Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.05.2013
Místo konání:
Nové Město nad Metují, internát Králíček
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Tři soutěsky (1:10000)
Ředitel závodu:
Leštínský Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Khýn Vítězslav
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl dle harmonogramu za oblačného počasí, postupně polojasno, 20°C. K závodu se přihlásilo 730 závodníků, cílem prošlo 699 závodníků. Lékař v cíli ošetřil několik drobných zranění. Nebyl podán protest, hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     HDR     P     T    
D10N
3.60 km, 95 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holubářová Viktorie KUN0551 C TJ Sokol Kunvald 20:04
2. Neumannová Alžběta PHK0650 C OK 99 Hradec Králové 22:43 + 2:39
3. Cibulková Veronika LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice 47:20 + 27:16
4. Řeháková Andrea SJC0556 C Sportcentrum Jičín 59:05 + 39:01
5. Zenknerová Olga BRU0353 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:12 + 42:08
D10C
2.10 km, 75 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Martina SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové 20:43
2. Metelková Michaela PHK0550 C OK 99 Hradec Králové 22:09 + 1:26
3. Koberová Kateřina LPU0352 C OK Lokomotiva Pardubice 22:26 + 1:43
4. Karlová Anna JIL0352 C OK Jilemnice 24:24 + 3:41
5. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 25:28 + 4:45
6. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 25:51 + 5:08
7. Suchá Simona SHK0351 C TJ Slavia Hradec Králové 28:16 + 7:33
8. Vávrová Vanda HOR0350 C TJ Jiskra Hořice 30:25 + 9:42
9. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:39 + 10:56
10. Kološová Veronika LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice 33:42 + 12:59
11. Hrnčířová Ivana STH0351 C SK Studenec 33:56 + 13:13
12. Knobová Agáta VRL0453 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:34 + 17:51
13. Matoušová Gabriela VRL0352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:27 + 25:44
D12C
2.60 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 B Sportcentrum Jičín 17:04
2. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:55 + 2:51
3. Vandasová Adéla VAM0251 C OOB Vamberk 21:18 + 4:14
4. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:18 + 5:14
5. Holečková Petra SHK0250 C TJ Slavia Hradec Králové 23:58 + 6:54
6. Vejražková Róza SJC0151 B Sportcentrum Jičín 24:15 + 7:11
7. Chrástová Tereza STH0251 C SK Studenec 26:06 + 9:02
8. Zimová Barbora SHK0151 C TJ Slavia Hradec Králové 28:10 + 11:06
9. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 31:31 + 14:27
10. Francová Lucie LPU0152 B OK Lokomotiva Pardubice 31:57 + 14:53
11. Jelínková Zuzana CHC0151 C K.O.B. Choceň 34:38 + 17:34
12. Kubíčková Iva ZAM0151 C OB T.J. Sokol Žamberk 37:13 + 20:09
13. Janků Anna SJC0252 C Sportcentrum Jičín 39:59 + 22:55
14. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:39 + 24:35
D12D
2.10 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Jana CET0251 C TJ Loko Česká Třebová 19:30
2. Tumová Adela SJC0154 C Sportcentrum Jičín 22:14 + 2:44
3. Šimonová Klára SJC0155 C Sportcentrum Jičín 26:08 + 6:38
4. Raková Petra SHK0251 C TJ Slavia Hradec Králové 30:26 + 10:56
5. Kodytková Denisa SHK0252 C TJ Slavia Hradec Králové 32:49 + 13:19
6. Schlogerová Pavla LPU0161 C OK Lokomotiva Pardubice 46:08 + 26:38
7. Zářecká Linda KOR0250 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:17 + 35:47
8. Hnátnická Zuzana ZAM0152 C OB T.J. Sokol Žamberk 57:35 + 38:05
D14C
3.40 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 25:32
2. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 30:35 + 5:03
3. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:41 + 5:09
4. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 30:55 + 5:23
5. Semrádová Jana CHC9951 B K.O.B. Choceň 32:44 + 7:12
6. Malinová Apolena SHK9952 C TJ Slavia Hradec Králové 33:28 + 7:56
7. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 33:29 + 7:57
8. Borovičková Valerie ZAM0051 B OB T.J. Sokol Žamberk 34:36 + 9:04
9. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 34:40 + 9:08
10. Vojtíšková Viktorie LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice 35:16 + 9:44
11. Větříčková Andrea SHK9951 B TJ Slavia Hradec Králové 35:25 + 9:53
12. Jezdinská Natálie STH9954 A SK Studenec 36:03 + 10:31
13. Šrenkelová Ilona LPU9955 B OK Lokomotiva Pardubice 37:36 + 12:04
14. Kubíčková Kateřina VAM9952 C OOB Vamberk 37:45 + 12:13
15. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 39:47 + 14:15
16. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:24 + 14:52
17. Chaloupková Kateřina CHC0051 C K.O.B. Choceň 41:32 + 16:00
18. Zlámalová Nikola SJC9951 B Sportcentrum Jičín 43:37 + 18:05
19. Stará Tereza VRL0051 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:53 + 18:21
20. Brožová Zuzana LPU0053 B OK Lokomotiva Pardubice 44:47 + 19:15
21. Truněčková Kateřina PHK9953 C OK 99 Hradec Králové 45:24 + 19:52
22. Kmentová Barbora LPU9957 C OK Lokomotiva Pardubice 48:47 + 23:15
23. Hrnčířová Magda STH0051 C SK Studenec 50:34 + 25:02
24. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 53:21 + 27:49
Thýnová Nikola SHK0051 B TJ Slavia Hradec Králové DISK
D14D
2.90 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Tereza ZAM0054 C OB T.J. Sokol Žamberk 43:14
2. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 48:51 + 5:37
3. Pachelová Anna ZAM0053 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:40 + 9:26
4. Zahradníková Denisa SJC0053 C Sportcentrum Jičín 55:02 + 11:48
5. Dubská Veronika SJC9952 C Sportcentrum Jičín 59:27 + 16:13
6. Břízová Karolína ZAM0052 C OB T.J. Sokol Žamberk 61:05 + 17:51
D16C
4.30 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 41:54
2. Jansová Doubravka ZAM9751 B OB T.J. Sokol Žamberk 42:08 + 0:14
3. Zemanová Kateřina ZAM9851 C OB T.J. Sokol Žamberk 58:59 + 17:05
4. Gažiová Romana CET9851 C TJ Loko Česká Třebová 68:38 + 26:44
D16D
3.10 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubečková Veronika PHK9853 C OK 99 Hradec Králové 62:40
