Logo

Startovka závodu: Zimní hradubická liga

Klubová startovka

Datum:
06.03.2022
Místo konání:
Živanice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:7500
Ředitel závodu:
Vodička Oldřich
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Lučan Vladimír - R3
Kluby:
ALB     BOV     BZP     CTB     DLP     DOB     CHC     JIL     KNC     KOR     KUO     LIP     LPU     LTU     OSN     PDY     PEN     PHK     PZR     SHK     SJC     SJI     SNA     SOB     SRK     STH     TYN     TZL     UOL     VAM     VSP     XHK     ZAM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Sikorová Marie BOV4852 8051250 C DK
10:36:00 Sikora Miroslav BOV4802 8051250 C HK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Müllerová Petra BZP9050 8113498 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Cipryánová Viktorie CTB1350 2113489 C P
10:10:00 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C H
10:11:00 Cipryánová Alena CTB7850 7207851 C D
11:20:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 B HE
11:42:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C HE
11:47:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C D
11:55:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:41:00 Kopecká Šárka Matesová DLP8350 8445295 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Michalíková Sára DOB0850 410769 C P
01:00:00 Michalíková Sofie DOB1771 7226 C P
01:00:00 Stolinová Andrea DOB0990 7233 C P
10:17:00 Stolinová Lenka DOB8158 8667517 C DE
10:41:00 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 C DE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Pirkl Jakub CHC0503 8205420 C HE
10:25:00 Chaloupková Veronika CHC9852 8320290 C D
10:30:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C HE
10:48:00 Šimek Jakub CHC0303 8113508 B HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 Kohout Pavel JIL7502 8648626 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C DK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C D
12:12:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:28:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C D
11:18:00 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C P
01:00:00 Fukátko Václav LPU1302 253155 C P
01:00:00 Kadlec Matyáš LPU1211 2025371 P
01:00:00 Kadlecová Adéla LPU1460 2113049 P
01:00:00 Maclová Adina LPU1951 9867 C P
01:00:00 Věříš Jan LPU7103 8113506 C P
10:04:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C H
10:06:00 Belej Jiří LPU7421 9102564 C HE
10:07:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R DE
10:07:00 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C DK
10:09:00 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C D
10:12:00 Šípek Daniel LPU0806 8663155 C HK
10:15:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 A DE
10:15:00 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C DK
10:19:00 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C D
10:22:00 Macek Dan LPU1104 8109424 C HK
10:23:00 Štichhauerová Kateřina LPU7468 8013866 C D
10:24:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C HE
10:24:00 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C H
10:25:00 Brožková Lucie LPU0154 8667525 C DE
10:25:00 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C DK
10:28:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C HK
10:32:00 Lulay Miloš LPU5502 8003599 C HK
10:33:00 Fukátková Ludmila LPU1053 8030638 C DK
10:36:00 Doubek Petr LPU7720 2035729 C H
10:37:00 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C D
10:37:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C DE
10:38:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C HE
10:47:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C D
10:48:00 Janáček Tomáš LPU7312 1000459 C H
10:50:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C HK
10:50:00 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C H
10:52:00 Filičko Marek LPU7102 8582019 C HE
10:56:00 Držka Filip LPU0901 2103270 C HK
11:00:00 Macek Pavel LPU7517 8003594 C H
11:09:00 Haasová Renata LPU7960 8014506 C D
11:12:00 Macl Jan LPU9102 7209785 C H
11:12:00 Haas Karel LPU7304 8014526 C HE
11:13:00 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C D
11:16:00 Kos Oldřich LPU9302 8107709 C HE
11:20:00 Kološ Oldřich LPU6003 8047197 C H
11:21:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C D
11:22:00 Machač Václav LPU0712 0 C H
11:28:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C HE
11:29:00 Macková Gita LPU0961 8109409 B D
11:31:00 Pipková Táňa LPU7156 8117156 C D
11:38:00 Václavek Jan LPU7816 8461733 C HE
11:44:00 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C H
11:51:00 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B D
11:57:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C D
12:04:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B H
12:17:00 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C D
12:19:00 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C D
12:22:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C D
10:16:00 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C H
10:19:00 Vaňátková Thea LTU1150 8054112 C DK
10:27:00 Filipová Dagmar LTU5650 8006752 C D
11:02:00 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C HE
11:34:00 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C H
12:01:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A D
12:02:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Glier Matyáš OSN1313 2212704 C P
