Výsledky závodu: Žebříček B - Morava

Datum:
02.06.2013
Místo konání:
Mikulovice – bývalý vojenský prostor „MUNA“
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Muna, 1:10 000, e = 5 m, stav duben 2013, autoři Martin Kratochvíl, František Stupal, mapový klíč ISOM 2000
Ředitel závodu:
Pavlíková Hana
Hlavní rozhodčí:
Kolář Rudolf
Stavitel tratí:
Novotný Tomáš
JURY:
Skyvová Kristýna, Zdráhal Robert, Králová Zdenka
Protokol:
Závod proběhl dle časového plánu. Oblačno, teplota 15°C. Při závodě došlo ke zranění Janů Zdeňka KSU5749 po ošetření v lese byl odvezen sanitkou do nemocnice. Cílem prošlo celkem 576 závodníků. Odvod půjčovného za SI činí 2000 Kč.
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     ZMG    
D10C
1.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 18:05
2. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 25:51 + 7:46
3. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:49 + 8:44
4. Staňková Monika PLU0353 C TJ Sokol Plumlov 29:01 + 10:56
5. Kolakowska Weronika O49 C UKS Lotna 29:37 + 11:32
6. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 29:55 + 11:50
7. Ogrodnik Magdalena O49 C UKS Lotna 32:55 + 14:50
8. Pietrasz Martyna O47 C LUKS Azymek 41:56 + 23:51
9. Szczuka Martyna O47 C LUKS Azymek 44:33 + 26:28
10. Končáková Alžběta HLV C KČT - OB Holešov 46:07 + 28:02
Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž DISK
Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov DISK
D12C
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 C KOB Směr Kroměříž 24:59
2. Olesniewicz Karolina O49 C UKS Lotna 32:53 + 7:54
3. Dammfeld Karolina C 35:09 + 10:10
4. Szwinge Oliwia O49 C UKS Lotna 39:04 + 14:05
5. Zebracka Milena C 43:39 + 18:40
6. Kliszcz Daria O49 C UKS Lotna 46:30 + 21:31
7. Lakomska Aleksandra O49 C UKS Lotna 59:43 + 34:44
8. Gidel Zuzanna O49 C UKS Lotna 63:46 + 38:47
9. Fergusonová Nikola PLU0250 C TJ Sokol Plumlov 65:36 + 40:37
10. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 76:31 + 51:32
Czekala Oliwia O49 C UKS Lotna DISK
D14B
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 22:38
2. Plhalová Šárka ASU0097 B Magnus Orienteering 23:02 + 0:24
3. Poláková Lenka SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava 23:17 + 0:39
4. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 24:58 + 2:20
5. Poláková Tereza SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava 25:06 + 2:28
6. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 26:37 + 3:59
7. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 27:22 + 4:44
8. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 27:44 + 5:06
9. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 27:47 + 5:09
10. Grycová Kateřina TBM0058 B KOS TJ Tesla Brno 28:12 + 5:34
11. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 28:29 + 5:51
12. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 28:38 + 6:00
13. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 29:38 + 7:00
14. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 29:39 + 7:01
15. Wierzba Wiktoria D93111 C MKS Paulinum 30:31 + 7:53
16. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:14 + 8:36
17. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 31:46 + 9:08
18. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:47 + 9:09
19. Jurczyk Marta S03017 C UKS Sparta Czyzowice 33:30 + 10:52
20. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:37 + 10:59
21. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:47 + 13:09
22. Koltun Maja O49 C UKS Lotna 42:15 + 19:37
23. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:00 + 21:22
24. Ozga Barbara O47 C LUKS Azymek 46:16 + 23:38
25. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 49:16 + 26:38
26. Kowalska Agata S51112 C UKS Reflex Sekcja BnO 51:46 + 29:08
27. Sulikowska Weronika O49 C UKS Lotna 53:29 + 30:51
28. Goscinska Adrianna O47 C LUKS Azymek 59:51 + 37:13
29. Kopa Claudia O49 C UKS Lotna 61:37 + 38:59
30. Witkowska Natalia 100 C Indywidualnie 65:55 + 43:17
31. Kopietz Malgorzata O49 C UKS Lotna 69:48 + 47:10
32. Piecha Agnieszka S51120 C UKS Reflex Sekcja BnO 77:00 + 54:22
33. Konopacka Martyna S51115 C UKS Reflex Sekcja BnO 79:06 + 56:28
34. Krawczyk Anna S51113 C UKS Reflex Sekcja BnO 81:01 + 58:23
Paterok Estera O49 C UKS Lotna DISK
D16B
2.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobas Aleksandra K30098 C WKS Wawel 20:46
2. Wanczyk Zuzanna W03027 C PUKS Mlode Orly 22:27 + 1:41
3. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 22:49 + 2:03
4. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 23:28 + 2:42
5. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 23:43 + 2:57
6. Olszanska Maja NNN C NNN/Neregistrovaní 23:58 + 3:12