D18C
5.20 km, 235 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hornik Aleksandra 35P9651 C 46:30
2. Kosková Kateřina SRK9654 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:11 + 14:41
3. Myslivcová Markéta SHK9650 C TJ Slavia Hradec Králové 63:53 + 17:23
4. Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové 67:09 + 20:39
Jansová Agáta ZAM9551 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
D21A
8.00 km, 370 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 67:13
2. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 67:18 + 0:05
3. Stankiewicz Agata 35P9451 C 67:27 + 0:14
4. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 75:48 + 8:35
5. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 101:44 + 34:31
D21C
6.00 km, 285 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8070
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. BASSET Isia 45F0051 C 50:32
2. Hanna Müller 51D5001 C 54:21 + 3:49
2. BACKSCHEIDER Emilie 45F0050 C 54:21 + 3:49
4. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 54:55 + 4:23 8268
5. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 55:30 + 4:58 8185
6. Patricia Nieke 51D5002 C 57:17 + 6:45
7. Randáková Helena VRL7452 R OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:29 + 7:57 7757
8. POIROT Delphine 45F0054 C 58:35 + 8:03
9. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 58:38 + 8:06 7736
10. HUMMEL-AZAIS Margaux 45F0053 C 59:14 + 8:42
11. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 63:10 + 12:38 7086
12. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 63:19 + 12:47 7064
13. Sabine Rothaug 51D5000 C 64:04 + 13:32
14. Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové 64:11 + 13:39 6940
15. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 65:15 + 14:43 6787
16. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 65:27 + 14:55 6758
17. Theresa Flechsig 51D5003 C 65:47 + 15:15
18. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 66:21 + 15:49 6629
19. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:24 + 15:52 6622
20. Fundová Eliška SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové 66:28 + 15:56 6613
21. Dušátková Lenka PHK8557 C OK 99 Hradec Králové 66:32 + 16:00 6603
22. Petrasová Zuzana VAM9653 A OOB Vamberk 68:21 + 17:49 6343
23. Balcarová Jana PHK8852 C OK 99 Hradec Králové 68:46 + 18:14 6283
24. Zákravská Šárka SNA8951 C TJ START Náchod 69:54 + 19:22 6121
25. Bolechová Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 74:14 + 23:42 5499
26. Pauerová Václava SRK8153 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 74:36 + 24:04 5447
27. Bednářová Michala VAM8951 C OOB Vamberk 75:32 + 25:00 5313
28. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 80:57 + 30:25 4537
29. Balcarová Mirka PHK9151 C OK 99 Hradec Králové 81:39 + 31:07 4436
BEAUVISAGE Lauriane 45F0052 C DISK
D21D
4.40 km, 205 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5454
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 45:42 5701
2. Stulíková Barbora SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové 48:30 + 2:48 5382
3. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 49:24 + 3:42 5279
4. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:57 + 4:15 5217
5. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 52:19 + 6:37 4947
6. Kodytková Iva VAM7751 C OOB Vamberk 53:23 + 7:41 4825
7. Šponarová Lucie ZAM9151 C OB T.J. Sokol Žamberk 54:57 + 9:15 4647
8. Kunartová Lenka PHK7852 C OK 99 Hradec Králové 55:48 + 10:06 4550
9. Hostinská Jana VAM8451 C OOB Vamberk 55:52 + 10:10 4542
10. Kunhartová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 60:01 + 14:19 4070
11. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 60:43 + 15:01 3990
12. Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 60:52 + 15:10 3973
13. Sokolová Tereza BRM8451 C Sokol Burdych 61:22 + 15:40 3916
14. Dušková Pavla KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:58 + 16:16
15. Chládková Zuzana ZAM9153 C OB T.J. Sokol Žamberk 62:20 + 16:38 3806
16. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 62:30 + 16:48 3787
17. Kubátová Dana VRL6851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:50 + 17:08 3749
18. Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 62:59 + 17:17 3732
19. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 79:07 + 33:25 1893
20. Balcarová Kateřina CET8252 C TJ Loko Česká Třebová 84:15 + 38:33 1308
21. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 87:46 + 42:04
22. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 106:46 + 61:04
D35C
4.90 km, 200 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 46:01
2. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 46:29 + 0:28
3. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 47:29 + 1:28
4. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 50:02 + 4:01
5. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:05 + 4:04
6. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 51:41 + 5:40
7. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 54:15 + 8:14
8. Myslivcová Lenka SHK7051 C TJ Slavia Hradec Králové 54:17 + 8:16
9. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 54:30 + 8:29
10. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 54:58 + 8:57
11. Votočková Jaroslava JIL7255 C OK Jilemnice 58:00 + 11:59
12. Kroniková Jana SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové 63:37 + 17:36
13. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 64:03 + 18:02
14. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:03 + 22:02
15. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 74:33 + 28:32
16. Šlapáková Libuše PHK5652 C OK 99 Hradec Králové 86:17 + 40:16
D35D
3.90 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:06
2. Zlámalová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 42:56 + 3:50
3. Tužilová Štěpánka LPU7052 C OK Lokomotiva Pardubice 45:18 + 6:12
4. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 46:07 + 7:01
5. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 46:12 + 7:06
6. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:46 + 8:40
7. Háková Eva NPA6951 C SK LOB Nová Paka 49:08 + 10:02
8. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 49:40 + 10:34
9. Frömmelová Dana BRU7251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:52 + 10:46
10. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:54 + 10:48
11. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 51:14 + 12:08
12. Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 51:43 + 12:37
13. Lamichová Iva PHK6353 C OK 99 Hradec Králové 52:25 + 13:19
14. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:38 + 13:32
15. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:11 + 15:05
16. Cabalková Ivana ZAM6351 C OB T.J. Sokol Žamberk 54:25 + 15:19
17. Ľkopova Jana CET7551 C TJ Loko Česká Třebová 54:36 + 15:30
18. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 54:37 + 15:31
19. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 54:50 + 15:44
20. Jelínková Marta CHC6751 C K.O.B. Choceň 55:21 + 16:15
21. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 55:31 + 16:25
22. Besedová Petra CHT7654 C OOB SK Chrast 56:29 + 17:23
23. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 57:45 + 18:39
24. Valušiaková Mirka JIL7551 C OK Jilemnice 58:36 + 19:30
25. Matoušová Petra VRL7154 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:08 + 22:02
26. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:59 + 23:53
27. Chládková Eva ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk 63:40 + 24:34
28. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 63:59 + 24:53
29. Langrová Monika SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové 64:49 + 25:43
30. Kolářová Andrea BRU7151 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:33 + 26:27
31. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 67:29 + 28:23
32. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 74:37 + 35:31
33. Kolářová Renata BRU7451 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 83:36 + 44:30
34. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 111:22 + 72:16
Schlogerová Martina LPU7663 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
MS Surgová Markéta NNN0003 C NNN/Neregistrovaní 55:49 + 16:43
MS Černínová Dagmar NNN0002 C NNN/Neregistrovaní 51:10 + 12:04
D45C
4.50 km, 195 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:05
2. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 51:33 + 4:28
3. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 52:40 + 5:35
4. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 52:57 + 5:52
5. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 56:14 + 9:09
6. Chmelařová Marie SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové 57:37 + 10:32
7. Bártová Eva SRK5551 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:07 + 11:02
8. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 59:25 + 12:20
9. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 59:39 + 12:34
10. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 60:52 + 13:47
11. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:02 + 15:57
12. Novotná Iva SHK6151 C TJ Slavia Hradec Králové 64:02 + 16:57
13. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 64:09 + 17:04
14. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:26 + 17:21
15. Mádlová Iva SHK6351 C TJ Slavia Hradec Králové 64:35 + 17:30
16. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:43 + 18:38
17. Thýnová Ivana SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové 67:23 + 20:18
18. Hausvaterová Marcela SHK6152 C TJ Slavia Hradec Králové 79:46 + 32:41
D45D
3.20 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 38:51
2. Egrtová Jitka SHK6354 C TJ Slavia Hradec Králové 41:06 + 2:15
3. Rückerová Olga LTU6751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:16 + 2:25
4. Fundová Hana SHK6752 C TJ Slavia Hradec Králové 44:17 + 5:26
5. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:21 + 6:30
6. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 45:43 + 6:52
7. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 45:45 + 6:54
8. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:30 + 8:39
8. Bernartová Ivana SHK6552 C TJ Slavia Hradec Králové 47:30 + 8:39
10. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:38 + 9:47
11. Divecká Růžena SHK6753 C TJ Slavia Hradec Králové 49:22 + 10:31
12. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 53:17 + 14:26
13. Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 54:27 + 15:36
14. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 54:58 + 16:07
15. Kalousová Dana ZAM5951 C OB T.J. Sokol Žamberk 55:44 + 16:53
16. Zákravská Hana SNA6451 C TJ START Náchod 56:49 + 17:58
17. Zelenková Lenka PHK6152 C OK 99 Hradec Králové 60:08 + 21:17
18. Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 61:47 + 22:56
19. Weisbauerová Blanka LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice 64:42 + 25:51
D55C
3.20 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 38:46
2. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 40:50 + 2:04
3. Fejlková Alice SHK5351 C TJ Slavia Hradec Králové 42:49 + 4:03
4. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 47:16 + 8:30
5. Šabatková Zdena SHK5652 C TJ Slavia Hradec Králové 48:36 + 9:50
6. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 48:52 + 10:06
7. Filipová Dagmar SHK5651 C TJ Slavia Hradec Králové 52:43 + 13:57
8. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 54:29 + 15:43
9. Stulíková Zuzana SHK5751 C TJ Slavia Hradec Králové 56:16 + 17:30
10. Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:50 + 20:04
11. Mikysková Hana SNA5651 C TJ START Náchod 68:27 + 29:41
D65C
2.80 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:47
2. Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:24 + 9:37
3. Knoblochová Věra VRL4851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:59 + 11:12
4. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 66:47 + 27:00
