Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na krátké trati

Datum:
04.05.2013
Místo konání:
Červený kříž - turistický objekt
Pořadatel:
SBR - SKOB Bruntál
Mapa:
Červený kříž 1:10 000, E = 5m
Ředitel závodu:
Sklenář Josef
Hlavní rozhodčí:
Řeháček Petr
Stavitel tratí:
Kolář Rudolf, Toman Stanislav
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 327 závodníků. Nikdo nebyl zraněn. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HD10N     HDR     P3    
D10C
1.70 km, 35 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Tereza KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:47
2. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 24:26 + 3:39
3. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 25:28 + 4:41
4. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:27 + 5:40
5. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 27:25 + 6:38
6. Švecová Šárka PLU0352 C TJ Sokol Plumlov 28:54 + 8:07
7. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:38 + 8:51
8. Bartošová Anna KSU0474 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:37 + 16:50
9. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 38:40 + 17:53
10. Martínková Lenka KRN0555 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:29 + 20:42
11. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:38 + 22:51
11. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:38 + 22:51
13. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 59:36 + 38:49
14. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 60:16 + 39:29
15. Pěčonková Kristýna KRN0455 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:33 + 40:46
Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering DISK
D12
1.90 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 20:51
2. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 23:34 + 2:43
3. Marková Ema STE0252 C SK SKI-OB Šternberk 24:48 + 3:57
4. Hajduková Jana KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:11 + 5:20
5. Šinclová Kateřina ASU0198 C Magnus Orienteering 28:49 + 7:58
6. Skoupá Vendula STE0152 C SK SKI-OB Šternberk 28:50 + 7:59
7. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 30:12 + 9:21
8. Krčková Helena AOP0251 C Přátelé orientačního běhu Opava 34:33 + 13:42
D14
2.20 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrníková Adéla OSN0099 C SK OS Nové Město n. M. 24:00
2. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 25:48 + 1:48
3. Pukyšová Anežka KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:31 + 4:31
4. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 30:35 + 6:35
5. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 32:33 + 8:33
6. Václavková Zuzana ASU0098 C Magnus Orienteering 59:28 + 35:28
D16
2.40 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:24
2. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 30:35 + 2:11
3. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:43 + 7:19
4. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 38:11 + 9:47
5. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 40:25 + 12:01
6. Hálková Klára UOL9754 B SK UP Olomouc 43:27 + 15:03
7. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 47:20 + 18:56
8. Jílková Veronika KSU9889 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 112:01 + 83:37
D18
2.70 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 32:18
2. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 34:58 + 2:40
3. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:19 + 4:01
Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk DISK
D20
3.10 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 37:34
D21
3.60 km, 100 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7902
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:10 8161
2. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 30:35 + 0:25 8051
3. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 30:54 + 0:44 7968
4. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 32:59 + 2:49 7418
5. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:59 + 4:49 6890
6. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:34 + 6:24 6473
7. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 37:55 + 7:45 6116
8. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 38:42 + 8:32 5910
9. Janošíková Lenka UOL7651 C SK UP Olomouc 39:20 + 9:10 5743
10. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 39:34 + 9:24 5681
11. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 39:58 + 9:48 5576
12. Kozlíková Veronika KRN7753 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:58 + 12:48 4784
13. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 45:38 + 15:28 4081
14. Turzová Margareta ZLH8450 C OOB TJ Zlaté Hory 51:09 + 20:59 2625
15. Ukolova Anastasia UOL8850 C SK UP Olomouc 57:23 + 27:13 981
16. Pilcová Barbora JPV8977 C Oddíl OS SK Prostějov 57:33 + 27:23 937
Hubáčková Lenka JPV8383 C Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
D35
2.80 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 27:28
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 29:49 + 2:21
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 31:24 + 3:56
4. Junová Gabriela KRN7676 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:54 + 4:26
5. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:57 + 4:29
6. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 32:56 + 5:28
7. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 33:45 + 6:17
8. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 34:29 + 7:01
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 36:29 + 9:01
10. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 36:52 + 9:24
11. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 37:38 + 10:10
12. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 38:08 + 10:40
13. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:24 + 10:56
14. Vaňáková Milada OOL6251 C SK Haná orienteering 38:29 + 11:01
15. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 38:36 + 11:08
16. Zobaníková Vladimíra RAD6850 C TJ Sokol Radslavice 39:52 + 12:24
17. Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 41:27 + 13:59
18. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 42:52 + 15:24
19. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 43:05 + 15:37
20. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:25 + 16:57
21. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:06 + 18:38
22. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:36 + 19:08
23. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 50:10 + 22:42
24. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 51:01 + 23:33
25. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 51:55 + 24:27
26. Ženčáková Marie 47C6850 C 52:42 + 25:14
27. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 53:51 + 26:23
28. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 54:31 + 27:03
D45
2.60 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 34:40
2. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 35:02 + 0:22
3. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 36:30 + 1:50
4. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 36:39 + 1:59
5. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 38:11 + 3:31
6. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 45:00 + 10:20
7. Sedláčková Hana KON5481 C KOB Konice 45:46 + 11:06
8. Hrubanová Věra UOL5953 C SK UP Olomouc 49:50 + 15:10
D55
2.30 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 40:15
2. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 42:41 + 2:26
3. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 51:59 + 11:44
H10C
1.70 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stryk Štěpán KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:46
2. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 16:38 + 1:52
3. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:58 + 4:12
4. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 19:15 + 4:29
5. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 22:53 + 8:07
6. Hájek Marek STE0400 C SK SKI-OB Šternberk 23:00 + 8:14
7. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 26:43 + 11:57
8. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 27:08 + 12:22
9. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 42:20 + 27:34
10. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:31 + 40:45
Rohner Přemek KRN0304 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H12
2.10 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 C SK SKI-OB Šternberk 22:26
2. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 23:06 + 0:40
3. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:09 + 4:43
4. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 28:01 + 5:35
5. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 28:09 + 5:43
6. Maťátko Vojtěch STE0102 C SK SKI-OB Šternberk 29:26 + 7:00
7. Valenta Mikuláš KSU0107 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:39 + 7:13
8. Hartmann Matouš PLU0101 C TJ Sokol Plumlov 30:30 + 8:04
9. Krč Matěj KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:08 + 8:42
9. Svoboda Radek STE0207 C SK SKI-OB Šternberk 31:08 + 8:42
11. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 32:02 + 9:36
12. Beneš Jan ASU0249 C Magnus Orienteering 40:11 + 17:45
13. Švec František KRN0106 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:34 + 18:08
14. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 43:36 + 21:10
15. Kulaša Filip KRN0202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:14 + 22:48
16. Hecl František KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:07 + 23:41
17. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:56 + 24:30
18. Martínek Jan KRN0105 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:22 + 26:56
19. Zobaník Radek RAD0201 C TJ Sokol Radslavice 75:49 + 53:23
20. Vondra Martin NNN C NNN/Neregistrovaní 120:12 + 97:46
Sztefek Jiří KRN0203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H14
2.70 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov 26:15
2. Jílek Ondřej KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:36 + 0:21
3. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:40 + 4:25
4. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 31:00 + 4:45
5. Bořánek Michal STE0007 B SK SKI-OB Šternberk 31:28 + 5:13
6. Beneš Miroslav KON9915 C KOB Konice 36:40 + 10:25
7. Dostál Pavel KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:41 + 12:26
8. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 39:47 + 13:32
9. Siatka Václav ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory 42:28 + 16:13
10. Urban Michal KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:52 + 21:37
11. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 50:51 + 24:36
12. Hrouza Jakub KRN0006 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:37 + 25:22
13. Hajduk Jakub KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:47 + 27:32
14. Grulich Ondřej KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:09 + 31:54
MS Mlčková Jana KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:08 + 32:53
H16
3.20 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:46
2. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 32:37 + 0:51
3. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 34:22 + 2:36
4. Václavek Martin ASU9848 C Magnus Orienteering 45:29 + 13:43
5. Hubáček Filip CEL9800 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 57:16 + 25:30
6. Knypl Jaroslav KSU9707 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:46 + 54:00
H18
3.60 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov 26:39
2. Pavlík Marek ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory 36:03 + 9:24
3. Mikula Jan SSU9609 C SK Severka Šumperk 37:53 + 11:14
H20
4.40 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šincl Jiří ASU9446 A Magnus Orienteering 32:47
H21