7. Legiec Roksana K48011 C KS Koscielec Chrzanow 24:36 + 3:50
8. Koporová Lenka ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno 24:52 + 4:06
9. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 24:55 + 4:09
10. Wzietek Barbara K48020 C KS Koscielec Chrzanow 25:28 + 4:42
11. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 25:39 + 4:53
12. Kazmierczak Marzena E75016 C UKS Orientus 25:48 + 5:02
13. Bonat Julia S00 C Indywidualnie Slask 26:16 + 5:30
14. Zieba Emilia D95107 C WKS Slask 26:18 + 5:32
15. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 26:52 + 6:06
16. Švancárová Veronika KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:17 + 7:31
17. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 28:34 + 7:48
18. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 28:47 + 8:01
19. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:05 + 8:19
20. Filipowska Aleksandra E75101 C UKS Orientus 29:09 + 8:23
21. Bugaj Katarzyna K30 C WKS Wawel 29:52 + 9:06
22. Lech Zuzanna E75102 C UKS Orientus 30:05 + 9:19
22. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 30:05 + 9:19
24. Grobelna Kamila D95101 C WKS Slask 30:58 + 10:12
25. Sembratowicz Teresa D95105 C WKS Slask 31:19 + 10:33
26. Antonowicz Anna-Maria W87101 C UNTS 32:45 + 11:59
27. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 33:09 + 12:23
28. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:21 + 13:35
29. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 34:34 + 13:48
30. Madra Paulina D95103 C WKS Slask 34:40 + 13:54
31. Tomaszczyk Angelika O47 C LUKS Azymek 34:53 + 14:07
32. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 35:21 + 14:35
33. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:14 + 16:28
34. Mikulska Ewelina O47 C LUKS Azymek 38:15 + 17:29
35. Dzik Justyna S22033 C MUKS Gliwice 38:52 + 18:06
36. Dopierala Romana P35052 C UKS Arkady 39:33 + 18:47
37. Kaufmanová Ivana TRI9761 C TJ TŽ Třinec 40:33 + 19:47
38. Strymecka Nikola S51101 C UKS Reflex Sekcja BnO 56:14 + 35:28
Hauerlandová Natálie LCE9851 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D18B
3.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Weronika 28P C UNTS Warszawa 22:46
2. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 28:02 + 5:16
3. Morawska Maja G17005 C UKS Azymut 45 29:33 + 6:47
4. Matyba Anna P35066 C UKS Arkady 29:47 + 7:01
5. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 30:25 + 7:39
6. Bialkowska Aneta E75081 C UKS Orientus 30:43 + 7:57
7. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 32:57 + 10:11
8. Hornik Aleksandra 28P C UNTS Warszawa 33:34 + 10:48
9. Banas Agnieszka E75093 C UKS Orientus 34:07 + 11:21
10. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:37 + 11:51
11. Magierska Zuzanna E75117 C UKS Orientus 37:15 + 14:29
12. Jankowska Joanna D93010 C MKS Paulinum 41:28 + 18:42
13. Krajcarová Soňa SKM9551 C KOB Směr Kroměříž 42:52 + 20:06
14. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 44:11 + 21:25
15. Pěčková Veronika SKM9651 B KOB Směr Kroměříž 47:08 + 24:22
Končáková Klára LCE9555 B OOB TJ Slovan Luhačovice VZDAL
D20B
3.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubicka Zuzanna W03021 C PUKS Mlode Orly 27:33
2. Donczew Anna D95015 C WKS Slask 29:36 + 2:03
3. Bartczak Natalia E75020 C UKS Orientus 30:11 + 2:38
4. Stankiewicz Agata 28P C UNTS Warszawa 30:35 + 3:02
5. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 32:15 + 4:42
6. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 36:39 + 9:06
7. Kolesnikova Anastasia K30 C WKS Wawel 37:21 + 9:48
D21B
4.50 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7315
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pabich Maria E71006 C UKS Azymut Pabianice 37:06
2. Faron Paulina K30022 C WKS Wawel 37:38 + 0:32
3. Kolosinska Jolanta W87009 C UNTS 38:45 + 1:39
4. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 39:58 + 2:52 7680
5. Gajda Monika W87001 C UNTS 40:14 + 3:08
6. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 40:22 + 3:16 7604
7. Gwozdz Ewa E75026 C UKS Orientus 40:35 + 3:29
8. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:42 + 3:36 7542
9. Lajn Daria E71002 C UKS Azymut Pabianice 40:59 + 3:53
10. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 41:13 + 4:07 7444
11. Morawska Anna G17007 C UKS Azymut 45 41:26 + 4:20
12. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:57 + 5:51 7117
13. Lubak Kamila D95060 C WKS Slask 43:18 + 6:12
14. Piastrouskaya Viyaleta W87187 C UNTS 44:29 + 7:23
15. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:10 + 8:04 6699
16. Szlendak Joanna W87028 C UNTS 46:02 + 8:56
17. Gorska Kinga N61021 C UMKS Orkan 46:16 + 9:10
