orienteering
11:54:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 KOB Konice
11:56:00 Greschner Luboš ASU7848 8047218 Magnus Orienteering
11:58:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 OB T.J. Sokol Žamberk
12:02:00 Matyšek Radoslav PLU8007 8116824 TJ SOKOL Plumlov
12:04:00 Pilc Daniel SPR7100 0 SK SKI - SPORT Praděd
12:06:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 SK SKI - SPORT Praděd

H50 4.60 km, 165 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Pelikán Daniel JPV6800 8008290 Oddíl OS SK Prostějov
11:25:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 SOB Olomouc
11:28:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 SK Severka Šumperk
11:31:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
11:34:00 Malec Vladimír KRN5900 52661 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:37:00 Holusek Milan JPV6909 2121898 Oddíl OS SK Prostějov
11:40:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:43:00 Jaroš Vojtěch JPV5706 8100857 Oddíl OS SK Prostějov
11:46:00 Moser Zdeněk SKM6200 1962624 KOB Směr Kroměříž
11:49:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
11:55:00 Komínek Jaroslav KON5713 2001968 KOB Konice

HDR 2.92 km, 95 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bublová Matylda UOL1550 301554 SOB Olomouc
11:00:00 Herzingerová Linda PLU1599 887939 TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Hladiš Lukáš 0060002 0 Hladišovi PV
11:00:00 Hrouzová Helena KRN1650 2151410 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Hubík Radan PLU1500 7790004 TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Jančík Antonín PLU1202 0 TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Komínek Vojtěch KON13XX 0 KOB Konice
11:00:00 Kratochvílová Amálie HOB1651 8013898 SK OB Horní Benešov
11:00:00 Matyšek Josef PLU1400 2096224 TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Novotná Klára PLU 896972 TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Petřivalská Anežka UOL1650 1004660 SOB Olomouc
11:00:00 Petřivalská Eliška UOL1651 1400082 SOB Olomouc
11:00:00 Pilc Tomáš SPR 0 SK SKI - SPORT Praděd
11:00:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Vilík 0050001 2045237 Dolní Čermná

P 3.64 km, 120 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Burda Martin NNN0001 0 Neregistrovaní
11:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Bárta Ladislav RBK7802 2229812 C SK Radioklub Blansko
11:00:00 Dosedělová Klára STE9751 2060297 SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Hladišová Jana 0060001 0 Hladišovi PV
11:00:00 Jirková Lenka SBK8383 920679 KOB START Blansko
11:00:00 Kavan Luboš SKM6301 619094 KOB Směr Kroměříž
11:00:00 Kožnárková Zuzana PLU8250 0 TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Kučera Martin STE7602 2143405 SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Nevrlík Aleš 0010001 2023812 Neregistrovaný
11:00:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 KOB Konice
11:00:00 Václavková Lenka KON8155 2020742 KOB Konice
11:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 52722 KOB Konice