10:43:00 Drápová Justýna OSN0990 8119491 B DK
11:59:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B D
12:09:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C D
12:14:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C P
01:00:00 Holatová Veronika PDY1551 2260357 C P
10:00:00 Holata Radek PDY8103 2067966 C HK
10:47:00 Hejtmánková Kateřina PDY8450 8328651 C DE
11:53:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:44:00 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C H
11:06:00 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C H
11:17:00 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Johanisová Nikola PHK1354 9366 C P
01:00:00 Melicharová Nina PHK1451 224919 C P
01:00:00 Zurynková Jana PHK0553 8005135 C P
10:03:00 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B D
10:03:00 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C DK
10:10:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C HE
10:11:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R DE
10:11:00 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C DK
10:13:00 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C DK
10:14:00 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C H
10:19:00 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C DE
10:23:00 Čížková Alena PHK0857 1428939 C DK
10:35:00 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 C DK
10:42:00 Chrtek Jan PHK1100 8051261 C HK
10:42:00 Procházka Ondřej PHK0902 2039190 C H
10:43:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 8020280 A DE
10:45:00 Šádková Lucie PHK9654 224885 C D
10:46:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C HE
10:53:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B D
10:54:00 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C HK
10:54:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B H
10:58:00 Mašata Roman PHK7107 8648595 C HE
11:02:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C H
11:07:00 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C D
11:30:00 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C H
11:30:00 Kos Michal PHK6803 2073747 C HE
11:33:00 Chrtková Anežka PHK0658 8039981 B D
11:39:00 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C D
11:43:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D
11:45:00 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C D
11:50:00 Jelínek František PHK0900 8119518 B H
12:00:00 Pozdílek Martin PHK7803 8047119 C H
12:16:00 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Kříž Martin PZR7801 8710 C P
10:01:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C DK
10:16:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C HK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Dubrovská Tereza SHK1550 0 C P
01:00:00 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C P
01:00:00 Macháček Jakub SHK1202 8076589 C P
01:00:00 Mayer Antonín SHK1206 2111607 C P
01:00:00 Mayerová Anna SHK1450 8076036 C P
01:00:00 Stránská Zuzana SHK7754 2001974 C P
01:00:00 Stránský Filip SHK1302 331703 C P
10:03:00 Kroniková Jana SHK7350 8662671 C DE
10:04:00 Bohdanecký František SHK1104 8003635 C HK
10:05:00 Čížková Dana SHK7752 8008276 C DK
10:08:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C H
10:10:00 Slavík František SHK1110 410782 C HK
10:13:00 Dubrovská Veronika SHK8753 9182 C DE
10:14:00 Šumpík Filip SHK1109 2144069 C HK
10:15:00 Slavíková Jana SHK7352 420436 C D
10:18:00 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C HE
10:18:00 Filip Filip SHK9000 2058468 C H
10:20:00 Lukeš Josef SHK1005 2141922 C HK
10:21:00 Fialová Radmila SHK7653 232493 C D
10:21:00 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C DE
10:21:00 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C DK
10:26:00 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 C HK
10:28:00 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B H
10:29:00 Štefaniková Markéta SHK7550 2095932 C D
10:29:00 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 C DK
10:30:00 Rémiš Šimon SHK0801 8410769 B HK
10:32:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C HE
10:33:00 Suchá Eva SHK7851 8656671 C DE
10:34:00 Štefanik Marek SHK1007 2144111 C HK
10:35:00 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B D
10:38:00 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C HK
10:38:00 Číža Petr SHK5902 2102550 C H
10:39:00 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C DK
10:40:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C HK
10:40:00 Štefanik Jan SHK0705 2144114 C H
10:41:00 Macháčková Lucie SHK1155 8022643 B DK
10:43:00 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C D
10:44:00 Zástava Marek SHK0908 2111664 C HK
10:45:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R DE
10:46:00 Macháček Tomáš SHK0811 8076023 B H
10:48:00 Rémiš Štěpán SHK0802 8410778 B HK
10:49:00 Lukešová Klára SHK7850 2049540 C D
10:51:00 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C D
10:52:00 Šabatka Petr SHK5703 9115 C HK
10:54:00 Důrek Milan SHK9100 8663191 C HE
10:58:00 Pouchlý Matěj SHK1009 2139495 B H
10:59:00 Čečková Martina SHK7753 8660534 C D
11:05:00 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B D
11:08:00 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C H
11:08:00 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C HE
11:10:00 Šmehlík Eduard SHK8702 8660921 C HE
11:11:00 Solařová Linda SHK0758 8109378 C D