18. Wicha Malgorzata K30090 C WKS Wawel 46:36 + 9:30
19. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:52 + 11:46 6002
20. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 51:35 + 14:29 5490
21. Szubka Barbara D95058 C WKS Slask 52:00 + 14:54
22. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:26 + 15:20 5329
23. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 52:56 + 15:50 5235
24. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:23 + 17:17 4962
25. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 55:52 + 18:46 4682
26. Dyzio Katarzyna K30020 C WKS Wawel 56:05 + 18:59
27. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 57:08 + 20:02 4443
28. Kasza Izabela S51047 C UKS Reflex Sekcja BnO 60:52 + 23:46
D35B
3.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wlodarczyk Anna Maria D93060 C MKS Paulinum 32:37
2. Wolek Ewa W87003 C UNTS 35:43 + 3:06
3. Biolik Agnieszka W87081 C UNTS 38:21 + 5:44
4. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:28 + 5:51
5. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 39:44 + 7:07
6. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 42:18 + 9:41
7. Kovalčíková Eva AOP7852 C Přátelé orientačního běhu Opava 43:24 + 10:47
8. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 47:21 + 14:44
D40B
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:59
2. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 29:33 + 0:34
3. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 29:40 + 0:41
4. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 30:43 + 1:44
5. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:27 + 2:28
6. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 34:30 + 5:31
7. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 34:43 + 5:44
8. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:43 + 6:44
9. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:49 + 6:50
10. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 36:10 + 7:11
11. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 36:30 + 7:31
12. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 36:36 + 7:37
13. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 37:31 + 8:32
14. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 38:34 + 9:35
15. Sobas Joanna C 39:02 + 10:03
16. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 41:02 + 12:03
17. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 41:33 + 12:34
18. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 41:37 + 12:38
19. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 48:00 + 19:01
20. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 48:27 + 19:28
21. Bogucka-Jaroszek Anna 100 C Indywidualnie 57:04 + 28:05
D45B
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 26:53
2. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 28:33 + 1:40
3. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 30:20 + 3:27
4. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 32:09 + 5:16
5. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 33:57 + 7:04
6. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 35:35 + 8:42
7. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 35:55 + 9:02
8. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 37:14 + 10:21
9. Končáková Kateřina HLV6856 C KČT - OB Holešov 47:27 + 20:34
10. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:00 + 28:07
Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk DISK
D50B
2.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morawska Irena G17003 C UKS Azymut 45 26:03
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:43 + 8:40
3. Czerkawska Urszula S22031 C MUKS Gliwice 35:02 + 8:59
4. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:17 + 11:14
5. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 37:50 + 11:47
6. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 39:11 + 13:08
7. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 41:27 + 15:24
8. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 52:29 + 26:26
D55B
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta S28070 C UKS Kometa 26:57
2. Řezníková Renáta AOP5451 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:50 + 5:53
3. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 33:49 + 6:52
4. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 42:56 + 15:59
5. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 48:34 + 21:37
6. Olbrycht Anna W00002 C Indywidualnie Warszawa 58:12 + 31:15
7. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:15 + 31:18
8. Bucholc Teresa 100 C Indywidualnie 124:08 + 97:11
D60B
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 39:16
2. Mrkvicová Ludmila MOV4951 C SKOB Ostrava 41:44 + 2:28
3. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:58 + 7:42
D65B
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 24:37
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 27:40 + 3:03
3. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 30:07 + 5:30
H10C
1.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Mikolaj NNN C NNN/Neregistrovaní 15:05
2. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 15:15 + 0:10
3. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 18:23 + 3:18
4. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 21:25 + 6:20
5. Cych Maksymilan NNN C NNN/Neregistrovaní 25:27 + 10:22
6. Biolik Emil W87080 C UNTS 36:49 + 21:44
7. Jachec Tomasz C 39:27 + 24:22
8. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 43:38 + 28:33
9. Mytych Jakub O47 C LUKS Azymek 56:53 + 41:48
Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov DISK
Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov DISK
H12C
2.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 19:22
2. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 19:49 + 0:27
3. Hyla Damian O47 C LUKS Azymek 25:47 + 6:25
4. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 26:53 + 7:31
5. Chovanec Václav TZL0201 C SKOB Zlín 26:54 + 7:32
6. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 28:34 + 9:12
7. Kundrata Jan JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín 29:21 + 9:59
8. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:00 + 11:38
9. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 39:01 + 19:39
10. Obstoj Piotr O49 C UKS Lotna 44:42 + 25:20
11. Hartmann Matouš PLU0101 C TJ Sokol Plumlov 54:13 + 34:51
12. Gidel Samuel O49 C UKS Lotna 66:22 + 47:00
Koleczko Blazej S01036 C UKS ZSZ-Jedynka DISK
H14B
3.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:02
2. Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:06 + 0:04
3. Vopařil Jan LCE9911 B OOB TJ Slovan Luhačovice 26:20 + 0:18
4. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov 26:22 + 0:20
5. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 27:39 + 1:37
6. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 28:04 + 2:02
7. Dostál Pavel KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:28 + 2:26
8. Bořánek Michal STE0007 B SK SKI-OB Šternberk 28:41 + 2:39
9. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:24 + 3:22
10. Kašpar Petr SSU9911 B SK Severka Šumperk 29:28 + 3:26
11. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 29:53 + 3:51
12. Jílek Ondřej KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:10 + 4:08
13. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 30:53 + 4:51
14. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 31:24 + 5:22
15. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:37 + 5:35
16. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 32:23 + 6:21
17. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 32:33 + 6:31
18. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:13 + 9:11
19. Kadleček Jan LCE9906 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:12 + 11:10
20. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 38:17 + 12:15
21. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:31 + 13:29
22. Byrczek Jan 100 C Indywidualnie 40:30 + 14:28
23. Kasza Jan S51079 C UKS Reflex Sekcja BnO 41:32 + 15:30
24. Obstoj Adam O49 C UKS Lotna 42:57 + 16:55
25. Kubíček David MOV0003 B SKOB Ostrava 43:22 + 17:20
26. Podmolík Jonáš TZL0001 C SKOB Zlín 47:09 + 21:07
27. Pawkowicz Bruno C 49:03 + 23:01
28. Koleczko Bartosz S01035 C UKS ZSZ-Jedynka 57:32 + 31:30
Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc DISK
H16B
3.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baran Jan K30034 C WKS Wawel 25:00
2. Biederman Marcin K30093 C WKS Wawel 25:07 + 0:07
3. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 25:19 + 0:19
4. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 25:35 + 0:35
5. Legiec Kamil K48010 C KS Koscielec Chrzanow 25:36 + 0:36
6. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 26:12 + 1:12
7. Jaroszek Jakub S22035 C MUKS Gliwice 26:28 + 1:28
8. Šiška Petr TZL9801 B SKOB Zlín 26:33 + 1:33
9. Lubak Mateusz D95102 C WKS Slask 26:47 + 1:47
10. Sotniczuk Piotr W87044 C UNTS 26:59 + 1:59
11. Lucerski Maciej C 27:13 + 2:13
11. Borgiel Jaroslaw S01015 C UKS ZSZ-Jedynka 27:13 + 2:13
13. Sosenko Szymon D95106 C WKS Slask 27:20 + 2:20
14. Wolowczyk Michal W87034 C UNTS 27:30 + 2:30
15. Madzia Martin TRI9705 B TJ TŽ Třinec 28:24 + 3:24
16. Pryjma Fryderyk S00 C Indywidualnie Slask 29:02 + 4:02
17. Zuchmanski Przemyslaw E75114 C UKS Orientus 29:37 + 4:37
18. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 29:48 + 4:48
19. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 30:03 + 5:03
20. Jurczyk Maciej S03018 C UKS Sparta Czyzowice 30:32 + 5:32
21. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 31:21 + 6:21
22. Bielka Pawel O47 C LUKS Azymek 32:09 + 7:09
23. Mossakowski Wojciech W87002 C UNTS 32:18 + 7:18
24. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 34:03 + 9:03
24. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 34:03 + 9:03
26. Rutka Jan W87089 C UNTS 34:20 + 9:20
27. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 36:12 + 11:12
28. Zvoníček Jan SKM9801 C KOB Směr Kroměříž 39:25 + 14:25
29. Wrotny Mateusz O47 C LUKS Azymek 39:30 + 14:30
30. Swiech Mateusz E75110 C UKS Orientus 41:08 + 16:08
31. Becmer Damian D95084 C WKS Slask 42:39 + 17:39
32. Zwyrtek Kacper S51109 C UKS Reflex Sekcja BnO 63:53 + 38:53
H18B
3.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolowczyk Krzysztof 28P C UNTS Warszawa 21:23
2. Nowak Maciej D93030 C MKS Paulinum 24:18 + 2:55
3. Skorupa Marek K30092 C WKS Wawel 24:19 + 2:56
4. Podsiadly Mateusz D95076 C WKS Slask 25:32 + 4:09
5. Wisniewski Lukasz G14030 C UKS Siodemka 26:03 + 4:40
6. Sklenář Martin SBR9501 B SKOB Bruntál 26:14 + 4:51
7. Rzentca Krzysztof 28P C UNTS Warszawa 27:07 + 5:44
8. Svačina Jan TZL9501 B SKOB Zlín 28:29 + 7:06
9. Fajkus Radim JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov 29:04 + 7:41
10. Glonek Jakub AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava 29:12 + 7:49
11. Burkart David VIC9602 B OB Vizovice 29:16 + 7:53
12. Dzioba Mateusz D93012 C MKS Paulinum 29:40 + 8:17
13. Androsov Serhii K30 C WKS Wawel 30:42 + 9:19
14. Palka Szymon E75011 C UKS Orientus 33:01 + 11:38
15. Sadílek Jan TZL9601 B SKOB Zlín 33:07 + 11:44
16. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 33:51 + 12:28
17. Anc Kamil W87036 C UNTS 34:40 + 13:17
18. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 41:29 + 20:06
Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž DISK
H20B
4.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szmulkowski Adam W03004 C PUKS Mlode Orly 27:43
2. Dudek Wojciech W03032 C PUKS Mlode Orly 27:51 + 0:08
3. Niewiedziala Robert G14016 C UKS Siodemka 28:11 + 0:28
4. Ostoj Piotr D95073 C WKS Slask 31:18 + 3:35
5. Zvoníček Josef SKM9404 B KOB Směr Kroměříž 31:43 + 4:00
6. Pěček Martin SKM9301 B KOB Směr Kroměříž 32:09 + 4:26
7. Iwaszczyszyn Joachim D95074 C WKS Slask 34:10 + 6:27
8. Jaroszek Radoslaw S22022 C MUKS Gliwice 38:06 + 10:23
9. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 39:00 + 11:17
H21B
5.60 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8332
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wenslaw Mateusz G17094 C UKS Azymut 45 32:32
2. Morawski Jacek W87005 C UNTS 33:29 + 0:57
3. Dwojak Wojciech D95098 C WKS Slask 33:42 + 1:10
4. Kowalski Wojciech D95033 C WKS Slask 34:27 + 1:55
5. Pawlak Bartosz D69001 C WKS Grunwald 34:40 + 2:08
6. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:36 + 5:04 9103
7. Jasinski Maciej D95090 C WKS Slask 38:16 + 5:44
8. Terpai Dmytro W87087 C UNTS 38:46 + 6:14
9. Dutkowski Mikolaj P35015 C UKS Arkady 39:41 + 7:09
10. Grabowski Maciej W87077 C UNTS 40:13 + 7:41
11. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 40:31 + 7:59 8465
12. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:42 + 8:10 8425
13. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:10 + 8:38 8322
14. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 41:15 + 8:43 8304
15. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:31 + 8:59 8246
16. Sokalski Dariusz 28P C UNTS Warszawa 41:48 + 9:16
17. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 41:55 + 9:23 8158
18. Jurczyk Tomasz S03001 C UKS Sparta Czyzowice 42:02 + 9:30
19. Bzdawski Maciej 100 C Indywidualnie 42:25 + 9:53
19. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:25 + 9:53 8049
21. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 43:01 + 10:29 7918
22. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 43:11 + 10:39 7881
23. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 43:15 + 10:43 7867
24. Žaloudík Jiří LOV8601 C lepus.cz 43:19 + 10:47 7852
25. Šincl Jiří ASU9446 A Magnus Orienteering 43:21 + 10:49 7845
26. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 43:30 + 10:58 7812
27. Pabich Mariusz G20 C UKS Azymut 44:03 + 11:31
28. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:05 + 11:33 7684
29. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 44:17 + 11:45 7640
30. Piekielny Mariusz E70005 C MUKS Junior 44:18 + 11:46
31. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:33 + 12:01 7582
32. Pabich Tomasz E71005 C UKS Azymut Pabianice 44:37 + 12:05