5.10 km, 105 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7989
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:17 8211
2. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 32:35 + 0:18 8136
3. Minář Marek ASU9444 A Magnus Orienteering 32:45 + 0:28 8095
4. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:03 + 1:46 7769
5. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 34:27 + 2:10 7669
6. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:33 + 2:16 7644
7. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 35:59 + 3:42 7285
7. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:59 + 3:42 7285
9. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:16 + 3:59 7214
10. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 36:32 + 4:15 7147
11. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 37:15 + 4:58 6967
12. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 37:19 + 5:02 6951
13. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 37:24 + 5:07 6930
14. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:33 + 5:16 6892
15. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 37:57 + 5:40 6792
16. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:34 + 6:17 6638
17. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 38:38 + 6:21 6621
18. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 38:39 + 6:22 6617
19. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 38:40 + 6:23 6613
20. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 38:55 + 6:38 6550
21. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 38:59 + 6:42 6533
22. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:26 + 7:09 6421
23. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ Sokol Plumlov 39:45 + 7:28 6341
24. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 40:15 + 7:58 6216
25. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 40:19 + 8:02 6199
26. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 40:43 + 8:26 6099
27. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 42:35 + 10:18 5632
28. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 43:05 + 10:48 5506
29. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 43:38 + 11:21 5369
30. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 44:07 + 11:50 5247
31. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:18 + 14:01 4701
32. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 46:28 + 14:11 4659
33. Pavlačka Ondřej ODR8100 C SKOB Odry 46:58 + 14:41 4534
34. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 49:41 + 17:24 3853
35. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:50 + 21:33 2814
36. Kozelský Miroslav KRN7801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:53 + 21:36 2801
37. Kuchař Jiří NNN0103 C NNN/Neregistrovaní 54:58 + 22:41
38. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 57:58 + 25:41 1778
39. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:07 + 31:50 238
40. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 68:17 + 36:00 0
41. Maňásek Josef NNN C NNN/Neregistrovaní 83:57 + 51:40
H35
4.40 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 33:33
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 33:44 + 0:11
3. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 36:56 + 3:23
4. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 37:22 + 3:49
5. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 38:17 + 4:44
6. Maťátko Miloslav STE6703 C SK SKI-OB Šternberk 39:54 + 6:21
7. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 41:31 + 7:58
8. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 41:32 + 7:59
9. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 41:57 + 8:24
10. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 42:27 + 8:54
11. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 42:55 + 9:22
12. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:02 + 12:29
13. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 47:46 + 14:13
14. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 49:29 + 15:56
15. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 51:26 + 17:53
16. Kotůlek Jan AOP7801 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:48 + 20:15
17. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:18 + 20:45
18. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 57:14 + 23:41
19. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:35 + 24:02
20. Habiger Petr KSU7001 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:17 + 24:44
21. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 59:49 + 26:16
22. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 63:04 + 29:31
23. Krček Martin AOP7302 C Přátelé orientačního běhu Opava 63:50 + 30:17
Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc DISK
H45
3.90 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 33:46
2. Ženčák Jaroslav 47C6100 C 35:46 + 2:00
3. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 36:27 + 2:41
4. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 38:03 + 4:17
5. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 38:51 + 5:05
6. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 39:12 + 5:26
7. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 39:36 + 5:50
8. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:13 + 6:27
9. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:35 + 6:49
10. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 41:35 + 7:49
11. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 41:46 + 8:00
12. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 41:51 + 8:05
13. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 42:17 + 8:31
14. Baláček Václav NNN0104 C NNN/Neregistrovaní 42:45 + 8:59
15. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 43:04 + 9:18
16. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 43:11 + 9:25
17. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 44:49 + 11:03
18. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 46:48 + 13:02
19. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 49:39 + 15:53
20. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 59:49 + 26:03
21. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 63:47 + 30:01
22. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 75:42 + 41:56
23. Vondra Ivo NNN C NNN/Neregistrovaní 78:05 + 44:19
Vaňák Milan OOL6204 C SK Haná orienteering DISK
H55
3.30 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 32:27
2. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 38:25 + 5:58
3. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:05 + 6:38
4. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 40:38 + 8:11
5. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 40:56 + 8:29
6. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 43:30 + 11:03
7. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 44:49 + 12:22
8. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 45:43 + 13:16
9. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 47:21 + 14:54
10. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 50:47 + 18:20
H65
3.00 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 42:12
2. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 52:51 + 10:39
3. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 56:41 + 14:29
4. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 69:02 + 26:50
5. Fajgl Jaromír RAD3801 C TJ Sokol Radslavice 83:05 + 40:53
6. Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov 98:58 + 56:46
7. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 103:37 + 61:25
8. Sita Vratislav SSU3000 C SK Severka Šumperk 156:14 + 114:02
HD10N
1.80 km, 35 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 27:32
2. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:03 + 0:31
3. Krček Jan AOP0500 C Přátelé orientačního běhu Opava 30:23 + 2:51
4. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:55 + 4:23
5. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 32:26 + 4:54
6. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:41 + 9:09
7. Mareček Karel KSU0303 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:44 + 10:12
8. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:28 + 10:56
9. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:17 + 22:45
10. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:17 + 26:45
Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
Zrník Tomáš OSN0606 C SK OS Nové Město n. M. DISK
HDR
1.90 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:03
2. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 27:07 + 0:04
3. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 29:01 + 1:58
4. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 29:09 + 2:06
5. Uhlíř Tomáš SBR C SKOB Bruntál 29:46 + 2:43
6. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:55 + 4:52
7. Šneider Kvido ASU0001 C Magnus Orienteering 32:38 + 5:35
8. Václavek Filip ASU0002 C Magnus Orienteering 32:49 + 5:46
9. Zavřel Mikuláš KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:54 + 5:51
10. Štábl Vít KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:26 + 6:23
11. Kotůlková Martina AOP0654 C Přátelé orientačního běhu Opava 34:22 + 7:19
12. Nedopilková Barbora C 35:24 + 8:21
13. Kovalčíková Alena AOP0751 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:16 + 9:13
14. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 42:17 + 15:14
15. Holas Štěpán AOP0900 C Přátelé orientačního běhu Opava 42:43 + 15:40
16. Tomášková Petra C 49:51 + 22:48
17. Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:15 + 23:12
18. Bouzková Věra NNN C NNN/Neregistrovaní 54:18 + 27:15
19. Svobodová Alena C 58:41 + 31:38
20. Kroul František KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:20 + 34:17
21. Martínková Eva KRN1055 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:12 + 35:09
22. Mátl Jáchym KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:51 + 38:48
23. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:45 + 48:42
Slavík Ondřej VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
P3
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Petr C 24:59
2. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 30:48 + 5:49
3. Minarčík Tomáš NNN0001 C NNN/Neregistrovaní 35:04 + 10:05
4. Kovalčíková Eva AOP7852 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:30 + 10:31
5. Hendrichová C 36:33 + 11:34
6. Svěchota Marek C 36:52 + 11:53
7. Hendrich Jan C 37:46 + 12:47
8. Paňáz Radek VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 38:57 + 13:58
9. Karásek Michal 37C7900 C Bez registrace 42:33 + 17:34
10. Vašková Zdeňka NNN C NNN/Neregistrovaní 45:55 + 20:56
11. Vítková Miroslava PTI C Sportovní klub Ptení 46:45 + 21:46
12. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 46:46 + 21:47
13. Hrouza Zdeněk KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:09 + 24:10
14. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 50:08 + 25:09
15. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 51:25 + 26:26
16. Zatloukalová Štěpánka UOL9852 C SK UP Olomouc 51:43 + 26:44
17. Bieleszová Andrea UOL C SK UP Olomouc 52:00 + 27:01
17. Smekalova Jana UOL7799 C SK UP Olomouc 52:00 + 27:01
19. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:10 + 29:11
20. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 55:05 + 30:06
21. Smékalová Ivana JPV8687 C Oddíl OS SK Prostějov 55:50 + 30:51
22. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:03 + 34:04
23. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 62:26 + 37:27
24. Staňková Magdaléna ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 63:15 + 38:16
25. Marek Antonín STE C SK SKI-OB Šternberk 63:20 + 38:21
26. Jeřábková Zuzana UOL9453 B SK UP Olomouc 63:38 + 38:39
27. Hrouzová Alena KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 69:20 + 44:21
28. Labudík Milan VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 87:12 + 62:13