H10N
3.60 km, 95 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hák Petr NPA0301 C SK LOB Nová Paka 14:44
2. Štichhauer Daniel LPU0405 C OK Lokomotiva Pardubice 15:04 + 0:20
3. Rak Tomáš SHK0400 C TJ Slavia Hradec Králové 15:49 + 1:05
4. Juška Michal LPU0504 C OK Lokomotiva Pardubice 18:18 + 3:34
5. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 19:12 + 4:28
6. Bolehovský Daniel EKP0508 C VŠTJ Ekonom Praha 20:40 + 5:56
7. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 20:52 + 6:08
8. Dohnálek Tomáš SHK0403 C TJ Slavia Hradec Králové 21:24 + 6:40
9. Krpata Michal LPU0403 C OK Lokomotiva Pardubice 22:10 + 7:26
10. Kmecko Adam VRL0304 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:55 + 8:11
11. Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:00 + 8:16
12. Kodytek Adam SHK0402 C TJ Slavia Hradec Králové 28:50 + 14:06
13. Pavelec Matěj NPA0501 C SK LOB Nová Paka 33:07 + 18:23
14. Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:51 + 19:07
15. Koblic Jan VAM0400 C OOB Vamberk 34:56 + 20:12
16. Janků Štěpán SJC0501 C Sportcentrum Jičín 46:52 + 32:08
17. Malý Antonín JIL0501 C OK Jilemnice 48:17 + 33:33
18. Votoček Michal JIL0300 C OK Jilemnice 54:34 + 39:50
MS Surga Jakub NNN0005 C NNN/Neregistrovaní 33:32 + 18:48
MS Černín Adrian NNN0004 C NNN/Neregistrovaní DISK
H10C
2.10 km, 75 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 C OK 99 Hradec Králové 14:05
2. Waněk Hubert VRL0302 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:22 + 3:17
3. Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 19:48 + 5:43
4. Tichý Lubomír SHK0303 C TJ Slavia Hradec Králové 21:20 + 7:15
5. Neumann Matěj PHK0400 C OK 99 Hradec Králové 23:32 + 9:27
6. Grundman Viktor CHC0301 C K.O.B. Choceň 24:37 + 10:32
7. Pokorný Dominik SRK0301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 25:58 + 11:53
8. Ryba Petr JIL0303 C OK Jilemnice 26:41 + 12:36
9. Pompach Lukáš PHK0500 C OK 99 Hradec Králové 28:47 + 14:42
10. Dočkal Patrik LPU0305 C OK Lokomotiva Pardubice 33:28 + 19:23
11. Štregl Matyáš VRL0301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:35 + 20:30
12. Malý Evžen JIL0301 C OK Jilemnice 36:45 + 22:40
13. Kolář Šimon HOR0400 C TJ Jiskra Hořice 46:04 + 31:59
H12C
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Michal CHC0101 B K.O.B. Choceň 22:50
2. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:12 + 1:22
3. Rücker Jan HOR0201 C TJ Jiskra Hořice 24:19 + 1:29
4. Langr Jan SHK0101 B TJ Slavia Hradec Králové 24:48 + 1:58
5. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:07 + 4:17
6. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:05 + 5:15
7. Tuma Matěj SJC0202 C Sportcentrum Jičín 28:32 + 5:42
8. Zalaba Tomáš SJC0101 C Sportcentrum Jičín 30:19 + 7:29
9. Šípek Stanislav SRK0304 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:27 + 7:37
10. Metelka Ondřej PHK0101 B OK 99 Hradec Králové 30:33 + 7:43
11. Jakeš Josef TYN0101 C OOB SK Týniště nad Orlicí 31:51 + 9:01
12. Franta Jonáš SJC0201 C Sportcentrum Jičín 33:00 + 10:10
13. Urban Dominik STH0204 C SK Studenec 33:07 + 10:17
14. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:28 + 10:38
15. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 35:55 + 13:05
16. Pipek Ondřej LPU0203 C OK Lokomotiva Pardubice 36:18 + 13:28
17. Kolář Jan BRU0101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 37:19 + 14:29
18. Šabata Radek SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:36 + 14:46
19. Štefan Vít STH0202 C SK Studenec 38:26 + 15:36
20. Burket Vojtěch JIL0105 C OK Jilemnice 38:37 + 15:47
21. Kolář Adam BRU0104 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:42 + 16:52
22. Břeň Daniel SJC0102 C Sportcentrum Jičín 40:21 + 17:31
23. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 40:59 + 18:09
24. Bolehovský Michal EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha 41:14 + 18:24
25. Bárta Šimon PHK0202 C OK 99 Hradec Králové 43:33 + 20:43
26. Kuneš Vojtěch HOR0200 C TJ Jiskra Hořice 44:19 + 21:29
27. Šišma Vojtěch LPU0204 C OK Lokomotiva Pardubice 45:39 + 22:49
28. Vaňura Vít HOR0203 C TJ Jiskra Hořice 51:56 + 29:06
29. Sedlák Mikuláš LPU0103 C OK Lokomotiva Pardubice 52:20 + 29:30
30. Vávra Jakub HOR0202 C TJ Jiskra Hořice 57:03 + 34:13
31. Školník Eduard BRU0103 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:31 + 40:41
H12D
2.70 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mařádek Jiří SJC0103 C Sportcentrum Jičín 33:46
2. Adamovský Michal VAM C OOB Vamberk 38:12 + 4:26
3. Link Lukáš STH0205 C SK Studenec 39:10 + 5:24
4. Rusz Rostislav KUN0101 C TJ Sokol Kunvald 39:54 + 6:08
5. Čáslavský Tadeáš SHK0102 C TJ Slavia Hradec Králové 59:23 + 25:37
6. Tichý Ondřej KOR0200 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:09 + 31:23
Pelán Jan BRU0202 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
H14C
3.70 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 25:38
2. Chvátil Šimon PHK9908 B OK 99 Hradec Králové 28:38 + 3:00
3. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 29:18 + 3:40
4. Mašata Metoděj PHK9905 B OK 99 Hradec Králové 29:43 + 4:05
5. Rusin Jan BRU0001 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 31:46 + 6:08
6. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:51 + 6:13
7. Roudný Martin LPU0002 B OK Lokomotiva Pardubice 32:37 + 6:59
8. Volák Ondřej BRU0006 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:55 + 11:17
9. Hajný Vojtěch JIL9902 B OK Jilemnice 37:16 + 11:38
10. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 40:31 + 14:53
11. Šabata Milan SRK9904 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:35 + 14:57
12. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 44:46 + 19:08
13. Macko Lukáš SJC9901 C Sportcentrum Jičín 45:26 + 19:48
14. Pučan Martin LPU9908 C OK Lokomotiva Pardubice 48:21 + 22:43
15. Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 49:05 + 23:27
16. Kulhavý Tadeáš LPU0005 B OK Lokomotiva Pardubice 50:35 + 24:57
17. Hůlek Matěj PHK9904 C OK 99 Hradec Králové 51:49 + 26:11