33. Lubkiewicz Tomasz K30002 C WKS Wawel 45:08 + 12:36
34. Galicz Karol W03031 C PUKS Mlode Orly 46:00 + 13:28
35. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 46:08 + 13:36 7236
36. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:22 + 13:50 7185
37. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:33 + 14:01 7144
38. Kašpar Michal TZL9308 A SKOB Zlín 47:31 + 14:59 6933
39. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 47:52 + 15:20 6856
40. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:55 + 15:23 6845
41. Velička Jan VRB8504 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 48:05 + 15:33 6809
42. Charuba Lukasz E75063 C UKS Orientus 48:12 + 15:40
43. Bartlomiej Pyra D95 C WKS Slask 48:17 + 15:45
44. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 48:20 + 15:48 6754
45. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 48:37 + 16:05 6692
46. Olech Przemyslaw G14055 C UKS Siodemka 48:52 + 16:20
47. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 48:58 + 16:26 6616
47. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:58 + 16:26 6616
49. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 49:20 + 16:48 6535
50. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:33 + 17:01 6488
51. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:38 + 17:06 6470
52. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 49:45 + 17:13 6444
53. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 49:56 + 17:24 6404
54. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 50:41 + 18:09 6240
55. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 50:46 + 18:14 6222
56. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 52:55 + 20:23 5751
57. Nývlt Petr SNA8004 C TJ START Náchod 53:04 + 20:32 5719
58. Cygler Slawomir C 53:06 + 20:34
59. Kasal Vít SBK7540 C KOB Start Blansko 53:25 + 20:53 5642
60. Yarmiev Artur ZBM8800 C SK Žabovřesky Brno 53:27 + 20:55
61. Kolek Petr DOB7501 C KOB Dobruška 53:29 + 20:57 5627
62. Špičák František CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 53:47 + 21:15 5562
63. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 55:07 + 22:35 5270
64. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 55:44 + 23:12 5135
65. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 56:21 + 23:49 5000
66. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 56:58 + 24:26 4865
67. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 57:07 + 24:35 4832
68. Hajdas Przemyslaw D95072 C WKS Slask 59:30 + 26:58
69. Schäfer Jan TZL9301 A SKOB Zlín 59:31 + 26:59 4307
70. Lisowski Przemyslaw D92031 C KS Artemis 60:16 + 27:44
71. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 61:15 + 28:43 3928
72. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:23 + 28:51 3899
73. Chmelař Daniel VIC7212 C OB Vizovice 70:35 + 38:03 1886
74. Maňásek Josef 89C7700 C TJ Švýcárna 76:31 + 43:59
75. Cieslik Marcin 100 C Indywidualnie 80:29 + 47:57
76. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 86:29 + 53:57 0
77. Okon Przemyslaw E70005 C MUKS Junior 90:33 + 58:01
78. Melcher Ota PLU8001 C TJ Sokol Plumlov 95:29 + 62:57
Wdowczyk Piotr 100 C Indywidualnie DISK
Zbranek Roman ASU8808 E Magnus Orienteering DISK 0
Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H35B
4.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:31
2. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 30:33 + 1:02
3. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 30:49 + 1:18
4. Dzik Miroslaw S22030 C MUKS Gliwice 31:22 + 1:51
5. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 32:31 + 3:00
6. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 32:49 + 3:18
7. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 33:00 + 3:29
8. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 33:45 + 4:14
9. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:47 + 4:16
10. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 34:02 + 4:31
11. Biolik Grzegorz W87 C UNTS 34:03 + 4:32
12. Dutkiewicz Damian C 34:29 + 4:58
13. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 34:41 + 5:10
14. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 35:31 + 6:00
15. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:40 + 6:09
16. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 36:41 + 7:10
17. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:57 + 8:26
18. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 38:47 + 9:16
19. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 38:48 + 9:17
20. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 40:14 + 10:43
21. Mastela Rafal S01001 C UKS ZSZ-Jedynka 42:39 + 13:08
22. Jurczyk Piotr S03 C UKS Sparta Czyzowice 49:28 + 19:57
23. Koleczko Lukasz S01033 C UKS ZSZ-Jedynka 55:49 + 26:18