11:15:00 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C D
11:18:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C H
11:19:00 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B D
11:24:00 Šabatka Jan SHK9001 9193 C HE
11:25:00 Chlupáčová Anežka SHK0760 8119417 B D
11:27:00 Suchá Simona SHK0351 2049543 C D
11:35:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D
11:36:00 Morávek Martin SHK7701 7207351 C HE
11:38:00 Filip Aleš SHK5501 8006742 C H
11:48:00 Novák Michal SHK7802 2420035 C H
11:49:00 Šumpíková Barbora SHK0759 8014439 C D
11:54:00 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C H
11:58:00 Kurka Antonín SHK0700 8042125 B H
12:06:00 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C P
10:01:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B DE
10:06:00 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C HK
10:08:00 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C HE
10:09:00 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A DE
10:12:00 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A H
10:26:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C HE
10:31:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C D
10:31:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C DE
10:39:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B D
10:39:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R DE
10:46:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C HK
10:55:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B D
11:23:00 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 C D
11:26:00 Ticháček Radek SJC7801 8170578 C HE
11:56:00 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C H
12:07:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C D
12:08:00 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C H
12:10:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C HE
10:29:00 Oranyová Sylva SJI0751 8410786 A DE
10:34:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B HE
10:36:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A HE
11:16:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B H
11:22:00 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C HE
11:40:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C HE
12:20:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Kubeček Josef SNA0402 8107749 C HE
10:20:00 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B HE
10:44:00 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A HE
10:57:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D
11:00:00 Doucha Martin SNA0501 8076025 A HE
11:14:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 8016314 C H
11:14:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C HE
11:46:00 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C H
12:18:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C HE
12:21:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Lockerová Milena SRK7251 2151449 C D
10:26:00 Locker Martin SRK7001 8410782 C H
11:04:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B H
11:06:00 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C HE
11:24:00 Sedláček David SRK0508 8014561 C H
11:34:00 Locker Daniel SRK0200 2222794 C HE
11:37:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Erlebach Michal STH8301 8005118 C HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Müllerová Kateřina TYN0750 2060239 C P
10:02:00 Műller Kamil TYN7500 8516254 C H
10:06:00 Jakeš Josef TYN6501 995825 C H
10:07:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D
10:22:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H
10:30:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H
10:33:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C D
11:40:00 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Krejčík Vít TZL1515 416043 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C HE
10:08:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C HK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Klapal Tomáš VAM1600 0 C P
10:32:00 Klapal Michal VAM8802 9670 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:50:00 Macháček Jiří XHK7601 8109421 HE
11:01:00 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 Nováková Miloslava ZAM6051 7210085 C DK
10:41:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C D
11:04:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C HE
11:26:00 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C H

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
01:00 Jahodová Berková Andrea 30002 2126395 P
10:00 Jahoda Jiří 30001 1428935 H
10:01 Vakant 0 D
10:02 Vakant 0 HK
10:05 Vakant 0 DE
10:17 Vakant 0 DK
10:18 Vakant 0 HK
10:27 Vakant 0 DE
10:35 Vakant 0 DE
10:37 Vakant 0 DK
10:40 Vakant 0 HE
10:45 Vakant 0 DK
10:52 Vakant 0 H
10:56 Vakant 0 HE
10:58 Vakant 0 HK
11:10 Vakant 0 H
11:28 Vakant 0 H
11:32 Vakant 0 H
11:36 Vakant 0 H
11:52 Gajdoš Martin 50001 2039802 H
12:03 Vakant 0 D
12:11 Vakant 0 D
12:13 Vakant 0 D
12:15 Vakant 0 D
11:32 Procházka Martin 10001 1150698 Tatrmani HE
11:42 Beneda Jan 20001 2419932 NN H
10:16 Dvořáček Radek 40001 682344 Doudleby nad Orlicí HE
10:34 Zamouřil Jáchym 60001 2102586 RajP H
10:23 Novotná jitka 70001 0 SHK DE
12:05 Šumpíková Katka 80001 2039160 Slavia HK D
01:00 Johanisová Helena 90001 2122267 OK99 P
01:00 Lenka Doubek Brennerová 100001 2091545 Zámeček P
01:00 Richter Viktor 110001 9083 T-MAPY P
10:24 Richter Robert 110002 1413337 T-MAPY HK