18. Bürger Matěj LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice 61:14 + 35:36
19. Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 68:07 + 42:29
20. Tryzna Matěj VRL0004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:32 + 42:54
Kubát Tomáš VRL0001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Soudek Ondřej LPU9909 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H14D
3.00 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Radomír SHK0000 C TJ Slavia Hradec Králové 29:15
2. Friml Dominik ZAM9901 C OB T.J. Sokol Žamberk 32:43 + 3:28
3. Sourada Tomáš ZAM9902 C OB T.J. Sokol Žamberk 34:03 + 4:48
4. Pekárek Jakub SJC0004 C Sportcentrum Jičín 36:55 + 7:40
5. Pelán Josef BRU0003 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:12 + 13:57
6. Jelínek Tomáš CHC9903 C K.O.B. Choceň 48:06 + 18:51
7. Dubský Vojtěch SJC0006 C Sportcentrum Jičín 56:45 + 27:30
H16C
5.70 km, 250 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 44:16
2. Pek Daniel SHK9803 B TJ Slavia Hradec Králové 48:45 + 4:29
3. Novotný Vojtěch LPU9702 B OK Lokomotiva Pardubice 49:11 + 4:55
4. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:43 + 7:27
5. Hájek Jakub SHK9802 B TJ Slavia Hradec Králové 53:55 + 9:39
6. Lauterbach David ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk 55:10 + 10:54
7. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:55 + 16:39
8. Míča Tomáš LPU9707 C OK Lokomotiva Pardubice 63:45 + 19:29
9. Maňák Michal PHK9801 B OK 99 Hradec Králové 64:19 + 20:03
10. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 73:23 + 29:07
11. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 73:41 + 29:25
12. Burket Tomáš JIL9805 C OK Jilemnice 74:10 + 29:54
13. Novotný Matěj ZAM9802 C OB T.J. Sokol Žamberk 77:13 + 32:57
14. Gernert Marek JIL9801 C OK Jilemnice 83:56 + 39:40
Valušiak Marek JIL9803 C OK Jilemnice DISK
Doležal Vít SJC9802 B Sportcentrum Jičín DISK
Břeň Lukáš SJC9805 B Sportcentrum Jičín DISK
H16D
3.80 km, 225 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borský Matěj LPU9807 C OK Lokomotiva Pardubice 41:26
2. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:08 + 1:42
3. Kubánek Jaroslav SJC9803 C Sportcentrum Jičín 51:07 + 9:41
4. Rusz Vratislav KUN9801 C TJ Sokol Kunvald 54:22 + 12:56
5. Kourek Tomáš LPU9711 C OK Lokomotiva Pardubice 79:36 + 38:10
H18C
7.70 km, 390 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. DELENNE Adrien 45F0006 C 52:50
2. Wołowczyk Krzysztof 35P9501 C 55:28 + 2:38
3. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 61:27 + 8:37
4. RAUTURIER Quentin 45F0005 C 66:57 + 14:07
5. Štál Jan SJC9601 A Sportcentrum Jičín 74:06 + 21:16
6. Zlámal David SJC9603 A Sportcentrum Jičín 83:34 + 30:44
7. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 84:59 + 32:09
8. Tužil Ondřej LPU9601 B OK Lokomotiva Pardubice 87:00 + 34:10
9. Trejbal Václav SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové 89:14 + 36:24
10. Ježdík Václav ZAM9605 C OB T.J. Sokol Žamberk 90:29 + 37:39
11. Černín Ondřej NNN0001 C NNN/Neregistrovaní 105:14 + 52:24
Ptáček Martin SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
H21A
10.80 km, 560 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7995
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Parfianowicz Piotr 35P9401 C 77:19
2. Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové 79:37 + 2:18 8117
3. Grundmann Jan LPU9410 A OK Lokomotiva Pardubice 80:37 + 3:18 8018
4. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 82:18 + 4:59 7852
5. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 88:04 + 10:45 7281
6. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 98:42 + 21:23 6230
7. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 103:07 + 25:48 5793
8. Burdych Tomáš BRM8201 C Sokol Burdych 121:25 + 44:06 3983
Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové DISK 0
Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21C
9.10 km, 450 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8365
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. COUPAT Olivier 45F0003 C 59:45
2. Bojan Blumenstein 51D0003 C 61:21 + 1:36
3. RIO Nicolas 45F0004 C 62:31 + 2:46
4. BODY Florentin 45F0001 C 63:02 + 3:17
5. Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové 63:30 + 3:45 8888
6. CAPBERN Loic 45F0002 C 66:20 + 6:35
7. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 69:37 + 9:52 8132
8. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 70:05 + 10:20 8075
9. Mark Otto 51D0002 C 70:29 + 10:44
10. Šabatka Zdeněk SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové 70:45 + 11:00 7992
11. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 71:29 + 11:44 7902
12. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 71:46 + 12:01 7867
13. Waněk Adam VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:07 + 12:22 7824
14. Jirásek Michal SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové 72:44 + 12:59 7748
15. Dvořáček Radek ASU9445 A Magnus Orienteering 73:14 + 13:29 7686
16. Kalenský Tomáš SJC8015 C Sportcentrum Jičín 74:52 + 15:07 7484
17. Sokalski Dariusz 35P8401 C 75:25 + 15:40
18. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 75:57 + 16:12 7350
18. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 75:57 + 16:12 7350
20. Josef Neumann 51D0000 C 76:04 + 16:19
21. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 76:08 + 16:23 7328
22. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 76:18 + 16:33 7307
23. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 78:43 + 18:58 7009
24. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 79:11 + 19:26 6951
25. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 82:19 + 22:34 6564
26. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 82:59 + 23:14 6482
27. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 86:13 + 26:28 6082
28. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 86:24 + 26:39 6060
29. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 86:41 + 26:56 6025
30. Havlíček Lukáš JIL9003 C OK Jilemnice 86:55 + 27:10 5996