H40B
3.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 28:02
2. Cych Piotr D95 C WKS Slask 29:16 + 1:14
3. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 31:24 + 3:22
4. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:38 + 3:36
5. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 33:02 + 5:00
6. Mianowski Rafal W87078 C UNTS 33:17 + 5:15
7. Horčička Petr UOL7007 C SK UP Olomouc 33:22 + 5:20
8. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:57 + 5:55
9. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 38:43 + 10:41
10. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 38:45 + 10:43
11. Staszak Artur W87 C UNTS 40:47 + 12:45
12. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 42:23 + 14:21
13. Becmer Dariusz D95083 C WKS Slask 43:33 + 15:31
14. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 48:51 + 20:49
15. Popowski Jaroslaw W87039 C UNTS 58:48 + 30:46
16. Witkowski Zbigniew 100 C Indywidualnie 67:04 + 39:02
H45B
3.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Widziewicz Remigiusz D95003 C WKS Slask 23:37
2. Moszkowicz Pawel K30050 C WKS Wawel 24:10 + 0:33
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 25:43 + 2:06
4. Bartczak Jaroslaw N61001 C UMKS Orkan 26:21 + 2:44
5. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:01 + 4:24
6. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 28:12 + 4:35
7. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 28:17 + 4:40
8. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 28:37 + 5:00
9. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 28:53 + 5:16
10. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 29:25 + 5:48
11. Wiejacki Janusz W97029 C UKS Saper 29:52 + 6:15
12. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 29:54 + 6:17
13. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 30:13 + 6:36
14. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 30:48 + 7:11
15. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 31:08 + 7:31
16. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 32:06 + 8:29
17. Pryjma Tomasz S00 C Indywidualnie Slask 32:09 + 8:32
18. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 32:15 + 8:38
19. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 32:24 + 8:47
20. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 37:31 + 13:54
21. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 38:31 + 14:54
22. Holec Jan MOV6701 C SKOB Ostrava 43:54 + 20:17
Pedowski Wojciech W22 C OK! Sport DISK
H50B
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 24:53
2. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 27:03 + 2:10
3. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 29:13 + 4:20
4. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 29:17 + 4:24
5. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 29:46 + 4:53
6. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 30:39 + 5:46
7. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 30:47 + 5:54
8. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 30:52 + 5:59
9. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 34:07 + 9:14
10. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:20 + 9:27
11. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 35:08 + 10:15
12. Kolář Leopold VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 36:47 + 11:54
13. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 37:34 + 12:41
14. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:42 + 12:49
15. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:42 + 15:49
16. Hyjek Adam O47 C LUKS Azymek 43:03 + 18:10
17. Czerkawski Waclaw S22032 C MUKS Gliwice 43:10 + 18:17
18. Polewski Dariusz O47 C LUKS Azymek 48:19 + 23:26
19. Dvorský Ilja SKM6103 C KOB Směr Kroměříž 63:58 + 39:05
Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering DISK
H55B
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Guga Romuald D95053 C WKS Slask 27:14
2. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:40 + 2:26
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 32:41 + 5:27
4. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 36:25 + 9:11
5. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:29 + 11:15
6. Wysocki Andrzej S22 C MUKS Gliwice 40:18 + 13:04
7. Olbrycht Janusz W00001 C Indywidualnie Warszawa 40:40 + 13:26
8. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 45:06 + 17:52
9. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 48:25 + 21:11
10. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 51:48 + 24:34
H60B
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 26:15
2. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 29:50 + 3:35
3. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 30:55 + 4:40
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 32:17 + 6:02
5. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 34:33 + 8:18
6. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 35:12 + 8:57
7. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 35:32 + 9:17
8. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 35:42 + 9:27
9. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 36:42 + 10:27
10. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 37:36 + 11:21
H65B
2.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 27:56
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 30:26 + 2:30
3. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 33:16 + 5:20
4. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 33:38 + 5:42
5. Mrkvica Miroslav MOV4600 C SKOB Ostrava 33:57 + 6:01
6. Bogulak Adam D93096 C MKS Paulinum 35:47 + 7:51
7. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 40:21 + 12:25
8. Blimke Roman S00 C Indywidualnie Slask 40:38 + 12:42
9. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 43:31 + 15:35
10. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 52:12 + 24:16
11. Stary Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 67:23 + 39:27
Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava DISK
H70B
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 26:26
2. Lebek Henryk S00003 C Indywidualnie Slask 39:00 + 12:34
3. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:25 + 14:59
4. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 44:10 + 17:44
H75B
1.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 52:43
HDR
1.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 18:35
2. Majer Jagoda O47 C LUKS Azymek 19:28 + 0:53
3. Dammfeld Adam O49 C UKS Lotna 22:08 + 3:33
4. Mianowska Tosia W87 C UNTS 22:18 + 3:43
5. Michálková Sabina C 24:34 + 5:59
6. Kovalčíková Alena AOP0751 C Přátelé orientačního běhu Opava 26:26 + 7:51
7. Hyla Natalia O47 C LUKS Azymek 27:47 + 9:12
8. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 28:38 + 10:03
9. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 32:29 + 13:54
10. Sikora Jan C 32:40 + 14:05
11. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:53 + 14:18
12. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:54 + 14:19
13. Zavřel Mikuláš KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:51 + 15:16
14. Škodová Štěpánka C 33:58 + 15:23
15. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 34:50 + 16:15
16. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 42:21 + 23:46
17. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:11 + 33:36
18. Dzik Zofia C 52:29 + 33:54
P
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 16:30
2. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 16:51 + 0:21
3. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 17:01 + 0:31
4. Zelewsky Darius C 17:58 + 1:28
5. Čech Tomáš C 18:06 + 1:36
6. Gajda Lukasz O48 C LUKS Azymek Lotna 18:17 + 1:47
7. Krochmal Adam C 19:04 + 2:34
8. Minarčík Tomáš NNN C NNN/Neregistrovaní 19:22 + 2:52
9. Opanowicz Dominik C 20:02 + 3:32
10. Ratuszniak Adam O47 C LUKS Azymek 20:08 + 3:38
11. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 20:12 + 3:42
12. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:27 + 3:57
13. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 20:30 + 4:00
14. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 20:48 + 4:18
15. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:55 + 4:25
16. Wysocka Olga S28 C UKS Kometa 21:54 + 5:24
17. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:53 + 6:23
18. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:20 + 6:50
19. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 23:49 + 7:19
20. Peňázová Hana NNN C NNN/Neregistrovaní 25:30 + 9:00
21. Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:49 + 10:19
22. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 26:54 + 10:24
23. Smékalová Jana UOL7899 C SK UP Olomouc 29:38 + 13:08
24. Oleszek Maciej O49 C UKS Lotna 30:28 + 13:58
25. Swiatkowska Bogumila D93 C MKS Paulinum 35:31 + 19:01
26. Pipiro Grazyna S01065 C UKS ZSZ-Jedynka 36:00 + 19:30
27. Pipiro Grzegorz S01066 C UKS ZSZ-Jedynka 36:54 + 20:24
28. Balmowski Radoslav C 62:06 + 45:36
29. Slavík Martin VRB9505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 66:09 + 49:39
Grudziecka Aneta G14 C UKS Siodemka DISK
Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
ZMG
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vosáhlo Jan SSK C 18:43
2. Jusik Panek C 23:04 + 4:21
3. Wrzosek Malgorzata C 24:08 + 5:25
4. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 43:01 + 24:18