31. Chmelař Tomáš SHK8501 C TJ Slavia Hradec Králové 87:26 + 27:41 5932
32. Řehák Pavel VAM8402 C OOB Vamberk 87:27 + 27:42 5930
33. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 88:57 + 29:12 5745
34. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 90:20 + 30:35 5574
35. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 91:39 + 31:54 5411
36. Jan Birnstock 51D0001 C 91:44 + 31:59
37. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 93:37 + 33:52 5168
38. Lán Filip SHK8003 C TJ Slavia Hradec Králové 93:38 + 33:53 5166
39. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 97:33 + 37:48 4683
40. Šabatka Jan SHK9001 C TJ Slavia Hradec Králové 115:50 + 56:05 2425
41. Valach Ondřej LPU9205 C OK Lokomotiva Pardubice 119:42 + 59:57 1947
42. Vojta Marek SHK8804 C TJ Slavia Hradec Králové 122:14 + 62:29 1634
43. Kolář Radek BRU6901 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 130:20 + 70:35 634
Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
H21D
6.10 km, 205 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3909
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 53:30 4134
2. Pyra Bartłomiej 17P7900 C WKS żląsk Wroclaw 55:53 + 2:23
3. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 57:55 + 4:25 3830
4. Smutný Michal VAM6201 C OOB Vamberk 58:52 + 5:22 3764
5. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 59:11 + 5:41 3743
6. Maňák Matěj PHK9302 B OK 99 Hradec Králové 59:31 + 6:01 3720
7. Lux Filip KUN9102 C TJ Sokol Kunvald 61:42 + 8:12 3569
8. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:14 + 9:44 3464
9. Vyskočil Štěpán VAM9701 B OOB Vamberk 64:26 + 10:56 3381
10. Hajdas Przemysław 17P8000 C WKS żląsk Wroclaw 65:57 + 12:27
11. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:38 + 13:08 3230
12. Sokol Milan BRM7201 C Sokol Burdych 67:17 + 13:47 3185
13. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 68:31 + 15:01 3100
14. Elbl Marek PHK8506 C OK 99 Hradec Králové 69:22 + 15:52 3041
15. Kaštánek Petr LPU8607 C OK Lokomotiva Pardubice 72:33 + 19:03 2822
16. Tomalík Ondřej SHK8904 C TJ Slavia Hradec Králové 73:14 + 19:44 2775
17. Klouček Martin STH9301 C SK Studenec 75:33 + 22:03 2616
18. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 78:55 + 25:25 2384
19. Sršeň Tomáš VAM8001 C OOB Vamberk 81:31 + 28:01 2205
20. Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 96:33 + 43:03 1169
Kalousek Tomáš ZAM8901 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK 0
Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK 0
H35C
7.90 km, 375 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 59:37
2. Macek Martin SNA7106 C TJ START Náchod 63:20 + 3:43
3. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 64:09 + 4:32
4. Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 64:21 + 4:44
5. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 64:41 + 5:04
6. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 65:23 + 5:46
7. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 66:04 + 6:27
8. Netuka Jan SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové 70:33 + 10:56
9. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:38 + 11:01
10. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 72:43 + 13:06
11. Toužil Karel SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové 75:57 + 16:20
12. Myslivec Tomáš SHK7002 C TJ Slavia Hradec Králové 76:36 + 16:59
13. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 82:33 + 22:56
14. Ľafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 86:57 + 27:20
15. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 92:07 + 32:30
16. Souček Karel SHK6601 C TJ Slavia Hradec Králové 99:54 + 40:17
17. Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk 112:07 + 52:30
Kunart Tomáš PHK7205 C OK 99 Hradec Králové DISK
H35D
5.90 km, 200 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bříza Daniel ZAM7301 C OB T.J. Sokol Žamberk 54:19
2. Kronika Miroslav 22C7100 C SPORTeM 54:45 + 0:26
3. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:23 + 1:04
4. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:38 + 2:19
5. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 59:48 + 5:29
6. Filip Aleš SHK5501 C TJ Slavia Hradec Králové 61:52 + 7:33
7. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 62:54 + 8:35
8. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 63:59 + 9:40
9. Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:12 + 9:53
10. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 64:28 + 10:09
11. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 64:47 + 10:28
12. Školník Jan BRU7301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:58 + 13:39
13. Kohout Josef SHK6902 C TJ Slavia Hradec Králové 68:23 + 14:04
14. Müller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 68:44 + 14:25
15. Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 71:07 + 16:48
16. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 73:04 + 18:45
17. Kuhn Jiří NNN C NNN/Neregistrovaní 74:44 + 20:25
18. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 75:15 + 20:56
19. Chaloupka Stanislav CHC6703 C K.O.B. Choceň 78:22 + 24:03
20. Borovička Tomáš ZAM7001 C OB T.J. Sokol Žamberk 80:15 + 25:56
21. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 81:04 + 26:45
22. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 82:49 + 28:30
23. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 83:16 + 28:57
24. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 83:52 + 29:33
25. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 88:05 + 33:46
26. Mádle Miroslav BRU7600 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 88:33 + 34:14
27. Frömmel Miroslav BRU6902 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 89:30 + 35:11
28. Zenkner Karel BRU7202 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 93:25 + 39:06
29. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 97:18 + 42:59
30. Pelán Kamil BRU6601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 97:20 + 43:01
Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové DISK
Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín DISK
H45C
6.80 km, 330 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 58:13
2. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 58:22 + 0:09
3. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 63:24 + 5:11
4. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:58 + 5:45
5. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 65:09 + 6:56
6. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 66:08 + 7:55
7. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 66:48 + 8:35
8. Kotlář Vladimír VAM5401 C OOB Vamberk 67:48 + 9:35
9. Langr Jan SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové 68:12 + 9:59
10. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 68:56 + 10:43
11. Horák Jiří LTU5802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:48 + 11:35
12. Chmelař Pavel SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové 70:37 + 12:24
13. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 71:59 + 13:46
14. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 72:09 + 13:56
15. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 72:18 + 14:05
16. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 72:44 + 14:31
17. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 73:17 + 15:04
18. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 73:22 + 15:09
19. Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 73:49 + 15:36
20. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:52 + 16:39
21. Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové 75:09 + 16:56
22. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 75:17 + 17:04
23. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 75:19 + 17:06
24. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 75:56 + 17:43
25. Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 77:39 + 19:26
26. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:51 + 19:38
27. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:19 + 21:06
28. Teplý Jiří SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové 80:19 + 22:06
29. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 82:32 + 24:19
30. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 83:14 + 25:01
31. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 86:53 + 28:40
32. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 89:02 + 30:49
Havlíček Libor JIL6103 C OK Jilemnice DISK
H45D
4.90 km, 175 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý Miroslav PHK5902 C OK 99 Hradec Králové 45:59
2. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 46:54 + 0:55
3. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 47:06 + 1:07
4. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 47:59 + 2:00
5. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 48:28 + 2:29
6. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 48:51 + 2:52
7. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 49:24 + 3:25
8. Novotný Pavel SHK6104 C TJ Slavia Hradec Králové 49:32 + 3:33
9. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:46 + 3:47
10. Svoboda Miloslav SHK5901 C TJ Slavia Hradec Králové 49:51 + 3:52
11. Funda Michal SHK6403 C TJ Slavia Hradec Králové 50:57 + 4:58
12. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:28 + 6:29
13. Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 52:35 + 6:36
14. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:48 + 6:49
15. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 53:34 + 7:35
16. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 53:57 + 7:58
17. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 54:48 + 8:49
18. Divecký Josef SHK6102 C TJ Slavia Hradec Králové 54:58 + 8:59
19. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 55:21 + 9:22
20. Kment Libor LPU6703 C OK Lokomotiva Pardubice 56:14 + 10:15
21. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 56:16 + 10:17
22. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 56:48 + 10:49
23. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 56:58 + 10:59
24. Novák Jiří VAM6301 C OOB Vamberk 60:47 + 14:48
25. Holeček Petr NNN6700 C NNN/Neregistrovaní 64:21 + 18:22
26. Falta Jiří HOS6201 C TJ Tatran Hostinné 66:47 + 20:48
27. Borůvka Jindřich BRM5600 C Sokol Burdych 68:13 + 22:14
28. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 68:55 + 22:56
29. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 71:26 + 25:27
30. Juránek Petr KOR6800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 77:19 + 31:20
31. Smith Grahame VRL6601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:53 + 49:54
32. Sejkora Miroslav KOR5900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 119:20 + 73:21
Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H55C
4.90 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 44:06
2. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:55 + 2:49
3. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:30 + 3:24
4. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 50:45 + 6:39
5. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 51:27 + 7:21
6. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:50 + 7:44
7. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:54 + 7:48
8. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 52:13 + 8:07
9. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 52:39 + 8:33
10. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:54 + 8:48
11. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 53:10 + 9:04
12. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 54:27 + 10:21
13. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:59 + 10:53
14. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 58:47 + 14:41
15. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:16 + 15:10
16. Kalous Jaroslav ZAM5501 C OB T.J. Sokol Žamberk 65:04 + 20:58
MS Balcar Pavel NNN0042 C NNN/Neregistrovaní 53:31 + 9:25
H55D
3.90 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 40:43
2. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 40:50 + 0:07
3. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 43:09 + 2:26
4. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 44:43 + 4:00
5. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 47:54 + 7:11
6. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 48:17 + 7:34
7. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 48:22 + 7:39
8. Beňo Miroslav TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 51:41 + 10:58
9. Fejlek Vojtěch SHK5202 C TJ Slavia Hradec Králové 52:44 + 12:01
10. Daníček Josef SRK4901 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:46 + 14:03
11. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:11 + 15:28
12. Šabatka Petr SHK5703 C TJ Slavia Hradec Králové 60:47 + 20:04
13. Malátek Jaroslav VAM4801 C OOB Vamberk 67:29 + 26:46
H65C
3.30 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 35:24
2. Seidl Karel SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:06 + 0:42
3. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 36:32 + 1:08
4. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 39:32 + 4:08
5. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 45:28 + 10:04
6. Koudelka Karel LPU4001 C OK Lokomotiva Pardubice 48:43 + 13:19
7. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 49:14 + 13:50
8. Novotný František PHK4801 C OK 99 Hradec Králové 49:18 + 13:54
9. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 50:11 + 14:47
Zemánek Bohumil VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
HDR
3.60 km, 95 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adamovská Kateřina VAM C OOB Vamberk 19:44
1. Škop Jonáš CET0602 C TJ Loko Česká Třebová 19:44 + 0:00
3. Ľkopová Adéla CET0451 C TJ Loko Česká Třebová 21:12 + 1:28
4. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 21:23 + 1:39
5. Koblic Martin VAM0606 C OOB Vamberk 23:05 + 3:21
6. Školníková Karla BRU0551 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:26 + 4:42
7. Sršňová Natálie VAM0751 C OOB Vamberk 24:33 + 4:49
8. Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 26:16 + 6:32
9. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:21 + 7:37
10. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 29:25 + 9:41
10. Voláková Viktorie BRU0651 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 29:25 + 9:41
12. Samlerová Adéla NNN0020 C NNN/Neregistrovaní 30:13 + 10:29
13. Kopecký Daniel KOR0400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:53 + 11:09
14. Jiroušek Dominik SRK0602 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:06 + 11:22
15. Surga David NNN0006 C NNN/Neregistrovaní 32:36 + 12:52
16. Svejštil Martin ZAM1001 C OB T.J. Sokol Žamberk 32:43 + 12:59
17. Chlupáčová Anežka NNN C NNN/Neregistrovaní 32:52 + 13:08
18. Kubát Vojta VRL0604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:32 + 14:48
18. Doudová Anna PHK0254 C OK 99 Hradec Králové 34:32 + 14:48
20. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:42 + 14:58
21. Doudová Alžběta PHK0554 C OK 99 Hradec Králové 35:28 + 15:44
22. Ruszová Svatava KUN C TJ Sokol Kunvald 35:30 + 15:46
23. Vojtek Jonáš C 36:02 + 16:18
24. Votočková Amálie JIL0551 C OK Jilemnice 37:55 + 18:11
25. Vrbatová Dominika C 38:45 + 19:01
26. Mádle Kryštof BRU0400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:54 + 19:10
27. Michalíková Sára C 39:47 + 20:03
28. Kuhnová Alžběta NNN C NNN/Neregistrovaní 41:49 + 22:05
29. Juška Vojta C 41:53 + 22:09
30. Hladký Matěj KOR C OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:21 + 29:37
31. Mádle Ondřej BRU0701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:45 + 32:01
32. Domíček Josef SRK C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:56 + 32:12
33. Samler Ondřej NNN0021 C NNN/Neregistrovaní 54:52 + 35:08
34. Štantejský Vojtěch CET0401 C TJ Loko Česká Třebová 56:37 + 36:53
35. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 57:11 + 37:27
36. Štantejská Markéta CET C TJ Loko Česká Třebová 64:57 + 45:13
37. Stolinová Andrea DOB0951 C KOB Dobruška 66:53 + 47:09
38. Kutlvašrová Pavla VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:58 + 48:14
P
2.60 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 27:19
2. Dohnálek Pavel C 27:29 + 0:10
3. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:18 + 4:59
4. Lebedinská Romana NNN C NNN/Neregistrovaní 32:58 + 5:39
5. Lounek Jakub NNN0050 C NNN/Neregistrovaní 33:53 + 6:34
5. Samlerová Darina NNN0022 C NNN/Neregistrovaní 33:53 + 6:34
7. Chládek Josef NNN C NNN/Neregistrovaní 34:32 + 7:13
8. Kolářová Zuzana BRU9452 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 35:17 + 7:58
9. Nymsová Marie TYN8651 C OOB SK Týniště nad Orlicí 35:40 + 8:21
10. Cibulka Radek C 35:51 + 8:32
11. Kunešová Petra HOR7650 C TJ Jiskra Hořice 36:20 + 9:01
12. Filipi Markéta NNN0030 C NNN/Neregistrovaní 36:59 + 9:40
13. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:24 + 10:05
14. Venclová Monika NNN C NNN/Neregistrovaní 38:03 + 10:44
14. Balcar Vít CET8149 C TJ Loko Česká Třebová 38:03 + 10:44
16. Hašek Jaroslav BRU7700 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:14 + 11:55
17. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 39:51 + 12:32
18. Rückerová Věra HOR C TJ Jiskra Hořice 43:54 + 16:35
19. Jireš František NNN0010 C NNN/Neregistrovaní 47:07 + 19:48
20. Habětínková Jitka NNN C NNN/Neregistrovaní 53:56 + 26:37
21. Kuhnová Karolina NNN C NNN/Neregistrovaní 54:33 + 27:14
22. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:04 + 28:45
23. Havlíček Martin C 68:41 + 41:22
Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec DISK
T
5.40 km, 250 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nývlt Martin SNA8206 C TJ START Náchod 43:46
2. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 55:16 + 11:30
3. Souček Tomáš NNN0040 C NNN/Neregistrovaní 58:09 + 14:23
4. Vencl Vojtěch NNN C NNN/Neregistrovaní 60:16 + 16:30
5. Zelenka Martin PHK C OK 99 Hradec Králové 71:39 + 27:53
6. Fiala Tomáš NNN0060 C NNN/Neregistrovaní 113:52 + 70:06
7. Jandová Barbora NNN0061 C NNN/Neregistrovaní 145:20 + 101:34